Arnemuiden houdt traditie in ere Zaamslag heeft bredere selectie John Bakker wint in Oss en breidt zijn voorsprong uit Autocross Sluiskil aantrekkelijk door pech deelnemers Ergste nachtmerrie voor Joan van Belzen Tweedeklasser in nacompetitiefinale tegen VVGZ na kwartier al kansloos uitslagen Belg De Graeve troeft Mol af in Acht van Eede rs Cruijff mag wei agenda dinsdag 1 juni 2004 door Bauke Boersma HALSTEREN - Hij verliet het veld als een groot kampioen. Jo an van Belzen werd na het laat ste fluitsignaal van scheidsrech ter Harskamp op de schouders genomen door de supporters van Arnemuiden en over het veld van Halsteren gedragen. Maar de doelman had met zijn ploeg toch echt de nacompetitie- finale van VVGZ (1-4) verloren. De geste van cle Zeeuwse voet balfans was dan ook vooral be doeld als blijk van waardering voor de 21-jarige keeper, die de laatste vijf jaar het doel van Ar nemuiden 1 verdedigde, maar volgend seizoen bij Kloetinge on der de lat staat. Joan van Belzen was zichtbaar aangedaan door zoveel warmte en liet, hoog bo ven de rood-gele massa uitste kend, zijn tranen de vrije loop. „Dat was een prachtig gebaar van onze supporters", sprak Jo an van Belzen met zachte stej^ toen hij zijn emoties een halfui na het eerbetoon weer enigszii^ onder controle had. „Het ze. ook alles over die mensen. Ariu.0 muiden heeft echt een fantas tisch publiek. Ik verlaat de clu^ maar ze kijken mij er echt mij, op aan. Maar het maakte hr verlies tegen WGZ (1-4) er feitje lijk alleen maar wranger o^0 „Dit had een heel mooie dsej voor de club, voor de fans voor mij moeten worden", pnje' velde Van Belzen naderhanve „Maar na een kwartier voetbaj0 len was het eigenlijk al voorb^a Verschrikkelijk. Zo'n scenar,n was mijn ergste nachtmerrie.a In de mislukte missie zag Jo&.( van Belzen, hoe vers de nede^ laag tegen WGZ ook was, direct een nieuwe uitdaging. J plaats van tegen Arnemuid^e speel ik komend seizoen d^e twee keer tegen WGZ. No^ dan moet ik dan maar eens goewa revanche nemen voor vandaag,ei 3e van onze sportredactie OSS - John Bakker heeft zijn tweede zege van dit seizoen ge boekt. De motorcrosser uit Ter- neuzen, die uitkomt voor het Yamaha-GS Racing Team, liet op het stratencircuit in Oss Ro bert Mentzen en teamgenoot Paul Mooij man achter zich en vergrootte daarmee zijn voor sprong in het algemeen klasse ment van de Superstock 2004. Bakker had voor de vijfde wed strijd van het seizoen in Oss 21 punten voorsprong op Mooij- man. Die marge groeide door zijn overwinning naar dertig punten. In de eerste training rea liseerde Bakker de tweede tijd en nadat de grip was verbeterd door enkele wijzigingen aan de afstelling, kwam hij in de twee de training tot de snelste tijd. Bakker startte daardoor vanaf de eerste startplaats en kwa&, als eerste de chicane uit. In (Le resterende veertien rondI>s kwam de Zeeuws-Vlaming volgens niet meer in de prob]ge men. Achter hem vocht zi|10 teamgenoot Mooijman een aa: trekkelijk gevecht uit met MeiL. zen. De laatste wist de strijd a,e] de tweede plaats uiteindelijk Pw zijn voordeel te