PZ( Sven Nys gaat op de solotoer Hegemonie sprinters is voorbij enners moeten uim driehonderd aiometer afleggen 19 Hoogerland aast op een overwinning ijjelgische veldrijder start met Rabobank in OZ Wielerweekend Erelijst van OZWielerweekend Clinic van Roks en De Nooijers Van Lieren in B-selectie Stanley Cup voor Tampa Rob van de Velde bondscoach Nieuw contract Oliseh bij RBC uitslagen n.j.i.i.üiimrm agenda PZC g Kleintjes woensdag 9 juni 2004 i^Rarry van der Hooft Ondanks een week af- 10 de Spaanse etappe Volta jsta werkte Johnny Hooger- d gisteren een training van itweehonderd kilometer af. de provincie Tarragona ging I vooral bergop en daarom u! de renner uit Yerseke de komende dagen weer wat op snelheid trainen. Hoogerland voelt dat de vorm goed is en daarom wil hij dolgraag weer eens toeslaan in een mooie wed strijd. Het OZ Wielerweekend past wat hem betreft prima in die laatste categorie. „Tot nu toe ben ik best tevreden over mijn seizoen, maar ik wil toch nog wel een paar goede koersen winnen", zegt de 22-ja- rige wielrenner van de Van He- mert Groep. „Maar dan moet je ook af en toe een beetje geluk hebben. De Spanjaarden reden vorige week heel erg hard en in totaal is er een man of vijftig af gestapt. Maar ik kon het goed volgen en sprong bij bijna iede re ontsnapping mee. We werden steeds teruggepakt en ik sprong daarna één keer niet mee. Die groep bleef ook gelijk weg." Komend weekeinde wil Johnny Hoogerland een goede prestatie neerzetten in het OZ Wieler weekend. Voor Hoogerland wordt het zijn tweede deelname aan de Zeeuws-Vlaamse etappe koers. „Twee jaar terug zaten er geloof ik geen kasseistroken in de eerste etappe, nu wel. Het is echt een mooie koers met een goede organisatie en ik moet met de besten meekunnen. Toch zullen wij als ploeg niet alles op alles zetten om te winnen, want volgende week rijden we ook de Ster Elektrotoer. Ik denk dat on ze ploegleider liever daar een etappe wint, dan de eindzege pakt in het Wielerweekend." mr Frits Bakker IAAL - Het moet eerst maar cos uit de wereld: Sven Nys tal op de fiets nooit meer zo'n irdigmens zijn als hij altijd is nveest. Voor de 27-jarige eldrijder uit Baal heeft het le ren in de één uur durende cross inPijnacker een andere wen- ünggekregen. „Ze willen oor- og, dan kunnen ze het krijgen nok", riep Nys op de dag dat ij door een sluwe tactiek van deandere Belgen zijn wereldbe- kerverloor. idat vergeeft hij ze nooit. „Ik vanaf nu ook egoïstisch koer- n." Het is geen uitspraak die 1st bij zijn ingetogen karak- r. Sven Nys, die zaterdag en ndag met de jongerenploeg Rabobank het OZ Wieler- |kend rijdt, zal in zijn hart ik nooit een meedogenloze osser worden. De rivaliteit ussen de Belgische hardrijders het veld vraagt evenwel om n hardere opstelling. Bart (Mens, Erwin Vervecken, hm Vanoppen en vooral Mario leClercq hebben Nys te veel daan om het niet over «nandere boeg te gooien. )e Belgische clan heeft name- jk in Pijnacker niet gereden m zelf te winnen, maar om tal Nys een loer te draaien. kostte de Raborenner de ereldbeker, die in de laatste ïdstrijd van de competitie in handen kwam van zijn iggenoot Richard Groenen- aal.Na die dag is alles anders iworden voor Nys. „Ik zal meer iets weggeven en I nooit meer een gemaakte k vertrouwen. Want in it Belgische kamp telt maar éi ding: het eigen belang." Dat komt elk jaar schrijnend Èhet licht op het WK van de rijders. Sven Nys: „Dan aten we met z'n allen