Van Kuijk wint Kapelle Open Off-day Willem-Jaap Janse Turnsters grijpen naast eremetaal Tennisclub Yerseke viert 25-jarig bestaan Biljarters sluiten af met heuse thriller Eerste plaats voor Declercq j Marije Jansen sterk op horden Goud en zilver voor Joost de Wildf Fortis Al behaalt de titel Tien medailles voor G-zwemmers Goede resultaten judoka's Dolf Roks zegeviert met allegaartje in Zierikzee Middelburger heeft tweeënhalf uur nodig om René Lindenbergh te verslaan Vermeulen en Leys zegevieren Anne Eversdijk geklopt in massasprint uitslagen agenda maandag 7 juni 2004 vvblfl GOES - Huquette Declercq heeft prima gepresteerd het Zuiderstercircuit. De atlete van Dynamica werd de wedstrijd van Capelle aan den IJssel naar Barendre over een afstand van 20 kilometer eerste in de categc 55+. Ze realiseerde een tijd van 1.42,20. Bij de man- 55+ was er een derde plaats voor Eddy Smit van D; Sport. Hij liep een tijd van 1.20,56. In de categories werden Wim Besuyen en John Guequièrre (beiden DjL mica) respectievelijk vierde en zesde. De tijden wj| 1.18,43 en 1.20,55. LIER - Marije Jansen heeft gisteren uitstekend gepin teerd tijdens een atletiekwedstrijd in het Belgische L ro De Goese won de 100 meter horden. Ze liep een tijd® 15.36 seconden. Op de 100 meter vlak werd de atlete zj AV'56 in een tijd van 13.16 seconden tweede. E °I lx BERGEN OP ZOOM - Joost de Wilde uit Sint-Maartek dijk heeft zijn turncarrière met goud en zilver afgeslote Tijdens de toestelfinale in Bergen op Zoom werd hij» ste op het onderdeel brug. Hij kwam tot een score a 8.15 punten. De voltige werd gewaardeerd met 7.35,g,A1 voor een tweede plaats. Hij kwam uit in de categone.Z( nior 2 (B-lijn). Vazgen Khachanov (GV Koudekerke/ ZWN) werd in de categorie Jeugd B tweede op b (7.750) en ringen (7.900). Bij de rekstok werd hij vie (7.250). Vloer (7.750) en sprong (7.700) leverden hem zesde plaats op. I, s< OOST-SOUBURG - Het korfbalteam van Fortis Al isifa terdag in Bolnes kampioen van het district Zuid West.g; worden. De Walcherse formatie won met 8-7 van lÉK sluis AlZaterdag nemen Fortis Al en Maassluis Al in.4 sen deel aan het Nederlands kampioenschap voor ei trictsteams. Als de Souburgers bij de eerste vijf eindiAT promoveren zij naar de landelijke overgangsklasse, d T SPIJKENISSE - De G-zwemmers van De Stormvogel fejh ben dit weekeinde successen gevierd tijdens het Specjd Olympics evenement in Spijkenisse. In een veld van zwaw mers van zeventien verenigingen verzamelden De Stoaa vogel-zwemmers tien medialles. Daarvan waren er vjv goud gekleurd, vijf zilver en een brons. g VENRAY - Tijdens een internationaal judo toernooi iji Venray hebben Tess van 't Westende (Sport Institun'f(l Korte) en Jimmy Baumann (Capital Sports) een podiin plaats bemachtigd. Van 't Westende (1993-94) behaal zilver in de klasse tot 36 kilogram. Baumann (1993-1$ veroverde brons in de klasse tot 38 kilogram. In de val ronde verloor hij op beslissing van de scheidsrechteral de latere kampioen Kenneth Gubbels. Bij de herkaa gen verloor hij geen partij meer. j I door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het