PZC Davide Rebellin schitterde al in Axel Vlissingen nog niet uitgeblust z23 Driebandentop levert strijd om Driewegencup Jubilaris trots op jeugd Diekentocht bij toerclub Axel uitslagen Recordboetes voor rugbyers agenda woensdag 19 mei 2004 ^rup. sportredactie - De ster van Paul de Bruijn straalt in de mende dagen weer even in ei- B omgeving. De Hulster biljar- voert van morgen tot en met een veld van drieban- aan die strijd leveren Bde Driewegencup. [or het toernooi, dat voor de ^je keer wordt gehouden, zijn Moeste Zeeuws-Vlaamse biljar- js uitgenodigd. Ze treffen el- kaar in twee poule's van vier in partijen over veertig carambo les. Jean Paul de Bruijn is in het systeem zonder handicap de on betwiste favoriet. Hij won de eerste twee edities met grote overmacht en verkeert dit jaar in een grootse vorm. Door zijn resultaten in de Grand Prix-toemooien neemt De Bruijn achter Dick Jaspers de tweede plaats in op de natio nale ranglijst. Met zijn team Delta/Ockenburgh wist De Bruijn zich bovendien te plaat sen voor het eindtoernooi van de bekercompetitie en de play-offs in de eredivisie. Louis Dallinga uit Sluiskil en Frits Bakker uit Temeuzen kwa men in de twee eerste edities van de Driewegencup nog het dichtst in de buurt. Het verschil in moyenne met De Bruijn was evenwel te groot om van een se rieuze bedreiging te spreken. Dallinga en Bakker kwamen tot gemiddeldes van iets boven de één (1.115), waar De Bruijn dicht tegen de 2.000 moyenne eindigde. Het deelnemersveld voor dit jaar heeft één wijziging onder gaan. Etiënne van Damme moest door familie-omstandig heden deze week nog Hij wordt vervangen door de re servespeler Eddy van Goethem. De poule-indeling is als volgt: Poule 1: Jean Paul de Bruijn, Louis Dallinga, Frits Bakker en Eddy van Goethem. Poule 2: Meerten Dallinga, Ber ry Dallinga, Theo Plat jouw en Dion Bergmans. Het toernooi, dat om aantrekke lijke geldprijzen wordt ge speeld, gaat morgen om 13.00 uur van start met de partij tus sen Louis Dallinga en Frits Bak ker. Jean Paul de Bruijn komt om 16.30 uur aan het biljart te gen Louis Dallinga. In de andere poule opent Meer ten Dallinga het toernooi om 14.45 tegen zijn zoon Berry Dalr linga. De twee eerste spelers uit de poules spelen op zaterdag eerst de kruisfinales. De finale wordt omstreeks 18.00 uur gespeeld. De locatie is café Driewegen in Terneuzen-Zuid. de kracht Steen rJack Begijn E JANSTEEN - Kritisch, bovenal betrokken bij de jub. Dat zijn Jo van Remortele taPeter van den Boogert, de he nkers van het erfgoed van voet balvereniging Steen. De zondag derdeklasser met een rijk verle- iviert dit jaar het 75-jarig be- n. „De rode draad moet al- bewaakt worden", meent [tweetal. i Jo van Remortele begint te Jvertellen over Steen, kan de rest nn het gezelschap een ruime «lempauze nemen. De spraak waterval uit het grensdorp kent e dub door en door. Twintig r speelde hij in het eerste elf- l.hij was actief in alle geledin- nen nam anderhalf jaar gele- i de taak op zich als voorzit- rvoor de jubileumcommissie. Peter van den Boogert is een setje de tegenpool. Hij door iep de hele jeugdafdeling, speel- de in het eerste en tweede elftal, jsas jeugdsecretaris, jeugdtrai ner. trainer van het eerste en |!weede, crisismanager, lid van ;dè technische commissie en op positieleider. „Toen Cor van de Velde hoofd trainer werd, kwamen wij als jeugdbestuur hevig in het ver zet. Van de Velde bracht een vijf tal spelers uit België mee. Die werden door het hoofdbestuur als de redders van