PHILIPS X H Jazeker. De Hypotheker. PZC Mechanische Operators Leë mah Uiyp b&ftw COMMERCIEEL ASSISTENT (m/v) kinderverpleegkundige GRENZELOZE VOORUITZICHTEN fc V Sociaal-agogische vakken 1.0 Fte goes Hoornbeeck College zaterdag 5 juni 2004 Binnen onze productieafdelingen zijn we op zoek naar: Wat ga je doen? Philips Roosendaal heeft het voornemen om mechanisch opera tors beter voor te bereiden op hun werkplek op onze productie lijnen. Dit wil Philips Roosendaal bereiken door je een gedegen opleidingsprogramma te laten doorlopen. Samen met andere leden van een semi-autonoom team ben je verantwoordelijk voor het gehele proces van het produceren van lampen (TL- en spaar lampen). Samen met je collega's draag je zorg voor goede resul taten op de productielijn. Je bewaakt het proces, doet onderhoud, lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Ook heb je de verantwoordelijkheid voor een aantal organisatorische taken. Je gaat in 5-ploegendienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat vooroploopt in de toepassing van nieuwe technologie en procesbeheersing. Je krijgt de ruimte om je kwaliteiten ten toon te spreiden en je kennis verder te ontwikkelen. Wat vragen we? VBO opleiding (LTS/MAVO wiskunde) en het vakdiploma Vapro A/B of het MTS-diploma Ervaring met productietechnieken en productieprocessen Flexibele instelling Groot verantwoordelijkheidsgevoel Continue verbeterhouding Kunnen werken in een team Willen leren Een technische test behoort tot de sollicitatieprocedure. Philips Lighting Roosendaal is het internationale kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampengroep Onze vestiging produceert niet alleen zo'n ISO miljoen lampen per jaar, maar ontwikkelt ook processen, machines en nieuwe producten zoals de unieke TL-S lampen. Daarbij gaan we steeds weer voor de allerbeste kwaliteit! We zoeken nieuwe medewerkers die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte teamwarkers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf le halen. Jouw inspan ningen worden beloond. Gegarandeerd! Heb je interesse? Bel voor meer informatie Frans Naerebout 0165-577922 (Flexteammanager), Ronald Dankers 0165-577704 (Opleidingen/ Personeelszaken) of llja van Ballegooijen 0165-577724 (Per soneelszaken). Wil je reageren? Doe dit dan via onze internetsite: www.philips.nl\werken (vacatures en solliciteren) of stuur een e-mail met je persoonlijke gegevens en korte motivatie naar: roosendaal.personeelszaken@philips.com. Philips Lighting BV, Personeelszaken, Zwaanhoefstraat 2,4702 LC Roosendaal. De Hypotheker is in ruim vijftien jaar tijd uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadviesorganisatie met ongeveer 125 zelfstandige vestigingen. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij een parttime (24 uur): De Hypotheker biedt je een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administratie. Je opleiding ligt minimaal op HAVO/MEAO-niveau. Commercieel inzicht is noodzakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid.Verder ben je representatief en kun je goed zelfstandig werken. Ervaring in de branche en kennis van Word en Windows 98 zijn een pre. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende func tie? Stuur dan, liefst vandaag nog, je reactie met uitge breid curriculum vitae aan De Hypotheker, ter attentie van dhr. R.H. van Deemter. Segeersstraat 9, 4331 JM, Middelburg. Voor meer informatie kun je contact opnemen met dhr. R.H. van Deemter, telefoonnummer (0118) 640 200. Je vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl. De Hypotheker Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passievoor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen, de gezamenlijke trans mural afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in i Als kinderverpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van patiënten van 0-18 jaar van alle specialismen die het ziekenhuis kent, waaronder patiënten die in een acute levens bedreigende situatie zijn gekomen of dreigen te komen. De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximumsalaris van 2.820,- bruto per maand. Het betreft hier een vacature voor 24 of 32 uur per week voorlopig voor de duur van een jaar met mogelijkheid tot verlenging van het contract. