Voetballen kunnen ze nog steeds PZC Autoracer Van de Ven pakt winst in Sluiskil Van Ham voelt hete adem van Schelleman Thor excelleert bij toestelfinales turnen 19 Oud-Feyenoord verslaat jubilerend RCS op techniek: 4-5 Rabout total loss na verloren iuel met Beije Dalto pakt titel op NK bij Swift Motorracer Dhanis gokt verkeerd Merison sterk op nieuwe motor Teleurstellend NK Cue Action Zeges boksers Arakelian en Roelofs uitslagen Toernooiwinst Mijnsbergen maandag 14juni 2004 ■rSnelders 'AS VAN GENT - Met name de fuserende vereniging Thor j. Sas van Gent manifesteerde ichsterk tijdens de toestelfina- ,s van de regio Zuid-West-Ne- erland voor jongens en man- 5, Deze kampioenschappen LOS- en ABC-niveau lever- In flink wat eremetaal op. [ei was een teleurstelling voor organisatie dat kort voor het toernooi een heleboel turners zich afmeldde Enkele A-tur ners moesten deelnemen aan een selectietest in Papendal. In de andere categorieën liet een aantal deelnemers verstek gaan wegens andere verplichtingen. Het aantal deelnemers stokte daardoor op ruim zeventig. Thuisvereniging Thor deed be hoorlijk van zich spreken, en was met stip de best presteren de Zeeuwse vereniging. Een hoofdrol was weggelegd voor Thor-turner Wouter van Acker. Op het niveau LOS K2 verover de hij drie keer goud. Dat ge beurde op de onderdelen .volti ge, ringen en brug. Daarnaast was hij nog goed voor brons op de vloeroefening en aan de rek stok. Brugoefening Bij de brugoefening greep hij maar net naast eremetaal. In de categorie LOS V2 was Thor nog nadrukkelijker aanwezig met Stijn de Vleeschauwer, Mathieu Pauwels, Stijn van Driessen en Serge Sandrini. Maar ook Juriën de Krijger, de enige afge vaardigde van Turn'87 uit Oost burg, keerde niet met lege han den huiswaarts. Hij was goed voor brons aan de rekstok. Stijn de Vleeschauwer was de gevier de man bij Thor met goud op het onderdeel ringen en de sprong. Hij liet bijzonder hoge scores noteren. Op de sprong was hij goed voor 9,90 en aan de ringen liet hij 9,50 punten note ren. Bij de sprong ging hij overigens slechts met een tiende van een punt verschil zijn clubgenoten Serge Sandrini en Mathieu Pauwels vooraf. nrRofiland van Vliet i0st-SOUBURG - Pas vier mi jlen voor twee stond Simon Ta- ®ata op het veld van RCS, de wedstrijd tussen jid-Feyenoord en het 75-jarige CS. Hij had in de file gestaan. oud-international schudde band van teamgenoot Jerry ruit, maakte een praatje met oadi Joop van Daele, rekte .eleven zijn beenspieren en be- 0n toen aan de wedstrijd. En dg konden tal van RCS-voet- allers, die wel minstens een alfiuir hadden warmgelopen, emniet volgen. 18-jarige Tahamata, id-voetballer van Ajax, Feye- jord, Standard Luik, Beer pot en Germinal Ekeren, en l-voudig international, zwierf jerhet hele veld. Hij verdedig- zette aanvallen op en jfsoms de beslissende voorzet, liverse spelers van RCS werden oor hem op het verkeerde been «zet en zelfs gepoort. 