in het- Klfde hotel slapen. We spreken ogenaamd de tactiek door, iedereen weet dat het on- innig is. Niemand houdt zich in de afspraken. We zijn met man en denken allemaal dat we kampioen kunnen wor- Ik kan niet van Bart Wei- verwachten dat hij voor nij gaat rijden en andersom ook niet. Maar als ze, zoals in ijnacker, puur tegen mij gaan rijden, dan kunnen we net zo oed nooit meer praten over Jdiek." Klassiekers ai Nys verkondigt, op het terras van het zwembad achter zijn statige villa, dat hij vanaf b jaar ook op de solotoer gaat. Ku al kijkt hij vooruit naar de *inter en naar de lange, in ten- voorbereiding op het rossseizoen. En niet alleen Bentaal zal het jaar anders Sven Nys staat zaterdag in Sluiskil te midden van een groep jonge Raborenners aan de start van het OZ Wielerweekend. zijn, ook op het sportieve vlak heeft Nys een andere weg inge slagen. Drie jaar heeft hij bij Rabobank de voorjaarsklassie kers meegereden, dit jaar is de opbouw ingrijpend gewijzigd. De, voorbereiding staat nu al leen nog in het teken van de crossen. Sven Nys reed geen Pa- rijs-Roubaix meer, geen Drie daagse van de Panne en andere bekende wedstrijden in het voorjaar, maar scherpte zijn conditie aan in kleinere etappe wedstrijden en onder andere ook in het OZ Wielerweekend. „Dat is even wennen met de na men in de ploeg", bekent hij. ,,Ik heb drie jaar gereden met Michael Boogerd en Erik Dek ker, nu zit ik in de koers met jonge, nog tamelijk onbekende renners. Soms moet ik al eens denken: hoe heet die jongen ook weer?" Twee keer trekt hij in de zomer maanden op stage naar Calpe, één keer met de Rabo's naar l'Alpe d'Huez. Daar staat hij tij dens de Tour ter beschikking van de sponsors om relaties rond te leiden, maar het is tege lijk bedoeld als trainingskamp. „Voor veldrijders is augustus de maand van de ultieme test. Het accent ligt voor ons wel in de winter, maar de eerste wed strijden zijn al in september. Dan moet ik dus al klaar zijn." Met zijn gewijzigde opbouw is alles dit jaar een maand opge schoven. „Ik heb nu gelijk na het crossseizoen een maand va kantie genomen. Dat wil zeg gen: een beetje skiën, tennis sen, lopen, maar vooral ook goed rusten. In de vorige drie jaar van mijn carrière reed ik in april nog volop op de weg en ging ik pas in mei uit koers." De omslag in de planning is een weloverwogen besluit geweest. Sven Nys heeft ook geen mo ment spijt gehad van de drie jaar dat hij wel de klassiekers heeft gereden. „Dat was een af spraak die ik met Jan Raas had gemaakt, toen ik voor drie jaar bij Rabo had bijgetekend. Ik had in de jaren daarvoor even de illusie dat ik ook op de weg met de top mee zou kunnen." Grotere motor Dat kwam onder meer vanuit de ploeg, omdat een test had uitgewezen dat Nys een veel groter vermogen (en in wieler- taal: een grotere motor) had dan de gemiddelde crosser. „Dat bleek wel toen ik de grote wedstrijden reed. Ik heb Pa- rijs-Roubaix twee keer uitgere den en tot het einde toe redelijk meegekoerst. Het zijn, achteraf gezien, geen weggegooide jaren geweest, want ik heb er meer volume door gekregen. Ik ben er een betere renner door ge worden." Maar uiteindelijk heeft de lief de voor het veldrijden het toch gewonnen van zijn ambities op de weg. Sven Nys: „Het kan ook niet anders. Ik heb van mijn vijfde tot mijn vijftiende jaar BMX gereden en ben latei- overgestapt naar het veldrij den. Daar ligt mijn hart nog steeds. Ik hou van spektakel