Waarom moeilijk doen, als het makkelijk kan? Bereik voor slechts 7,95 meer dan I miljoen kopers. O AutoTrack.nl www.pzc.nl/verkeer www.pzc.nl/reizen Bekendmaking Bekendmaking l°i I edttlll PZC TANDARTSENPRAKTIJK HOH TANDARTSASSISTENT(E) 26 JUNI TEMPUR AKTIEDAGf BIJ VERDEGEM Ga spierziekte A.I.S. te lijf. Giro tee 000 an lint zierikzee vrijdag 25 juni 2004 z2S De allergrootste autosite van Nederland Alles kan... de Terracan. Terracan Standaard al voorzien van o.a.: Elektrische ramen vóór en achter Airco Climate control Mistlampen vóór Dakdragers MOBILITEITSHUIS HYUNDAI TERNEUZEN Handelspoort 5, TERNEUZEN. Telefoon 0115-648540 HELEmnm <S> HYunom Ruime keuze op gebied van geloogd grenen, verlichting, accessoires en decoraties. Ook koloniale en antieke meubelen. Kom eens langs, de koffie of thee staat klaar! Brouwerijstraat 31 4501 CM Oostburg Tel. 0117-455221 Fax 0117-451071 E-mail: www.dendekkeroostburg.nl Open alle dagen van 10.00 tot 18.00 u. Ook OPEN op zondag van 14.00 tot 18.00 u. Wegens vertrek van één van onze assistentes zijn wij op zoek naar een Het betreft een functie voor 21/a dag per week (woensdag, donderdagmiddag en vrijdag). Minimale opleiding HAVO. Onze voorkeur gaat uit naar een gediplomeerde tandartsassistente en/of iemand met ervaring in dit vak. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. kunt u binnen 10 dagen richten aan: Tandartsenpraktijk Hoek t.a.v. Mevr. A. Verhelst Irisstraat 17b, 4542 EA Hoek MET WELKE KLACHT GAAT U SLAPEN? Orthopedische hoofdkussens en drukveriagende matrassen. Wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 medisch specialisten. De TEMPUR' Matrassen en Hoofd kussens worden wereldwijd aan bevolen door meer dan 30.000 artsen, chiropractors, fysiothera peuten en osteopaten. Zij geloven rotsvast in de eigenschappen van het TEMPUR Materiaal om rug- en nekproblemen te verminderen en te vooikomen en in het feil dat de beste omstandigheden worden geboden voor een goede nachtrust. Changing the way the world sleeps!'" Nieuwstroot 68 Oostburg Tel. 0117-453453 Fox 0117-453191 www.verdegem.nl dinsdag t/m vrijdag 9.00-18 OOw zaterdag 9.00-17.00i woensdag koopavond tot 21.001 zondag 14.00-1 7 00 uur (m.u.v. juni t/msepff^bc< maandag sluitingsdog Meldingen Bouwstoffenbesluit en Lozingenbesluit vaste objecten De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt bekend, dat zij de volgende meldingen ingevolge het Bouwstoffenbesluit heeft ont vangen van: - Flushing Marine Terminal Stevedoring B V. te Vlissingen voor het aanbrengen van een damwand met zand in de Quarleshaven, - Zeeland Seaports te Terneuzen voor het aanbrengen van zand, breuksteen en fosfor- slakken aan de noordwestkant van de Braakmanhaven; - Provincie Zeeland te Middelburg voor het aanbrengen van gietasfalt, stortsteen en geotextiel in de Veerhaven van Breskens naast de oude fuik, - Koninklijke Schelde Groep te Vlissingen- Oost voor het aanbrengen van stortsteen en beton in de Sloehaven; - Total Raffinaderij Nederland N.V. te Vlissin- gen-Oost voor het aanbrengen van beton aan de teen van de glooiing ter hoogte van de olieschermen in de Van Cittershaven; - Zeeland Seaports te Terneuzen voor het aanbrengen van bodembescherming aan de Axelse vlakte, haven 313; - Gemeente Bergen op Zoom voor de ver vanging van oeverconstructies met schone grond, breuksteen en beton; - Waterschap Zeeuwse Eilanden te Goes voor het aanbrengen van schone grond op de surfoever 'de Schelphoek'; - Scheepswerf De Schroef te Sas van Gent voor het renoveren van het beton van de scheepshellingbanen 5 t/m 8; - Roompot Recreatiebeheer'B.V. te Kamper land voor het met zand ophogen van het strandje aan de Mariapoldersweg; - Zeeland Seaports te Vlissingen voor het repareren van een ingestort talud van de Van Cittershaven; - Waterschap Zeeuwse Eilanden te Goes voor het aanbrengen van zand, grint en breuksteen op diverse locaties aan het Veerse Meer. - Waterschap Zeeuwse Eilanden te Goes voor het aanbrengen van zand en grint aan de Muidenweg te Wolphaartsdijk (Meerkoet). Ministerie van Verkeer en Waterstaat De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt bekend, dat zij de volgende meldingen ingevolge het Lozingenbesluit vaste objecten heeft ontvangen voor reinigings- en conser- veringswerkzaamheden aan de volgende vaste objecten: - de deksloof van de kadewand van de jacht haven Brouwershaven van Gemeente Schouwen-Duiveland; - diverse