beslechten. jts ,,Ik heb lekker gereden, relaxt;n ook", zei Bakker na afloop. „£a ben wel iets meer op safe ga^e rijden, toen ik zag dat mijn voosri sprong steeds groter werd. de 25 punten die ik hier vater daag heb verdiend ga ik met e|e lekker gevoel naar huis.ao In de negende ronde van de ratje liet Bakker en passant ook ny0 de snelste rondetijd notertt,a 1.40.183 minuten. Over twee wfie ken volgt in Raalte de zesde we^j strijd van het seizoen in de S^n perstock. door Bauke Boersma HALSTEREN - Het had een prachtige, onvergetelijke zater dag moeten worden, het werd al na een kwartier voetballen een regelrechte ramp. Arnemuiden mocht in de nacompetitiefinale tegen WGZ nog niet eens rui ken aan de eerste klasse: 1-4. Daarmee hield de tweedeklasser een, niet bijster leuke, traditie in ere. Arnemuiden en het feno meen nacompetitie zijn name lijk allesbehalve vrienden. Sinds het seizoen 1994/1995 proefde de club zeven keer van het toetje, evenzovaak slaagden de Zeeuwen er niet in te promo veren. De achtste missie, in Hal steren tegen WGZ, liep dus weer uit op een deceptie. „Een trauma?", herhaalde Arne- muiden-aanvaller Jacky de Smit, een van de spelers die alle genoemde nacompetities mee maakte, de vraag. „Nou, dat valt wel mee. Het is al heel wat dat we nu de finale haalden." Ook laatste man en aanvoerder Jos Poortvliet, eveneens present bij alle vorige nacompetitiedeel- names, wilde van een diepgewor teld probleem bij Arnemuiden niets weten. „Het is wel opval lend dat het ons nooit lukt, maar onze slechte band met de nacompetitie heeft volgens mij geen invloed op dit duel gehad. Het is niet zo dat we daardoor vooraf al bang waren dat het weer niet zou lukken." Bij Wim Davidse leefde die vrees wel degelijk, zo erkende de trainer van Arnemuiden. Niet alleen vanwege de slechte ervaringen van zijn huidige club, ook omdat Davidse zelf wat betreft het naspel van de competitie geen conduitestaat heeft om trots op te zijn. Vijf keer eerder was hij van de par tij, vijf keer strandde hij. „Dan denk je voor de wedstrijd van vandaag echt wel: oei, oei, wat gaan we dit keer meemaken?" Formaliteit Het antwoord kreeg Davidse za terdag al na iets meer dan een kwartier. WGZ had toen al een 3-0-voorsprong en maakte de rest van de wedstrijd tot een for maliteit. „Het was na een kwar tier eigenlijk al voorbij", wist ook Jacky de Smit. „Dan hoop je nog dat na onze 3-1 het twee de doelpunt snel valt, dan wordt het weer een wedstrijd. Maar dat zat er nooit echt in." Een dodelijke cocktail van Zeeuwse persoonlijke fouten en Zwijndrechtse snelheid was ver antwoordelijk voor de vlotte on dergang van Arnemuiden. Al na 53 seconden moest Joan van Belzen vissen. Voorstopper Cor- jan Marijs wilde een diepe bal van WGZ met het hoofd terug leggen op Van Belzen, maar ver giste zich schromelijk in de af stand tot zijn doelman. De ra- zendvlugge Jeroen Bezemer liep vervolgens bij Michel Carol weg en knalde de bal tussen de be nen van Van Belzen door: 0-1. Die'waarschuwing kwam kenne lijk niet aan, want zeven minu ten later was het weer de snel