Salomons superieur in Bruinisse Voetballen kunnen ze nog steeds PZC Arjan Beije winnaar in Oudelande Tien jaar vrouwenvoetbal bij ZSC'62 lierikzeeënaar ondervindt weinig tegenstand in Wulkentennistoernooi ,\9 [weede plaats (Vim Besuyen n marathon Zevende dagzege Mark Boot Dalto pakt NK-titel bij Swift Medailles voor Deltasporters Mijnsbergen wint Hackenberg-Cup ilarlon Merison leeft baat bij lieuwe motor uitslagen Sterk optreden van Zeeuwse jeugdboksers KOfAEN ER MN maandag 14juni 2004 IRüINISSE - Martin Salomons eeft bij het Wulkentennistoer- ooi voor 35-plussers in Bruinis- e in twee categorieën de eindze- ipakt. Concurrentie was er pr de tennisser uit Zierikzee auwelijks, want in het gehele jeniooi stond hij geen enkele (laf. van de zesde catego- het mannenenkelspel oest Salomons het opnemen te en Mark Lodewijk. Laatstge- oeradekon Salomons goed bij- toen, maar dolf uiteindelijk ich het onderspit met twee >er 4-6. In de zeven-categorie ld Salomons beduidend min- jr moeite om zijn opponent in (eindstrijd te verslaan. De Ne- Irlandse Kroaat Iwan Domic as kansloos en verloor met 2-6 van Salomons. Ie titel in de mannenenkel acht jng naar Raymond Pessers, die de finale Eugene Jongelen ver leg, Pessers had eerder nog in eooule verloren van Jongelen, JOUWERT - Wim Besuyen uit Sddelburg heeft zaterdag in iiesland de tweede plaats be laid bij de mannen H50 op de lassieke marathon over 42.2 lri- imeler. maan deze marathon - de be- ichte Slachte-marathon - mee kunnen doen, moest Besuyen iel wat ontberingen doorstaan, owas hij vrijdag al naar Fries- ad afgereisd en bracht hij de acht half slapend door in de au- oradat er 's morgens vroeg om alf zeven al werd gestart in luwert. wedstrijd eindigde voor Be- jen aan de dijk van de Wad- nzee in een tijd van 3 uur 9 mi lten en 36 seconden goed voor- tweede plaats bij de mannen de categorie H50. maar hij liet zich niet een twee de maal aftroeven: 7-56-1. Het mannendubbelspel in de zes-categorie werd een spannen de aangelegenheid. De als eerste geplaatsten Koen Goedebuur en Wil Schmitz moesten het opne men tegen het als tweede inge schaalde duo Rinus Geense/- Richard Smits. Goedegebuur en Schmitz hadden in de halve fina le afgerekend met Ron Klein en Kees Stouten (6-3 6-0), terwijl Geense en Smits zich ontdeden van Gerard Collignon en Joe Hoare (6-3 6-2). De echte tegen stand voor beide koppels zou dus pas in de finale komen.Goe- degebuur en Schmitz begonnen goed en wonnen de eerste set met 6-3. Daama trokken Geen- se en Smits de partij in de twee de en derde set met 6-2 6-2 naar zich toe. De eindstrijd bij het mannendubbelspel in de zeven de categorie moest ook worden beslist in een driesetter. Jaap Dekker en Martin Quak versloe gen Marco Kramer en Ton Rog geband met 4-6 6-3 6-3. Vrouwen De winnares bij het vrouwenen kelspel in de zevende categorie was al bekend: Rian van de Vel de. De titel bij het vrouwendub belspel in de zes-categorie ging naar Janniek Kristelijn en Anne ke Zomer. Zij versloegen Loes Vleugel en Annie Scheermijer met 6-1 6-4. In de zevende cate gorie was het duo Flori Mijnster/Christine Schiller de sterkste. In de finale rekenden Mijnster en Schiller af met Pau la Foppema en Ellen Klaver: 6-0 7-5. In de achtste klasse versloe gen Janet Olree en Lea van Sin- deren hun opponenten Miranda Kramer en Monique Rogge broodmet 3-6 6-2 7-5. Monique Schmitz en Wil Schmitz kenden in de finale van het gemengddubbelspel in de zesde categorie weinig tegen stand van Katja van de Vlies en Kees Stouten: 6-1 6-3. Een cate gorie