ob|ecten in de Theodorushaven van Gemeente Bergen op Zoom; - Kreekrakspoorbrug door Gelders staalstraal en schildersbedrijf B.V. te Ochten, - merktekens Zeelandbrug van Provincie Zeeland. Directie Infrastructuur en Vervoer te Middelburg; - bedieningshuis Zeelandbrug van Provincie Zeeland, Directie Infrastructuur en Vervoer te Middelburg; - product transportleidingen van de steiger te Borssele van Total Raffinaderij Nederland N.V.; - lasnaden van de meerpalen van de zee steiger te Borssele van Total Raffinaderij Nederland N.V. Voor de genoemde werkzaamheden hoeft geen vergunning krachtens de Wet veront reiniging oppervlaktewateren te worden aan gevraagd, maar dient te worden voldaan aan de algemene regels uit het Bouwstoffenbesluit en het Lozingenbesluit vaste objecten Terinzagelegging U kunt de meldingen en de daarbij behorende stukken inzien ten kantore van Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koestraat 30 te Middelburg op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 3.05). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Emissies van de Rijkswater staat, directie Zeeland te Middelburg, telefoon nummer 0118 - 68 65 65. Middelburg, 25 juni 2004. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, drs J.H.G. Jacobs Rijkswaterstaat t.n.v. A.I.S. Centrum-Amsterdam samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Bekendmaking meldingen Bouwstoffenbesluit en Lozingenbesluit vaste objecten De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt bekend, dat zij de volgende meldingen ingevolge het Bouwstoffenbesluit heeft ontvangen van Rijkswaterstaat, directie Zeeland te Middelburg voor het: - aanbrengen van drie surfpassages met basaltbeton en Portugees graniet; - aanbrengen van fosforslakken en mijnsteen in de Oosterschelde, nabij de Oosterschelde- kering; - aanbrengen van breuksteen en silex in de Oosterschelde, nabij de Zandkreeksluis; -.aanvullen/afvlakken van het strandje te Walsoorden; - vervangen glooiïngsconstructie buiten talud Willem-Annapolder. Hierbij maakt de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat alsmede bekend, dat zij de volgende meldingen ingevolge het Lozingenbesluit vaste objecten heeft ontvangen van Rijkswaterstaat Directie Zeeland te Middelburg voor reinigings- en conserveringswerkzaam- heden aan de volgende vaste objecten: - lichtopstand Walsoorden; - diverse objecten langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen; - schuiven Oosterscheldekering; - kolkmuren van de Middensluis te Terneuzen; - halsbeugelverankeringen Zandkreeksluis deur 1; - 7 pijlers van de Oosterscheldekering. Voor de genoemde werkzaamheden hoeft geen vergunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewateren te worden aangevraagd, maar dient te worden voldaan aan de algemene regels uit het Bouwstoffenbesluit en het Lozingenbesluit vaste objecten. Terinzagelegging U kunt de meldingen en de daarbij behorende stukken inzien ten kantore van: 1Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koestraat 30 te Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 3.05); 2. Inspectie Verkeer en Waterstaat, Noorderwagenplem 6 te Lelystad, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Emissies van de Rijkswaterstaat, directie Zeeland te Middelburg, telefoon 0118 - 68 65 65. Lelystad, 25 juni 2004 De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de directeur-hoofdinspecteur van de Divisie Water, namens deze, de unitmanager van de Unit Vergunningverlening, ir. F. Dijkman Inspectie Verkeer en Waterstaat erl I Naast geavanceerde technieken is het repareren van blikschade nog steeds vooral handwerk. We willen ons team aanvullen met collegiale vakmensen die met ons de handen ineen willen slaan. Zulke vakmensen bieden wij voor onze vestiging in Zierikzee een fantastische uitdaging. Over onze uitstekende arbeidsvoorwaarden willen we graag onderhandelen met een: plaatwerker/voorbewerker Steek de handen uit de mouwen en bel, schrijf of e-mail ons uw sollicitatie zo spoedig moge lijk, u ontvangt van ons per omgaand een reactie! Autoschadeteam Van Lint Zierikzee. Industrieweg 14, 4301 RS Zierikzee, tel.: 0111-414794, e-mail: vanlintzz@zeelandnet.nl www.autoschadeteam.nl JtUKJt&r dat ons ue*& OKzidkiaai is VESTIGINGEN IN: Roosendaal - Goes - Zierikzee - IJzendijke - Steenbergen - Bergen op Zoom - Sommelsdijk - Terneuzen - Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48