logopedist STUURMAN Stichting Ter Weel Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! op de mens (ÏOAZ Boekhoudkundig Medewerkerm/v(fum,-we) RIJK Timmerlieden en Metselaars m/v secretaresse m/v VAN HOUTE OPENEER BV (inter)nationale chauffeur Wijkverpleegkundige (m/v) Provincie Zeeland Meerdere Senior Communicatieadviseurs m/v Start A u r i s Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra Ter Valcke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Verder is er sprake van samen werking met Stichting Vredelust (verzorgingshuis teYerseke en dagopvang in Kruiningen) met als doel een fusie. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Ten behoeve van de zorg aan de cliënten van de beide zorgcentra en dagbehandeling, zijn wij met ingang van 1 juli 2004 op zoek naar een; Uw functie U draagt zorg voor een optimale logopedische zorg aan de cliënt door middel van onderzoek en individuele of groepsbehandeling. Het hoofddoel hierbij is het ontwikkelen, herstellen of verbete ren van de communicatieve mogelijkheden van de cliënt ter optimalisatie van het verstaan, het spreken, het begrijpen en begrepen worden. Daarnaast ook het optimaliseren van de functie van eet- en drinkmotoriek. Het geven van aanwijzingen aan het verzorgend en verplegend personeel en relaties van de cliënt is hierbij van groot belang. Verder voert u de administratie die voortvloeit uit de functie en vindt regelmatig overleg plaats met de verpleeghuisartsen en medebehandelaars. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met BjornaTer Meer, assistent manager sector bewonerszorg, tel; 0113 - 216878. Uw bagage een diploma logopedie zelfstandig kunnen werken bij voorkeur affiniteit met de ouderenzorg goede communicatieve vaardigheden een enthousiaste en collegiale instelling Ter Weel biedt een functie voor 16 uur per week, waarbij minder uur bespreekbaar is flexibele werktijden veel ruimte voor eigen inbreng een prettige en informele werksfeer een salaris in functiegroep FWG 50 van de CAO V&V (max. 2.869,12 per maand bij een fulltime dienstverband) een dienstverband voor onbepaalde tijd Herkent u zichzelf? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. voor 17 juni 2004 naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Gesprekken zullen plaatsvinden in week 26. Deze advertentie verschijnt intern en extern tegelijkertijd. bedrijfs- en organisatie adviseurs OAZ Advies is de professionele schakel tussen kandidaat en werkgever. Dankzij onze persoonlijke formule zijn wij voor steeds meer opdracht gevers dé partner bij personeels- organisatievraagstukken. Met onze expertise in een omvangrijk netwerk kunt u bij OAZ Advies altijd rekenen op de juiste begeleiding, nauwkeurig afgestemd op uw situatie en profiel. Eén van onze relaties is een klein, informeel bedrijf met een duidelijke 'no-nonsense cultuur'. Het bedrijf is actief in de agrarische sector en gevestigd in de omgeving van Goes.Ter aanvulling van hun team zijn wij op korte termijn op zoek naar een betrouwbare 'Een flexibele, praktisch ingestelde allr'ounder.' De functie: In deze zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor de totale administratie en tevens voor de boekhouding van een 2-tal dochter ondernemingen. Dit houdt in dat je alle werkzaamheden uitvoert ter voorbereiding van de accountant om de jaarrekening te kunnen maken. Werkzaamheden zijn bijvoorbeeld factureren, coderen, kas/ bank/ giro, crediteuren- en debiteuren administratie. Daarnaast ben jij degene die de telefoon beantwoordt en bestellingen aanneemt. Wij vragen: Een afgeronde boekhoudkundige opleiding op tenminste MBO niveau, bijvoorbeeld MEAO, PDB en/of MBA; Enige jaren relevante werkervaring; Kennis van en ervaring met computers; Affiniteit met de agrarische sector; Goede communicatieve vaardigheden; Een gestructureerde en accurate manier van werken; Zelfstandigheid. Wij bieden: Een afwisselende functie binnen een jong en enthousiast team; Goede arbeidsvoorwaarden, afgestemd op ervaring en opleidingsniveau. Ben jij de klantvriendelijke collega die wij zoeken? