atergevecht tegen tijd en slaap Pieter Potter wint en verliest finale PZC Dick van der Ploeg pakt tennistitel 17 24 uur van het Veerse Meer eist het uiterste van de zeilers Bevelanders wint in Sas van Gent Nationale titel Willy de Nooijer Knappe prestatie jeugd Delta Sport Winst Mark Boot in RES-cross ereecken int in Goes beekloop in fetkapelle uitslagen Oud-Tovaal verslaat Tovaal 1 agenda D maandag 21 juni 2004 ANJEPLAAT - Gapende „jen en kleine oogjes. Lopen j ja slow motion te gaan. Kof- wordt gebruikt om wakker Hijven, bier om leven in de gtti te houden. Volgens een tgi onderzoek is slaaptekort pdelijker voor de gezondheid alcoholgebruik. De bierdrin- is bij de 24 uurszeilrace op Veerse Meer zondigen dus fcbel. iarhet is ze vergeven. Het ge- sanengevecht tegen de tijd en islaap mag best beloond wor- «inhet clubhuis van de wa- sportvereniging Arnemuiden. jde achtergrond draait een vi jand met beelden van een et aleerden ri'ns stappen de deelnemers ce zeilrace rond, nu zitten jever onderuitgezakt op een dof lopen ze rond alsof ze /stroop waden. Alsof ze hun enen meegenomen hebben het vasteland. rtó Bezemer is één van de sgen die rondstapt alsof hij ;aan de 24-uursrace moet be ien. Waarschijnlijk komt die üidigheid door de adrenaline het wachten op de uitslag Izich meebrengt. Ihoop op een plek bij de eer- ine", zegt de zeiler uit Arne- Hij 'schipperde' niet opzijn boot Joyce. Die taak ivoor Arie van Welde, de vo- eigenaar. „Dat hebben we het koopcontract vastge- grapt de Terneuzenaar. likkebollen Welde is even niet van zijn s af te slaart. „Als ik vari ed op de bank de herhaling ihet Nederlands elftal ga kij- H zal ik wel zitten knikkebol- Tijdens de race viel dat t,Je hebt het altijd druk, dan ijegeen tijd om slaap te krij- i Vanmorgen voeren we in irustig rak, met een heerlijk netje. Toen had ik even niks ben, dan merk je toch dat je i? krijgt." Meerman was ook beman- jp de Jovce. De Arne- muidenaar wist vrijdagavond echter nog niet, dat hij de vol gende ochtend om elf uur zou meevaren. Er was echter een vacture op de boot en Alfred Be zemer dacht aan zijn zeilmaat Meerman. „Terwijl ik me had voorgeno men nooit meer mee te doen", zegt hij. „Ik heb een keer met m'n platbodem meegedaan. Man, dat was zo zwaar met die zwaarden en al die zeilen. Ik was gebroken. Dit was gelukkig wat lichter." Bijna honderd zeilers op 25 bo ten sloegen gisteren een nachtje over. Ook in de enige vrouwen boot in het veld - met de rebelse naam The Boys - keek Klaas Vaak mee over de reling. Schipper Conny Bezemer, de vrouw van Alfred van de Joyce: „Het moeilijkste moment kwam eigenlijk toen de nacht voorbij was. De spanning viel toen weg. 's Nachts ben je meer gespannen vanwege het risico dat je vast loopt aan de grond." Met Fieny Nagtegaal en Hanny Akkerdaas hield Bezemer echter koers. In de Joyce was schipper Van Welde de slaap de baas, maar een andere tegenstander speelde hem parten. „Ik heb twintig uur gestuurd. Maar na twaalf uur kreeg ik toch behoorlijk last van m'n schouders. Toen ben ik even afgelost en heb ik een uurtje ge slapen." Peter Meerman: „Je zou het misschien niet zeggen, maar daar knap je echt van op." Van Welde: „En gelukkig recu pereer ik vrij snel." Als herbo ren nam hij op het moment dat ieder normaal mens gaat slapen, het roer weer in handen. Taart Allevijf stadia van het slapen gingen aan de bemanning van de Joyce voorbij en na 24 uur zeilen legden ze