0 m PZC Familiebericht ten ponds jll geef 11 om dit kind j. F. m. bergen geen praktijk Autoreizen SAUERLAND dinsdag 29 juni 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Wij zijn blij en trots met de geboorte op 24 juni 2004 van onze eerste kleinkinderen ROBINA FLORIAN dochter en zoon van Rob'en Daniëlle Bergers-van Zweeden Sluisplaat 9,4465 BA Goes Rinus en Tinv van Zweeden Stuvesande 650 4552 MNTemeuzen Het bericht, dat midden in hel leven JAN PIETER SCHOONAARD zo plots is overleden treft ons diep. Wij hebben hem leren kennen als een man die zijn werk graag goed deed. Zijn vrouw en kinderen wensen wij. in deze onge looflijke moeilijke tijd, veel liefde toe van mensen om hen heen. Team basisschool Wilgenhof Met verslagenheid vernamen wij het plotseling over lijden van onze medewerker en collega JOHNSCHOONAARD Vanaf 20 december 1.993 was hij bij ons bedrijf in flienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest heb ben wij hem leren kennen als een gewaardeerd mede werker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg. 28 juni 2004 Met droefheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze collega JOHN SCHOONAARD (olm was sinds 1997 werkzaam binnen onze afdeling elektronica. Wij zullen hem blijven herinneren als een goede collega en joviaal mens. Wij wensen Addy, kinderen en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Werkleiding en collega's, afdeling elektronica LétÉ Vandaag ontvingen wij het droeve bericht dat de VADER van Dennis. leerling van bovenbouw 4, is overleden. Wij wensen Dennis, Daniëlle en Addy heel veel sterkte toe. Leerlingen, ouders en personeel van de Klimopschool Middelburg, 28 juni 2004 Laat mij slapend op U wachten... Wanneer ik eenmaal, onverwachts, zou stengen, mijn lieve vrouw en kind'ren, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven: Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Scheiden van jullie zal zo moeilijk zijn en dal ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn Geheel onverwachts is overleden mijn allerliefste man, lieve vttder, schoonvader en trotse opa LE1N VERHAGE Echtgenoot van Sijtje Verhage-Peereboom Koudekerke. Purmerend, 10 juni 1934 27 juni 2004 Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Sijtje Verhage-Peereboom Peter en Gera Nick en Mitchel Jan en Yvonne Rowie en Sem Ilse en Edwin Daan en Koen 27 juni 2004 Johan Wagenaarstraat 5 1443 LP Purmerend Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 juli van 12.00 tot 12.30 uur in Het Uitvaarthuis, Dr. j. M. cjen Uyllaan 14-16 te Purmerend. De uitvaartdienst zal gehouden worden op donder dag 1 juli om 13.00 uur in de Taborkerk, Van Goor Hinloopenstraat te Purmerend. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats, Purmerweg 92 te Purmerend. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Dank U voor deze nieuwe morgen, dank U voor deze nieuwe dag, dank U dat ik met al mijn zorgen bij U komen mag. Dag LIEVE OPA Nick, Mitchel Daan, Koen Rowie, Sem Voor ons onverwacht overleed onze broer, zwager en oom op 70-jarige leeftijd LEIN VERHAGE Middelburg: Leny en Rien t Vrouwenpolder: Rinus en Nel Serooskerkc: Adri en Nelie Bep t 's-Heer Hendrikskinderen: Peteren Ineke Vlissingen: Sonja en Elly Middelburg: Cees en Nonna neven en nichten Wij zijn heel verdrietig omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve "OPA MOLEN" De kleinkinderen Want Hij zal den nooddruftige redden, die daar roept; mitsgaders den ellendige, en die geen helper heeft. Psalm 72: 12 Bedroefd delen wij u mede, dat na een moeizame periode van ziekte, omringd door allen die hem lief waren, van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze geliefde en zorgzame vader en opa ADRIAAN WATERMAN in de leeftijd van 76 jaar. Waarde: Alie Waterman-de Jager Monster: Arna en Leo Vincent en Laura Arm and en Serena Leon en Maria Pieter. Detmar Krabbendijke: Marina en Han Maurice, Andrea, Diane Burgh-Haamstede: Hubert en Veronica Brent, Albert 's-Gravenpolder: Rien en Annelies Ruben Papendrecht: Francien en Marius Martin, Aline, Leon Maasdam: Alice en Omie Naomi, Jessica IJsselstein: Adrie en Ingrid Merel, Sam Emmeloord: Wim en Wendy Aron. Naomi, Miriam, Celina