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV binnen io dagen aan OAZ Advies, t a v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. Je kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113 25 66 00 Fax: 0113 256610 E-mail, vacatures@schipperoaz.nl. Internet www.schipperoaz.nl ondernemen doe je samen Bouwbedrijf Rijk werd in 1962 opgericht Anno 2004 vindt u ons op het bedrijventerrein "Noordzak" in Heinkenszand. Op dit moment telt ons bedrijf 48 vaste medewerkers. Wij zijn actief in de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast verbouwen en renoveren wij bestaande woningen en kantoren. Alle benodigde specialisten en know-how hebben wij in eigen huis. Het beleid voor de komende jaren is gericht op een gestage groei binnen alle sectoren. Bouwbedrijf Rijk is gecertificeerd voor ISO 9002 en is lid van Bouwned. A A BOUWBEDRIJF in bouwmogelijkheden leinkerazand 0113-561593 v Bij Bouwbedrijf Rijk werken vakmensen. Wij willen graag al onze klanten vakwerk leveren! Dat deze filosofie werkt merken wij aan het gestaag groeiende aantal opdrachtgevers. Voor onze nieuwbouw projecten hebben wij, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van een aantal collega's, plaats voor; Heeft u ervaring én vindt u het prettig om in teamverband te werken? Wilt u graag werken bij een gezond bedrijf met volop toekomstperspectief? Onderneem dan snel actie. Wij nodigen u uit komende week -tijdens kantooruren- contact op te nemen met Dhr. P. L. Rijk of Dhr. A.J.M. Zuydweg, telefoonnummer 0113 - 56 15 93. of stuur uw sollicitatiebrief naar: Bouwbedrijf Rijk b.v., Daniëlsweg 1, Heinkenszand, Postadres; Postbus 390, 4460 AT Goes. E-mail: lnfo@Rijkbouw.nl fSV Westerweel Intermediair mier f w 1 ediair is een in Goes gevestigd medisch adviesbureau ten behoeve van juridische belangenbehartigers van letselschadeslachtoffers uit heel Nederland. Op korte termijn ontstaat een vacature voor een (bij voorkeur fulltime) met afgeronde secretariële opleiding op HBO niveau. Je beschikt over goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden. Tevens ben je accuraat en flexibel. Wij bieden een afwisselende baan in een jong team. Jouw schriftelijke reactie met CV kun je richten aan: Westerweel Intermediair B.V., Westsingel 90 C, 4461 DN Goes t.a.v. mevr. C. C. de Ronde, officemanager. Voor inlichtingen kun je bellen: 0113-21 1230. Wij zoeken een: Gelieve uw reacties richten aan: Transportbedrijf Van Houte Openeer BV Nishoek 36 4416 PE Kruiningen Tel. 0113 320 320 houtetransport@wxs.nl Fax 0113 381 022 ww.vanhouteopeneer.nl Wij zoeken voor onze duwboot een gemotiveerde in bezit van dienstboekje of papieren leeftijd 20-25 jaar vaargebied omg. Zeeland Weekend vrij Voor meer info: 0166 66 44 44 Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorg centrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werk sfeer met volop groei mogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zie ook www.zorgstroom.nl of www.zz.nl Zorg met respect, waar u ook. woont Zorgstroom is voor thuiszorg, locatie Middelburg, zo spoedig mogelijk op zoek naar een Voor gemiddeld 96 uren per periode voor de duur van zwangerschapsverlof t/m begin december. Verlenging tot maart 2005 voor minder uren behoort tot de mogelijkheden. Vacaturenummer: 4.017. Als wijkverpleegkundige bent u verantwoordelijk voor de coördinatie en inhoud van de verpleegkundige zorg. U waarborgt de continuïteit van zorg en coacht verpleegkundigen en wijkziekenverzorgenden binnen uw team. Daarnaast verricht u ook werkzaamheden van curatieve en preventieve aard Voor deze functie bent u in het bezit van het diploma HBO-V of A-verpleegkunde met MGZ en BIG-registratie. Salariëring volgens CAO Thuiszorg, schaal 8 (maximaal 2.662,80 bruto per maand op full-timebasis) Informatie is te verkrijgen bij ElIieLijnse, operationeel manager verpleging, tel. 0118-655600. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 juni a.s. richten aan de heerLO. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WELKOM IN ZEELAND Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: Moderne industriegebieden en havens, kilo meters strand, fietspaden volop en geen files. "Het Provinciebestuur van Zeeland wil leiding geven aan een duurzame ontwikkeling van Zeeland. Het college wil zich inzetten om te overtuigen, te motiveren, om zo draagvlak en steun te verwerven. Die nieuwe bestuursstijl wordt gekenmerkt door begrippen als; duidelijkheid, openheid en com municatie" (uit de nieuwjaarsspeech 2004 van de commissaris van de Koningin, de heer W.T. van Gelder.) De stafafdeling Communicatie ondersteunt be stuur, directie en organisatie bij de realisering van dat voornemen en is verantwoordelijk voor het integrale communicatiebeleid. Uw sollicitatiebrief inclusief uw curricu lum vitae wordt voor 21 juni 2004 ver wacht bij mevrouw A.C.M. Jansen, per soneelsfunctionaris van de staf afdelingen van de provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 101. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. De provincie Zeeland bestaat uit drie directies en een aantal stafafdelingen was: onder de stafafdeling Communicatie. Als gevolg van een formatie-uitbreiding en een veranderingsproces binnen de stafafdeling Communicatie zoeken wij (Deeltijd is bespreekbaar) die meewerken aan de verdere ontwikkeling en professionalisering van de pro vinciale overheidscommunicatie. Geïnteresseerd? Informatie over deze vacature (de taken van de senior communicatieadviseurs en ons aanbod, etc) kunt u vinden op www.zeeland.nl. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indiensttreding van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Het MILIEU EDUCATIE CENTRUM DE BEVELANDEN is- één van de vier centra voor natuur- en milieu educatie in Zeeland. In ons werk richten wij ons actief op het stimuleren van mensen om bewust met natuur en milieu om te gaan. Daarbij brengen we jong en oud in contact met natuur en milieu in de eigen omgeving door onder meer het uitlenen van aanspre kend lesmateriaal, het organiseren van (natuurouder)- cursusseri en het organiseren van jeugdactiviteiten. Ter versterking van ons team, dat momenteel bestaat uit de coördinator en de medewerker educatie, zijn wij op zoek naar een: MEDEWERKER ADMINISTRATIE EN ONDERSTEUNING COÖRDINATOR (14,4 UUR) Kijk op onze website www.mecdebevelanden.nl voor de volledige omschrijving van de vacature. De volledige.omschrijving van de vacature is ook telefonisch aan te vragen. Voor meer informatie kunt u bellen met Mieke Kuiters (0113-252628). Junior Accountants Heb jij net je MEAO Bedrijfsadministratie of een vergelijkbare opleiding afgerond? En wil jij graag zo spoedig mogelijk fulltime aan het werk? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor diverse bedrijven en op diverse afdelingen zijn wij op zoek naar Junior Accountants. Voor meer informatie bel dan naar de Start Vestiging Goes, Stationspark 2, telefoon nummer: 0113-240100. Laboratorium medewerkers Regelmatig zijn wij voor diverse opdrachtgevers op zoek naar laboratorium medewer kers. Heb jij een afgeronde MLO en/of HLO opleiding en heb jij aantoonbare werkerva ring, kom dan gauw bij ons langs! Wij hebben dan misschien een leuke baan voor je! Voor meer informatie bel dan naar de Start Vestiging Goes, Stationspark 2, telefoon nummer: 0113-240100. Frezer CNC Voor deze functie heb je