0 R Waarom is Kevin vaak verdrietig? Kinderen en hersenletsel Giro tee eee Stedenspecial BERLIJN LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC Volwasseneneducatie Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 860 Reuma? En toch onbezorgd op vakantie? [Reumafonds A donderdag 1 juli 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het onverwacht overlijden van ons nichtje NEL DE LEEUW Wij wensen familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit plotselinge verlies. Dien de Jonge-de Leeuw Wouter en Corrie de Leeuw-Wiskerke Els en joost Blaas-de Leeuw Albert en Addie de Leeuw-Wondergem Neven en nichten Lieve NELLEKE We hebben je zo Lief Dankjewel voor je inspiratie. Ie toewijding en je stralende zijn Ditte en Moon Dag lieve NEL Ada. Leo, Odette en Lulu Verbijsterd hoorden we deze morgen het bericht dat NELLEKE DE LEEUW moeder van onze (mede)leerÜng Ivet en onze oud-leerling Yoeran is overleden. Nelleke hielp ons vaak met toneel en dans op school. We bewaren goede herinneringen aan haar betrok kenheid en spontaniteit. Wij wensen de familie veel sterkte om dit plotselinge verlies te dragen. Leerlingen, O.R.. M R. en team van o.b.s. 't Opstapje te Driewegen Dankzij kennen wij elkaar... Conny Ineke Yvonne Jannie Ruth jopie Riet Adrie Ria Sien Tonia Nelly Wilbert Heieen lan Irene Miranda Annie Katrien Ineke Anneke Peter (de Scheidings Praatgroep) Heer, waar dan heen? Tot U alleen! Gij zult ons niet verstoten. Uw eigen Zoon heeft tot uw troon den weg ons weer ontsloten, veilig in Jezus' armen Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen. )e pijn deed ons veel verdriet. Bedroefd, maar dank baar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, ge ven wij u kennis dat op 25 juni 2004 plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma WILHELMINA CATHARINA BRAS echtgenote van |olian Kakebeeke in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: lohan Kakebeeke 's-Heerenhoek: Wim en Mattie Anouschka Lewedorp: Hans en Saskia Astar Vlissingen: )ohn en Astrid Jennifer. Martijn, Lisanne Desy i]l Prinses Margrietstraat 6 4332 XB Middelburg De crematie heeft overeenkomstig haar wens in be sloten kring plaatsgevonden. On-, udnk gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgstroom, Dr. van den Haak, Dr. Angkotta en Dr. Kerkhofs, voor hun goede zorgen aan haar be steed. Na een moeizaam lijden is toch nog plotseling overle den mijn lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante WILLY KAKEBEEKE-BRAS in de leeftijd van 60 jaar. I.Bras-Tramper Ineke en Wlly Ivan. Diana en Rowen Gerard en Tonny Wemeldinge. 25 juni 2004 Begrafenis en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Geheel onverwacht is vannacht overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en vriendin MARIA BERNADETTE ENGELBERTA GEENEN weduwe van A. P. Filius Geboren te Hoge en Lage Mierde op 25 maart 1937 Overleden te Burgh-Haamstede op 30 juni 2004 We zullen haar vreselijk missen. Karin, Peteren Björn Strayer Ben van Zuuk Lijnzaad 17 4528 C) Burgh-Haamstede Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrij dag 2 juli van 19.50 tot 20.00 uur in de aula op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 3 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader en opa MATHIJS KOEMAN weduwnaar van Christina Schrijver in de leeftijd van 68 jaar. Zevenbergen: Paula en Henk Wolfert-Koeman Christine Marlies Fijnaart: Janny Koeman Waarde, 30 juni 2004 Julianastraat 9 Correspondentieadres: Akkerwindestraat 35,4761 ZG Zevenbergen. Vrijdag 2 juli en zaterdag 3 juli is er op het adres Juli anastraat 9 gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De afscheidsdienst. waarin zal voorgaan Ds. P. de Graal, wordt maandag 5 juli om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Waarde. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium. Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat na een ongelijke strijd, hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom MATHIJS KOEMAN C. Koeman A. Koeman-de Nood A. Koeman G. Koeman-Veenstra M. v. Houte-Koeman (in herinnering) B. v. Houte (in herinnering) v. d. Linde-Koeman j. v. d. Linde (in herinnering) Koeman P. Koeman-Saaman C. Koeman M. Kole A. v. d. Pas-Koeman N. v. d. Pas Neven en nichten 30 juni 2004. Na een leven dat gekenmerkt was door eenvoud is van ons heengegaan mijn lieve zus, onze tante en oudtante CATHARINA JOHANNA DE MEIJER Aardenburg, 4 mei 1923 4 Gent, 30 juni 2004 Oostburg: E.C. Rosseel-de Meijer Groede: Betty en Sjaak de Hullu-Rosseel Jaap Martin Adrie Correspondentieadres: Casembrootstraat 26 4503 AN Groede De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 5 juli om 10.30 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingsruimte aan de Sassenstraat te Aar denburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodaiiig te beschouwen. Enige- en algemene kennisgeving Na een langdurig ziekbed is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder SIENTJE HANSE-DIJKGRAAF sinds 22 oktober 1970 weduwe van Jacobus Jozua Hanse in de leeftijd van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verple gend personeel van Verpleeghuis "Cornelia" voor de liefdevolle verzorging. Burgh-Haamstede: N.P. van der Weel-Hanse J.A. van der Weel Marco en Rachel Ann, Debora en Job Zierikzee, 26 juni 2004 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Brabersweg 5 4328 NN Burgh-Haamstede De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Noordwelle. Met dankbaarheid denken wij terug aan uw belangstel ling en medeleven na het overlijden en rondom de begra fenis van mijn levenspartner, zwager en onze oom JAN VAN TIGGELE Onze hartelijke dank hiervoor. Familie J. F. Moelker-Schot Familie C. Kristelijn Juli 2004 vmbo-t. havo, vwo Korte intensieve opleidingen vmbo-t, havo en vwo voor volwassenen (vanaf 18 jaar) in Vlissingen. Wij starten weer begin september In één jaar, naar het diploma. In één of twee jaar, naar het diploma. In één jaar, naar het diploma. Studeren per vak is mogelijk. Vrijstelling vanuit het reguliere dagonderwijs zijn mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie: begeleid zelfstandig studeren. Vraag onze folder aan of bel voor een afspraak. Slechts in uitzonderlijke gevallen kunnen s uit Zeeuws-Vlaanderen tot de ROC Zeeland Cluster Educatie Verlengde Bonedijkestraat 277-279 4384 BC Vlissingen Tel.: (0118) 55 86 40 www.roczeeland.nl opleidingen worden toegelaten. t.n.v. A.I.S. Centrum-Amsterdam Hersenstichting Nederland geeft u feiten en cijfers Zomaar enkele cijfers: - Per jaar krijgen circa 35 kinderen onder de 1! jaar een dodelijk ongeval op de fiets. Meer dan di helft van deze kinderen overlijdt aan hersenlet sel. - Elk jaar komen naar schatting 1.000 kinderen n; een verkeersongeval in het ziekenhuis terechl De helft van deze kinderen heeft hoofdletsel. - Jaarlijks moeten ongeveer 19.000 kinderen naa de EHBO na een val op hun hoofd. - Per jaar worden ongeveer 80 nieuwe gevallei van een hersentumor vastgesteld bij kinderen to 15 jaar. - Naar schatting worden in Nederland jaarlijks 50.000 tot 80.000 kinderen slachtoffer van kin dermishandeling. Bij meer dan 50% daarvan ise sprake van letsel in het hoofd-nek-gebied. - In Nederland krijgen per jaar 2,7 op de 10O.OOC kinderen een herseninfarct of hersenbloeding. Meer weten? Wilt u meer informatie, bijvoorbeeld over hersen letsel bij kinderen en meningitis, herseninfarct ol hersenbloeding, kindermishandeling enz.? Neerr contact op. Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen Verder is goede voorlichting van belang Word donateur van de Hersenstichting of doe een gift. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bijdrage. 