atergevecht tegen tijd en slaap Pieter Potter wint en verliest finale !C Dick van der Ploeg pakt tennistitel 17 >24 uur van het Veerse Meer eist het uiterste van de zeilers ereecken int in Goes ceekloop in 'cstkapelle Bevelanders wint in Sas van Gent Nationale titel Willy de Nooijer Zeges Casper Ovaa in RES-cross Oud-Tovaal troeft Tovaal 1 af uitslagen agenda maandag 21 juni 2004 wb JN'JEPLAAT - Gapende njen en kleine oogjes. Lopen yin slow motion te gaan. Kof- itordl gebruikt om wakker |ven, bier om leven in de den Ie houden. Volgens een ,iil onderzoek is slaaptekort adelijker voor de gezondheid alcoholgebruik. De bierdrin- 5 bij de 24 uurszeilrace op Veerse Meer zondigen dus ltd. •Het is ze vergeven. Het ge ien gevecht tegen de tijd en jaap mag best beloond wor- iiahet clubhuis van de wa- jortveremging Arnemuiden. feachtergrond draait een vi and met beelden van een et- Ier. stappen de deelnemers de zeilrace rond, nu zitten jser onderuitgezakt op een dof lopen ze rond alsof ze tstroop waden. Alsof ze hun sien meegenomen hebben •cet vasteland. [ai Bezemer is één van de die rondstapt alsof hij isade 24-uursrace moet be is. Waarschijnlijk komt die uigheid door de adrenaline si wachten op de uitslag lach meebrengt, sop op een plek bij de eer- ine", zegt de zeiler uit Ame- Hi] 'schipperde' niet [opzijn boot Joyce. Die taak ,or Arie van Welde, de vo- aar. „Dat hebben we fet koopcontract vastge- grapt de Terneuzenaar. likkebollen iWelde is even niet van zijn, ik af te slaan. „Als ik van- cd op de bank de herhaling kt Nederlands elftal ga kij- jzalik wel zitten knikkebol- Tijdens de race viel dat Je hebt het altijd druk, dan jegeen tijd om slaap te krij- Vanmorgen voeren we in rnstig rak, met een heerlijk itje. Toen had ik even niks Mj dan merk je toch dat je 'hijgt. rMeerman was ook beman- slid op de Joyce. De Arne- ES - Eric Vereecken was de bteinde finale van de Ron- iin Goes voor vrije renners, raureuruit Hulst sloop enke- Hden voor het einde uit een poep van tien man weg en bks een felle tegenreactie dhij buiten schot. rainï; dertig kilometer barst- Sspel los toen tien man erin tölen zich los te maken van peloton. Daarbij zaten on- ffleer Tjitte van de Buys, "esu, Johnny van der Bier, Eric Verrecken, John nnans, Wilbert Kruijt en a de Jaeger. Dit tiental slsnel een behoorlijke voor rog en het was duidelijk dat ir in dit groepje ge il moest worden. Met nog ronden te gaan'ging Ver ben er vandoor. tegenreactie van Rudy van fcen, Ronald Roos, Den en Tjitte van de Buys niet meer baten. Met Q,'g seconden voorsprong Vereecken de wedstrijd. Vlimmeren won de spurt lie tweede plaats, tie amateurs B kwamen vier öaan kop. Daarbij de jeugdi- iacco Wagenaar uit Yerseke ook Fonny Kint uit Driewe- I® Kevin Gideonse uit Hein- !and Dit kwartet bleef ®tea Kint was tenslotte de incident besloot de wed- tf bij de veteranen. Drie 'hadden het hazenpad geko- ro mochten ook in een spurt F«en wie winnaar zou wor- '-e spurt was Patrick Bols te snelste maar de jury be- een protest van Matti fi21 Belg te deklasseren tog te verwijzen naar de r,P'aats. Bolssens had, vol- jury. De Baat in de gehinderd. ^iPELLE - De 106e edi- de Kreekloop van West- I Uordt woensdag gehou- Kieekloop is prestatieloop Vo°r- en het najaar ge en wordt. Deelnemers kun- hezen voor één of twee rond de kreek (2,7 of 5,4 Sit®» io°.p. besint om óttr in de Ridderkerklaan. kan ter