Goes: Inge en Leo Emmeloord: Erik en Veronique Noa, Edrian Krabbendijke, "Ter Weel", 28 juni 2004. Correspondentieadres: Plasseweg 14414 NC Waarde. Gelegenheid tot. condoleren op D.V. woensdag 30 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het mortuarium van zorgcentrum Krabbendijke. 'Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 1 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Havenstraat 1 te Waarde. Aansluitend zal om 14.50 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop is aldaar nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Valcke" te Goes en "Ter Weel" te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Een zorgzame vader, Een noeste arbeider. Een vechter tegen onrecht. Een ploeteraar We wisten dat het ging gebeuren, maar toch komt de klap hard aan. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader ADRIAAN WATERMAN Ie was en blijft ons voorbeeld Wij gaan verder met je levenswerk. Pa, we zullen je missen Namens Waterman Onions BV - Emmeloord Wim en Erik Waterman en personeel Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvan gen, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden wegnam onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma ADRIANA LYD1A MOLHOEK-WAGENAAR sinds 16 januari 1986 weduwe van Cornells Johannis Molhoek in de leeftijd van 83 jaar. H.I. Ambacht: F. Bosman-Molhoek W. Bosman jan-Kees Bianca en Hugo Edwin en Sandra Krabbendijke: H. J. Kievit-Molhoek A. H. Kievit Anita en Ronald, Nicole Daniëlle en Jaap, Patrick. Sander Goes: P. L. Molhoek E. E. J. van Loon Use Oostdijk: W. L. Molhoek J. Molhoek-Hirdes Kees Krabbendijke, 28 juni 2004 Correspondentieadres: Dorpsstraat 128,4413 CG Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van zorgcentrum Krabbendijke, alwaar donder dag 1 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 2 juli om 15.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.50 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan mijn zo dierbare, bijzondere man, onze geliefde vader, groot vader en overgrootvader WILLEM KOSTER Officier in de Orde van Oranje-Nassau Boschkapelle Axel 8 februari 1920 27 juni 2004 Axel: J.M. Koster-Dekker Oosterhout: N. den Hartog-Koster M.N.J. den Hartog Marjolein en Dietmar Zaamslag: E. Maris-Koster t J.A. Maris Niels Willem-Jan en Nijnke - Luuk, Sieb Brasschaat (B): C.F. Dekker-Koster F. Dekker Jean-Pierre Francois Willem Jolien Zorgcentrum "De Vurssche". kamer 18 Rooseveltlaan 14571 HT Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. De lieer is mijn Herder! Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het nog onverwachte overlijden van onze zuster, schoonzus teren tante ADRIANA SANNIE TRIMPE 4-2-1920 t 26-6-2004 We zullen haar erg missen. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Thuiszorg voor de goede verzorging. C. van Anrooy-Trimpe t Geldermalsen: M. F. A. Vleugel-Trimpe A. Vleugel Goes: A. J, L. Trimpe J. N. Trimpe-Leendertse Neven en nichten Correspondentieadres: Tulpstraat 80 4461 PB Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 30 juni om 13.50 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden". Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de dienst is vanaf 13.00 uur gele genheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Beve landen". Geen bloemen. Diepbedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en oudoma VINA DE BREE-WISSE sinds 23 januari 1995 weduwe van Lourus de Bree in de leeftijd van 86 jaar. Meliskerke: G. de Bree A. de Bree-Wisse Middelburg: N. Coppoolse-de Bree W. Coppoolse Westkapelle: J, de Bree G. P. de Bree-Huibregtse Meliskerke: F. Simonse-de Bree J. Simonse Leiden: L. de Bree Middelburg: J. Dingemanse-de Bree A. Dingemanse Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 27 juni 2004 Correspondentieadres: W. Coppoolse Veerseweg 136.4532 SL Middelburg Gelegenheid tot condoleren op woensdag 30 juni van 19.50 tot 21.00 uur aan huis, Veerseweg 156 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal DV gehouden worden op donderdag 1 juli om 13.50 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Val- kenburgslraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Zoutelandeom 