pm PZ pzc Familieberichten Fly dinsdag 15 juni 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Met grote verslagenheid geven wij kennis dat plotse ling is overleden onze gewaardeerde medewerker FONNYDEVLIEGHER Op de leeftijd van 51 jaar. Wij hebben in Fonny een bijzondere medewerker verloren, die altijd klaar stond en nooit verzuimde om zich in te zetten voor ons bedrijf. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind en fami lie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie Wieland Transport b.v. Axel Axel, 10 juni 2004 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de vader van Diégo en col lega op de weg Dhr. FONNY DE VLIEGHER Wij wensen de familie heel veel sterkte met het ver werken van dit verlies, Direktie en medewerkers A. C. Rijnberg wegtransport bv Tot ons groot verdriet en diepe verslagenheid verlo ren wij op 9 juni 2004 onze zeer gewaardeerde colle ga en vriend tijdens het uitoefenen van zijn beroep in St. Flour Frankrijk. FONNYDEVLIEGHER Op de leeftijd van 51 jaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Pierre Cel ie Peter Wieland Chris Louwiesse Herman Essenberg Cees Bolleman Alex Ramont Ro Pijpelink Eelco Geertsma Nick Wieland Stefan Degiaeinto Gerard Dankaert William Koolmees Wilco Vermeulen Ronald de Meijer Ko de Kraker Nab van Luvk Hard Times Hard Times Come again no more Mary Black Lieve ELS Onze vriendschap met jou was veel te kort Wij wensen Jan en de naaste familie sterkte toe. letske. Nel, Peter, Leona en Wilco LIEVE ELS voor altijd in onze herinnering Corry, Gerry, Carolien. Yvon, Liesbeth en Ineke No Goodbyes for love brightens their eyes. Don't say Adios, say Adios, and do you know why there's a love that won't die? don 'tsay Adios, say Adios (Enya) Rust zacht. Lieve ELS We zullen jou nooit vergeten. Rinus Catrien Diep bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster, collega Els Koole We kenden Els als een zeer collegiale en geliefde medewerkster. Ze stond voor iedereen klaar. Wij denken in dankbaarheid terug aan haar inzet en zullen haar persoonlijkheid missen. We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes, 14 juni 2004 Geschokt ontvingen wij het bericht van het over lijden van ELS KOOLE Wij wensen [an en haar kinderen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Medewerkers en Collegiaal Bestuur van Belastingdienst/Zuidwest/kantoor Goes We wensen lan veel sterkte toe met het verlies van ELS Je collega's Aart Hannie Sandra Ab Jolanda Sjaakv.d. D. Ad Kathy Sjaakv. H. Angela Lang Sonja Anja Lian Suzanne Anne-Marie Marian K Tamara Cees Marlies Theo Ed Niek Tom Els Rianne Trainne Emiel Rini Wij zijn irftens verdrietig dat na een bijzonder moedi ge strijd is overleden Theo THEODOOR PIETER CORNELIS LOUISSE Dordrecht. t Kapelle. 30 maart 1947 12 juni 2004 Kapelle: Hananja Dan Louisse-Huis in 't Veld Hilversum: Christian en Cindy Louisse-Pergens fade Amsterdam: Mark Louisse Amsterdam: James Louisse Middelburg: S. C. Louisse-Duvekot Goes: Jim en Roos Louisse-Floefnagels Jonas, Stein Middelburg: Christianne Louisse Middelburg: Kathie Barrett Biezelingsestraat 34 4421 BS Kapelle Theo is thuis. Als u nog bij hem wilt zijn kan dat op dinsdag 15 juni tussen 20.00 en 2130 uur, We nemen samen afscheid van Theo op donderdag 17 juni om 13.45 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Aansluitend brengen we hem naar de Algemene Be graafplaats aldaar. Hierna bent u opnieuw welkom in de kerk om te con doleren en elkaar te ontmoeten. Vol liefde hebben we. veel te vroeg, afscheid moeten nemen van elkaar lij van mij en van het leven Ik van jou en ons samenleven Mijn grote sterke beer Is niet meer Als sterrenhemel, ja En voor altijd in mijn hart Liefs, z'n Dannetje T Christian. Mark. James h Lieve PA, lieve Opa LOL Je bent nu bij de sterren waar je voor ons voortleeft. Al jouw toekomstige kleinkinderen zullen wij over jou vertellen, herinneringen aan de jaren dat wij jou hebben mogen