VCK lijkt vege lijf te redden Leeuwesteijn mist vermogen Titelstrijd van squash-rebellen Grote belangstelling voor trimklassieker op Noord-Beveland Bijzonder afscheid Van Hou welingen 23 bevelanders kansloos: 0-3 Damtitel voor Aagtekerke Swift 2 wint eigen toernooi Weinig renners naar Bruinisse Verrassingen in koppeltoernooi agenda uitslagen vrijdag 21 mei 2004 wb jwr.iasper Harthoorn KAMPERLAND - VCK is de na- [ompetitie voor behoud in de jerde klasse van de zaterdaga- paleurs goed begonnen. De .|oeg uit Koudekerke had giste- ten in Kamperland genoeg aan «npaar oplevingen om Bevelan- ders te overrompelen. Erik 1 Goudt was de belangrijkste man pet twee doelpunten. snel werd het verschil duide- l tussen derdeklasser VCK en derdeklasser Bevelanders. Hoe- tó Bevelanders de eerste kans - Matthijs Klaasse schoof T- pebal naast waar hij beter had tanen afleggen op Cherry Stra ng - nam de ploeg uit Koude- ierke het initiatief. Kansen le- het echter nauwelijks Alleen Erik Goudt had een t iardige mogelijkheid om de sco- l pie openen, maar hij volleerde jet over De tweede kans die Goudt kreeg rasechter niet te missen. Levin Scheijbler zette vanaf rechts laag voor en Goudt kon de bal rolledig ongedekt binnenschie ten. 0-1. Het was meteen het hoogtepunt van een gezapige eerste helft. fioewel VCK niet zijn beste voet tal liet zien, kon Bevelanders klaarmaken. De ploeg Kamperland wist de diepte sauwelijks te vinden en bracht let daardoor zelden tot in het bfschopgebied van VCK, dat pater verzuimde het klassenver- sail in grotere cijfers uit te •ukken. Sa rust veranderde het spel- Seeid. VCK werd teruggedron gen. maar bleef wel gevaarlijk, ïiaarmate de wedstrijd vorder- ie gaf Bevelanders noodgedwon- steeds meer ruimte weg, waar VCK dankbaar gebruik van maakte. De ploeg kreeg vele kansen, maar weigerde het kar wei af te maken. Daardoor kreeg de derdeklasser zo'n twintig minuten voor tijd nog bijna het deksel op de neus, maar Joeri Nonnekens wist een kopbal van Cherry Strating nog net uit de goal te ronselen. In de slotfase kreeg VCK nog meer kansen om te counteren. De beslissing kon dan ook niet uitblijven. Invallers Meivin van Keulen scoorde uit de rebound 0-2. waarna Erik Goudt zijn ploeg naar 0-3 counterde. Trainer Niek van den Houten van VCK was vooral blij met de drie punten. „We hebben niet al tijd even goed gespeeld en lieten ons in de tweede helft wat terug dringen." Zijn collega Tonny van Iersel was duidelijk. „Het was een slechte wedstrijd. We zaten er niet kort genoeg op en de passing leek soms nergens naar. Het leek wel alsof onze spelers voor het eerst in hun le ven samen speelden, zo weinig lukte er." Bevelanders-VCK 0-3 (0-1): 23. Erik Goudt 0-1, 78. Meivin van Keulen 0-2, 87. Erik Goudt 0-3. Scheidsrechter: A. van Bracht uit Ammerzoden. Gele kaart: Erik Goudt (VCK). Aantal toeschou- ivers: 140. Bevelanders: Denni Oosse (68. Piet-Jan Wisse) Marco Wisse, Leon de Bruine, Theo de Visser (75. Nicky Scholten), Dennie van Belzen, Sander van de Kreeke, Arie Jongejan, Robert Mast, Mat thijs Klaasse, Cherry Strating, Jo hn Riemens (36. Michel Verburg). "VCK: Joeri Nonnekens, Sebastiaan Schipper, Paul Eversdijk (72. Mei vin van KeulenMichel Meulmees- ter, Danny Joosse (83. Patrick Lansberg), Kees-Pieter Geschiere, Levin Scheijbler, Simon Voet, Bas de Regt, Stefan Wielemaker (46. Eddy van Rumpt), Erik Goudt. loorWim de Vos WISSENKERKE - Dirk Hage kan zijn geluk bijna niet op. Ze len jaar geleden werd de eerste wielerronde van Noord-Beve- hd verreden. Welgeteld negenendertig ren ners stonden toen in Wissenker- ieaan