Allegaartje grijpt Schouwse titel PZC Big Boss het best ingespeeld Crosser Mark Boot opent de aanval op leider Erik Koote TV Yerseke viert 25 jarig bestaan r Van Kuijk moeizaam voorbij Lindenbergli De Combinatie zorgt voor verrassing in strijd om Ons Eiland Bokaal Moerland houdt voor 15e keer judotoernooi uitslagen Smit verovert podiumplaats maandag 7 juni 2004 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het officieuze Schouwse voetbalkampioen schap heeft zaterdag voor het eerst in de geschiedenis een zeld zame winnaar voortgebracht. Een allegaartje aan spelers van 'aartsrivalen' Zierikzee en Mevo versloeg in de finale op het Zie- rikzeese sportpark Den Hogen Blok onder de naam De Combi natie opponent ZSC'62 met 1-0. Een oplossing voor het pro bleem in wiens prijzenkast de enorme bokaal van de naamge ver aan het jaarlijkse eilandelij- ke toernooi, Ons Eiland, uitein delijk terecht moet komen, zal nog best snel te vinden zijn. Het tweede probleem is wat moeilij ker te tackelen. De wisselbeker dient volgend jaar nu eenmaal te worden verdedigd. De vraag die zich zaterdag derhalve al snel opwierp was: hoe dat aan te pakken? „Dat is toch niet zo moeilijk", liet Freek den Toom desgevraagd weten. „Als de or ganisatie het goed vindt, doen we volgend jaar gewoön weer mee met dit team. Simpel zat." De vijftigjarige Mevo-speler werd, evenals zijn medespelers van zaterdag, vorige week bena derd om aan het toernooi deel te nemen. Door het afzeggen van Zonnemaire was er namelijk een gat in het schema ontstaan. „Toen zijn er wat jongens van Mevo en Zierikzee gewaagd om een combinatie te maken, en dat is goed gelukt blijkt nu", aldus een uitgelaten Den Toom, die nog wekelijks als linksbuiten zijn partijtje speelt in Mevo 2. Bij de regiocommissie werd niet meteen afwijzend gereageerd op het idee om De Combinatie vol gend jaar weer aan het toernooi toe te voegen. „Wanneer alle ploegen dan weer meedoen, en dat zijn er dertien, komt het zelfs nog beter uit ook. Want dan kan je twee gelijke poules van elk zeven elftallen maken. We zullen het echter eerst in de regiocommissie moeten bespre ken", liet Toon van Tiggelhoven van de regiocommissie zich ont vallen. Goed luisterend bleek er Spelers van ZSC (gestreepte shirts) en De Combinatie in gevecht om de bal. zaterdag na afloop van een we derom prima verlopen kam pioenschap dus eigenlijk geen probleem. Wie er ook van De Combinatie aan het woord kwam, ze waren stuk voor stuk enthousiast. Zo ook de misschien wel meest op merkelijke speler van het team: Dolf Roks. De tot aanvoerder ge bombardeerde trainer van Kloe- tinge had met volle teugen geno ten. „Als ik naar Zierikzee kom, neem ik uit voorzorg altijd mijn voetbaltas mee. Want er is altijd wel een toemooitje of zo waar je kunt meedoen. En ik moet zeg gen het ging goed vandaag", ver telde de 41-jarige in Dreischor woonachtige Roks. Toen Roks zaterdag zag wie er allemaal met De Combinatie meespeelde, raakte hij zelfs rede lijk opgewonden. „Spelers als Pieter van der Neut en Peter van Beveren zijn gewoon goede voetballers. Toen ik ook nog eens die A-junioren van Zierik zee als Wesley Goud en Leon Sinke bezig zag met hun loop vermogen en creativiteit, dacht ik dat het behalen van de kruisfi nale mogelijk moest zijn." Zierikzee werd in die kruisfina les verslagen. Roks: „Het was na tuurlijk best zuur voor Zierik zee dat ze met 1-0 van ons verlo ren. Maar dat heb je met zo'n toernooi waarbij je maar twin tig minuten speelt. Als je een maal een voorsprong hebt, is dat vrij gemakkelijk te verdedi gen." De