Kostbare blunder van Babijn MSL msr* Tafeltennis heeft te weinig gekken P2 PZC ir Zeeuwse speelsters wereldkampioen met militair voetbalteam Triatleet legt ronde te weinig af Verdonk scherpt eigen record aan Reünie van MZ-leden Schaatstalent naar Oostenrijk Heideman test warmteschaats Vrije val Verkerk op entreelijst Olympische fakkel in Seoul uitslagen di Korstanje en Z Poppe in finale dinsdag 8 juni 2004 door Karei Pleunis TERNEUZEN - Aan de zijkant van het podium hing een lijst. Daarop stonden de rugnummers van de atleten die zich tijdens de triatlon van Zundert niet aan de regels hadden gehouden en derhalve werden gestraft. Er was ook een heel opmerkelijke diskwalificatie tijdens de natio nale wedstrijd. Eén deelnemer werd uit de uitslag geschrapt, omdat hij een ronde te weinig fietste: Ronnie Babijn uit Ter- neuzen. Eén dag na zowat de grootste triatlon van Nederland baalt Ba- ,bijn nog steeds. De Terneuzense triatleet lag immers op kop, een straatlengte voor op de rest en zou ongetwijfeld als winnaar over het plankier zijn gelopen, ware het niet dat hij de grootste blunder uit zijn loopbaan maak te. „Dit is me nooit eerder ge beurd", zei hij gisteren. „Onbe grijpelijk, eigen schuld, ja. Ik kan niemand iets verwijten. Ik heb verkeerd geteld, heb m'n ki lometerteller bovendien te laat aangezet. Daarop stond na de derde ronde 35,5 kilometer te le zen. Ik veronderstelde dat het SPIJKENISSE - Marianne Ver donk uit Terneuzen heeft op de Nationale Special Olympics in Spijkenisse haar eigen Neder lands record op de 400 meter verbeterd. Tijdens de finale van de wereld kampioenschappen in Tunis liep Verdonk vorig jaar een tijd van 66.03 seconden, die ze nu aanscherpte tot 65.16 seconden. dat was. Want met nog een rond je zou ik dik over de veertig kilo meter zijn gegaan." Babijn reed dus de wisselstrook in om de fiets in te ruilen voor loopschoenen. Zijn voorsprong op de nummer twee bedroeg op dat moment meer dan twee mi nuten. En Babijn liep gemakke lijk, voelde de kilometers onder de loopschoenen wegglijden. „Het ging zo lekker, ik had een prima gevoel. Hoewel, ik miste toch de rugnummers die ik ook voorin hoorde te zien. Maar ja, de motor voor me reed plotse ling van me vandaan. Dat bete kende toch dat ik klaar was met het fietsen...?" Dat bleek nader hand dus helemaal niets te bete kenen. Zijn tijd was wel erg snel, te snel. „Dit kon niet." Speaker Wim van de Broek, die ooit de professionals een ronde te vroeg liet finishen in Zun dert, liet Babijn echter gewoon doorlopen. Niet vreemd. Bij een grote triatlon lopen diverse cate gorieën gelijktijdig op het par cours. Van de ,Broek wist dus ook niet dat Babijn een ronde te vroeg van de fiets was gestapt. En die finishte dus met vele mi nuten voorsprong na het laatste onderdeel. Pas tien minuten la ter kreeg hij te horen dat hij ge diskwalificeerd was en zijn prij zengeld kon vergeten. Ronnie Babijn baalt dan welis waar. maar een drama maakt hij er niet van. „Het overkomt ie dere triatleet weieens. Nu baal je, maar later lach je erom. Kijk, voor mij