6 Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10,2511 CD's-Gravenhage - Tel. 070-360.48.16 www.hersenstichting.nl INCLUSIEF: 4 dagen/3 nachten verblijf ir Sorat Hotel Stolper Heide comfortabele hotelkamer dagelijks ontbijtbuffet Supervoordelig 4-daagse auto-arrangement naar bruisend Berlijn Nog nooit kon u zo voordelig naar Berlijn! KRAS Stervakan ties heeft een fantastische autospecial samengesteld naar her 3-sterren Sorat Hotel Stolper Heide, vlakbij Berlijn En omdat wij dit hotel onder zeer gunstige condities hebben weten vast te leggen, boekt u een 4-daags auto-arrange ment al voor de unieke prijs vanaf slechts 75, inclusief dagelijks ontbijtbuffet Vanuit het hotel rijdt u met de auto binnen een halfuurtje naar het centrum van Ber lijn. Deze stad staat bol van beziens waardigheden, beroemde i prachtige paleizen en schitterende parken Deze unieke kans laat u toch niet ongemerkt voorbij gaan? SORAT HOTEL STOLPER HEIDE Het 3-sterren Sorat Hotel Stolper Heide, gelegen op een halfuurtje rijden van het centrum van Berlijn, beschikt over receptie, gezellige bar en zelfbedieningsrestaurant Uw com fortabele kamer is voorzien van tv, radio, telefoon, badkamer met douche/bad, toilet en een haardroger. De verzorging is op basis van logies en dagelijks ontbijtbuffet. TIPS VOOR UITSTAPJES Eigenlijk heeft Berlijn geen aanbeveling nodig, want er is voor ieder wat wils' Toch reiken wij u een aantal ideeën aan, zoals de Brandenburger Tor, de indrukwekkende Rijksdag, de statige Kurfürstendamm en de Potzdammer Platz En natuurlijk mogen de Gedachtniskirche en Alexanderplatz niet ontbreken tijdens uw verblijf. Ook de Berliner Dom is een bezoekje zeker waard' De fervente museumliefhebber moet naar het Pergamon Museum. Verder kunt u in Berlijn heerlijk winkelen in de brede promenadestraten. Ook de ömgeving van Berlijn is zeer interessant. Want wat dacht u van de prachtige Hanzestad Brandenburg en de barokstad Potsdam? Verder kunt u een kijkje nemen bij het Olympi sche Stadion of Schloss Charlottenburg Of wilt u een wan deling maken doorliet Nikolaivrertel? Deze buurt is gelegen aan de oever van dè Spree en ademt een middeleeuws sfeer tje uit U ziet het: teveel om op te noemen! Aankomstdata HZ 94.674 Juli 15-22-29 Augustus 5 Augustus 12-19-26 September 2-9-16-23 €75 €79 €79 €75 €79 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 29, reserveringskosten 15 (ver plicht, per boeking), kinderkorting 0 t/m 2 jaar gratis. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en annule ringsverzekering Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.674 KRAS Ste-^l/élkan-tl&ö 1 KRAS SterVakantiej-relsbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort jgj Apeldoorn, Arnhem, Baatn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, J Hengelo, Nijmegen. Rotterdam, Steenwijk, Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle Sït www.kras.nl m« t/m vr 0I.I0-Z0.30 uur, n: O9J0-I5.J0 uur 073 - 5 999 999 Dat kan, want het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met zorg op maat, aangepaste voor zieningen, speciaal vervoer, rolstoel toegankelijke hotels: en dus een onbezorgde vakantie. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds zijn deze aangepaste reizen beschikbaar tegen prijzen die vergelijkbaar zijn met gewone vakanties. Nieuwe vakantiegids van het Reumafonds Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige natuur of gaat u liever naar een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eigenl vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Met speciale voorzienin gen als rolstoelservice, verharde wandelpaden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwem- bad met badrolstoelen en een hel- lingbaan. Al deze aangepaste vakantiemoge- I lijkheden zijn bestemd voor iedereenj met reuma. Meer informatie? Belangstelling voor vakanties via het Reumafonds? Bel 020-5896464 Belangstelling voor Groot Stokkert? j Bel 038-4472400 Of kijk op www.reumafonds.nl Sterk in beweging Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te teven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze.kinderen blijven heipen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig - af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: A.U.B. invullen en aankruisen wal van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naarlantje Beton. Antwoordnummer 8489.3500 VW Utrecht Een postzegel hoeft niet. maar mag welGraag zelfs! -jANTJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30