Kloetinge-trainer, die zelf nog altijd graag tegen een balle tje trapt, had zaterdag ook nog een nieuwtje. „Voordat ik trai ner werd bij Kloetinge, voetbal de ik nog altijd met mijn vrien den op zaterdag bij Mevo. Maar dat kan nu dus niet meer. Van daar dat ik overschrijving heb aangevraagd naar Zierikzee. Dan ga ik volgend seizoen lek- foto Dirk-Jan Gjeltema ker op zondag spelen met oude rotten als Kees Verkaart en zo. Daar heb ik vroeger ook nog mee gevoetbald." Na de uitschakeling van Zierik zee kwam De Combinatie in de finale de elf van ZSC'62 tegen. Ook de Scharendijkenaren had den knap geboerd tijdens het eendaagse toernooi. „ZSC heeft het knap gedaan", liet een tevre den ZSC-trainer Kees Kommer weten. „We zijn vandaag voor niemand opzij gegaan. Ook niet in de wedstrijd tegen Zierikzee in de voorrondes, die in een O-O-gelijkspel eindigde. Ik hoop te uiteindelijk op een finale door lepTriou RILLAND-BATH - Mark Boot heeft in de strijd om de open Zeeuwse kampioenschappen bij de 85cc-motoren de aanval geo pend op de koppositie van Erik Koote. De crosser uit Burgh-Haamstede is de klasse mentsleider tot op twee punten genaderd door zaterdag de dag zege in Rilland-Bath te grijpen. Erik van de Wekken uit Zierik zee werd vijfde in de klasse MX2, maar klom naar de twee de plaats in de tussenstand om het open ZK. Mark Boot passeerde de Engels man Jack Brunell op de rang lijst door zijn tweede en eerste plaats in de manches in Ril land-Bath. Casper Ovaa stevent in de MXl-klasse met zevenmijlslaar zen af op de open Zeeuwse titel. Zaterdag won hij met grote voor sprong de derde wedstrijd in de reeks. Willem-Jaap Janse kende een slechte dag. Zijn verwachte aanval op de tweede plaats van Marinus Hoek kwam er niet uit.Al direct na de start van de eerste manche werd duidelijk dat hij een zware middag zou krijgen. Met veel moeite wist hij ZIERIKZEE - Leen Moerland heeft voor de vijftiende keer zijn jaarlijks terugkerende judo toernooi gehouden. Ditmaal vormde Sportcentrum Onder dak het decor, in plaats van een lokale gymzaal. Daardoor kon de sportschoolei genaar van Geelhoed (afdeling Zierikzee) het toernooi groter opzetten. „Er hebben 21 judover enigingen uit Engeland, België en Nederland deelgenomen. Ik kijk terug op een geslaagde dag. Volgend jaar ga ik proberen het toernooi eerder in het seizoen te plannen. Ik hoop dan op minder afmeldingen. Voor een dagje aan het strand met het weer van afgelopen zaterdag valt tenslot te ook wat te zeggen", aldus Moerland. er nog een vijfde plaats uit te sle pen. „Ik was al meteen na de start het contact met de kop groep kwijt en het lukte me niet om terug aansluiting te krij gen", aldus Janse die in Rilland niet zijn goede sporen kon vin den. „Ik weet niet wat het is, maar bij mij loopt het niet op de ze baan, dat ligt niet aan de baan maar aan mij." Ook zijn extra training afgelo pen week in Westdorpe hielp daar niet aan. „Misschien had ik beter hier kunnen trainen, want in Westdorpe ging het goed", verklaarde hij na de eer ste manche. Ook in de tweede manche lukte het niet en moest Janse zelfs genoegen nemen met een zevende positie, een van zijn slechtste resultaten tot nu toe. In plaats van in te lopen op Hoek is hij op zes punten achter stand geraakt van de Braban der. „Ik denk dat ik deze wed strijd maar gebruik als schrapre- sultaat en dan moet het maar in de overige drie races gebeuren", aldus een teleurgestelde Janse. Voor zijn opponent Marinus Hoek verliep het beter. Met een tweede en derde plaats verste vigde hij zijn tweede positie. Casper Ovaa had geen