RIA W blijft eenvoudig overeind PZC De Bruijn heerst in driebandentoernooi Gezelligheid troef bij estafette Runnerscriterium populair bij atleten Geslaagde inhaalrace Van de Buys in Ronde van Noord-Beveland z 2d Ploeg uit Westdorpe wacht finale tegen Meto Nieuwelink wint grenstoernooi ZVB vergadert over voortbestaan Bakker verstevigt koppositie Vierde plaats Fausto Dhanis uitslagen Domburg weer onderuit: 2-4 Euros SJEF via gelijkspel in veiligheid agenda maandag 24 mei 2004 door Rinus Verberkmoes WESTDORPE - Voor RIA W is liet voetbalseizoen nog altijd liet voorbij. De ploeg wacht vol gende week de finale van de na- competitie van de vierde klasse. Tegenstander is dan Meto. RIA W speelde gisteren in de return tegen Grenswachters met 1-1 ge lijk. Een week eerder werd het in Putte 2-4. ..Het ging moeizaam, maar dit resultaat is toereikend", zei de winnende coach Rudy Rietjens. ..Meer hoef ik er niet over te zeg gen." Trainer Gaby Niemandsverdriet van Grenswachters wist dat zijn team in Westdorpe volop moest aanvallen na het debacle van vo rige week in eigen huis. Daarom stuurde de naar Tholen- se Boys vertrekkende coach zijn team met een puur aanvallend concept het veld in. Jurgen van Liere moest in de frontlijn 'oor log' maken. Daarmee stichtte' hij vorige week bij RIA de nodi ge verwarring. Aangezien zijn elftal verdedigend toen nogal wat persoonlijke fouten maakte, was het allemaal lood om oud ij zer geweest. Rietjens hield echter rekening met het concept van Niemands- verdiet. Niet dat hij puur loop- gravenvoetbal speelde, maar de coach wist dat zijn elftal moest wachten op de mogelijkheden die zich aan zouden dienen. RLA had gisteren de beschik king over Daryl Rawidjan. De spits, die lange tijd wegens een zware knieblessure afwezig was, bleek plots speelklaar te zijn. ..Hij moest alleen maar op zijn kans wachten. Meer heb ik niet aan hem gewaagd", zei Rietjens over de naar Terneuzen vertrek kende speler. \ngel Verder koppelde de oefenmees- ter Nikki de Wolff aan Van Lie re, Daarmee moest de angel uit de ploeg uit Putte gehaald wor den. De Wolff vervulde zijn rol met verve. Van Liere baalde er zo van dat hij bij het verlaten van het speelveld zijn schoenen over de ballenvanger op het dak van de kantine smeet. Uiteindelijk had RIA niet al te veel moeite om overeind te blij ven. Temeer daar de elf van Nie mandsverdriet het spel niet kon den maken. Pas echt interessant werd het duel na 80 minuten, toen Grens wachters een vrije trap mocht nemen. Mark Leenaerts belastte zich ermee en knalde de bal in de touwen: 0-1. Grenswachters had op dat mo ment nog één doelpunt nodig om een beslissing via strafschop pen te forceren. Een uitgelezen mogelijkheid volgde enkele mi nuten na het openingsdoelpunt toen Ria-doelman Erwin de Roover hands maakte. Leenae rts belastte zich opnieuw met die taak, maar zocht de breedte, daar waar een schot op doel lo gisch leek. „Onbegrijpelijk", al dus Niemandsverdriet. Promotie In de slotminuut kwam de thuisclub vervolgens nog op 1-1 door een treffer van Marino d'Hooge die eerder een kans op 1-0 had laten liggen. De finale was binnen. Het wordt een wed strijd tegen Meto met als inzet promotie naar de derde klasse. Als het aan RIA ligt, wordt dat duel tweede pinksterdag in Clin- ge gespeeld. RIA W-Grenswachters 1-1 (0-0). 