Rottier geniet van anoniem bestaan PZC Herman Sarneel heeft gemengde gevoelens Harde wind speelt schippers parten Boete voor kopstoot op voetbalveld Rottier en Grand Slams, dat ging niet samen Oud-proftennisster heeft sinds een jaar weer plezier in haar sport uitslagen Korea's lopen onder één vlag zaterdag 3 juli 2004 swb2' door Roeland van Vliet HOUTEN - Stéphanie Rottier vergaarde begin jaren negentig veel punten voor de wereldrang lijst, maar nooit op de Grand Slams. Zeventien keer was ze actief in het enkelspel op één van de vier grote toernooien, slechts één keer haalde ze de tweede ronde. Rottier was er in januari 1991 voor het eerst bij op de Australi an Open. Als zestienjarig meis je uit Zeeuws-Vlaanderen debu teerde ze tegen Claudine To- leafoa. Het werd 7-5 6-0 voor de Nieuw-Zeelandse. Pas tijdens haar tiende Grand Slam haalde ze de tweede ron de. Dat was in 1994 op Roland Garros. Rottier won haar eerste partij van de Oekraiense Nata lia Medvedeva: 6-3 2-6 6-3. Maar twee dagen later zat Rot tier alweer thuis. Logisch ook, ze was Steffi Graf tegengeko men. Het werd 7-5 6-3 voor de Duitse alleskunner. In de zeven daaropvolgende op tredens op Grand Slams kon Rottier weer geen potten bre ken. „Ik lootte vaak zware te genstandsters", herinnert ze zich. Gabriela Sabatini, Arantxa Sanchex-Vicario, Lori McNeil en Amy Frazier waren voor Rottier nooit te kloppen geweest, maar Sabine Hack, Manon Bollegraf en Karin Kschwendt had ze wel wat meer van repliek kunnen die nen. „Het was ook niet alleen de loting", stelt Rottier. „Ik kon ook niet zo goed omgaan met de druk die de pers me op legde. Nadat ik een paar keer in de eerste ronde was onderuit gegaan, begonnen de journalis ten al vooraf vervelende vragen te stellen. Ze waren altijd zo ne gatief. Sommige mensen kun nen goed met de media over weg, sommigen wat minder." door Roeland van Vliet HOUTEN - Dat haar tenniscar rière door een hardnekkige schouderblessure al op haar 24e voorbij was, ging Stépha nie Rottier niet in de koude kle ren zitten. Ze was gefrustreerd en vooral erg teleurgesteld. Ze sloeg nog wel eens een balletje, maar beleefde daar nauwelijks plezier aan. Nu, op haar dertig ste, is de lol weer helemaal te rug. Dat ze nooit meer aan de top terugkeert, heeft ze allang geaccepteerd. Ze zou het ook niet meer willen, de anonimi teit bevalt haar prima. Stéphanie Rottier speelt mo menteel competitie bij het Am sterdamse Amstelpark en een club in Bonn. Daarnaast is ze tennislerares. Ze geeft in Hou ten veertien uur in de week les aan recreanten. Bewust niet aan talenten. „Nee, dat zou ik echt niet willen. Ik wil geen pri- vé-trainster zijn van iemand. Dan zou ik in de weekends ook met zo iemand op pad moeten. Nee, dank je. Het weekend is voor mijn man Robbert en mijn hond Noa. Tennis is nog steeds een mooie sport, maar voor mij niet meer zo belangrijk als vroe ger. Ik heb nu een heel ander le ven. Ik ben in alles ook wat ont- spannener geworden." Ontspannen is ook hoe ze over komt op het terras van het racketcentrum in Houten. Mo dieus gekleed en met een zonne bril in haar haar vertelt ze over haar carrière, haar afscheid, de moeilijke jaren daarna en het teruggevonden plezier in de sport. „Wat ik zo lekker vind, is dat ik nu overal weer ano niem kan zijn. Ik ben weer net als alle andere mensen. Vroeger vond ik het al niets om steeds in het middelpunt van de be langstelling te staan en het is heerlijk dat dat nu ook niet meer hoeft." Ze vindt het nog wel 'leuk' om aan een interview