moeite met de baan en won beide man ches met grote overmacht. Bij de MX2-motoren leek het er even op dat Dave de Jonge toch nog enige tegenstand zou krij gen. In de finale wist Joeri van Liere enkele ronden het wiel te houden van de snelle inwoner van Heinkenszand, maar toen die de gashandel even open draaide, was er ook voor Van Liere geen houden meer aan. Ri chard Leeuwesteijn had ook geen beste dag en moet na zijn negende plaats in Rilland-Bath de tweede plaats in de tussen stand nu delen met Erik van de Wekken. De coureur uit Zierik zee vocht zaterdag felle duels uit met Twan Liere om de vier de en vijfde plaats. Van Liere redde het o"p het nippertje. In de 65cc is Jordy van 't Hof nog steeds de leider, maar hij weet inmiddels dat Boy de Looff eraan komt. De Looff won beide manches en is Van 't Hof tot op drie punten genaderd. Bij de mini's ging de winst naar Jo nathan van Hoeve. Joris van Strien was niet te kloppen bij de veteranen. Kampioen Big Boss sloot het seizoen in stijl af met een 3-0-zege op hekkensluiter. foto Marijke Folkertsma van onze sportredactie ZIERIKZEE - De twee duels met directe concurrent VC Lob gingen weliswaar verlo ren, maar de volleyballers van Big Boss wa ren uiteindelijk constanter. Het voormalige tweede team van WEA/Mevo'80 werd kam pioen in de recreatieve competitie van Zie rikzee. Volgens speler Patrick Juffermans was de ti tel voor Big Boss „omdat we het best inge speelde team waren. We spelen al een jaar of vijf samen." Big Boss is een qua leeftijd gemêleerde ploeg. Nicky Zeedijk is met zijn achttien jaar de jongste, maar hij speelt pro bleemloos zij-aan-zij met dertiger Hans van Eijk. In het eerste jaar met de nieuwe sponsor werd meteen het kampioenschap binnenge haald. „De nieuwe sponsor kwam twee keer kijken en beide keren verloren we. Geluk kig hebben we dat bij de kampioenswed strijd goedgemaakt", zegt Juffermans. Op de laatste speelavond in de recreatieve competitie voorzag Big Boss de behaalde ti tel nog van wat glans door Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 met 3-0 naar huis te volleyballen. De hekkensluiter bleef dit sei zoen verstoken van een zege. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 ging in alle vijftien duels onderuit en slaagde erin slechts twee schamele puntjes bij elkaar te sprokkelen. Runner-up VC Lob ging in de slotronde met 1-2 onderuit tegen Zeelandia 1. Dat was net genoeg om datzelfde Zeelandia 1 van de tweede plaats in de eindrangschikking af te houden. In stijl In poule B van de recreatieve competitie had Profile Tyrecenter Rinus Roon de eind zege al voor de laatste competitieronde bin nen. De ploeg sloot af in stijl door Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf met 3-0 op zij te schuiven. Profile Tyrecenter Rinus Roon verloor deze-competitie slechts een maal. HCR De Kroon/Wiska 1, dat met een 2-1-overwinning op Café De Vlinder af sloot, finishte op geruime achterstand als tweede. Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf werd ondanks de nederlaag tegen de kam pioen derde. Sgravo-De Verfbron stelde het kampioen schap in poule C veilig in een onderling duel met naaste concurrent FIXET Schudde- beurs, dat met 2-1 het onderspit dolf. Schil der de Oude/Kwiek H4 werd in die competi tie derde en beëindigde het seizoen met een 2-1-zege op WOZ. WEA/Mevo'80 jeugd was in poule C de slechts presterende ploeg dit seizoen. In Poule D was de titel voor DRV Accountants/WIK 2. Die ploeg troefde WEA/Mevo'80 Dames 1 in het duel om het kampioenschap met 3-0 af. Beide teams ver loren slechts