Korstanje met kite naar de top PZC Krajicek laat toeschouwers schrikken Primeur voor Verkerk 19 [,/honer Oostkapelle neemt optie op nationale titel llidzomertocht an Delta door irand afgelast Kuipers tweede op NK karten Meisjes AV'56 sterk in competitie Sjaak Luteyn pakt goud Grochal wint schaaktoernooi Viertal De Meeuwen in finale 'odiumplaatsen )e Ridder en 'ater op NK uitslagen De Vrieze beste boogschutter LSSSMaaMMMHi dinsdag 15 juni 2004 firRon de Waal „ST^PELLE - AI vanaf het [{staan van het kileboardsur- in. zo'n zes jaar geleden, is fcoier Korstanje van de partij. eerste jaren deed hij vooral in de marge, maar inmid- dient er rekening te worden gouden met de kiteboarder j! Oostkapelle. In september is [orstanje bij de laatste race nor liet NK freestyle de te klop- fnman. begon voor de 19-jarige pnier Korstanje jaren geleden waal op het strand. „Ik was lend veel op het strand, ik mezelf vooral bezig ieidmet een vlieger. Op een ge- M moment ging ik die vlie- r combineren met een buggy. I langzamerhand verplaatste rh dit naar het water, waar ik ir het eerst met een kiteboard lag ging", vertelt Kor te: een board van 1,23 meter iTij en een kite variërend van cht tot zestien vierkante meter, ras Korstanje vooral in het wa- er bij Vrouwenpolder te vin- len. „Daar bevindt zich een zo- s waar we mogen kiteboarden. 'roeger was dit ook het geval ij Neeltje Jans, maar helaas Ég het daar niet meer", legt tenier Korstanje uit. e de loop der jaren raakte hij i«ds meer vertrouwd met zijn «board en langzamerhand I0ES - De Midzomertocht van tlla, die zaterdag zou worden treden, gaat niet door. loorde brand, die zondagnacht •ak in het gebouw, is de ac- nodatie niet beschikbaar »rde fietsers die de tocht zou- njden. De Midzomertocht as met vierhonderd aanmeldin- een van de grootste fiets ritten in Zeeland. ging Korstanje zich in wedstrijd verband meten met andere kite- boarders. „In het begin ging dat met wisselend succes, maar sinds dit jaar gaat het ineens met sprongen vooruit. Conditio neel steek ik veel beter in elkaar en bovendien heb ik een groter arsenaal aan trucs." De progressie die Reinier Kor stanje heeft geboekt, werd door zijn concurrenten enkele weken geleden aan den lijve ondervon den. In Scheveningen werd de eerste wedstrijd voor het NK freestyle gehouden, en Korstan je gaf daar meteen zijn visite kaartje af. Mede omdat hij op de eerste wedstrijddag al in de tweede rond zijn teamgenoot Kevin Lan- geree uit Noordwijk uitschakel de, kon de kiteboarder uit Oost kapelle zich aan het eind van de tweede dag aan de kop van het klassement terugvinden. Voordeel „Als ik bij de tweede wedstrijd in Zandvoort weer zo kan preste ren, dan zou ik het NK weieens in mijn voordeel kunnen beslis sen", blikt Korstanje alvast vooruit. Dat het hem de laatste tijd zo voor de wind gaat, dankt Reinier Korstanje vooral aan het feit dat hij sinds oktober vo rig jaar deel uitmaakt van het Siemens Mobile Kiteboard Team. Korstanje: „Er is een bud get om trainingsweekenden te beleggen en om deel te nemen aan World Cup-wedstrijden. Het is geen goedkope sport, want als je het beste van het bes te wilt hebben, dan ben je al snel tweeduizend euro kwijt. Daarnaast is het raadzaam om verschillende kites aan te schaf fen, die je met diverse wind sterktes kan gebruiken." De^ hoge kosten weerhouden Korstanje er niet van om steeds vaker het buitenland op te zoe ken. „We willen nog aan World Cup-wedstrijden in Duitsland en op Fuerteventura