gisterochtend te gen elven weer aan in de jacht haven van Oranjeplaat. Evenals 22 andere boten. Twee waren er voortijdig uitge vallen. De 23 finishers hadden gezamenlijk 2478,69 zeemijlen afgelegd, bijna 4600 kilometer. De bemanning van de Giselle had dat vooraf het beste voor speld (hun progonose: 2490 zee mijlen) en dat was een taart waard. Voordat de uitnodigende bed den opgezocht konden worden, moest er nog voor één plichtple ging wakker gebleven worden: de prijsuitreiking. Arie van Wel de zit nog steeds op zijn kruk en Alfred Bezemer heeft nog altijd het hoogste woord. De prijsuit reiking krijgt hem echter stil. Want hoewel de Spirit Lady con stant vóór zijn Joyce voer, is hij door het gehanteerde handicap systeem niet kansloos. Met luide stem somt organisator Jeannot Bruggeling de klasserin gen op. Eerst de B-klasse. Zeven de plaats voor de vrouwenboot van Conny Bezemer. Niet slecht. De eerste plaats is niettemin voor de Fibo van Franse, vóór de winnaar van vorig jaar de Splendid van Dennis Florussen. Dan de A-klasse. Uiteindelijk blijven de Spirit Lady en de Joy ce over. Wie wordt één en wie wordt twee? Een krappe twee mijlen geven de doorslag: de Joyce wint. Nu kan iedereen eindelijk onder zeil. Start van de 24 uur van het Veerse Meer. foto Lex de Meester SAS VAN GENT - Zwemclub De Bevelanders uit Kapelle heeft de jaarlijkse invitatiewedstrijd van De Bruinvis om de Cerestarbeker gewonnen. Met 18 seconden verschil wisten ze de thuisploeg te kloppen. Zeeuwse Jaargangre cords waren er vooral voor de jongste zwemmertjes. Acht Zeeuwse clubs namen deel aan de wedstrijden in Sas van Gent. Met incourante estafettes in het 50 meter- bad waren er ook verschillende pogingen om Zeeuwse es tafetterecords te zwemmen. Geen van de clubs wist er in te slagen. Evi Erpelinck (De Honte) was op dreef met drie overwin ningen, ze behaalde de eerste plaatsen op de 50 en 100 me ter vlinderslag en de 100 meter schoolslag. Kelsey Onder- dijk (Bevelanders), Michiel Soolsma (Stormvogel) en Alex Eversdijk (Bruinvis) behaalden allen twee overwinnin gen. STEIN - Op haar laatste NK triatlon heeft Willy de Nooijer de nationale titel gegrepen. De inwoonster van Serooskerke ging in de klasse 50plus na 8 uur en 20 minu ten als eerste over de streep. Ze had weinig concurrentie te duchten. De Nooijer bleef tijdens het fietsen van lekke banden verschoond, hoewel het regende en onweerde. Vol gende week vertrekt de Walcherse naar Zweden om daar aan haar laatste WK mee te doen. Ze stopt omdat ze last heeft van hartritmestoornissen. BERGEN OP ZOOM - Het meisjesteam van atletiekvere niging Delta Sport heeft bij wedstrijden voor D-junioren in Bergen op Zoom een knappe prestatie geleverd. Het team eindigde in de gebiedsfinale op de tweede plaats, vlak na de huizenhoge favoriet Achilles uit Etten-Leur met slechts 87 punten achterstand. Daarmee heeft Delta Sport zich vrijwel zeker geplaatst voor de landelijke fina le die op 11 september in Breda wordt gehouden. De wedstrijd begon met een teleurstelling, de estafette ging volkomen mis. Daarna won Hanna Maassen bij het hoogspringen met 1,45 meter, terwijl Evelien Doeleman een goed resultaat bij het speerwerpen boekte. Kelly van Harmeien flitste over de horden en Nicky de Looze won het verspringen. Op het onderdeel kogelstoten werd Fem ke Kort derde met een stoot ruim over de tien meter en Kristy Blommaert liep op de 1000 meter elf seconden van haar persoonlijk