een van de achttien duels, en waren een paar maatjes te groot voor de con currentie. WEA/Mevo'80 meisjes sloot het seizoen af op de laatste plaats. Aan de eerste drie teams van elke poule werd door voorzitter Jo Nieuwlands een be ker uitgereikt. DRV Accountants/WIK 2 leg de beslag op de Sportcafé Onderdak Wissel beker. plaats tegen Zierikzee, want ge zien de gretigheid van het team had ik het dan zo net nog niet ge weten, hoor." Lekkere mix De winnende treffer in de finale kwam op naam van A-junior Leon Sinke. „Het was mijn eni ge doelpunt vandaag, maar wel meteen een belangrijke", aldus de boomlange aanvaller, lur kend aan een koel glaasje gerste nat. „De Combinatie was van daag een lekkere mix met leuke voetballers. Vooral met Dolf Roks op het middenveld ging het prima. Zijn spel was wel be palend, vond ik. En natuurlijk willen we met zijn allen deze be ker volgend jaar verdedigen. Ik kijk er nu al naar uit." Voor die andere A-junior van Zierikzee, Wesley Goud, kreeg het toernooi een meer dan onver wachte wending. Hij had er enorm naar uitgekeken om mee te spelen met de hoofdmacht van Zierikzee. Omdat hij vanwe ge zijn werk echter te laat arri veerde, werden zijn diensten niet meer verlangd. „Ik kon toen nog wel meespelen met dat bij elkaar geraapte elftal. Dat heb ik toen maar gedaan. Het leuke is dat ik juist tegen Zierik zee in de kruisfinale de winnen de goal scoor. Dat deed me goed", gniffelde Goud. De hele dag door had toernooi- leider Jaap de Haan De Combi natie consequent als 'Zonnemai re' aangekondigd. Dat stond nu eenmaal in het programmaboek je van de 74-jarige vrijwilliger. Naarmate het toernooi vorderde en het er op een gegeven naar uitzag dat het samengeraapte zootje (zoals wethouder Van der Wekke de winnaar noemde bij de prijsuitreiking) wel eens een hoofdprijs kon gaan winnen, paste De Haan zijn tekst voor zichtig aan. De Combinatie was geboren. De uitslag van het toernooi om de Ons Eiland Bokaal was als volgt: I. De Combinatie, 2. ZSC'62, 3. Zierikzee, 4. Dreischor5. SKNWK, 6. Renesse, 7. DFS, 8. WIK'57, 9. Duiveland, 10. Mevo, II. Bruse Boys, 12. Brouwersha ven. door Ron de Waal YERSEKE - Echte toppers heeft TV Yerseke nog niet voort gebracht, maar daar ligt ook niet de prioriteit van de jubile rende tennisvereniging. Volgens voorzitter David Bakker, die eind deze maand met zijn club het 25-jarig bestaan viert, heeft TV Yerseke andere belangen. „Vooral een gezelligheidsclub blijven." Het dateert inmiddels van maart 1979 dat in het vereni gingsgebouw in de Haven in Yer seke het initiatief werd geno men tot de oprichting van een tennisvereniging. Met onder an dere Marianne van IJsseldijk, Piet Duinkerken en Eltjo Bu- ringh werd het fundament ge legd voor wat zou uitgroeien tot een actieve dorpsclub. „Dat is altijd ons voornaamste doel geweest", zegt David Bak ker, die sinds 2000 de voorzit tershamer hanteert bij TV Yerse ke. „Niet voor niets is de evene mentencommissie één van de be langrijkste onderdelen binnen de vereniging. Het is leuk als er sportief aardig aan de weg ge timmerd wordt, maar het recrea tieve blijft de boventoom voe ren." Toch wil de voorzitter wel bena drukken dat er op sportief niet helemaal stilgezeten wordt. Bak ker: „We hebben nu acht man- nenteams en twee vrouwen teams die in competitieverband uitkomen en daarnaast zijn er diverse jeugdploegen actief in de districtscompetitie. Ons eerste mixed-team komt zelfs in de hoofdklasse uit. Bo vendien hebben we sinds vier jaar in de persoon van Jeantien van de Dries een trainster die drie avonden in de