en techniek op de fiets. Het is een apart wereldje, met veel haat en nijd, maar wel een wereld waarin ik me thuisvoel. Misschien is hij er wel iets te aardig en te braaf voor. „Dat heeft ook weer zijn mooie kan ten, want dat is de reden dat ik zo veel supporters heb in Bel gië. Ik heb het er wel eens met Richard Groenendaal over. Hij kan rustig over het strand van Scheveningen lopen en wordt door niemand herkend. Als ik me hier aan de kust vertoon, kan ik geen voet verzetten of ze komen om een handtekening vragen." Zelfs ook na het jaar waarin het hem relatief gezien minder is vergaan. Niet alleen de we reldbeker ging aan Nys voorbij, ook in de superprestige en het WK kon hij geen rol van beteke nis meer spelen. Slecht was het jaar ook weer niet. Hij was de enige die Bart Wellens nog een beetje kon bedreigen. Nys won elf crossen in totaal, waarvan drie voor de wereldbeker. „De mensen zijn alleen meer ge wend van mij. Ik heb sinds mijn eerste prof jaar in 1998 al tijd wel iets groots gewonnen, alleen nu niet." Het WK, dat hij als prof nog nooit heeft gewonnen, ging de mist in door een blessure die Nys al sinds een wedstrijd in Koksijde bleef achtervolgen. Na een val sukkelde hij met de hamstrings en later met een blokkade in de onderrug. Rond de kerstdagen, traditioneel de meest hectische dagen voor een crosser, raakte Nys daardoor conditioneel achterop. „Op het WK, waar ik zelfs moest opge ven, bleek pas dat ik de blessu re zwaar had onderschat."* foto Robin Utrecht/ANP Het is een van zijn ultieme wen sen voor dit jaar: wereldkampi oen worden. „Hoe langer ik er op moet wachten, hoe groter de ontlading en de vreugde zullen zijn", bekent hij. En om topfit te zijn als het veld- seizoen begint, rijdt Nys nu een uitgekiend pi'ogramma. Het OZ Wielerweekend past daar per fect in. „Ik weet welke koers het is. Met waaiers, veel kas seien, waar ik als crosser na tuurlijk niet benauwd voor ben." „Kan ik nog winnen ook, dan zal ik het niet laten, maar in principe rijd ik voor de jonge renners in de ploeg", geeft Nys de tactiek bloot. „Thomas Dek ker is in een bloedvorm, hij is ook een veel betere tijdrijder dan ik. En we hebben jongens in de ploeg die in Parijs-Rou- baix voor beloften één en twee waren. Die kunnen dus hard over de kasseien rijden." Sven Nys zal zijn plan wel trek ken in die ploeg, zoals dat hij dat ook deed in dienst van Mi chael Boogerd en Erik Dekker. „Ik voel dat er respect is voor mij, dat ze niet zo maar den ken: een veldrijder, dat is een mislukte wegrenner." 1NEUZEN - Bij de even- 'de editie van het OZ Wieler- ekend staan zaterdag twintig "fgen aan de start in Sluiskil, eerste etappe begint om "0 uur met een geneutrali- Je start vanaf de St. Elisa- Uaan en eindigt 114,6 kilo- 'er verder in de Bossestraat Vogelwaarde. iwlldedagwoi-dl vanaf 18.00 ook nog een tijdrit over ne- ikilometer tussen Hengstdijk Vogelwaarde verreden. Het j Wielerweekend wordt zon- afgesloten met de etappe sens-Breskens. De konin- ïrit is 191,5 kilometer lang ^voert de renners over gevrees- Msasseistroken bij' Waterland ueman, Philippine, Mollen en Sint Kruis. In totaal moe- renners tijdens het twee de evenement dus ruim 300 t eler afleggen, ploegen die van start gaan «abobank. Theo Middel- ^Xa' ^owik-Tegeltoko, au Hemert Groep, Bert Sto ols, Van Vliet-EBH. Apac, [^Volharding, Groene- De Jonge Renner, Team Moser, NWVG, Oldenzaalse Wie lerclub, Kennemerland, Wille- brord