heid van Bezemer die Arnemui den voor een onoverkomelijk probleem stelde. Cyril Versteeg legde de bal over de Zeeuwse de fensie, Bezemer liet de verdedi ging zijn rappe hielen zien, lepel de de bal over Van Belzen en gaf het leer een beslissende tik: 0-2. „We wisten dat WGZ een paar snelle spitsen heeft", vertelde Poortvliet naderhand. „Maar wat moet je als je na een minuut al met 1-0 achter staat door een persoonlijke fout? Je houdt reke ning met een moeilijke beginfa se, maar weet ook dat als je die doorkomt, dat er dan een gelijk waardige wedstrijd onstaat." „We zouden hun spitsen kort dekken", voegde Jacky de Smit eraan toe. „Maar onze verdedi gers stonden aanvankelijk steeds op drie meter. Tja, dan wordt het een moeilijk verhaal." Helemaal toen de Zwijndrecht se snelheid na zeventien minu ten goed was voor een derde tref fer. Remco Koremans mocht op pad na balverlies van Leon van Belzen en Jos Poortvliet kon hem de weg naar het doel niet meer versperren: 0-3. „Ik dacht er nog even aan hem vast te houden of neer te leg gen", zei Poortvliet. „Maar dan krijgen we een strafschop tegen en ik een rode kaart. Daar wa ren we niets mee opgeschoten." Nu mocht Arnemuiden met elf spelers blijven staan en daar werd de ploeg in elk geval één doelpunt wijzer van. Arjen Reyn- oudt kopte de bal in de 36ste mi nuut binnen nadat Marinus Baas een poging zag stranden. „In de tweede helft heb ik met het inbrengen van een extra aan valler (Mario de Nooyer) gepro beerd het tij nog te keren", stel de trainer Wim Davidse. „Maar tot meer dan hopen dat de bal een keer goed valt, waren we vandaag niet in staat." Strafschop De bal viel echter niet één keer goed. Tenminste, niet voor Arne muiden. WGZ maakte er zes mi nuten voor tijd 1-4 van toen André Helmink een strafschop benutte nadat Raymond de Nooyer Remco Koremans ten val had gebracht. „Wij hadden ook een strafschop verdiend toen die WGZ-verdediger (Dan ny Buyink) hands maakte", wil de Jacky de Smit de wereld nog even doen geloven dat er voor Arnemuiden meer dan een roem loze nederlaag had ingezeten. Maar al te zwaar tilde het Zeeuwse kamp nu ook weer niet aan de gemiste kans op promo tie naar de eerste klasse. „Een enkeling heeft nu even de smoor in", vertelde Davidse nadat hij in de kleedkamer eerst even de 'slachtoffers' had geteld. „Maar de berusting overheerst." Sterker, luttele minuten na het echec in Halsteren was het grote vooruitblikken naar het seizoen 2004/2005 al begonnen. „Vol gend seizoen maar weer probe ren te promoveren", riepen De Smit en Poortvliet in koor. „Maar dan wel rechtstreeks", voegde Wim Davidse er met een vette grijns aan toe. Want met het fenomeen nacompetitie zijn Arnemuiden en Davidse be paald niet bevriend. Arnemuiden-VVGZ 1-4 (1-3). 