80. Mark Leenaerts 0-1, 90. Mari no d'Hooge 1-1. Scheidsrechter: Theo Kezer (Engelen). Rode kaart: Dannie Pollie (Grenswachters). Ge le kaart: Patrick Schriers, Mark Leenaerts, Patrick Nuyes (allen Grenswachters), Arjan de Mey, Dimnitri Pluym (beiden RIA). Aan tal toeschouwers: 300. RIA W: Erwin de Roover, Steven Kestele- ijn, Arjan de Mey, Vincent Ben- dijk, Nikki de Wolff, Dimitri Pluym (89. Dries Breijne), Ruud Audenaerd, Wijnand van Waes, Steven Koster (63. Marino d'Hoog- he), Daryl Rawidjan (80. Gert-Jan Jonkheijm), Ludwig van Grem- berghe. Grenswachters is op 1-0 gekomen in de wedstrijd tegen RIA W en wil zo snel mogelijk het spel hervatten, op jacht naar een tweede treffer. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders TERNEUZEN - Net zoals in voorgaande jaren ontbrak het aan spanning in het driebanden- toernooi om de Driewegencup. Jean-Paul de Bruijn domineer de ook nu weer. De finale tegen Berry Dallinga uit Sluiskil was een walk over. De Hulster biljar ter won in slechts 17 beurten: 50-12. Slechts in één partij tijdens het toernooi moest De Bruijn even op zijn tellen passen. Dat was te gen nestor Theo Platjouw. De Axelaar had zich extra opgela den voor dit treffen in de kruisfi nales. Hij hield langdurig gelij ke tred en bij de stand 27-26 in slechts twaalf beurten leek het alle kanten op te kunnen. Even hing er een verrassing in de lucht, maar door zes nullen op rij kwam dat er niet van. De Bruijn voerde op het juiste moment een tempoversnelling door. Vier, negen en vijf caram boles op rij zetten het wedstrijd beeld op zijn kop. In drie beur ten tijd was Platjouw van kans hebber tot kansloze gedegra deerd. Het scorebord wees na vijftien beurten 27-44 aan. In de twintig ste beurt maakte De Bruijn de vijftig caramboles vol en liet Platjouw op dertig achter. Dat was overigens nog een knap par tijmoyenne voor laatstgenoem de. Na die winst was duidelijk dat Jean-Paul de Bruijn niet af te stoppen zou zijn. Berry Dallinga heeft zich inmiddels ontwikkeld tot een meer dan verdienstelijke driebandenspeler, maar kan nog niet in de schaduw staan van de nationale topper. Daar kwam nog bij dat het niet meezat bij de jongste Dallinga. De Bruijn dwong dat beetje geluk wel af en won dan ook ogenschijnlijk freewheelend met 50-12 in 17 beurten de finale. Hij eindigde met een algemeen gemiddelde van 2,340, iets min der dan vorig jaar toen hij 2,50 scoorde. Theo Platjouw boekte eveneens een aardig moyenne met 1,180. „Steeds met grote voorsprong winnen geeft je wel zekerheid, maar toch kan dat ook tegen je werken", zei De Bruijn na af loop. „Je bent geneigd om te ver slappen, in de wetenschap dat je het toch wel zal redden. Daar om probeer ik vooral tegen mijn algemeen gemiddelde te spelen, dus een partij in zo'n kort moge lijk aantal beurten uitmaken. Dat houdt me scherp." SAS VAN GENT - Kees Nieuwelink uit Zuidclorpe heet het jaarlijkse schaakgrenstoernooi gewonnen. In het meer daagse toernooi voor leden van Belgische en Nederlands verenigingen had hij in De Roselaer te Sas van Gent in slotronde genoeg aan remise tegen de verrassend steti spelende Simon Provoost. Provoost van SVWZV uit Oostburg kon terugkijken m een uitstekend toernooi. Bij het ingaan van de achtsteen laatste ronde had hij zelfs nog uitzicht op de titel, Dar moest hij wel van routinier Nieuwelink winnen. Ketj Nieuwelink stelde zich tevreden met remise tegen de mei zwart spelende outsider. Hij nam de wisselbeker over vac zijn clubgenoot Gert van Rij, die als vierde eindigde.In de slotronde speelde hij remise tegen Dennis van Vliet die daardoor als derde finishte. In totaal namen 87 scha kers deel. SLUISKIL - De Zeeuws-Vlaamse biljartbond