officieuze Schouwse voetbalkampioen schap heeft zaterdag voor het eerst in de geschiedenis een zeld zame winnaar voortgebracht. Een allegaartje aan spelers van 'aartsrivalen' Zierikzee en Mevo versloeg in de finale op het Zie- rikzeese sportpark Den Hogen Blok onder de naam De Combi natie opponent ZSC'62 met 1-0. Voor De Combinatie kwam on der andere Kloetinge-trainer Dolf Roks uit. Hij genoot met volle teugen in Zierikzee. „Als ik naar Zierikzee kom, neem ik uit voorzorg altijd mijn voetbal tas mee. Want er is altijd wel een toernooitje of zo waar je kunt meedoen. En ik moet zeg gen het ging goed vandaag", ver telde de 41-jarige in Dreischor woonachtige Roks. De Combinatie versloeg Zierik zee in de kruisfinales met 1-0. De winnende treffer in de finale kwam op naam van A-junior Leon Sinke. Uitslag: 1. De Combinatie, 2. ZSC'62, 3. Zierikzee, 4. Dreischor, 5. SKNWK, 6. Renébse, 7. DFS, 8. WIK'57, 9. Duiveland, 10. Mevo, 11. Bruse Boys, 12. Brouioersha- ven. door Sven Bakker KAPELLE - Michiel van Kuijk heeft gisteren het Den Dekker Muziek Open-tennistoernooi in de 3-categorie gewonnen. Hij versloeg in de finale René Lin denbergh in een spannende par tij: 7-6 6-3. De wedstrijd duurde tweeënhalf uur, waarvan de eerste set ruim anderhalf uur in beslag nam. De zeventienjarige Lindenbergh uit Goes kwam in de eerste set op een 5-2-voorsprong, maar Van Kuijk vocht zich terug en dwong uiteindelijk een tiebreak af. Die won de achttienjarige Middelburger met maar liefst 16-14. Het begin van het tweede be drijf stond in het teken van de vele servicebreaks aan beide kanten. Tot 3-3 ging het gelijk op, maar toen sloeg Van Kuijk toe en pakte de tweede set met 6-3. Opvallend was dat vrijwel elke game lang duurde. Beide spelers waren dus zeer aan el kaar gewaagd. ,,M'n benen voelden in het begin van de partij ontzettend zwaar aan", legde winnaar Van Kuijk uit. „Tot de 2-5-achterstand in de eerste set maakte ik veel te veel onnodige fouten. Ik stond vrijwel nooit goed voor de bal. Daarna ging ik wat langere ral ly's spelen en wachtte ik op de fout van René. Het ging daar door steeds beter lopen. Ook in de tweede set paste ik die tac tiek toe en dat heeft succes opge leverd." Lindenbergh: „Ik zette Michiel vanaf het begin onder druk. Tot 5-2 lukte dat, maar toen begon m'n eerste service te haperen. Ik had een aantal setpunten, maar kon die niet benutten. Michiel kreeg één setpunt en het was meteen raak. In de tweede set voelde ik me nog redelijk fit, wat ook wel mag als je in de win ter en in het voorjaar goed hebt getraind. Michiel zat er volgens mij helemaal doorheen." Hoge ogen Van Kuijk en Lindenbergh pro beren deze zomer hoge ogen te gooien bij de nationale-ranglijst- toernooien, de voormalige A-toernooien, om zo een plaats je te krijgen op de Nederlandse ranglijst. Maar ook de B-toer nooien staan op hun program ma. Van Kuijk weet zich in ieder ge val al verzekerd van een wild card voor het hoofdtoernooi van het nationale-ranglijsttoernooi in Oost-Souburg. Lindenbergh h'oopt daar nog op. Sven Ver meulen, toernooidirecteur in Oost-Souburg, had