de vertreklijn. „En nu", acht Hage, „hebben er al 119 in schreven." Zaterdag wordt de «ehtste editie van deze trimklas sieker verreden op Noord-Beve- kd Xrk Hage n Peter de Loof, eoratter en secretaris van de cganisatie, en hun medewer kers hebben van de Ronde van ioord-Beveland een pronkstuk Emaakt. -Enkele aren geleden waren Kg dne klassiekers op dit ge- ied. Nu zijn we als enige over. kt is triest voor de wielersport, ®ar wij zijn er trots op dat wij p)ben kunnen overleven", al- U0ST-SOUBURG - Een vijftal van damvereniging Aagtekerke is in Oost-Sou winnaar geworden van het Walchers damkam pioenschap. h de finalepoule, waar voor zich ook Middelburg, Lammerenburg en het PZDB-bestuur geplaatst padden, begonnen Aagte- tarke en Middelburg met twee overwinningen, to de slotronde greep Aag- tekerke dankzij overwin ningen van Bennie Pro voost en Arie den Hollan- "er en gelijke spelen van David Bosselaar, Frans Blaas en Ad Provoost won Aagtekerke met 9-3 en "am daardoor de wisseltro fee over van het PZDB-be- stuur. Middelburg eindigde als toeede en het PZDB-be- stuur werd derde. In de B-groep ging de eerste Plaats naar het vijftal van Richard Leeuwesteijn moest het in de finale afleggen tegen Freddie Blaas. foto Lex de Meester door lep Triou VLISSINGEN - Zo'n tweehon derd motorcrossers hadden gis teren de moeite genomen om naar Vlissingen af te reizen voor de districtwedstrijden Zeeland/ Zuid-Holland. Met overwinnin gen in de klassen super, 250/500,125, 85 grote wielen en 65 grote wielen bewezen de Zeeuwse rijders dat ze goed mee kunnen op dit niveau. Zoals gebruikelijk waren in de MX2-klasse weer de meeste deel nemers, zodat series en een hal ve finale moesten bepalen welke beste 28 in de finale mochten uit komen. De eerste serie werd ge wonnen door Marlon Merisson, Richard Leeuwesteijn schreef de tweede serie op zijn naam. In de series werd duidelijk dat Leeuwesteijn en Freddie Blaas de voornaamste kanshebbers op de dagzege waren, maar ook Erik van der Wekken en Meris son werden voorin verwacht. De begeleiders van Leeuwesteijn za gen de bui echter toen al han gen. „Om te winnen moet je ei genlijk met een viertakt aan de start komen", aldus Leo Leeu westeijn, de vader van Richard. Hij gaf daarmee gelijk aan dat Blaas, die in tegenstelling tot Leeuwesteijn wel op een vier takt rijdt, de topfavoriet voor de finale was. Die voorspelling kwam uit. Blaas pakte direct de leiding en Leeuwesteijn moest in de achter volging. Van start tot finish joe gen zij met slechts klein verschil over de baan. Het was Blaas die de overwinning pakte. Met Erik van der Wekken op de derde plaats kreeg deze klasse een volledig Zeeuws podium. Marlon Merisson finishte als vijfde net achter Jacco de Korte. In de 250/500cc-klasse, die twee manches kende, had Wil lem-Jaap Jansen geen zware te genstand. In de eerste manche bleef Marinus Hoek even in de buurt bleef, maar die moest in de tweede manche afhaken met een pijnlijke hand. Freddie Roe- lofs en Maurits Wouters vochten weer hun oude vertrouwde duels uit, waarbij Roelofs de sterkste was. Kleine wielen Ook in de jeugdklassen deden de Zeeuwen het prima. Bij de 85cc grote wielen deed de jonge Mark Boot (Burgh-Haamstede) van zich spreken. Gezien zijn re sultaten mocht hij met zijn klei ne wielen meedoen bij de grote wielen. In de eerste manche pak te hij een eerste plaats. In de dus Hage. „Financieel kunnen we alles rond krijgen omdat bijna alle sponsoren afkomstig zijn van het eiland." In Zeeland is er dus nog slechts één klassieker voor de vrije ren ners over. Dit jaar viel het doek