kennis van CNC technieken en programma's en algemene meettechniek. Aan de hand van complexe tekeningen en machine programma's verricht je zelfstandig min of meer complexe machinale bewerkingen, zoals frezen CNC. Het werk wordt verricht in de 3-ploegendienst. Assemblagemedewerker Je voert het werk uit aan de hand van tekeningen en mondelinge instructies zoals het samenstellen van serie-elementen, plaatwerk en het samenstellen van gevelelementen. Voor deze functie heb je ervaring in productietechnieken. Het werk wordt verricht in dagdienst als 2- ploegendienst. Tevens zijn wij regelmatig op zoek naar: ervaren constructiebankwerkers en gecertificeerde lassers. Voor meer informatie over de bovenstaande technische vacatures bel dan naar de Start Techniek Vestiging Metafit Vlissingen, Beiiamypark 28, telefoonnummer: 0118-430000. Horecamedewerkers Ben je deze zomer beschikbaar en op zoek naar een seizoensbaan of vakantiewerk? Wij zijn voor diverse horecabedrijven op zoek naar medewerkers bediening, afwashulpen en terrasmedewerkers. Voor meer informatie bel dan naar de Start Vestiging Middelburg, Lange Noordstraat 4, telefoonnummer: 0118-624700 of Vlissingen, Beiiamypark 28, telefoonnummer: 0116- 414706. Tevens zijn wij regelmatig op zoek naar: ervaren heftruckchauffeurs, finan cieel medewerkers en taxichauffeurs. Voor meer informatie bel dan naar de Start Vestiging Middelburg, Lange Noordstraat 4, telefoonnummer: 0118-624700. Koninklijke A u r i s Groep Auditieve Communicatieve Expertise Auditief Communicatief Expertisecentrum Bergen op Zoom en Goes Het ACE, het Auditief Communicatief Expertisecentrum in Bergen op Zoom en Goes, maakt deel uit van de Koninklijke Auris Groep en is verbonden met de centra in Rotterdam en Utrecht. Het ACE bestaat uit een audiologisch centrum en een Onderzoek en Adviescentrum, waar kinderen en volwassenen worden gediagnostiseerd en begeleid met auditieve en/of communicatieve beperkingen. Een multidisciplinair team, bestaande uit audioloog, logopedist, psycholoog es maatschappelijk werker, buigt zich over de vraag van de cliënt en komt met een advies voor begeleiding en behandeling of doorverwijzing. Voor deze Centra zoeken wij op korte termijn een psycholoog/orthopedagoog m/v (18 - 36 uur) Wat gaat u doen? op de beide ACE's draagt u bij aan multidisciplinaire diagnostiek bij (jonge) kinderen met diverse ontwikkelingsproblemen afhankelijk van de omvang van uw aanstelling functioneert u als lid van de Commissie van Begeleiding en begeleidt u leerlingen op De Kring, de school voor kinderen met hoor, spraak- en/of taalmoeilijkheden in Goes u adviseert ouders en begeleidt leerkrachten Wat vragen wij? een universitaire opleiding als psycholoog of (ortho)pedagoog ervaring in het doen van psychodiagnostisch onderzoek en het afnemen van psychodiagnostische tests oog voor wat ouders, kinderen en leerkrachten nodig hebben een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een open, flexibele en op samenwerken gerichte instelling ervaring of affiniteit met auditieve en communicatieve problematiek minimaal 2 jaar relevante werkervaring bij voorkeur woonachtig in de regio Wat bieden wij? een afwisselende functie met een veelzijdig takenpakket een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, gebaseerd op de salarisschalen vanaf 10 var de Gemeente Rotterdam. Wilt u meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. de Leeuw, locatiemanagf. telefoon (010) 413 22 80. Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen twee weken na het verschijnen van des advertentie sturen naar de Koninklijke Auris Groep, t.a.v. mevrouw drs. K.E. Pasman groepsdirecteur ACE/Zorg, Ammanplein 6, 3031 BA Rotterdam. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met e auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34