week les komt geven." Dat de filosofie van TV Yerseke aanslaat blijkt wel uit het nog steeds groeiende ledenaantal. „We zitten inclusief de jeugd op een kleine 250 leden", zegt Bak ker niet zonder trots. In zijn drang om vooral het jeugdbeleid binnen zijn vereniging te stimu leren, is Bakker recentelijk ech ter toch op flink wat tegenwer king gestuit. Zierikzee. Internationaal Judotoer nooi Zierikzee. Prestaties Zeeuwen, eerste plaatsen: Roy van de Wekken, ArdJan Malipaard, Sander Verseput (allen Judoclub Zierikzee), Evi-Anne de Fretes, Fabian Middelham, Martijn van de Broeke, Ranishanth Jeasingham, Ju- rian Verrijzer, Joel van de Zande, Shan non Wattel, Ramon Verrijzer (allen Sportschool Geelhoed) en Jordy Moer land (Judovereniging Bujin). Tweede plaatsen: Romy Sonnemans, Anton Bardoul, Frank Douw, Ruben Jumelet, Rolf Sonnemans, Deborah van de Wie len, Annemarie Verwey, Nico Cats (allen Judoclub Zierikzee), Quincy Nach tegaal, Jerry-Joe Blommers, Joel vd Veen, Lyanca Thienpont (allen Sport school Geelhoed), Laura Bek (Judovere niging Hajime) en Thomas Groenewald (Judovereniging Bujin). Derde plaat sen: Noel Capelle. Julian Wisse, Savic Scharp, Aart Bolle (allen Judoclub Zie rikzee), Daniël Jansen, John Fierloos (allen Sportschool Geelhoed), Robert Poppe, Johnny Alewijnse, Joyce Diele- man Judovereniging Tokyo Kai), An ouk Priem, Brian Mulder en Jessica van Wattum (Judovereniging Hajime). Breda. Regio toestelfinales. Senior LOS 2 Sprong: 2. Dineke Huson (Dios) 8.25. Brug: 1. Mirna Geschiere (Veldo) 8.80; 3. Dineke Huson (Dios) 8.50. Balk: 1. Jolien Dees (Voorwaarts) 8.40. Vloer: 2. Sabine de Jong (Atlas) 8.80. Senior LOS 3 Sprong: 1.Sharon van Aa'st (Astrow) 8.65; Brug: 2. Sharon van Aalst (Astrow) 8.30; Balk: 1.Sharon van Aalst (Astrow) 9.00; Vloer: 2. Chris- tianne Mooij (MTV'69) 8.50; 3. Anjali Ruissen (MTV'69) 8.45. Senior LOS 4 Sprong: 3. Marleen Westdorp (WIK St. Annaland) 7.55; Brug: 3. Miriam Wame- link (VTV) 7.45; Vloer: 2. Miriam Wame- link (VTV) 8.50; Junior LOS 3 Sprong: 1. Maresha Dijkhuizen (Forza) 8.50; 2. Milou v.d. Hoek (Astrow) 7.90; Brug: 2. Maresha Dijkhuizen (Forza) 9.20; 3. Andree van Moolenbroek (Veldo) 8.80. Vloer: 1. Maresha Dijkhuizen (Forza) 8.65; 2. Daniella de Rijke (Astrow) 8.55; Junior LOS 4 Sprong: 1. Chantal Boons (Forza) 7.80: Balk: 1. Femke Houtzager (Voorwaarts) 8.45; 2. Chantal Boons (Forza) 8.20; 3. Iris v.d. Velde „Dit jaar is de jeugdsubsidie geschaft en zijn er tevens., wat perikelen met de gem^ Reimerswaal omtrent de dr4 sche huurverhogingen d> voor ogen hebben. Ik vind dit getuigt van weinig spon leid en dus ook geen stirn' rende uitwerking heeft." Desondanks heeft de semi-ge vatiseerde club, op de kleet commodatie na, wel de besei king over een eigen onde men. „We hebben een eigene huis en kunnen op vier tenre; nen terecht. Twee daarvan zijn al veris terwijl we ook rond de and twee banen in de toekomst lichting hopen aan te legg vertelt Bakker over de plan van TV Yerseke. Maar eerst staat echter de ring van het 25-jarig jubd» op het programma. Op vm 25 en zaterdag 26 juni staa- verschillende activiteiten pland, waarvan een jeugdch een belangrijk onderdeel „Op vrijdag verzorgen Ji van de Dries en SylvanaB-; jjn deze clinic en daar ben ik i trots op", zegt Bakker hoopt dat hiermee een bijdn wordt geleverd om zijn bek rijkste doel bij TV Yerseke a kunnen blijven streven. „Z gen dat we een attractievee! blijven." GOES - Eddy Smit heefl zich laten horen in het Zuide tercircuit. In de wedstrijd Capelle aan de IJssel naar i rendrecht over een afstand' 20 