Op zoek naar PZC Alles voorde klant. PZC **fe kijk op: www.abab.o Junior senior belastingadviseurs m/v Assistent accountants m/v (schoolverlater) Terneuzen ABAB Medewerker Commerciële Binnendienst Hypotheken/Vermogen Rabobank Kleintjesmarkt.nl ZO6, jij 2(ZAT MOoRd do<lN VOOR "2DV kRAAcl Aankomend Teamleider Uitvoering zaterdag 5 juni 2004 Voori"eer;ofom. Len goed evenwicht vinden tussen vakkundigheid en betrokken zijn. Tussen weten wat wel en niet kan. Ben je goed in balans? Kijk dan op www.abab.nl/werken. ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN Biedt Rabobank Schouwen-Duiveland is een vooruitstrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. In haar werkgebied profileert de bank zich als een initiatiefnemer. De bank streeft naar verdieping van de dienstverlening. Dat levert mogelijkheden op voor medewerkers die het vizier gericht hebben op de wensen en behoeften van de bank. En zo - in samenwerking met ander.e teams binnen de bank - maximale resultaten boeken.Voor de bank én voor de klant.Op dit moment zijn wij op zoek naar een medewerker Commerciële Binnendienst Hypotheken/Vermogen. Als medewerker Commerciële Binnendienst Hypotheken/Vermogen, met coördinerende taken binnen het team, ondersteun je de adviseurs Hypotheken/ Vermogen zodat zij zich volledig kunnen concentreren op hun verkooptaken. Je weet snel en effectief klantafspraken te maken voor de adviseurs, bereidt de dossiers doelmatig voor en handelt de verkoop efficiënt af. Je bent verantwoordelijk voor de dossiervorming. Controleert offertes, overeenkomsten, polissen en klantrapporten van de adviseurs en werkt deze nauwkeurig uit. Relevante details koppel je terug aan het verkoopteam. Het belang van de klant staat voor jou centraal. Je bent helder en overtuigend in het beantwoorden van klantvragen en biedt een passende oplossing aan. Je werkt effectief samen met je collega's en bent alert op signalen uit de markt. Je bewaakt planningen, de opvolging van signalen en de afwikkeling van het verkoopproces. Je bent betrokken bij het gezamenlijke verkoopresultaat. Werk je op MBO+ niveau en heb je kennis en ervaring op het gebied van hypotheken en vermogen, reageer dan op deze vacature! Sollicitaties: Graag vóór 19 juni a.s. schriftelijk richten aan Rabobank Schouwen-Duiveland, mevrouw F. Padmos,algemeen directeur, Postbus 28,4300 AA te Zierikzee. Je kunt je brief met CV ook mailen naar: Personeelszaken@schouwen-duiveland.rabobank.nl. Het is tijd voor de Rabobank nurkirtmg-rèBHKiRkJti* (m/v) Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snél gèvonden. Snel verkocht. BONI www.bontvoordieren.nl Vraag een gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontvoordieren.nl of bel (020) 676 66 00. Voor een kwaliteitsslagerij op Walcheren, die vlees, huisgemaakte vleeswaren en maaltijdcomponenten verkoopt in de consumptieve markt met een groeiend vaste don H 3 rtog klantenbestand, zoeken wij voor een fulltime dienstverband een ervaren WINKELSLAGER m/v werkzaamheden Als winkelslager bewerkt en portioneert u slachtdieren, maakt en bereidt u worst en andere vleeswaren, bereidt u sauzen, ragoutachtige producten, maaltijdcomponenten van vleesspecialiteiten en salades. U bent de vakman in de winkel en adviseert de klanten bij de aankoop. Vanzelfsprekend draagt u mede zorg voor een hygiënische bereidingswijze en voor het onderhoud van de winkel en slagerij. wij vragen Opleiding als vleesbewerker en vleeswarenbereider op MBO of vergelijkbaar niveau Enige jaren werkervaring in vakgebied Sociaal vaardig en klantgerichtheid Grote mate van accuratesse Flexibele en collegiale werkhouding Kennis van de Duitse taal en rijbewijs B is een pré Lijnbaan 30 4461 HK Goes T: 0113 271 270 M: 0650 447 030 E-mailadres info@personeelsadviesdienst.nl Correspondentieadres Postbus 2129 4460 MC Goes arbeidsvoorwaarden Voor een goede, enthousiaste, zelfstandige, flexibele en resultaatgerichte medewerker j worden ontwikkelingsmogelijkheden naar een grote mate van zelfstandigheid geboden in het vakgebied. Het slagersbedrijf kent voor de bedrijfstak een CAO. Daarnaast kent de opdrachtgever uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voldoet u aan de het profiel, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV nas Den Hartog PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129, 4460 MC Goes. U kunt voor infor matie over deze functie contact opnemen met de heer P.J.H. den Hartog. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Distributie Uitvoering, met standplaats Goes, heeft een vacature voor een fulltime aankomend Teamleider Uitvoering. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Integrale aansturing van de eigen medewerkers. - Uitvoering van geplande werkzaamheden. - Opsporen meten en verhelpen van storingen. - Schakelen in het net (onderhoud, storingen, inbouwen). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van je: - Een mbo-opleiding Elektrotechniek en bereidheid tot verdere studie. - Aantoonbare leidinggevende en managementvaardigheden. - Zelfstandig kunnen werken en verantwoordelijkheidsgevoel. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.933,bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jan Hofman, manager Distributie Uitvoering, telefoon (0113) 88 41 60. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV binnen twee weken aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30