record af. Op het laatste onderdeel, 60 meter vlak sprintte Nicky de Looze naar de vierde plaats. AXEL - Mark Boot heeft een overwinning geboekt bij de RES-competitie in Axel. De motorcrosser uit Burgh-Haamstede, die uitkomt in de 85cc, nestelde zich daarmee vaster op de tweede plaats in het algemeen klas sement. Terneuzenaar Kevin van Houdt, die ditmaal twee de werd, blijft leider. In de klasse 250/500cc deed Ronald Doens uit Biervliet goede zaken. Hij stootte Peter Booy in de totaalstand van de derde plaats. Bij de licentiehouders bleef Jurgen van Ham leider voor Dennis Schelleman. Van Ham maakte het terrein, dat hij vorige week prijs moest geven, goed door voor Schelleman te finishen. Bij dit leidende duo zoekt Casper Ovaa (Oost-Souburg) aansluiting. IES - Eric Vereecken was de ikste in de finale van de Ron- lan Goes voor vrije renners, coureur uit Hulst sloop enke- nuden voor het einde uit een Kroep van tien man weg en Cillló en felle tegenreactie dhij buiten schot. iruim dertig kilometer barst- - spel los toen tien man erin «den zich los te maken van peloton. Daarbij zaten on- meer Tjitte van de Buys, ris Mesu, Johnny van der »ster, Eric Verrecken, John iermans, Wilbert Kruijt en rin dc Jaeger. Dit tiental 'al snel een behoorlijke voor- mgen het was duidelijk dat winnaar in dit groepje ge- moest worden. Met nog i ronden te gaan ging Ver der vandoor. '•tegenreactie van Rudy van smeren, Ronald Roos, Den- Mesu en Tjitte van de Buys tót met meer baten. Met ®tig seconden voorsprong 1 Vereecken de wedstrijd, n klimmeren won de spurt 'de tweede plaats, i de amateurs B kwamen vier snaan kop. Daarbij de jeugdi- Jacco Wagenaar uit Yerseke '°ok Fonny Kint uit Driewe- en Kevin Gideonse uit Hein- ®zand. Dit kwartet bleef 'rit en Kint was tenslotte de 1ste. incident besloot de wed- 'd bij de veteranen. Drie --hadden het hazenpad geko- mochten ook in een spurt triken wie winnaar zou wor- 'ri spurt was Patrick Bols- de snelste maar de jury be- j na een protest van Matti '3at de Belg te deklasseren terug te verwijzen naar de ™e plaats. Bolssens had, vol- jury, De Baat in de "d gehinderd. ^nWPELLE - De 106e edi- ril de Kreekloop van West- e wordt woensdag gehou- freekloop is prestatieloop net voor- en het najaar ge- 'rin wordt. Deelnemers kun- kiezen voor één of twee WTond de kreek (2,7 of 5,4 5eter); De loop begint om tuir in de Ridderkerklaan. riijven kan ter plaatse. door Sven Bakker GOES - Ook op tennisclub 't Halve Maantje in Goes gingen de gesprekken een dag na de wedstrijd van het Nederlands maar over één ding: Oranje. Toch werd er ook nog getennist. Pieter Potter bereikte de finales van het mannenenkelspel in de derde en vierde categorie. De tennisser uit Tholen kon na af loop van de dag met één titel naar huis. In de 4-categorie was Potter in de eindstrijd met 6-4 6-2 te sterk gebleken voor Rikkert van der Wel. Later op de dag verloor de dertigjarige Potter in de der de categorie een spannende driesetter van René Linden- bergh: 3-6 6-4 4-6 „Ondanks het laatste verlies ben ik tevre den met deze week. Meer dan dat zelfs", gaf een vermoeide Potter na zijn tweede finalewed strijd toe. In de wedstrijd tegen Linden- bergh leek Potter patent te heb ben op het raken van de lijn. Lindenbergh raakte erdoor ge frustreerd en ging zich ergeren. Het racket werd meerdere ma len tegen de grond gewerkt. Lin denbergh: „Niet normaal, elke keer kwam die bal weer op de lijn." Potter