meedoen, en waarschijnlijk deze week wordt de knoop doorgehakt of we deze zomer naar Brazilië gaan." In eigen land moet Korstanje Kitesurfer Reinier Korstanje met zijn uitrusting op het strand van Oostkapelle. steeds zorgvuldiger zoeken om de geschikte kiteboardstekken te vinden, vooral omdat zijn sport steeds meer aan regels ge bonden is. „De plannen zijn er al om het gehele binnenwater tot verboden terrein te verkla ren. Daarnaast wordt het bij de populaire badplaatsen ook steeds lastiger om toestemming te krijgen." Ongetwijfeld is het ietwat nega tieve imago wat aan de kite- boardsport kleeft één van de oor zaken. „Er zijn inderdaad al wel wat ongelukjes gebeurd", be kent Korstanje. „Maar dat komt voornamelijk door de onervaren heid van die personen. Er is ge noeg voorlichting, je kunt vol doende les nemen, maar als je dat vertikt is de kans groot dat je het verpest voor een ander. In sommige gevallen stelt een ge meente direct een verbod in. Maar nogmaals, het zijn vaak de onbekenden die het veroorza ken. Je moet nu eenmaal de wind in combinatie met het soort kite altijd in de gaten blij ven houden." Reinier Korstanje zelf is nog nooit het slachtoffer geweest van een ongeval. „Ik ben wel een paar keer gecrasht op het water, maar er gelukkig nog nooit uitgesleurd. Als dat ge beurt, gaat het meteen goed fout ook." foto Ruben Oreel Vooralsnog probeert de eerste jaars student aan de Design Aca demie in Eindhoven zijn vrije tijd zoveel mogelijk op het wa ter door te brengen. „Wind kracht vijf en mooie golven, dat zijn voor mij de ideale omstan digheden. Dan kan ik mij zo op timaal mogelijk voorbereiden op die allesbeslissende wed strijd in september. Ik ga er al les aan doen om die eerste plaats vast te houden." STRIJEN - Karter Ramon Kuipers is op NK voor junio ren op de tweede plaats geëindigd. De 14-jarige Middel burger eindigde in Strijen na twee manches gelijk met Ni- gel Melker, maar greep naast de hoofdprijs omdat Melker een snellere tijd in de kwalificatietrainingen had neerge zet. Kuipers gaat zich nu richten op het EK. Hij moet zich voor deze wedstrijd op 10 juli plaatsen in Francor- champs. Het EK wordt in Portugal gehouden. Randy Heerenthals eindigde op zijn allereerste NK als derde. De elfjarige inwoner van Kamperland finishte in zijn leeftijdsklasse, mini-junioren, achter achter Jacky Castel en Wim Dijksma. ZEVENBERGEN - De B-meisjes van AV'56 zijn bij com petitiewedstrijden in Zevenbergen tweede geworden, ach ter Olympus'70. Marije Jansen pakte veel punten met overwinningen op de 100 meter horden (15.37) en het ver springen 5.35) Marlon Dek werd op dat onderdeel twee de met slechts twee centimeter minder. Esther Vermeu won de 400 meter in 59.89 seconden, waarmee ze op de vijfde plaats staat van de seizoensranglijst. Ook de 4x100 meter werd gewonnen door AV'56. De ploeg bestond uit Esther Vermeu, Arlinde Wolf, Marlon Dek en Marije Jan sen. VUGHT - De Zeeuwse afvaardiging op het NK-veteranen atletiek heeft in Vught voor een flinke medailleoogst ge zorgd. Er was goud voor Sjaak Luteyn op de 5000 meter mannen H45, in een knappe tijd van 15 minuten en 46.85 seconden. Piet Verbeek (AV'56) pakte zilver op de 100 me ter (14.95) en de 400 meter (1.09.44). Eddy Smit (Delta Sport) nam eveneens zilver mee naar zijn woonplaats Kerkwerve en wel op de 1500 meter met zijn tijd van 4 mi nuten en 56.34. GOES - Joey Grochal van de Goese schaakvereniging heeft het Open Rapid kampioenschap van Noord- en