is van belang dat ik in Zundert fantastisch in m'n vel zat. Ik ben in vorm. Ik voel zelfs niet eens aan m'n benen dat ik in Zundert een triatlon heb ge daan." Zaterdag is er weer een. Dan start de Terneuzenaar in Sint Laurens, net over de grens bij Aardenburg." v Ronnie Babijn (op archieffoto) verspeelde door een kostbaar foutje de overwinning in Zundert. door Rudy Boogert GOES - Drie Zeeuwse voetbal sters zijn in het Amerikaanse Virginia met het Nederlands voetbalelftal wereldkampioen bij de militairen geworden. Keepster Petra Dugardein uit Zierikzee en het Bevelandse duo Judith Bruijnooge en Loes Oostrom waren met hun Neder landse ploeggenotes in de finale met 3-0 te sterk voor Duitsland. De 27-jarige Dugardein vervul de met name in de halve finale tegen de Verenigde Staten een heldenrol. De keepster van WIK'57 uit Kerkwerve hield de Amerika nen in de reguliere speeltijd met verschillende reddingen van sco ren af en in de strafschoppense- rie stopte ze de eerste Ameri kaanse strafschop. Nadat de Verenigde Staten de tweede strafschop op de paal schoot en de Nederlandse neem- sters, onder wie ex-Kloetinge speelster Judith Bruijnooge, niet misten, won Oranje met 4-2. Dugardein heeft nu een comple te verzameling WK-medailles. „In volgorde heb ik met het mili tair elftal nu brons, zilver en goud gewonnen. De ontlading en ontroering na deze gouden plak waren groot. Eén van de vaste krachten (Trea van der Mo len) ging bij de eerste training door haar knie en speelde geen minuut. Toen zij na de finale een traantje liet vallen, kon ik het ook niet droog houden." Het Nederlands militair team be gon het WK met een 2-2-gelijk- spel tegen het thuisland (het eer ste doelpunt was van Bruijnoo ge), in de tweede poulewedstrijd werd met 5-0 gewonnen van Ca nada en de pouleronde werd af gesloten met een 1-O-nederlaag tegen Duitsland. „Typisch op z'n Duits: wij waren constant in de aanval en vlak voor tijd scoor de Duitsland." Nederland speelde daardoor in Fuserende clubs MZ en 't Zand danken gouden jaren aan inzet van klein aantal fanatici door Koen de Vries GOES - Het is een wijsheid die waarschijnlijk voor alle sporten geldt: je hebt een paar 'gekken' nodig om een club groot te ma len. .Voor het Middelburgse tafelten nis is het in elk geval een waar heid als een koe. MZ en 't Zand danken hun gouden jaren aan een paai' fanatici die hun hele ziel en zaligheid in hun club leg den. Nu de meesten er niet meer zijn, gaat het ook met de clubs bergafwaarts. Op 1 juli gaan ze fuseren. De mensen die eind jaren zestig, begin jaren zeventig in Middel burg-Zuid kwamen wonen, ken nen hem misschien nog wel. Wil lem Moerman, in 1967 de oprich ter van de club die naar de wijk genoemd is, stond wanneer zich een nieuwe bewoner gevestigd had binnen de kortste keren voor de deur. Hij had een nieu we tafeltennisclub opgericht en of men maar lid wilde worden. Het was een ideale mogelijkheid om je omwonenden te leren ken nen! Had de familie geen spor tieve ambities? Geen probleem. Je kon altijd donateur worden. Dankzij deze Willem Moerman