SKNWK streeft naar passend slot PZC Bertus Visser even sprakeloos Mark Boot doet van zich spreken s23 Nieuwerkerkse formatie is klaar voor nacompetitieduel met Seolto Alle finalisten bekend in Nieuwerkerk Jaap Stam in Nieuwerkerk Hoek 2 verovert de beker Kitesurf Testival op strand RKC opnieuw naar Nieuwvliet-Bad Goed begin van VCK Zege karters 't Frietuus agenda uitslagen vrijdag 21 mei 2004 VTEUWERKERK - Krijgt de ju bileumreceptie die SKNWK morgenmiddag wegens het vijf tigjarige bestaan houdt een atra feestelijk tintje? Veel zal afhangen van het resultaat dat bet eerste elftal boekt in het na competitieduel met Seolto. SKNWK verdedigt voorafgaand aan de officiële gelegenheid van af 13.30 uur een 2-0-voor- sprong. SKNWK heeft goede papieren om de finale van de nacompeti- lie te bereiken, waarin een oiaats in de tweede klasse te ver dienen valt. Zwaluwe, dat in het siste duel met 3-0 van JPS 1 won, wordt daarin zo goed als IK[ter de tegenstander. Op basis van de eerste wedstrijd in Zeven bergen mag SKNWK vertrou wen hebben in een goede afloop. De ploeg van trainer Cees Wil- iemse troefde zelfs met tien man Seolto op de beslissende momen ten af. Toch beseffen trainer en ioelens dat er morgen van onder- jschatting geen sprake mag zijn. Jk ben er nog niet van over- njjgd dat het al beslist is, al viel Seolto mij zwaar tegen", sprak Martijn Neele al direct na het eerste duel. Ook Seolto-trainer Hans Korte* weg had na afloop van het eer- iste duel zo zijn gedachten over ket vervolg in Nieuwerkerk: .We zijn nog" niet kansloos, ook ai staat het 0-2 en spelen we veen uitwedstrijd. Het wordt hartstikke lastig voor ons." Statistisch gezien valt het voor Seolto niet mee om op vreemde 'rodern goed te presteren. De doeg haalde het afgelopen sei zoen in elf uitduels slechts ze ven punten. Het het doelsaldo was 12 voor en 24 tegen. In zes uitduels kwam Seolto zelfs niet tot scoren en maar één keer, op 3 april 2004 tegen 's-Heer |Arendskerke, werd er met een marge van drie doelpunten ge wonnen. SKNWK verloor dit seizoen op eigen veld drie keer (tegen Veere, GPC en Dauwendaele) en :elkens was het verschil twee treffers. Voor morgen zou zo'n resultaat betekenen dat er na af loop van de reguliere speeltijd strafschoppen genomen worden. De laatste nederlaag die SKNWK met meer dan twee doelpunten verschil leed dateert uit het seizoen 2001-2002. Op 19 januari 2002 won MZVC in Nieuwerkerk met 5-2. Ten opzichte van de eerste ont moeting met Seolto is Robbert van de Zande niet van de partij. De linksback kreeg een directe rode kaart omdat hij een bal van de doellijn sloeg en is ge schorst. Daartegenover staat de terugkeer van Mark den Haan. Hi] heeft zijn schorsing van twee wedstrijden uitgezeten en keert terug in de basiself. Voor de rest kent SKNWK in de aan loop naar het beslissende duel geen problemen. Het besef dat er opnieuw een teamprestatie moet worden geleverd is duide lijk aanwezig in Nieuwerkerk. Verleden Daarmee is de link gelegd met het verleden: 'Samenspel Is No dig Om Te Overwinnen'. Op 6 mei 1954 werd de v.v. SINOTO opgericht en in het seizoen 1955-1956 werd er voor het eerst in competitieverband ge voetbald. SINOTO werd prompt kampioen in de tweede klasse D van de Afdeling Zeeland van de KNVB. In zestien duels werd niet verloren en het allereerste duel dat de Nieuwerkerkers af werkten werd met 7-1 gewon nen van Mevo 3. Coryfeeën uit die tijd waren onder anderen Kees Lodewijk, Bram Heijboer en Rinus Matthijsse. In het sei zoen 1961-1962 werd voor het eerst onder de naam SKNWK ge voetbald. De