Geef uw carrière een impuls «gWïïS ënt I -sast avans TRANSPORTPLANNER Heisterkamp Groep BEZORGERS M/V ZLG Manager Wonen PZC W 6 i 2004 Hogeschool Brabant en Hogeschool 's-Hertogenbosch zijn per 1 januari 2004 Avans Hogeschool. Zo'n school in goede banen leiden Dat is toch prachtig? rrr~n SPW-er/SPV-er met groene vingers Ervaren fruitplukkers+ zaterdag 22 mei 2004 Faculteit Techniek Natuur (duale deeltijd) Inloopavond van 19.00-21.00 uur Locatie: Prof. Cobbenhagenlaan 13, Tilburg - Milieugerichte Materiaaltechnologie - Technische Bedrijfskunde - Werktuigbouwkunde Locatie: Lovensdijkstraat 61, Breda - Biologie en medisch laboratoriumonderzoek - Chemie - Chemische Technologie/VaPro D - Elektrotechniek - Milieugerichte Materiaaltechnologie - Milieukunde - Technische Bedrijfskunde - Werktuigbouwkunde Academie voor ICT en Management (deeltijd en duaal) Locatie: Lovensdijkstraat 63, Breda - Bedrijfskundige Informatica - Informatiedienstverlening en -management - Informatica - Technische Informatica HEAO Breda (deeltijdopleidingen en cursussen) Locatie: Hogeschoollaan 1, Breda - Accountancy - Bedrijfseconomie - Commerciële Economie - Management, Economie Recht - Personeelsmanagement - Small Business Retailmanagement Meer weten? Kijk voor meer informatie over alle deeltijd opleidingen of over het programma op onze website: www.avans.nl of bel het Studie Informatiecentrum, tel. (076) 525 05 50. Meer weten? www.avans.nl hogeschool (onderwijsadvertentie) Prisma Postbus 2100 4460 MC Goes T 0113 21 88 99 F 0113 21 83 33 De Stichting Prisma is een organisatie voor primair onderwijs voor leerlingen van 4-12 jaar in Noord en Midden Zeeland. Hieronder ressorteren 8 scholen voor rooms-katholiek en interconfessioneel basisonderwijs. Onze missie: Wij willen goed onderwijs, een plezierige leertijd voor de kinderen en een goede collegiale werksfeer. Kortom, wij gaan voor kwaliteit. De Holtkampschool is een katholieke basisschool die ernaar streeft om kinderen ir een goed pedagogisch en didactisch klimaat - vanuit de gedachte 'onderwijs op maat' - optimale mogelijkheden te bieden om zich te ontwikkelen tot mensen die in staat zijn om zelfstandig te functioneren in de samenleving, waarbij ze hun persoonlijke mogelijkheden optimaal ontplooien en benutten. Dit alles vanuit het werken met heterogene leeftijdsgroepen. De school heeft 380 leerlingen verdeeld over 16 groepen in het schooljaar 2003-2004. Het leerlingaantal is nog steeds groeiende. De komende jaren ligt de uitdaging in het realiseren van een nieuw te bouwen school in de Brede School de Goese Polder. Voor de Holtkampschool zoekt de Stichting Prisma met ingang van 1 september 2004 een- Directeur m/v De directeur die wij zoeken: - hanteert een democratische stijl van leiding geven, rekening houdend met de cultuur en het draagvlak van het team. - onderschrijft het huidige onderwijssysteem van de school. - beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. - weet de onderwijsgevenden en andere betrokkenen te motiveren en te stimuleren bij het uitvoeren van hun taken en een voortrekkersrol te vervullen bij het doorvoeren van onderwijsvernieuwingen. - heeft het vermogen om goed te functioneren in bestuurlijke en andere overlegstructuren. - is toegankelijk, integer, initiatiefrijk, daadkrachtig en stressbestendig en weet zaken te delegeren en te beslissen. - is in staat om samen met het directie- managemenf uitvoering te geven aan financieel, onderwijskundig en personeelsbeleid. - is in staat om vanuit een katholieke levens overtuiging gestalte te geven aan de identiteit van de school, rekeninghoudend met de diver siteit zoals ze op onze school aanwezig is - draagt zorg voor de visie van de school. De te benoemen directeur zal bezoldigd worden volgens het RPBO schaal DB. Informatie sollicitatie Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de directiemanager, dhr. M. Houtepen, T 0113-218899. Sollicitanten wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, voor zien van een CV, vóór 15 juni a.s. te richten aan: Stichting Prisma, t.a.v. dhr. M. Houtepen