AMGRj Bij ons sta je niet stil Procesmanager (m/v) Emergis ^dethon Groepsleider/ verpleegkunai ige m/v Sociaal psychiatrisch verpleeg- Sociaal psychiatrisch kundige/Maatschappelijk verpleegkundige m/v werker met VO m/v 3236 VVV Walcheren en Noord-Bevelani VOORMAN MAGAZIJN 'God the father on the rainbow', boog gemaakt uit Outokumpu roestvast staal, Stockholm. stainlesscopper) technology Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen tve niet op prijs. Outokumpu is a dynamic metals and technology group. Focusing on our core competences, that is, extensive knowledge of metals and metals processing, we aim to be leaders in all of our key businesses: stainless, copper and technology. Customers in a wide range of industries use our metals, metal products, technology and services worldwide. Op onze locatie in Wescdorpe wordt jaarlijks ruim 350.000 ton roestvast staal ver werkt voor onze klanten over de hele wereld. Dit gebeurt op 3 productielijnen. Een 4e lijn (cut-to-length) wordt in de loop van 2005 in gebruik genomen. Momenteel werken zo'n 140 medewerkers in een groeiende, moderne organisatie waar verbeteren, enthousiasme en eigen verantwoordelijkheid voorop staan. Wij zoeken momenteel een: Deze people manager is eigenaar van het cut-to-length proces 50 medewerkers) en lid van het managementteam. Continu verbeteren, having fun, win-win en groei zijn de steekwoorden waarop wij onze doelstellingen baseren. Het realiseren van deze doelstellingen doen we volgens onze eigen World Class filosofie, die wij ToProMan (Total Process Management) noemen. Ieder team, ieder individu dagen we uit een actieve bijdrage te leveren aan de totstandkoming en uitvoering van teamplannen. Heb je een technische achtergrond met ruime managementervaring, aantoonbaar op HBO-niveau, en spreekt de sfeer van Outokumpu je aan, dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet. Ervaring met verbeterprogramma's als World Class Manufacturing en Total Productive Maintenance is zeer welkom. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Margie Nijs, manager P&O, op het telefoonnummer 0115-474700. Je schriftelijke reactie kun je sturen naar Outokumpu Stainless B.V. t.a.v. de afdeling P&O, postbus 52, 4550 AB in Sas van Gent of naar margie.nijs@outokumpu.com. www.outokumpu.com Groen Industrie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotivi, medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en hel bi> van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integn Dethon beschikt binnen die units over verschillende leenverkmogelijkheden voor het uitvoeren rëüitesratietraiecten. De bedrijfsunit Oostburg van Dethon heeft ruimte voor een ervaren ALLROUND WERKMEESTER Functie-inhoud; onder leiding van de afdelingschef medeverantwoordelijk voor het management van de afdeling aansturing van ongeveer 25 gemotiveerde medewerkers verantwoordelijk voor het doelmatig functioneren van de afdeling vertaling van de wensen van de klanten in technische specificaties voor de productie. U legt verantwoording af aan de afdelingschef Functie-eisen: opleiding MBO-niveau werktuigbouw/ bouwkunde. leidinggevende ervaring in deze sector kennis en ervaring met kunststof en houtbewerkings technieken.( CNC) ervaring met Autocad en Cadcam-systemen vaardigheden om de medewerkers van de afdeling op de juiste wijze te instrueren en begeleiden administratieve vaardigheden. Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep G CAO WSW en is ondergebracht bij Viaflex B.V. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Stroo, bedrijfsmanager (0117- 456307) Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 16 juni 2004 uw briefte zenden aan Dhr R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163,4530 AD Terneuzen. Aquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begelei den we dagelijks met meer dan iooo collega's de 6ooo cliën ten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zel fontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. Ithaka, Kinder- en Jeugdpsychiatrie Deze sector richt zich op de behandeling en begeleiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal) psychiatrische problematiek, en bestaat uit drie ambulante basisteams en een kliniek. 