deed er lacherig over: „Ach, ik mikte erop." Niet goed Lindenbergh won de partij te gen Potter weliswaar, maar was allerminst tevreden met zijn ver toonde spel. „Het was geen bes te partij. Ik was vandaag ge woon niet goed. Vooral in de eer ste set moest ik eerst even wat ritme opdoen. De tweede en der de set gingen daardoor iets be ter", analyseerde de zeventienja rige Goesenaar, die zonder een partij te spelen in de eindstrijd terecht was gekomen. In de hal ve finale kreeg Lindenbergh na melijk een walk-over. Het probleem bij Potter was dat zijn service niet liep. Met het ontbreken van zijn harde opslag was de angel uit zijn spel ver dwenen. „Had mijn service gelo pen, dan had ik misschien kun nen winnen. Overigens ging het fysiek gezien bij mij nog wel, maar mentaal zat ik er in de der de set toch wij ver doorheen." René Lindenbergh pakte bij het mannendubbelspel in de vierde categorie zijn tweede titel in Goes. Samen met zijn dubbel- partner Joost van Loon versloeg hij in de finale Pascal van Driel en Ivo Walraven met 7-6 6-4. Een categorie lager claimde het duo Sjaco Nieuwenhuyze/Chris Versteeg de overwinning, door met 6-4 6-1 te winnen van Sake Kats en Dirk Rempt. De zusterstrijd in de 4-categorie bij het vrouwenenkelspel werd een geweldige aangelegenheid. De twaalfjarige tweeling Berni- ce en Fréderique van de Velde maakte er een spannende pot van. Fréderique won de eerste set met 6-3, Bernice sloeg terug in het tweede bedrijf (6-4), maar Fréderique maakte een einde aan de partij door in de derde set de tiebreak te winnen. Berni ce gaf haar zus Fréderique na de partij een handje dat boekdelen sprak: jou krijg ik nog wel in de volgende partij. Bemice en Fréderique stonden even later weer te dubbelen in de vijfde categorie. De twaalfja rige tweeling versloeg in de fina le Annemarie Hoosemans en Christa Offringa. Setstanden waren 6-2 7-5. Bij het mannenenkelspel vijf kwam Remco van der Meij den als winnaar uit de bus. De eind strijd tegen Marlon Wisse liet Van der Meijden aankomen op een driesetter, die hij vervolgens met 2-6 6-3 6-4 in zijn voordeel besliste. De 6-categorie werd ge wonnen door Jean Dhooge. In de eindstrijd werd het 6-2 3-6 7-5 tegen Rens de Klerk. Pieter Potter in actie in Goes. foto Willem Mieras door Sven Bakker VLISSINGEN - Tennisser Dick van der Ploeg heeft bij het Begijn-flessenopeners- toernooi in Vlissingen de titel gepakt bij het mannenenkelspel in de vijfde catego rie. In de finale was Van der Ploeg in drie sets de meerdere van Thimo Petri: 4-6 6-1 6-3. Zowel de 46-jarige Van der Ploeg als Petri speelde een thuiswedstrijd op tennispark DOS. Petri, negentien jaar. kwam het best uit de startblokken en trok de eerste set naar zich toe. Van der Ploeg liet zich ech ter niet kennen en pakte vervolgens het tweede en derde bedrijf. Een categorie lager bij het mannenenkel spel was het Henri Guingo die de titel voor zich opeiste. Evenals zijn drie voor gaande partijen, stond de 23-jarige Guin go in de eindstrijd geen enkele set af. Niels de Water moest er met 4-6 3-6 af. te gen een uitstekend spelende Guingo. Ook bij het mannendubbelspel in de 5-ca- tegorie kwam Henri Guingo als winnaar uit de bus. Samen met zijn dubbelpartner Ron Flipse eindigden zij in de poule voor Coen de WTater en Diederik van Golen. Bei de duo's hadden weliswaar een gelijk aan tal punten - Guingo en Flipse hadden eer der in de week de onderlinge strijd met De