groeide Middelburg-Zuid als kool. Binnen een paar jaar had de club 400 leden en was daar mee de grootste tafeltennisvere niging van Nederland. Jo Kleinepier Er was in die tijd nog een ande re karakteristieke tafeltennis- man: Jo Kleinepier, Hij kwam vrijwel dagelijks met zijn kever uit Biggekerke om de jeugdige MZ'ers de eerste beginselen van het spelletje bij te brengen. Hij deed dat in de gymzaal aan de GOES - De leden en oud-leden van Middelburg-Zuid kunnen el kaar zaterdag voor de laatste keer treffen in het thuishonk, sportcentrum Slaghvaert. De reünie begint om 16.00 uur Tijdens de bijeenkomst wordt het eerste exemplaar van het het boek ttv Middelburg Zuid 1967-2004 uitgereikt. Het boek telt 140 bladzijden. Rotterdamse Kaai. Omdat MZ zo groot was, werd er in nog twee andere gymzalen gespeeld. Eén in Middelburg-Zuid en één in Dauwendaele. Het grote potentieel waaruit MZ kon putten en de concurren tie'tussen de spelers uit de ver schillende gymzalen zorgden er voor dat het grote MZ ook goed werd. Eerst bij de jeugd, later bij de senioren. Overigens was MZ niet de eerste goede tafeltennisclub van Zee land. Dat was Sint Aloysius uit het nietige Zeeuws-Vlaamse dorpje Graauw. Daar zorgden de 'gekken' Remy en Hennie Mangnus dat in zaaltje achter hun huis dag en nacht getafel tennist kon worden. Kampioenen MZ kreeg tal van landskampioe nen bij de jeugd. Later speelden het mannen- en het vrouwen team op het hoogste niveau van Nederland en haalden de vrou wen zelfs twee keer de tweede ronde van de Europa Cup. Helaas heeft Willem Moerman de tijd van de grote sportieve successen niet meer van nabij meegemaakt. Dankzij hem werd in 1973 sportcentrum Slaghvae rt gebouwd. In die tijd was het een uniek gebouw. Bij de ope ning waren niet alleen tal van hoogwaardigheidsbekleders aan wezig, ook de tv kwam opna men maken. Slaghvaert vormde tevens de kiem van de verwijdering tussen MZ en Moerman. De voorzitter wilde de hypotheek zo snel mo gelijk aflossen, terwijl de leden ook wel eens wat leuke dingen wilden doen van al het geld dat binnenkwam. De vasthoudend heid waarmee Moerman de club had groot gemaakt werd ook zijn noodlot. Hij werd tijdens een bewogen ledenvergadering weggestemd en zette nooit meer een voet in het dankzij hem ge bouwde Slaghvaert. Nog steeds is Moerman onver murwbaar. Een verhaal schrij ven voor het boek dat bij het op heffen van MZ het levenslicht ziet, wil hij niet. Bij de reünie van leden en oud-leden die za terdag in Slaghvaert gehouden wordt, zal hij zeker niet zijn. Moermans opvolger Ton Aerts kreeg wel het vele kilogrammen wegende archief mee van zijn voorganger. Mede daardoor kon onder leiding van de huidige voorzitter Jan Corver een fraai afscheidsboek worden gemaakt. Terwijl MZ sportieve successen vierde, liep het ledental lang zaam maar zeker terug. Tal van besturen hebben geprobeerd het verlies tot staan te brengen, maar het is niemand gelukt. Er zijn er nog maar zeventig over. De geschiedenis van 't Zand komt in grote lijnen overeen met die van MZ, maar alles ge beurde er