'Panna', epen de Souburgse toeschou- ers telkens weer. let het voetballen zelf win je et van ons", zei Joop van Dae- deman die beroemd werd tij— ïdsde wedstrijd om de wereld- eker tegen Estudiantes in Van Daele maakte de win- goal en de Argentijnen aren daar zo kwaad over dat het brilletje van de Feyenoor- rop de grond gooiden en ver- apten. fil je ons verslaan, dan moet echt met snelheid doen", rvolgde hij. „Onze gemiddel- dat jongens als Mario Been, Gas ton Taument, Regi Blinker en Henk Fraser op vakantie zijn. We waren vandaag dus niet zo snel, maar met de techniek van de jongens die er nu wel waren, is nog steeds niets mis." Tahamata was één van de man nen die dat lieten zien. Maar Bennie Wijnstekers (36 caps), Peter Houtman (8), John Met god (21) en Andi'é Hoekstra (1) zijn het vak ook nog niet ver leerd. Zij bewaarden vooral goed het overzicht en vonden al tijd weer de vrije man. ,,Wij speelden misschien met iets te veel ontzag", zei RCS-aanvoer- der Sander Schutte. „Maar de oud-Feyenoorders speelden ook wel beter. Bij hen kwam die laat ste pass wel altijd aan, bij ons was het vaak net niet." Toch kwam de jubilerende club op voorsprong. Binnen één mi nuut - de 23e - maakten Joey van der Zweep en Daan Kloet de 1-0 en de 2-0. Van der Zweep kreeg een uittrap van zijn doel man goed mee en speelde de bal door benen van de keeper van oud-Feyenoord, Marco Krevel. Kloet kreeg vlak na de aftrap van Feyenoord de bal in zijn voe ten gespeeld en lobde de bal over de uitkomende Krevel heen. De veteranen van Feye noord kwamen evenwel voor rust weer op gelijke hoogte. Eerst kopte Peter Houtman raak en daarna tikte André Hoekstra de bal van dichtbij bin nen: 2-2. In de tweede helft maakte RCS razendvlug de 3-2. Sander Schutte benutte een strafschop. Peter Houtman maakte de 3-3 en Regillio Pinas schoot heel prSiaakSinke 1UDELANDE - Arjan Beije leeft zaterdag de EPZ-wegwed- trijd over tien kilometer in Judelande op zijn naam geschre- ien.De atleet uit Burgh-Haam- itede klopte parcoursrecordhou- lerTheo Rabout. ii de eerste twee ronden door let centrum trok Eric Cappon pielingen) het peloton op gang. Iierna werd de kop overgeno men door het duo Rabout (Wie- ingen) en Beije (Delta Sport), lp gepaste afstand volgde het loppel Franky Beljaars (Dyna mica) en Eric Cappon en daar reer achter het tweetal Jan van |ardegem (Dynamica) en Rini Iwggeman (AV'56). leije en Rabout werkten goed amen. Na vijf kilometer, die in 613 minuten werd afgelegd, "e even aan zijn ham maar dat was loos alarm, van de laatste ron- la van 2,8 kilometer versnelde Imje iets en Rabout had binnen an mum van tijd een achter- tand van vijftig meter, korte tijd leek het er nog op dat le'ie het parcoursrecord uit M2 van 32.38 zou kunnen ver deren. De harde wind in de iatste kilometer verhinderde iat laije finishte na 33 minuten en 0 seconden. Een halve minuut te kwam een flink uitgewoon de Theo Rabout binnen. Hij had tetenlang de steun van een ranghek nodig had om wat bij komen, Eric Cappon werd der- t fankv Beljaars bleef bij de tenen H40 Rini Bruggeman an half minuutje voor. John venveel (Dynamica) moest in e laatste meters nog even aan dien om bij de mannen H50 neo den Herder (AV'56) achter lcnte houden. Rob Mol (Vetera - an Nederland) had slechts een tegevan een seconde op Rinus aosse (AV'56) om de zege bij de tenen H60 veilig te stellen. J] de vrouwen senioren mocht 'ananne de Kok uit Lewedorp, ie lange tijd geblesseerd was, teeden zijn met haar tijd van "teuten en 19 seconden. 