plaatse. muidenaar wist vrijdagavond echter nog niet, dat hij de vol gende ochtend om elf uur zou meevaren. Er was echter een vacture op de boot en Alfred Be zemer dacht aan zijn zeilmaat Meerman. „Terwijl ik me had voorgeno men nooit meer mee te doen", zegt hij. „Ik heb een keer met m'n platbodem meegedaan. Man, dat was zo zwaar met die zwaarden en al die zeilen. Ik was gebroken. Dit was gelukkig wat lichter." Bijna honderd zeilers op 25 bo ten sloegen gisteren een nachtje over. Ook in de enige vrouwen boot in het veld - met de rebelse naam The Boys - keek Klaas Vaak mee over de reling. Schipper Conny Bezemer, de. vrouw van Alfred van de Joyce: „Het moeilijkste moment kwam eigenlijk toen de nacht voorbij was. De spanning viel toen weg. 's Nachts ben je meer gespannen vanwege het risico dat je vast loopt aan de grond." Met Fieny Nagtegaal en Hanny Akkerdaas hield Bezemer echter koers. In de Joyce was schipper Van Welde de slaap de baas, maar een andere tegenstander speelde hem parten. „Ik heb twintig uur gestuurd. Maar na twaalf uur kreeg ik toch behoorlijk last van m'n schouders. Toen ben ik even afgelost en heb ik een uurtje ge slapen." Peter Meerman: „Je zou het misschien niet zeggen, maar daar knap je echt van op." Van Welde: „En gelukkig recu pereer ik vrij snel." Als herbo ren nam hij op het moment dat ieder normaal mens gaat slapen, het roer weer in handen. Taart Allevijf stadia van het slapen gingen aan de bemanning van de Joyce voorbij en na 24 uur zeilen legden ze gisterochtend te gen elven weer aan in de jacht haven van Oranjeplaat. Evenals 22 andere boten. Twee waren er voortijdig uitge vallen. De 23 finishers hadden gezamenlijk 2478,69 zeemijlen afgelegd, bijna 4600 kilometer. De bemanning van de Giselle had dat vooraf het beste voor speld (hun progonose: 2490 zee mijlen) en dat was een taart waard. Voordat de uitnodigende bed den opgezocht konden worden, moest er nog voor één plichtple ging wakker gebleven worden: de prijsuitreiking. Arie van Wel de zit nog steeds op zijn kruk en Alfred Bezemer heeft nog altijd het hoogste woord. De prijsuit reiking krijgt hem echter stil. Want hoewel de Spirit Lady con stant vóór zijn Joyce voer, is hij door het gehanteerde handicap systeem niet kansloos. Met luide stem somt organisator Jeannot Bruggeling de klasserin gen op. Eerst de B-klasse. Zeven de plaats voor de vroüwenboot van Conny Bezemer. Niet slecht. De eerste plaats is niettemin voor de Fibo van Franse, vóór de winnaar van vorig jaar de Splendid van Dennis Florussen. Dan de A-klasse. Uiteindelijk blijven de Spirit Lady en de Joy ce over. Wie wordt één en wie wordt twee? Een krappe twee mijlen geven de doorslag: de Joyce wint. Nu kan iedereen eindelijk onder zeil. Start van de 24 uur van het Veerse Meer. foto Lex de Meester door Sven Bakker GOES - Ook op tennisclub 't Halve Maantje in Goes gingen de gesprekken een dag na de wedstrijd van het Nederlands maar over één ding: Oranje. Toch werd er ook nog getennist. Pieter Potter bereikte de finales van het mannenenkelspel in de derde en vierde categorie. De tennisser uit Tholen kon na af loop van de dag met één titel naar huis. In de 4-categorie was Potter in de eindstrijd met 6-4 6-2 te sterk gebleken voor Rikkert van der Wel. Later op de dag verloor de dertigjarige Potter in de der de categorie een spannende driesetter van René Linden- bergh: 3-6 6-4 4-6. „Ondanks