Postbus 2100, 4460 MC Goes De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 25, Een assessment kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure IIIJIWI«nnnuwll KRANT VOOR ZEELAND In Vlissingen zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. C.P. M< MOELEKER BV. QROOTKEUKENAPPARA TUUR Wij zoeken een: Commerciële medewerker verkoop binnendienst m/v Fulltime dienstverband C.P. Moeleker B.V. levert en onderhoudt grootkeukenapparatuur aan Horeca en Instellingen binnen heel Nederland. Ons bedrijf in Kapelle telt 28 medewerkers, verdeelt over verkoop, service en administratie. De binnendienst medewerker ondersteunt in deze functie een team van 5 verkopers. Het takenpakket bestaat uit administratieve werk zaamheden zoals het behandelen van aanvragen, offerteverwerking, maken van rapportage-overzichten en nacalculaties. Tevens verleen je ondersteuning m.b.t. marketing en communicatie-activiteiten. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een binnendienst medewerker op minimaal Mbo-niveau. Iemand die goed zelfstandig kan functioneren en zeker 2 jaar relevante werkervaring heeft. Kennis van Microsoft programma's vinden wij vanzelfsprekend. Je hebt een klantvriendelijke instelling, beschikt over een pro-actieve werkhouding en bent communicatief en administratief vaardig. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat je goed in een team kunt functioneren. Wij bieden je een uitdagende baan met een gevarieerd takenpakket, een daarbij passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Kees Moeleker telefoonnummer 0113-34 39 10. Sollicitaties kunt u richten aan: C.P. Moeleker B.V. T. a.v. C.J. Moeleker De Klinker 21 4421 KB Kapelle-Biezelinge In opdracht van relaties van ons bureau, een landelijke patiëntenorganisatie psychiatrie en een aantal ondernemers fruittelers, zoeken wij m/v: ADVISEURS als coördinator van het GGZ-cliëntgestuurd project 'De Fruithoeve' die in juni a.s. al 'dunne(nd)tjes' willen beginnen De standplaats voor beide functies is (voorhands) Goes. Parttime en anderszins flexibel inzetbare kandidaten genieten de voorkeur. HEEFT U INTERESSE? Stuur dan uw sollicitatie vóór 1 juni a.s. aan: Finiënt Adviseurs v.o.f t.a.v mevrouw A.M.P. Harthoorn-Kopmels Postbus 264, 4460 AR Goes 3 E info@finient.nl I www.finient.nl Finiënt Adviseurs te Goes-Hilversum-Zwolle is een organisatie- en adviesbureau voor het midden- en kleinbedrijf en de sector gezond heidszorg en welzijn. Het bureau biedt breed advies en management en is daarnaast gespecialiseerd in ervarings deskundigheid psychiatrie. ONDERNEMEN MET ERVARING stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Door vertrek van de huidige manager per 1 november 2004 i.v.m. OBU vraagt de Stichting ZLG een De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedl zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belangrijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk- in'satnenwerking mét dërdèn'dour 245 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 225 cliënten. m/v voor 36 uur per week Het mobiliteitscentrum voor Zorg en Welzijn in Zeeland: www.zz.nl De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten (ZLG) is een organisatie die een aantal woonvormen en dagcentra in de provincie Zeeland beheert. Er wordt geïndiceerde zorg en diensten, aan kinderen, adolescenten en volwassenen met een lichamelijke functiebeperking verleend. Integratie en participatie wordt op de meest geëigende leefomgeving bevorderd. Dit wordt gedaan vanuit een respectvolle bejegening die recht doet aan zelf beschikking en gelijkwaardigheid. Per 1 juli 2004 zal de Stichting ZLG een juridische fusie aangaan met Stichting het GORS. Kern van de functie: De manager wonen geeft leiding aan en beheert de voorzieningen voor wonen in de provincie Zeeland, draagt zorg voor afstemming van vraag en aanbod en creëert (rand)voorwaarden voor een optimale zorg en begelei ding, uitgaande van zorgvragen van cliënten. Met behulp van de ter beschikking staande financiële, personele en materiële middelen geeft hij/zij zo