'ermee bleef ze slechts vijftig tenden boven het parcoursre- )rd uit 2001 van Chantal Mie-Maat, Bianca van Vuuren V 56) bleef Ellie Westerweele -teamica) en Suzanne Ge- ere (Dynamica) voor bij de tewen D35. Simon Tahamata laat zich niet zo makkelijk opzij zetten door een voetballer van RCS. foto Ruben Oreel fraai de 4-3 via de binnenkant van de paal tegen de touwen. Toch hadden de spelers van oud-Feyenoord het laatste woord. Eerst schoot John Met god na een één-tweetje met Ben nie Wijnstekers raak en daarna rondde André Hoekstra een paar minuten voor tijd een su blieme aanval goed af: 4-5. Topniveau „Winnen geeft nog altijd voldoe ning bij deze jongens", zei Joop van Daele „Ze hebben allemaal op topniveau gespeeld en tegen hun verlies 'kunnen ze niet. Ook als ze een potje tafeltennis spe len of gewoon maar een partijtje badmintonnen, dan moeten ze winnen." Maar het gaat ook om het ple zier, liet Tahamata weten. Niet voor niets grijpt de jeugdtrainer van Ajax nog vaak genoeg de ge legenheid aan om zelf de wei in te gaan. Drie weken geleden speelde hij met Lucky Ajax tegen Zeelan- dia Middelburg en vrijdagavond deed hij mee in een gelegen heidsteam van Willy van de Kerkhof. „Ik ben een echte Aja- cied, dat weten de jongens van Feyenoord ook. Maar het is nog altijd leuk om te voetballen en dat kan ook in het team van oud-Feyenoord", zei hij. RCS-Oud-Feyenoord 4-5 (2-2), twee keer 35 minuten. 23. Joey van der Zweep 1-0, 23. Daan Kloet 2-0, 26. Peter Houtman 2-1, 31. André Hoekstra 2-2, 36. Sander Schutte 3-2 (strafschop), 41. Peter Hout man 3-3, 58. John Metgod 4-4, 63. André Hoekstra 4-5. Scheidsrech ter: H. Wattel. Aantal toeschou wers: 350. MIDDELBURG - Het Neder lands korfbalkampioenschap voor de B-jeugd, dat dit jaar bij Swift in Middelburg werd gehouden, is gewonnen door Dalto BI. De Driebergse aspiranten ver sloegen hun leeftijdsgenoten van het Delftse Fortuna in de fi nale met 2-1. Het NK werd dit jaar bij Swift gehouden omdat de club zeventig jaar bestaat. Komende zaterdag wordt dat in Middelburg groots gevierd. door Rinus Verberkmoes AXEL - De strijd om de RES-titel bij de licentiehouders is als vanouds een strijd tussen volhouders. Dit jaar lijkt het ge vecht over tien wedstrijden zich toe te spitsen op een slag tussen regerend kam pioen Jurgen van Ham en Dennis Schelle man, die in 2002 de titel in de wacht sleepte. Van Ham leidt de dans, maar voelt intussen de hete adem van de cou reur uit Magrette in zijn nek. „Ik denk niet dat ik Jurgen in kan halen. Hij is momenteel te sterk voor mij. Boven dien rijdt hij op een motor van 250cc ter wijl ik het met 125cc moet doen. Deson danks ga ik toch proberen hem het leven zuur te maken", zei Schelleman voordat de vijfde wedstrijd in Smitsschorre van start ging. Wat hij toen niet wist, was dat zijn 22-jarige concurrent uit StNiklaas momenteel niet veel tijd heeft om te trai nen wegens examens. Zijn studie aan de universiteit van Antwerpen, waar hij voor accountant studeert, slokt momen teel veel van zijn vrije uurtjes op. En dat was te merken. Mede daardoor kon Schel leman negen punten inlopen op Van Ham, die zaterdag als elfde na twee man ches eindigde. Schelleman werd zesde en was er tevreden mee. In deze groep vierde As win Vandamme (Zuiddorpe) zijn rentree met een achtste plaats. De zege ging naar Pascal Brons (Bergschenhoek) voor Henk Thijs (Ade- gem) en Casper Ovaa (Oost-Souburg), die in de totaalstand ook derde staat met 35 punten achterstand op Schelleman. Kevin de Beer leek voor een sensatie in de 125cc-klasse te gaan zorgen. Superi eur trok de student verpleegkunde de eer ste manche naar zich toe met in zijn kiel zog zijn grootste rivaal Jeroen van Rijs- selberge „Het ging fantastisch", glom de Axelaar na deze eerste slag. In de tweede reeks moest hij de klassementsleider uit Aaigem