36 uur p.w./vac.nr. 2004.62 Kliniek De kliniek bestaat uit een kinderafdeling (6-12) en een jeugdafdeling (12-18). De duur van de behandeling kan varieren afhankelijk van de vraag van de jongere alsmede het cliëntsys teem. Uitgangspunt in de behandeling zijn de competenties van de jongere en het systeem. De uitdaging Als groepsleider van de jeugdafdeling te Kloetinge bent u belast met de dagelijkse verzorging, begeleiding en behan deling van jongeren met een complexe psychiatrische zorgvraag. U stelt, indien mogelijk samen met de jongere, verpleegplannen op als onderdeel van het behandelplan en coördineert de zorg rondom een aantal jongeren. Interveniëren in crisissituaties en het uitvoeren van individuele en groepsgerichte activiteiten en trainingen behoren tot uw dagelijkse taken. U levert vanuit uw eigen deskundigheid een bijdrage aan het multidisciplinaire team waar u deel van uit maakt en aan de ontwikkeling van de afdeling. De inbreng Een diploma B-verpleegkundige, HBO-V (met regi stratie in het BIG-register), HBO-SPH of vergelijkbaar en bij voorkeur ervaring in de omgang met jongeren met een complexe psychiatrische problematiek. U beschikt over inzicht in eigen handelen en kunt hierop reflecteren. Gezien de samenstelling van het huidige team gaat de voorkeur uit naar een man. Ons aanbod Salarisschaal 45 1.561 - 2.655) en arbeidsvoor waarden conform de CAO GGZ. Daarnaast heeft Emergis een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een PC- privéproject, een fietsproject, een cafetariasysteem voor zaken als verlofsparen e.d. en uitgebreide scholingsmogelijkheden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Jan de Vlieger, meewerkend teamleider jeugdafdeling (0113 267850), of mevrouw Miranda Pieterse, hoofd kliniek Ithaka (0113 267850) of mail: devlieger@emergis.nl of pieterse@emergis.nl. 28-36 uur p.w./vac.nr. 2004.54 Autismeteam Dit team, gevestigd te Kloetinge, verzorgt de diagnos tiek en behandeling van kinderen en jeugdigen tot 18 jaar met een stoornis binnen het autismespectrum en hun systeem. Gezien de ontwikkelingen bestaat de mogelijkheid dat de taken van het autismeteam overgeheveld worden naar de ambulante teams, waar door de uiteindelijke standplaats kan wijzigen in Terneuzen. De uitdaging Als lid van het autismeteam verricht u zelfstandig (groeps)behandelingen, begeleidingen en deelonderzoeken van oud ers en kinderen met een vermoeden van of een diagnose in het autismespectrum. U verzorgt de rapportage en neemt deel aan de cliëntbesprekingen. U onderhoudt tevens de contacten met school en andere belanghebbenden. In Terneuzen wordt u binnen de gehele K&J-problematiek ingezet. U fungeert bij de u toegewezen cliënten als casemanager. De inbreng Een HBO-opleiding Maatschappelijk Werk met VO of de opleiding SPV (of een vergelijkbare opleiding op HBO-VO niveau). U heeft een brede ervaring op het gebied van de kinder- en jeugd psychiatrie en specifiek met kinderen met autismespectrumstoor- nissen. Affiniteit met de doelgroep is een must, evenals kennis van de sociale kaart. U beschikt verder over goede sociale vaardigheden, tact, een goede uitdrukkingsvaardigheid en oplettendheid. Ons aanbod De functie wordt in eerste instantie aangeboden voor de duur van een jaar. De salarisschaal vangt aan met 2.039,-en eindigt op 3.298,- bruto per maand op fulltime basis (overeen komstig FWG functiegroep 55). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Meer informatie Ziewww.emergis.nl, bel mevrouw Karin Smit, hoofd basisvoorziening Ithaka Oosterscheldegebied en autismeteam (0113 267910) of mail: m.k.smit@emergis.nl. Alle salarissen zijn bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Verder gelden goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden volgens CAO. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De uitdaging U werkt binnen het basisteam van Ithaka Zeeuws-Vlaanderen en geeft directe hulpverlening aan kinderen en jeugdigen met ernstige, complexe psychiatrische problematie- ken. U doet dat door middel van het zelfstandig verrichten van screeningen, intakes, behandelingen en begeleidingen. Daarnaast geeft u mede inhoud aan het opstellen, uitvoeren en evalueren van behandelplannen. U verzorgt het casemanagement, u bent lid van een multidisciplinair team en neemt deel aan de interne crisisdienst. De inbreng Het diploma MGZ/GGZ, eventueel aangevuld met een relevante vervolgopleiding. U bent BIG-geregistreerd, hebt affiniteit met de doelgroep van Ithaka en hebt ervaring in de ambulante zorg. Zowel solistisch als in teamverband werken is voor u geen probleem. U beschikt over humor en relativerings vermogen en bent in het bezit van een rijbewijs. Ons aanbod De salarisschaal vangt aan met 2.039,- en eindigt op 3.298,- bruto per maand op fulltime basis (overeenkomstig FWG functiegroep 55). Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Verder bieden wij u een plezierige werkomgeving in een enthousiast en professioneel team. Er is ruimte voor verdere professionalisering en carrièreontwikkeling. Eventueel kan bijscholing geboden worden op het gebied van kinder- en jeugdpsychiatrie. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Frits Coenen, hoofd basisvoorziening Terneuzen (0115 696251) of mail: coenen@emergis.nl. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail. onder vermelding van het vacaturenummer kunt u vóór 15 juni a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. VVV Walcheren en Noord-Beveland is een regionale VVV organisatie, met 8 VVV vestigingen binnen de gemeenten Veere, Noord-Beveland en Vlisslnge. Voor tijdelijke versterking op onze afdeling marketing en promotie zijn wij op zoek naar: Datatypist(e) voor 40 uur tot 1 oktober aanstaande Standplaats: Middelburg Wij vragen: Opleiding op MBO-niveau bij voorkeur een secretariële opleiding of relevante»? ervaring; ervaring in een soortgelijke functie, zelfstandig kunnen werken; accurej stressbestendig; gedegen kennis van Windows en office pakket. Functie-inhoud: De vier WV organisaties in Zeeland en het Bureau voor Toerisme Zeeland hete gezamenlijk een database ontwikkeld. Alle toeristische informatie van de provins| Zeeland zal hierin verzameld worden opgeslagen. Wanneer jij die enthousiasteliüj bent die van aanpakken houdt en de uitdaging aan durft te gaan zich te ontferir? over de inhoud van deze database dan vragen we je te reageren. Wij bieden: Een boeiende en afwisselende werkomgeving; enthousiaste collega's in een ter. werkend team, salariëring volgens de WV Nederland normen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Nico Sommen, tel.: 0118-583615. Schriftelijke reacties naar: VW Walcheren en Noord-Beveland, t.a.v. N. Sommen, Postbus 8, 4357 ZG Domburg; of per e-mail; n.sommen@vwwnb.nl Wij ontvangen uw reactie graag zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 10 dagen. Financieel administratieve professional mA Voor een grote klant in Middelburg zijn wij per direct op zoek naar een aantal financieel administratieve medewerkers. Het betreft een afwisselende functie waarin je samen met je team een grote rol speelt in het optimaliseren van de financieel administratieve backoffice processen. Een HBO/MBO opleiding richting bedrijfseconomie is een must, hoewel passende werkervaring een diploma in dit geval kan vervangen. Ben je daar naast iemand die professioneel, kwaliteitsbewust en gedreven is ingesteld er bovendien accuratesse en betrouwbaarheid hoog in het vaandel heeft, dan is dit jouw baan. De duur van de opdracht is minimaal 6 maanden. Neem snel contact met ons op voor meer informatie. Randstad Jolien Joosse Beenhouwerssingel 3 Telefoon 0118-680070 jolien.joosse@nl.randstad.com www.randstad.nl AXEL CHRiSTIERNSSON Axel Christiernsson is een van de Europese toonaangevende producenten van smee vet. Axel Christiernsson is een Zweedse onderneming die opereert vanuit Nol nabij Gothenburg, waar het hoofdkantoor en een productielocatie gevestigd is, en vanuit de vestiging in Heijningen waar 40 medewerkers een hecht team vormen bij de ontwikt ling, productie en verkoop van smeervet. De producten worden voornamelijk toeg» in de industrie, transport, landbouw en scheepvaart. Om aan de toenemende vraag ra smeervetten te kunnen voldoen wordt momenteel de productiecapaciteit uitgebredj Momenteel zijn wij op zoek naar een: Taken en verantwoordelijkheden: O Leidinggeven aan ca. 5 medewerkers. Verantwoordelijk voor verzendingen, locatiebeheer en intern transport. Verantwoordelijk voor kwaliteitscontrole op binnenkomende goederen (voornamelijk verpakkingen). 0 Verantwoordelijk voor afstemming van de transportplanning met andere afdelina Functieprofiel Minimaal 3-5 jaar aantoonbaar ervaring als leidinggevende in een magazijn bij een productiebedrijf. MBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding of werkervaring Logistieke achtergrond. Kennis of ervaring in de omgang met gevaarlijke stoffen. Kennis of ervaring in het werken met geautomatiseerde logistieke systemen, j Diploma heftruck/reachtruck. In b^zit vanVCA certificaat. Sociaal en communicatief vaardig. Goede beheersing van de Engelse taal. (Duits is een pre) Woonachtig in de regio. Leeftijd bij voorkeur tussen 35-45 jaar. Het betreft hier een functie met perspectief. Axel Christiernsson is een gezond,i® nationaal opererend, bedrijf met een uniek product en een organisatie met korte communicatielijnen. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan binnen 10 dagen uw j onderbouwde reactie met C.V. naar: Axel Christiernsson BV, 1 Februariweg 13 Industrieterrein Dintelmond,4794 SM Heijningen E-mail: personeelszaken@axelch.com www.axelch.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42