het laatste verlies ben ik tevre den met deze week. Meer dan dat zelfs", gaf een vermoeide Potter na zijn tweede finalewed strijd toe. In de wedstrijd tegen Linden- bergh leek Potter patent te heb ben op het raken van de lijn. Lindenbergh raakte erdoor ge frustreerd en ging zich ergeren. Het racket werd meerdere ma len tegen de grond gewerkt. Lin denbergh: „Niet normaal, elke keer kwam die bal weer op de lijn." Potter deed er lacherig over: „Ach, ik mikte erop." Niet goed Lindenbergh won de partij te gen Potter weliswaar, maar was allerminst tevreden met zijn ver toonde spel. „Het was geen bes te partij. Ik was vandaag ge woon niet goed. Vooral in de eer ste set moest ik eerst even wat ritme opdoen. De tweede en der de set gingen daardoor iets be ter", analyseerde de zeventienja rige Goesenaar, die zonder een partij te spelen in de eindstrijd terecht was gekomen. In de hal ve finale kreeg Lindenbergh na melijk een walk-over. Het probleem bij Potter was dat zijn service niet liep. Met het ontbreken van zijn harde opslag was de angel uit zijn spel ver dwenen. „Had mijn service gelo pen, dan had ik misschien kun nen winnen. Overigens ging het fysiek gezien bij mij nog wel, maar mentaal zat ik er in de der de set toch vrij ver doorheen René Lindenbergh pakte bij het mannendubbelspel in de vierde categorie zijn tweede titel in Goes. Samen met zijn dubbel- partner Joost van Loon versloeg hij in de finale Pascal van Driel en Ivo Walraven met 7-6 6-4. Een categorie lager claimde het duo Sjaco Nieuwenhuyze/Chris Versteeg de overwinning, door met 6-4 6-1 te winnen van Sake Kats en Dirk Rempt. De zusterstrijd in de 4-categorie bij het vrouwenenkelspel werd een geweldige aangelegenheid. De twaalfjarige tweeling Berni- ce en Fréderique van de Velde maakte er een spannende pot van. Fréderique won de eerste set met 6-3, Bemice sloeg terug in het tweede bedrijf (6-4), maar Fréderique maakte een einde aan de partij door in de derde set de tiebreak te winnen. Bemi ce gaf haar zus Fréderique na de partij een handje dat boekdelen sprak: jou krijg ik nog wel in de volgende partij. Bemice en Fréderique stonden even later weer te dubbelen in de vijfde categorie. De twaalfja rige tweeling versloeg in de fina le Annemarie Hoosemans en Christa Offringa. Setstanden waren 6-2 7-5. Bij het mannenenkelspel vijf kwam Remco van der Meijden als winnaar uit de bus. De eind strijd tegen Marlon Wisse liet Van der Meijden aankomen op een driesetter, die hij. vervolgens met 2-6 6-3 6-4 in zijn voordeel besliste. De 6-categorie werd ge wonnen door Jean Dhooge. In de eindstrijd werd het 6-2 3-6 7-5 tegen Rens de Klerk. Pieter Potter in actie in Goes. foto Willem Mieras door Sven Bakker VLISSINGEN - Tennisser Dick van der Ploeg heeft bij het Begijn-flessenopeners- toernooi in Vlissingen de titel gepakt bij het mannenenkelspel in de vijfde catego rie. In de finale was Van der Ploeg in drie sets de meerdere van Thimo Petri: 4-6 6-1 6-3. Zowel de 46-jarige Van der Ploeg als Petri speelde een thuiswedstrijd op tennispark DOS. Petri, negentien jaar, kwam het best uit de startblokken en trok de eerste set naar zich toe. Van der Ploeg liet zich ech ter niet kennen en pakte vervolgens het tweede en derde bedrijf. Een categorie lager bij het mannenenkel spel was het Henri Guingo die de titel voor zich opeiste. Evenals zijn drie voor gaande partijen, stond de 