echter voor laten gaan. Van Rijs- selberge hield daarmee zijn voorsprong op De Beer van 24 punten vast. Ontknoping Bij de 250/500cc-motoren ging Ronald Doens uit Biervliet voortvarend van start. De ex-coureur van MCLB klopte in de eerste reeks verrassend Jos Kesters, de gedoodverfde winnaar. In de tweede manche maakte Kesters zijn 'foutje' goed en won de voor Doens. Hij mocht zich daardoor winnaar van het dagklassement. Bijkomend voordeel was dat de coureur uit Opglabbeek door deze zege leider werd in de totaalstand na vijf wedstrijden. Dat is een verrassen de ontknoping met mogelijk een defini tief afrekenen van Eric Peeters en Her man van de Bos, die wegens blessures af wezig waren in Axel. Als deze twee cou reurs volgende week bij de zesde ontmoe ting opnieuw verstek moeten laten gaan, kunnen zij een hoge klassering vergeten. Bij de veteranen was en bleef Koen Ver- burgh (Brugge) leider, hoewel hij Van de Borne uit Schilde in het dagklassement voor moest laten gaan. Bij de allerkleinsten won Mark Boot (Burg-Haamstede), maar bleven Kevin van Houdt (Terneuzen) en zijn plaatsge noot Boy Stockman leiders in de totaal stand. van onze sportredactie SLUISKIL - Autoracer Leo nard van de Ven heeft zaterdag in Sluiskil op grootse wijze de winst gepakt in de superfinale en bij de sprinters. De 34-jari- ge coureur uit Vlissingen liep daardoor nog verder uit in de strijd om de Zeeuwse titel. Van de Ven lachte weer, genoot van zijn succes en blikte met trots op zijn razendsnelle rode bolide, die hij als een schicht over het parcours joeg. „Onge looflijk hoe hard die gaat. Ik heb nog vermogen over. Heb je gezien hoe snel ik de achter stand in de superfinale goed maakte?" Hij stelde die vraag pal na het afsluiten van de laat ste race, voordat het hemelwa ter met bakken naar beneden kwam en het terrein spekglad maakte. Slechts anderhalve ronde van de tien had Van de Ven nodig om al zijn voorgangers, die zon- der of met minder achterstand de slotrace ingingen, in te ha len. Daarna was het gas geven om iedereen te dubbelen of zelfs twee keer voorbij te flit sen. Voor de Vlissinger was het puur genieten. Temeer daar hij in de eigen klasse eveneens te sterk was voor zijn opponen ten. In het algemeen klasse ment na vier wedstrijden staat Van de Ven dik aan de leiding. Het moet gek gaan, wil hij zijn Zeeuwse titel niet kunnen pro longeren. Zijn maatje Dennis Poppe, met in zijn bolide de motor die vo rig jaar in de sprinter van Van de Ven lag, won deze keer niet. Drie van de vier manches won hij en leek daardoor recht streeks op de overwinning af te stevenen. Maar ook nu weer werd hij door pech getroffen. Kon veertien dagen geleden zijn voorwiel het geweld niet aan, dit keer waren het zijn mo- torsteunen die het begaven. „Ik zal ze vast moeten lassen. Zo gaat het niet. Ze komen steeds los", foeterde hij. Met de pun ten uit de slotreeks erbij kwam Poppe evenals Paul van dei- Poel (Putte) uit op een totaal van 72 punten. Van de Poel mocht zich daardoor winnaar noemen, omdat hij de slotrace op zijn naam bracht. Voor de totaalstand maakte het niets uit. Poppe was en bleef met een riante voorsprong leider in de groep toerwagens tot 1950cc. Grote rivaal van Poppe en Van de Poel had zaterdag Paul Schoenmaker met zijn Toyato MR2 1600 moeten zijn. Daar kwam het niet van. De Limbur ger was nog voor de eerste man che verreden al op weg naar huis, omdat zijn wagen het in de trainingen