eerder al aangegeven dat de winnaar van het duel tussen Van Kuijk en Lindenbergh de wildcard zou krijgen. Vermeulen moest zelf ook een fi nale spelen bij het Kapelle Open, in de 4-categorie. Daarin was hij in de eindstrijd met 6-2 6-0 te sterk voor Rikkert van der Wel. Een categorie lager in het man- nenenkelspel ging Pascal de Ja ger er met de titel vandoor. De zestienjarige regiokampioen uit Eindhoven versloeg in de finale Jeroen van Klinkenberg in drie sets: 3-6 7-5 6-4. De Jager mag door zijn optreden in Kapelle de verrassing van het toernooi wor den genoemd. Ook in de 4-cate gorie speelde hij goed. Pas in de halve finale werd hij in drie sets uitgeschakeld door Vermeulen. ,,Ik heb slecht gespeeld in de fi nale, maar toch gewonnen", ver klaarde De Jager. „Ik was ont zettend moe van al die partijen Het kostte Michiel van Kuijk bloed, zweet en tranen om de finale tegen René Lindenbergh winnend af te sluiten. foto Willem Mieras die ik afgelopen weken in Eind hoven en in Kapelle heb ge speeld. Eerst werd ik verrassend regiokampioen en nu win ik hier in Kapelle, dat is wel mooi. Daar zal m'n trainer Miriam Oremans wel tevreden mee zijn." In het mannenenkel 6 kwam de als tweede geplaatste Remco Paauwe als winnaar uit de bus. Bij het vrouwenenkelspel in de 4-categorie was de twaalfjarige Frederique van de Velde uit Ka pelle de sterkste, terwijl in de 5-categorie Kimberly Goudt won. De titel bij het mannendubbel- spel 3 ging naar René Linden bergh en Joost van Loon, die Michiel van Kuijk en Michael Joosse in drie sets het nakijken gaven. Bij het vrouwendubbel spel in de 3-categorie wonnen Jeantien van den Dries en Mar jan Ganseman in de finale van Marjolein Meulenberg en Esther Vendrik. door Ron de Waal YERSEKE - Echte toppers heeft TV Yerseke nog niet voort gebracht, maar daar ligt ook niet de prioriteit van de jubile rende tennisvereniging. Volgens voorzitter David Bakker, die eind deze maand met zijn club het 25-jarig bestaan viert, heeft TV Yerseke andere belangen. „We moeten vooral een gezellig heidsclub blijven." Het dateert inmiddels van maart 1979 dat in het vereni gingsgebouw in de Haven in Yer seke het initiatief werd geno men tot de oprichting van een tennisvereniging. Met onder an deren Marianne van IJsseldijk, Piet Duinkerken en Eltjo Bu- ringh werd het fundament ge legd voor wat zou uitgroeien tot een actieve dorpsclub. „Dat is altijd ons voornaamste doel geweest", zegt David Bak ker, die sinds 2000 de voorzit tershamer hanteert bij TV Yerse ke. „Niet voor niets is de evene mentencommissie één van de be langrijkste onderdelen binnen DINXPERLO - Yannick Leys en Jesse Vermeulen van VTV zijn zaterdag Nederlands kampioen acrogym geworden bij de heren paren D. Wendy Huijzen en Leyla de Muynk van het Goese Forza Gymnastica grepen brons bij de D-damesparen. In totaal namen zes teams van Forza Gymnasti ca deel aan het NK. DUO was in Dinxperlo met twee teams verte genwoordigd, VTV met een team. MERCHTEM - Anne Eversdijk is tweede geworden 'in een wie lerronde voor nieuwelingen meisjes in het Belgische Merch- tem. De renster ging erg vroeg