kennen Cindy en Jade De strijd heb je nimmer opgegeven Zelfs toen het einde werd verwacht Je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht Als leven lijden wordt is rusten goed Na zijn langdurige en moedige strijd hebben wij af scheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom THEO LOUISSE Middelburg: Els Heij Deventer Stef Huis in 't Veld Mieke Vahl Utrecht: Ruth Everts-Huis in 't Veld Hugo Everts Paula en Julie Haren (Gr): Dirk-Bob Chardon Middelburg: Annemarie Sinke-Chardon Anthony Sinke Levi en Felippe Amstelveen: Liesbeth Reinders Folmer-Chardon Joan Reinders Folmer Annefleur en Charles Maurice Neef Theo is 12 juni 2004 om half tien overleden, wij groeten hem en zeggen vaarwel. Wij laten allen weten vreselijk goede tijden met neef te hebben beleefd. Wij denken aan zijn Hananja, aan Christian, Mark. lames en Kathie, zijn moeder, onze tante Saar. Jim en Christianne. Sari. Jankees, Len, Kees, Duvekot Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze golfvriend THEO LOUISSE Wij wensen Hananja en de familie veel sterkte in deze. ongetwijfeld, moeilijke tijd. CLUB 18 Vol verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend THEO LOUISSE Leon en Inge van den Boom-Bordes Erik. Peter en Merel Huizen, 12 juni 2004 Met respect en diep verdriet gedenken wij onze vriend THEO LOUISSE Met onverwoestbaar optimisme en grote wilskracht is hij aan de zijde van Hananja de zware weg gegaan. Wij blijven in vriendschap verbonden. Jan en Marlies lacques en Ineke Bob en Leen Fred en Gretta Andreas en Yuranan Heden kregen wij bericht, dat zaterdag is overleden THEO LOUISSE Wij verliezen in hem een inspirerend en meedenkend persoon voor ons bedrijf. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Don Risicobeheer W. Verstraate L.Hengst Op zaterdag 12 juni 2004 overleed THEO LOUISSE Met zijn overlijden verliezen wij een ondernemend en warm lid van onze raad van commissarissen. Wij wensen de nabestaanden alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van commissarissen en directie van VZ-Beheer te Goes Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119: 105 Na een korte tijd van ziekzijn. maar in alle rust en vertrouwen op God, is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, mijn zoon, onze goede vader zowel als vriend en onze fijne opa ARIE VERWOERDT De Werken en Sleeuwijk 1 november 1944 t Antwerpen 11 juni 2004 Middelburg: Niesje Verwoerdt-Ambachtsheer Sleeuwijk: moeder M. Verwoerdt- van Vuuren Serooskerke (W): Menno en Mirjam Verwoerdt Ruben, Soa. Chaylen, Felicia Oost-Souburg: Leon en Licia Verwoerdt Niels, Loes Dolfijnstraat 2 4337 JS Middelburg De samenkomst zal worden gehouden op donderdag 17 juni om 15.00 uur in "De Hoeksteen". Roozen- burglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de samenkomst heeft u aldaar gele genheid om afscheid te nemen van 12.00 tot 12.45 uur. De begrafenis zal na de samenkomst plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, fin alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor-alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, te vroeg, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoonmoeder en oma GERRITJE RIETMAN Gerrie echtgenote van Jan Gordijn in de leeftijd van 60 jaar. Ze stond altijd voor ons klaar. Jan Inge en Willem Nathalie lulien Astrid en Paul Anna Qj Freek Zeewolde. 11 juni 2004 Rede 72 3891 AT Zeewolde Gerrie is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal gehouden worden op woensdag 16 juni om 14.50 uur in de aula van het Yarden crematorium Ölandhorst aan de Oostranddreef te Lelystad. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie con doleren in één van de ontvangkamers van bovenge noemd crematorium. Na een leven met kleur en zorg heb ik afscheid geno men van CHRIS Addy GERARD Onze vriendschap met jou was veel te kort! Ons dagelijkse praatje zullen wij zeer missen. Wij wensen Riet en de kinderen veel sterkte toe. Helrna, Ben, Emma en Youp Wegdam Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van hel plotselinge overlijden van onze goede en hulpvaardi ge buurman GERARD KRUITBOSCH Ruim dertig jaar was hij beeldbepalend voor de Oostsingel. We wensen de familie veel sterkte toe. Ben en Helma Wegdam Jan-Kees de Bruine en Stephanie van Weele Piet en Hilda le Clerq Wolter-|an en Petra Kliphuis Chris en Jolanda Wattel Ineke Deen Marco en lacqueline Aertssen Familie Bakker Dé en Corrie Leupen Theo en Sjaan Verhulst )ohn en Irene Runhaar Frans en Nel Reyerse Kees Brouwer en Cora Ruissen Rien de Bruine en Anouk Meijer Wilma Brouwer en Peter Wessels Jaap Akkerman en Jen Haase Familie J. P. van Tussenbroek Gerard en Alke Rosbergen (Buurtbewoners Oostsingel Goes) Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van GERARD KRUITBOSCH Jarenlang is hij actief geweest in onze parochie, de laatste tijd als voorzitter van de Caritas en lid van de parochievergadering. Wij zijn en blijven hem daar dankbaar voor. Onze gedachten gaan nu vooral uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen Gods kracht toe. Namens de parochie, N. Wijten, secretaris bestuur parochie H. Maria Magdalena Goes, 15 juni 2004 Diepbedroefd moeten wij afscheid nemen van onze secretaris en vriend GERARD KRUITBOSCH Moge Riet en zijn kinderen de kracht gegeven worden om dit zware verlies te dragen. Bestuur Stichting Vrienden van de Koorschool Jan van Osta, voorzitter Eduard Casteleijn, penningmeester Het college van Burgemeester en Wethouders en de Gemeenteraad van Terneuzen hebben kennisgeno men van het overlijden op 76-jarige leeftijd van de heer A. M. PLOEGAERT De heer Ploegaerl was vanaf 1962 raadslid van de voormalige gemeente Philippine en is in 1966 be noemd tot wethouder van deze gemeente en heeft als zodan ig tot 19 70 gefunc t ioneerd Bij Koninklijk Besluit van 29 april 1987 is aan hem toegekend de ere-medaille in goud. verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Met grote waardering denken wij terug aan de wijze waarop de heer Ploegaert zich voor deze voormalige gemeente en de gemeenschap in het algemeen heeft ingezet. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe hij het dragen van dit verlies. Terneuzen, 14 juni 2004 Burgemester en Wethouders van Terneuzen A. H. Lonink, burgemeester F. M. L. Lauret RA. secretaris Bedroefd zijn wij over het overlijden van onze lieve zuster en tante LEUNTJE VERHULST-HUIJBREGTSEN Westkapelle Mevr. M. lobse-Huijbregtsen Marie. Michel en Pierce Ik zal met vreugd in 't huis des HEREN gaan. om daar met lof uw grote naam te danken, Jeruzalem, gij hoort die blijde klanken: Elk heff met mij de lof des HEREN aan! Psalm 116. 11 Na een leven van zingend geloven is naar haar Fleiland gegaan onze zorgzame moeder, oma en overoma DIRKJE BLAZINAHEUSEVELDT-DE LOOFF sinds mei 1993 weduwe van Willem Heuseveldt in de leeftijd van 87 aar. Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis (afdeling C) te Goes voor de voortreffelijke zorg en verpleging in de afgelopen dagen. Middelburg: Han Heuseveldt Lenie Heuseveldt-Dees Petra en Sander Wim en Jeanet Swifterbant: Dies Fleuseveldt Rem my Heuseveldt-van der Laan Bianca en Dirk Ramon, Stephan Wim Regina en Chris Diane en Roman Zierikzee: Jan Heuseveldt Zwolle: Gerrit Heuseveldt Trudy Heuseveldt-van Turennout Annemarie Goes, zondag 13 juni 2004 Correspondentieadres: Familie Joh. Heuseveldt v. Borsselenlaan 10,4355 LB Sint-Laurens De dienst van Woord en Gebed, waarin ds. H. Pomp hoopt voor te gaan. zullen we houden op don derdag 17 juni om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 18 te Wissenkerke. Voor de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend willen wij moeder bij vader te ruste leggen op de Algemene Begraafplaats te Wissenker ke. Verdrietig zijn we om het verlies van onze tante DIRKIE BLAZINA HEUSEVELDT-DE LOOFF Veel heeft ze voor ons betekend. Neven en nichten De Looff MesheeSKfdfl Bedroefd