1. Jeroen Bezemer 0-1, 8. Jeroen Be zemer 0-2, 17. Remco Koremans Arnemuiden-middenvelder Patrick Siereveld staart vol ongeloof voor zich uit, terwijl de supporters van WGZ op de achtergrond een feestje vieren. foto Con Clasquin 0-3, 36. Arjen Reynoudt 1-3, 84. André Helmink1-4 (strafschop). Scheidsrechter: M. Harskamp (Lexmond). Gele kaarten: Jacky de Smit en Raymond de Nooyer (Arnemuiden). Aantal toeschou wers: 1300. Arnemuiden: Joan van Belzen; Raymond de Nooyer, Corjan Ma rijs, Jos Poortvliet, Michel Carol (58. Mario de Nooyer): Patrick Sie reveld, Leon van Belzen, Arjen Reynoudt (70. Marvin Meerman Comé van Belzen; Marinus Baas, Jacky de Smit. Autosport Sluiskil. Autocross. Balkenklasse: 1. Ben de Ridder (Vlissingen), 2. Bas Boekhout (IJzendijke), 3. Jan-Willem de Feijter (Axel). Tot 1550 cc: 1. Bart Roelse/Ab de Jonge (Waterlandkerkje/ Hoek), 2. Colin de Putter (Biervliet), 3. Onno Harte (Schiedam). Tot 1950 cc: 1. Dennis Poppe (Vlissingen), 2. Dave Guiljam (Terneuzen), Jack Konings (Nis pen). Boven 1950 cc: 1. Matthieu Kreu- ie ('s-Heer Arendskerke), 2. Cor Heer- kens (Sluiskil), Ron Baans (Vlissingen). Sprinters: 1. Johan Balemans (Oud- Gastel), 2. Peter Balemans (Oud-Gas tel), 3. Leonard van de Ven (Vlissingen). Superfinale: 1. Onno Harte. Stand na drie wedstrijden: Balken klasse: 1. Piet Pfaff (Hulst). Tot 1550 cc: 1. Colin de Putter. Tot 1950 cc: 1. Dennis Poppe. Boven 1950 cc: 1. Ron Baans, Sprinters: 1. Leonard van de Ven. Biljarten Eindstand teamcompetitie Walche ren en De Beveianden. Bandstoten. Poule 1:1. Avontuur 1 6-217, 2. De Toe komst 1 6-213, 3. TOG 1 6-201, 4. EEDE- De 'Acht van Eede', de tweede wedstrijd in het regelma tigheidscriterium van wieler wedstrijden in Zeeuws-Vlaande- ren, door de Belgische WAOD gehouden, kreeg gisteren een Nederlands/Belgische finale. In de voorlaatste lus reden Peter Mol en Geert de Graeve weg uit een kopgroep van tien renners. De vlijmscherpe eindsprint le verde een Belgische zege op voor de Belg De Graeve. Die strijd om de bloemen vorm de het sluitstuk van een bijzon der snel gereden koers. Na een korte verkenning zat het spel al vroeg op de wagen. Koen van de Velde, de winnaar van de ope ningskoers in Hulst, Stefan Adriaansens en Alex Howarth trokken er al na een paar ronden op uit voor een vroeg avontuur. Meer dan een kwart minuut kreeg het trio niet, maar die eer ste uitval van formaat had wel tot gevolg dat het peloton in een aantal stukken uiteen viel. Onder aanvoering van Peter Mol sloten eerst vijf renners aan en toen de kruitdampen opgetrok ken waren bleek een kopgroep van tien renners de beslissende ontsnapping op stapel te hebben gezet. De rest was gezien. De finale werd een bijzonder aantrekkelijk schouwspel. De vele schermutselingen bleven eerste echter zonder resultaat. Tot in de voorlaatste omloop Mol en De Graeve een gaatje bij een harkten en dat tot op de streep vasthielden. De Graeve maakte het in de sprint tenslot te knap af. HGL/KOT'86 6-200, 5. Delta 1 6-189.Q ONDA 1 6-185, 7. De Sportvisser 6-182. Poule 2: 1. VEG/ABV 2 6-213,j»- Rehawe 1 6-212, 3. TOG 2 6-206, 4. AL11 1 6-197, 5. Delta 2 6-192, 6. Avontuur 6-188, 7. De Sportvisser 2 6-173. PouW 3: 1. De Herberg 1 6-228, 2. ALM 6-219, 3. De Sportvisser 3 6-202, ur VEG/ABV 3 6-192, 5. Avontuur 3 6-1? 