aan in de massasprint en werd geklopt in de strijd om de zege. Ploegge note Anne van der Horst finish te in dezelfde koers als zeven tiende. de vereniging. Het is leuk als er sportief aardig aan de weg ge timmerd wordt, maar het recrea tieve blijft de boventoom voe ren." Toch wil de voorzitter wel bena drukken dat er op sportief niet helemaal stilgezeten wordt. Bak ker: „We hebben nu acht man- nënteams en twee vrouwen teams die in competitieverband uitkomen en daarnaast zijn er diverse jeugdploegen actief in de districtscompetitie. Ons eerste mixed-team komt zelfs in de hoofdklasse uit. Bo vendien hebben we sinds vier jaar in de persoon van Jeantien van de Dries een tramster die drie avonden in de week les komt geven." Dat de filosofie van TV Yerseke aanslaat blijkt wel uit het nog steeds groeiende ledenaantal. „We zitten inclusief de jeugd op een kleine 250 leden", zegt Bak ker niet zonder trots. In zijn drang om vooral het jeugdbeleid binnen zijn vereniging te stimu leren, is Bakker recentelijk ech ter toch op flink wat tegenwer king gestuit. „Dit jaar is de jeugdsubsidie af geschaft en zijn er tevens nogal wat perikelen met de gemeente Reimerswaal omtrent de drasti sche huurverhogingen die ze voor ogen hebben. Ik vind dat dit getuigt van weinig sportbe leid en dus ook geen stimule rende uitwerking heeft." Desondanks heeft de semi-gepri- vatiseerde club, op de kleedac commodatie na, wel de beschik king over een eigen onderko men. „We hebben een eigen club huis en kunnen op vier tennisba nen terecht. Twee daarvan zijn al verlicht, terwijl we ook rond de andere twee banen in de toe komst verlichting hopen aan te leggen", vertelt Bakker over de plannen van TV Yerseke. Maar eerst staat echter de vie ring van het 25-jarig jubileum op het programma. Op vrijdag 25 en zaterdag 26 juni staan er verschillende activiteiten ge pland, waarvan een jeugdclinic een belangrijk onderdeel is. „Op vrijdag verzorgen Jeantien van de Dries en Sylvana Bauer deze clinic en daar ben ik best trots op", zegt Bakker, die hoopt dat hiermee een bijdrage wordt geleverd om zijn belang rijkste doel bij TV Yerseke na te kunnen blijven streven. „Zor gen dat we een attractieve club blijven." door Janny Vermeule VALKENSWAARD - Tijdens de finale turnen nationale wed strijdsport (NWS) in Valkens- waard vielen de Zeeuwse turn sters zaterdag niet in de prijzen. Bij de senioren beet Wendy de Meulmeester van TSZ/VTV het spits af op de balk, die slechts 7.450 opleverde. Met een vloe roefening die met 8.975 werd ge waardeerd, herstelde ze zich ech ter. Na een sprong van 8.200 punten sloot ze haar meerkamp af met een uitstekende brugoefe- ning van 9.350 punten. Dat le verde haar een plaats in de toe- stelfinale op. Met een eindtotaal van 33.975 punten pakte ze de twaalfde plaats. Kampioene in deze categorie was voor het vier de jaar op rij Kim Muskens van KDO Lekkerkerk (36.450). Junior Ramona Hibels van TSZ/VTV begon haar haar meer kamp ook op de balk (7.500). Haar vloeroefening leverde 8.275 punten op en na een sprong van 7.450 pakte ze op de brug 8.600 punten. Met een to taal van 