geven wij u kennis dat vrij plotseling,® leeftijd van 87 jaar. is overleden mijn lieve mancal zorgzame vader en opa ABRAHAM VAN HOEVE echtgenoot van Adriana W. Haak Axel: A. W. van Hoeve-Haak Zaamslag: Liesbeth en Kees DorRen Dekker-van Hoe» n lS- Teun en Caroline - Thomas, Afin arti) is 2 Bram en Jacqueline - Stijn,Gjjj Coen en Cindy Terneuzen: Willy en Krijn Dekker t-van Hop, Dick en Rosita - Daphne. E,- iVpl Annelies en Peter - Niels Zaamslag: Krijn van Hoeve Harm en Mariska ui ianj ins- erde v\ Donderdag 17 juni is ervan 13.15-15.45 uur Rn,e genheid om de familie te condoleren in de SOU f1330 Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 urn j; tgeme afscheidsdienst aanvangt. Axel, 14 juni 2004 Zorgcentrum "De Vurssche" Correspondentieadres: Polderstraat 60,4545 NA Zaamslag. Na afloop van de dienst willen wij vader in beslots kring naar zijn laatste rustplaats brengen. Onze dank gaat uit naar het personeel vai Zorgcentrum "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging. :aanp •en Infc esnde en var acht locat Diepbedroefd geven wij u kennis dat na eenmo.^'ea volle levensavond, door de Heere uit ons midden» weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot a overgrootmoeder astgeh HENDRIKA SINKE-HOFMAN sinds 4 februari 2004 weduwe van Cornelis Sink- in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Kruiningen: D. C. Sinke-Sinke J. Sinke Yerseke: H. Beelen-Sinke E. Beelen (in herinnering) Kruiningen: P. Sinke J. A. Sinke-Dekker Krabbendijke: M. Sinke G. P. Sinke-van Oostrum Picture Butte (Can.hC. Sinke C. A. Sinke-Waverijn Yerseke: A. Sinke W. M. Sinke-van Overbeeke Kruiningen: L. Hommel-Sinke A. Hommel Kruiningen: P. A. Sinke Kruiningen: W. de Jong-Sinke I. I.de long Kruiningen: H. E. Sinke M. Sinke-van der Maas Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Krabbendijke, 13 juni 2004 Correspondentieadres: Hansweertsestraatweg25a 4416 ND Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuaii i'<e um van het verenigingsgebouw Hansweertsestraai- weg 1 te Kruiningen. alwaar woensdag 16 juni van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om te condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 17 juni 15.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformecr de Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruinin gen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats- 1113 vinden op de Algefnene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in genoemde kerk alsnog gele genheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. tng Wij ontvingen het heel verdrietige bericht dat naeeo reel ernstige ziekte is overleden de heer £ETIN Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, naar Setk haar broer en zussen en verdere familie. Seda zit ir klas 3F van onze scholengemeenschap. Wij wenses hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie en personeel van het Buys Ballot College te Goes A. M. Boon, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier. voorzitter van de centrale directs In deze moeilijke tijd na het overlijden van mijn innig? liefde man JOHANNESVADER zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjess bijzondere steun voor mij geweest. Hartelijk dank daarvoor. S.K. Vader-Polderafl Middelburg, juni 2004 het De ho Hls ,u 0( Til iet li eker olk 5jaar later... De pijn is minder scherp, het doet iets minder zeer. alleen... het missen werd niet minder, maar wordt steeds een beetje meer. 15 juni 1999 15juni2W Mevrouw C. Kramer-Huiszoon Peter, Astrid, Caroline en Dennis uitvaartverzorging de Groot-de Kam dag en nacht bereikbaar H Sra <IS informatiepakket 352eigen rouwvervoet kwÊ *n binnen- en buitenland W^MülW wuw.degrootdekam.»' info @degrootdekam."' informatiecentrum begrafenissen en cremato- Veerseweg 36, 4332 bg Middelburg tel: 0118-61286? Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlissingffl Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 44