Water en Van Golen in hun voordeel be slist. Het werd toen een nipte zege: 7-6 3-6 7-5. In de zesde categorie werden Jack de Waal en Hans de Roover tot winnaar gekroond. Ramses Jakobsen en Marcel Lourens dol ven in de finale met 4-6 2-6 het onderspit. Simone Visser eindigde in de poule van het vrouwenenkelspel vijf op de eerste po sitie. Op de finaledag rekende zij met 6-2 4-6 6-3 af met haar enige concurrente, Martje Cremers. De zesde categorie werd gewonnen door Connie de Ridder. De titel bij het vrouwendubbelspel in de 5-categorie ging naar Mireille Bergs en Monique Flipse, terwijl Martje Cremers en Anmka Hofstede in de zesde categorie wonnen. Bij het gemengddubbelspel in de vijfde categorie wist Sonja Schuitema/Pascal de Koster de finale te winnen. Mirjam de Raad en Christiaan Schets waren in de 6-categorie het sterkst. Bergen op Zoom. Gewestelijke fina le competitie C/D Junioren, AV Spa- do Jongens C, 1e divisie: 1 Spado 1 10746 punten, 2. Attila (Tilburg) 10478, 3. Sprint 1 10346, 4. THOR 7705, 5. Sprint 2 6950. Jongens C, 2e divisie: 1. Atledo (Dongen) 6006, 2. Achilles 6003, 3. Scheldesport (Terneuzen) 5481, 4. Passaat (Papendrecht) 5468, 5. Typ hoon (Gorinchem) 5325, 6. Parthenon (Dordrecht) 5179, 7. Scorpio (Ooster hout) 5146, 8 Hercules (Dordrecht) 4799,9. ACW (Waalwijk) 3710. Jongens D, 1e divisie: 1. Spado 1 8327, 2. Sprint 7833, 3. Attila 7652, 4. Hercules 6756, 5. THOR 4777, 6. Par thenon 3784. Jongens D, 2e divisie: 1Atledo 44012. Scorpio 4247, 3 Dyna mica (Vlissingen/Middelburg) 3981, 4. Spirit (Oud Beijerland) 3887, 5. Achilles 3730, 6. AV'56 (Goes) 3708, 7. Typhoon 3669, 8. Gloria (Baarle Nassau) 3275, 9. Scheldesport 3222. Meisjes C, Ie divi sie: 1. Attila 8513, 2. Sprint 8184, 3. THOR 6451, 4. Atledo 2354. Meisjes C, 2e divisie: 1. Passaat (Papendrecht) 5256, 2. Achilles 5149, 3. Atledo 4874, 4. Spado 4793, 5. AV'56 (Goes) 4473, 6. Typhoon 4471, 7. ACW 4349, 8. Sprit 4304, 9. RKHAV (Hulst) 4131. Meisjes D, 1e divisie: 1. Spado 7919, 2. THOR 1 7589, 3. Sprint 7380, 4. Attila 4085, 5. DJA (Zundert) 2801 Meisjes D, 2e di visie: 1. Achilles 3983, 2. Delta Sport (Zierikzee) 3896, 3. Hercules 3808, 4. ACW 3795, 5. RKHAV 3782, 6. Schelde sport 3689, 7. Parthenon 3567, 8. Dyna mica 3415, 9. Typhoon 3354. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: Cattoir/van der Kuijl 65.82, dms Kramer 60.97, dms. Bordes/Boter 56 89, dms. Breedveld/Wondergem 53.83, dms. Koning/van Rijn 52.55, dms. de Regt/Wout 52.30, dms. van Boven/Pol 51.53. B-lijn: mw. Engelen/Polderdijk 64.88, Schoof/Wondergem 60.12, dms. Jonker/Leijnse 59.82, mw. Pettinga/v. d. Brink 54.46, van den Berg/Hietbrink 53.57, Janse/de Korte 52.98, Breedveld/Verburg 51.49 C-lijn: dms. Labrujere/de Vooys 67.26, mw. van Daelen/Haeck 55.36, echtpaar Hout graaf 51.28, dms. den Hartog/van Spaandonk 50.00. Goes. Zomeravondwielercompeti- tie, zesde wedstrijd. Categorie A: 1. Jack van der Horst, 2. Rein-Jan Elen- baas, 3. Jan Meijers, 4. Nathan Traas, 5. Johnny Meijler. Categorie B: 1. Evert GOES - De Goese rugbyclub To vaal sloot het seizoen traditiege trouw af met een duel tussen oud-Tovaal en de huidige selec tie. Oud-Tovaal won met 29-19. Arthur Hoogesteger, Arko Hoon- dert, Sjoerd van Benthem, Ro bert Bierens en Justin Smith scoorden try's voor de vetera nen. Na afloop werd Daan van Gorp uit Wemeldinge benoemd tot erelid van Tovaal. Hij was in 1978 medeoprichter en vertolk te vanaf 1994 een