De Bruyn laat niets aan toeval over PZC Richard Leeuwesteijn komt motorvermogen tekort Ploegen en etappes Juniorendriedaagse (IA W heeft nog naar één spits over '23 junior uit Sint-Jansteen wil zich goed in eigen streek presenteren Hoek 2 verovert de beker Estafetteloop over 75 kilometer Weinig animo Ronde van Bruinisse RKC opnieuw naar Nieuwvliet-Bad Goed begin van VCK agenda ïwift winnaar 'igen toernooi Schroder wint GP Hamburg vrijdag 21 mei 2004 frnrPRter van Kouteren jfjX-JANSTEEN - Voor Jim- jv de Bruyn staat de Internatio- Juniorendriedaagse dit jirin meer dan één opzicht bo- aaan zijn lijstje van wedstrij- jB, waarin hij zich in de kijker ij] rijden. De junior uit {jnt-Jansteen moest vorig jaar meerdaagse als gevolg van lelijke val aan zich voorbij t)ten gaan en verbeet de pijn ben het startschot voor de eer de etappe viel. De 17-jarige ren- Lr\ril zich bovendien in eigen streek goed presenteren. jfet wordt zijn eerste en tevens patste Juniorendriedaagse en iaarom heeft Jimmy de Bruyn jietsaan het toeval overgelaten. |e coureur van wielervereni- Zeeuws-Vlaanderen komt yer leiding van Hans Voge- uit in de districtsploeg en sfmtmet Rick Lugtenburg, Ja- Wijnstra (beiden van Theo Èddelkamp), Ricardo van de eide uit Breda, Jeffrey Buist Assen en de Gelderlander van IJzenhoorn een gele- aheidsformatie. fet die ploeg wil hij goed preste st en een slechte herinnering gn de vorige editie uitwissen. R- reed vorig jaar in de weken raorde Juniorendriedaagse heel •kker", weet hij nog. „Ik kon eed mee en reed regelmatig een hjs. Maar in de Ster van luid-Limburg ben ik zwaar on- ieruit gegaan. Ik ben tegen een mtaampaal gevallen en heb m in het ziekenhuis gele- iiitenspel ü?t een gebroken sleutelbeen, s gekneusde long en een ge- ceurde nier stond hij weken étenspel. „Ik heb onder meer (Driedaagse gemist", zegt hij. \'a dne weken mocht ik weer n! trainen. Ik heb vorig jaar ■e wel veel koersen gereden, rker 25 klassiekers en een aan- etappekoersen in Spanje en rankrijk." deen strenge discipline stem- hij dit seizoen af op de Inter- ationale Jun iorendri edaagse „Ik heb vooral veel alleen ge traind", zegt De Bruyn aan de vooravond van de wedstrijd. „Maar soms ook 's woensdags bij mijn club. Ik heb wel iets meer getraind dan vorig jaar en de training meer specifiek afge stemd op deze wedstrijd. Het is natuurlijk toch iets bijzonders om in eigen streek te rijden. Het is bovendien ook nog eens een wereldbekerwedstrijd, waarin veel nationale selecties van start gaan. Dat is toch een uitdaging. In de meeste koersen voor junio ren wordt gemiddeld 41 kilome ter per uur gereden, maar in de Juniorendriedaagse ligt het ge middelde hoger. Ik geloof dat het vorig jaar rond de 44 kilome ter per uur lag. Dan wordt er al flink doorgereden." Voor dat tempo is hij echter niet bang. „Het gaat goed", blikt hij terug op de seizoenstart. „Voor al de laatste weken gaat het lek ker. Maar toen ik een paar we ken geleden bloed liet prikken, bleek plots dat ik te weinig rode bloedlichaampjes en een veel te lage hematocrietwaarde had. Ik ben dus wel benieuwd hoe dat zal uitpakken met zware inspan ningen." Kopman Jimmy de Bruyn verwacht dat pas na de eerste etappe over een mogelijke kopman van de dis trictsploeg zal worden gespro ken. „Ik ken het parkoers goed", zegt hij. „De rondjes in Zeeuws-Vlaanderen ken ik wel en ik heb met het oog op deze wedstrijd een paar keer in de Vlaamse Ardennen getraind. Ik weeg maar rond de zestig kilo gram en verwacht dat ik zeker in de laatste etappe lang mee zal