mee te wer ken, maar ze vraagt zich werke lijk af waar het over moet gaan. Zo bijzonder is ze nu toch niet meer? Dat was ze begin jaren ne gentig in elk geval wel. De in Sint Jansteen opgegroeide Rottier maakte al op haar zestiende haar debuut op de Australian Open, haar eerste Grand Slam. Rottier reisde daarna de hele wereld over en maakte reuzensprongen op de wereldranglijst. In september van het jaar 1992 kwam ze voor het eerst de tophonderd binnen en nadat ze in februari 1993 de halve finales van het toernooi van Indian Wells haalde, stoomde ze zelfs de topvijftig binnen. Op 26 april van dat jaar bereikte Rottier haar hoog ste positie: plaats dertig. Eén week stond ze er beter voor dan alle andere Nederlandse tennis sters. Ze was toen negentien jaar, drie maanden en vier da gen oud. Rechterschouder Even snel als Rottier de tennis- ladder beklommen had, nam ze de sporten omlaag. Blessures, met name aan haar rechter schouder, speelden haar par ten. Geregeld moest ze een paar maanden rust nemen om te herstellen. Punten pakte ze daardoor nauwelijks en ze dui kelde op de wereldranglijst. Half 1997 - ze stond toen rond de driehonderdste plek - werd ze aan haar schouder geope reerd. Daarna volgde een perio de van revalidatie en een mis lukte poging tot een comeback. „Als je er een jaar of anderhalf jaar uit bent, kom je niet zo maar terug", weet Rottier nu. „Voor iemand van buiten de topvijftig is dat heel lastig. Kijk, Kim Clijsters krijgt straks, als ze terugkomt van haar blessure, genoeg wild cards. Zij zal wel weer kunnen aanhaken, maar voor mij was dat heel moeilijk. Ik heb het nog wel een halfjaar gepro beerd." Rottier nam met een rotgevoel afscheid van het profcircuit. „Het was frusterend en in elk geval teleurstellend dat het zo moest eindigen. En al zo vroeg. Als ik nou op op mijn 31e met een blessure had moeten stop pen, had ik dat wat makkelij ker kunnen accepteren. Daar heb ik nu drie jaar over ge daan." Miriam Oremans, met wie Rottier zo'n vijf jaar de we reld over trok, beëindigde haar carrière een jaar geleden, op haar 31e. „Ja, zo had ik het ook wel gewild." Na haar afscheid van het prof tennis speelde Rottier twee jaar helemaal niet. Ze kon het fy- Stéphanie Rottier met haar hond Noa. foto Marc van der Kort siek en mentaal niet opbren- draad weer op bij Amstelpark tie spelen in Duitsland, bij een gen. „De lol was helemaal in Amsterdam en drie jaar gele- club in Bonn. Maar dat wil niet weg." Daarna pikte ze de den begon ze ook met competi- zeggen dat ze de sport ook met een weer leuk vond. Rottier: „Ik denk dat het plezier pas af gelopen jaar weer gekomen is. Nu pas kan ik zeggen dat het weer echt lekker draait." Serveren Van haar schouder heeft ze al jaren geen last meer, al kan ze nog steeds niet hard serveren. Desondanks draait ze in Neder land nog moeiteloos mee in de hoofdklasse. In dienst van Am stelpark won ze dit seizoen vijf van haar zes enkelpartijen. „Het meppen vanaf de baseline verleer je niet zomaar", lacht ze. „Mijn forehand en mijn backhand zijn nog steeds goed." En ook in Duitsland heeft ze tot nu toe al haar en kels gewonnen. Zelfs met twee vingers in haar neus, zegt ze. „Ja, maar je moet niet denken dat ik daar in de Bundesliga speel, hoor. Nee, daar doe ik het rustig aan. Die club uit Bonn speelt in wat je in Neder land de derde klasse zou noe men. Ik zou daar makkelijk ho gerop kunnen, maar ik ben niet iemand die bij andere clubs vraagt of ze nog een plaats over hebben. Als ze mij zouden vra gen? Ja, tuurlijk, dan