23-jarige Guin go in de eindstrijd geen enkele set af. Niels de Water moest er met 4-6 3-6 af te gen een uitstekend spelende Guingo. Ook bij het mannendubbelspel in de 5-ca- tegorie kwam Henri Guingo als winnaar uit de bus. Samen met zijn dubbelpartner Ron Flipse eindigden zij in de poule voor Coen de Water en Diederik van Golen. Bei de duo's hadden weliswaar een gelijk aan tal punten - Guingo en Flipse hadden eer der in de week de onderlinge strijd met De Water en Van Golen in hun voordeel be slist. Het werd toen een nipte zege: 7-6 3-6 7-5. In de zesde categorie werden Jack de Waal en Hans de Roover tot winnaar gekroond.' Ramses Jakobsen en Marcel Lourens dol ven in de finale met 4-6 2-6 het onderspit. Simone Visser eindigde in de poule van het vrouwenenkelspel vijf op de eerste po sitie. Op de finaledag rekende zij met 6-2 4-6 6-3 af met haar enige concurrente, Martje Cremers. De zesde categorie werd gewonnen door Connie de Ridder. De titel bij het wouwendubbelspel in de 5-categorie ging naar Mireille Bergs en Monique Flipse, terwijl Martje Cremers en Annika Hofstede in de zesde categorie wonnen. Bij het gemengddubbelspel in de vijfde categorie wist Sonja Schuitema/Pascal de Koster de finale te winnen. Mirjam de Raad en Christiaan Schets waren in de 6-categorie het sterkst. SAS VAN GENT - Zwemclub De Bevelanders uit Kapelle heeft de jaarlijkse invitatiewedstrijd van De Bruinvis om de Cerestarbeker gewonnen. Met 18 seconden verschil wisten ze de thuisploeg te kloppen. Zeeuwse Jaargangre cords waren er vooral voor de jongste zwemmertjes. Acht Zeeuwse clubs namen deel aan de wedstrijden in Sas van Gent. Met incourante estafettes in het 50 meter- bad waren er ook verschillende pogingen om Zeeuwse es tafetterecords te zwemmen. Geen van de clubs wist er in te slagen. Evi Erpelinck (De Honte) was op dreef met drie overwin ningen, ze behaalde de eerste plaatsen op de 50 en 100 me ter vlinderslag en de 100 meter schoolslag. Kelsey Onder- dijk (Bevelanders), Michiel Soolsma (Stormvogel) en Alex Eversdijk (Bruinvis) behaalden allen twee overwinnin gen. STEIN - Op haar laatste NK triatlon heeft Willy de Nooijer de nationale titel gegrepen. De inwoonster van Serooskerke ging in de klasse 50plus na 8 uur en 20 minu ten als eerste over de streep. Ze had weinig concurrentie te duchten. De Nooijer bleef tijdens het fietsen van lekke banden verschoond, hoewel het regende en onweerde. Vol gende week vertrekt de Walcherse naar Zweden om daar aan haar laatste WK mee te doen. Ze stopt omdat ze last heeft van hartritmestoornissen. AXEL - Casper Ovaa heeft aansluiting gevonden met de koplopers in de RES-competitie in Axel. De motorcrosser uit Oost-Souburg won zaterdag beide manches bij de li centiehouders. Jurgen van Ham uit Sint Niklaas blijft ech ter leider, en Dennis Schelleman int Magrette neemt de tweede plaats in. In de klasse 250/500cc deed Ronald Doens uit Biervliet goede zaken. Hij stootte Peter Boov in de totaalstand van de derde plaats. In de serie 125cc lijkt de strijd beslist. Overkomt Jeroen van Rijsselberghe (Aaigem) niets ern stigs en komt hij in de resterende wedstrijden aan de start, dan wordt hij vrijwel zeker kampioen. Zijn naaste belager Kevin de Beer (Axel) heeft zich daar min of meer al bij neergelegd. Bij de veteranen bolt Koen Verburgh (Brugge) ongenaakbaar naar de titel. Van de elf verreden manches won hij er tien