De zware erfenis van Hie Dung-gu PZC Beltman geeft de strijd niet op Zeeuwse zwemmers snel in open water Ruucstoppelen Open prooi Edwin Braat 21 Jo Bonfrère moet met Zuid-Korea prestatie Hiddink zien te evenaren Richard Schuil naar Modena Nationale titels voor Minneboo en Edenburg Kloetinge speelt tegen Sparta RBC trekt Farouk aan Damjeugd veertiende op NK Maxime Lefeber wint dressuur Lucie Louws zet opmars voort uitslagen agenda dinsdag 29 juni 2004 swb jnrtrRoel wiche UASTKICHT/SEOEL - Van je China Daily tot de Hindus- Un Times: de verrassende pro motie van Jo Bonfrère tot honds dol! van Zuid-Korea was voor- jjginanieuws in heel Azië. De Maastrichtse trainer staat voor jo bijna onmogelijke missie om tolksheld Hie Dung-gu (Guus Driedelig pak, glimmende schoe- Kn, aktetas. De after-shave sat van het gezicht. Jo Bonfrè- if. de man die in trainingspak aeboren lijkt, loopt als een door gewinterd zakenman de termi ni van Maastricht Aachen Air- ;ortbinnen. Het is aan de voora vond van zijn presentatie, in mil- istad Seoel, als bonds coach van Zuid-Korea. Het koffertje klapt open voor de laatste check. Rechts, links, on- «er, boven. Overal bundeltjes jollars. „Als ze me overvallen, kb ik ergens anders altijd nog jeldover. Ik neem geen risico." jo Bonfrère (58) weet hoe hij uoet globetrotten. Vier jaar rbaos, waanzin en mateloze coetbalpassie in Nigeria, steen de sjeiks in de Emiraten en Qatar, volkshysterie in Egypte. \'u het ambitieuze Zuid-Korea. De Maastrichtse coach, die de ontslagen Portugees Coelho op volgt, weet dat hij voor een lood zware taak staat: de prestaties i de Grote Roerganger Hie ng-gu (Guus Hiddink) evena- i. Of nog liever, overtreffen. ;De huidige PSV-directeur ontke tende een revolutie door de voet- 'baldreumes in 2002 in eigen naar de halve finale van het WK te leiden. Bonfrère moet die stunt over twee jaar in Duits land zien te herhalen. En dat met een elftal dat recent niet eens van de fameuze Malediven kon winnen. „Van het WK zijn nog maar enkele spelers over. Ze willen een heel nieuw team opbouwen. Ik heb nog niet één jongen zien spelen. Een tech nisch comité kiest de selectie, ik moet daaruit de beste elf halen. Watertanden Het decor waarin dat moet ge beuren, zal menig avonturier doen watertanden. Eerst een trainingskamp op luttele kilome ters van het IJzeren Gordijn van Azië: de grens tussen Noord- en Zuid-Korea. Daarna de Aziati sche Spelen, in het machtige China. En vervolgens interlands in voormalige brandhaarden als Libanon en Vietnam. Maar hoe indrukwekkend ook, voor Bon frère staat voetbal op nummer één tot en met tien. Voor cultuur snuiven is geen tijd. „Na de trai ning sluit ik me op in mijn ho tel. Schrijven, analyseren, wed strijden voorbereiden. Ik ben een vakidioot. Pas als mijn vrouw overvliegt, moet ik eraan geloven. Ze heeft me in Egypte naar de piramides moeten sle pen. Anders was het er nooit van gekomen." De maniakale toewijding garan deert hem, zo' meent hij zelf, steeds weer een job. Bovendien gaat hij voor eeuwig de geschie denis in als de man die Nigeria het grootste succes uit de sport- geschiedenisj?chonk: de olympi sche titel