Zuid-Beveland op zijn geschreven. Hij hoefde slechts één remise toe te staan. Tweede werd Olaf Cliteur. Het toer nooi had met 22 deelnemers een aardige bezetting. Joey Grochal en Remco van de Braak waren de smaakmakers, maar nadat Van de Braak moest buigen voor Grochal liep laatstgenoemde uit naar een comfortabele voorsprong. Olaf Cliteur rukte nog op naar de tweede plaats, voor oud-Goesenaar Meivin Holwijn. De beste jeugdspeler was Sjaak Dieleman van de organiserende vereniging. ZOUTELANDE - Het El-pup ill en viertal van voetbalver eniging De Meeuwen neemt zaterdag op de Dam in Am sterdam deel aan de landelijke finale vier-tegen-vier. In de eindstrijd komen in totaal zes teams in actie. De Meeu wen speelde tot nu toe drie voorrondes, behaalde de titel in Zeeland en werd twee weken geleden kampioen van het district Zuid I. De ploeg bestaat uit Pirn Francke, Sjors Lankhaar, Dela no Langezaal en Ricardo Bambagt. INDH0VEN - Niek de Ridder D Jurjen Pater zijn in de prij- m gevallen op het NK zwem- sen voor junioren in Eindho ven Pater van Scheldesport ialde op de 100 meter school- 'i brons in 1.11,54. Daarmee Ski hij twee seconden boven 5 Zeeuws jaargangrecord van itrick Braam, dat al in 1984 ierd gezwommen, ek de Ridder van Koewacht id beloond met brons op de 00 meter vlinderslag. Zijn ,24,84 as tevens goed voor ffli nieuw Zeeuws jaargangre- »rd. Ook de 200 meter wissel- jde hij af in een nieuwe Kordtijd: met de 2.22,86 zwom ij het zestien jaar oude record anEelco van Gemert uit de boe- Op de 4x200 meter vrij was IeSchelde met Sander van Hoe- e. Leon Wagter, Niek Kamp san en Kevin Hondsmerk snel- k" dan het Zeeuwse record bij e jongens onder de 17 en 19 De tijd van Koewacht 520,64) werd verpulverd: Ï40. 'pen water 'e start van het Open Water wemseizoen was dit jaar in Go ochem. ZC Koewacht en Luc- f kwamen met ldeine delega- aan de start. Opvallende staties waren van Carmen de idder die bij het hoofdnum- :r2°00 m vrij vierde werd. Iast was er voor Mieke van edbij de 1000 meter junioren. Wrimplaatsen waren er ook ;°°e Marlon van Gremberghe, erde op de 500 meter school st, junioren, Roderick van Doe maar tweede op de vrije slag mmiorenYvonne van de Guch- e werd bij de masters 35+ twee- net als Tineke van Dort bij le meisjes minioren3. her medailles Guitho de Wolff Astburg - Guitho de wolft "'Oostburg heeft tijdens de toe- p males turnen in Sas van ent vier medailles behaald. turner van Turn'78 won zil- ^op sporng en brug. Verder Kg hij brons voor zijn oefenin- op voltige en langemat. De J01" kwam uit bij de A-benja- n-^nen de Krijger, eveneens ,anvan Turn'78, behaalde zil- roPde rekstok. Tennistalent valt flauw op centre court Rosmalen door Martijn van Beeten ROSMALEN - Het vijftienjari ge tennistalent Michaella Kraji cek is gisteren flauwgevallen tij dens haar eerste optreden op een groot center court. Het halfzusje van Richard Kraji cek werd op het grastoernooi van Rosmalen overvallen door een combinatie van menstruatie pijn, spanning en warmte. Ze werd meteen naar het zieken huis in Den Bosch gebracht voor onderzoek. Groot was de schrik gistermid dag. Krajicek stond met 6-4 en 3-1 achter tegen de Luxemburg se Claudine Schaul, toen ze bij de voorbereiding voor een servi ce omviel. Vader Petr Krajicek klom over de afrastering van het hoofdstadion om zijn doch ter bij te staan en een lijnrech ter probeerde haar snel wat wa ter te laten drinken. Maagbloeding Minutenlang lag Krajicek op het Rosmalense