houd] woensdag 26 mei de algemene ledenvergadering in Hei Meulengat te Sluiskil. De bijeenkomst staat in het teken van het voortbestaan van de bond. Dit zal in sterk afge slankte vorm zijn nu een flink aantal leden besloten hedt om terug te keren naar de KNBB. Bestuurslid en wed strijdleider teamcompetitie Eddie van Goethem is aftre dend en stelt zich niet herkiesbaar. Ook arbiterscoördina- tor Ben de Waal en penningmeester Joop Holdorp zijn af tredend. Ben de Waal is niet herkiesbaar. Joop Holdorp 13 niet herkiesbaar voor de functie van penningmeester, maar stelt zich wel beschikbaar voor een gewone be stuursfunctie. Ruud van Velzen wordt voorgedragen om Holdorp op te volgen.Naast de huldiging van de teamkam- pioenen worden ook de kampioenschappen voor het ko mende seizoen aan de verenigingen toegewezen tijdens de ze bijeenkomst. De vergadering begint om 20.00 uur. EEMSHAVEN - Motorcoureur John Bakker heeft zijn lei dende positie in het kampioenschap Superstock 2004 ver stevigd. De Terneuzenaar won in Eemshaven de vierde ra ce. In het tussenklassement heeft Bakker nu 81 punten, teamgenoot Paul Mooijman is met 60 punten tweede. Bakker startte in Eemshaven vanaf de vierde plaatsen stootte na de eerste bocht door naar de tweede positie. Na de eerste ronde kwam de Zeeuws-Vlaming al als eerste door. Het was een plek, die hij gedurende de race met meer afstond. Teamgenoot Paul Mooijman haakte late: bij hem aan en gezamenlijk lieten ze de rest van het veld ver achter zich. Bakker had bij de finish een voorspring van 4.583 seonden op Mooijman. ASSEN - Fausto Dhanis heeft in de vierde wedstrijd var. de KNMV-cup in Assen éen goede prestatie neergezet. Dt Temeuzense motorracer startte op de zevende plaat schoof in de race door naar de tweede stek maar moest die uiteindelijk uit handen geven. Hij ging asl vierde over de streep. Vorig jaar wercl hij op het stratencircuit van Eemshaven zesde en in 2002 zevende. Dhanis, die terug: kon blikken op een goede race en meer en meer aan zijn Suzuki went, schoof door dit resultaat door naar de ge deelde derde plaats in het algemeen klassement. door Wim de Vos WISSENKERKE - Van groep drie naar groep twee naar groep één en tenslotte nog kracht ge noeg over hebben om in de slot- kilometer een gaatje te slaan. Tjitte van de Buys was zaterdag op de winderige dijken van Noord-Beveland enorm sterk. Hij dacht na een valpartij uitge schakeld te zijn voor een hoge klassering, maar won toch. Op souplesse sloeg de Middel burger er zich door en wist een achterstand van een paar minu ten ongedaan te maken. De acht ste editie van de Ronde van Noord-Beveland kreeg daar door een sterke winnaar. Na vijftig kilometer sloeg de schrik Van de Buys om het hart toen hij bij een valpartij betrok ken raakte. „We waren even van slag. We wisten even niet wat we moesten doen", zei Eric Ver wecken, ploeggenoot van Van de Buys. ..Ik dacht "snel weer opstaan' en zag een groepje aankomen rij den. Daar ben ik bij aangesloten en zo ben ik weer voorin terugge komen", vertelde Van de Buys DOMBURG - Domburg heeft het niet gered in de nacompeti- tie van de vierde klasse van het zondagvoetbal. De ploeg ging op eigen veld onderuit tegen Me to: 2-4. De wedstrijd was er eigenlijk een voor spek en bonen. Vorige week verloor Domburg al met 4-1 van Meto. Toen gisteren na zeven minuten Danny Brijssink scoorde, was de pap gestort. Domburg verloor alle vertrou wen en speelde mat. Via een strafschop maakte Ko Brand ge lijk. Hierdoor werd het