Steen gezien. Wij voelden het meer als een mo tie van wantrouwen en 'dachten er zelfs even aan om het bijltje erbij neer te gooien." „Uiteindelijk besloten we oppo sitie te gaan voeren. Gelukkig duurde die situatie maar een jaar, want de clubkas was al snel leeg en de resultaten vielen tegen." Van den Boogert ziet deze perio de niet als een dieptepunt. „Het is belangrijk dat je als vereni ging durft in te zien dat je finan cieel gezond moet blijven en vooral in zee moet gaan met spe lers en trainers die je voor lange re tijd aan je kunt binden. Het bestuur zag dit gelukkig tijdig in. Misschien is het daarom wel een hoogtepunt." Jo van Remortele: „De kracht van Steen is dat we hier conti nuïteit hebben. Er is weinig ver loop van spelers. In de periode van overschrijvingen zie je wei nig mutaties. Als er al een speler vertrekt, dan is dat omdat het een sportieve verbetering is, bij voorbeeld naar een betaalde club." „Het is de kunst je jeugd goed op te leiden door kwalitatief goe de trainers en ze vervolgens door te laten breken. Een talent volle jeugdspeler weet dat hij bij ons altijd een kans krijgt." Als lid van de 'technische com missie bewaakt Van den Boo gert die continuïteit. De rode draad in de vereniging noemen ze het. De basis voor het hele bouwwerk, waarbij de vele vrij willigers een onmisbare schakel vormen. „Mensen willen herkenbaar heid. Ze willen Steen zien als hun club. Het vinden van vrij willigers is daarom geen pro bleem. In alle geledingen staan er mensen klaar. Het kader is al tijd bemand. Wij richten ons op een stabiel beleid en denken op langere termijn." Fanatiek zijn ze ook, daar bij Steen. „Sommigen zeggen wel eens: jullie spelen in de kleuren zwart-wit, omdat jullie de men taliteit van de Duitse nationale Italiaanse toprenner was in 1989 een koele rekenaar in de Juniorendriedaagse door Frits Bakker AXEL - De jonge, broodmage re Italiaan die in 1989 de Junio rendriedaagse van Axel won, is een wereldtopper in het profpeloton. Voor Davide Re bellin was Axel het begin van een glanzende carrière als wiel- renner. De meeste indruk heeft de nu 33-jarige prof uit San Bo nifacio dit jaar gemaakt met zijn overwinningen in drie gro te klassiekers. „We zijn nog al tijd trots dat zo'n grote renner op onze erelijst staat", zegt Ap den Doelder, de oud-voorzitter van de Driedaagse. De Italiaanse selectie had in t jaar dat Rebellin in Axel won nog een renner in de ploeg die later bekend is geworden. Andrea Peron is in de CSC-ploeg van Bjarne Riis een meesterknecht voor renners als Tyler Hamilton en Michele Bar- toli. In de Axelse koers waren Rebellin en Peron de kopstuk ken. den Doelder: „Ik weet nog it die ploeg twee dagen voor de wedstrijd al in Axel aan kwam. De voorbereiding was net als van een profploeg." De gleider Antonio Fusi, die la ter in Italië ook met profs heeft gewerkt, regeerde met strakke hand. De Axelse driedaagse kreeg voor de coach toch al een vro lijktintje. Ap den Doelder: „Op de avond voor de start zat hij met ons in Axel op een terras. Hij liep voortdurend naar bin nen om te telefoneren, omdat ff in die tijd nog geen mobiel tjes waren. Op een zeker mo ment kwam hij glunderend te- fng- Zijn vrouw was bevallen vaneen dochter." Davide Rebellin werd in 1989 als eindwinnaar van de Juniorendriedaagse in Axel gehuldigd door Ap den Doelder (links) en de ronde miss. foto Camile Schelstraete Ingetogi n -e" Davide Rebellin was in de g een renner met een inge- n karakter. Na zijn eind overwinning' vertelde