wat later, 't Zand werd in 1968 opgericht, één jaar later dan MZ. Ook de club aan de andere kant van het Kanaal door Walcheren groeide ooit als kool, kan Nederlandse kampioe nen overleggen en kreeg een ei gen gebouw. Belangrijke 'gek ken' bij 't Zand zijn of waren on der meer de familie Van Hemert en Peter Boon, die zich - aanvan kelijk als autodidact - opwierp als trainer. Achter vele, zo niet bijna alle successen gaat de arbeid van trainer Peter Boon schuil. Zo ook bij het absolute hoogtepunt uit de Zeeuwse tafeltennisge- HAULE - Schaatsster Elma de Vries neemt de wijlcj. Oostenrijk. Ze traint volgend seizoen onder bonds Jan de Kok mee met de Oostenrijkse schaatsselec wereldkampioene bij de junioren in 2002 behoudt lij Nederlandse nationaliteit. Vorig seizoen schaatste Elma de Vries onder coachte van Veen in de opleidingsploeg van de KNSB. Het -J een teleurstellend schaatsjaar. „Het plezier in sport-, KATWI weg", adlus De Vries. „Een combinatie van oververnJconstan heid en wat andere factoren." Jan de Kok ken! landse i 21-jarige rijdster uit Friesland nog van haar tijdin op weg Oranje. „Ik heb altijd contact met hem gehouden e; aan de 2 kon altijd bij hem terecht. Nu kwam het op mijn wed nieuw i is een mooie kans." GPD Domes, compel plek oj schien 3 MONACO - Martin Verkerk heeft een vrije val geitiop hf op de entreelijst van het internationale tennis. NaJKatwij! voortijdige uitschakeling op Roland Garros zakte de ne' Jar henaar van de 19e naar de 55e plek. Verkerk haalde vorig jaar de finale in Parijs. Bij deafg pen editie strandde hij in de derde ronde tegen de Aus liër Lleyton Hewitt. Op de Champions Race, de ra»; van dit seizoen, steeg hij wel tien posities van 43 naar Sjeng Schalken is met de zestiende plek de hoogst gt teerde Nederlander op de entreelijst. De Zwitser Roger derer voert de lijst aan. De Argentijn Gaston Gs maakte door zijn zege op Roland Garros een sprongj 34 plaatsen en staat nu tiende. ANP immeni geur. 1 trekker race aa een vol Het om mers s ren nif op de i naar van di waar snelhe: .de foei nadere foto Willem Mieras de kruisfinale opnieuw tegen de Verenigde Staten. Dankzij de heldendaden van Dugardein be reikte Oranje daarin na straf schoppen de finale, waarin re vanche kon worden genomen te gen Duitsland. „We waren de hele wedstrijd sterker; met name in de tweede helft", vond Dugardein. Zes mi nuten voor tijd scoorde Neder-, land 1-0 en in de laatste minu ten werd het zelfs nog 2-0 en 3-0. Dugardein had niet veel tijd om op adem te komen na de finale. Gisterochtend kwam ze met het Nederlands team aan op Schip hol en vanochtend vertrekt ze al weer naar Bosnië, .waar de mis sie van de Zierikzeese korporaal tot eind oktober duurt. Tussendoor pikt ze in september de rentree van haar club WIK'57 nog even mee in de twee de klasse. GELSELAAR - Jan Maarten Heideman heeft weer' uitvinding toegevoegd aan zijn reeks van innovatie, komende weken gaat de marathonschaatser op zone bedrij: de warmteschaats testen. Het is een idee van herozöhet m Gert Ruitenberg, broer van de schaatsers