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve Oma DE BREE Viola en Albert Jonathan, Nadia Christine en Wim loëlle, Guido Loura Petra en Pieter Lourens en Gerdien Jo-anne en Jaap Anneleen Nellina Gilco Joke en Leen Marjolein, Nellianne, Monique, Sylvia Ina en Martin Peter, Nadine, William. Melany, lngmar Wim Loes Lisette en Adrie Jan-Peter, Jorina, Murlinde Vivian en Joost Jolanda Lourentina en Karei lan-Pieter Jacolien Moniek Corné Middelburg, 27 juni 2004 Wij ontvingen het droeve bericht, dat is overleden onze lieve tante en schoonzuster VINA DE BREE-WISSE Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen. N.P. loziasse-Wisse D. Joziasse en kinderen L.K. Geschiere-Boogaard (in herinnering) J. Geschiere en kinderen Koudekerke. 27 juni 2004 Waar zich Uw vleugels breed ontvouwden, zing ik mij van mijn zorgen vrij. Mijn ziel, Heer, is U zeer nabij, door Uw hand word ik vastgehouden. Psalm 63:3 In vrede is ingeslapen, onze lieve moeder en schoonmoeder MARIA MELSE gehuwd geweest met Leendert Gideonse, 13 juni 1992 Oostkapelle, Middelburg, 19 september 1916 28 juni 2004 Bergen op Zoom: C. 5. Gideonse W. J. A. Gideonse-Le Cointre Middelburg: E. M. Gideonse J. E. Gideonse H. M. Gideonse F. J. M. van der Plas Correspondentieadres: E. M. Gideonse Segeerssingel 146 4337 LN Middelburg be dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op donderdag 1 juli om 10.45 uur in de Hof- pleinkerk te Middelburg. Voorganger is Ds. C. van der Zanden, be begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraaf plaats te Sint Laurens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Hofpleinkerk. Enige kennisgeving 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder MARTINA DINGENA VAN GIEZEN-DE WITTE Tiny sinds 1 oktober 1973 weduwe van Petrus Jacobus van Giezen Midddelburg. Middelburg, 19 maart 1913 26 juni 2004 Middelburg: Ferdy en Gerhild van Giezen-Nicht Rotterdam: Nico (in herinnering) en Tjitske van Giezen-Dolfmg Middelburg: Peter van Giezen en Coby Faro Terneuzeti: Ido en Egbert Mulder-van Giezen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Seispark 15 4334 AZMiddelburg Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van '"t Gasthuis", afdeling "Molenwater" voor hun goede zorgen aan haar besteed. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 juni om 10.50 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Sociëteit "De Vergenoeging", Gortstraat 30 te Middel burg. Zacht en kalm is vrij onverwachts overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma CORNELIA JANNETJE KLOET-DEKKER weduwe van Marinus Kloet in de leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam: C.D. van Noppen Vlissingen, 24 juni 2004 Correspondentieadres: Boulevard de Ruijter 250, 4581 KH Vlissingen De begrafenis heeft overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan ver zoeken wij u om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN' Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Hoe moeilijk is 't vechten bij het ontbreken van de kracht Zo ben je langzaam moegstreden en uit ons midden weggegleden Bedroefd maar met dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mededai na een liefdevolle verzorging in "Ter Schorre" op af deling Stern I van ons is heengegaan onze vader schoonvader, opa en oude opa JAN WILLEM DE REGT weduwnaar van Sara de Jonge in de leeftijd van ruim 94 jaar. Purmerend: Wim en Francien de Regt Eindhoven: Jan-Willem en Rian gily, miranda Amsterdam: Bram en Wilma Purmerend: Petra en Ed angelique, delano Zwolle: Francien en Rinus de Vos Nieuwerkerka/d IJssel: Ronald en Annemarie myrthe. claphne Zwolle: Ellen en Goos nadine, collin Utrecht: Frank Terneuzen: Cor en Addy de Regt Rothenburg(CH): Peteren Ulla-Mari iiro Terneuzen: Sonja joey. luca Terneuzen: Nicole en Mare tint, niek Terneuzen. 27 juni 2004 Correspondentieadres: Spaarnestraat 8 4555 GS Terneuzen Onze vader en opa is opgebaard in Monuta rouwcen trum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donder dag 1 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 2 juli om 14.00 uur in het crematoruim "Terneuzen", Bel- lamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van JAN DE REGT Wij zullen zijn betrokkenheid bij ons bedrijf nooit vergeten. 