in 1996. En toch wordt de clublegende van MVV voort durend achtervolgd door een Jo Bonfrère checkt in voor het vliegtuig dat hem naar Zuid-Korea moet brengen. brok frustratie. Europa, en in het bijzonder Nederland, doet al jarenlang of de coach Bonfrère niet bestaat. „Als je jezelf wil verkopen, moet je de pers ge bruiken. En dat weiger ik abso luut. Ik ga geen drie uur naar Hilversum rijden om vijf mi nuutjes te kletsen in een tv-pro- gramma. Andere trainers slij men, ik werk keihard. De pers moet maar concluderen of ik het goed of slecht doe." De eigenzinnige Maastrichte naar is niet van plan die princi pes te laten varen. Zelfs niet als zijn oude liefde, MW, begint te flirten. Na elk ontslag van een coach - jaarlijkse gewoonte in De Geusselt - duikt de naam van Bonfrère op. Twee jaar te rug leek het een kwestie van tijd voordat hij zijn droomcontract zou tekenen. Maar op de valreep werden de papieren verscheurd. MW beweerde dat Bonfrère vreesde voor de gammele finan ciële situatie van de club. Totale onzin, slaat hij nu terug. „MW heeft mijn naam gebruikt om de foto Ermindo Armino/GPD fans koest te houden. Ik wilde wel, zij niet. Dat was de drup pel. Nu hoeft het niet meer." Het alternatief mag er zijn. Zuid-Korea. Een grootmacht in kinderschoenen. Snakkend naar nieuwe successen na de regeer periode van Hie Dung-Gu. Jo Bonfrère kan in Azië op jacht naar onsterfelijkheid. GPD ■van onze sportredactie SCHEERWOLDE - Zwemmers ZC Koewacht, Zeelandia en De Stormvogel deden in het kou de water van het Sleenwijker- diep in Scheerwolde mee aan landelijke open waterwedstrij den. Met krap zestien graden mocht de wedstrijd gewoon doorgaan. pie Pel van De Stormvogel be- haalde op de 1500 meter vrije slag meisjes junioren 1 en 2 een keurige tweede plaats. Frans van Gorsel (Koewacht) werd ook tweede, op de 250 meter vrije slag voor de allerkleinsten. Jeroen Dellebeke (Stormvogel) was de snelste Zeeuw op het hoofdnummer 2500 meter vrije slag bij de mannen, hij werd vijf tiende. Therese de Munck van Zeelandia was dat bij de vrou wen met een negende plek. Op de schoolslag waren weinig deel nemers, waardoor de vrouwen en mannen samen startten. René van Oudenaarde van Zeelandia werd zesde, Eline Nijskens werd bij de vróuwen vierde. Het openluchtzwembad de Meent in Breukelen staat garant voor snelle tijden bij het zwem men in open water. De Zeeuwse zwemmers kwamen zondag ook tot toptijden en nestelden zich bij de besten van Nederland. Ereplaatsen waren er voor de jeugd. Timethy van de Brande (Koewacht) werd derde op de 500 meter vrije slag, clubgenoot Niek de Ridder werd derde op de 1000 meter vrije slag bij de ju nioren. Bij de meisjes won San ne Klompe (Stormvogel) de 500 meter vrije slag minioren. ZC Koewacht deed bij de vrouwen vrije slag goede zaken in het clubklassement. -Vijf zwemsters kwamen aan de start, Carmen de Ridder behaalde de beste klassering, ze werd vierde op de 2000 meter. Beste Zeeuw bij de mannen was Charles Potin, hij werd veertiende. doorSven Bakker SINT PHILIPSLAND - Edwin Braat heeft het Ruucstoppelen Open bij het mannenenkelspel inde derde categorie gewonnen. De tennisser