kunnen. Ik heb alleen wel ge merkt dat het rijden op kasseien bergop anders is dan op het vlak ke. Jongens die ik er normaal ge sproken op de kasseien afrijd, konden me nu gewoon bijhou den." „Ik wil de koers sowieso uitrij den. Ik ga niet voor het klasse ment, omdat tijdrijden zeker niet mijn sterkste punt is, maar ik hoop wel op een goede klasse ring in een rit." door Frits Bakker AXEL - In de internationale Ju niorendriedaagse van Axel gaan vandaag elf nationale selecties van start, elf buitenlandse club- ploegen. zes Nederlandse distric ten, aangevuld met Nederlandse clubteams. Ruim tweehonderd renners zijn verdeeld over 35 ploegen, die elkaar bestrijden in drie gewone etappes en een kor te tijdrit op zaterdagmorgen. De start, die vorig jaar in Ter- neuzen was, is verlegd naar Phi lippine. Daar wordt vandaag vanaf 17.00 uur de eerste etappe verreden, met start eii finish in het mosseldorp. Zaterdag trekt het peloton eerst naar Zuiddor- pe voor de tijdrit en in de mid daguren gaat de etappe Axel-Axel van start. De zondag middag is voor de koninginnerit in de Vlaamse Ardennen, met klimmen als de Molenberg, de Berendries en de Vlamme en twee beruchte kasseistroken uit de Vlaamse klassiekers. De succesvolste junioren van dit jaar, die in Axel een gooi naar de zege doen, zijn Mike van de Putten (onder meer winnaar van de Ronde van het Lage Land, de Omloop van Borsele, de Koga Miyata Race en de Om loop van de Veluwe), Arjen de Baat (team Zeeuws Vlaande ren), Sjoerd Commandeur, de Belgen Pieter Jacobs, Michiel van Aelbroeck, de Duitser Ma- thia Belka en de Zwitser Alain Lauener. De Italianen, die voor het eerst weer aan de start ko men in Axel, zijn ook kansheb bers voor de eindoverwinning. De ploegen die van start gaan, zijn: nationale selecties: Italië. Belgie, Ameri ka, Zwitserland, Finland, Rusland, Duits land, Letland, Polen, Wit Rusland. Buitenlandse clubploegen: Maes Koksijde, Victaulic, Ballerup, Koninklij ke Balen, WAC team, Avia Waasland, Nordrhein Westfalen, Team PH Dene marken, Hot Tubes Amerika, Daikin Team Belgie. Districtsploegen: Noord Holland, Zeeuws Vlaanderen, Zuid West Neder land, Noord Nederland, Oost Neder land, Midden Nederland, Zuid-Holland. Nederlandse clubploegen: Westland Wil Vooruit, De Jonge Renner, Alcma- ria Victrix, Hoornse RTC, Willebrord Wil Vooruit. Het etappeschema (met de belang rijkste doorkomsten): Vrijdag 21 mei: Philippine-Philippine, 110,5 km. Start om. 17.00 uur in de Kasteelstraat, totaal vijf ronden, met doorkomsten op de Maagd van Gent, de Timmermans- weg, de Pyramide en de Isabellaweg. Aankomst verwacht rond 19.40 uur. Zaterdag 22 mei: tijdrit in Zuiddorpe, 10.5 km. Start eerste renner in de Bui tenpolderweg om 10.00 uur. Zaterdag 22 mei: Axel-Axel, 89,2 kilo meter. Start om 17.00 uur in de Westsin gel, totaal vier ronden, met doorkom sten in de Kijkuit, op de Sasdijk, de Ca- tharinastraat en de Plattedijk. Verwach te aankomst rond 19.16 uur Zondag 23 mei: Strijpen-Slrijpen, 100,8 kilometer. Start om 13.00 uur op het Strijpersplein. Doorkomsten (in de grote ronden) op de Molenberg, Beren dries en de Vlamme. De kasseistroken van de Paddestraat en de Lippenhoves- traat liggen in de laatste ronden. De ploegenvoorstelling is vandaag om 16.00 uur in Philippine. 