doe ik het wel." Hoewel Rottier in de Duitse competitie - morgen is de laat ste speeldag - nauwelijks tegen stand krijgt, wordt haar spel er wel beter van. „In Nederland durf ik alleen maar vanaf de achterlijn te spelen. Ik kom nauwelijks naar het net. Ik blijf mijn oude vertrouwde spel spelen. In Duitsland durf ik juist veel meer, omdat probeer sels daar niet meteen afgestraft worden. Ik probeer daar drops hots uit en sta vaker aan het net. Ik denk dat ik Duitsland mij spel wat allrounder maak en vertrouwen opdoe voor hier in Nederland. Nu durf ik pas bij 40-0 een dropshot te plaat sen, misschien dat ik over een poosje dat ook bij 30-30 al durf." Maar het moet niet zo zijn dat Rottier opeens naam gaat ma ken met verrassend spel. Als het even kan, moeten haar ac ties onopgemerkt blijven bij het grote publiek. Eén inter view kan nog, maar het moet niet te gek worden. Anoniem is beter dan bekend, zo vindt Rot tier. door Karei Pleunis SAS VAN GENT - Je zou ver wachten dat de man de wan hoop nabij is. Want wat is er in Zeeuws-Vlaanderen nog over van wat ooit was? Van wat, van wege het complexe karakter, wellicht betiteld hoort te wor den als de mooiste sport ter we reld? Daarvan is in Zeeuws-Vlaanderen bar weinig over. De triatlon is er op sterven na dood. Herman Sarneel, voorzitter van de triatlonvereniging Oostburg, telt ze op zijn vingers. IJzen- dijke, Terneuzen, Schoondijke, Hoek, Axel, Kloosterzande, Philippine. In die dorpen wer den duursportevenementen ge houden. En nu? Niets meer van over, alles verdwenen. Alleen in Sluis staat nog een echte ■triatlon op het programma: de olympische Zwintriatlon, begin september. Maar daar is de organisatie niet louter Neder- - lands, maar vooral Belgisch. Want gestart wordt in het water .van het Nederlandse toeris- tenstadje, maar het lopen en fietsen is op Belgisch grondge- bied. Het is de realiteit. Hard, maar waar. Sarneel, zelf actief triatleet, wendt zich er ook niet vanaf. „Het is de werkelijk heid." Witte vlek „We moeten concluderen dat Zeeuws-Vlaanderen van een kleurige weer een witte vlek is geworden. Dat is jammer, maar het is niet anders. Het is trou wens niet alleen Zeeuws-Vlaan deren waar de klad erin zit. Je ziet overal in Nederland organi saties afhaken en verdwijnen. Veelal zijn het dezelfde mensen die jaarlijks de kar trekken. Als zij ermee ophouden, zijn er geen opvolgers en bloedt de zaak döod." Het is het trieste lot van de triat lon, een duursport die overwaai de uit de Verenigde Staten en in navolging van Amerika binnen no-time razend populair werd in Nederland. Waar een zwem bad lag, werd veelal snel een triatlon geboren. Maar zo snel als het fenomeen volwassen werd, zo snel verdween het ook weer. Met als resultaat dat in Zeeuws-Vlaanderen alleen Sluis dus nog een dergelijk evene ment kent. Voor een sterkbezet- te internationale triatlon moet de sportliefhebber naar het Bra bantse Zundert of de grens over." Des te opvallender is de leden- aanwas van de triatlonvereni ging Oostburg dat dit jaar explo sief groeide. Veertig leden staan als contributiebetalend te boek. Niet eerder waren het er zoveel. Sarneel is nuchter genoeg om te zeggen dat het geen toppers zijn die zijn komen aanwaaien. „Het zijn veelal Belgen die, omdat ze deelnemer zijn aan de Zwintriat lon, aansluiting zoeken bij een Nederlandse club die hen de mo gelijkheid biedt te zwemmen. Dat zijn wij." Sarneel, 55 jaar en leraar, zou dus blij kunnen zijn, ware het niet dat hij zich realiseert dat er in de