spel iets beter, maar toch vloog de bal er aan de andere kant in via Joey van Hooydonk. Op slag van rust zorgde Patrick Provoost ervoor •lat beide ploegen in evenwicht konden pauzeren. In het tweede bedrijf lagen de Domburgse linies te ver uit el kaar. Meto profiteerde via Dave de Crom en Remco Broos: 2-4. laconiek over zijn terugkeer bij de besten. Hij kreeg daarbij ook de steun van Brabander Johan Peemen, een andere favoriet die achterin terecht was gekomen. Tjitte van de Buys moet het voor al van kracht en souplesse heb ben. Dat heeft hij in het verle den al meerdere malen aange toond. Een sprint is niet aan hem besteed. „Een solo in de slotfase ligt me het best. Zo heb ik tot nu toe mijn meeste overwinningen be haald", aldus Van de Buys die met name vorig seizoen een paar mooie overwinningen be haalde. Hij won toen de EPZ-klassieker en schreef ook het kampioenschap van TMZ op zijn naam. Dit jaar vlotte het nog niet zo. Hoewel de Middelburger regel matig voorin was te vinden (hij stond al tienmaal op het podium voordat hij donderdag in Kwa- dendamme zijn eerste seizoens zege behaalde) bleef de overwin ning uit. „In Kwadendamme ging het dus wel goed. Dat was goed voor de moraal. Vooral daardoor voelde ik me vandaag enorm sterk", meende Tjitte van de Buys, die overweegt de over- stap naar de elites te maken. In de finale van de Ronde van Noord-Beveland was het eerst de beurt aan het trio Walter Schmid, Jack van der Horst en Johan Peemen. Met nog acht ki lometer te gaan sloot een groep onder aanvoering van de Zeeuw en Johnny van der Klooster, Tjit te van de Buys en Eric Ver- eecken aan. In de slotkilometer gooide Van de Buys het grote mes erop. Met enkele meters voorsprong werd hij winnaar. Daan Dieleman (links) lost Louis Verburg van de Piet Spruitlopers af tijdens de aflossingsmarathon. foto Camile Schelstraete door Wim de Vos HULST - Is het de uitdaging, de gezellig heid of toch de sportieve prestatie? Volgens organisator Harol Hiel draait het bij de 75 kilometer in estafettevorm door het ooste lijk deel van Zeeuws-Vlaanderen vooral om de gezelligheid. „Dat moet voorop staan", vindt Hiel. Gezelligheid troef dus zaterdag op het com plex van atletiekvereniging RKHAV. O ja, er was nog een winnaar ook: het Zoomvliet College uit Bergen op Zoom bleef twee Zeeuws-Vlaamse teams voor. Er verschenen zaterdag zes ploegen aan de start voor dit evenement. Hiel: „De afstand van 75 kilome ter schrikt velen af, maar dat is ten onrech te. De ploegen mogen uit acht lopers be staan, dus in totaal is het per deelnemer zo om en nabij de tien kilometer. Dat kunnen de meeste lopers toch wel aan. Als je bijvoor beeld kijkt naar de ploegen die vooraan zijn geëindigd. Die bestonden voornamelijk uit korte afstandslopers. Het is dus voor alle ge trainde lopers te doen.", Hiel kijkt voor volgend jaar uit naar een an der parkoers. Nu werd de totale afstand van 75 kilometer geheel door het oostelijke deel van Zeeuws-Vlaanderen gelopen. „We wil len gaan kijken of we volgend jaar bijvoor beeld niet ergens aan de kust kunnen star ten om van daaruit naar Hulst te lopen. Dat is wellicht iets interessanter." De Brabantse ploeg van het Zoomvliet Colle ge was zaterdag dus de snelste. Het verschil met de nummer twee, Outokumpu Stainless was overigens niet erg groot. Zoomvliet Col lege kwam drie minuten eerder over de meet dan Outokumpu. Op de derde plaats eindigde het team van Jogging Club DOW uit Terneuzen. door Wim de Vos TERNEUZEN - Het Zeeuws-VIaamse