gras. Ze werd bijgestaan door een fysiothera peute van de spelersvakbond WTA en toernooi-arts Babette Pluim. „We wilden in elk geval uitsluiten dat het om een maag bloeding ging", stelt de arts. „Dat was gelukkig niet het ge val. Ze was ook meteen aan spreekbaar, dus ik heb me niet echt zorgen gemaakt. Alleen du ren vijf minuten heel lang, als je weet dat er allemaal camera's op zo'n meisje zijn gericht." Ook moeder Pavlina kwam be zorgd bij haar dochter kijken. De tiener, die pendelt tussen Praag en Almere, schijnt nogal heftig te reageren op de menstru atie. Vorig jaar, tijdens de finale van het jeugd-EK voor landen teams in Zwitserland, werd ze voor het eerst ongesteld. Met veel kunst- en vliegwerk haalde het grootste Nederlandse talent toen winnend het einde van de partij. De druk van een eerste optreden op een Nederlands center court werd al snel in verband ge bracht met het flauwvallen van Krajicek. Zij is op dit moment de enige tennisster in ons land met een se rieuze kans om de top te halen. Ze is pas vijftien, maar de aan dacht is enorm. Vorig jaar haal de de tiener resultaten die vol gens bondscoordinalor Felius te vergelijken waren met de resul Michaella Krajicek ligt languit op het gras tijdens het Ordina Open in Rosmalen. taten van Jennifer Capriati en Martina Hingis op die leeftijd. De NOS maakte zelfs al een do cumentaire over Krajicek. „Die aandacht had van mij best wat minder gemogen", zegt Michiel Schapers, adviseur van de familie Krajicek. „Maar ja, Nederland heeft niemand an ders, dus kijkt iedereen naar haar." Incident Vorig jaar mocht Krajicek debu teren in Rosmalen, maar toen op een bijbaan. Nu stond ze voor het eerst in dat grote stadion. Fe lius had haar zondag expres sfeer laten proeven op het cen ter court. „Dit is een incident", stelt de bondscoördinator. „Natuurlijk was 'Misha' ner veus, maar de grootste spanning was weg toen de wedstrijd be gon. Ik geloof niet dat ze onder de druk is bezweken." De vergelijking met de Kruining- se Silvana Bauer, een tienerta lent dat vorig jaar stopte met toptennis, noemt Felius - zelf af komstig uit Vlissingen - niet op z'n plaats. Die viel vele keren flauw op de tennisbaan, door de spanning, en was de sport uitein delijk zat. „Hou op zeg, dat wil ik niet nog een keer meemaken", stelt Fe lius. „Dit is iets heel anders." Ook volgens toernooi-arts Pluim is er geen grond voor be zorgdheid. „Pijn, emotie en spanning kunnen leiden tot flauwvallen. De combinatie al foto Toussaint Kluiters/ANP helemaal en die heeft Michaella geveld. Het is zeker niet zo dat haar topsportloopbaan nu in ge vaar is. GPD door Leo van de Ruit ROSMALEN - Het duurde vier partijen in een heel jaar. Martin Verkerk heeft eindelijk zijn eer ste overwinning op gras te pakken. De 25-jarige Alphense tennisser versloeg gisteren in de eerste ronde van het Ordina Open de 22-jarige Kristof Vliegen uit het Belgische Maaseik: 7-6 (7-2) en 6-4. De eerste dag van het Nederlandse grastennistoer nooi kende veel Nederlandse activiteit en bevatte heel wat vreugde en een beetje verdriet. Behalve Verkerk promoveerden John van Lottum en Den nis van Scheppingen naar de tweede ronde. Bij de mannen werd alleen Peter Wessels uitgeschakeld. John van Lottum veegde de Fransman Thierry As- cione van de baan, 6-2 6-0. Hij kon de winst goed gebruiken, want hij is afgezakt naar de 111e plaats op de wereldranglijst. Bovendien verdedigt hij in Rosmalen een kwartfinaleplaats. Dennis van Scheppingen, verlost