naamsverandering was een gevolg van de fusie tus sen korfbalvereniging DSS, voetbalvereniging SINOTO en volleybalvereniging Nieuwer kerk. Als SKNWK begon de ver eniging in de derde klasse van de afdeling Zeeland. Vijftig jaar na de oprichting is SKNWK, acht kampioenschap pen en één promotie via de na- competitie verder, opnieuw in de race om historie te schrijven. door lep Triou VLISSINGEN - Zo'n tweehon derd motorcrossers hadden gis- leren de moeite genomen om naar Vlissingen af te reizen voor de districtwedstrijden Zeeland/Zuid-Holland. Met overwinningen in de klassen su per, 250/500, 125, 85 grote wie len en 05 grote wielen bewezen de Zeeuwse rijders dat ze goed meekunnen op dit niveau. Zoals gebruikelijk waren er in de MX2-klasse weer de meeste deelnemers, zodat series en een oalvg finale moesten bepalen «"elke beste 28 in de finale moch ten uitkomen. De eerste serie werd gewonnen door Marlon Me- nsson, Richard Leeuwesteijn schreef de tweede serie op zijn naam. In de series werd duidelijk dat Leeuwesteijn en Freddie Blaas de voornaamste kanshebbers op de dagzege waren, maar ook Lnk van der Wekken en Meris- son werden voorin vernacht. De begeleiders van Leeuwesteijn za gen de bui echter toen al han den. „Om te winnen moet je ei- nieuwerkerk - Monique de Morree en Anneke Ca tor hebben gisteren een kunststukje uitge haald op het Pearle/ Gruttepik- Lersloernooi voor veteranen. 'n een marathonpartij in het ''fouwendubbel 6 maakten ze *n 5-2-achterstand in de derde set goed tegen het duo Jannie Knslelijn/Anneke Zomer. Na tweeënhalf uur tennis wonnen De Morree en Gator toch nog mcl 7-5 en plaatsten zich daar door voor de finale tegen Hellen Stols en José Schot (6-0 3-6 ®*2). In het mannenenkel 7 gaat finale tussen Mare le Clercq fnMartin Salomons, in de cate gorie 8 tussen Raymund Pres- :es en Eugene Jongenelen. Jaan Bezuven en Dina van der •'torst bereikten dankzij een bles- van tegenstander Eef Schonberger de finale GD 6. De teenstanders daarin zijn van- jtfog Janneke de Koning en Kees Stoutjesdijk. NIEUWERKERK - Was het 'm nou of was het 'm niet? Die vraag houdt Nieuwerkerk nu al twee dagen in zijn greep. Met een he likopter landde Jaap Stam woensdaga vond op het voetbalveld van SKNWK tij dens de sponsoravond van de jubilerende voetbalclub. Gisteren, tijdens het onderlin ge toernooi, was het nog steeds het ge sprek van de dag. „Ik heb geen enkele re den om aan te nemen dat het hem niet was", zei oud-speler Jan Tierie bijvoor beeld. Voorzitter Wim van de Zande was verant woordelijk voor de actie. „Zelfs de groot ste twijfelaars wilden met hem op de foto. Wilco de Valk (speler Kloetinge) geloofde er bijvoorbeeld geen snars van dat het hem was, maar ging wel op de foto voor het geval het toch de echte Jaap Stam was." Woensdagavond om half tien landde de he likopter in Nieuwerkerk met de internatio nal in Italiaanse dienst aan boord. Hij bleef ruim een uur in de feesttent, beant woordde vragen, zette handtekeningen en ging met iedereen op de foto. En toen ging hij weer weg, de SKNWK-menigte in twij fel achterlatend. Gisteren tijdens het onderlinge toernooi, in de finale gewonnen door de jonkies van SKNWK 1 tegen de oudjes van SKNWK 1 (4-2), lag de naam Jaap Stam nog altijd bij iedereen op de lippen. Was het 'm nou? Van de Zande zei van niks te weten, maar in besloten kring gierde hij het uit van de lol. Samen met speler Kees-Jan van Nieu- wenhuize had hij de stunt bekokstoofd. De Nieuwerkerkse gast van woensdaga vond komt uit Nijmegen en verdient zijn geld als look-alike van