KQRRë Grote verhui zing? Kanker betekent lang niet altijd het einde KQRRF een schooldirecteur (wtf 1) c tcmimendale SPORTIEF TYPE? Packaging T P PZC W6 Verkoopbinnendienstmedewerker m/v - 38 uur Chauffeur Auto MYTYLSCHOOL DE SPRIENKE Auris Maak er een Kleintje van. 1 J.* zaterdag 26 juni 2004 stichting Ih De Sprienke, SO/VSO-Mytyl/Tyltyl/LZK, Goes Deltaschool SO-ZMLK, Goes De Regenboog/De Wingerd, SO/VSO-ZMLK, Terneuzen Klimopschool, SO/VSO-ZMLK Middelburg Beatrixschool, SO-ZMLK, Zierikzee Secretariaat: p/a Postbus 455, 4330 AL Middelburg Stichting "de Korre" beheert vijf scholen met ongeveer 600 leerlingen en 250 medewerkers en stelt zich ten doel het geven van openbaar onderwijs, algemeen bijzonder onderwijs en interconfessioneel onderwijs in afzonderlijke scholen voor openbaar, algemeen bijzonder en interconfessioneel onderwijs aan kinderen voor wie vaststaat dat ze op orthopedagogische en orthodidactische benadering zijn aangewezen. Naast de onderwijstaak geeft "de Korre" ambulante begeleiding aan leerlingen en scholen in het regulier (speciaal) basisonderwijs en voortgezet onderwijs. Stichting "de Korre" zoekt met ingang van 1 september 2004: voor de Beatrixschool en de Deltaschool De directeur ressorteert hiërarchisch onder de centrale directie. Het werkterrein van de directeur zijn de twee bovengenoemde scholen van "de Korre". De directeur is verantwoordelijk voor de schoolgebonden zaken en mede verantwoordelijk voor het beleid van de instelling in het algemeen en voor het beleid van de diverse beleidsgebieden in het bijzonder. Werkzaamheden: Is verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van het onderwijs en de leerlingbegeleiding Is belast met de voorbereiding en uitvoering van beleid op de scholen Voert financiële en materiële beheerstaken uit op de scholen Levert bijdragen aan de beleidsontwikkeling van de instelling Geeft leiding aan de twee scholen in samenwerking met de twee teamleiders. Functie-eisen: a) Opleiding en ervaring: heeft bij voorkeur enige jaren ervaring in een gelijksoortige functie in het onderwijs; beheerst tenminste HBO denk- en werkniveau; heeft opleiding voor schoolleider gevolgd of is bereid deze te volgen. b) Kennis, inzicht en vaardigheden: heeft managementvaardigheden op het gebied van communicatie, conflicthantering; kan coördineren en leidinggeven aan medewerk(st)ers vanuit een stimulerende open houding; kan beleidsmatig denken en handelen; heeft bedrijfseconomisch inzicht en fianciële kennis van zaken. c) Instelling, houding en visie: heeft een visie op het speciaal onderwijs onderwijs in het algemeen en op het inhoudsgebied van het onderwijs op de school in het bijzonder; onderschrijft of respecteert de grondslag van de instelling; is doortastend, slagvaardig en flexibel. Salariëring: Volgens RPBO - schaal DB. Voor informatie kunt u contact opnemen met dhr. G. T. Pasman (0113-229150) of dhr. H. G. Rops, (0118-612668). Sollicitatie: Bent u geïnteresseerd in deze functie? Dan verzoeken we uw schriftelijke motivatie en CV voor 6 juli 2004 te zenden aan Stichting de Korre t.a.v. dhr. Pasman en dhr. Rops, Postbus 455, 4330 AL Middelburg. De gesprekken vinden plaats op 13 juli. Een assessment maakt deel uit van de procedure. SCHELDEMOND Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond is een brede, openbare scholengemeenschap voor VMBO (incl. Lwoo), HAVO, VWO+ en ISK) Wij zoeken, m.i.v. het nieuwe schooljaar, voor onze vernieuwde organisatie een enthousiaste Afdelingsleider Havo/Vwo (m/v) die met ons samen verder wil bouwen aan een prettige en goede school, bij wie de leerlingen centraal staan en die het beste uit de collega's en zichzelf weet te halen. Kerncompetenties van onze nieuwe afdelingsleider zijn: coachend leidinggeven stimuleren besluitvaardig