versloeg tijdens de finaledag Martin Vreeke in een spannende driesetter: 2-6 6-2 Braat eindigde daarmee als eer ste in de poule van vier deelne mers. Hij had eerder in het toer nooi al de nummer twee Frank den Engelsman met 6-0 6-3 ver- n. Vreeke eindigde op een derde plaats en Roland Walpot moest het met nul zeges doen met een vierde en laatste plaats. Leo Tijl besliste een spannende finale van het mannenenkelspel 1 in zijn voordeel. Hij verloor weliswaar de eerste set met 2-6 van Stephan van der Peet, maar Tijl toonde in het tweede en der de bedrijf veerkracht door met 5-3 6-3 terug te knokken en de partij naar zich toe te trekken. Bi] het mannendubbelspel ging Jaargangrecords voor zwemmers I AXEL - Tijdens invitatie wedstrijden in zwembad i 't Plaatje in Axel hebben zwemmers van De Schelde en De Honte Zeeuwse jaar gangrecords gezwommen voor 50-meterbaden. Op de invitatiewedstrijd van de Otters uit Axel zwom Ingrid van Assche (De Schelde) vier Zeeuwse masterrecords bij de vrou wen 45+. Zowel op de 50 meter school- en vlinder slag als de 100 en 200 me ter vrije slag vestigde zij nieuwe recordtijden in res pectievelijk 0.47,29, 0-47,29. 1.32,86 en 3.15,83. Nicol Dieleman (De Honte) zwom een zogenaamd BJP op de 50 meter schoolslag bij de vrouwen 40+ in 0.45,20. Op de 50 meter rugslag werd ook een tweetal re cords gezwommen, Toon Mirrer bij de jongens 10 jaar (0.43,65) en Sjoerd van de Poele bij de jongens ne gen jaar (0.48,85). de overwinning naar vader en zoon Martin en Piet Vreeke. In de finale versloegen zij Marco van Herpen en Jean-Paul Fleur- baay. Het werd 7-5 6-2 voor Vreeke en Vreeke. In de 5-categorie werd er geen vrouwenenkelspel gespeeld. Het vrouwendubbelspel stond wel op het programma en daar maakten moeder en dochter Le- ni en Mirjam Verwijs dankbaar gebruik van door de titel te pak ken. Tegenstandsters in de fina le, Karin Bijl en Daphne Lenson, moesten met 6-4 3-6 0-6 het onderspit delven. Colinda van de Doel en Leo Tijl gingen er in het gemengddubbel- spel vijf met de zege vandoor. Evenals in hun twee voorgaande partijen, stonden Van de Doel en Tijl in de eindstrijd geen en kele set af. Het werd 6-4 6-2 te gen Kim de Bruijn en Rinus van Geel. MODENA - Volleybal-interna tional Richard Schuil blijft nog een jaar langer in Italië. De dia gonaal-speler is gisteren met topclub Modena een eenjarige verbintenis overeengekomen. Schuil (31) speelde het afgelo pen seizoen bij Gioia del Colle en kondigde afgelopen winter aan terug te zullen keren naai de Nederlandse competitie. „Ik heb lang met Dynamo Apeldoorn gesproken, maar het aanbod van Modena was te mooi. Het is een topclub met bijna alleen maar Braziliaanse en Italiaanse internationals in degelederen." De ploeg wordt bovendien nor maal gesproken komend seizoen getraind door de befaamde coach Velasco, die nog wel on der zijn contract bij Piacenza uit moet zien te komen. Richard Schuil speelde de afgelopen acht seizoenen afwisselend in België en Italië. ANP Chantal Beltman (links), die dit weekeinde tweede werd tijdens het NK op de weg, aanvaardt niet zonder slag of stoot dat Leontien van Moorsel niet haar, maar