kilometer werd de atleen Delta Sport derde bij de e nen 55+. Smit zette een tijd van l.2t neer. In de categorie 50+ wed Wim Besuyen en John Gueqa re (beiden Dynamica) respec velijk vierde en zesde. Deq waren 1.18,43 en 1.20,55. quette Declercq van Dyna werd eerste in de categories wen 55+. Ze realiseerde van 1.42,20. (Forza) 8.05 Vloer: 2. Femke Hora; (Voorwaarts) 8.45; Junior LOS5fti 1. Kim Jonkers (Olympia Kapellel 2. Stephanie Meertens (Voorn; 9.00; Balk: 1. Joyce Olij (WIK We* dinge) 8.70; 2. Esther v.d. SchooilO pia Kapelle) 8.55; Vloer: 1. Kyrai kamp (Olympia Kapelle) 9.00, 2 Jo Olij (WIK Wemeldinge) 8.80; Jeugd LOS 4 Balk: 1. Josien? (MTV'69) 8.90; 2. Nathalie Mans. (Olympia Kapelle) 8.60; 3. ElineVis re (Voorwaarts) 8.50. Vloer 1 Jo Beijer (MTV'69) 8.65; Jeugd LOi Sprong: 3. Marilissa Maas (VTVii Brug: 1. Danique Beyer (VTV) 9ii Kelly Pechtold (Delta Sport) 8.95;Bi 3. Danique Beyer (VTV) 8.70; Vlor Simone de Baan (VTV) 9.60; 2. Fns Verloo (Delta Sport) 9.55; 3. Kellyf old (Delta Sport (9.25). Jeugd ld Sprong: 1.Chelsea Vreke |MW 9.30; 2. Stephanie Amrosini waarts) 9.15; 3. Anette Baas (Ao 9.15 Brug: 3. Nathalie de E'. (EMM) 8.75 Balk: 2. Anouk Dielr (EMM) 8.80; 3. Chelsea Vreke (MTV 8.70. Vloer: 1. Chelsea Vreke (MÏÏ 9.15; 2. Bonnie Oosterveld (WIKW; dinge) 8.35; Pupil 2 LOS: 5 Bnij Danielle de Visser (Dios) 9.05; Vlor Danielle de Visser (Dios) 9.65; 2.S meren (Astrow) 9.65) 3. ValerieHf (Forza) 9.20; Pupil 2 LOS 6 Spro« Amber v.d. Wege (EMM) 9.40; V chy Vroomen (VTV) 9.25; 3. Ana>si (Olympia Kapelle) 9.15 Brug: 1 SI* Matthijsse (VTV) 9.65; 2. SteffieKo kis (VTV) 9.50) Balk: 1.ShannonVï (Thor) 9.30; 3. Sherida Matthijsse^ 8.70 en Amber v.d. Wege (EMM) Vloer: t.Quinchy Vroomen (VTVl: 2. Sherida Matthijsse (VTV) 9 15:2 ber v.d. Wege (EMM) 9.05. Pupil 11 6 Sprong: 1. Simone Witte 9.30; 2. Monique van Belzen IVTVli 3. Romana Oostdijk (Dios) 9.15. 3. Monique van Belzen (VTV) Balk: 1. Monique van Belzen 9.15; Vloer: 2. Simone Witte |B 9.15; 3. Monique van Belzen (VTVIS Instap LOS 7 Sprong: 1. Isabeauj (Olympia Kapelle) 9.00; 3. Alyssa dor (Thor) 8.60. Brug: 3. Marleen. (Olympia Kapelle) 9.45; Balk: 1 Piscador (Thor) 9.25; 2. Jilian v.aj (Delta Sport) 9.05; 3. Ashley E (Voorwaarts) 9.00; Hl koi bit De tei Van Kuijk toe. Sven Vemie-j speelde de finale in de 4-catl rie. Daarin was hij in de strijd met 6-2 6-0 te sterk4 Rikkert van der Wel. Een ca«j rie lager in het mannenenS spel ging Pascal de Jager er de titel vandoor, hij verej Jeroen van Klinkenberg in j sets: 3-6 7-5 6-4. In het mar.3 enkel 6 kwam Remco Pa®1 door Sven Bakker KAPELLE - Michiel van Kuijk heeft gisteren het Der. Dekker Muziek Open-tennistoernooi in de 3-categorie gewonnen. Hij versloeg in de finale René Lin- denbergh in een spannende par tij: 7-6 6-3. De wedstrijd duurde tweeënhalf uur. De zeventienjarige Linden- bergh uit Goes kwam in de eer ste set op een 5-2-voorsprong, maar Van Kuijk vocht zich te rug en dwong uiteindelijk een tiebreak af. Die won de achttien jarige Middelburger met maar liefst 16-14. Het begin van het tweede bedrijf stond in het te ken van de vele servicebreaks aan beide kanten. Tot 3-3 ging het gelijkop, maar toen sloeg als winnaar uit de bus. Bijl vrouwenenkelspel in de 4-tfj gorie was de twaalfjarige |l derique van de Velde de süj ste, terwijl in de 5-cate?j Kimberly Goudt won. De'4 bij het mannendubbelspel ging naar René Lindenbergj Joost van Loon. Bij het vrou«j dubbelspel in de 3-categ| wonnen Jeantien van den Dj en Marjan Ganseman. Zande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30