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw G. de Gans, tel. (0118) 425 511, mevrouw M. van Kann of met mevrouw A. Berendsen, tel. (0118) 425 550. Stuur uw sollicitatiebrief vóór 19 juni a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P8tO, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING in de grootste gemeente van Zeeland -mail: istbu Jvert Jord- !UW ion atei AFDELINGSHOOFD SOCIALE ZAKEN M/V 36 uur per week, schaal 13 De afdeling Sociale Zaken voert het sociale beleid van de gemeente uit. Binnen het scala van werkzaamheden is een belangrijke taak het activeren van ongeveer 1200 klanten naar betaald werk. De afdeling kent een formatie van circa 45 fte's. Wij verwachten van je dat je op enthousiaste, daadkrachtige en coachende wijze leiding geeft aan de afdeling. Mondelinge informatie over de functie en over de procedure kan worden ingewonnen bij Jan Princen, directeur sector Maatschappelijke Zaken, tel. 0115-455 770. MEDEWERKER MILIEUVERGUNNINGEN EN -HANDHAVING A M/V 36 uur per week, schaal 9 De afdeling Milieu en Natuur bestaat uit de clusters Milieutechnologie en Milieuvergunningen en -handhaving. Je werkt op het cluster Milieuvergunningen en -handhaving. Dit cluster heeft tien medewerkers. Je behandelt en toetst milieuaanvragen en meldingen en spoort illegale activiteiten op in het kader van het milieutoezicht en de handhaving. Je adviseert over milieu aspecten van alle toezichts- en handhavingszaken. Je verricht bedrijfsbezoeken. Je behandelt milieuklachten en adviseert daarover. Je verricht piketdiensten. Je verricht overige binnen de afdeling voorkomende werkzaamheden. In het kader van het Verbeterplan Milieuhandhaving zijn de handhavingsaspecten momenteel nadrukkelijk onderwerp van ontwikkeling. De volledige oproepen, een globale beschrijving van de organisatie en informatie over onze gemeente vind je op www.temeuzen.nl. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreid cv kunnen tot uiterlijk 19 juni 2004 worden ingezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, Postbus 35.4530 AA Terneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl. De grootste gemeente van Zeeland is ambitieus en veelzijdig. Terneuzen werkt hard aan tal van vernieuwingen die de gemeente nog prominenter op de kaart zetten. Want iedereen mag weten dat Terneuzen een unieke gemeente is waar wonen, werken en recreëren naadloos op elkaar aansluiten. De 55.000 inwoners kunnen rekenen op een slagvaardige gemeente die naar de toekomst kijkt Verrassende nieuwbouwprojecten, culturele evenementen en de moderne bedrijfslocaties bewijzen dat. Om onze ambities waar te maken, willen we onze gemeente versterken met mensen die gedreven en veelzijdig zijn. Mensen die tot hun recht komen in een grootschalige, afwisselende werkomgeving met ruimte voor creativiteit en eigen inbreng. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet feili Je si op prijs gesteld. hou< —F Het bestuur van het Hoornbeeck College zoekt voor indiensttreding met ingang van het cursusjaar 2004-2005 een docent (m/v) voor: voor de locatie Functie-informatie: De lessen worden gegeven in de opleidingen Helpende Welzijn, Sociaal Pedagogisch Werker en Onderwijsassistent van de sector Welzijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten met ervaring in een van de relevante werkvelden van de sector welzijn die bereid zijn een onderwijsbevoegdheid te behalen. De locatie Goes beschikt over een nieuw, modern en goed geoutilleerd gebouw. Het is mogelijk om naar een gedeelte van de vacature-uren te solliciteren. Nadere informatie: Meer informatie over ons college kunt vinden op www.hoornbeeck.nl. Salariëring geschiedt volgens de Rechtspositieregeling Reformatorisch Beroepsonderwijs (RRBO). Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn gunstig. Studerenden worden eveneens van harte uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer A. de Gelder, sector directeur welzijn, tel.nr. (010) 293 78 77 (school) of (0180) 61 18 06 (privé) en de heer C. Nieuwenhuyzën, unitmanager welzijn, tel.nr. (0113) 21 42 78 (school) of (0113) 35 41 40 (privé). Bij de sollicitatieprocedure wordt de VGS-sollicitatiecode gehanteerd. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij de grondslag en het doel van de Vereniging onderschrijven. Sollicitaties met vermelding van (kerkelijke en zakelijke) referenties kunt u voor D.V. donderdag 17 juni a.s. richten aan de secretaris van de Vereniging, de heer G. van der Laan, Postbus 405, 3800 AK Amersfoort. Het Hoornbeeck College voor middelbaar beroeps onderwijs met vestigingen in Amersfoort, Apeldoorn (m.i.v. augustus 2004), Goes, Kampen en Rotterdam gaat uit van de Vereniging voor Voortgezet Onderwijs op Reformatorische Grondslag, gevestigd te Amersfoort. De grondslag van de Ver eniging is het Woord van God en de drie Formulieren van Enigheid. Het onder wijs is bedoeld voor jonge mensen die met hun ouders bewust kiezen voor refor matorisch onderwijs. Werken aan het Hoornbeeck College Bouwen aan een toekomst Reformatorisch Opleidingen Centrum s n-ddelbaar beroepsondei Hur Stut Cirk Stui Utri bet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10