's-HEERENHOEK - Het tweede elftal van Hoek heeft het voetbalseizoen op fraaie wijze besloten. De Zeeuws- Vlaamse formatie won gisteren in 's-ITeerenhoek de dis trictsbeker voor reserve-elftallen. In de finale werd BSC 2 met 2-0 verslagen. Hoek opende sterk en nam in de achtste minuut een 1-0-voorsprong via Peter Hamelink. De formatie van trai ner Arie Dekker maakte het hierna onnodig spannend. Hoek 2 kreeg legio kansen, maar faalde in de afwerking. Pas in de 88e minuut werd er definitief afstand genomen. Ihram Collin liet de 2-0 aantekenen. HULST - Uitdagingen schudden een mens wakker. Van daag zaterdag staat er weer één op het programma in Hulst. De atletiekvereniging RKHAV houdt een estafette loop over 75 kilometer door Zeeuws-Vlaanderen. Het wordt de derde maal dat RKHAV een dergelijke wed strijd op het programma heeft staan en gelet op de belang stelling van voorgaande jaren mag opnieuw een deelname van behoorlijk wat ploegen worden verwacht. Ploegen mogen maximaal uit zes lopers bestaan en die mogen el kaar aflossen tijdens de afstand van 75 kilometer. Ex- wordt één grote x-onde door het oostelijke deel van Zeeuws-Vlaanderen gelopen. De deelnemers krijgen daar- voor een kaart met routebeschrijving mee. Daarvan mag niet worden afgeweken. De start is bij het clublokaal van RKHAV in Hulst. Er kan vanaf 10.00 uur worden gestart. BRUINISSE - De wielerronde van Bruinisse is vandaag aan de 35e editie toe. Er hebben zich ruim dertig renners voor de wedstrijd over 80 kilometer ingeschreven. Onder de inschrijvers zijn Wilco Zuidex-wijk, Jan Hox-dijk, Ger- win de Regt en Vincent Weening. De Zeeuwse afvaardi- ging staat onder aanvoering van Franqois Fx-anse. Verder starten Pieter Israël, Dix-k van Dam en Wilco Jonker. Klaas Flikweert, Hans Stoutjesdijk en Jacco Ringelberg. De start is om 19.00 uur. TERNEUZEN - RKC Waalwijk belegt in de voorberei ding op komend seizoen opnieuw een trainingskamp in Zeeuws-Vlaandex-en. De ploeg van de nieuwe trainer Er- win Koeman verblijft van 19 tot en met 21 juli in Nieuw vliet-Bad. RKC traint tijdens die dagen op de velden van voetbalver eniging Breskens en zal één oefenduel afwerken. Woens dag 21 juli sluit de Bx-abantse eredivisionist het tx-ainings- kamp af met een wedstx-ijd tegen het Belgische AA Gent. Dat duel wordt in IJzendijke gespeeld en begint om 18.30 KAMPERLAND - VCK is de nacompetitie voor behoud in de derde klasse van het zaterdagvoetbal goed begonnen. De ploeg uit Koudekerke had in de matige wedstrijd ge noeg aan een paar oplevingen om tegenstander Bevelan- dex-s te overrompelen: 0-3. Ex-ik Goudt was de belangrijk- ste man met twee doelpunten. De andere treffer kwam op naam van Meivin van Keulen. iorEddy van der Hooft ERNEUZEN - Na de eerste redstrijden van de tweede speel- in de nacompetitie heb- tn Terneuzense Boys en RIA W )g altijd uitzicht op promotie. de Terneuzenaren vorige eek de nederlaag tegen Arne- luidcn (uit) tot 1-0 konden be- erken, legde RIA W in de uit wedstrijd legen Grenswachters en stevige basis voor de volgen- jen laatste) ronde met een I-overwinning. Beide ploegen pelen dit weekeinde op eigen Kld. Erneuzense Boys keek vorige eek in de eerste confrontatie Amemuiden al vx*oeg tegen a I-O-achtei'stand aan, maar sd daarna weinig meer van de genstander te vrezen. Zonder it goed te spelen domineerde loeg van trainer Henk Ot- het grootste gedeelte van wedstrijd. 