hij iets over zijn jeugd. Zijn vader Ge wone was een fervent wieler fan. Davide: „Hij heeft op mijn tiende jaar een racefiets voor gekocht. Ik won al snel een j Paar wedstrijden bij de Gio- vamssimo, de jongste jeugdcate- S°de. En als junior haalde ik lets later mijn eerste gouden medaille op het WK baan in Bij toeval had Ap den Doelder jaren later een ontmoeting met de vader van Rebellin. De Axe laar reed in een volgauto een week mee in de Giro. „Op een dag kwamen we door San Boni facio, het stadje van het ouder lijk huis van Rebellin. Kilome ters van tevoren stond zijn naam al op de weg geschreven. Het kon niet anders of we re den door zijn geboortestreek. Toen we het stadje binnenre den, hingen er overal lange spandoeken met zijn naam. We stopten bij een huis waar de Da vide Rebellin-band stond te spe len. Daar ontmoette ik zijn va der." Voor de eindzege van de Drie daagse van Axel moest Rebel lin strijd leveren met zijn ploeg maat Peron en met de latere veldrijder Richard Groenen- daal. Servais Knaven won de tijdrit op zaterdag, maar vér- speelde zijn kansen door een valpartij in de etappe naar Zuiddorpe. De twéé Italiaanse kanshebbers wonnen geen etap pe, maar bleken koele reke naars. In de tijdrit eindigde Re bellin dertig seconden achter Knaven en Peron drie seconden later. De voorsprong in het klasse ment werd met succes verde digd. In de slotetappe van Koe wacht via Moerbeke terug naar Koewacht over 102 kilometer was de Groninger Marcel Vegt de snelste in de sprint, maar eindigden de Italianen keurig in het peloton. Ap den Doelder: „Ik herinner me ook goed dat de ploegleider na afloop kwam informeren of er dopingcontro le was. Toen ik zei dat er geen controleurs waren, kwam er een glimlach op zijn gezicht. Dat is me bijgebleven, want in alle jaren van de Driedaagse heeft dat nooit meer iemand aan me gevraagd." De Italianen controleerden de koers met veel tactisch inzicht. Jeroen Blijlevens, die dat jaar ook meereed, vertelde het on langs nog in Axel. „Ze zaten in alle etappes voorin en lieten niemand wegrijden." Bovendienhadden ze geen te genstand van een Nederlandse selectieploeg, die was afgemeld door de bond, omdat er geen budget was. Ap den Doelder: „Het geld voor een juniorense lectie was al opgegaan aan bui tenlandse koersen. Dat was een zwak excuus, want in wedstrij den voor de wereldbeker be hoort toch de nationale ploeg te rijden. We hadden wel Italia nen, Polen, Turken, Britten, De nen en Russen aan de start." Voor Rebellin, wiens één jaar oudere broer Simone óok aar dig kan fietsen, verliep zijn car rière na zijn zege in Axel vol gens plan. Als amateur won hij op het WK in Stuttgart zilver in de wegrace en als neoprof werd hij wereldkampioen bij de militairen en won hij de voor Italië belangrijke Giro del- le Regioni. Op de Olympische Spelen van 1992 was Rebellin kamergenoot van Fabian Casar- telli, die goud won, maar later bij een val verongelukte op de Portet d'Aspet, tijdens een Touretappe in de Pyreneeën. De overgang naar de profs werd door Rebellin als een „big shock" ervaren. „De mentali teit en trainingsmethodes bij de profs waren zo anders, dat ik een paar jaar nodig heb ge had om me aan te passen." Pas in 1996 kwam de echte doorbraak, toen hij een etappe in de Giro won en zes dagen rond mocht rijden met de roze leiderstrui. Klassiekers In zijn korte Franse avontuur bij La Francaise des Jeux kwa men ook de grote successen in de klassiekers. Rebellin won twee wedstrijden voor de we reldbeker: de