Wil Vooruit. WV Eem- land. Witte Kruis, WSV Emmen en De Peddelaars. Het etappeschema ziet er als volgt uit: Zaterdag 12 juni: Sluiskil-Vogelwaarde, 114,6 km. Start om 12.00 uur in de St. Elisabethlaan, via Terneuzen, Axel (Plattedijk), Bonte Koe (Waterhuisstraat), Koewacht, St. Jansteen, Clinge, Graauw, Kloosterzande, Zeedorp, Osse- nisse, Kloosterzande, Hengst dijk naar Vogelwaarde, waar de finish in de Bossestraat ligt. Zaterdag 12 juni: Tijdrit Hengst dijk-Vogelwaarde, 9 km. Start eerste renner in de Hengstdijkse- kerkstraat om 18.00 uur. Zondag 13 juni: Breskens-Bres- kens, 191,5 km. Start om 12.30 uur aan de Scheldekade in Bres- kens. Vervolgens via Schoondij- ke, Oostburg, Eede, Middelburg (België), Aardenburg, Zuidzan- de, Cadzand, Groede, Breskens en Hoofdplaat naar Hoek. Van af Hoek richting Sas van Gent en vervolgens via Philippine en Waterland-Oudeman, IJzendij- ke, Terneuzen, Biervliet terug naar Breskens, waar rond 17.15 uur gefinisht zal worden. door Frits Bakker TERNEUZEN - De aanloop van de topcom- petitie wielrennen is traditioneel het gala van de sprinters. Marvin van der Pluijm, Kenny van Hummel, Marcel Alma en ande re rappe spurters hebben zich uit kunnen le ven in de eerste drie wedstrijden van de cy clus. Die hegemonie is nu voorbij, want het OZ Wielerweekend, dat zaterdag en zondag wordt verreden op de Zeeuws-Vlaamse we gen, is het terrein van de alleskunners. De twintigjarige Noord-Hollander Rick Flens legde in de tweedaagse vorig jaar de basis voor zijn eindoverwinning in de top- competitie. Dat geeft al aan hoe zwaar het OZ Wielerweekend meeweegt als op het eind van het wielerjaar de balans wordt op gemaakt. Want Marvin van der Pluijm, de nationale kampioen, mocht in de hele competitie nog zo dominant zijn in de sprints, door de ge miste punten in de Zeeuws- Vlaamse klassie ker liep hij de eindzege mis. Het Wieler weekend is de vierde wedstrijd in de cyclus voor beloften en eliterenners, die door de Thomas Dekker KNWU (wielrenunie) weer is opgewaar deerd tot een prestigieus gevecht. Marvin van der Pluijm, die in de sprint de Ster van Zwolle won, voert ook nu weer het TERNEUZEN - Een blik op de lijst van winnaars van het OZ Wielerweekend leert, dat geen enkele wiel renner er tot op heden in is geslaagd de tweedaagse wie lerkoers meer dan één keer te winnen. De erelijst van de Zeeuws- Vlaamse wedstrijd ziet er als volgt uit: 1988 Joost van Adrichem 1989 Angel Polvorosa 1990 PatrickRasch 1991 Remco Startman 1992 Patrick van Di jken 1993 Stefan Blochwitz 1994 Marcel Vegt 1995 Daniël van Elven 1996 Wilco Zuijderwijk 1997 Bert Roesems 1998 Andreas Walzer 1999 JansKoerts 2000 Jens Mouris 2001 Kevin van Impe 2002 Angelo van Melis 2003 Rick Flens VLISSINGEN - Voetbaltrainer Dolf Roks geeft vandaag samen met de broers Gérard en Dennis de Nooijer een cli nic in Vlissingen. Het trio, dat een Zeeuwse voetbalschool begint, geeft de clinic op uitnodiging van Scholengemeen schap Scheldemond uit Vlissingen. Plaats van handeling zijn de velden van sportpark Baskensburg. De clinic be gint om 10.00 uur en duurt tot 14.30 uur. GOES - Laurens van Lieren uit Schore is bij de tweede observatie wedstrijd van het seizoen, de serie wedstrijden die de deelnemers aan het NK en de Olympische Spelen bepaalt, op de twaalfde plaats geëindigd. Stalgenoot Tha- mar Zweistra werd dertiende. Van Lieren-junior was zeer tevreden met zijn prestatie in de wedstrijd, die in