Henri en Fi; weest en materiaalman van DSB. Met een warmteschaats i op ou de temperatuur van het schaatsijzer worden beïnvloed baarhi de komende weken wordt getest welke temperatuur ij hij dri timale glijsituatie voor de schaatsers oplevert. for I Heideman en Ruitenberg kwamen vorig jaar metdeïf selschaats. De warmteschaats is daarbij van groot bell Die maakt het bij het testen en wedstrijden mogelijk. VUp te wisselen van ijzer. Heideman hoopt met de wam schaats op een zo hoog mogelijke snelheid te kunnen! nen. Hij kwam in het verleden met andere vernieuw zoals de klapschaats, carveschaats, 3D-schaats, har' MEX1 vinnenpak en kluunschoen. ANP hof hi lajara caans De I leiddt SEOUL - De olympische fakkel is gistermorgen in: aangekomen. De Zuid-Koreaanse hoofdstad organist in 1988 de Olympische Spelen. De vlam doet in zijn in aanloop naar de Spelen in Athene alle vijf de conte ten aan. De fakkel werd na aankomst naar het olympische pa het oosten van Seoul gebracht. Lee Yun-Taek, voora van het Zuid-Koreaanse olympisch comité, liep vani uit de eerste meters met de vlam. De fakkel zal in 48 kilometer door de straten van Seoul afleggen. 0 volgende stop doet de vlam Peking aan. Daar zijn in de volgende Spelen. ANP/AFP F Hete digd. Guad tegen iöj schal coacl oud-: ANP. De voorzitter van MZ Willem Moerman was in 1973 prominent aanwezig bij het heien van de eerste paal van sportcentrum Slaghvaert. Helemaal links de heimeester, voor hem het toenmalige jongste lid Helen Titiheru en rechts het oudste lid, de dit jaar overleden Adrie van Sluys. foto archief tafeltenisvereniging MZ schiedenis. Dat was de landsti tel die het mannenteam van 't Zand in 2000 behaalde. Het kost te de club aardig wat centen, want naast eigen kweek Kalun Yu waren er twee externe krach ten voor nodig. Het was 't Zand allemaal waard. En terecht, want Yu was een supertalent. Kort voordat hij van de aardbo dem van de tafeltenniswereld verdween, versloeg hij op het WK voor teams in Kuala Lum pur (Maleisië) de heersende we reldkampioen in het enkelspel, Liu Guoliang. Kort daarna stopte Yu ermee. De opofferingen werden hem te groot. Hij huist naai' verluidt momenteel in Zeeuws-Vlaande ren, waar hij met zijn vrouw een hotel bestiert. Het verhaal van de Middelburgse Chinees is ook een beetje het verhaal van het Middelburgse tafeltennis. MZ en 't Zand kenden bevlogen be stuurders, fanatieke trainers en grote talenten, maar velen sijpel den weg in de tijd. Voor veel MZ'ers voelt de fusie als het opheffen van de club. Dat heeft veel te maken met het feit dat de Zandkuil, de thuisha ven van 't Zand, ook de thuisha ven van de nieuwe club wordt. Vandaar ook het boek, dat als een soort afscheid moet worden gezien. Een makelaar probeert momenteel Slaghvaert te verko pen. Kleuren Voor veel leden van 't Zand ligt dat anders. Zij gaan gewoon ver der, met een nieuw bestuur en wat nieuwe mensen erbij. In het dagelijkse reilen en zeilen van de fusieclub, waarvan de naam en de kleuren van de out fit binnenkort bekend worden gemaakt, is nog maar één echte oudgediende