ploeggenote Anouska van der Zee mee wil hebben naar de Olympische Spelen. foto Wouter Borre/GPD door Ad Pertijs DEN HAAG - Chantal Beltman legt zich er nog niet bij neer dat Leontien van Moorsel mag uil maken dat niet zij, maar Anous ka van der Zee als derde Neder landse wielrenster deelneemt aan de olympische wegwed strijd in Athene. Vandaag heeft Beltman een gesprek daarover met de topsportcoördinator van de KNWU, Johan Lammerts, en Joop Alberda van NOCNSF. Beltman: „Ik durf te stellen dat ik straks met al mijn internatio nale ervaring van meer waarde ben voor de ploeg dan Anouska van der Zee. Dat wordt een to taal andere wedstrijd dan een nationaal koersje. Als ik zie dat Anouska met knikkende knieën de Poggio afdaalt, dan vraag ik me af aan wie ze dadelijk in Athene meer hebben." Daarnaast voert Beltman aan dat ze aan alle gestelde voor waarden, zoals een olympische nominatie en vormbehoud, heeft voldaan. Van der Zee heeft die nominatie niet op zak. Van der Zee is bij Farm Frites ploeggenote en vriendin van Van Moorsel. De olympisch kam pioene vindt dat zc in Athene een onvoorwaardelijk voor haar werkende derde wouw nodig heeft en dat niemand anders dan Van der Zee die rol kan ver vullen. „Zo niet, dan ga ook ik niet." Over die laatste uitspraak, afge lopen zaterdag gedaan na het NK in Rotterdam waar Van Moorsel Beltman versloeg in de sprint om de titel, is veel commo tie ontstaan. Bondscoach Egon van Kessel zegt dat het uitspre ken van een dergelijk machts woord, dat hem met de rug te gen de muur plaatst, 'bot en on nodig' is geweest. Een renster kan volgens hem geen veto uit spreken over een ander. Ook Van Moorsel niet. Niet op de spits De bondscoach heeft contact op genomen met Van Moorsels ploegleider en echtgenoot Mi chael Zijlaard. Die is het vol gens Van Kessel met hem eens. Hij voelt er echter niets voor de zaak op de spits te drijven. „Ik ga geen kinderachtige din gen doen", zegt Van Kessel. „Die uitspraak was ook daarom onnodig omdat ik Anouska al in gedachten had voor die plaats." Beltman vindt dat onvoorstel baar. „Ze heeft maar één goed internationaal resultaat achter haar naam staan. Ik zit hier met superbenen. Waarom zou ik geen goede knecht zijn? Als ik niet zou passen in het team, dan kan ik het nog begrijpen. Maar dat is volgens mij niet het ge val." „Farm Frites waagt me al een paar jaar bij hen te komen fiet sen. Ik durf te wedden dat wan neer ik afgelopen winter ja had gezegd, ik zonder discussie naar Athene was gegaan. Dat frus treert me nu. Dat een ploeg of een renster haar voorkeur uit spreekt, kan ik begrijpen. Maar dan verwacht ik wel van een bondscoach dat hij het voof me opneemt." GPD DORDRECHT - Manon Minne boo (De Stormvogel) en Simon Edenburg (Onderdak) zijn Ne derlands zwemkampioen gewor den tijdens de nationale speedo- finales in Dordrecht. In het 50-meterbad won Minneboo de 100 meter rugslag meisjes mini- oren-5. Edenburg won de titel op de 100 meter schoolslag. Beide zwemmers tekenden ook voor nieuwe Zeeuwse jaargang records. Minneboo verbeterde haar eigen jaargangrecord met bijna een hele seconde. Eden burg wist ook zijn eigen