lager waren het Lijg Meer- tens en Jaap Dekker die de eind strijd wonnen. Cony Koster en Gerard Ahlrichs moesten er met tweemaal 4-6 aan geloven. Jannie Kristelijn (tweede van rechts) en Anneke Zomer (rechts) versloegen Loes Vleugel (links) en Annie Scheermijer in de dubbel-6-fina- le. foto Marijke Folkertsma door Sjaak Sinke OUDELANDE - Arjan Beije heeft zaterdag de EPZ-wegwed- strijd over 10 kilometer in Oude lande op zijn naam geschreven. De atleet uit Burgh-Haamstede klopte parcoursrecordhouder Theo Rabout. In de eerste twee ronden door het centrum trok Eric Cappon (Wielingen) het peloton op gang. Hierna werd de kop overgeno men door het duo Rabout (Wie lingen) en Beije (Delta Sport). Op gepaste afstand volgde het koppel Franky Beljaars (Dyna mica) en Eric Cappon en daar weer achter het tweetal Jan van Vaardegem (Dynamica) en Rini Bruggeman (AV'56. Beije en Rabout werkten goed samen. Na vijf kilometer, die in 16.13 minuten ging, voelde Beije even aan zijn hamstring, maar dat was loos alarm. Bij het in gaan van de laatste ronde van 2.8 kilometer versnelde Beije iets en Rabout had binnen een mum van tijd een achterstand van 50 meter. Even leek het er nog op dat Be ije het parcoursrecord uit 2002 van 32.38 zou kunnen verbete ren. De harde wind in de laatste kilometer verhinderde dat ech ter. Beije finishte na 33 minuten en 23 seconden. Een halve mi nuut later kwam een flink uitge woonde Rabout binnen. Hij had minutenlang de steun van een dranghek nodig had om wat bij te komen. Eric Cappon werd der de. Eén seconde Franky Beljaars bleef bij de mannen H40 Rini Bruggeman een half minuutje voor. John Overweel (Dynamica) moest in de laatste meters nog even aan zetten om bij de mannen H50 Theo den Herder (AV'56) achter zich te houden. Rob Mol (Vetera nen Nederland) had slechts een marge van één seconde op Rinus Joosse (AV'56) om de zege bij de mannen H60 veilig te stellen. Bij de vrouwen senioren mocht Marianne de Kok uit Lewedorp, die lange tijd geblesseerd was, tevreden zijn met haar tijd van 40 minuten en 19 seconden. Hiermee bleef ze slechts vijftig seconden boven het parcoursre cord uit- 2001 van Chantal Koole-Maat bleef. Bianca van Vuuren (AV'56) bleef Ellie Wes- terweele (Dynamica) en Suzan ne Geschiere (Dynamica) voor bij de vrouwen D35. DEN DUNGEN - Motorcrosser Mark Bootjieeft zijn lei dende positie bij de voorwedstrijden van het NK verste vigd. In de tiende wedstrijd in Den Dungen werd de rijder uit Burgh-Haamstede voor de zevende keer dagwinnaar. Bijna traditiegetrouw was het in de 85cc kleine wielen een tweestrijd tussen Mark Boot en de Let August Just. In de eerste manche kwam Boot, die zaterdag al twee man ches wón bij de club wedstrijden in Axel, bij de eerste boacht klem te zitten in het gedrang, waardoor hij als nummer zeven de achtei'volging op de wél goed gestarte Just moest aanvangen. Na een ronde of vier was Boot al weer opgerukt naar de tweede plaats, maar het gat met Just was inmiddels te groot geworden (zo'n zeven secon den) om nog een aanval op de koploper te doen. Met die tweede plaats had Boot niettemin nog alle kans op de dagzege. Een eerste plaats in de tweede manche vol stond daarvoor. De start was bemoedigend. Doordat Boot aan de buitenkant startte, kwam hij niet in het gedrang te recht en pikte aan bij het wiel van Just. Wiel aan wiel streed het duo om de leiding, die Boot in de derde ronde ook daadwerkelijk pakte. Vervolgens weerde hij alle aan vallen van Just af en werd voor de zevende keer dagwin naar. Er volgen de komende weken nog