nabije toekomst wat moet veranderen om het etiket geloof waardigheid nog enigszins over eind te houden. „Want het ambitieniveau van de club ligt erg laag, dat geef ik onmiddellijk toe", zegt hij. „We schieten ook hopeloos tekort om het woord triatlonvereniging eer aan te doen. We houden ons door Euqène de Kok ZIERIKZEE - Waar de schip pers tijdens de vorige editie elk zuchtje wind nog verwelkom den, kregen ze het gisteren in de eerste race van de 34e Delta- week zwaar voor hun kiezen. Een onverwacht harde wind speelde de schippers parten tij dens de Aanbrengrace van Brui- nisse naar Zierikzee. Windstoten tot kracht zeven noopten een behoorlijk aantal schippers tot opgeven. In de Ronde en Platbodemklasse (R&P) was Nieuwe Maen van Ede van der Dussen het enige schip (van de zes) dat de finish in Zierikzee bereikte. Ook in de ORC-klasse hielden een aantal schippers het al voor tijdig voor gezien. In de ORC 4, waarin de kleinste ORC-boten varen, finishten slechts twee van de zeven deelnemers. Eén van de afvallers was Optimaal waarvan de schipper tijdens de race onwel werd. Het schip en de bemanning werd door Vanei- ges (klasse ORC 2) van schipper Van der Beek naar Zierikzee ge loodst. Daar werd de onfortui1 lijke schipper opgenomen int ziekenhuis waar hij, naar lat bleek, snel herstelde. In de ORC 1 passeerden vijf |y ten de eindstreep. Bolide v, schipper Bol uit Kinderdijk het snelst. Eén klasse lager reikten zeven schippers Zierö zee. Diamond van Leo van C: pel (Strijen) werd eerste vo. Vaneiges, die ondanks de re dingsactie als tweede finish In klasse 3 ging Wild at Hea part II van Carlo Buise met eerste prijs aan de haal. Omdat de weersvoorspelling voor vandaag ook op hat windstoten wezen, besloten i organisatoren gisteravond een wijziging in het programs De ORC-schepen varen hun et ste kampioenswedstrijd (Zt landwedstrijd I) niet op olympische Windward-L ward-baan, maar aan de we kant van de Zeelandbrug, ws ze één middelgrote ronde vart De wedstrijden voor de heids- en sportklassen (J-! J24, X-79 en Maxfun) zul ook ten westen van de Zeelaa brug worden gehouden. Herman Sarneel: „Misschien moeten we wel aansluiting gaan zoeken bij een atletiekvereniging en een fietsclub." foto Pere Nicolai immers niet bezig met het coachen van leden op de atle tiekbaan en op de fiets, het verstrekken van schema's die eventueel naar een bepaalde tijd leiden. Veeleer zijn we een club die twee keer per week een uur het zwembad in Oostburg af huurt om triatleten in de ge legenheid te stellen baantjes te trekken. Ja, een veredelde zwemclub, noem het zo. Het voordeel van zwemmen bij onze club is het gegeven dat je met soortgenoten in het water ligt. Het is georganiseerd baantjes trekken. Maar inderdaad, dat heeft niet zo heel veel met de triatlonsport te maken. We zijn, op ^wemgebied, voorwaarden scheppend bezig. Maar een zwemclub zou exact hetzelfde kunnen doen. Anderzijds, de triatleet is een individualist. Hij traint vaak alleen en z'n sche ma's haalt hij uit boekjes. Die kunnen wij wel verstrekken, maar die boekjes hebben ze thuis in de kast staan. Boven dien beperken de echte toppers zich niet tot alleen zwemmen bij onze club. Ronnie Babijn zwemt bijvoorbeeld ook bij de zwem club Koewacht." Eigen weg Zo zoekt ieder zijn eigen weg. Trouwens, slechts zes leden van de club beoefenen actief de triat lonsport. De rest richt zich op deelname aan die ene wedstrijd en kent dan als enige doelstel ling de finish halen. Pure recre anten. Waarom zou ik beweren dat het