0® manco was alleen dat de indpass er niet uit kwam", zegt ïdediger Jan-Gerard Hart an. „Daarom hebben we ook snenkele kans op de gelijkma- ':reg'en. Qua kansenver- ouding was de nederlaag wel ttecht, qua spel waren wij be- i" ormaal gesproken is 0-1 een "nstige uitslag, maar Arnemui- En heeft al jaren de reputatie 'steunen op een stugge defen- -Om te winnen moeten we fee keer scoren", beseft Hart- 3n -Dat móet kunnen, maar akkelijk zal dat niet zijn. Te- Amemuiden is het altijd 4,0-1 of 0-0." bt laatste neemt echter niet NDDELBURG - Nadat de korf- allers van Fortis en Ondo zich adden afgemeld voor het He- lejvaartsdagtoernooi van *4 sing SwifI 2 mei do hoofd- "isaan de haal. htachttal was in de hoofdpou- ;-een combinatie van de oor- Ptonkelijke poule voor eerste en die voor tweede teams Ce haas over Swift 1, RWA 1 -- Sport Delta en Ondo 2. *rgangsklasser Fox-tis speelt ®gen nog een uitex-st belang- ■-'e competitiewedstrijd. weg dat Hartman wel degelijk mogelijkheden ziet. „In de com petitie hebben we een goede reeks neergezet en in feite trek ken we die in de nacompetitie door. Iedereen gaat er ook voor, omdat we graag willen promove ren." Bovendien, weet hij, heeft Ame muiden meer angst voor Terneu- zense Boys dan Terneuzense Boys voor Amemuiden. „Ze zul len zich wel aanpassen aan ons. De trainer zei vorige week ook niet voor niets: 'als Terneuzense Boys volgende week zo speelt, wordt het nog heel moeilijk voor ons'. Voetballend zijn wij beter. Daar moeten we mox-gen maar van profiteren." Met' de terugkeer van Arco Her- rebout in de selectie kan Henk Ottens morgen uit een ruim aise- naal aan spelex-s putten. Op de nog geschorste Robbie Jonkman na is iedereen beschikbaar. RIA w Zondag-vierdeklasser RIA W vex-raste vorige week met een 4-2-zege in de uitwedstrijd te gen Grenswachters en staat zo doende al met één been in de dei-de en laatste ronde van de na competitie. „In principe was Grenswachters qua voetbal niet minder dan ons", vond midden velder Geertjan de Smet na de wedstx-ijd. „Alleen waren wij voor het doel veel gevaarlijker. Pas toen Grenswachters in de slotfase alles of niets ging spe len, kwamen wij onder druk." De overwinning houdt in elk ge val in dat RIA W zondag voor ei gen publiek alles in eigen hand heeft. „Grenswachters moet mi- mimaal drie keer scoren", weet De Smet. „Ik ga ervan uit dat wij verder gaan. Tenslotte spe len wij thuis en dit seizoen is wel al bewezen dat wij altijd wel een doelpunt maken." De Westdorpenaren hebben al leen de pech zondag niet hele maal compleet aan de start te kunnen verschijnen. Bert Dut- ree, Steve Kestelijn, Arno Verlin de en Daryl Rawidjan ontbra ken vorige week al en bij dit viertal voegt zich vermoedelijk ook Geertjan de Smet. De aan voerder kampt met een spier blessure en verwacht niet in ac tie te kunnen komen. „In princi pe hebben we nog één spits over", treurt hij. „Zoveel moge lijkheden hebben we dus niet. We zullen zondag moeten roeien met de riemen die'we hebben." Richard Leeuwesteijn moest het in de finale afleggen tegen Freddie Blaas. foto Lex de Meester door lep Triou VLISSINGEN - Zo'n tweehonderd motor crossers hadden gisteren de moeite geno men om naar Vlissingen af te reizen voor de districtwedstrijden Zeeland/ Zuid-Hol land. Met overwinningen in de klassen su per, 250/500, 125, 85 grote wielen en 65 grote wielen bewezen de Zeeuwse rijders dat ze goed mee kunnen op dit niveau. Zoals gebruikelijk waren er in de MX2-klasse weer de meeste deelnemers, zodat series en een halve finale moesten bepalen welke beste 28 in de finale moch ten uitkomen. De eerste serie werd gewon nen door Marlon Merisson, Richard Leeu westeijn schreef de tweede serie op zijn naam. In de series werd duidelijk dat Leeuweste ijn en Freddie Blaas de voornaamste kans hebbers op de dagzege waren, maar ook Erik van der Wekken en Merisson werden voorin verwacht. De begeleiders van Leeu westeijn zagen de bui echter toen al han gen. „Om