Jaap Stam. Vol gens Nieuwerkerk was hij zijn geld meer dan waard. foto Marijke Folkertsma genlijk met een viertakt aan de start komen", aldus Leo Leeu westeijn. de vader van Richard. Hij gaf daarmee gelijk aan dat Blaas, die in tegenstelling tot Leeuwesteijn wel op een vier takt rijdt, de topfavoriet voor de finale was. Die voorspelling kwam uit. Blaas pakte direct de leiding en Leeuwesteijn moest in de achter volging. Van start tot finish joe gen zij met slechts klein verschil over de baan. Het was Blaas die de overwinning pakte. Met Erik van der Wekken op de derde plaats kreeg deze klasse een volledig Zeeuws podium. Marlon Merisson finishte als vijfde net achter Jacco de Korte. In de 250/500cc-klasse, die twee manches reden, kende Wil lem-Jaap Jansen geen echte zwa re tegenstand. In de eerste man che was het nog even Marinus Hoek die bij hem in de buurt bleef, maar die moest in de twee de manche afhaken met een pijn lijke hand. Freddie Roelofs en Maurits Wouters vochten in de ze klasse weer hun oude ver trouwde duels uit waarbij Roe lofs de sterkste was. Kleine wielen Ook in de jeugdklassen deden de Zeeuwen het prima. Bij de 85cc grote wielen deed de jonge Mark Boot (Burgh-Haamstede) van zich spreken. Gezien zijn re sultaten mocht hij met zijn klei ne wielen meedoen bij de grote wielen. In de eerste manche pak te hij een eerste plaats. In de tweede rondgang moest hij de eer laten aan Erik Koote. Bei den zorgden wel weer voor een Zeeuws succes, terwijl ook Ste ven Ovaa zich op het podium mocht melden. Bij de 85cc kleine wielen was de ereprijs voor Rinie van Linden die kon profiteren van enkele kleine foutjes van Goesenaar Stefan Hage. Boy de Looff zorg de voor Zeeuws succes in de 65cc grote wielen. In de 65cc kleine wielen zorgde Gian-Car- lo Buys met een derde plaats er voor dat er toch weer een Zeeuw op het podium kon plaatsne men. Als extra was er nog een super klasse toegevoegd. Deze werd ge wonnen door oud GP-rijder Ger ard Zundorf die daarvoor wel felle strijd moest leveren met on der anderen Arno Ruttinger, Da ve de Jong en Nicky Huiszoon. Bertus Visser is de drijvende kracht binnen de biljartvereniging Onder Vrienden. foto Marijke Folkertsma door Joop van den Oudenhoven BURGH-HAAMSTEDE - Bertus Visser uit Burgh Haamstede heeft afscheid genomen als secretaris van de biljartvereniging On der Vrienden. Voor het eerst in zijn leven was hij even sprakeloos toen de leden van zijn club hem een horloge gaven met daarop de inscriptie bedankt. Visser was een drijvende kracht binnen de vereniging. Niet alleen het secretariaat van de club was zijn zorg. De hele club ging hem aan het hart. Zo was en is hij de fondsenwer ver bij uitstek. Hij verlaat dan ook het be stuur van een uiterst gezonde vereniging. Overigens blijft het inmiddels 73-jarige ver- enigingsdier deze klus gewoon voortzetten. Evenals zijn bemoeienis met het Huis van Nassau seniorenkoppeltoernooi en de West hoekcup. Verloren voor de biljartsport gaat hij dus niet. Het secretariaat werd hem na tien jaar te veel. Het computertijdperk heeft zijn intre de gedaan en voor Visser was dat een eerste signaal er niet meer mee door te gaan. Het terugtreden van Rinus Schot en Jos Stolte, die zijn medebestuurders waren, is de twee de reden. „Dat heeft pijn gedaan", zegt Vis ser. „Ik heb daarna een vergadering uitge schreven en zat als enig overgebleven be stuurder achter de tafel. Wat heb ik me toen eenzaam gevoeld." Zijn vraag 'hoe noe' hing als een dreigend onweer in de zaal. Een poos bleef het stil. totdat er mensen opstonden om