drie voorwedstrij den (in Mil, Axel en Arkel) voordat begin september de vijf finalewedstrijden de Nederlands kampioen 85cc moet aanwijzen. MIDDELBURG - Het Nederlands korfbalkampioenschap voor de B-jeugd, dat dit jaar bij Swift in Middelburg werd gehouden, is gewonnen door Dalto BI. De Driebergse aspiranten versloegen hun leeftijdsgeno ten van het Delftse Fortuna in de finale met 2-1. Het NK werd dit jaar bij Swift gehouden omdat de club zeventige jaar bestaat. Komende zaterdag wordt dat in Middelburg groots gevierd. SAS VAN GENT - Met zeven medailles keerden de tur ners van het Zierikzeese Delta Sport zaterdag terug van de toestelfinales heren van de regio Zeeland en Brabant gehouden te Sas van Gent. Edwin Saman (16) behaalde twee gouden medailles op sprong-pegases en met zijn vloeroefening. En één bron zen plak op het onderdeel brug met gelijke liggers. André Ringelberg (15) behaalde vier medailles: goud op rekstok, zilver op vloer, zilver op sprong-pegases en brons op paardvoltige. ARNEMUIDEN - Tafeltennisser Daan Mijnsbergen heeft voor de tweede keer in zijn carrière het toernooi om de Hackenberg-Cup gewonnen. De speler van de organise rende vereniging Arnemuiden bleef in een finale-acht- kamp Stefan de Groot (MZ), Robert Steenbeek (Arnemui den) en René Lauwerijssen ('t Markiezaat) voor. Mijnsbergen was op voorhand één van de kanshebbers, maar gezien de vorm van de avond was de winst toch ver rassend voor hemzelf. „Ik speelde heel de avond al niet lekker, en dacht voordat ik aan het laatste potje tegen Ste fan begon dat het niveau dat ik tot dan toe had laten zien niet voldoende zou zijn om van hem te winnen." lorlepïriou LISSINGEN - De tweede club- edstrijd van de MS De Uitlaat ;en telde zaterdag min- tr motorcrossers dan normaal, was nogal wat concurrentie an andere wedstrijden. Toch raren de wedstrijden er niet tinder om. fooral ook omdat de organisa- de klassen mxl en ix2 samen te voegen. Dit resul- !erde in spannende manches raarbij Willem-Jaap Janse en reddie Blaas (mx2) en Freddie (mxl) prachtige duels itvochten. Opvallend in deze Combineerde klasse was het van Marlon Merison Dx2) die voor het eerst op een iertaktmachine reed. Hij be- een zesde en een vierde enog maar vijftienjarige scho or uit Biggekerke had pas poensdag zijn nieuwe viertakt - fnachine ontvangen en daardoor jmper tijd gehad aan de nieuwe te wennen. ,,Ik heb vooral foor de coureur uit Biggekerke p dat genoeg. Hij was zater- ogeen van de betere mx2-rij- F- In de eerste manche reed Pj al direct naar een zesde paats in de totaalstand. Alleen peddie Blaas en Jacco de Kor- pveneens mx2-rijders, bleven lom voor. In de tweede manche ging het M iets beter. Freddie Blaas, een fel duel uitvocht met peddie Roelofs en Willem-Jaap lansen, won deze reeks voor Jan- ie. Werison kwam na een mindere pt als zesde totaal door, maar nu Jacco de Korte voor. «geven zette hij aan voor een Pnaalrace op concurrent Leo Pr®aar vanaf de kant werd zijn verstand te ge en zijn plek te consoli- P; Doordat Freddie Roelofs "pel, pakte hij een vierde Mats algemeen en een derde in |mx2. ij de veteranen stond er geen 3a! op Joris van Strien, maar popstart had hij dit keer ,e Ronnie Cornelisse had arzijn zinnen op gezet. „Win- !en ^an ik zeker niet maar van- Oud-F eyenoord verslaat jubilerend RCS op techniek: 4-5 voor de kopstart", al- Me veteraan uit Lewedorp. kidd woord. Tot twee keer p al was de lol in de tweede anche snel over. In de eerste t ging hij onderuit. door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG - Pas vier mi nuten voor twee stond Simon Ta- hamata op het veld van RCS, voor de wedstrijd van Oud-Feye- noord tegen het 75-jarige RCS. Hij had in de file gestaan. De oud-international schudde de hand van teamgenoot Jerry Kruit, maakte een praatje met coach Joop van Daele, rekte heel even zijn beenspieren en be gon toen aan de wedstrijd. En nog konden tal van RCS-voet- ballers, die wel minstens een halfuur hadden warmgelopen, hem niet volgen. De 48-jarige Tahamata, oud-voetballer van Ajax, Feye- noord, Standard Luik) Beer schot en Germinal E keren en 22-voudig international, zwierf over het hele veld. Hij verdedig de mee, zette aanvallen op en gaf soms de beslissende voorzet ten. Diverse spelers van RCS werden door hem op het verkeer de been gezet en zelfs gepoort. 'Panna', riepen de Souburgse toeschouwers telkens weer. ,,Met het voetballen zelf win je niet van ons", zei Joop van Dae le, de man die beroemd werd tij dens de wedstrijd om de wereld beker tegen Estudiantes in 1970. Van Daele maakte de win nende goal en de Argentijnen waren daar zo kwaad over dat ze het brilletje van de Feyenoor- der op de grond gooiden en ver trapten. Techniek „Wil je ons verslaan, dan moet je dat echt met snelheid doen", vervolgde hij. „Onze gemiddel de leeftijd lag vandaag hoog, om dat jongens als Mario Been, Gas ton Taument, Regi Blinker en Henk Fraser op vakantie zijn. We waren vandaag dus niet zo snel, maar met de techniek van de jongens die er nu wel waren, is nog steeds niets mis." Tahamata was één van de man nen die dat lieten zien. Maar Bennie Wijnstekers (36 caps), Peter Houtman (8), John Met god (21) en André Hoekstra (1) zijn het vak ook nog niet ver leerd. Zij bewaarden vooral goed het overzicht en vonden al tijd weer de vrije man. „Wij speelden misschien met iets te veel ontzag", zei RCS-aanvoer- der Sander Schutte. „Maar de oud-Feyenoorders speelden ook wel beter. Bij hen kwam die laat ste pass wel altijd aan, bij ons was het vaak net niet." Toch kwam de jubilerende club op voorsprong. Binnen één mi nuut - de 23e - maakten Joey van der Zweep en Daan Kloet de 1-0 en de 2-0. De veteranen van Feyenoord kwamen even wel voor rust weer op gelijke hoogte. Eerst kopte Peter Hout man raak en daarna tikte André Hoekstra de bal van dichtbij bin nen: 2-2. In de tweede helft maakte RCS razendvlug de 3-2. Sander Schutte benutte een strafschop. Peter Houtman maakte de 3-3 en Regillio Pinas schoot heel fraai de 4-3 via de binnenkant van de paal tegen de touwen. Toch hadden de spelers van oud-Feyenoord het laatste woord. Eerst schoot John Met god na een één-tweetje met Ben nie Wijnstekers raak en daarna rondde André Hoekstra een paar minuten voor tijd een su blieme aanval goed af: 4-5. „Winnen geeft nog altijd voldoe ning bij deze jongens", zei Joop van Daele. „Ze hebben allemaal op topniveau gespeeld en tegen hun verlies kunnen ze niet. Ook als ze een potje tafeltennis spe len of gewoon maar een partijtje badmintonnen, dan moeten ze winnen." Maar het gaat ook om het ple zier, liet Tahamata weten. Niet voor niets grijpt de jeugdtrainer van Ajax nog vaak genoeg de ge legenheid aan om zelf de wei in te gaan. Drie weken geleden speelde hij met Lucky Ajax te gen Zeelandia Middelburg en vrijdagavond deed hij mee in een gelegenheidsteam van Willy van de Kerkhof. „Ik ben een ech te Ajacied, dat weten de jongens van Feyenoord ook. Maar het is nog altijd leuk om te voetballen en dat kan ook in het team van oud-Feyenoord", zei hij. RCS-Oud-Feyenoord 4-5 (2-2). 