Bier 1, Van Belle Baby snacks gratis: Dhr/Mevr. Stokman uit Goes 13 pnt. ïfr Kijk voor nog >Sb w: meer informatie over het EK-spel op www.pzc.nl wedstrijden op grote schermen enige vereiste FEESTSTEMMING j babyspecioolzook President Rooseveltlaan 772 in Vlissingen Dagwinnaar 12 juni Op deze pagina vindt u de dagwinnaar en een selectie van de daguitslagen van het PZC EK-spel. De dagwinnaar wint een echte lederen voetbal, kijk voor nog meer prijzen op www.pzc.nl Stokman, (Goes) 13 13 Clercq, m. Ie (Koudekerke) 11 11 De Voogd Grijpskerke BV, (Grijpskerke) 11 11 Ginneberge, H (Aardenburg) 10 10 Huntink, F.B. (Vlissingen) 10 10 Flikweert, (Oostburg) 10 10 Jansen, Ronald (Goes) 10 10 Thienpont, Frank (Middelburg) 10 10 Meulmeester, lianne (Burgh haamstede) 10 10 Pouwelse, Erwin (westkapelle) 9 9 Heptaskin, Tayfun (Middelburg) 9 9 Boorien, Piet (Koudekerke) 9 9 Kenter, Ineke (Vlissingen) 9 9 Verweij, J. (Kortgene) 9 9 Broeckaert, Michel (Breskens) 9 9 Bakker, Thijs (Middelburg) 9 9 Poppe, Jeffry (Grijpskerke) 9 9 Molders, Maaike (Graauw) 9 9 Vries, C. de (Middelburg) 9 9 Hamerlinck, Rick (Koudekerke) 9 9 Ippel, E.W. (Heinkenszand) 9 9 Ketterij, Kees v.d (Zoutelande) 9 9 Traas, Cor (Arnemuiden) 9 9 Meeuse, Adri (Westdorpe) 9 9 Hettich, Gonnie (Koudekerke) 9 9 Schoof, Marcel (Middelburg) 9 9 Anbeek, Jan (Middelburg) 9 9 Vinden, Marc van der van der (Biggekerke) 9 9 Poppe, Krijn (Grijpskerke) 9 9 Zaagman, Carolien (Westdorpe) 9 9 Jonge, Nadal de de (Wolphaartsdijk) 8 8 Vos, Mirjam de de (Middelburg) 8 8 Schultz, Daniël (Middelburg) 8 8 Hagen, Marian (Bergen op Zoom) 8 8 Hagen, Romy (Bergen op Zoom) 8 8 Nuijens, Thomas (Zierikzee) 8 8 Klomp, Albert (Veenendaal) 8 8 Postma, Ab (Middelburg) '8 8 Brasser, (Koudekerke) 8 8 Buize, Jan (Terneuzen) 8 8 Wilhelm, Pieter (Terneuzen) 8 8 Machielsen, (Vlissingen) 8 8 van Belle, Mike (Middelburg) 8 8 Voorde, G. v.d. (Vlissingen) 8 8 Versluis, HJ. (Kamperland) 8 Leijs, Jan (s-HeerArendskerke) 8 Kokje, Dennis (Oost Souburg) 8 Smit, Henk (Koudekerke) 8 49 Kuzee, A.J. .(Hoek) 7 Grand, C.J. (Sluis) 7 Manpower Uitzendorganisatie BV, (Goes) Bouwense, ar (Goes) Sluijs, W.A. van van (Nieuw en sint joosland) rouwit, freek (philippine) Muller, (Middelburg) Lous, Erdal (Vlissingen) Steenhard, E. (Wemeldinge) Janssen, M.A.F. (Heinkenszand) Berge, F.C. v.d. v.d. (Kruiningen) Katsman, J. (Middelburg) Koster, Wouter (Vrouwenpolder) Heijboer, G (St-Annaland) Bruijne, F.G. de de (Clinge) duin, freek van van (middelburg) Stel, R.W. v.d. v.d. (Middelburg) Moretti, (Middelburg) putten, chiel van van (oosterland) Vader, L. (Vlissingen) Kooman, M. (Renesse) Damme, M. van van (Heinkenszand) Pijpelink, P. (Terneuzen) pouwelse, charlie (middelburg) Mooibroek, (Vlissingen) Minnaar, L.HJ. ('s-heer hendrikskinderen) Zijlstra, Joyce (Cadzand) Chavanu, Eric (Gapinge) Belzen, Daniel van van (Arnemuiden) Goeman, C.J.L. (Driewegen) Eenennaam, A. van van (Nieuw en sint joosland mieras, Justin (kapelle) Rietjens, H.F.E. (Hulst) Jansen, Joko (Nieuw en Sint Joosland) Eversdijk, P.M. (Goes) de Jonge, Jack-Jan (Hoek) Koeveringe, R.H. van van ('s-heer arendskerke) Hubregsen, Rinus (Vlissingen) Beilo, Robbert (Vlissingen) Lous, Paco (Vlissingen) Wolfert, Robin (Axel) Liere, Jankees van van (Kruiningen) Koopmans, H.H. (Rilland) Eenennaam, Janis van van (Vlissingen) Minnaar, L.R. (Arnemuiden) Zwemer, mark (Kamperland) Burgers, Bertil (Vlissingen) Kraker, de de (Oost-Souburg) Smit, F.P. de de (Vlissingen) Tramper, Jaco (Arnemuiden) Nuijens, Thomas (Zierikzee) Roelse, M.A. (Koudekerke) Gilst, (Goes) Platteeuw, J.C. (Hoek) Koens, H.J. ('s-heerenhoek) Cijsouw, K.P. (Westkapelle) Waal, Erwin de de (Middelburg) Kik, L. (Bruinisse) Sonke, P.J.F. (Hansweert) Brasser, (Koudekerke) Francke, P. (Westkapelle) Koole, Kees (Terneuzen) Eenennaam, H. van van (Tholen) Simonse, Richard (Biggekerke) Puijvelde, Gijs van van (Voorschoten) Bouwense, arjen (goes) Witte, Wim (Borssele) Viergever, M.J. (Goes) Knuit, A (Lewedorp) Hackenberg, M.A.C. (Arnemuiden) Baan, Trudy (Middelburg) Mieras, A.J. (Kapelle) Willemsen, Stefan (Middelburg) Compeer, Bas (Vlissingen) Jansen, MJ. ('s-heer arendskerke) Kesseling, W.C. (Middelburg) Schout, Marvin (Vlissingen) Schroevers, Arjo (Goes) Fortrei, jean-pierre (breskens) Fanselau, R.F. (Middelburg) Burgers-Steutel, Thea (Vlissingen) Caljouw, S. (Vlissingen) Blok, Marjan (Wolphaartsdijk) Bruijne, Roy de de (Kortgene) Engelsman, Peter den den (terneuzen) Geene, Jos (Halsteren) vos, ed de de (vlissingen) Goorsenberg, Wilma (Koudekerke) Verschoore, C.P. (Goes) Best, A.J. de de (Middelburg) witte, richard, (borssele) Jonge-v.d. Ende, M.H. de de (Middelburg) Danielse, Bas (Kapelle) Heijden, C.P. v.d. v.d. (Middelburg) Brussel, Rob van van (Rilland) Roelse, C. (Zoutelande) Koeijer, J. de de (Oostburg) Meerveld, Theo van van (Philippine) Guiljam, J.J. (Wemeldinge) Visser, Menno (Middelburg) Joziasse, Tom (Vlissingen) Geelhoedt, C. (Zaamslag) Minnaard, henkjan (Vlissingen) 152 Meerveld, Theodoor van van (Philippine) 6 Slabbekoorn, W. (Nieuw vossemeer) 6 Peeck.A.E.N. (Middelburg) 6 Belzen, Corné van van (Vlissingen) 6 van Wanrooij, Harry (Goes) 6 Bruijne, F.A. de de (Hoek) 6 Koster, Wilbert (Kruiningen) 6 Houd deze pagina de komendt weken daarom goed in de gaten! K Z P o/'j/'Stj /oxsswsi/ igj tt 0l" nri Bellamy park 2 - Vlissingen p nz O ren Gedurende de wedstrijden pai van het Nederlands elftal - «01 Kijk voor nog meer nieuws en uitslagen van het PZC EK-spel op www.pzc.nl Voor vragen mail naar ekspel@Pzt:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22