het roer over te nemen.. Zoals Hans Coomans, die de nieuwe voorzitter werd en Herbert Goud zwaard en Rob van Dijk. „Ik was heel blij dat er jonger volk bereid was de kar te trek ken, anders had ik het niet meer zien zitten. Nu kan ik met een gerust hart terugtreden. Ik zal nu moeten leren me nergens meer mee te bemoeien." Hij blijft zelf wel spelen. Als vierdeklasser in het libre en derdeklasser in het drieban den is hij nooit een hoogvlieger geweest. „Daarvoor was ik te snel afgeleid", weet hij zelf maar al te goed. „Ik ben veel meer geïn teresseerd in wat er allemaal rond de biljart tafel gebeurt. Voor mij is de gezelligheid het belangrijkst." Toneel Hij leeft met iedereen mee en heeft belang stelling voor anderen. Visser is een vereni gingsmens van het zuiverste soort. Hij is al zo'n veertig jaar betrokken bij voetbalver eniging DFS. en hij is nog langer een harts tochtelijk toneelspeler. „Al direct na de oor log begon dat met de dames van Lande- gem", vertelt Visser. „We hebben toen een revue opgezet die we 44 keer hebben ge speeld. Sinds die tijd was ik verkocht. Soms speelde ik wel vier rollen in een seizoen. Mijn rol leren deed ik nooit' thuis. Dat ge beurde meestal tijdens mijn ronde als post bode. Soms ging ik er zo in op dat ik mijn post vergat te bezorgen. Het meeste plezier heb ik beleefd aan het optreden voor oude ren. Die gaan er zo in mee. Vooral als het een beetje ondeugend is, vinden ze dat prachtig." Zijn clubleden bij Onder Vrienden kunnen erover meepraten. Het verslag van de secre taris was altijd met de hand, in sierlijk schrift, geschreven en werd welhaast gepro clameerd aan de verzamelde leden. Vaak eindigde zijn voordracht met een waarde rend applaus. Een ander markant gegeven over Visser is de 'fiets'. Alles doet. hij op de fiets. Overal waar gespeeld wordt verschijnt hij met zijn rijwiel. Elk briefje naar welk clublid ook werd al zijn jaren als bestuurder met de fiets bezorgd. Visser: „Ik heb geen auto. Soms denk ik wel eens misschien moet ik er nog een aanschaffen, maar meteen daarna vraag ik me af: waarom nog op mijn leef tijd." Altijd was en is Visser onderweg. Hij bena drukt wel te zeggen dat hij veel te danken heeft aan zijn vrouw Jannie. Die gaf hem niet alleen de ruimte dit alles te doen maar stond ook zelf altijd klaar. Een bijzonder clubmens gaat het rustiger aan doen, maar biljartend Schouwen Duiveland is nog niet van hem af. 's-HEERENHOEK - Het tweede elftal van Hoek heeft het voetbalseizoen op fraaie wijze besloten. De Zeeuws-Vlaamse formatie won gisteren in 's-Heerenhoek j de districtsbeker voor reserve-elftallen. In de finale werd BSC 2 met 2-0 verslagen. Hoek opende sterk en nam in de achtste minuut een 1-0-voorsprong via Peter Hamelink. De formatie van trai ner Arie Dekker maakte het hierna onnodig spannend. Hoek 2 kreeg legio kansen, maar faalde in de afwerking. Pas in de 88e minuut werd er definitief afstand genomen. Ihram Collin liet de 2-0 aantekenen. OUDDORP - Op het Noordzeestrand aan de Brouwers- dam tussen Renesse en Ouddorp vindt tot en met zondag het Kitesurf Testival plaats. Voor de deur van Kitesurf- school Natural High bij strandtent de Kous is er voor ie dereen die zich interesseert voor het kitesurfen van alles te beleven. Tijdens het Testival zijn er vele merken aanwezig die hun nieuwe materiaal presenteren. Uiteraard kunnen de nieuwste kites en boards ook worden getest. Voor de be ginners zijn er dagelijks meerdere basiscursussen en voor de gevorderden worden 'er clinics gegeven, van transi tions tot kiteloop. TERNEUZEN - RKC Waalwijk belegt in de voorberei ding op komend seizoen opnieuw een trainingskamp in Zeeuws-Vlaanderen. De ploeg van de nieuwe trainer Er- win Koeman verblijft van 19 tot en met 21 juli in Nieuw vliet-Bad. RKC traint tijdens die dagen op de velden van voetbalver eniging Breskens en zal één oefenduel afwerken. Woens dag 21 juli sluit de Brabantse eredivisionist het trainings kamp af met een wedstrijd tegen het Belgische AA Gent. Dat duel wordt in IJzendijke gespeeld en begint om 18.30 uur. KAMPERLAND - VCK is de nacampetitie voor behoud in de derde klasse van het zaterdagvoetbal goed begonnen. De ploeg uit Koudekerke had in de matige wedstrijd ge noeg aan een paar oplevingen om tegenstander Bevelan ders te overrompelen: 0-3. Erik Goudt was de belangrijkste man met twee doelpun ten. De andere treffer kwam op naam van Meivin van Keulen. MIDDELBURG - De achttiende kartwedstrijd in de B-poule van de Middelburgse bedrijvencompetitie is ge wonnen door Cafetaria 't Frietuus. De ploeg hield klasse mentsleider RAM AD Racing ver achter zich. Deze ploeg werd vierde en zag Frietuus iets dichterbij komen. De nummer twee in het algemeen klassement werd tij dens de twee uur durende race op de hielen gezeten door het vrouwenteam Mili's Fashion, dat tweede werd. No Na me finishte op een knappe derde plaats, op twee ronden achterstand op Cafétaria 't Frietuus. Vrijdag Biljarten 24-uurs biljartmarathon Peter van Houwelingen. Locatie: Café Concor dia, Wissenkerke. Aanvang: 20.00 uur. Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 1e etappe Philippine-Phlippi- ne, 110,5 kilometer. Start om 17.00 uur, verwachte aankomst 19.40 uur. 35e Ronde van Bruinisse. Locatie: Dorpsweg, Bruinisse. Categorie: elite/beloften/amateur A. Start: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. Zaterdag l VeldkorfbaT se Z1. 16.40 uur: paarden klasse Z2. Lo catie: Manege Hofstede Grol Renesse. Voetbal l IMacompetitie. Derde klassen A/B: Berkdijk-Moerse Boys, Uno Animo-Ma- dese Boys Vierde klassen A/B: RIA W-Grenswachters, Domburg-Meto. Aanvang: 14.30 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie: Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 10.00 uur. 1 Wielrennen ~~j Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 4e etappe, Strijpen-Strijpen, 100,8 kilometer. Start 13.00 uur, ver wachte aankomst 15.31 uur Overgangsklasse B: Avanti-SDO, Oranje Wit-Fortis (15.30), Maas- sluis-KCC, Vriendenschaar H-Excelsior. Eerste klasse G: Nieuwerkerk-RWA, Albatros-Swift (15.30), Tjoba-GKV (16.00), Ondo G-Kinderdijk. Tweede klasse G: ADO-Oranje Zwart, Fortissi- mo-Korbis, Merwede-Ventura Sport, TOP-ODO (16.00) Vierde klasse A: On do-Stormvogels (om kampioenschap). Locatie: Ondo-terrein St. Laurens, 16.00 uur. Res.Ov.kl.B: Dalto 3-Fortis 2 (14.00), Tjoba 2-KCC 2 (14.30). Jeugd. Ov.kl.D: PKC 2-Swift (11.00), Tjoba-De Meervogels (11.30). Windsurfen Funsporttour 2004. Tweede wed strijd, meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang: 10.00 uur. Voetbal Klasseperiodekampioenschap eer ste klasse C: Oranje Wit-Roda Boys. Nacompetitie. Tweede klassen E/F: Kapelle-WGZ, Tern. Boys-Arnemuiden. Derde klassen A/B: SKNWK-Seolto (13.30 uur), JPS-Zwaluwe. Nacompetitie periodekampioenen vierde klassen A, B, C: Wieldrecht-Be- velanders en VCK-Klundert. Aan vang: 14.30 uur. Vriendschappelijk: Zeelandia Middel- burg-Lucky Ajax. Locatie: Sportpark de Veerse Poort te Middelburg. Aanvang: 16.00 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie- Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 9.30 