Kootwijk gehouden werd. Met Hexa gon's Ollright, scoorde hij 67,67 procent. Dat was onver wacht hoog. omdat het pas de vijfde wedstrijd van de com binatie op Grand Prix-niveau was. Laurens van Lieren plaatste zich daarmee voor het NK, op 25 juni in Nijme gen, en werd tevens opgenomen in de nationale B-selectie omdat hij in de laatste drie wedstrijden gemiddeld hoger scoorde dan 66 procent. Thamar Zweistra scoorde met Hexagon's Kyrain 65,50 procent. Ze had de pech dat ze in de ring moest na Edward Gal met zijn 'macho-paard' Gestion Lingh. Ook Zweistra mag naar het NK. TAMPA - Tampa Bay Lightning is winnaar geworden van de Stanley Cup, het Noord-Amerikaanse profkam pioenschap ijshochey. De beslissing viel in de zevende en laatste wedstrijd van de play-offs tegen Calgary Flames. Tampa triomfeerde voor eigen publiek met 2-1. Beide tref fers kwamen op naam van de Rus Fedotenko. ANP/RTR GOES - Rob van de Velde is de nieuwe bondscoach van het Nederlands team bodybuilding. De inwoner van Hans- weert sloot zijn carrière afgelopen weekeinde af tijdens het Europees kampioenschap in Italië en neemt nu de na tionale ploeg onder zijn hoede. De 41-jarige Van de Velde eindigde op het EK in Lamezia op de vijfde plaats in de klasse boven 85 kilogram. „Meer zat er ook niet in", vertelde hij. „Er waren elf deelnemers in mijn klasse, waarvan er zes naar de finale gingen. Met de vijfde plaats was ik daarom wel tevreden." Van de Velde hield daardoor een goed gevoel over aan zijn laatste actieve seizoen. Bij het Beneluxkampioen- schap in Gorinchem eindigde de bodybuilder vorige maand op een vierde plaats en bij de Nabba Internatio nals in België presteerde hij zelfs nog beter. Van de Velde werd tweede met slechts drie punten achterstand op de wereldkampioen. ROOSENDAAL - Azubuike Oliseh speelt ook komend sei- zoen bij RBC Roosendaal. De 25-jarige verdediger heeft voor een jaar bijgetekend. Hij begint aan zijn derde sei zoen in Roosendaal. ANP Lucky Day: 1-3-7-11-16-17-21-26-28- 31 -41 -50-52-63-66-68-70-72-77-80 (on der voorbehoud van typefouten) klassement aan. Zijn ploegmaat Kenny van Hummel (de snelste in de ZLM Tour) en An gelo van Melis (winnaar van de Ronde van Midden-Nederland) mogen zich al verheu gen in dagzeges en een mooie klassering in de tussenstand. Voor de sprinters valt er zaterdag in de eer ste rit van het Wielerweekend nog wel een graantje mee te pikken, maar daarna is het aan de allrounders. De korte tijdrit tussen Hengstdijk en Vogelwaarde, waar specialis ten als Thomas Dekker, Jens Mouris, Rick Flens en Angelo van Melis de teller tot ver boven de vijftig zullen jagen, zal de toon zet ten voor de koninginnerit op zondag. Slotetappe Die slotetappe met start en finish in Bres kens, met in totaal veertien zware kassei stroken, is doorgaans een tactisch steekspel tussen de beste ploegen in de rangschik king. De ploeg van Van Hemert-Eurogifts, waarvoor behalve Van der Pluijm en Van Hummel ook Johnny Hoogerland uitkomt, staat na drie wedstrijden bovenaan voor Axa, Van Vliet-EBH en Bert Story-Piels. Rick Flens behoort als winnaar van vorig jaar weer tot de favorieten, maar de kans hebbers moeten vooral ook worden gezocht in de jonge ploeg van de Rabobank. Thomas Dekker heeft al een indrukwekkend voorsei zoen gereden met overwinningen in Olym piad Tour, de Ronde van Normandië, de Tu- ringer Rundfahrt en de Triptique Arden- nois. De 20-jarige Raborenner wordt gezien als