voor de EPZ-klassieker in Bors- sele. Dat er behoefte bestaat aan dit soort wedstrijden, mag duidelijk zijn uit het hoge aan tal voorinschrijvingen. Het deel nemersveld bestaat uit renners die aangesloten zijn bij de KN- WU en bij de vrije bonden die verenigd zijn in de Wielerfedera tie Nederland. TMZ behoort daar overigens ook toe. De winnaar van vorig jaar, Eric Vereecken, zal er opnieuw bij zijn. Vorige week in 's-Heeren- hoek maakte hij een sterke in druk. Hij zal het op moeten nemen te gen bijvoorbeeld Tjitte van de Buys, Rudy van Vlimmeren, Jac- ky van der Horst, Peter Mol, Matti de Baat, Johnny van der Klooster en Rinus Ansems. Twee grote omlopen over het ei land, met daarin De Hel van Noord-Beveland (een kassei- strook in de buurt van Geers- dijk), gevolgd door zes lokale ronden maken de afstand van 110 kilometer vol. De start is om 14.00 uur in de Voorstraat in Wissenkerke. MIDDELBURG - Nadat de korf ballers van Fortis en Ondo zich hadden afgemeld voor het Hemelvaartsdagtoernooi van Swift, ging Swift 2 met de hoofd prijs aan de haal. Dat achttal was in de hoofdpou le - een combinatie van de oor spronkelijke poule voor eerste teams en die voor tweede teams - de baas over Swift 1, RWA 1 en 2, Sport Delta en Ondo 2. Overgangsklasser Fortis speelt morgen nog een uiterst belang rijke competitiewedstrijd. En derdeklasser Ondo wacht don derdag 27 mei nog een beslis singswedstrijd. Vandaar dat beide teams op het laatste moment bedankten voor het toernooi waar ze jaarlijks aan mee doen. Edwin van Alphen: „Als je de forums leest op internet en naar de berichten luistert, is er een behoorlijke crisis binnen de SBN. foto Ruben Oreel door Eugène de Kok MIDDELBURG - Je zou het een kampioenschap van de rebellen kunnen noemen. Morgen strij den in Middelburg squashteams om de Nederlandse titel voor verenigingen die niet bij de Squash Bond Nederland (SBN) zijn aangesloten. „Die status zegt misschien niet veel", zegt Edwin van Alphen, speler van Double Dot uit Mid delburg. „Maar, wie hem ook uitschrijft: het is toch een titel die telt." Hoewel ze vorig jaar als derde eindigden, zijn de verwachtin gen van de 33-jarige Middelbur ger niet hooggespannen. Vol gens Van Alphen speelt Double Dot te weinig wedstrijden om een gooi te doen naar de titel. „Ik heb vroeger gejudood op re delijk hoog niveau", trekt hij de vergelijking. „Ik zat tegen de Ne derlandse top aan, maar het struikelde op beslissende mo menten vaak op wedstrijderva ring." Double Dot, een vereniging met zo'n tweehonderd leden die is voortgekomen uit Squashzzy, speelt onder de vlag van Stich ting Squash Promotie (SSP) competitie tegen verenigingen uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland. „Wij spelen jaar lijks tegen zo'n acht, negen teams. Het is een relatief kleine klasse, er zijn veel grotere. Neem de regio Nijmegen. Daar zijn tachtig teams in acht klas sen actief. Het niveau ligt daar dan ook hoger." De SSP is één van de zes alterna tieve squashbonden in Neder land. Ze organiseren competi ties in zes regio's. Eén keer per jaar wordt een NK georgani seerd waar teams uit de regio's tegen elkaar spelen. Dit jaar vindt die titelstrijd plaats op de banen van Double Dot. Dat zou wel eens de laatste keer kunnen zijn. „Ons centrum staat op een plek waar de nieu we N57 moet komen. Als dat doorgaat, moeten wij verdwij nen." De zes bonden zijn opgericht als alternatief voor squashvereni- gingen die wel competitie wil den spelen, maar niet aan de fi nanciële eisen van de SBN kun nen voldoen. „De bond eiste dat verenigingen die landelijk wil