Classica San Se bastian en de Grote Prijs van Zwitserland. Een jaar later ver trok hij naar Polti en in 2000 voor twee jaar naar de Spaanse ploeg Liquigas. Dit jaar is hij in de lichtblauwe trui van Gerolsteiner de koning van het voorjaar. Rebellin won in tien dagen tijd eerst de Amstel Gold Race, daarna de Waalse Pijl en tenslotte ook Luik-Bastena ken-Luik. Zijn voornaamste te genstander was Michael Boo- gerd, die minstens net zo sterk was als Rebellin, maar in de sprint werd verslagen. Davide Rebellin bleek later de laatste Italiaanse renner van naam die in Axel won. De Itali anen lieten zich jarenlang niet meer zien, omdat de voorkeur uitging naar zwaardere wed strijden in het buitenland. Dit jaar is de Italiaanse ploeg voor het eerst in jaren wel weer van de partij. Op het palmares van de Junio rendriedaagse, die vrijdag, za terdag en zondag voor de 23e keer wordt gereden en meetelt voor de Coup du Monde, staan niettemin veel renners die nu nog schitteren bij de profs. De bekendste namen zijn Magnus Backstedt, Leon van Bon, Henk Vogels, Jeroen Blijlevens, Ser vais Knaven, Andreas Klier, Ni colas Jalabert en Tom Boonen. De jonge Belg, ook een van de betere renners van dit voorjaar, werd in 1998 derde. De Duitser Eric Baumann won dat jaar, voor de Belgische belofte Jur- gen van Gooien. door Rudy Boogert VLISSINGEN - Bijna een maand geleden speelde Vlissin gen zijn laatste officiële wed strijd. Morgen wacht in Goirle niettemin het eindtoernooi van de districtsbeker. De voetballo- ze periode heeft de honger van kampioen Vlissingen niet ge stild, zegt trainer Ruud Pen- nings. „Ik moet de spelers eer der afremmen." Na het behalen van de titel in de vierde klasse van het zondag voetbal haaldè Pennings de spanning even van de boog. „Na het kampioenschap hebben we een dikke week rust ingelast. Als beloning voor de titel. Daar na op de training was het onge looflijk wat voor een prestatie drang het elftal nog heeft. Ik moet ze eerder afremmen. Als trainer weet je dat het goed zit als je spelers nog even fel discus siëren of een bal in of uit is." Tot tevredenheid van Pennings gebeurde dat de afgelopen we ken op de training. En dat was een prettige gedachte in de aan loop naar het eindtoernooi van de districtsbeker. Morgen strijdt Vlissingen op het veld van Voab in Goirle met zeven an dere clubs om vier plaatsen in de Amstel Cup voor profs. „Rea listisch gezien is de beker niet haalbaar; daarom is een plaats in de Amstel Cup voor profs het doel." De andere zeven finalis ten zijn de hoofdklassers AS WH en UNA (Veldhoven), eersteklas ser DBS (Eindhoven), de tweede klassers Dongen, Rossum en Tri- borgh (Tilburg) en vierdeklasser CHC/Orka (Den Bosch). Pen nings heeft zich laten voorlich ten over alle opponenten, maar hij weet de daadwerkelijke te genstanders pas op de toernooi- dag zelf omdat dan de loting plaatsheeft. De acht ploegen worden ver deeld over twee poules van vier. De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en zijn zeker van een ticket voor de Amstel Cup. De nummers twee en drie uit de poules spelen kruisfinales om de overige twee plaatsen in het proftoernooi. „De eerste wed strijd winnen is dus heel belang rijk", meent Pennings. AXEL - De toerclub Axel houdt zaterdag de jaarlijkse Dieken tocht, een toertocht over ver schillende afstanden. Deelnemers kunnen kiezen uit 40, 70 en 120 kilometer. De tocht is uitgepijld door de orga nisatie. Inschrijven is mogelijk bij café Cambrinus in Axel vanaf 7.30 uur. Voor de 70 