trimloopsei- zoen zit er op. Zaterdagavond werden in Terneuzen de prijzen van het Klussendienst Runners criterium uitgereikt. De belang stelling van de atleten is dit jaar weer enigszins toegenomen. Voorzitter Roland de Bock van de stichting Sport Promotie Zeeuws-Vlaanderen kon dan ook met een tevreden blik terug kijken op het afgelopen seizoen. Slechts één probleem was er ge weest: de uitslagenverwerking na afloop van de wedstrijden. „Nadat Henny Mangnus ermee was gestopt, zaten we even met een probleem. Er was wel een nieuw programma ontwikkeld, maar iedereen bleek daar niet op de juiste wijze mee om te kun nen gaan. Dankzij de medewer king van Stef Luijten van de Jog ging Club DOW is dat opgelost. Belangstellenden hebben van hem een training gekregen." De Bock meldde in zijn vooruit blik op komend seizoen dat het Runnerscriterium opnieuw zal worden gelopen. „Er zullen ko mend seizoen tien wedstrijden hiervoor mee tellen. Ze zijn be ter verspreid over het seizoen dan voorgaande jaren. Het kan daardoor weer een mooie wed strijdenreeks worden." Doordat er één wedstrijd min der staat geprogrammeerd is het aantal wedstrijden waaraan moet worden deelgenomen om in aanmerking te komen voor een plaats in het eindklasse ment vastgesteld op zeven. In totaal 80 lopers kwamen za terdag in aanmerking voor een prijs in het eindklassement van het afgelopen seizoen. Tien daar van hadden aan alle lopen die meetellen meegedaan. Verder werd afscheid genomen van pen ningmeester Anton Wattel die sinds de oprichting van de stich ting deel uitmaakte van het be stuur. Hij wordt opgevolgd door Mare Obrie. Peter de Vet is aan het bestuur toegevoegd. Hulst. 75 kilometer van Hulst in es tafettevorm: 1. Zoomvliet College (Bergen op Zoom) 4.16, 2. Outokumpu Stainless (Westdorpe) 4.19. 3. Jogging Club DOW (Terneuzen) 4.52. Terneuzen. Winnaars Klussendienst Runnerscriterium. Vrouwen. Korte afstand. Senioren: Haike van de Vel de (B). 35+: Christine Criel (B). 45+: Hes ter Vink (Westdorpe). 55+: Greta de Vijl- der (B). Middenafstand. Senioren: Wen dy van de Velde (B). 35+: Carla Zegers (Koewacht). 45+: Marian van Voren (Ter neuzen). 50+: Annelies Rombaut (B). 55+ Rita Slowack (B). Lange afstand. 45+: Els Zweistra (Terneuzen). 50+: Trees Vermeersch (Sas van Gent). 55+: Paulette d'Huyvetter (B). Mannen. Korte afstand. Senioren: Michael Braem (B). 45+: Chris Hambur ger (B). 50+: Alex Cusse (B). 55+: Freddy Verstichele (B). 60+: André van Goethem (B), 65+: Urbain Lippens (B). Middenafstand. Senioren: Bart Cusse (B). 40+: Mare Bosman (B). 45+: Luc Pae- linck (B). 50+: Daan Dieleman (Zaam- slag). 55+: Peter de Waal (Westdorpe). 60+: Hilaire van Acker (B). 65+: Leo Staessens (B). Lange afstand. Senio ren: Jurgen van Hïmst (B). 40+: Frank Boerebach (Hoek). 45+: Romain Bols- sens (B). 50+ William Goossens (B). 55+ Guido Andries (B). 60+: Gustaaf Symoens (B). 65+: Rogier Verhaeghe (B). D-pupillen: 1. Bonheiden, 2. ThePred.1- tors, 3. Assenede D1, 4, Oostrozebe'e D1, 5. Oostrozebeke D2, 6. Wachlebtki 7. RIA, 8. Assenede D2, 9. Zaamslag 0! 10. Zaamslag D2. Sportiviteitspnjt' Zaamslag D2. E-pupillen: 1. Wachtebeke 2 Malt gem, 3 Oostrozebeke E1. 4 Ge;£ Sint-Niklaas, 5. Assenede, 6. CornBw 7. HVV'24 E2, 8. Oostrozebeke £2 The Predators, 10. RIA. Sportiviteit prijs: RIA. F-pupillen: 1. Oostrozebeke, 2 t* gem, 3. Gerda Sint-Niklaas F1, 4. Barf sior Balgerhoeke, 5. RIA, 6. Getdil Sint-Niklaas F2, 7 HVV'24 F4, 8. HWÜ F3. Sportiviteitsprijs: HVV'24 F4 Jeugdtoernooien VV Philippine. E-pupillen: 1. Philippine, 2 Vogel,vee de, 3. Biervliet. 