uur. Jeugdtoernooi VV Philippine. E-pu- pillen, aanvang: 9.00 uur. F-pupillen, aanvang: 13.30. Jeugdtoernooi RIA W. Locatie: Sport park aan de Kapittelstraat. D- en E-pupil- len, aanvang: 10.30 uur. I Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 2e etappe, tijdrit in Zuiddor- pe, 10.5 kilometer. Start 1e renner 10.00 uur, aankomst laatste renner 12.45 uur. 3e etappe, Axel-Axel, 89.2 kilometer. Start 17.15 uur, aankomst 19.40 uur. Ronde van Noord-Beveland. Catego rie: vrije renners. Start en finish: Voor straat, Wissenkerke. Start: 14.00 uur. Af stand: 110 kilometer Windsurfen Funsporttour 2004. Tweede wed strijd, meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang: 12.00 uur. Zondag Biljarten Grand Prix Loontjens Biljarts B-ran king. Locatie: Brasserie Óckenburgh, Goes. Aanvang: 13,00 uur. Finale: 15.30 Paardensport- Dressuur RV Renesse. 9.00 uur: paar den klasse B. 10.25 uur: pony's klasse B. 10.50 uur: pony's klasse LI. 12.10 uur- paarden klasse L1. 13.20 uur: po ny's klasse L2. 13.42 uur: paarden klas se L2. 14.20 uur: pony's klasse M1. 14.34 uur: paarden klasse Ml. 15.20 uur: pony's klasse M2. 15.34 uur: paar den klasse M2. 16.10 uur: paarden klas- Nieuwerkerk. Pearle/ Gruttepikker- stoernooi. HE5: Chris Versteeg - Sjaco van Nieuwenhuyze 4-0 5-3, Chris vers teeg - Mark Lodewijk walk-over door blessure Lodewijk. HD6: Gerard Janse/Kees de Vos - Cor Korenhof/Ton Kramers walk-over door blessure Ton kramer. GD6: Dina van der Horst/Daan bezuyen - Carina Kerkhove/Paul van Burg 4-2 0-4 4-0, Jan neke de Koning/Kees Stoutjesdijk - Eef en Thea Schonberger 5-3 2-4 5-3. HE7, kwartfinale: Mare le Clerq - Ab Duinhouwer 4-1 1-4 4-1 HD7: Ewald van Dijke/Erwin Schaalje - Jan Kees Lievense/Ronald de Reus 4-0 3-5 5-3, Rob Loos/Jan Brouwer - Adrie Markusse/Tewes Tuilman 4-2 4-1; kwartfinale: Piet slootmaker/Wim Fon- teine - Piet Both/Lau Almekinders 4-2 5-3 DD7: Carina van Kerkhove/Josee de Vos - Els de Zeeuw/Kitty de Jonge 4-0 4-1 GD7: Jos Flikweert/Piet Sloot- maker - Andrea pronk/ Rene de Ries 4-2 4-2, Annelies en Henk Slootweg - Lenie v.d. Cingel/Rien Overbeeke 4-0 4-0, Le nie vd Cingel/Rien Overbeeke - Nellie den Haan/ Ewald van Dijke 5-3 3-5 5-4. HE8: Wiebe Weggeman - Frank Kal- scheuer 4-1 4-0. DE8: Janny Lodder -Roellien Roodenburg 2-4 5-3 5-4 (10-8), GD8: Gerda Stins/Bert Scheele - Elly Oxener/Pieter Noppert 3-5 4-2 4-2. Halve finales. DD6: Hellen Stols/Jose Schot - Therese Trip/Brenda van Putte 6-0 3-6 6-2. Moni que de Morree/Anneke Cator - Jannie Kristelijn/Anneke Zomer 6-4 4-6 7-5. GD6: Dina vd Horst/Daan bezuyen - Eef en thea Schonberger walk-over door blesure Eef Schonberger, Janneke de Koning/Kees Stoutjesdijk - Marcelle Poelman/Kees heyboer 6-4 6-3. HE7: Mare le Clerq -Jan vd Wassen-' berg 7-6 2-6 6-1, Martin Salomons - Iwan Domic 6-2 6-1. HD7: Piet slootmaker/Wim fonteine - Jan Kees Lievense/ronald de Reus 6-2 6-3, Arie Bos /Hans van Urk - Rob Loos/Jan Brou wers 6-1 6-2. DD7: Therese Trip/Nelleke Atoon - Jeannet Praet/Marleen Bech 6-1 6-2, Annelies Slootweg/Corrie Verkaart - Carina Kerkhove/Josee de Vos 6-2 6-1 GD7: Jos Flikweert/Piet Slooimaker- Andrea Pronk/Rene de Ries 6-2 6-2, Annelies en Henk Slootweg - Nicole vd Sneppen/Wiebe Weggeman 6-0 6-1 HE8: Raymund Pessers-Frans van der linden 6-4 6-0, Eugene Jongenelen- Wie be Weggeman 6-2 5-7 6-4. HD8: Var Nierop/Frans van der Linden - Harr\ Linders/Rob Weenink 6-7 6-3 6-3, Piel stoutjesdijk/Bert Scheele - Han kettinc Peter Bracke 2-6 7-6 2-3 opgave Ketting/Bracke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 49