en 120 kilome ter is ook startmogelijkheid in café Lippens in Driewegen. De Diekentocht kan tussen 7.30 en 16.00 uur ook als sterrit wor den gereden. Peter van den Boogert (links) en Jo van Remortel, de bewakers van het erfgoed bij de jubilerende club Steen. foto Camile Schelstraete ploeg hebben. Eigenlijk klopt dat ook wel een beetje. Wij brengen altijd net dat beetje mentaliteit meer dan de tegen stander." Kritisch, maar opbou wend, zo kunnen de twee club mensen de mentaliteit van Steen het best omschrijven. Met veel aandacht voor alle geledin gen binnen de club. Beverwijk. Oefeninterland futsal: Nederland - Tsjechië 1-2 (0-1). Doelpunt Nederland: Ajnane. Lucky Day 3405: 1-10-19-20-21-23-26- 27-30-36-41-46-58-59-60-67-68-75-78-79 (onder voorbehoud). Düsseldorf. World Team Cup. Rode groep: Duitsland - Tsjechië 2-1. Kiefer/ Schuttler - Novak/Stepanek 2-6 5-7. Chi li - Spanje 2-0: Gonzalez - Corretja 6-4 3-6 6-2. Parijs. Kwalificatietoernooi Roland Garros. Eerste ronde: Wessels (Ned) - De Chaunac (Fra) 4-6 6-3 6-0. St. Pölten. Mannen, 375.000 euro. Eerste ronde: Knowle (Oos) - Labadze (Geo/4) 7-5 4-6 6-2, Melzer (Oos) - Ru- sedski (GBr) 6-2 7-6. Tweede ronde: Volandri (lta/8) - Sluiter (Ned) 6-4 6-2, Malisse (Bel) - Armando (VSt) 6-2 6-2. Casablanca. Mannen, 375.000 eu ro. Tweede ronde: Hernandez (Spa/8) - Guzman (Arg) 6-4 1-6 7-6, Dupuis (Fra/3) - Portas (Spa) 7-6 7-6. Wenen. Vrouwen, 150.000 euro. Eerste ronde: Weingartner (Dui) - Black (Zim) 7-6 6-1, Vento-Kabchi (Ven/4) - Cink (Hon) 4-6 6-0 6-2, Molik (Aus/6) - Sucha (Slw) 7-5 7-6, Kostanic (Kro/8) - Stosur (Aus) 6-0 6-1, Li Ting (Chn) - Benesova (Tsj) 6-4 6-1, Koukalo- va (Tsj) - Dulko (Arg) 2-6 6-2 6-2, Serna (Spa/7) - Barna (Dui) 6-1 6-0. Straatsburg. 143.000 euro. Eerste ronde: Vakulenko (Oek) - Shaughenes- sy (VSt/8) 6-3 7-5, Farina-Elia (Ita) - Na- gyova (Slv) 6-3 6-2, Sequera (Ven) - Sa- fina (Rus/6) 2-6 6-2 7-5, Cohen-Aloro (Fra) - Craybas (VSt) 6-1 4-6 6-3, Pisnik (Slv) - Martinez-Granados (Spa) 6-1 6-2, Schaul (Lux) - Parra-Santonja (Spa) 6-4 2-6 6-3. Nunspeet. Olympia's Tour. Derde etappe. Wateringen - Nunspeet: 1. Vastaranta (Fin) 189 km in 4.14.02, 2. Ilesic (Slv), 3. Möhlmann (Ned), 4. Ter- enin (Rus), 5. Karpatsjev (Rus), 6. Veel- ers(Ned). Algemeen klassement: 1. Vastaranta 11.07 18, 2. Thomas Dekker (Ned) 0.04, 3. Ilesic 0.08, 4. Mazur (Pol), 5. Van Gu- lik (Ned) 0.09, 6. Giling (Ned) 0.10. Castelnaudary. Ronde van de l'Au- de. Vijfde etappe, Castelnaudary - Castelnaudary: 1. Ghita Beltman (Ned) 116 km in 3.13.08, 2. Anita Valen (Noo), 3. Gollan (Aus), 4. Rutherford (Aus), 5. Arndt (Dui). Algemeen klassement: 1. Worrack (Dui) 12.18.56, 2. Ghita Beltman 1.54, 3. Demet-Barry (VSt) 2.02, 4. Armstrong (VSt) 2.04, 5. Anita Valen (Noo) 2.06. SYDNEY - De Australische rug byclub Canterbury Bulldogs heeft meerdere topspelers een re cordboete opgelegd. Ze moeten 25 procent van hun jaarsalaris inleveren, gemiddeld zo'n 47.500 euro. De spelers waren betrokken bij het schandaal in Coffs Harbour bij Sydney. Daar diende een vrouw een klacht in* wegens verkachting. De politie sepo neerde later de klacht, omdat zij te weinig bewijsmateriaal von den voor een succesvolle vervol ging. Het was de tweede keer in twee jaar dat spelers van de Bulldogs werden aangeklaagd op verdenking van verkrach ting. ANP/RTR Woensdag Paardensport Atletiek Baancircuit. Tweede wedstrijd voor het VZA-avondbaancircuit. Tevens op een aantal onderdelen Zeeuws kam pioenschap. Locatie: Piet Vonck-atletiek- baan