6. Delta 3 6-187, 7. ONDA 2 6-182. Por113 le 4:1De Vier Linden 1 6-216, 2. Onckei de Toren 1 6-207, 3. ALM 3 6-2O0,uf| Dampoort 1 6-199, 5. TOG 3 6-195, VEG/ABV 4 6-190 (81,1%), 7. Avontuu 6-190 (80,4%). Poule 5: 1. RehaweDe 5-186, 2. HIO 1 5-183, 3. De Vier LindUp. 2 5-168, 4. Scheldezicht 1 5-159, 5. Of, der de Toren 2 5-158, 6. De Herberg5'3 5-153. /ai Kader 38/2. Poule 1:1. VEG/ABVm, 5-28, 2. Windenburg 1 5-17, 3. VEG/A5 1 6-13,4. Rehawe 1 6-8. :er IJzendijke. Zesde Paul van di Hooft-toernooi. Poule A: Apollo'6'0(- IJzendijke 1-0, Hoofdplaat-Gelege/Oi heidsteam 0-1, Apollo'69-Gelegenheicn team 1-2, Hoofdplaat-IJzendijke 2- Apollo'69-Hoofdplaat 0-2, Gelegd0! heidsteam-IJzendijke 2-0. Eindstanfoc 1. Gelegenheidsteam 3-9; 2. IJzendijó,, 3-3; 3. Hoofdplaat 3-3; 4. Apollo '69 3" Poule B: Aardenburg-Sluiskil 0-0, BiJ16 vliet-HVV'24 0-2, Aardenburg-HVVfic 0-1, Biervliet-Sluiskil 1-2, Aarde,a| burg-Biervliet 0-0, HVV'24-Sluiskil 2 Eindstand: 1. HVV'24 3-9; 2. Sluist 3-4; 3. Aardenburg 3-2; 4. Biervliet 3-liai Kruisfinales: Gelegenheidsteam-Sluw kil 1-0, HVV'24-IJzendijke 1-0. Plai singswedstrijden. Óm zevend1 plaats: Biervliet-Apollo'69 1-0. Om viQp de plaats: Aardenburg-Hoofdplaat 2)rc Om derde plaats: Sluiskil-IJzendijr - 1-1 (IJzendijke wns). Finale: Gelegd^ heidsteam-HVV'24 3-1. li£ Eindstand: 1. Gelegenheidsteam; 4e, HVV'24; 3. IJzendijke; 4. Sluiskil; 5. A: denburg; 6. Hoofdplaat; 7. Biervliet;1^ Apollo'69. Ri Acht van Eede. Vrije liefhebbei11 WAOD: 1. Geert de Grave (B), 2. Peölc Mol, 3. Mario Lammens, 4. Koen van$c' Velde (B), 5. Stefan Adriaansens (BU Walter Smidt, 7. Alex Horwath (Eng.), Bart Verleijsen (B), 9. Kurt Bauwens (bij 10, Fonny Kint. BARCELONA - Middenveldl Jordi Cruijff mag transferviJJ weg bij Espanyol. VL De dertigjarige Nederlandse] kwam het afgelopen seizoen we\n nig aan spelen toe bij de tweecn0 voetbalclub van Barcelona) Cruijff zou elders in Spanje et nieuwe club zoeken. ANP/AFt)e 31c ijl Dinsdag iir I Wielrennen 110f Ronde van Axel. Locatie: Kanaalkaoj^ Axel. Categorie: elites/beloften/anv teurs A. Start: 19.00 uur. Afstand: 80Wa lometer. j}i< Ronde van IJzendijke. Locatie: Kont ginnestraat, IJzendijke. 14.00 uur: dik( bandenwedstrijden voor de jeu?"6 18.00 uur: veteranen (50 kilometre 19.30 uur: C en D-categorie (70 kilorti ter). 19.31 uur: A en B-categorie (70 kil meter). Inschrijven: café Les Amis, Id^11 ninginnestraat, IJzendijke). :h( van onze sportredactie SLUISKIL - Hij baalde. Weg kansen op de eindzege. Een te rugslag bij het starten van zijn auto kostte Leonard van de Ven niet alleen drie bou gies, maar zijn bolide vatte ook vlam waardoor hij de eer ste manche van de autocross in Sluiskil aan zijn neus voor bij zag gaan. Nee, het was niet de dag van de titelverde diger bij de sprinters. Het leek allemaal heel aardig te worden op de snelle baan aan de Vogelschordijk. Voor al omdat voldoende sprinters in hadden geschreven. Met een heroptreden van Sluiskil- lenaar Jacco de Visser en Mar- tijn Ferket uit Graauw her leefden zelfs oude tijden. En Van de Ven was voor aanvang een en al optimisme. „Met de ze snelle wagen met 250 pk aan boord moet ik De Visser kunnen kloppen", wist