den spelen per team, per baan vijfhonderd euro af zouden dra gen. Dat was en is voor kleine verenigingen niet op te brengen. Alleen de grote squashcentra zijn overgebleven in de landelij ke competitie." Forums Volgens Van Alphen is de ver plichte bijdrage geen verstandi ge keuze geweest van de beleids makers. „Als je de forums leest op internet en naar de berichten luistert, is er een behoorlijke cri sis binnen de SBN. In Zeeland spelen geen teams meer op landelijk niveau. Vlis singen, dat in de jaren negentig hoge ogen gooide in de eerste klasse, trok vorig jaar zijn laat ste teams terug. Nu spelen vier Zeeuwse teams in de SSP-com- petitie: drie uit Middelburg (Double Dot) en één uit Goes (Sportpunt Zeeland). Dit seizoen is Double Dot twee keer kampioen geworden in een competitie die twee rondes tel de. „Doordat er twee helften zijn kunnen debutanten in één tweede rondgang moest hij de eer laten aan Erik Koote. Bei den zorgden wel weer voor een Zeeuws succes, terwijl ook Ste ven Ovaa zich op het podium mocht melden. Bij de 85cc kleine wielen was de ereprijs voor Rinie van Linden die kon profiteren van enkele kleine foutjes van Goesenaar Stefan Hage. Boy de Looff zorg de voor Zeeuws succes in de 65cc grote wielen. In de 65cc kleine wielen zorgde Gian-Carlo Buys met een derde plaats dat er toch weer een Zeeuw op het podium kon plaatsnemen. Als extra was er nog een super klasse toegevoegd. Deze werd ge wonnen door oud GP-rijder Ger ard Zundorf die daarvoor wel felle strijd moest leveren met on der anderen Arno Ruttinger, Da ve de Jong en Nicky Huiszoon. door Joop van den Oudenhoven WISSENKERKE - Peter van Houwelingen uit Geersdijk neemt op originele wijze af scheid van zijn Zeeuwse biljart vrienden en collega's. In een 24-uurs marathon krij gen de liefhebbers nog één keer de kans het duel met Van Hou welingen aan te gaan. Daarna verhuist hij naar Limburg om daar een nieuwe toekomst op te bouwen. Uniek is het niet, opmerkelijk wel. Er zijn al eens meer mensen geweest die met een bepaald doel voor ogen de grenzen van hun vermogen testten op het groene laken. Zoals Ronny Daniels en Jef Phi- lipoom die een school voor autis tische leerlingen in Kasterlee België aan de nodige financiële steun hielpen door honderd uur tegen honderd tegenstanders aan te treden. Uitdaging Van Houwelingen gaat de uitda ging in zijn eentje aan. „Ieder een krijgt de laatste kans een keer van mij te winnen. Veel oud leerlingen (de man uit Geersdijk gaf menig beginnend biljarter les) zullen hierop ge brand zijn denk ik. BRUINISSE - I)e wielerronde van Bruinisse is vandaag aan de 35e editie toe. Er hebben zich nog maar dertig renners voor de wedstrijd over 80 kilometer inge schreven. Onder de inschrijvers zijn Wilco Zuiderwijk, Jan Hordijk, Ger- win de Regt en Vincent Wee ning. De Zeeuwse afvaardiging staat onder aanvoering van Francois Franse. Verder starten Pieter Israël, Dirk van Dam en Wilco Jonker, Klaas Flik weert, Hans Stoutjesdijk en Jacco Rin- gelberg. De start is om 19.00 Elke inschrijver krijgt hiervoor een uur de kans in een zelf geko zen spelsoort." Na elke partij krijgt Van Houwelingen ca 15 min pauze en dan wacht weer de volgende uitdager. Wie getuige wil zijn van het af scheid kan terecht van vrijdaga vond 20 uur in Café Concordia te Wissenkerke. De marathon duurt tot zaterdag avond 20.00 uur. Vast staat dat districtsvoorzitter van Schou- wen-Duiveland Piet Verschure zaterdag om 11.00 uur een van de uitdagers zal zijn. Oud team genoten bij 3BSD Zierikzee Phi lip van der Male en Peter Flik- weert nemen de moeilijkste