4. Schoondijke. 5. K» wacht, 6. Aardenburg, 7. Hoek, 8. Spu 9. Philippine E2, 10. Philippine E3, II AZW E3, 12. AZVV E2, 13. ZaamsLc 14. Biervliet E2, 15. HVV'24 E4 F-pupillen: 1. Hontenisse, 2 Breskenï 3. Philippine, 4. Schoondijke, 5 Bier vliet, 6. Philippine F2, 7. Hoek F2,8. Sluiskil, 9. Axel F3, 10. HVV'24 F3,U Breskens F4,12. Philippine F3,13, Spui, 14. HVV'24 F5, 15. Hontenisse F4.16., Biervliet F2. Penaltybokaal: Winnsz: A-junioren: Jacco van Leeuwen. C-junio- ren: Mare Everaerd. Lamswaarde, Hemelvaartsdrive. A-groep: 1. ds. Fruytier-Rypens 59,188G; 2. hr. Colpaert-Somers 58,93%; 3. ds Buijze-de Ruijter 57,91%; 4. ep Klaassen 57,65%; 5. hr. v.d. Dries-Her man 54,59%. B-groep: 1 ds Goos- sen-Kint 58,93%; 2.ds v Water- schoot-Verschueren 56,12%; 3. mw.Alla- erts-hr.Praats 54,34%, 4. gelijk hr. Es- selbrugge-de Pree en hr. de We- ver-mw.Wolfert met 53,57% C-groep: 1. mw. van Gaever-hr. van Schoor 59,82%; 2. hr. Allaerts-de Vijlder59.52%. 3. hr. Baggen-v.d. Wielen 55,36%; 4. hr. Moriaux-Vandeputte en ds. Bag- gen-Mast met 55,06%. Sas van Gent. Schaakgrenstoer nooi. Achtste en laatste ronde: Kees-Nieuwelïnk-Simon Provoost V2-V2, Dennis van Vliet-Gert van Rij V2-V2, Nick Dubbeldam-Patrick Moens 0-1, Theo de Putter-Adrie den Hamer 0-1, John Gom- mers-Stijn Descamps 1-0, Erik Bolle- man-Cor Provoost 0-1, Hans Destom- bes-Ab van Hoeve 0-1, Henk de Rid- der-Manuel Colsen 1-0, Gerard de Win- ter-Arjo Arendse V2-V2, Marc van Vooren-Cees Groenewoud 1-0, Luc Hae- rs-Johan Arendse V2-V2, Bart de Vogelae- re-Walter Cardon 1-0, Thomas Ver- schraegen-Patrick Claeys 0-1, Edgard Himschoot-Piet Leenhouts Vz-i/ij Wim Sinke-Marc Victor 1-0, Marc van Hijf- te-Koen Dhuyvetter 0-1, Frederik Dhuy- vetter-Jimmy van Hoorebeke V2-V2, Kurt Engels-Mare Roesbeke 1-0, Arjen Steij- aert-Jan van Doeselaar Vi-Vï, Joris Neyt-Bjorn Meirpoel 1-0, Steven Rade- makers-Nick Wegman 0-1, Sofie van de Geuchte-Maarten Rademakers 1-0. Eindstand: 1. Kees Nieuwelink (HWP Sas van Gent) 7 punten uit 8 partijen, 2. Simon Provoost (SVWZV Oostburg), 3. Dennis van Vliet 6, 4. Gert van Rij (HWP) 5%, 5. Adrie den Hamer (HWP) 5%, 6. Patrick Moens 5V2, 7. Herman van de Wynkele 5, 8. John Gommers 5, 9. Cor Provoost (HWP) 5. 10. Ab van Hoe ve (SVWZV) 4V2, 11. Valère de Buck 4'/?, 12. Stijn Descamps 4'/j, 13. Philip Lem- mens 4%, 14. Theo de Putter (Landau) 4Vt, 15. Henk de Ridder (HWP) 4Vj. AARDENBURG - De man nen van SJEF komen ook volgend seizoen in de twee de klasse van de landelijke tenniscompetitie uit. De ploeg handhaafde zich via een 3-3-gelijkspel tegen 't Halve Maantje. „We moesten twee punten hebben om ons te kunnen handhaven en dat is ge- i lukt", zei een te weden Christian Trapman van SJEF. „We hadden er wel op gerekend, maar het I moet toch nog altijd eerst gespeeld worden." „Ik ben bij dat we in deze klasse zijn gebleven. Vol- I gend seizoen is Kim Lange- raert wellicht weer terug en kunnen we ook weer meer dubbels winnen. We j hebben een leuke competi- tie gehad." Voor 't Halve Maantje was het gelijkspel niet voldoen de om zich te handhaven. Maandag Jeugdtoernooien VV RIA in West dorpe. C-junioren: 1. Oostburg, 2. Aaigem, 3. RIA, 4. Oostrozebeke, 5. Terneuzen C3, 6. Bassevelde. Mare Eggermont Sporti viteitsprijs: Oostbura. Wielrennen Internationale Grote Prijs Hulst. catie. Grote Markt, Hulst. Category vrije renners. Start: 19.00 uur, Afsta" 80 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40