had begeven. Vraagteken In de serie wagens tot 1550cc liep leider Colin de Putter (Bier vliet) verder uit. De coureur won voor het koppel Bart Roelse/Ab de Jonge dat nu met een achterstand van negentien punten de tweede plaats in het algemeen klassement inneemt. Ard-Jan Logmans ('s-Heer Arendskerke) was in de wa gens met een cilinderinhoud van meer dan 1950cc de sterk ste. Ruben van Overmeere won bij de kevers en Jacob van de Craats (Magrette) in de balken- klasse. Waar de volgende wedstrijden, op 3 en 24 juli, verreden zullen worden, is nog een vraagteken. Op hetzelfde terrein in Sluis kil, zoals de agenda vermeldt, mogen de wedstrijden niet plaatsvinden omdat er maar twee ontmoetingen op dezelfde plek verreden mogen worden. „We moeten dus snel een ande re locatie vinden. Ik ga er van uit dat we daarin slagen", al dus Nico Verhelst, voorzitter van de stichting autocross Zee land. Volgend jaar wordt het vinden van een geschikt terrein nog moeilijker, omdat er dan door milieumaatregelen maar één wedstrijd op een parkoers mag worden verreden. ASSEN - Motorracer Fausto Dhanis uit Terneuzen heeft zijn derde plaats in strijd om de KNMV Cup verspeeld. In de eerste training zette Dhanis een zevende trainingstijd neer en kon deze in de tweede training niet meer verbete ren wegens regenval. In de wedstrijd, die zaterdag onder wisselende weersomstandigheden werd verreden, koos hij voor droogweerbanden. Het bleek een verkeerde keus toen het pal na de start opnieuw ging regenen, Dhanis fi nishte als vijftiende en zakte daardoor uit de topdrie. VLISSINGEN - De tweede club wedstrijd van MS De Uit laat in Vlissingen telde zaterdag minder motorcrossers dan normaal. Er was nogal wat concurrentie van andere wedstrijden. Toch waren de wedstrijden er niet minder om. Vooral ook omdat de organisatie besloot de klasses mxl en mx2 samen te voegen. Dit resulteerde in spannen de manches, die door Willem-Jaap Janse (le manche) en Freddie Blaas (2e manche) werden gewonnen. Opvallend in deze gecombineerde klasse was het rijden van Marlon Merison (mx2) die voor het eerst op een vier- taktmachine reed. Hij behaalde een zesde en een vierde plaats. De nog maar vijftienjarige scholier uit Biggekerke had pas woensdag zijn nieuwe viertaktniachine ontvan gen. EMMEN - Het nationaal kampioenschap voor poolbiljar- ters in de eerste klasse heeft voor Cue Action niet dat ge bracht waarop werd gehoopt. Na een onnodige 2-3-neder- laag in de eerste ronde tegen Poolcafé Valkenburg, werd de ploeg uit Vlissingen verwezen naar de herkansingen. Hierin werden achtereenvolgens De Pocket 1 (2-1) en En schede (2-0) verslagen. Daarna ging de partij tegen The Predators met 0-2 verloren en was het spel voor Cue Act ion uit. Bij winst op de laatste tegenstander was de doel stelling, een plaats bij de laatste acht, bereikt. ROTTERDAM - Tijdens een boksgala in Rotterdam heb ben Telman Arakelian en Danny Roelofs uitstekend ge presteerd. Beiden wonnen hun partijArakelian kwam in de junioren C-klasse weltergewicht (69kg) uit tegen Ro- wiet Timal van boksclub Haagse Directe. De bokser uit Serooskerke buitte in de tweede ronde het lengtevoordeel uit en bestookte zijn tegenstander met veel linkse direc- tes. In de derde ronde kreeg Timal zelfs acht tellen rust van de scheidsrechter. Arakelian werd tot winnaar uitge roepen met een score van 3-0. Arekelian heeft nu vier par tijen gebokst en alle vier gewonnen. Danny