te winnen moet je eigenlijk met een viertakt aan de start komen", aldus Leo Leeuwesteijn, de vader van Richard. Hij gaf daarmee gelijk aan dat Blaas, die in tegenstelling tot Leeuwesteijn wel op een viertakt xïjdt, de topfavoriet voor de fi nale was. Die vooispelling kwam uit. Blaas pakte di rect de leiding en Leeuwesteijn moest in de achtervolging. Van start tot finish joe gen zij met slechts klein verschil over de baan. Het was Blaas die de overwinning pakte. Met Erik van der Wekken op de derde plaats kreeg deze klasse een volledig Zeeuws podium. Marlon Merisson finishte als vijfde net achter Jacco de Korte. In de 250/500cc-klasse, die twee manches re den, kende Willem-Jaap Jansen geen ech te zware tegenstand. In de eerste manche was het nog even Marinus Hoek die bij hem in de buurt bleef, maar die moest in de tweede manche afhaken met een pijnlij ke hand, Freddie Roelofs en Maurits Wou ters vochten in deze klasse weer hun oude verti'ouwde duels uit waarbij Roelofs de sterkste was. Ook in de jeugdklassen deden de Zeeuwen het prima. Bij de 85cc grote wielen deed de jonge Mark Boot (Burgh-Haamstede) van zich spreken. Gezien zijn resultaten mocht hij met zijn kleine wielen meedoen bij de grote wielen. In de eerste manche pakte hij een eerste plaats. In de tweede rondgang moest hij de eer laten aan Erik Koote. Beiden zorg den wel weer voor een Zeeuws succes, ter wijl ook Steven Ovaa zich op het podium mocht melden. Kleine foutjes Bij de 85cc kleine wielen was de ereprijs voor Rinie van Linden die kon profiteren van enkele kleine foutjes van Goesenaar Stefan Hage. Boy de Looff zorgde voor- Zeeuws succes in de 65cc grote wielen. In de 65cc kleine wielen zorgde Gian-Carlo Buys met een derde plaats ervoor dat er toch weer een Zeeuw op het podium kon plaatsnemen. Als extra was er nog een superklasse toege voegd. Deze werd gewonnen door oud GP-rijder Gerard Zundorf die daarvoor wel felle strijd moest leveren met onder an deren Arno Ruttinger, Dave de Jong en Nicky Huiszoon. Vrijdag 1 Basketbal Mannenbeker. Mevo'80-BV Souburg (20.30 uur), Smokkelhoek-BV Souburg 3 (21.00 uur). Jongensbeker. Smokkel- hoek-BC Vlissingen (19.00 uur) Biljarten Driewegen Cup. Aanvang: 13.00 uur Einde: 23.30 uur. Locatie: Café Driewe gen in Terneuzen. I Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. Ie etappe Philippine-Phlippi- ne, 110,5 kilometer. Start om 17.00 uur, verwachte aankomst 19.40 uur. 35e Ronde van Bruinisse. Locatie: Dorpsweg, Bruinisse. Categorie: elite/beloften/amateur A. Start: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. Zaterdag Atletiek Basketbal Biljarten l Skeeleren Veldkorfbal Overgangsklasse B: Avanli-SDO, Oranje Wit-Fortïs (15.30), Maas- sluis-KCC, Vriendenschaar H-Excelsior. Eerste klasse G: Nieuwerkerk-RWA, Albatros-Swift (15.30), Tjoba-GKV (16.00), Ondo G-Kinderdi|k. Tweede klasse G: ADO-Oranje Zwart, Fortissi- mo-Korbis, Merwede-Ventura Sport, TOP-ODO (16.00). Vierde klasse A: On- do-Stormvogels (beslissingswedstrijd om kampioenschap). Locatie: Ondo-ter- rein St. Laurens, 16.00 uur. Res.Ov.kl.B: Dalto 3-Fortis 2 (14.00), Tjoba 2-KCC 2 (14.30). Jeugd. Ov.kl.D: PKC 2-Swift (11.00), Tjoba-De Meervo- gels (11.30). Voetbal Klasseperiodekampioenschap eer ste klasse C: Oranje Wit-Roda Boys. Nacompetitie. Tweede klassen E/F: Kapelle-VVGZ, Tern. Boys-Arnemuiden Derde klassen A/B: SKNWK-Seolto, JPS-Zwaluwe. Nacompetitie periodekampioenen vierde klassen A, B, C: Wieldrecht-Be- velanders en VCK-Klundert. Aanvang: 14.30 uur. Vriendschappelijk: Zeelandia