van problemen in de privé-sfeer, kwam zo uit de Nederlandse competitie het gras opstormen en maaide de licht geblesseerde Argentijnse gravelaar Jose Acasuso weg, 6-3 6-2. Peter Wessels verloor van een toe komstige grootheid, 1-6 3-6. De 20-jarige Rus Igor Andrejev is aan het doorbreken. Hij won vori ge week op Queens van niemand minder dan Andre Agassi en daarvoor op Roland Garros van Juan Carlos Ferrero. „Hij speelde mij gek", zei de 26-jarige Wessels, „ik wist niet wat ik meemaakte. Wat een gewelde naar. Dit was mijn grasseizoen, vijftig minuten." De gevierde held was Martin Verkerk om zijn ze ge tegen de jonge Belg Kristof Vliegen. Eindelijk een overwinning op gras, in twee sets nog wel. Pre cies een jaar geleden verloor hij, pal na zijn sensa tionele optreden op Roland Garros, zijn debuut met 11-13 in de tiebreak van de derde set tegen de Duitser Lars Burgsmüller. Daarna volgde een af gang op Wimbledon tegen de 18-jarige Zweed Ro bin Soderling. Vorige week in Halle was de 19-jarige Spanjaard Fernando Verdasco sneller, beter en effectiever. Verkerk: Deze overwinning kwam na hard wer ken. De eerste ronde stelt op zich niet zo veel voor, maar omdat het op gras gebeurde ben ik wel heel blij. Of ik nu kanshebber ben voor de over winning? Neen!" Sluiskil. Balkenklasse: 1. Jacob van der Craats (Magrette), 2. Marco lanser (Nieuwdorp), 3. Marco Jansen (Baar- le-Nassau), Tot 1950 cc: 1. Paul van der Poel (Putte), 2. Dennis Poppe (Vlis singen), 3. Jan Groot-Bleumink (Roosendaal). Boven 1950 cc: 1. Ard-Jan Logmans ('s-Heer Arendsker- ke), 2. Matthieu Kreule ('s-Heer Arends- kerke), 3. Cor Heerkens (Sluiskil). Sprin ters: 1. Leonard van de Ven (Vlissin gen), 2. Johan Baaiemans (Oud Gastel), 3. Lex Verhaege (Westdorpe) Leiders na vier wedstrijden: Tot 1950 cc: Dennis Poppe. Boven 1950 cc: Ron Baans (Vlissingen). Sprinters: Leonard van de Ven. Vroegste meldingen Provinciaal La Souterraïne. 5167duiven. 1. T. de Bruijn (Philippine) 1081 m/min, 2. J. Sie- reveld (Arnemuiden) 1077, 3. Comb Wielemaker (Oost Souburg) 1074, 4. M. Oudeman (Kapelle) 1074, 5. J. Bras (We- meldinge) 1073, 6. G. de Nooijer (Arne muiden) 1073, 7. Comb, de Mul/Kop (Zuiddorpe) 1072, 8. J. Pardon (Zand berg) 1072, 9. Freddy Thijs (St.Jan- steen) 1072, 10. Comb. Roegiest/de Vis ser (Philippine) 1071, 11. K. Minder- houd (Koudekerke) 1071, 12. H. van de Veeke (Westdorpe) 1071, 13. Joh. Van Belzen&Zn (Arnemuiden) 1070, 14. E. Melchior (Zoutelande) 1069, 15. H Me lis (Westkapelle) 1069,16 Comb Wiele maker (Oost Souburg) 1068. 17 Comb van Beveren (Nieuw Namen) 1068, 18. KLOOSTERZANDE - I). de Vrieze uit Westdorpe heeft zon dag op het terrein van de schut tersvereniging Willem Tell in Kloosterzande de Zeeuws- Vlaamse titel boogschieten op de staande wip in de wacht ge sleept. Bij de viertallen ging de over winning naar het team van Ter- neuzen 6. Jeugdkampioen werd T. Staes uit Graauw. De Vrieze schoot 18 punten bij elkaar. De nummer twee, B. Dossche uit Terneuzen behaalde 10 punten. Derde werd P. Freijzer uit Koe wacht met 7 punten. Het winnende viertal uit Terneu zen scoorde 46 punten. Terneu zen 5 eindigde met 41 punten als tweede. De derde plaats was voor Aardenburg 1 met 40 pun ten. De eerste drie geplaatste deelnemers van beide categorie ën nemen zaterdag 10 juli in Ovezande deel aan het Neder lands kampioenschap. De jeugdschutters werkten drie ronden van tien scholen af. Win naar T. Staes scoorde 14 punten net als nummer twee Th, van