Roelofs uit Meliskerke bokste tegen Ali Ibrahim, ook van de Haagse Directe uit Den Haag. Het betrof een partij bij de superzwaargewichten in de C-klasse van de junioren. De rechtsvoorstaande en twee meter lange Roe lofs ging in de eerste ronde meteen in de aanval. Hij zette de Haagse bokser zwaar onder druk en vloerde zijn oppo nent met een linkse hoek op kaak. Ibrahim kreeg acht tel len rust van de scheidsrechter. Roelofs zette hem hiérha vast in de hoek en kwam goed door met een paar stevige series. Daarna gaf de trainer van Ibrahim de partij op. Voor Roelofs was het zijn derde zege. Hij promoveerde hierdoor naar de C-klasse. Sluiskil. Balkenklasse: 1. Jacob van der Craats (Magrette), 2. Marco lanser (Nieuwdorp), 3. Marco Jansen (Baar- le-Nassau). Tot 1550 cc: 1. Colin de Putter (Biervliet), 2. Bart Roelse (Water landkerkje), 3. Onno Harte (Schiedam). Tot 1950 cc: 1Paul van der Poel (Put te), 2. Dennis Poppe (Vlissingen), 3. Jan Groot-Bleumink (Roosendaal). Boven 1950 cc: 1. Ard-Jan Logmans ('s-Heer Arendskerke), 2. Matthieu Kreule ('s-Heer Arendskerke), 3. Cor Heerkens (Sluiskil). Kevers: 1. Ruben van Over- meeren (Zaamslag), Annie Verhelst (Sas van Gent). Sprinters: 1, Leonard van de Ven (Vlissingen), 2. Johan Baaie mans (Oud Gastel), 3. Lex Verhaege (Westdorpe). Leiders na vier wedstrij den: Balkenklasse: Piet Pfaff (Hulst). Tot 1550 cc: Colin de Putter. Tot 1950 cc: Dennis Poppe. Boven 1950 cc: Ron Baans (Vlissingen). Kevers: Ru ben van Overmeeren. Sprinters: Leo nard van de Ven. Axel. RES-cross. 85 cc: 1. Mark Boot (Burg-Haamstede), 2. Erik Koote (Som- melsdijk), 3. Kevin van Houdt (Terneu zen). 125 cc: 1 Jeroen van Rijsselberg- he (Aaigem), 2. Kevin de Beer (Axel), 3. Erik van der Wekken (Zierikzee). 250/500 cc: 1. Jos Kesters (Opglab beek), 2. Ronald Doens (Biervliet), 3. Bart Schildermans (Opoeteren). Vetera nen: 1. Van de Borne (Schilde), 2. Koen Verburgh (Brugge), 3. Peter Matheusen (Herenthals). Licentiehouders: 1 Pas cal Brons (Bergsenhoek), 2 Henk Thijs (Adegem), 3. Casper Ovaa (Oost-Sou burg) Algemeen klassement na vijf wed strijden: 85 cc: 1. Kevin van Houdt, 2. Boy Stockman, 3. Jeffrey van Kempen (Oost-Souburg). 125 cc: 1. Jeroen van Rijsselberghe, 2. Kevin de Beer, 3. Jos Machiels (Diepenbeek). 250/500 cc: 1 Jos Kesters, 2. Bart Schildermans, 3. Peter de Booy. Veteranen: 1. Koen Ver burgh, 2. Hendrik Schouteden (Bras- schaat), 3. Freddy Renders (Tielen). Li centiehouders: 1. Jurgen van Ham (St-Niklaas), 2, Dennis Schelleman, 3. Casper Ovaa. Mixedcompetitie: Hoofdklasse: MLTC 2-de Boskreek 3-3, Kapelle-MLTC 1 4-2, Souburg-Yerseke 2-4. Stand: Yer- seke 4-17, MLTC 2 4-14, de Boskreek 4-13, de Schelde 3-12, MLTC 1 4-11, Ka- pelle 4-11Souburg 4-10, Slagvast3-2, Sas van Gent, ATO Zuid Chemie jeugdtoernooi: finales: ME 11: Na tasha van Strien-Judith van der Meij- den 6-3 6-4, ME 13: Nienke de Haas-EI- vera de Haas 6-1 6-2. ME 15: Jeske Boe- ding-Rianneke de Ritter 1-6 7-6 6-2, MD 11: poule: 1 De Haas/van Strien, MD 13: De Haas/Kaijser-van Strien/van Strien 4-6 6-3 6-0. MD 17: Lammens/de Milliano-De Meijer/Cuyle 6-1 6-3. JE 9: poule: 1 Dylan van de Hout. JE 11: Ruud Martens-John de Waele 6-1 6-2. JE 13: Rowin Tazelaar-Richard Arens 6-2 6-1 JE 15: Ruben de Haas-Coen Ka- ijser 6-4 6-1. JD 11: De Waele/Tazelaar-Van de Hout/Houg 6-0 6-1. JD 13: poule: 1 Arens/Tazelaar, JD 15: Hubregsen/de Haas-Van Doorn/Kaijser 6-2 6-3. Sas van