plannen en organiseren Hij of zij heeft lesgevende ervaring, liefst in de sector Havo/Vwo, aantoonbare leidinggevende capaciteiten en een academisch werk- en denkniveau. Managementevaring is een pre. We bieden een functie in een dynamisch en daadkrachtig team. Deze functie wordt gewaardeerd in schaal 12. Uw sollicitatiebrief, vergezeld van uw CV, dient op uiterlijk 5 juli te zijn ontvangen door de rector: Dhr. H. J. van Arenthals; postbus 69, 4380 AB te Vlissingen. Deze kan u ook meer informatie over de functie geven (tel. 0118-479400 overdag 640366 's avonds). Een informatiepakket met onder meer een functiebeschrijving en een competentieprofiel kunt u krijgen bij Mw. C. van Sighem, (tel. 0118-479400/ post@scheldemond.nh. Kijk ook eens op onze website www.scheldemond.nl De vacature is zowel intern als extern opengesteld. Gesprekken vinden plaats op 7 juli 2004. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Mensen met kanker leven tegen woordig niet alleen langer, ook de kwaliteit van hun leven is ver beterd. Dankzij het weten schappelijk onderzoek naar betere behandelingen is bijvoor beeld de kans dat iemand met kanker de eerste vijfjaar over leeft, jaarlijks meteen half pro cent gestegen. Momenteel betreft dat al ruim 50 procent van de patiënten. Bij kinderen is de gemiddelde overlevingskans zelfs 70 procent. De diagnose kanker zet lang niet altijd een punt achter iemands leven. Betere behandelingen Inderdaad, de behandelingen tegen kankerzijn vaakfysieken emotioneel bijzonder zwaar voor kankerpatiënten, en hun dierbaren.Toch is de afgelopen jaren veel verbeterd. Bijvoor beeld bij de strijd tegen misse lijkheid bij chemotherapie. Ook is er meer aandacht voor de psy chische gevolgen van kanker. Behalve genezing is ook de kwa liteitvan leven belangrijk: hoe ondervindt de patiënt zo min mogelijk tijdelijke en blijvende gevolgen van de behandeling. KWF Kankerbestrijding KWF Kankerbestrijding is in 1949 opgericht op initiatief van Koningin Wilhelmina.Overal waar we kunnen, gaat KWF Kan kerbestrijding de strijd aan tegen kanker. Door wetenschap pelijk kankeronderzoek mogelijk te maken. Door het aanmoedi gen van een gezonde leefstijl en goede voorlichting te geven. Door ons in te zetten vooralle kanker patiënten en voorde bestrijding van alle soorten kanker. KWF Kankerbestrijding is er voor iedereen die met kankerte maken krijgt. Ook als kanker wel het einde betekent. Helpt u mee? Eén op de drie mensen in Neder land zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Alleen samen kunnen we kanker bestrijden. KWF Hulp-en informatielijn 0800 - 022 66 22 (gratis) KWF Ceverslijn 0900 - 2020041 (o.oi p/min) Giften kunt u overmaken op giro 26000, of doneer direct via onze site: www.kwf- kankerbestrijding.nl W: Kalanchoë specialists Wie zijn wij? Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van Kalanchoës, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat wij marktleider zijn in de kleine potmaten. Een enthousiast team van ongeveer 60 medewerkers staat borg voor een hoge kwaliteit en en flexibele organisatie. Wie zoeken wij? Wij komen graag in contact met een enthousiaste en energieke kandidaat voor de functie van: Functie-informatie: De afdeling verkoop is verantwoordelijk voor de verkoop van onze planten tegen het hoogst mogelijke rendement en het relatiebeheer met onze klanten. De afdeling Verkoop gaat voor kwaliteit, kwantiteit, prijs en service. We zoeken een gedreven Verkoopbinnendienstmedewerker met een hoge mate van productiviteit voor een fulltime dienstverband. Uw profiel: >- U heeft enkele jaren ervaring in een commerciële functie en/of een afgeronde commerciële opleiding op MBO-niveau: >- U heeft bij voorkeur kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; >- U heeft