de grootste belofte die de sponsor ooit heeft gehad. De meest gelouterde renner in dat team is Sven Nys, de veldrijder uit Baal, meervoudig winnaar van de wereldbeker en de superprestige bij de crossers. Londen Queens. Mannen, 750.000 euro Eerste ronde: Stepanek (Tsj) - Sluiter (Ned) 3-6 6-1 7-6, Ancic (Kro) - Morrisson (VSt) 6-3 6-4, Beek (Slw) - Ei seneer (Bel) 6-3 6-4, Hanescu (Roe) - Ivanisevic (Kro) 6-7 6-4 6-4, Flanagan (GBr) - Philippoussis (Aus/9) 7-6 7-6, Gi- nepri (VSt/12) - Saulnier (Fra) 6-2 6-1, Moodie (ZAf) - Bogomolov (VSt) 7-6 7-6, Enqvist (Zwe) - Suzuki (Jap) 7-6 6-4, Martin (VSt/16) - Rochus (Bel) 6-4 6-3. Tweede ronde: Schalken (Ned/8) - Whitehouse (ZAf) 7-6 6-3, Patience (Fra) - Dancevïc (Can) 6-3 6-4, Andreev (Rus) - Agassi (VSt/3) 4-6 7-6 7-6. Halle. Mannen, 800.000 euro Eerste ronde: Verdasco (Spa) - Verkerk (Ned/4) 7-5 7-5. Schüttler (Dui/2) - Her- nych (Tsj) 6-3 6-2, Joesjni (Rus) - Mayer (Dui) 6-7 6-2 7-6, Seppi (Oos) - Daviden- ko (Rus) 7-6 2-6 6-3, Federer (Zwi/1) - Jo hansson (Zwe) 6-3 6-2. Kloetinge. Trendz De Bongerd Open. Mannenenkelspel, pouleron de. HE5-17+: M de Rave-M. Hendrik- sen 4-2 4-2, S. van Buren-E. de Witte 4-2 4-1. HE6-17+: S. Lokkerse-P. Noordijke 2-4 4-2 4-0, E. Dohmen-S. Lokkerse 4-2 1-4 4-1, P. Hofman-K. Ringelberg 4-1 0-4 4-0, E. de Witte-E. Weekamp 4-2 4-1 Mannendubbelspel, pouleronde HD4-17+: I. van Belzen/J. van Klinken- berg-E. Eversdijk/M. Kole 4-5 4-1 5-4, R. Paauwe/Martijn Hendriksen-R. van der Wel/R. van Hartingsveldt 4-5 4-1 4-0. HD5-17+: M. van Grunsven-D. Ruiten beek 4-1 4-0. HD6-17+: S Nieuwenhuyze/B. Dorssers- J. Hofman/ P. Hofman 6-1 6-1. Vrouwenenkel spel, pouleronde DE6-17+: E Ko le-M. de Haze 6-4 6-4. Vrouwendubbel spel, pouleronde DD6-17+: C. Vers- teeg-S. de Marco-E. Kola/S. van Ee nenaam 7-6 0-6 6-2. I I i Dauphiné Libéré. Tweede etappe Bron - Saint-Etienne: 1. Jose Enrique Gutierrez (Spa) 181 km in 4 36.44 (39,244 km/uur), 2. Dessel (Fra) 0.07, 3. O'Grady, 4. Pineau (Fra), 5. Botsjarov (Rus), 6. Pereiro (Spa), 7. Guesdon (Fra), 8. Peron (lta)28. Armstrong (VSt), 30. Leipheimer (VSt), 42. Hamilton (VSt)' Nederlanderders: 65. Lotz 8.10, 81. Erik Dekker 17.23, 84. Kroon, 85. De Groot. Algemeen klassement: 1. Jo se Enrique Gutierrez 10.48.21, 2. Mayo 0.08, 3. Hamilton 0.09, 4. Armstrong 0.10, 5. Pereiro, 6. Dessel, 7. O'Grady 0.14, 8. Sevilla, 9. Lefevre (Fra) 0.18, 10. Leipheimer 0.20, 13. Rasmussen 0.22, 31 Virenque 0.48, 62. Lotz 8.51, 71. Erik Dekker 17 48, 81. Kroon 18.42, 84. De Groot 19.13. Ronde van Oostenrijk. Tweede etap pe, Salzburg - Kitzbühe'er Horn: 1. Evans (Aus) 144 km in 3.37.34, 2. Scar- poni (Ita) 0.14, 3. Vande». (Ita) 0.21, 4. Crake (Aur) C 5 Golcei loiv) 0.51, 6. Werner (Dui) 0.59, 8. Moerenhout 1.19, 21. Eltink 2.44, 59. Scheuneman 5.46, 71. Groenendaal 9.49, 86. Clement 12.24, 96. Van Bon 13 37. Algemeen klassement: 1 Evans 7 05.36, 2. Scar- poni 0.18. 3 Vandelli 0.27,4. Crake 0.58, 5. Golcer 1.01, 6 Werner 1.09, 8. Moe renhout 1 29, 21. Eltink 3.26, 59. Scheu neman 8.56, 71. Groenendaal 9.59, 86. Clement 12.34,102. Van Bon 15.20. i Woensdag l Biljarten Baarends driebandentoernooi. Eer ste ronde. Locatie: Cafe Baarends in Goes. Aanvang: 19.30 uur (Advertentie) Kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag. Ga naar www.pzc.nl Plaats zelf een advertentie op www.kleintjesmarkt.nl in de krant én op internet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 49