Middel- burg-Lucky Ajax. Locatie: Sportpark de Veerse Poort te Middelburg. Aanvang: 16.00 uur Jeugdtoernooi VV Philippine. E-pu- pillen, aanvang: 9.00 uur. F-pupillen, aanvang: 13.30. Jeugdtoernooi RIA W. Locatie: Sport park aan de Kapittelstraat. D- en E-pupil- len, aanvang: 10.30 uur. I Wielrennen 3 Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 2e etappe, tijdrit in Zuiddor pe, 10.5 kilometer. Start 1e renner 10.00 uur, aankomst laatste renner 12.45 uur. 3e etappe, Axel-Axel, 89.2 kilometer. Start 17.15 uur, aankomst 19.40 uur. Ronde van Noord-Beveland. Catego rie: vrije renners. Start en finish: Voor straat, Wissenkerke. Start: 14.00 uur. Af stand: 110 kilometer. Windsurfen Funsporttour 2004. Tweede wed strijd, meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang: 12.00 uur. 75 kilometer van Hulst. Estafetteloop voor ploegen van maximaal zes lopers. Start: 10.00 uur. Start en finish: clublo kaal RKHAV, Hulst. tZondag Biljarten Grand Prix Loontjens Biljarts B-ran- king. Locatie: Brasserie Óckenburgh, Goes. Aanvang: 13.00 uur. Finale: 15.30 Vrouwen. Promotiedivisie: DAS Delft-JRC Boxtel, The Jumpers-Black Eagles, Orca's-Baros. Akrides-Probuild Lions. Eerste klasse: Scheldesport-Dy- namo'70 (18.00 uur). Mannenbeker. Scheldesport-Mevo'80 2 (18.00 uur). Jongensjunioren. Scheldesport-Kim- bria (19.30 uur). Aspiranten. Zuid-Nederlandse kam pioenschappen voor adspiranten tot 14 jaar. Sporthal Baskensburg in Vlissin gen. Voor Zeeland speelt bij de meisjes BV Souburg, bij de jongens Marathon en BV Souburg. De kampioenschappen beginnen om 10.30 uur en duren tot 19.00 uur. Hockey 3 Mannen. Vierde klasse D: Rapide-Te- teringen (sportpark Grote Kreekweg Hulst). Aanvang: 14.30 uur. Vrouwen. Derde klasse D: Waal- wijk-Vlissingen, Rosmalen-Rapide Vier de klasse D: Middelburg-Den Dommel (sportpark Voorborch in Middelburg). Aanvang wedstrijden: 12.45 uur. Tennis Driewegen Cup. Kruisfinales (13.00 en 15.00 uur). Finale omstreeks 18.00 uur. Locatie: Café Driewegen in Terneu zen. Grand Prix Loontjens Biljarts B-ran king. Locatie: Brasserie Óckenburgh, Goes. Aanvang: 11.00 uur. Landelijk gemengd. Tweede klasse: Leimonias 4-De Schelde. Derde klasse 19: Souburg-Halfweg. Derde klasse 21: Unit 4/Lobbelaer 3-Middelburg. Vierde klasse 39: Souburg 2-DOS, Middelburg 2-De Zoom, De Schelde 2-Tiola 2, Halve Maan-Game'78. Vierde klasse 45: Be Quick/M-Tiola. Voetbal Skeelertocht. Aanvang 13.30 - 14.30 uur. Afstanden: 12.5 km, 25 km, 37,5 km en 50 km. Locatie: IJs/skeelerbaan, Nieu- landestraatte Krabbendijke. Nacompetitie. Derde klassen A/B: Berkdijk-Moerse Boys, Uno Animo-Ma-' dese Boys. Vierde klassen A/B: RIA W-Grenswachters, Domburg-Meto. Aanvang: 14.30 uur. Jeugdtoernooi RIA W. Locatie: Sport park aan de Kapittelstraat. C-junioren en F-pupillen, aanvang: 9.00 uur. Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 4e etappe. Strijpen-Strijpen. 100,8 kilometer. Start 13.00 uur, ver wachte aankomst 15.31 uur. I Windsurfen 3 Funsporttour 2004. Tweede wed strijd, meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang: 10.00 uur. HAMBURG - Gerco Schroder heeft gisteren bij de 75e spring en dressuxirderby van Hamburg de Grote Prijs gewonnen. De springruiter uit Tubbergen was met de 10-jarige Nederland se merie Eurocommerce Lana- poule. een aanwinst voor het grote werk. de snelste foutloze combinatie in de barrage. Roe lof Bril werd tiende. ANP foto Camile Schelstraete Jimmy de Bruyn begint vol goede moed aan de Juniorendriedaagse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 61