Ga goed geïnformeerd op weg deze zomer! i C9 Rijkswaterstaat Voor meer informatie 'Is het eindelijk vakantie, werkt Rijkswater staat aan de weg! Kan dat niet anders?' zult u denken. Rijkswaterstaat kiest er bewust voor om omvangrijke werkzaam heden in de vakantieperiode te plannen. Er is dan immers minder economisch en woon-werkverkeer. De overlast voor weggebruikers wordt tot een minimum beperkt. Om u zo goed mogelijk te informeren, zetten wij hier de belangrijkste werkzaamheden en grote evenementen die in de zomerperiode plaatsvinden, voor u op een rijtje. Voor als u komend weekeinde naar uw vakantiebestemming, via bijvoor beeld België, reist. Of voor als u toch gewoon naar uw werk moet. Bij de werk zaamheden zijn de rijstroken versmald en verschoven. Voor uw veiligheid en die van de wegwerkers geldt op deze trajecten een snelheidsbeperking. Bij de evenementen moet u rekening houden met vertraging op de toeleidende wegen. Uw route en uw vertrektijd kunt u hierop afstemmen. A4 richting Rotterdam/Den Haag afgesloten Van vrijdag 9 juli 21.00 uur tot maandag 12 juli 05.00 uur is de A4 tussen knooppunt Burgerveen (splitsing A4-A44) en afrit 6 Hoogmade richting Den Haag afgesloten voor het verkeer in verband met de verbreding van rijksweg A4. Verkeer richting Rotterdam wordt omgeleid via de A2 richting Utrecht en de A12 en A20. Verkeer richting Den Haag wordt omgeleid via de A44 en verkeer richting Breda wordt omgeleid via de A2 richting Utrecht en de A27. Afsluiting A20 In de nachten van 9 en 10 juli is de A20 tussen het Schieplein en Kleinpolderplein in één rijrichting afgesloten. Er wordt dan gewerkt aan een viaduct voor de Hogesnel heidslijn-Zuid (HSL-Zuid). In de nacht van 9 juli wordt van 22.00 uur tot 08.00 uur alle verkeer richting Hoek van Holland omgeleid via de A16/A15 en A4. In de nacht van 10 juli word alle verkeer richting Utrecht van 21.00 uur tot 08.00 uur omgeleid via de A4, A15 en A16. MIDDELBURG ^EEDi VLISSINGE Reconstructie Ring Antwerpen (R1) Het verkeer heeft tot begin november te maken met twee versmalde rijstroken in beide richtingen. In de maand juli wordt gewerkt aan de Kennedytunnel. Verkeer breder dan twee meter (auto's met caravan of brede aanhangwagen, vrachtwagens en bussen) mag in deze periode geen gebruik maken van de Kennedytunnel. Dit verkeer wordt omgeleid via de Liefkenshoektunnel (met tol). Wegwerkzaamheden A16 Tot 2006 wordt volop gewerkt aan de rijks weg A16. Om de doorstroming te verbeteren wordt de A16 verbreed van 2x2 rijstroken naar 2x3 rijstroken. Daarnaast wordt hier gewerkt aan de aanleg van de Hogesnelheids lijn-Zuid (HSL Zuid). De werkzaamheden aan de A16 vinden plaats tussen knooppunt Klaverpolder en knooppunt Galder. Aanleg spitsstrook randweg Eindhoven (A2-A67) In noordelijke richting wordt een spitsstrook aangelegd. De spitsstrook richting het zuiden is in verband met de vakantie-uittocht vervroegd opengesteld. r ca /r Wegwerkzaamheden E25 Luik-Luxemburg/E411 Brussel-Luxemburg Vanwege onderhoudswerkzaamheden is er in beide richtingen één rijstrook beschikbaar en geldt er een snelheidsbeperking van 70 km/u. GELEEN Bouw viaduct A2 Roosteren es MAASTRICHT Onderhoud A2 Meerssen Start Tour de France In verband met de start van de Tour de France in Luik in het weekeinde vari 2 t/m 4 juli, is de E25 afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid via Duitsland. Rijkswaterstaat zorgt voor de aanleg en het onderhoud van het rijkswegennet en vaarwegen. Als onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat draagt zij biaan een leefbaar, bereikbaar en veilig Nederland. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Telefoon 0800-weginfo 9344636 Teletekst pagina's 730, 731 en 732 Radio landelijke en regionale zenders Internet www.rijkswaterstaat.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40