hij. Daar waar hij in voorgaande jaren altijd geklopt werd door de man uit Sluiskil. Om de rechtstreekse confron tatie aan te gaan, moest hij echter wachten tot de derde manche. Want niet alleen Van de Ven had met pech te ma ken, ook De Visser moest tus sentijds afhaken door techni sche problemen. De versnel- lingbak van zijn bolide func tioneerde slecht waardoor hij de tweede manche moest mis sen. In de derde en vierde manche kwam De Visser terug in de baan, maar stuitte toen op een ontketende Van de Ven die met vele lengtes verschil te sterk bleek. Martijn Ferket kon zich niet in de titanen strijd mengen. Een defecte benzinepomp maakte dat hij zijn wagen vroegtijdig op de lorrie kon zetten. Bij de zelfbouwers reden Jo han en Peter Balemans uit Oud Gastel wel alle manches. Het leverde hen respectieve lijk een eerste en tweede plaats op. Van de Ven moest genoegen nemen met de derde stek, maar nestelde zich wel aan kop in het algemeen klas sement na drie wedstrijden. Om de dag waardig af te slui ten, kon Van de Ven overigens nog in de superfinale starten. Een strijd tussen de besten uit elke klasse waarbij de wat langzamere auto's voorsprong krijgen bij de start. Van de Ven zag er vanaf omdat hij zijn maatje Dennis Poppe de zege over drie wedstrijden gunde. Poppe, die in de groep toerwagens tot 1950cc superi eur reed, was erop gebrand de derde superfinale op zijn naam te brengen. Hij startte snel, maakte binnen no-time zijn reglementaire achter stand op z'n eerder gestarte concurrenten goéd en had na drie ronden de leiding te pak ken. Niets leek een nieuwe ze ge in de weg te staan tot een wiel van zijn wagen het begaf. Weg overwinning. Ben de Ridder uit Vlissingen leek daarna winnaar te wor den. Met een fikse voorsprong ging hij de slotronden in, maar plots was zijn wagen niet meer vooruit te branden. Voor Onno Harte uit Schie dam was dat net voldoende om zijn achterstand goed te maken en als winnaar te fi nishen. Ongenaakbaar Al met al was de cross in Sluiskil juist door de pech van renners aantrekkelijk. Ben de Ridder triomfeerde in de balkenklasse. Het duo Bart Roelse/Ab de Jonge (Waterlandkerkje/ Hoek) ze gevierde in de klasse tot 1550cc en Dennis Poppe was ongenaakbaar in de groep tot 1950 cc. Matthieu Kreule ('s-Heer Arendskerke) trok de winst naar zich toe bij de toerwa gens met een cilinderinhoud groter dan 1950cc. Bij de ke vers was er geen sprake van strijd omdat zowel Henk Net ten (Terneuzen) als Ruben van Overmeere (Zaamslag) binnen twee manches hun wa gen vanwege pech aan de kant moesten laten staan. Dit overkwam eveneens klas sementrijdster Ankie Jansen uit Sluiskil in de categorie wa gens met een cilinderinhoud tot anderhalve liter. David den Hollander (rechts) verruilt Kapelle voor Kloetinge. van onze sportredactie GOES - Terneuzense Boys zag de afgelopen tijd drie spelers vertrekken, maar kreeg er ook drie nieuwe spelers voor terug. Matti Buijsse (Terneuzen), Ar jen Oostdijk (SSV'65) en de der tigjarige Sven Ranzijn, die voor Odin'59 uit Heemskerk speelde maar naar Terneuzen