't Boertje de Feijter A.G.F. B.V. Jan Lia Jeroen en medewerkers Terneuzen, 27 juni 2004 Heden overleed onze lieve familievriend JAN DE REGT Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Jan en Elsbeth Laarhoven-de Feijter Jan en Lia de Feijter-de Blaeij Jeroen en Jesje Linda en Niek Ellen Terneuzen, 27 juni 2004 In deze tijd van verdriet en gemis na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame vrouw, onze lieve moeder erf oma LENY QUARTEL-VAN DER WELLE hebben de overstelpende blijken van medeleven in veler lei vorm. ons diep geroerd en bijzonder goed gedaan. Bovenal hebben wij hierin de zorgende hand van onze Hemelse Vader mogen ervaren. Het is ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken daarom betuigen wij u hierbij onze oprecht hartelijke dank. Jaap Quartel. kinderen en kleinkinderen Vrouwenpolder, juni 2004 uss. uitvaartverzorging Ède Groot-de Kam j dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket Jg eigen rounrvervoer ®n binnen- en buitenland tip!? u/uw.dpgrootdekamnl info@degrootdekam.nl informatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868 Liliane l 3 5 giro 7 800 800 3 2 -D S o 1 5 JULI t/m 23 JULI Waarneming: H. Meijer tel. 461212 Prachtige 4-/5-/8-daagse reizen naar Duitsland Ontdek supervoordelig het Sauerland! Vorige zomer zijn we begonnen met het aanbieden van supervoordeelarrange- menten naai één van de mooiste streken van Duitsland Nou dat hebben we geweten, want duizenden mensen hebben geboekt voor deze reizen. We zijn dan ook zeer verheugd dat we ook dit jaar kamers hebben kunnen vastleggen in het 4-sterren Mercure Hotel Hagen, het 4-sterren Mercure Lti- denscheid en het 3-sterren Golden Tulip hotel Winter berg. Uiteraard weer tegen zeer scherpe tarieven! U kunt dan ook al boeken voor een 4-daagse autoreis vanaf slechts 591 Een echte spotprijs, waardoor snel reageren absoluut noodzakelijk isl zorging is o.b.v. logies en dagelijks ontbijtbuffet Reisnt HZ 94652/653 ^59/ Aankomstdata: vrijwel iedere n 5/7 t/m 29/10 Het 4-sterren Mercure Hotel Hagen is voorzien van liften, restaurant, bar/lounge, groot en fraai overdekt zwembad en gratis parkeergelegenheid Verder vindt u er een solarium, sauna en kegelbanen (tegen betaling). U verblijft o.b.v logies. Reisnr HZ 94 700 QE Aankomstdata: vrijwel iedere n 5/7 t/m 29/10 Aan de rand van het stadspark van Lüdenscheid bevindt zich het 4-sterren Mercure Hotel. Het hotel is voorzien van lif ten, restaurant, diverse bars, parkeergelegenheid, overdekt zwembad en gratis sauna. Verder kunt u tegen betaling gebruik maken van het solarium en de kegelbanen De ver- Aankomstdata: vrijwel iedere 5/7 t/m 29/10 Het 3-sterren GT Hotel Winterberg is voorzien van een mime lounge met receptie, lift, restaurant met buffetopstelling. carte restaurant, bar, ruim overdekt zwembad sauna en lit nessruimte. Bovendien is er een heerlijke hoteltuin met zon neweide. U verblijft o.b.v. logies en ontbijt. Réisnr. HZ 94699 TIPS VOOR UITSTAPJES Uw hotel is een uitstekend uitgangspunt voor uitstapjes m het Sauerland. Hier vinden we o.a. het 700 jaar oude plaatsje Lüdenscheid, waar u ondermeer de oude middeleeuws ringmuur en het Stadspark kunt bekijken. Natuurlijk noemen we het oude vestingstadje Attendorn, waar u de beroemde druipsteengrotten, de Attahöhle. kunt bekijken Andere bezienswaardigheden zijn het stuwmeer aan de Ederseee1- de plaats Kassei met het Schloss WilhelmshOhe En vwt dacht u van Arolsen. Winterberg en Willingen? Eren;! - ook eens een bezoek aan Warstein. de Diemelsee en de bizar gevormde stenen van de Bruchhauser Steine. Exclusief vervoer, toeslag ontbijt (GT Winterberg toe slag halfpension), reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 94 652/653/699/700 KRAS St&fL# kaft/ka pol KRAS SterVakantles-relsbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, gg Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft,. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, LïiJ Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle Sfi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36