Waterschoot uit Kloosterzande. Staes won omdat hij eerder 14 punten bijelkaar had R. Menu uit Kloosterzande en P. Sorber uit Graauw eindigden als derde en vierde. Dit kwartet gaat op het NK de strijd aan met het jeugdteam van Zuid-Beveland. E. van Goethem (St.Jansteen) 1067, 19. R. de Caluwé (Sas van Gent) 1066, 20. B. Herman (Zuiddorpe) 1066, 21. Comb. d'Hondt/de Cock (Hulst) 1064, 22. Schrier&Phan Thi (Kortgene) 1061, 23. H. Calon (Slijkplaat) 1061, 24. B. Her man (Zuiddorpe) 1060, 25. Sj. van Eijke- ren ('s Heerenhoek) 1060. Goes. Roeiwedstrijd Scaldes. 1. Wil lem de Ruiter (Terneuzen); 2. Jan Jaap Wondergem (Goes); 3. Ernst Breel (Mid delburg). Zaandam. Skeelerrace over 33 km: 1Henk Lankhof (Aalten), Carlo van der Zwan (Heerde), 3. Rene van der Meulen (Kampen), Kees Cijsouw (Groede), 16. Jaap van Tatenhove (Axel), 42. Peter van Waes (Aardenburg) Lucky Day 4.06.2004: 3-5-6-17-27-30 Rosmalen. Ordina Open Vrouwen, 140.000 euro, eerste ronde: Kremer (Lux) - Srebotnik (Slv) 6-1 6-3, Schaul (Lux/7) - Krajicek (Ned) 6-4 3-1 opgave Krajicek, Jankovic (SMo) - Dulko (Arg) 6-1 6-1, Penetta (Ita) - Parra (Spa) 6-3 7-6, Barna (Dui) - Kostanïc (Kro/6) 6-4 3-6 6-2. Morigami (Jap) - Gullickson (VSt) 6-1 7-6. Kranoroetsjkaja (Rus/8) - Czink (Hon) 6-2 6-1, Chladkova (Tsj) - Sucha (Slw) 4-6 6-2 6-4 Mannen, eerste ronde: Verkerk INedl - Vliegen (Bel) 7-6 6-4, Vacek (Tsj) - Hrba- ty (Slw/5) 6-4 6-4, Joesjni (Rus/6) - Du- puis IFra) 6-4 6-0. Van Lottum (Ned) - Ascione (Fra) 6-2 6-0, Van Scheppingen (Ned) - Acasuso (Arg) 6-3 6-2, Andrejev (Rus) - Wessels (Ned) 6-1 6-3, Bastl (Zwi) - Kohlmann (Dui) 7-6 6-4. Nottingham. Mannen, 375.000 eu ro. Eerste ronde: Spadea (VSt/5) - Car- raz (Fra) 6-3 7-5, Arazi (Mar/7) - Childs (GBr) 6-3 6-3, Soderling (Zwe) Ferrer (Spa) 7-6 3-6 6-2, Gambill (VSt) - Moo- die (ZAf) 6-4 6-2, Bjorkman (Zwe) - Qu- reshi (Pak) 7-6 6-3, Ferreira (ZAf) - Mar tin (Spa) 4-6 6-4 7-6, Bogdanovic (GBr) - Johansson (Zwe) 7-6 6-4. Vallorbe. Ronde van Zwitserland. Derde etappe, Rheinfelden - Vallor be: 1 Hunter (ZAf) 185 km in 4.05.07. 2. Rast (Zwi) 0.02, 3. Van Gooien (Bel) 0.19. 4. Ongarato (Ita) 0.29, 5. Wuyts (Bel) 0.3111 Ullrich (Dui), 51Weening 5.00, 64 Veneberg 5.37, 106. Boven 8.18, 107. Den Bakker 9.12, 109. Löwik. 126. Hoffman, 127. Voskamp, 132. Hiem- stra. Uitgevallen Tankink. Algemeen klassement: 1 Ullrich 12.01.49, 2. Ca- menzind (Zwi) 0.02, 3. Jeker 0.06, 4. Zampieri 0.07, 5. Canada (Spa) 0.08. Gorinchem. Open water wedstrijd. Mannen, 500 m. schoolslag junioren. 3. M. van Gremberghe (ZCK) 500 m. vrije slag minioren 6 en jonger. 2. R. van Doeselaar (ZCK) 6. T van de Bran- de (ZCK) 8. R. van Wallenburg (LUC) 2000 m. vrije slag senioren/jeugd. 14. C. Potin (LUC) 23. J. van Gastel (OND) 1000 m. vrije slag junioren. 5. M. van Gremberghe 7 D van Gorsel (ZCK) 8. J. van Wallenburg (LUC) Vrouwen, 1000 m vrije slag masters 35+. 2. Y van de Guchte ILUC) 500 m. schoolslag junioren. 4 I Jansen (LUC) 5. K. van de Brande (ZCK) 500 m. vrije slag minioren 6 en jonger. 12. D. Jans sen ILUC) 250 m. vrije slag minioren 3 en jonger 2 T. van Dort (LUC) 2000 m vrije slag senioren/jeugd. 4. C. de Rid der (ZCK) 11 M Smeding (LUC) 14. D. de Ridder (ZCK) 21. P. Vink (ZCK) 22. S. van Waes (ZCK) 23. C. Potin (LUC) 24. A. Meesen (ZCK) 29. S. van Doeselaar (ZCK) 30. S. van Gastel (OND) 1000 m. vrije slag junioren. 1M. van Dort (LUC) 7. M. Wisse (LUC) 8. W van Geertruij (ZCK).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 51