record, dat dateerde van de Zeeuwse zo- merkampioenschappen in Sas van Gent, te verbeteren met ruim twee en een halve seconde. De algehele prestaties van de Zeeuwse zwemmers waren niet overal even goed. Doordat de wedstrijd in een 50-meterbad ge zwommen werd, was het moei lijk de plaatsingtijden te verbe teren. Wel werden de persoonlijke re cords voor een 50-meterbad vele malen flink verbeterd. KLOETINGE - Kloetinge speelt in de voorbereiding op de nieuwe voetbalcompetitie tegen twee profclubs. Eerste- divisionist Sparta is zaterdag 17 juli de tegenstander. Het duel in Kloetinge begint om 16.00 uur. Bijna twee weken later (donderdag 29 juli) komt Hapoel tel Aviv naar het Wesselopark. De Israëlische club belegt deze zomer een trainingskamp in Nederland en doet mee aan een interna tionaal toernooi bij Sparta. De vriendschappelijke wed strijd tegen Kloetinge begint om 19.00 uur. ROOSENDAAL - RBC Roosendaal heeft gisteren Adam Farouk voor één jaar vastgelegd. De 18-jarige centrale verdediger is afkomstig van racing Club de Paris. Eerder dit jaar werd hij geselecteerd voor het Marokkaanse elftal onder 19 jaar. ANP DRIEL - Een jeugdteam van damclub PWG 's-Gravenpol- der is op het Nederlands kampioenschap in Driel op de veertiende plaats geëindigd. Martijn Rentmeester, Rignka Rentmeester, Paulan van Nes en Niels Kampstra haalden uit tien wedstrijden tien punten. Er namen 28 ploegen deel aan het NK. KAPELLE - Maxime Lefeber zette de klasse M2 van de dressuurwedstrijd in Kapelle naar haar hand. De amazo ne uit Koudekerke won met Embleme du Defey Beide proeven en rammelt aan de poort van het hoogste basisni veau in de klasse Z. Maxime Lefeber reed een gedegen proef en werd daarvoor beloond met 163 punten. Er"wa ren er echter meer in deze klasse die goed presteerden. In de eerste proef had Martijn Harink met de Lancet afstam meling HIS PP slechts twee punten achterstand. In de tweede proef werd de combinatie uit Koudekerkehet vuur nog meer na aan de schenen gelegd. De tweede plaats was nu voor Ida Sinke met Odi Caprio. De belo ning voor de combinatie uit Yerseke was 162 punten,' één punt minder dan Maxime Lefeber. RENESSE - Lucie Louws zette tijdens een dressuurwed strijd in Renesse de opmars richting het hoogste basisni veau voort. In de eerste proef van de Zl-klasse moest de Middelburgse de eerste plaats nog delen met Daniëlle van der Schee en Isabel van der Kuil. Het trio behaalde een score van 186 punten. In de tweede proef moesten de ach tervolgers op Lucie Louws en de ontketende Lars het ant woord schuldig blijven. Met een score van 190 punten eis te de Walcherse combinatie met overmacht de overwin ning op. Petra Tollenaar zag haar reis vanuit Hoek met twee overwinningen in de klasse Ml beloond. De 22-jari- ge amazone behaalde in de klasse Ml met Remboley met respectievelijk 172 en 163 punten de zege en mocht drie winstpunten aan haar totaal toevoegen. Silivia Romer toonde zich met Nadia oppermachtig in dë klasse Ml. De Schouwse combinatie eiste in beide proe ven, met respectievelijk 169 en 164 punten, het ox-anje ere- lint op. RW' Malmö. EK landenteams. Mannen, 20e ronde: Nederland - Engeland 18-12, Italië -Schotland 25-0, Zweden - Rusland 19-11, Polen - Letland 18-12, Turkije - Tsjechië 18-12; 21e ronde: Ne derland - Duitsland 12-18, Italië - Spanje 25-0, Turkije - Faeroer 22-8, Zweden - Denemarken 14-16, Roemenië - Polen 21-9. Stand: 1. Italië 432 punten, 2. Zwe den 412,5, 3. Turkije 374, 4. Polen 372, 5. Nederland 364, 6. Rusland 356,5. Vrouwen, 14e ronde: Nederland - Is rael 10-20, Zweden - Faeroer 25-2, Frankrijk - Turkije 20-10, Oostenrijk - Spanje 20-10: 15e ronde: Nederland - Ierland 24-6, Engeland - Libanon 14-16, Turkije - Zweden 8-22, Oostenrijk - Kroa tië 25-5, Frankrijk - Denemarken 25-2. Stand: 1. Zweden 289, 2. Frankrijk 284) 3. Nederland 278, 4. Oostenrijk 274, 5. Engeland 253. l.mi'M,!!1.',!.— Vroegste meldingen ZLU fond- vlucht Pau. Aantal duiven natio naal: 37511B. Winter (Heemskerk) za terdag 21.24 uur, 2. J. v.d. Veeke (West- dorpe 19.47, 4. A. Paauwe (Kapelle) 20.17, 5 W. Muller&Zn(Wilhelmina- dorp) 20.37,7. P. Wagemaker (St.Philip- sland) 20.54, 8. J. v.d. Veeke (Westdor- pe) 20.16, 11. E. Doolaege (Westdorpe) 20.19, 12. R. v.d. Veeke (Westdorpe) 20.20, 13. C. v.d. Graaff&Zn (Arnemui- den) 20.41,14. Gebr. Dingemanse (Arne- muiden) 20.42.15. Fl. Steketee Goes. Clubkampioenschap Goese Golf. Mannen: 1 Gilbert Voet. 2. To- mas Poggio, 3. Jan Marijnisse Vrou wen. 1 Karin Steunenberg, 2. Henni van Döorne, 3. Janny van Dommelen. I;U l.'.H.I l-l.l.T— Dressuur RV De Braanjenhoek. Paarden klasse M2: 1. Maxime Lefe ber, Embleme du Defey (Scheldestad) 161 M1:1. Martje Polderman, Bipi's Bi- ko (Weelr.) 169. L2: 1. Daniëlle van Zan ten, Newton (Weelr.) 167. LI: 1. Anton van Dorsten, Grand Seigneur (Braanjen hoek) 160. Pony's klasse M2, cat. D: 1. Mariska de Vrieze. Soemeer's El Beauty (Paardebloem) 154. L1/L2 cat. D: 1. Kristy Arendse. Moisi (Weelr.) 157 Tweede proef. Paarden klasse M2: 1 Maxime Lefeber, Embleme du Defey, 163. Ml: 1 Janine Commee. Rolls Royce (Paardebloem) 166. L2: 1 llsanne van der Gouwe, Odyssey, 160. L1: 1. Daniëlle Keijzer. HIS Midnight.Po ny's klasse M2 cat. D: 1 Mariska de Vrieze, Soemeers El Beauty, 148 L1/L2 cat. D: 1. Amanda van den Dool, Nure- jev (Paardebloem) 162. Mennen Zeeuwse Dag van het Paard. Dressuur klasse B: 1. Leo Paauwe, Dex. 157. L: 1. Perry Boog aard. Regina, 175 M: 1. Jan-Willem de Jonge, Nalbion, 151 ZZ: 1 Cor Vinck, Jacky, 162 Vaardigheid klasse L: Al bert Kaspers, Othello. Z: 1. Cor Vink, Jacky. Renesse. Dressuur RV Renesse. Paarden klasse Z2: 1. Bianca Kors, Orayen (Oranjer) 184. Z1: 1. Lucie Louws, Lars (Gouwe Reyers), Daniëlle van der Schee, Maaike (Allround) en Isa bel van der Kuil, Jade (Weelr.) 186 M2: 1. Roxanne Aalburg, Jade (Oranjezon) 141. M11 Petra Tollenaar, Remboley (Oranjer.) 172. L2:1. Ilona Maljers. Pale- do (Gouwe Reyers) 161 L1: 1. Silvia Ro mer, Nadia (Schouwse R.) 169.Pony's klasse M1 cat. CDE: l Annemarie van överveld, Santos (Striener.) 143. L2 cat. CDE: 1. Kelly Kardux, Charly (Flakke) en Annemarie Buth, Potter (Schouwse R.) 156. L1 cat. CDE: 1. Coen Kiesenberg, Sebastiaan (Schouw se R.) 160. L1 cat. AB: 1 Steffie Eist, Bobke (Wouw Vooruit) 141. Tweede proef. Paarden klasse Z2: 1. Bianca Kors, Magistraal. 