voldoende kennis van bekende softwarepakketten; >- Uw kwaliteiten: commercieel, flexibel, stressbestendig, accuraat, doelgericht, gevoel voor kwaliteit en goede contactuele eigenschappen; Vanwege uitbreiding van ons chauffeursteam komen wij tevens graag in contact met een enthousiaste kandidaat voor de functie van: m/v - 24/38 uur Functie-informatie: De afdeling Expeditie is verantwoordelijk voor de afzet van onze producten. De vrachten met planten worden 's avonds en 's nachts vervoerd naar verschillende Nederlandse veilingen, waar onze afnemers gevestigd zijn. De functie kan parttime worden ingevuld. Een fulltime dienstverband is ook mogelijk in combinatie met werk in andere afdelingen. Uw profiel: >- U heeft enkele jaren ervaring als chauffeur; >- U heeft rijbewijs C en E en een chauffeursdiploma; >- Uw kwaliteiten: flexibel, stressbestendig en technisch inzicht; Wat bieden wij? Uitdagende functies met verantwoordelijkheid, afwisseling en goede arbeidsvoorwaarden conform de Glastuinbouw CAO; Een prettige werksfeer in een dynamisch en groeiend bedrijf in een goede en moderne accommodatie en met up-to-date materiaal; Spreekt één van deze functies u aan en voldoet u aan het gestelde profiel? Dan doen we een beroep op u om een sollicitatiebrief CV te sturen of te mailen voor 6 juli a.s. naar: Kwekerij Blommendale, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE Middelburg of vacature blommendale.nl Als u vragen heeft, kunt u contact opnemen met M. Louwerse, tel.nr.: 0118 62 65 90. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld! STAP MAAR IN DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND O AutoTrack.nl ELKE VRIJDAG IN UW KRANT stichting Stichting de Korre verzorgt ondenwijs aan leerlingen met een lichamelijk en-of verstandelijke handicap in Zeeland. Mytylschool de Sprienke is een school voor speciaal en voortgezet speciaal ondenwijs. De school wordt bezocht door leerlingen van 3 tot 20 jaar met een lichamelijke of meervoudige handicap. De Sprienke biedt haar leerlingen zowel een onderwijs- als behandelprogramma. Daarnaast verzorgt de Sprienke ambulante begeleiding aan leerlingen met een motorische beperking in het reguliere ondenwijs. De school is tevens steunpunt voor kinderen met autisme. De Sprienke is met ingang van 1 september 2004 op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie van administratief medewerk(st)er voor 26 uur per week De werkzaamheden bestaan uit algemene secretariële werkzaamheden, beheer van de personeelsadministratie en ondersteuning van de directie. Benoemingseisen: communicatief ingesteld, hoge mate van accuratesse, zelfstandig kunnen werken, flexibele instelling, ervaring met tekstverwerkingsprogramma's; kennis van personeelszaken strekt tot aanbeveling. De werkdagen worden, in overleg, verdeeld over vier of vijf dagen. Salaris: schaal 4 RPBO. Opleiding; relevante MBO opleiding. Sollicitatieprocedure: reacties in te zenden vóór 6 juli a.s. naar: mytylschool de Sprienke, t.a.v. dhr. C. M. Moelker, Vivaldipad 14462 JA GOES. De gesprekken vinden plaats op 13 juli 2004. •g Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve VSO De Kring VSO De Kring is een school waar ondenwijs gegeven wordt aan ongeveer 80 leerlingen van 12 tot 21 jaar. De school heeft een onderbouw waar de algemeen vormende vakken worden gegeven en een bovenbouw waar de praktijkgerichte vakken centraal staan. De lessen in de bovenbouw worden veelal gegeven binnen de sectoren 'Groen', 'Zorg en welzijn', 'Administratie' en 'Techniek'. Naast heel veel mogelijkheden hebben alle leerlingen een beperking op auditief en/of communicatief gebied. Vanuit hun mogelijkheden, rekening houdend met hun beperkingen, wordt door de school onderwijs gegeven. is door groei van het aantal VSO De Kring