en werd éénmaal tweede. Bij de kleinsten (85cc) won Mark Boot (Burgh-Haamstede) en bleef Kevin van Houdt (Terneuzen) via een tweede plaats leider. GOES - De Goese rugbyclub Tovaal sloot het seizoen tra ditiegetrouw af met een duel tussen oud-Tovaal en de hui dige selectie. Oud-Tovaal won met 29-19. Arthur Hooge- steger, Arko Hoondert, Sjoerd van Benthem, Robert Bie- rens en Justin Smith scoorden try's voor de oudjes. Na afloop van het duel werd Daan van Gorp uit Wemel- dinge benoemd tot erelid van Tovaal. Hij was in 1978 me deoprichter en vertolkte vanaf 1994 een bestuursfunctie, die hij vrijdag op de algemene ledenvergadering neerleg de. Ook als speler heeft de 49-jarige Van Gorp zijn sporen verdiend. Hij speelde 155 wedstrijden in de hoofdmacht van de Goese Rugbyclub Tovaal en drukte daarin 11 try's. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn. Catloir/Van der Kuijl 65.82, dms. Kramer 60.97, dms. Bordes/Boter 56.89, dms. Breedveld/Wondergem 53.83, dms. Koning/van Rijn 52.55, dms. de Regt/Wout 52.30, dms. van Boven/Pol 51.53. B-lijn: mw. Engelen/Polderdijk 64.88, Schoof/Wondergem 60.12, dms. Jonker/leijnse 59.82, mw. Pettinga/v. d. Brink 54.46, van den Berg/Hietbrink 53.57, Janse/de Korte 52.98, Breedveld/Verburg 51.49. C-lijn: dms. Labrujere/de Vooys 67.26, mw. van Daelen/Haeck 55.36, echtpaar Houtgraaf 51.28, dms. den HartoOg /van Spaandonk 50.00. Ovezande. Handboogschieten. Eind stand pelotonschietingen: 1. Concor dia 1 63-41, 2. Doel naar Hoger 56-37, 3. Zeelandia 52-38, 4. Victoria 1 51-37, 5. Soranus II 47-35, 6. Zorgvlied 1 44-32, 7. Zorgvlied 2 40-26, 8. Edele Hand boog 38-30, 9. Willem Teil 2 38-27, 10. ADLM 37-31, 11. Spes Nostra 37-28, 12. Willem Teil 3 37-23, 13. Willem Teil 1 36-28, 14. Victoria 2 35-28, 15. Diana 31-20,16. Concordia 2 29-19. Persoonlijk kampioenschap: 1. A. Dekker (Doel naar Hoger) 23-8, 2. C. Ha melink (Soranus) 21-14, 3. Patr. Oost hoek (Vrije Schutters) 19-10, 4. J. Plat- schorre (Zorgvlied) 18-6, 5. E. Maat (Zorgvlied) 17-12, 6. J. Harinck (Diana) 17-10, 7. Piet Oosthoek (Vrije Schutters) 16-11,8. Sj. Raas (Victoria) 15-13, 9. F. Koens (Mz Zeelandia) 15-10, 10. P. Rep- kes (Victoria) 15-8. Wip 1. 1e Hoofdvogel: L. Rentmeester (Willem Teil); 2e Hoofdvogel: P. de Jonge (Zeelandia); 1e Zijvogel: C. de Jonge (Soranus II); 2e Zijvogel: P. Oosthoek (Vrije Schut ters); 3e Zijvogel: H. Franse (Willem Teil); 4e Zijvogel: D. Boonman (Willem Teil); 1e Kal: H. Koens (Zeelandia); 2e Kal: L. van Dijke (ADLM); 3e Kal: P. Proost (Doel naar Hoger); 4e Kal: F. Koens (Spes Nostra). Wip 2. 1e Hoofdvogel: J. Rentmeester (Willem Teil); 2e Hoofdvogel: D. Roozen (Spes Nos tra); 1e Zijvogel: E. Geelhoed (Willem Teil); 2e Zijvogel: F. Rentmeester (Willem Teil); 3e Zijvogel: A. Rijk (ADLM); 4e Zijvogel: Loting; 1e Kal: R. Klippel (Doel naar Hoger); 2 e Kal; W Voet (Gilze Rijen); 3e Kal; Loting; 4e Kal: Loting. Trofee A.A. Martens: 1. Piet Oost hoek (Vrije Schutters), 2. Piet de Putter (Concordia), 3. Jaap Platschorre (Zorg vlied). Koningsschietingen. 