verhuisde, maken komend seizoen deel uit van de selectie van Henk Ot- tens. AZVV versterkte zich met Has san Kesikbas, Umut Yigit (bei den Sluiskil) en Jean-Paul O'Shea (HVV'24 Al). Zaamslag verwelkomt vijf nieuwe spelers en zag drie spelers vertrekken. Arnemuiden. Nieuw: Bart van Steveninck (Yerseke), Arjen Kats (Nieuwdorp), Roy den Dun nen (Breskens), Leon van Belzen (Kloetinge 2). Vertrokken: Joan van Belzen (Kloetinge). AZVV. Nieuw: Hassan Kesikbas (Sluiskil), Umut Yigit (Sluiskil), Jean-Paul O'Shea (HW'24 Al). Vertrokken: Jaap den Doelder, Peter Wieland, Wouter Kruisi- fikx (allen gestopt), Nico Lan- gendoen (De Pelikaan). Kapelle. Nieuw: Kevin Joosse ('Nieuwland), Koen Sinke (Yerse ke), Jordi Overbeeke (Hoek), Joury Houtekamer (Kruinin- gen), Menno van Tilborgh (Kloe tinge 2). Vertrokken: David den Hollan der (Kloetinge), Niels Kole (Kloetinge), Peter Willemse (Bruse Boys), Roy Sallet (RCS). De Meeuwen. Nieuw: Denny Oosse (Bevelanders). Vertrok ken: Danny de Vries (Kloetin ge), Patrick Koppejan (lager elf tal). Nieuwdorp. Nieuw: geen. Ver trokken: Arjen Kats (Arnemui den). Noad'67. Nieuw: Leander Rouw (DFS). Vertrokken: Kees Loze- koot (Rillandia). Terneuzense Boys. Nieuw: Matti Buijsse (Terneuzen), Arjen Oost- dijk (SSV'65), Sven Ranzijn (Odin'59). Vertrokken: Jeroen van de Broeke (Hoek), Ralph Ze- gers (Axel), Marco Faassen (Ter neuzen). Zaamslag. Nieuw: Jim de Jongh (Philippine), Ferdi Kabal (Hoek), Johnny Kloonen (Hoek 2), Jeroen Hofman (IJzendijke), Mark van Kouteren (Breskens). Vertrokken: Wim Duerink (ge stopt), Ronnie Inghels (gestopt), Dennis van Leeuwen (RIA W). Derde klasse GPC. Nieuw: Regilio Pinas (RCS), Marco Schroevers (Wal cheren). Vertrokken: Dennis Dobbelaar (Dauwendaele). FC Dauwendaele. Nieuw: Vinay Ganesh (MZVC), John Steijns (Lewedorpse Boys), Dennis Dob belaar (GPC). Vertrokken: Angelo Schaalje (Oostkapelle). Serooskerke. Nieuw: Wilco de Keuning (Veere). Vertrokken: geen. MZVC. Nieuw: Casper Feleus (Nieuwland), Robert Baas (Veere), Jelle Lucassen (Veere), Wouter van der Hoofd (Veere), Jochem Ver burg (Serooskerke). Vertrokken: V.inay Ganesh (Dau wendaele). Veere. Nieuw: René-Michel Ger ritsen (Spijkenisse), Ramon Koe- ijvoets (geen club). Vertrokken: Wilco de Keuning (Seroosker ke), Robert Baas (MZVC), Wou ter van der Hoofd (MZVC), Jelle Lucassen (MZVC). ZSC. Nieuw: Kim van Veen (Me- vo). Vertrokken: John Dorre man (lager elftal). Tholense Boys. Nieuw: Marcel Nuijten (VVC'68), Said Oumha- med (Dirksland). Vertrokken: geen. Spui. Nieuw: geen. Vertrokken: Reinier Spaans (Amsterdam). 's-Heer Arendskerke. Nieuw: geen. Vertrokken: Wijbrand Boonstra (gestopt), Mark Nieuw- poort (Kloetinge). WHS. Nieuw: geen.. Vertrokken: Patrick Ketting (Goes). Yerseke. Nieuw: Ernest van Bus sel (Hansweertse Boys), Adriaan van de Plasse (Kruiningen), Jos de Koeijer (Heinkenszand). Ver trokken: John Vette (gestopt), Nic Moerland (gestopt), Bart van Steveninck (Arnemuiden), Padden van de Water (Rillan dia), Jordy den Toonder (Goes), Koen Sinke (Kapelle). foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46