bestuursfunc tie, die hij vrijdag op de algeme ne ledenvergadering neerlegde. Hij speelde 155 wedstrijden in de hoofdmacht van de Goese Rugbyclub Tovaal en drukte daarin 11 try's. aan Kik. Vrouwen: 1. Baukje Doedee, 2. Anne Eversdijk, 3. Agnieta Francke, 4. Anne van der Horst, 5. Suzan Lavooy. Jeugd, categorie 6/7: 1. Alex Gres- nigt, 2. Thijs van der Horst, 3. Maurice van de Berge. Categorie 4/5: 1. Peter de Winter, 2. Nick van der Lijke, 3. Jo- han Eversdijk Categorie 1 t/m 3: 1. Ivar Moeleker, 2. Veronique Tolleman, 3. Tim Jansen. Ronde van Goes, amateurs A: 1. Eric Vereecken (Hulst), 2. Rudy van Vlimme- ren (Sint-Willebrord), 3. Ronald Roos (BI. 4. Dennis Mesu (Middelburg), 5. Tjit te van de Buys (Middelburg). 6 John Akkermans (Rilland). 7. Jack Broeren (Sint-Willebrord), 8. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 9. Wilbert Kruijt Cs-Gravenpolder), 10. Martin de Jaeger (Westdorpe). Amateurs B: 1. Fonny Kint (Driewegen), 2. Kevin Gideonse (Heinkenszand), 3. Olaf Prins (Goedere ede), 4. Jacco Wagenaar (Yerseke), 5. Jarno Veerhoek (Ritthem) Veteranen: 1. Matti de Baat (Nieuw-Vossemeer), 2. Jan Meijers ('s-Heer Arendskerke), 3. Pa trick Bolssens (B), 4. Wim Oosse (Mid delburg), 5. Huib Slabbekoorn (Kapel le). Ovezande. Handboogschieten. Eind stand pelotonschietingen: 1. Concor dia 1 63-41, 2. Doel naar Hoger 56-37, 3. Zeelandia 52-38, 4. Victoria 1 51-37, 5. Soranus II 47-35, 6. Zorgvlied 1 44-32, 7 Zorgvlied 2 40-26, 8. Edele Hand boog 38-30, 9. Willem Teil 2 38-27, 10. ADLM 37-31, 11. Spes Nostra 37-28, 12. Willem Teil 3 37-23, 13. Willem Teil 1 36-28, 14. Victoria 2 35-28, 15. Diana 31-20, 16. Concordia 2 29-19 Persoon lijk kampioenschap: 1. A. Dekker (Doel naar Hoger) 23-8, 2. C. Hamelink (Soranus) 21-14, 3. Patr. Oosthoek (Vrije Schutters) 19-10, 4. J. Platschorre (Zorgvlied) 18-6, 5. E. Maat (Zorgvlied) 17-12, 6. J. Harinck (Diana) 17-10, 7. Piet Oosthoek (Vrije Schutters) 16-11,8. Sj. Raas (Victoria) 15-13, 9. F. Koens (Mz Zeelandia) 15-10,10. P. Repkes (Vic toria) 15-8. Wip 1. 1e Hoofdvogel: L. Rentmeester (Willem Teil); 2e Hoofdvogel: P. de Jon ge (Zeelandia); 1e Zijvogel: C. de Jonge (Soranus II); 2e Zijvogel: P. Oosthoek (Vrije Schutters); 3e Zijvogel: H. Franse (Willem Teil); 4e Zijvogel: D. Boonman (Willem Teil); 1e Kal: H. Koens (Zeelan dia); 2e Kal: L. van Dijke (ADLM); 3e Kal. P Proost (Doel naar Hoger). 4e Kal: F. Koens (Spes Nostra). Wip 2. 1e Hoofdvogel: J. Rentmeester (Willem Teil); 2e Hoofdvogel D Roozen (Spes Nostra), 1e Zijvogel: E. Geelhoed (Willem Teil); 2e Zijvogel: F. Rentmees ter (Willem Teil); 3e Zijvogel: A. Rijk (AD LM), 4e Zijvogel: Loting; 1e Kal; R Klip- pel (Doel naar Hoger); 2e Kal; W. Voet (Gilze Rijen); 3e Kal: Loting; 4e Kal: Lo ting. Trofee A.A. Martens: 1. Piet Oost hoek (Vrije Schutters), 2. Piet de Putter (Concordia), 3. Jaap Platschorre (Zorg vlied). Koningsschietingen. 's-Heerenhoek, Vrije Schutters: Patr. Oosthoek; Concor dia- Ruud Verdonk; Eensgezindheid: P. Nagelkerke; Koning der keizers: M.C. Verdonk. Ovezande, Willem Teil: F. Rentmeester; Spes Nostra: B. de Jonge, Algemeen koning: L. v.d. Boogaard. El- lewoutsdijk, Zorgvlied: E. Maat. Wol- phaartsdijk. Doel naar Hoger: R. Klippel. Wielrennen 34e Boekweitronde. Start en finish: Dorpsplein, Zuiddorpe Categorieën: elite/belofte/amateur A. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 90 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 31