's-Heerenhoek, Vrije Schutters- Patr Oosthoek; Concor dia: Ruud Verdonk; Eensgezindheid: P. Nagelkerke; Koning der keizers: M C. Verdonk. Ovezande, Willem Teil: F. Rentmeester; Spes Nostra: B. de Jonge; Algemeen koning: L. v.d. Boogaard. El- lewoutsdijk, Zorgvlied: E. Maat. Wol- phaartsdijk. Doel naar Hoger: R. Klippel. Goes, 't Halve Maantje Open. Man nenenkelspel. HE3: R. Lindenbergh-P. Potter 6-3 4-6 6-4. HE4: P. Potter-R. van der Wel 6-4 6-2. HE5: R. van der Meijden-M. Wisse 2-6 6-3 6-4, HE5-40+: C. Versteeg-S. Nieuwen- huyze 6-4 6-2. HE6: J. Dhooge-R. de Klerk 6-2 3-6 7-5. HE6-40+: S. Lokerse-R. de Klerk 3-6 6-3 6-4. HE7: E. Dohmen-A. de Nood 6-3 6-3. HE7-40+: W. Rinsema-J. Pauptit 6-3 1-6 7-6. HE8: H. Tolhoek-C. Oostrom 7-5 6-4. Mannendubbelspel. HD4: R. Lindenbergh/J. van Loon-P. van Driel/I. Walraven 7-6 6-4. HD5: S. Nieuwenhuyze/C. Versteeg-S. Kats/D. Rempt 6-4 6-1 HD6: P. Kreïjne/J. van der Velde-C. de Marco/J. Gernler 6-1 6-3. HD7: E. Moens/K. Versnel-R.T. op 't Hof/T. van de Wege 6-2 6-3. Vrouwenenkelspel. DE4: F. van de Velde-B. van de Velde 6-3 4-6 7-6. DE5: T. Uitterhove-L. Kerkhove 6-1 6-3. DE6: IC van Beers-J. Haver 6-2 4-6 6-4. DE7: D. van de Dries-N. van de Zande 6-3 7-6. Vrouwendubbelspel. DD5: B. van de Velde/ F. van de Vel- de-A. Hoosemans/C. Offringa 6-2 7-5. DD6: D. Tolhoek/E. Blok-E. van der Heijden/'F.J. Rinsema 6-2 6-4. DD6-40+: M J. Breen/J. Scholten-G. van Hout/C.T. Hulshof 6-2 6-7 7-5. DD7: J. Joosse/M. van de Merwe-A Heijens/M. Hiensch 6-1 6-2. DD7-40+: I. Kleppe/A. Veldhof-M. Hendriksen/M. Zweedijk 7-5 6-1. DD8: S. Boudens/S Machielse-L. Bruynzeel/M. Kampees 0-6 6-2 6-1 Gemengddubbelspel. GD5: M. van den Ende/M. van Gas- tel-M, Meulmeester-S. Sprinkhuizen 6-2 6-3. GD6: S. de Marco/A.A. de Marco-M. van Garsel/R. de Bokx 5-7 6-2 6-0. GD7: M. Hiensch/A. van der Wel-A. Heijens/R. Kalau 6-3 6-3. GD8: J. Bol/H.F. Bol-S. Baas/R. Jacobs 6-3 6-4. Goes. Zomeravondwielercompeti- tie, zesde wedstrijd. Categorie A: 1. Jack van der Horst, 2. Rein-Jan Elenbaas, 3. Jan Meijers, 4. Nathan Traas, 5. Johnny Meijler. Categorie B: 1. Evert Eckhardt, 2. Jac- co Wagenaar, 3. Michel Janse, 4. Huib Slabbekoorn, 5. Christiaan Kik. Vrouwen: 1. Baukje Doedee, 2. Anne Eversdijk, 3. Agnieta Francke, 4. Anne van der Horst, 5. Suzan Lavooy. Jeugd, categorie 6/7: 1. Alex Gres- nigt, 2. Thijs van der Horst, 3. Maurice van de Berge. Categorie 4/5: 1 Peter de Winter, 2. Nick van der Lijke, 3. Johan Eversdijk. Categorie 1 t/m 3: 1. Ivar Moeleker, 2. VeroniqueTolleman, 3. Tim Jansen. Ronde van Goes. Amateurs A: 1Eric Vereecken (Hulst), 2. Rudy van Vlimme ren (Sint-Wïllebrord), 3 Ronald Roos (B), 4. Dennis Mesu (Middelburg), 5. Tjit te van de Buys (Middelburg), 6. John Akkermans (Rilland), 7. Jack Broeren (Sint-Willebrord), 8. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 9. Wilbert Kruijt Cs-Gravenpolder), 10. Martin de Jaeger (Westdorpe). Amateurs B: 1. Fonny Kint (Driewe gen), 2. Kevin Gideonse (Heinkens- zandl, 3. Olaf Prins (Goedereede), 4. Jac- co Wagenaar (Yerseke), 5. Jarno Veer- hoek(Ritthem). Veteranen: 1. Matti de Baal (Nieuw-Vossemeer), 2. Jan Meijers ('s-Heer Arendskerke), 3. Patrick Bols sens (B), 4. Wim Oosse (Middelburg), 5. Huib Slabbekoorn (Kapelle). maandag Biljarten Baarends driebanden toernooi. Tweede ronde Locatie: Café Baar ends, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Driebanden Koppeltoernooi Kwa- dendamme. Vierde ronde. Organisa tie: BV Kwadendamme. Locatie: 's Lands Welvaren, Kwadendamme. Aan vang: 19.30 uur. Wielrennen 34e Boekweitronde. Start en finish: Dorpsplein, Zuiddorpe. Categorieën: elite/belofte/amateur A. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 90 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 17