31.025 punten leverde dit de vijftiende plaats op. Jani- ne de Regt van Animo Roosen daal, die alle voorafgaande wed strijden dit jaar al op haar naam had geschreven, won het kam pioenschap met overmacht. Met een totaalscore van 35.725 bleef ze nummer twee bij de junioren, Denice Huijberts van K&V Op meer met ruim een vol punt voor. Danique Thielen van TSZ/VTV ging de strijd aan bij de pupil len 1. Met een totaal van 34.650 punten kwam ze slecht 0,025 punt tekort voor een toptienklas sering. Pamela van Dijk van Turnace Amsterdam ging met 36.375 met de hoogste eer strij ken. In de allerjongste categorie, in stap, was ook Melissa Scherpe- nisse van TcZWN/WIK St. An- naland aardig op dreef. Met 35.700 punten besloot ze haar wedstrijd op een twaalfde plaats. door lep Triou RILLAND-BATH - Casper Ovaa stevent in de MX1-klasse met zevenmijlslaarzen af op de titel van het open Zeeuws kam pioenschap motorcross. Zater dag won hij met grote voor sprong de derde wedstrijd in de reeks. Willem-Jaap Janse had een slechte dag. Zijn verwachte aan val op de tweede plaats van Ma- rinus Hoek kwam er niet uit. In de MX2 is Dave de Jonge niet te verslaan. Mark Boot heeft in de 85cc de aanval geopend op de koppositie van Erik Koote en is genaderd tot op twee punten. Jordi van 't Hof blijft aan de lei ding in de 65cc. Meer dan honderdvijftig rijders meldden zich zaterdag op het Scheldecircuit in Rilland-Bath voor de derde wedstrijd voor het open Zeeuws kampioen schap motorcross. Onder ideale omstandigheden zorgden zij voor een perfecte motorsport middag. In de MX1 verwachtte iedereen dat Willem Jaap Janse de aanval zou inzetten op de tweede poisitie van de Braban der Marinus Hoek. Het liep echter voor geen meter bij Janse. Al direct na de start van de eerste manche werd dui delijk dat hij een zware middag zou krijgen. Met veel moeite wist hij er nog een vijfde plaats uit te slepen „Ik was al meteen na de start het contact met de kopgroep kwijt en het lukte me niet om terug aansluiting te krij gen", aldus Janse die in Rilland niet zijn goede sporen kan vin den. „Ik weet niet wat het is, maar bij mij loopt het niet op de ze baan, dat ligt niet aan de baan maar aan mij." Willem-Jaap Janse verkiest het luchtruim. Ook zijn extra training afgelo pen week in Westdorpe hielp daar niet aan. „Misschien had ik beter hier kunnen trainen, want in Westdorpe ging het goed", verklaarde hij na de eer ste manche. Ook in de tweede manche lukte het niet en moest Janse zelfs ge noegen nemen met een zevende positie, een van zijn slechtste re sultaten tot nu toe. In plaats van in te lopen op Hoek is hij op zes punten achterstand geraakt van de Brabander. Schrapresultaat „Ik denk dat ik deze wedstrijd maar gebruik als schrapresul taat en dan moet het maar in de overige drie gebeuren", aldus een teleurgestelde Janse. Voor zijn opponent Marinus Hoek ver liep het beter. Met een tweede en derde plaats verstevigde hij zijn tweede positie. Casper Ovaa had geen moeite met de baan en won beide man ches met grote overmacht. Bij de MX2 leek het er even op dat Dave de Jonge toch nog eni ge tegenstand