uren voor hun rekening. Zij ver schijnen om vier uur en kwart over vijf 's nachts in Wissenker ke. Ook enige leden van zijn oude club Onder vrienderf uit Burgh Haamstede geven acte de presence evenals een legertje oud leerlingen en stamgasten van Café Concordia. KWADENDAMME - Het drie banden koppeltoernooi in Kvva- dendamme is met de nodige ver rassingen begonnen. De titelverdedigers Jos Capello en André Karelse uit 's-Heeren- hoek gingen in de eerste ronde onderuit. Zij zijn aangewezen op de herkansing om nog een plaats in het toernooi te herove ren. Plaatsgenoten en outsiders Ri nus Rijk met.Jean Louis Smul- der en Dick de Kubber met Bas de Zeeuw uit Goes zullen dezelf de weg moeten gaan. De tegenstand van Capello en Karelse was niet gering Martin Steketee en Jan Blok zijn gere puteerde prijsvechters De Kub ber en De Zeeuw verloren van clubgenoten Nico de Leeuw en Jan Brandenburg. Maandag en woensdag staan de herkansingen op de agenda en vanaf dat moment wordt het winnen of naar huis. Vrijdag 1 Basketbal Mannenbeker. Mevo'80-BV Souburg (20.30 uur), Smokkelhoek-BV Souburg 3 (21.00 uur). Jongensbeker. Smokkel- hoek-BC Vlissingen (19.00 uur) 1 Biljarten 24-uurs biljartmarathon Peter van HouweHngen. Locatie Café Concor dia, Wissenkerke. Aanvang: 20.00 uur. Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 1e etappe Philippine-Phlippi- ne, 110,5 kilometer. Start om 17.00 uur, verwachte aankomst 19.40 uur. 35e Ronde van Bruinisse. Locatie: Dorpsweg, Bruinisse. Categorie: elite/beloften/amateur A. Start: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. uur, aankomst laatste renner 12.45 uur. 3e etappe, Axel-Axel, 89.2 kilometer. Start 17.15 uur, aankomst 19.40 uur. Ronde van Noord-Beveland. Catego rie: vrije renners. Start en finish: Voor straat, Wissenkerke. Start: 14.00 uur. Af stand: 110 kilometer. Windsurfen l Funsporttour 2004. Tweede wed strijd. meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang. 12.00 uur. Zondag Biljarten Grand Prix Loontjens Biljarts B-ran king. Locatie: Brasserie Ockenburgh, Goes. Aanvang: 13.00 uur. Finale: 15.30 Hockey Zaterdag Basketbal Vrouwen. Promotiedivisie: DAS Delft-JRC Boxtel, The Jumpers-Black Eagles, Orca's-Baros, Akrides-Probuild Lions. Eerste klasse: Scheldesport-Dy- namo'70 (18.00 uur). Mannenbeker. Scheldesport-Mevo'80 2 (18.00 uur). Jongensjunioren. Scheldesport-Kim- bria (19.30 uur). Aspiranten. Zuid-Nederlandse kam pioenschappen voor adspiranten tot 14 jaar. Sporthal Baskensburg in Vlissin gen. Voor Zeeland speelt bij de meisjes BV Souburg, bij de jongens spelen Ma rathon en BV Souburg. Aanvang 10.30 uur, slot 19.00 uur. Mannen. Vierde klasse D: Rapide-Te- teringen (sportpark Grote Kreekweg Hulst). Aanvang: 14.30 uur. Vrouwen. Derde klasse D: Waal- wijk-Vlissingen, Rosmalen-Rapide. Vier de klasse D: Middelburg-Den Dommel (sportpark Voorborch in Middelburg) Aanvang wedstrijden: 12.45 uur. Paardensport Biljarten 24-uurs biljartmarathon Peter van Houwelingen. Locatie: Café Concor dia, Wissenkerke. Einde: 20.00 uur. Grand Prix Loontjens Biljarts B-ran- king. Locatie: Brasserie Ockenburgh, Goes. Aanvang: 11.00 uur. Dressuur RV Renesse. 9.00 uur: paar den klasse B. 10.25 uur: pony's klasse B. 10.50 uur: pony's klasse LI. 12.10 uur: paarden klasse LI. 13.20 uur: po ny's klasse L2. 13.42 uur: paarden klas se L2. 14.20 uur: pony's klasse Ml. 14.34 uur: paarden klasse Ml. 15 20 uur: pony's klasse M2. 15.34 uur: paar den klasse M2. 16.10 uur: paarden klas se Z1. 