175. Z1: 1. Lucie Louws, Lars, 190. M2: 1 Janinka van Klochum, Leader, 140. M1: 1. Petra Tol lenaar, Remboley, 163. L2: 1. Sandra van der Bijl, Simply, 169. L1: 1. Silvia Romer, Nadia, 164.Pony's klasse M1 cat. CDE: 1 Annemarie van Overveld, Santos, 138. L2 cat. CDE: 1. Annema rie Buth, Potter, 163. L1 cat. AB: 1Stef fie Eist, Bobke, 159. Koudekerke. Dressuur RV De Zwaanhoek. Paar den L1/L2: 1. Jorinda de Vries, Imalia (Se-Ros) 157. Pony's klasse L1 cat. CDE: 1José van Hanegem, Iris (Zwaam hoek) 150. Londen. Wimbledon, 14,5 miljoen euro. Mannen, vierde ronde: Schal ken (Ned/12) - Spadea (VSt/30) 6-2 7-5 3-6 6-2, Federer (Zwi/1- Karlovic (Kro) 6-3 7-6 7-6, Roddick (VSt/2) - Popp (Dut) 7-5 6-4 6-4, Henman (Eng/5) - Phïlip- poussis (Aus/11) 6-2 7-5 6-7 7-6, Hewitt (Aus/7) - Moya (Spa/9) 6-4 6-2 4-6 7-6, Grosjean (Fra/10) - Ginepri (VSt/27) 6-2 6-2 7-6, Mayer (Dui) - Joachim Johans son (Zwe) 6-3 6-7 7-6 6-4, Ancic (Kro) - Malisse (Bel) 7-5 3-1 opgave Malisse. Vrouwen, derde ronde: Golovïn (Fra) - Gagliardi (Zwi) 6-3 2-6 6-3, Farina Elia (lta/14) - Ruano Pascual (Spa) 2-6 6-4 7-5. Vierde ronde: Davenport (VSt/5) - Zvonareva (Rus/12) 6-4 6-4, Sjarapova (Rus'13) - Frazier (VSt/31) 6-4 7-5, Su- giyama (Jap/11) - Tanasugarn (Tha) 6-3 7-5, Sprem (Kro) - Maleeva (Bul/21) 6-4 6-4. Scheerwolde. Open Water Zwem men. Mannen. 2500 m. schoolslag senioren. 6. René van Oudenaarde (ZEE) 1500 m. vrije slag junioren 1 en 2. 7. Dies van Gorsel (ZCK) 250 m. vrije slag minioren 3 en jonger. 2. Frans van Gorsel (ZCK) 1000 m. vrije slag senioren. 6. Stefan Nieuwenhuize (ZEE) 10. René van Oudenaarde 1000 m. schoolslag masters 35+. 3. Paul van Gorsel (ZCK) 2500 m. vrije slag senioren. 15. Jeroen Dellebeke (STV) Vrouwen. 2500 m. schoolslag senio ren. 4 Eline Nijskens (ZCK) 1500 m. vrije slag junioren 1 en 2. 2. Anne Pel (STV) 1000 m. vrije slag masters 25+. 6. Corina Baaij (ZEE) 500 m. vrije slag minioren 6 en jonger. 11. Anne- rie van Gorsel (ZCK) 2500 m. vrije slag senioren. 9. Therese de Munck (ZEE) Breukelen. Open Water Zwemmen. Mannen. 500 m. vrije slag minioren 6 en jonger. 3. Timethy vd Brande (ZCK) 7. Tom Pel (STV) 1000 m. vrije slag junioren 3 en 4. 3. Niek de Rid der (ZCK) 12. Robert Stroo (STV). 1000 m. vrije slag junioren 1 en 2. 9. Yair Klazen (STV) 18 Marlon van Gremberg- he (ZCK). Dordrecht. Speedo Finales. Jon gens. 100 m. schoolslag mini- oren-5. 1. S. Edenburg (OND) 1.27,25 100 m. vrije slag minioren-6. 10. R. van Doeselaar 1.07,10.100 m. rugslag minioren-6. 8 B. van Houwelingen 1.18,01. 50 m. vlinderslag minioren 3 en 4. 4. T. Tramper 0.38,51Meisjes. 100 m. rugslag minioren-5. 1. M Minneboo 1.18,82. 100 m. vlinderslag minioren-6. 10. J. Tramper 1.22,25, 100 m. vrije slag minioren-5. 6. J Stap 1.10.74 7. A. Minderhoud 1.10,79. dinsdag Biljarten Baarends driebandentoernooi. Grq- te finale. Locatie: café Baarends, Goes. Aanvang: 19.15 uur. Wielrennen Ronde van Sint-Jansteen. Locatie: Wilhelminastraat, Sint-Jansteen. 17.00 uur: junioren (60 kilometer) 19.15 uur: elites/beloften/amateurs A (80 kilome ter).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 21