zou krijgen. In de finale wist Joeri van Liere enke le ronden het wiel te houden van de snelle inwoner van Hein- kenszand, maar toen die de gas- handel even open draaide was er ook voor Van Liere geen hou den meer aan. Richard Leeuwesteijn had ook geen beste dag en moet na zijn negende plaats de tweede plaats in de tussenstand nu delen met Erik van de Wekken die zater dag felle duels uitvocht met Twan Liere om de vierde en vijf foto Willem Mieras de plaats. Van Liere redde het op het nippertje. In de 85cc heeft Mark Boot de aanval ingezet op de koppositie van Erik Koote en de nummer twee in het klassement, de En gelsman Jack Brunell. Met een tweede en eerste plaats pakte Boot de dagwinst en klom hij op naar de tweede plaats met nog twee punten achterstand op Erik Koote. In de 65cc is Jordy van 't Hof nog steeds de leider, maar hij kreeg zaterdag de waarschu wing dat Boy de Looff eraan komt. Laatstgenoemde won bei de manches en is Van 't Hof tot drie punten genaderd. Bij de mini's ging de winst naar nieuwkomer Jonathan van Hoe ve. Joris van Strien was niet te kloppen bij de veteranen. QSSSSBMBHOBHHB Breda. Regio toestelfinales. Senior LOS 2 Sprong: 2. Dineke Huson (Dios) 8.25. Brug: 1. Mirna Geschiere (Veldo) 8.80; 3. Dineke Huson (Dios) 8.50. Balk 1. Jolien Dees (Voorwaarts) 8.40. Vloer: 2. Sabine de Jong (Atlas) 8.80. Senior LOS 3 Sprong: 1.Sharon van Aalst (Astrow) 8.65; Brug: 2. Sharon van Aalst (Astrow) 8.30; Balk: 1.Sharon van Aalst (Astrow) 9.00; Vloer: 2. Chris- tianne Mooij (MTV'69) 8.50; 3. Anjali Ruissen (MTV'69) 8.45. Senior LOS 4 Sprong: 3. Marleen Westdorp (WIK St. Annaland) 7.55; Brug 3. Miriam Wame- link (VTV) 7.45; Vloer 2. Miriam Wame- link (VTV) 8.50; Junior LOS 3 Sprong 1. Maresha Dijkhuizen (Forza) 8.50, 2. Milou v.d. Hoek (Astrow) 7.90; Brug: 2. Maresha Dijkhuizen (Forza) 9.20; 3. Andree van Moolenbroek (Veldo) 8.80. Vloer: 1. Maresha Dijkhuizen (Forza) 8.65; 2. Daniella de Rijke (Astrow) 8.55; Junior LOS 4 Sprong: 1. Chantal Boons (Forza) 7.80; Balk: 1. Femke Houtzager (Voorwaarts) 8.45; 2. Chantal Boons (Forza) 8.20; 3. Iris v.d. Velde (Forza) 8.05 Vloer: 2. Femke Houtzager (Voorwaarts) 8.45; Junior LOS 5 Brug: 1. Kim Jonkers (Olympia Kapelle) 9.10; 2. Stephanie Meertens (Voorwaarts) 9.00; Balk: 1. Joyce Olij (WIK Wemel- dinge) 8.70; 2. Esther v.d. Schoor (Olym pia Kapelle) 8.55, Vloer: 1. Kyra Huis kamp (Olympia Kapelle) 9.00; 2. Joyce Olij (WIK Wemeldinge) 8.80; Jeugd LOS 4 Balk: 1 Josien Beijer (MTV'69) 8.90; 2. Nathalie Mantauban (Olympia Kapelle) 8.60; 3. Eline Vermai- re (Voorwaarts) 8.50. Vloer 1. Josien Beijer (MTV'69) 8.65; Jeugd LOS 5 Sprong: 3. Marilissa Maas (VTV) 9.30; Brug: 1. Danique Beyer (VTV) 9.25; 2. Kelly Pechtold (Delta Sport) 8.95; Balk: 3. Danique Beyer (VTV) 8,70; Vloer: 1. Simone de Baan (VTV) 9.60; 2. Priscilla Verloo (Delta Sport) 9.55; 3. Kelly Pecht old (Delta Sport (9.25). Jeugd LOS 6 S'.rong: 1. Chelsea Vreke (MTV'69) 9.30; 2. Stephanie Ambrosini (Voor waarts) 9.15; 3. Anette Baas (Astrow) 9.15 Brug 3. Nathalie de Bruijne (EMM) 8.75 Balk 2. Anouk Dieleman (EMM) 8.80; 3. Chelsea Vreke (MTV'69) 8.70 Vloer 1. Chelsea Vreke (MTV'69) 9.15; 2. Bonnie Oosterveld (WIK Wemeldin ge) 8.35; Pupil 2 LOS: 5 Brug: 3. Da nielle de Visser (Dios) 9.05; Vloer 1. Da nielle de Visser (Dios) 9.65; 2. Somme ren (Astrow) 9.65) 3. Valerie Hiensch (Forza) 9.20; Pupil 2 LOS 6 Sprong: 1 Amber v.d. Wege (EMM) 9.40; 2. Quin- chy Vroomen (VTV) 9.25; 3. Arj'ïi* (Olympia Kapelle) 9.15 Brug: 1Sea Matthijsse (VTV) 9.65; 2. SteffieM kis (VTV) 9.50) Balk 1.ShannonVm (Thor) 9.30; 3. Sherida Matthijswjfl 8.70 en Amber v.d. Wege (EMM]8ffl Vloer I.Quinchy Vroomen (VTV)jf| 2. Sherida Matthijsse (VTV) 9.15;3.* ber v.d. Wege (EMM) 9.05 Pupil 11! 6 Sprong: 1. Simone Witte it" L 9.30; 2. Monique van Belzen (VTViifi 3. Romana Oostdijk (Dios) 9.15: Bis 3. Monique van Belzen (VTV) Balk: 1. Monique van Belzen "i. 9.15; Vloer: 2. Simone Wittel® 9.15; 3. Monique van Belzen (VTVISW Instap LOS 7 Sprong: 1. Isabeauw (Olympia Kapelle) 9.00; 3. Alyssafair dor (Thor) 8.60 Brug 3. Marleen (Olympia Kapelle) 9.45; Balk 1 Aw Piscador (Thor) 9.25; 2. Jilian v.d h (Delta Sport) 9.05; 3. Ashley BiJiC (Voorwaarts) 9.00; Vloer 1Marie® j na (Olympia Kapelle) 9.60 2. Isabföt* ije (Olympia Kapelle) 9.30. d Dinxperlo. Nederlands Kampei schap acrogym in de D- en Elijnie damespaar junior: 8. Eveline de ge en Anne Jansen (Forza Gymnasa 13.800. Damestrio junior: 6, Anr der Velden, Yara Flipse, Irene Jat (Forza Gymnastica) 15.300. Dan paar: 8. Renske Lorier en Anouk lot (DUO) 16.300, 12. Kirsten EijW boom, Britta Versluys (DUO) 16.86! ji Judith de Hullu en Lotte BlomM Gymnastica) 15.467. D, damestrio Dalila Sandee, Matty Baars, Iris Jay (Forza Gymnastica) 16.133, 16.lt* de Hullu, Anne Steendijk, Sharidi Ij man (Forza Gymnastica) 15.067 n mespaar: 3. Wendy Huijzen en de Muynk (Forza Gymnastica) 7.23:kj renpaar: 1Yannick Leys en Jess'. meulen (VTV) 15.370. Maandag d Biljarten j Driebanden Koppeltoernooi dendamme. Tweede ronde. Orgw tie: BV Kwadendamme. LocawJ Lands Welvaren, Kwadendamme vang: 19.30 uur. door Joop van den Oudenhoven GOES - VEGABV uit Oost-Sou burg heeft het kampioenschap handstoten voor teams van het district Walcheren/de Bevelan- den gewonnen. In een enerveren de finale werd De Vier Linden uit 's-Gravenpolder met ruim een procent geklopt. De laatste wedstrijd tussen Avontuur uit Goes en VEGABV moest de beslissing brengen in biljartcentrum Yip Plaza. De Vier Linden was op dat moment al uitgespeeld en had de leiding stevig in handen. De Soubur gers moesten minimaal 38 wed- strijdpunten aan hun totaal toe voegen om gelijk te komen met De Vier Linden, en dai moest het percentage de slag geven. Nadat teamleider Sjaak dorp als eerste zijn winst had omgezet, v( Bram Maas spoedig het voorbeeld. Jo Alleijn hauj veel moeite met John del® die via een serie van vijftien® de leiding kwam. De sterk# lende Alleijn kwam met sé| van elf en dertien terug enjP sloot de partij alsnog i«J voordeel. De benodigde 38 w ten waren binnen. T°enJ wedstrijdleider Jaap Beenaij de percentages naast elkaar* gen. VEGABV kwam tot 921 de Vier Linden op 91.2. r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16