efficiënt en adequaat mogelijk uitvoering aan de taakstelling van de sector wonen LG. Tevens levert hij/zij een bijdrage aan de strategie en beleidsontwikkeling van de organisatie. Plaats in de organisatie: De manager wonen ontvangt hiërarchisch leiding van de Raad van Bestuur en legt hieraan verantwoording af. Hij/zij geeft hiërarchisch leiding aan o.a. meerdere teamcoördinatoren en geeft indirect leiding aan de medewerkers van de sector wonen LG (ca. 150 medewerkers), die hiërarchisch leiding ontvangen van hun teamcoördinator. Functie-eisen: Een afgeronde relevante HBO opleiding en aantoonbare management- kennis en -vaardigheden. Ervaring in het geven van leiding/coaching op een inspirerende wijze en passend bij de methode van zelfregulerend werken. Kennis van en affiniteit met zorg en dienstverlening en van ontwikkelingen binnen het vakgebied in de dienstverlening aan (potentiële) doelgroepen. Goede communicatieve en sociale vaardigheden, tact en relativerings vermogen. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Gehandicaptenzorg. De functie van manager wonen is ingedeeld in FWG-functiegroep 65 (minimaal 3.211 tot maximaal 4.308,=). Ook wordt een meerkeuze- systeem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, (ver)kopen dagen, pc-privé e.d.) geboden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u van dinsdag t/m vrijdag contact opnemen met de heer T. Schaapman, manager wonen, tel. 0113 -275 650. Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 3 juni 2004 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie Manager Wonen, t.a.v. Mw. I.M. Umbgrove, afd. PStO, p/a ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, De Helsterkamp Groep is een Internationale transportonder neming met ca. 1.150 mede werkers en een wagenpark van 650 vrachtwagens De groep richt zich op trailertrucking in Europa en de bijhorende dienstverlening. De voortduren de sterke groei van de onder neming bewijst dal steeds meer mensen kiezen voor de kwa liteit, service en zekerheid van Heisterkamp. Heisterkamp Trucking Oldenzaal levert, als werkmaatschappij van de Heisterkamp Groep, hoog waardige transportdiensten vanuit de hoofdvestiging in Oldenzaal en de vestigingen en standplaatsen in Lübeck- Travemünde (D), Trier (D) en Gent (B). Heisterkamp Transport BV is gespecialiseerd in trailer- trucking op one-way basis van en naar de Oostzee- en Noordzeehavens. ende, De moderne visie van Heisterkamp op internationaal transport resulteert in een voortdurende, sterke groei van de onderneming. Een eervolle vermelding onlangs op de lijst van 500 snelst groeiende Europese ondernemingen onderstreept dat succes. Wij willen blijven groeien met sterke mensen. Daarom gaan wij ons team versterken met een VOOR ONS KANTOOR IN GENT (B) U benl verantwoordelijk voor een efficiënte indeling van de orders en een optimale inzet van de transportcapaciteit voor bedrijven in heel Europa. U onderhoudt intensieve contacten met onze chauffeurs en internationale opdrachtgevers. Daarnaast zijn wij op zoek naar GEMOTIVEERDE CHAUFFEURS Kijk op www.heisterkamp.nl of bel de heer Oude Egbrink: +31541589 095 Onze functie-eisen: - kennis en ervaring binnen de transportsector - resultaatgericht, energiek en klantvriendelijk - organisatie- en improvisatietalent - teamwerker en stressbestendig - goede kennis van de Duitse en Engelse taal, Frans is een pre. Wij bieden goede vooruitzichten op een vaste aanstelling in een gezonde en groeiende onder neming. De functie is afwisselend en dynamisch. Het salaris is overeenkomslig uw kennis- en ervaringsniveau. Uw werkplek heeft een persoonlijke sfeer, waar collegialiteit, humor en een maximale Inzel hand in hand gaan. Spreekt bovengenoemde functie u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Heisterkamp Transport BV, T.a.v. de heer G. Heisterkamp, Hanzepoort 7,7575 DB Oldenzaal Tel. +31 541 589 000, Fax +31 541 532 242 Hanzepoort 7,7575 DB Oldenzaal. Telefoon: 0541-589000 Telefax: 0541-532242 www.heisterkamp.nlinfo@heisterkamp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32