actief. Dat is eer der genoemde Peter Boon, lid van 't Zand sinds de oprichting. Hij was niet alleen trainer bij beide clubs, hij zat ook in beide besturen. Gelukkig wordt deze 'gek' van het eerste uur in de nieuwe club omringd door nieuw elan. Bo vendien heeft het Middelburgse tafeltennis zijn dieptepunt ach ter de rug. Twee jaar geleden plaatsten de jeugdteams van 't Zand en MZ zich bij de beste vier van Nederland en kort gele den promoveerde het mannen- team van 't Zand naar de lande lijke competitie. Basketbal New York. NBA, play-offs, finale: Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 75-87. Stand best-of-seven series: 0-1. Venray. Internationaal Judotoer nooi. Prestaties Judo Ryu van Schaik. Eerste plaats: Chantal Gaakeer in de klasse tot 70 kilogram. Derde plaats: Ramon van der Grift tot 60 kilo- Lucky Day: 5-11-12-14-15-17-20-25-35- 37-44-45-46-48-49-51 -61 -71 -74-76 (on der voorbehoud) Arnemuiden. Hackenberg Cup, hal ve finales. Poule A: 1. Stefan de Groot (MZ), 2. Rene Lauwerijssen (Mar- kiezaat), 3. Adri de Jonge (Batje), 4. Ar jan Korstanje (Arnemuiden), 5. Marinus Lichtendahl (Kapelle), 6. Jan Zwemer (Arnemduiden), 7. Jaap Meerman (Ar nemuiden), 8. Alwin van de Kop (MZ). Poule B: 1. Daan Mijnsbergen (Arne muiden), 2. Robert Steenbeek (Arnemui den), 3. Wilbert Poppe (Arnemuiden), 4. Francois Baert (Effect), 5. Hans van der Kraan (Batje), 6. Frans Rijn (Effect), 7. Bas Steijn (Arnemuiden), 8. Christiaan Steenbeek (MZ). Halle. Mannen, 791.750 euro. Eer ste ronde: Novak (Tsj/3) - Ljubicic (Kro) 6-2 6-2, Fish (VSt/6) - Prinosil (Dui) 6-4 6-2, Haas (Dui) - Lopez (Spa/8) 6-3 6-4, Sargsian (Arm) - Volandri (Ita) 2-6 6-2 6-2, Clement (Fra) - Waske (Dui) 6-1 6-4, Chiudinelli (Zwi) - Kratochvil (Zwi) 6-2 6-2, Popp (Dui) - Pavel (Roe) 1-6 6-4 6-4, Carlsen (Den) - Berrer (Dui) 3-6 7-6 7-5. Londen. Queens, mannen, 800.000 euro. Eerste ronde: Kucera (Slw) - Van Lottum (Ned) 4-6 6-1 6-1, Lee (ZKo) - Rusedski (GBr) 3-6 6-3 6-4, Andreev (Rus) - Gasquet (Fra) 7-6 7-6, Lu (Tai) - Arthurs (Aus) 6-2 6-4, Reid (Aus) - Ascio- ne (Fra) 7-5 6-3, Whitehouse (ZAf) - Va- cek (Tsj) 7-6 6-3, Patience (Fra) - Ferrer (Spa/13) 6-4 7-6 6-4, Karlovic (Kro/14) - Gambill (VSt) 6-4 6-7 7-6, Marray (GBr) - Christophe Rochus (Bel) 6-3 4-6 7-5, Lopez (Spa) - Toersoenov (Rus) 6-2 1-6 6-3, Dancevic (Can) - Parmar (GBr) 7-5 1-6 7-6, Dupuis (Fra) - Bennteau (Fra) 6-4 7-5. Birmingham. Vrouwen, 150.000 eu ro. Eerste ronde: Loit (Fra/9) - O'Do- noghue (GBr) 6-4 7-5, Kremer (Lux) - Serna (Spa/12) 6-2 6-2, Asagoe (Jap) - Vakoelenko (Oèk) 6-2 6-4, Parra Santon- ja (Spa) - Srebotnik (Slv) 6-3 6-2, Jackson (VSt) - Santangelo (Ita) 6-4 6-2, Jankovic (SMo) - Perebijnis (Oek) 7-5 2-6 6-4, Tanasugarn (Tha) - Jodkova (Rus) 1-6 7-6 6-2, Mikaelian (Zwi) - Zheng Jie (Chn) 6-4 1-6 6-4, Obata (Jap) - Camerin (Ita) 6-1 2-6 P-3, Sequera (Ven) - Krasnoroetskaja (Rus/14) 3-6 6-3 6-0, Stosur (Aus) - Baltacha (GBr) 6-3 6-2, Perry (VSt) - Strycova (Tsj) 6-3 6-3, Keothavong (GBr) - Marrero (Spa) 6-15-7 7-6, Barna (Dui) - Ivanovic (SMo) 6-4 6-4. Pennetta (Ita) Bartoii (Fra) 1-1 opgave Bartoii, McCain (Ita) - Pisnik (Slv/11)4-6 6-4 6-4. Bron. Dauphiné Libéré. Eerste etap pe. Megeve - Bron: 1 Hushovd (Noo) 231 km in 6.03.47. 