te Hulst. Aanvang: 18.45 uur. I Veldkorfbal Tweede klasse G: TOP-Korbis (restant van 12 minuten, eerder gestaakte wed strijd). Aanvang: 20.30 uur. Voetbal Betaald voetbal. Nacompetitie. Pou le A: Sparta-Vitesse, VVV-Venlo-Hel- mond Sport, Poule B: De Graaf- schap-Excelsior, Heracles Almelo-Volen- dam. Vriendschappelijk: Borselse selec- tie-Walcherse selectie (19.30 uur), Bor selse selectie o. 23 jaar-Walcherse selec tie o. 23 jaar (19,00 uur). Locatie: voet balvelden Heinkenszand. Yerseke o. 23 jaar-Goes o. 23 jaar. Loca tie: Sportpark Cleijn Moerken te Yerse ke. Aanvang: 19.30 uur. I Wielrennen Zeeuwse Zomeravondwielercompe- titie. Locatie: Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 minuten). 19.15 uur: eli te, beloften, amateurs A, junioren (50 minuten 3 ronden) en veteranen, S/P- categorie, amateurs B, nieuwelingen en vrouwen (50 minuten 1 ronde). Orga nisatie: zrtcTheo Middelkamp en TMZ. Dressuur RV Sé-Ros. 9.00 uur: pony's klasse B en paarden klasse L1. 10.00 uur: pony's klasse L1. 11.00 uur: paar den klasse B. 11 30 uur paarden klasse 12.15 uur: pony's L2. L2.13 00 uur paar den klasse Z2. 13.45 uur: paarden klas se Z1. 14.45 uur: paarden klasse M1. 17.00 uur: paarden klasse M2. Locatie: manege De Eendracht, aan de Rijke buurtweg 8 te Vrouwenpolder, Concours hippique RSV Axel. Dres suur. 9.00 uur: pony's klasse L1, L2 en M2 en paarden klasse L1. 9.25 uur: paar den klasse L1. 9.52 uur: paarden klasse Ml. 9.56 uur: paarden klasse M2. 10.44 uur: pony's L1. 11.10 uur: pony's klasse M2. 13.30 uur: pony's klasse Z1 en paar den klasse B en L2. 14.10 uur: pony's klasse Z2. 14.20 uur: paarden klasse Z1. 15.20 uur: paarden klasse Z2. Springen. 9.00 uur: klassiek pony's klasse B met aansluitend pony's klasse L, M en. Z. 10.00 uur: tweede parcours pony's klasse B, L, M en Z. 11.00 uur: klassiek paarden klasse B. 12.00 uur: klassiek paarden klasse L 13.30 uur: tweede parcours paarden klasse B en L. 15.00 uur. klassiek paarden klasse L. 15.30 uur: klassiek paarden klasse Z en ZZ. 16.00 uur: tweede parcours paarden klasse M, Z en ZZ. Locatie: Hippisch sportterrein RSV Axel, aan de Sportlaan 1 te Axel. Veldkorfbal Donderdag Atletiek 56e Hemelvaartsdagtoernooi KV Swift. Voor senioren en jeugd. Locatie: sportpark Voorborch te Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Voetbal Centrumloop. Locatie: Dorpsstraat, Wemeldinge. Start: 13.00 uur. Afstand: 6400 meter. 13.01 uur: kidsrun voor jeugd t/m 12 jaar (1600 meter). Biljarten Driewegen Cup. Aanvang: 13.00 uur. Einde: 23.30 uur. Locatie: Café Driewe gen in Terneuzen. Nacompetitie periodekampioenen 4A/4B/4C zaterdag: Bevelanders-VCK en Klundert-Wieldrecht. Aanvang 14.30 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie: Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 13.15 uur. I Wielrennen Motorcross Beker- en districtswedstrijd MSV De Uitlaat. Locatie Sloecircuit Enge- landweg Vlissingen-Oost. Aanvang wedstrijden 12.00 uur. Klassen Supermi ni, 65cc kleine wielen, 65cc grote wie len, 85cc kleine wielen, 85cc grote wie len, 125/250 open, 250/500 open, vetera nen. 37e Ronde van Wemeldinge. Locatie. Dorpsstraat, Wemeldinge. 14.00 uur ve teranen, 14.01 uur: S/P-categorie TMZ. 15.30 uur: nieuwelingen (40 kilometer) Ronde van Kwadendamme. 12.30 uur: amateurs B; 13 30 uur: amateurs A; 15.00 uur: Dikke Banden Race; 16.00 uur: elite/beloftes (80 kilometer). Start/finish: A. de Koningstraat te Kwa dendamme.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 63