heeft een team van zo'n 18 collega's e leerlingen op zoek naar versterking. Per 1 september 2004 zoekt het VSO twee leerkrachten m/v Wij vragen leerkrachten die een PABO-bevoegdheid hebben of ervaring hebben in het praktijkonderwijs graag willen werken in het voortgezet speciaal onderwijs kennis hebben of kennis willen nemen van de problematiek van een auditieve en/of communicatieve beperking inlevingsvermogen hebben in de denkwereld van pubers enthousiast zijn en creatief met de leerstof kunnen omgaan 1 creativiteit kwijt kunt Wij bieden: een baan met grote uitdaging waarin u u behulpzame, hardwerkende collega's bijscholing gericht op de doelgroep salaris volgens de onderwijs cao Wilt u meer informatie? Als u meer informatie wilt over deze vacatures, neem dan contact op met Marcel Provoost, directeur, via telefoonnummer (0113) 21 34 07. Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met cv kunt u sturen naar VSO De Kring t.a.v. Marcel Provoost, Postbus 2049, 4460 MA Goes. U kunt uw brief ook per e-mail versturen naar m.provoost@auris.nl. De brief moet vóór 5 juli 2004 op De Kring aanwezig zijn. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 28. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In verband met de toekomstige pensionering van het hoofd personeelszaken zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een enthousiaste en zelfstandige Hoofd Personeelszaken m/v (op full-time basis) De functie: Als Hoofd Personeelszaken ben je, zowel beleidsmatig als uitvoerend, verantwoordelijk voor het gehele personeelsbeleid: zoals o.a Bewaking arbeidsvoorwaarden Werving en selectie, aanname, ontslag, pensionering Beheer personeelsadministratie en dossiers Ziekteverzuimbeleid en sociale begeleiding Verzorgen jubilea Functionerings-, beoordelings- en beloningssysteem Personeelsverzekeringen Onderhouden van contacten met uitzendbureau's, Arbo-dienst, UWV, CW1, verzekeringsmaatschappij, enz. Je bent het directe aanspreekpunt voor de leidinggevenden en het personeel en een goede ondersteuning voor het management. Kortom: je bent de spil in de organisatie. De kandidaat: Je hebt een relevante opleiding op personeelsgebied, daarnaast beschik je over de nodige ervaring. Je herkent jezelf in het volgende profiel: Krachtige persoonlijkheid Flexibel Zelfstandig Stressbestendig Flinke dosis doorzettingsvermogen Behulpzaam en sociaal vaardig Bekwaam organisator Sterk verantwoordelijkheidsgevoel Pro-actief Verder beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift en zijn de office applicaties niet vreemd voor je. Blagden biedt je: Een uitdagende zelfstandige functie binnen een internationale organisatie, waarin een cultuur heerst die zich kenmerkt door openheid, hectiek, een directe manier van communiceren en nuchterheid. Daarnaast hebben wij een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden conform de Cao Metalektro en eigen aanvullende voorwaarden. De reactie: Ben je geïnteresseerd in deze functie en herken je jezelf in het profiel, stuur dan voor 25 juli a.s. een brief met een persoonlijke motivatie, CV en pasfoto aan: Blagden Packaging Nederland B.V. t.a.v. Anneke Baay, Steenbergseweg 42, 4661 RH Halsteren e-mailadres: baay@blagden.nl Voor meer informatie kun je contact met haar opnemen tel: 0164-650661 Blagden Packaging Nederland B.V. in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagden Packaging groep met zusterbedrijven in België. Frankrijk, Spanje. Duitsland. Oostenrijk en Engeland Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen vaten, blikken, bussen, etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelen industrie. Momenteel zijn er bij ons in Halsteren circa 200 personen werkzaam. www.blagdenpack.com 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34