23. Joey van der Zweep 1-0, 23. Daan Kloet 2-0, 26. Peter Houtman 2-1, 31. André Hoekstra 2-2, 36. San- der Schutte 3-2 (strafschop), 41. Peter Houtman 3-3, 58. John Met god 4-4, 63. André Hoekstra 4-5. door Rudy Boogert SCHARENDIJKE - Met een tractor werd het allereerste vrouwenvoetbalteam van ZSC'62 zaterdag binnenge haald. Tien jaar na de oprich ting van de Scharendijkse vrou- wentak werden de pioniers in het zonnetje gezet. In een plaatselijk eetcafé broed den Michelle Brongeest, Esther de Graaf en Kim Verhoek tien jaar geleden op een vrouwen team bij ZSC'62. Ze kregen het gedaan bij het bestuur van de club en het team was geboren. Zaterdag kwamen de vrouwen van het eerste uur nog één keer in het veld, tegen het huidige team. Twee speelsters staan al een de cennium lang in het team opge steld: Michelle Brongeest en Mariëlle van Oeveren. Zij speel den zaterdag een helftje bij bei de teams mee. Het bleef uitein delijk 0-0. De vrouwen van ZSC'62 namen gelijk afscheid van hun trainer Kees Snoek. Zes jaar was de ZSC-man in hart en nieren coach van het team, maar- nu vindt hij het welletjes. „De laat ste twee jaren was het eigenlijk puur een team bij elkaar zoe ken. Dan zie je dat het toch een klein wereldje is." De voetbalclub heeft nog geen vervanger gevonden voor Snoek, wiens vrouw Ella zater dag met haar 52 jaar de oudste speelster was. H "hi I ijHWMiHIIHIIHIMHI— Oudelande. EPZ-wegwedstrijd. 10 km Mannen H211Arjan Beije (Delta Sport) 33.23, 2. Theo Rabout (Wielin gen) 33.57, 3. Erik Cappon (Wielingen) 34.56, 4. Jan van Vaardegem (Dynami ca) 35.42, 5. Gerard Posthuma (AV'56) 37,05. H40: 1 Franky Beljaars (Dynami ca) 35.06, 2. Rini Bruggeman (AV'56) 35.33, 3. Rens Bostelaar (Dynamica) 36.31. H50: 1. John Overweel (Dynami ca) 38.13, 2. Theo den Herder (AV'56) 38.18, 3. Kees van den Pol (AV'56) 39.31. H60: 1. Rob Mol (Veteranen Ne derland) 44.22, 2. Rinus Joosse (AV'56) 44.21, 3. Jan Wiedenhoff (Veteranen Ne derland) 48.09. Vrouwen D21: 1. Ma rianne de Kok 40.19. D35:1Bianca van Vuuren (AV'56) 43.05, 2. Ellie Wester- weele (46.09,3. Suzanne Gewchiere (Dy namica) 48.00. Jeugdloop 1500 m: Meisjes: 1. Joyce de Wilde (Hoedekens- kerke) 7.06, 2. Ciska Rietveld ('s-Graven- polder) 7.08. Jongens: 1. Dennis Witte (Middelburg) 6.31, 2. Tim Menkoeld (Maarsen) 6.37, 3. Tim de Wilde (Oude lande) 6.47. Bruinisse. Clubkampioenschap golf club Grevelingenhout Strokeplay. Mannen: 1W. Remeeus 329. 2. B. Ran ke 335. 3. P.Coppolse en J.Simmelink 336. Vrouwen. 1. M. Uittenboogaard 262. 2. S. de Smit 278. 3. L. Frigge 281 Mannen senioren: 1 H. Dikmans 156. 2. H. Bieneck 170. 3. R. Engelsman 173. Vrouwen senipren: 1. D. Engelsman 185. 2. D.v.d.Meer 187 Vlissingen 125cc en hoger Ie man che: 1. Willem-Jaap Janse, 2. Freddie Blaas, 3. Maurits Wouters, 4. Freddie Roelofs, 5. Jacco de Korte; 2e manche: 1. Freddie Blaas, 2. Willem-Jaap Janse, 3. Leo Stroo, 4. Marlon Merison, 5. Jac co de Korte. Clubklasse 1e manche: 1. Frank Rottier, 2. Dennis Zoeteweij, 3. Danny Minnaard, 4. Sander Weug, 5. Iwan Markus; 2e manche: 1. Sander Weug, 2. Frank Rottier, 3. Jeffrey Mar tens, 4. Dennis Zoeteweij, 4. Danny Min naard. Veteranen 1e manche: 1. Joris van Strien, 2. Ad Geldof, 3. Dave Schuil- werve, 4. Peter Boone, 5. Peter Roelofs; 2e manche: 1. Joris van Strien, 2. Ad Geldof, 3. Peter Boone, 4. Dave Schuil- werve, 5. Peter Roelofs. 