anders is." „En wat de toekomst betreft, er zal gepraat moeten worden. Hoe moeten we nou verder? Mis schien moeten we wel aanslui ting gaan zoeken bij een atletiek vereniging en een fietsclub. Mo gelijk kunnen we dan wat con creter invulling geven aan onze naam." door Aector Dooms MIDDELBURG - De Middel burgse politierechter G. van Un- nik heeft gisteren een 39-jarige man uit Sint Maartensdijk voor het uitdelen van een kopstoot aan een tegenstander op het sportveld van de voetbalvereni ging Smerdiek veroordeeld tot 500 euro boete. De verdachte moet daarnaast 500 euro smartengeld en de kos ten van de (voorlopige) tandarts rekening, 142,50 euro, aan het slachtoffer betalen. Het inci dent vond 14 februari dit jaar plaats tijdens het duel Smerdiek 4 en Vrederust 3. Het 35-jarige slachtoffer, speler van Vrederust, voelde bij een Rome. Golden League, tweede wed strijd. Vrouwen lOOm: 1. Nesterenko (WRu) 11,13, 2. Mayers (SVi) 11,17, 3. Bailey (Jam) 11,19. 100m horden: 1. Alozie (Spa) 12,69, 2. Adams (VSt) 12,70, 3. Kresova (Rus) 12,82. 400m: 1. Williams (Bah) 49,25, 2. Guevara (Mex) 49,74, 3. Koltjarova (Rus) 49,77. 800m: 1. Ceplak (Slw) 1.57,68, 2. Tsjerkasova (Rus) 1.58,02, 3. Ait (Mar) 1.59,31. B-se rie: 8. Jaber 2.01,43. 5000m: 1. Dibaba (Eth) 14.37,99, 2. Kidane (Eth) 14.38,05, 3. Defar (Eth) 14.44,81, 9. Kiplagat 14.56,89. Ver: 1. Lebedeva (Rus) 7,01, 2. Kotova (Rus) 6,76, 3. Simagina (Rus) 6,73. Mannen 100m: 1. Zakari (Gha) 10,10, 2. Thomas (Jam) 10,19, 3. Collins (SKN) 10,21. 200m: 1. Buckland (Mau) 20,20, 2. Powell (Jam) 20,24, 3. Fredericks (Nam) 20,36. 800m: 1. Kipketer (Den) 1.43,88, 2. Sepeng (ZAf) 1.43,94, 3. Borsakovski (Rus) 1.44,19. B-serie: 8. Okken 1.46,99. 1500m: 1. Ramzi (Bah) 3.30,25, 2. Lagat (Ken) 3.30,81, 3. Baala (Fra) 3.31,25, 8. El Guerrouj (Mar) 3.32.64, 11. Liefers 3.33,87. 11 Om hor den: 1. Liu (Chn) 13,11, 2. Johnson (VSt) 13,11, 3. Olijars (Let) 13,32. 3000m steeple: 1. Koech (Ken) 7.59.65, 2. Kiprotich (Ken) 8.15,25, 3. Ji- rui (Ken) 8.17,62. Discus: 1. Alekna (Lit) 68,42, 2. Fazekas (Hon) 67,66, 3. Kovago (Hon) 66,19. Malmö. EK. Vrouwen, 20e ronde: Nederland - Turkije 22-8, Tsjechië - Zwe den 3-25, Italië - Frankrijk 13-17; 21e ronde: Nederland - Denemarken 14-16, Zweden - Italië 25-5, Frankrijk - Finland 9-21. Eindstand: 1. Zweden 402, 2. Ne derland 395, 3. Frankrijk 377, 4. Oosten rijk 370, 5. Israël 360,5. Open teams, 30e ronde: Nederland - België 25-3, Tsjechië - Rusland 6-24, Ser- vië-Montenegro - Italië 12-18, Engeland - Israël 14-16, Polen - Schotland 21-9, Bulgarije - Zweden 16-14; 31e ronde: Nederland - Servië-Montenegro 12-18, Rusland - Faeróer 25-4, Italië bye, Ier land - Engeland 3-25, Spanje - POIen 7-23, Zweden - Letland 25-2; 32e ron de: Nederland - Litouwen 25-3, Italië - Rusland 12-18, Engeland - Portugal 20-10, Polen - Turkije 18-12, Roemenië - Zweden 9-21. Stand: 1. Italië 651, 2. Zweden 599,5, 3. Rusland 571,5, 4. Ne derland 566, 5. Polen 565,5, 6. Engeland 561. Straffan. Europees Open, stand na tweede ronde: 1. Goosen (ZAf) 135 (-9), 2. Lafeber (Ned) 137 (67 70), 3. Westwood (GBr) 138, 4. O'Hern (Aus) 139, 5. Kingston (ZAf) 140, 6. Broad- hurst (GBr), Fasth (Zwe), Howell (GBr), Lara (Spa), McGinley (Ier) 141. Breda. Internationaal vierspanwed- strijd, stand na dressuur: 1. Chardon (Ned) 41,28, 2. Ulrich (Zwi) 42,72, 3. Freund (Dui) 43,20, 4. Exell (Aus) 44,80, 5. Lazar (Hon) 44,80, 6. Schrijvers (Bel) 46,88; 11. Monhemius 51,36,16. De Ruy- ter 54,24,17. Weusthof 54,88. Landenklassement: 