PZC ^Kleintjes ïarkt ty PZC W31 Op zoek naar een nieuwe uitdaging? ROOMPOT VAKANTIES www.roompot.nl bijdevaate INTERSEAFISH BV MANAGEMENT ASSISTENTE groepsleerkrachten (m/v) zaterdag 26 juni 2004 Bij Neckermann B.V. in St.jansteen is plaats voor: Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een homeshopping organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle-concern. Deze organisatie telt ruim 105.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via haar dochterondernemingen Neckermann Shopping en Quelle zo'n 50.000 arti kelen aan via de dikke catalogus en internet. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Voor -de activiteiten in Nederland en' België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n duizend medewerkers. voor 38 uur per week vacaturenummer BV0414SVW De afdeling Facilities verzorgt diensten met een algemeen ondersteunend (facilitair) karakter voor de organisatie. Binnen deze afdeling ben je verantwoordelijk voor het bepalen van de inkoopbehoefte, het inkopen van facilitaire goederen en artikelen voor intern gebruik en het inhuren van diensten, binnen budgettair vastgestelde grenzen. Hierbij verken je de inkoopmarkt, blijf je op de hoogte van de ontwikkelingen en onderzoek je alternatieve inkoopmogelijkheden. De leveranciers selecteer je op basis van beoordelingen van offertes en bij eventuele problemen omtrent leveringen handel je dat accuraat met hen af. Naast het opstellen van inkoopplannen en -procedures bewaak je voorraadniveaus en budgetten en voer je de inkoopadministratie, waaronder het controleren en accorderen van facturen. Tevens doe je voorstellen met betrekking tot uitbouw en optimalisatie van de processen van de afdeling en voer je deze ook uit. Wie zoeken we? Je hebt minimaal een hbo werk- en denkniveau. Daarnaast heb je aantoonbare, relevante werkerva ring en inkoopgerichte vakkennis. Een uitstekend commercieel en organisatorisch inzicht is onmisbaar, evenals een grondige kennis van de Nederlandse taal. Ook de Duitse en Engelse taal beheers je in goede mate in woord en geschrift. Verder verwach ten we een gedegen kennis van en ervaring met de gangbare PC-applicaties, waaronder Word, Excel en Outlook. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Ria Wassenburg, Manager Human Resources Facilities, telefoon +31(0)114-318560. voor 32 uur per week Vacaturenummer BV0412SVW Je bent verantwoordelijk voor het totale tekstproductieproces bij on- en offline producties en onderhoudt hiertoe contacten met externe en interne betrokkenen. Je houdt alle tekstinformatie up-to-date en regelmatig vertaal je teksten. Ook rapporteer je over voortgang en inhoud van lopende zaken en projecten, draag je ideeën aan voor procesverbeteringen en houd je traffic bij van alle werkstappen. Verder behoren het beheren en actueel houden van de tekstdatabank, het bijdragen aan de opstelling van planningen voor alle online en offline producties, de bewaking van de kwaliteit van de teksten in alle taalversies en het beheer van gegevensbestanden tot jouw takenpakket. Daarnaast verricht je administratieve werkzaamheden en verzamel, controleer en verspreid je (interne en externe) gegevens aan andere afdelingen. Wie zoeken we? Wij zoeken een collega met een hbo werk- en denk niveau die secuur aan de slag gaat en affiniteit heeft met internet en webtechnologieën. Hiernaast beheers je de Nederlandse taal uitstekend en sta je je mannetje in het Frans en Duits. Ook heb je een gedegen kennis van en ervaring met het Microsoft Office pakket. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Els d'Hooghe, Supervisor Catalogusproductie, telefoon 0114 - 318 241. De werkzaamheden betreffen het vertalen van gebruiksaanwijzingen voor diverse artikelen van de Duitse naar de Nederlandse taal. Aan de hand van de Duitstalige voorbeelden dienen Nederlandstalige gebruiks aanwijzingen te worden gemaakt, inclusief het overnemen van de layout en het opnemen van afbeeldingen daarin. Wie zoeken we? Je hebt aantoonbare werkervaring op het gebied van vertalen en opmaken van teksten. De Duitse en Nederlandse taal beheers je uitstekend. Verder beschik je zelf over faciliteiten als een PC, een scanner, internet, e-mail en uiteraard ook telefoon. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gino Thuy, Manager Inkoop Hartwaren, telefoon +31(0)114-318239. E-mail: gino.thuy@necknet.com. Je schriftelijke of mondelinge reactie kun je rechtstreeks aan hem richten. En herken je jezelf in één van bovenstaande profielen en heb je het juiste diploma op zak? Dan ben jij wellicht degene die wij zoeken. Je leert bij ons de ins en outs van homeshopping kennen. Naast een pas send salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, biedt Neckermann een afwisselende baan in een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Je krijgt ruimte om jezelf te ontplooien en er zijn voldoende doorgroeimogelijkheden. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. Sander van Wijngaarden, hoofd HR- Ontwikkeling. Of stuur een e-mail naar vacatures@necknet.com. Vermeld duidelijk het vacature nummer. Een psychologische test is onderdeel van onze sollicitatieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het kan bij Neckermann Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht Roompot Vakanties is de verhuurorganisatie van vele campings, bungalow- /villa- en vakantieparken in Zeeland, van een schitterend park in Limburg en Noord-Brabant en van de Zilverberkparken. Wegens uitbreidingen zijn wij op zoek naar enthousiaste en verkoopgerichte RECEPTIONISTES/ MEDEWERKERS CALL CENTER M/V In combifunctie voor totaal 38 uur per week op alle locaties. PARTTIME MEDEWERKER CALL CENTER M/V Wat zijn o.a. de taken? Medewerker Call Center Dagelijks komen op ons Call Center telefonisch, per e-mail of per fax heel wat reserveringen en vragen binnen. Ons enthousiaste team beantwoordt, informeert, adviseert, verkoopt, boekt en zet de gegevens in ons computersysteem. Reception ist(e) Als receptioniste draag je zorg voor het in- en uitchecken van de gasten, het maken van boekingen, het verstrekken van informatie, het verrichten van administratieve handelingen en natuurlijk beschik je over een natuurlijk talent om onze gasten van een heerlijke, zorgeloze vakantie te laten genieten. Wat vragen wij? flexibiliteit, bereidheid in avonduren en weekenden te werken een prettig en duidelijk stemgeluid en goede communicatieve vaardigheden affiniteit met het toerisme MBO niveau enthousiasme, stressbestendigheid, vriendelijkheid, geduld en inlevingsvermogen goede kennis van de Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk ervaring met computers Interesse? Interesse in deze leuke baan? Stuur dan een brief met pasfoto en cv naar: Roompot Vakanties, t.a.v. Anita Maas, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Acquisitie n.av. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Goed zitten doe je bij Bijdevaate ook figuurtijk. met prima arbeids voorwaarden en salaris. We laten het niet schouderklopjes. Volop beweging... Dus ruimte voor gedegen opleidingen en cursussen, Persoonlijke ontwikkeling moedigen we alleen maar aan assurantiemedewerk(st)er binnendienst We zoeken voor onze volmachtafdeling iemand met ervaring in de verzekeringswereld. Ben je minimaal in het bezit van het Assurantie B-diploma? Overtuig ons dan van je motivatie en ambitie! \&r verwachting zien we uit naar kandidaten voor bovenstaande functie. Wie meer wil weten kan contact opnemen met Kees van der Linde (0111 453112). Wie solliciteert kan zijn/haar brief binnen 14 dagen richten aan mevr. J. Versaevel. E-mailen kan ook, naar: janneke.versaevel@bijdevaate.nl grachtweg 23 postbus 26 4300 AA zierikze© telefoon 0111-453200 verzekeringen Interseafish is een handelsonderneming in diepgevroren vis en visproduc ten met leveranciers en klanten over de gehele wereld. Productie en op slag hebben wij niet 'aan huis'. Trefwoorden van onze onderneming zijn. teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: met logistieke talenten en internationale interesse De functie-eisen: HavoA/WO, aangevuld met bijv. een commerciële of secretariële opleiding (min. HBO of Schoevers). goede kennis van Engels, Duits en Frans, in woord en geschrift, een extra taal is een pré. prima communicatieve vaardigheden, flexibele instelling en stressbestendig rijbewijs B is een pré De taken: Samen met enkele collega's volgt u in- en verkooporders op (vml. buitenlandse leveranciers en klanten) houdt u contact met vrieshuizen regelt u transporten beantwoordt u de telefoon assisteert u op beurzen verricht u overige (secretariële) werkzaamheden Geboden wordt: een fulltime baan met contacten over de hele wereld afwisselend, uitdagend werk. wat zich niet alleen binnen de kantoormuren afspeelt een grote mate van zelfstandigheid (na een gedegen inwerkperiode) een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een informele prettige werksfeer in een klein team Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met mevr. M. van den Broek (0166-604040). Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons uw brief met CV, het adres is: Postbus 22, 4690 AATholen. Emailadres: mvdb@interseafish.nl VERENIGING VOOR Protestants-Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen Voor twee onder ons bestuur staande basisscholen zijn we op zoek naar Het betreft dan: Met ingang van het schooljaar 2004/2005: Een groepsleerkracht voor groep 1/2 voor de donderdag en vrijdagmorgen op de "C.B.S. De Torenberg" te Zaamslag. Inlichtingen bij: M.J. Hamelink (directeur) 0115- 431976 (school) of 0115-432063 (privé) of via e-mailtorenberg@kennisnet.nl Met ingang van 01-10-2004: Een groepsleerkracht voor groep 1 op maandag en een groepsleerkracht voor groep 4 op donderdag en vrijdagmorgen op "C.B.S. De Stelle" te Terneuzen. Inlichtingen bij: C. Karmelk (directeur) 0115- 694341 (school) of 0115-697487 (privé) of via e-mail karin@stelle.terneuzen.kennisnet.nl Wij zoeken mensen die de vereiste onderwijsbevoegdheid bezitten en die: instemmen met grondslag en doel van de vereniging; de bereidheid hebben om les te geven volgens de op onze scholen gevolgde werkwijze; de bereidheid hebben zich in te zetten voor alle schoolactiviteiten, zowel binnen als buiten de schooltijden; goed kunnen communiceren met collega's en ouders. Sollicitaties met C.V. kunt u vóór 4 juli a.s. richten aan het secretariaat van de vereniging: Ver. voor PCBO Midden Zeeuws-Vlaanderen p/a Polderstraat 24 4543 AB Zaamslag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 59