2. O'Grady (Aus). 3. Dumoulin (Fra), 4. Cooke (Aus), 5. Frei- re (Spa), 6. Pineau (Fra), 7. Krivtsov (Oek), 8. Horrillo Munoz (Spa), 9. Gutier rez (Spa), 10. Flores (Spa). 16. Erik Dek ker (Ned), 17. Mayo (Spa), 22. Hamilton (VSt), 33. Leipheimer (VSt), 47. Lotz (Ned), 50. Armstrong (VSt), 69. Rasmus sen (Den), 87. De Groot (Ned) 0.30, 90. Kroon (Ned) 0.41. Algemeen klasse ment: 1. Mayo 6.11.38, 2. Hamilton 0.01, 3. Armstrong 0.02, 4. Pereiro (Spa), 5. Rogers (Aus) 0.06, 6. Sevilla (Spa), 7. Dessel (Fra) 0.08, 8. Gutierrez 0.09, 9. Hushovd 0.10, 10. O'Grady, 12. Leipheimer 0.12, 17. Rasmusss! 30. Dekker 0.24, 50. Lotz 0.40, Groot 1.18,90. Kroon 1.23. Salzburg. Ronde van OosUrrij Eerste etappe, Salzburg - Saliw 1. Steels (Bel) 148 km in 3.28.12,i\ deyn (Bel), 3. Van Haecke (BelU'. (Dui), 5. Vanlandschoot (Bel), 6 2 j J ser (Oos), 33. Eltink, 61. Moertfl 84. Clement, 110. Groenendaalj Scheuneman, 125. Van Bon 1.331 meen klassement: 1. Steels32L £001 Hungerbühler (Zwi) 0.01, 3 te» 0.04, 4. Rucker (Oos) 0.05, 5 Vr cke 0.06, 6. Kopp 0.10, 35. Etetlr Moerenhout, 86. Clement, 1121. 'euj' nendaal, 114. Scheuneman, 123 drei Bon 1.43. jjjj,: Waterlandkerkje. Meerminnw doo jeugdwielrennen. Racefietsen! gorie 1 t/m 3: 1. Robberechlói (B). Categorie 4/5: 1. Kevin deS' Pe'' (B). Categorie 6/7:1. MarcoSielf kon der (Aardenburg). Gewone i* jje 4/5 jaar: 1. Vartan Gerritsen iK heide). 6/7 jaar: 1. Danos Gr'>"r (Hoogerheide). 8/9 jaar: 1. Milan': 2W£ (Middelburg). 10/11 jaar: K« Smedt (B). 12 t/m 14 jaar: 1 n van Overbeeke (B). U01 We KUc ARNEMUIDEN - De tafelle» gel sers Wilbert Poppe en 1] Korstanje hebben verras finale gehaald van het tofl om de Hackenberg-Cup. D<? M Iers van de organiserende v«j %'c ging Arnemuiden werden «rh en vierde in hun poule. ivo ge In de A-poule kende driewjhu winnaar Stefan de Grootje weinig problemen om de j °a te halen. Hij won al zijn pal en stond op weg naar pfljvo winst slechts twee gamei]stl Ook nummer twee Rene Laj wijssen (Markiezaat) raoes'J J-j' drie games aan geloven, p was het enige potje dat Laut, n? ijssen verloor. v' Adri de Jonge ('t Batje) slofl j>£ ruisloos naar de derde plafj j*1 speelt vrijdag de finale IH strijd om de vierde plaatsje tussen Korstanje en de Kara t aar Marinus LichtendahlJ den eindigden met drie maar thuisspeler Korstanjtj 6 de onderlinge wedstrijd jj' Daan Mijnsbergen (Anfl den) de finale zou halesf geen verrassing. Het gingL; J bergen in de B-poule genüj lijk af. Ook clubgenoot K-f.' Steenbeek kende weinig p3 men, hij verloor alleen! Mijnsbergen. Jeugdspeler Bf werd knap derde. Hij wor^F veel partijen als Francois® (Effect), maar was sterkerïf onderlinge duel. Dat g>n:j koste van Hans van der Kj ('t Batje), die verrassendf uitgeschakeld. Ook de zegereeks van BasSfj (Arnemuiden) kreeg geenj volg. Hij werd zevende. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18