1. Hongarije 92,6, 2. Duitsland 93,0, 3. Zwitserland 95,0, 4. Nederland 95,5. Tripoli. WK, halve finales (vier par tijen en eventuele barrage): Kasimdz- janov (Oez) - Topalov 1-1 (1/2-1/2, 1/2-1/2), Radjabov (Aze) - Adams (Eng) 1/2-1 1/2(0-1,1/2-1/2). Leeuwarden. NK. Mannen, derde ron de: L'Ami - Tiviakov 0-1, Van den Doel - Van Wely 1/2-1/2, Visser - Nijboer 1-0, Bosboom - Van der Wiel 1/2-1/2, Soko- lov - Stellwagen 1-0. Stand: 1 Sokolov 3, 2. Stellwagen, Van der Wiel 2, 4. Van Wely, L'Ami, Van den Doel 1 1/2, 7. Vis ser, Nijboer, Tiviakov 1, 10. Bosboom 1/2. spelmoment een trap tegen e,; kuit. De Brabander ging daar verhaal halen bij de dader, speler van Smerdiek. „Ik i. hem uitgescholden. Hij dra» zich om, kwam op me af enl me een kopstoot", deed devof balier uit Halsteren gister zijn verhaal. Officier van Justitie A. Fl- weert sprak van een uitzonden ke situatie. Hij hield er rekenj mee dat het incident op eenv» balveld was gebeurd en anri gekwalificeerd moet worden;; bijvoorbeeld uitgaansgewC. Hij eiste 500 euro boete. Raadsman E. van Waes vf: het vreemd dat na afloop m van het incident op het wj strijdformulier stond vera* Hij bepleitte vrijspraak. Vrouwen, vierde ronde: Hamöi Zhoaqin Peng 1/2-1/2, Schuurman chava 1-0, Muhren - Van W«; 1/2-1/2. Stand: 1. Van Weersel 3 Peng, Schuurman 2 1/2, 4. Muhren! Hamelink, Lanchava 1. Kopenhagen. EK. Vrouwen, floret, tweede ronde: -■ gad-Gaur (Ned) - Joetsjeva (Rus) lij derde ronde: Angad-Gaur - Nikiü'f (Rus) 15-10; kwartfinales: Carles»- dea (Roe) - Angad-Gaur 15-7, Piglt co (Ita) - Di Francesca (Ita) 1ku Rybicka (Pol) - Kryczalo (Pol) 15-10,?- ko (Rus) - Wachter (Dui) 15-7; halu nales: Carlescu-Badea - PigliajS 15-4, Boiko - Rybicka 15-9; finale: lescu-Badea - Boiko 15-14. Eindsti. 1. Carlescu-Badea, 2. Boiko, 3. Piglii- co en Rybicka, 5. Di Francesca, 6.K* zalo, 7. Wachter, 8. Angad-Gaur. Mannen, sabel, eerstre ros Lontay (Hon) - Plantinga (Ned) 1: halve finales: Podzniakov (Rus) -C kov (Rus) 15-12, Koniusz (Pol) - Jakir. ko (Rus) 15-15; finale: PozdniakovL niusz 15-14. Eindstand: 1. Podzm» 2. Koniusz, 3. Jakimenko en Charf 5. Loekastsjenko (Oek), 6. Sk«4 (Pol), 7. Occhiuzzi (Ita), 8. SjtoertC (Oek); 40.Plantïnga. BESOTaamHei Lucky Day. 3-4-7-10-19-37-38-39-43-44-49-52-SJ? 61-66-72-75-76-78.(onder voorbeha Londen. Wimbledon, 13,5 milj' euro. Mannen, halve finales: Fe; (Zwi/1- Grosjean (Fra/10) 6-2 6-34? gebroken wegens regen), Ro" (VSt/2) - Ancic (Kro) 6-4 4-3 (afgebS wegens regen). Meisjes, halve finale: Bondsi: (Kro/6) - Krajicek (Ned/17-6 1-664 Chicago. Open Amerikaanse k pioenschappen. Mannen, eerste ronde: Keen (M Yuzawa (Jap) 4-0 (11-6 11-6 11-31 Heister (Ned) - Sjmiriev (Rus) 4-31 11-4 6-11 11-4 12-10 7-11 11-9), Tw. ronde; Keen - Maze (Den) 4-3 (8-1'v 9-11 11-7 11-9 8-11 11-4), JooSef (ZKo) - Heister walk over. Manizales (Col). Libertadores Finale, tweede duel: Once C£- (Col) - Boca Juniors (Arg) 1-1 (k Viafara 1-0, 52. Burdisso 1-1. Toest wers: 45.000. Eerste duel: 0-0. 0n« - das wint Libertadores Cup na" schoppen (2-0). LAUSANNE - Het Interna naai Olympisch Comité (1 heeft gisteren bevestigd dal' delegaties van Noord- Zuid-Korea volgende maant de openingsceremonie vac Olympische Spelen in Athent men zullen komen opmar' ren. Dat gebeurde vier jaar in Sydney ook al. De intentie nieuw onder gemeenschapf ke vlag te verschijnen om de broedering door sportb ning te onderstrepen, werd februari besproken IOC-voorzitter Jacques E ANP 1' 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24