Gent. Toestelfinales voor jongens en mannen regio Zuid-West-IMederland op LOS en ABC-niveau in Sas van Gent. LOS V1: Vloer: 1. Dik Rovers (Samensprong) 9,00, 2. Dylan de Brouw (K&V) 8,90, 3. Tim Neeskens (Turnlust) 8,60. Voltige: 1. Yurben Zandee (Forza Gymnastica Goes) 8,60, 2. Thomas Habrraken (Turn lust) 8,50, 3. Tim Neeskens (K&V) 8,20. Ringen: 1 Tim Neeskens 9,20, 2. Tho mas Habraken 9,10, 3. Dylan de Brouw 8,20. Sprong: 1. Dylan de Brouw 9,70, 2. Narek Mekoral (UDI) 9,50, 3. Tim Neeskens 9,40. Brug: 1. Dylan de Brouw 9,30, 2. Tim Neeskens 7,70, 3. Thomas Habraken 7,60 Rek: 1 Tho mas Habraken 8,90, 2. Dylan de Brouw 8,75, 3. Tim Neeskens 8,70: LOS K1: Vloer: 1. Merlijn Koek (SV Fier) 8,60, 2. Sjoerd van der Smissen (SV Fier) 8,50, 3. Jordi van Duijn (Samensprong) 8,10. Voltige: 1. Jordi van Duijn 8,60, 2. Sjoerd van der Smissen 8,50, 3. Merlijn Koek 8,10. Ringen: 1. Rick van Schijn- del (Turnlust) 7,60, 2. Jordi van Duijn en Sjoerd van der Smissen 6,50. Sprong: 1. Sjoerd van der Smissen 8,30, 2. Mer lijn Koek 8,20, 3. Rick van Schijndel 8,10. Brug: 1. Jordi van Duijn 7,90, 2. Rick van Schijndel 7,50, 3. Merlijn Koek 7,40. Rek: 1. Rick van Schijndel 8,60, 2. Jordi van Duijn 8,35, 3. Sjoerd van der Smissen 8,00. LOS K2: Vloer: 1. Edwin Saman (Delta Sport Zierikzee) 9,00, 2. André Ringelberg (Delta Sport) 8,50, 3. Wouter van Acker (THOR Sas van Gent) 8,00. Voltige: 1. Wouter van Acker 9,00, 2. Jasper Nuijten (UDI) 8,80, 3. André Ringelberg 8,70. Ringen: 1. Wou ter van Acker en Jasper Nuijten 8,00, 3 Lennart Mesch (K&V) 6,30. Sprong: 1 Edwin Saman 8,80, 2. André Ringelberg 8,60, 3. Jasper Nuijten 8,00. Brug: 1 Wouter van Acker 8,70, 2. Jasper Nuij ten 8,30, 3. Edwin Saman 8,10 Rek: 1. André Ringelberg 8,65, 2. Jasper Nuij ten 7,85, 3. Wouter van Acker 7,70. LOS V2: Vloer: 1. Berat Varsak 9,30, 2. Da vid Bos 9,25, 3. Scifo Minnaard en Aart Veldhof 9,20 (allen Forza Gymnastica). Voltige: 1. Sander Koevoets (Animo) 9,50, 2. Ben de Hullu (Forza Gymnasti ca) 9,20, 3. Stijn van Driessen (THOR), Aart Veldhof (Forza Gymnastica) en Haro van Duijn (Sbmensprong) 9,00. Ringen: 1. Stijn de Vleeschauwer (THOR) 9,50, 2. Robin van Mil (Turnlust/EOC) 9,40, 3. Stijn van Dries sen (THOR) 9,30. Sprong: 1. Stijn de Vleeschauwer 9,90, 2. Serge Sandrini en. Mathieu Pauwels 9,80 (allen THOR). Brug: 1Tom van Dijke (WIK Sint-Anna- land) 9,20, 2. Thijs van Kaathoven (EOC) en Berat Varsak 9,10, Rek: 1. Haro van Duijn 9,40, 2. Juriën de Krijger (Turn'87 Oostburg) 9,30, 3. Aart Veldhof 9,20. ARNEMUIDEN - Tafeltennis ser Daan Mijnsbergen heeft voor de tweede keer in zijn car rière het toernooi om de Hacken- berg Cup gewonnen. De speler van de organiserende vereni ging Arnemuiden bleef in een fi- nale-achtkamp Stefan de Groot (MZ), Robert Steenbeek (Arne muiden) en René Lauwerijssen ('t Markiezaat) voor. Mijnsbergen was op voorhand één van de kanshebbers, maar gezien de vorm van de avond was de winst toch verrassend voor hemzelf. „Ik speelde heel de avond al niet lekker, en dacht voordat ik aan het laatste potje tegen Stefan begon dat het niveau dat ik tot dan toe had la ten zien, niet voldoende zou zijn om van hem te winnen." De wedstrijd tussen De Groot en Mijnsbergen was zeer matig, waarbij beide spelers vooral uit blonken in het maken van onno dige fouten. Zoals zo vaak was het de vechtlust van Mijnsber gen die de doorslag gaf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 43