16.40 uur: paarden klasse Z2. Lo catie. Manege Hofstede Grol Renesse. Tennis Skeeleren seizoen doorstromen naar de hoogste divisie. Elk jaar wordt door de organisatie gekeken naar de sterkte van de deelne mers. De vrijheid van de organi satie om de competitie aan de hand daarvan jaarlijks anders in te delen geeft een beetje het amateurisme weer." Er zijn meer verschillen met de reguliere competitie. „Soms speel je op één dag tegen twee teams: driehoeks wedstrijden. Het komt dan niet alleen aan op talent, maar ook op hard wer ken." De SSP heeft in tegenstel ling tot de Squash Bond Neder land ook geen problemen met ge mengde teams. Zo is Karin Thiel het hele seizoen de tweede kracht geweest voor de Middel burgers. Tot nu toe hebben zich zes teams aangemeld voor de titel strijd. Van Alphen rekent op een totaal tussen de acht en tien, maar weet het niet zeker. „Vorig jaar kwamen er in dé laatste week nog teams bij. Er is geen centrale aansturing, het zijn allemaal losstaande compe tities. Daardoor is het onover zichtelijker." Skeelertocht. Aanvang 13.30 - 14.30 uur. Afstanden: 12.5 km, 25 km, 37.5 km en 50 km. Locatie: IJs/skeelerbaan, Nieu- landestraat te Krabbendijke. Landelijk gemengd. Tweede klasse: Leimonias 4-De Schelde. Derde klasse 19: Souburg-Halfweg. Derde klasse 21: Unit 4/Lobbelaer 3-Middelburg Vierde klasse 39: Souburg 2-DOS, Middelburg 2-De Zoom, De Schelde 2-Tiola 2, Halve Maan-Game'78. Vierde klasse 45: Be Quick/M-Tiola. I VeldkorfbaT Voetbal Overgangsklasse B: Avanti-SDO, Oranje Wit-Fortis (15.30), Maas- sluis-KCC, Vriendenschaar H-Excelsior. Eerste klasse G: Nieuwerkerk-RWA, Albatros-Swift (15.30), Tjoba-GKV (16.00), Ondo G-Kinderdijk. Tweede klasse G: ADO-Oranje Zwart, Fortïssi mo-Korbis, Merwede-Ventura Sport, TOP-ODO (16.00). Vierde klasse A: On- do-Stormvogels (beslissingswedstrijd om kampioenschap) Locatie: Ondo-ter- rein St. Laurens, 16.00 uur Res.Ov.kl.B: Dalto 3-Fortis 2 (14.00), Tjoba 2-KCC 2 (14.30). Jeugd. Ov.kl.D: PKC 2-Swift (11.00), Tjoba-De Meervo- gels (11.30). Nacompetitie. Derde klassen A/B: Berkdijk-Moerse Boys, Uno Animo-Ma- dese Boys. Vierde klassen A/B: RIA W-Grenswachters, Domburg-Meto. Aanvang. 14.30 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie: Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 10.00 uur. Finale om streeks 15.00 uur Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 4e etappe. Strijpen-Strijpen, 100,8 kilometer. Start 13.00 uur, ver wachte aankomst 15.31 uur. Voetbal l Windsurfen Klasseperiodekampioenschap eer ste klasse C: Oranje Wit-Roda Boys. Nacompetitie. Tweede klassen E/F: Kapelle-WGZ, Tern. Boys-Arnemuiden. Derde klassen A/B: SKNWK-Seolto (13.30 uur), JPS-Zwaluwe. Nacompetitie periodekampioenen vierde klassen A, B, C: Wieldrecht-Be- velanders en VCK-Klundert. Aanvang: 14.30 uur. Vriendschappelijk: Zeelandia Middel- burg-Lucky Ajax. Locatie: Sportpark de Veerse Poort te Middelburg. Aanvang: 16.00 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 9.30 uur. Funsporttour 2004. Tweede wed strijd, meetellend voor Nederlands en Belgisch kampioenschap. Locatie: Gre- velingendam. Aanvang: 10.00 uur. Wielrennen Internationale Juniorendriedaagse van Axel. 2e etappe, tijdrit in Zuiddor- pe, 10.5 kilometer. Start 1e renner 10.00 Middelburg. Bedrijvencompetitie. Achttiende race groep B: 1 Cafetaria t Frietuus, 2 Mill's Fashion, 3 No Name, 4 Ram AD Racing, 5 Sportpunt Café, 6 F1 Palace. 7 Antoco, 8Signaal Racing, Stand: 1 Ram AD Racing 136, 2 Caféta ria t Frietuus 135, 3 Mili's Fashion 101, 4 F1 Palace 86, 5 No Name 80. 6 Sport punt Café 35, 7 Delmeco Racing 18, 8 Antoco17

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 23