85cc 1e man che: 1Steven Ovaa, 2. Johnny van Eke- len, 3. Luuk Dybala, 4. Wesley Leijnse, 5. Maikel Bazen; 2e manche: 1. Steven Ovaa, 2. Johnny van Eekelen, 3. Luuk Dybala, 4. Wesley Leijnse, 5. Maikel Ba zen 65cc 1e manche: 1. Boy de Looff, 2. Benjamin Torbijn, 3. Angelo van Zui- lekom, 4. Gian Carlo Buijs, 5. Björn Oreel; 2e manche: 1. Boy de Looff, 2. Benjamin Torbijn, 3. Angelo van Zuile- kom, 4. Gian Carlo Buijs, 5 Björn Oreel. Miniklasse 1e manche: 1 Lars de Nood, 2, Guido Boone, 3. Jochem van de Dorpel, 4. Pim van Strien, 5. Aron van de Veen; 2e manche: 1. Lars de Nood, 2. Jochem van de Dorpel, 3. Gui do Boone, 4. Pim van Strien, 5. Aron van de Veen. Arnemuiden. Hackenberg-Cup, fina le. 1. Daan Mijnsbergen (Arnemuiden), 2. Stefan de Groot (MZ), 3. René Lau werijssen ('t Markiezaat) 4. Robert Steenbeek (Arnemuiden),5.Arjan Kor- stanje (Arnemuiden), 6. Wilbert Poppe (Arnemuiden), 7. Adri de Jonge ('t Batje), 8. Francois Baert (Effect). Bruinisse. Wulkentoernooi 35+. Mannenenkelspel. HE6-35+: M. Salo- mons-M. Lodewijk 6-4 6-4. HE7-35+: M. Salomons-I. Domic 6-2 6-1. HE8-35+: R. Pessers-E. Jongenelen 7-5 6-1. Mannendubbelspel. HD6-35+: K. Goedege buur/W. Schmitz- R. Klein/K. Stouten 6-3 6-0, R. Geense/R. Smits-G. Collignon/'J. Hoare 6-3 6-2, K. Goedegebuur/W. Schmitz- R. Geense/R. Smits 3-6 6-2 6-2. HD7-35+: J. Dekker/M. Quak-G. Ahlrichs/J. Stouten 5-7 6-2 6-3, M. Kramer/T. Roggeband-J. Dekker/M. Quak 4-6 6-3 6-3. Vrouwenenkelspel. DE7-35+: R. van de Velde-A. Engelkes 4-0 2-4 5-4. Vrouwendubbelspel. DD6-35+: J. Kristelijn/A. Zomer-L. Vleugel/A. Scheer- meijer 6-1 6-4. DD7-35+: P. Foppema/E. Klaver-G. Kramer/P. Schaal- je 6-2 6-2, F. Mijnster/ C. Schiller-N. Atoon/T. Trip 6-3 6-4, F. Mijnster/ C. Schiller-P. Foppema/E. Klaver 6-0 7-5. DD8-35+: J. Olree/L. van Sinderen-M. Kramer/M. Roggeband 2-6 6-2 7-5. Gemengddubbelspel. GD6-35+: M Schmitz/W. Schmitz-K. van de Vlies/K. Stouten 6-1 6-3. GD7-35+: L. Meertens/J. Dekker-C. Koster/G. Ahl richs 6-4 6-4. ROTTERDAM - Tijdens een boksgala in Rotterdam hebben Telman Arakelian en Danny Roelofs uitstekend gepresteerd. Beiden wonnen hun partij. Arakelian kwam in de junioren C-klasse weltergewicht (69kg) uit tegen Rowiet Timal van boks club Haagse Directe. De bokser uit Serooskerke buitte in de tweede ronde het lengtevoor deel uit en bestookte zijn tegen stander met veel linkse directes. In de derde ronde kreeg Timal zelfs acht tellen rust. Arakelian wilde toen een einde van de par tij forceren en liep tegen een openbare waarschuwing op we gens incorrect stoten. De puntaf- trek had echter geen gevolgen. Hij werd tot winnaar uitgeroe pen met een score van 3-0. Ara kelian heeft nu vier partijen ge bokst en alle vier gewonnen. Danny Roelofs uit Meliskerke bokste tegen Ali Ibrahim, ook van de Haagse Directe uit Den Haag. Het betrof een partij bi] de superzwaargewichten in de C-klasse van de junioren. Roe lofs is zelf nieuweling in de zwaargewicht klasse (tot 91kg), maar door een gebrek aan tegen standers kwam hij uit tegen de C-klasser en superzwaarge wicht (boven de 91kg). De rechtsvoorstaande en twee me ter lange Roelofs ging in de eer ste ronde meteen in de aanval. Hij zette de Haagse bokser on der druk en vloerde zijn oppo nent met een linkse hoek op kaak. Ibrahim kreeg acht tellen rust. Roelofs zette hem hierna vast in de hoek en kwam goed door met een paar stevige series. Daarna gaf de trainer van Ibra him op en werd Roelofs winnaar door opgave. Het was zijn derde zege. Hij promoveerde hierdoor naar de C-klasse. bij het veld ter gelegenheid van tien jaar vrouwenvoetbal in foto Marijke Folkertsma Het eerste vrouwenteam ooit bij ZSC'62 kwam zaterdag met een traktor aan Scharendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 35