PZC Dat kruimeltje daar, dat ben ik bond gedupeerd Davide Rebellin schitterde al in Axel Bruinisse door de ,23 f{et archief van Jan Tierie van SKNWK is beroemd Zierikzee wint van MOC'17 Recordboetes voor rugbyers uitslagen agenda woensdag 19 mei 2004 Hnnr Wim Hp Vnc hnnrishiirpan F.vensps nf XPrRpn van den Aarssen (ilEUWERKERK Door Samen tel Sterk, zo heette de korfbal- dübvroeger. DSS. De heer Eve- 0s nas de grote stimulator, öokals regisseur van de jaarlijk- uitvoeringen in zalen als De \Ieebaal en het Wapen van Dui- veland onderscheidde hij zich. Het weitje van de familie Gaan de nas lang het speelveld. Ids van die goeie ouwe tijd jont deze week voorbij in Nieu werkerk, waar het plaatselijke SKNWK het 50-jarig bestaan tiert. oto's uit de rijke historie ran de club zijn er genoeg. Het archief van Jan Tierie is in wij de omgeving beroemd. Het was •sn ook vooral materiaal uit ei- collectie dat Tierie deze «ek in de feesttent aan de guur hing. Tierie, zelf een bege- sdigd voetballer in zijn tijd, ^ert ook gekorfbald. „Kijk, dat kruimeltje daar, dat ben ik." De \inger van de vader van Gert- Ëgj Tierie wijst op een vergeeld knipsel met een junioren-twaalf- laluit 1963. Kampioen werden ae De foto heeft alle gejuich toen opgezogen, maar de ge- achten glunderen nog altijd. Tierie is de kleinste van het stel. Over zijn bijdrage aan het suc ces zwijgt hij. Veel is ook verge len als het om de korfbal in Nieuwerkerk gaat. Aan de expo- atiewand domineren de voetbal foto's. Jessie Neele, moeder van ook al beroemde voetballers in het dorp, helpt bij het inrichten ran de tentoonstelling. Verhalen Ja. herinneringen aan het korf bal heeft ze zeker. Een foto van lort na de ramp zit voor haar toordevol verhalen. Corrie van Ome Maarten staat erop, Corrie Dekker-Tierie zogezegd. De overleden Wim Stoutjesdijk ook, een begrip in het korfbal lend Nieuwerkerk van toen. Toos Quist-van de Weele, ze kent ze allemaal. „Vroeger was er niet veel te doen op het dorp. De uitwed strijden waren een echte happe Veel oude glorie speelde mee in de jubileumwedstrijd 'van SKNWK. ning. Als kind ging ik al mee. Ik voel nog die spanning. Wat ken de je als kind in die tijd? Met de korfbal ging je van het dorp af. Dat was op zich al bijzonder." De sfeer die de 52-jarige Neele schetst, bevestigt het beeld dat uit de annalen van de Schouwen Duivelandse Korfbal Bond (SD- KB) naar voren komt. Verhalen uit de tijd dat het eiland nog wel veertig clubs telde. Honder den toeschouwers kwamen op de onderlinge wedstrijden af. Il lustere verenigingen als Rust Roest, Excelsior, SSS en HDS voerden de boventoon. Vechtpartijen tussen supporters- groepen kwamen ook al voor. De rellen na afloop van een duel tussen Burgh en Zeemeeuwen hebben de tand des tijds over leefd. Burgh was de kampioen van de jaren vijftig. Tien maal op rij werd gezegevierd. Aan be roemde namen geen gebrek. Scheidsrechter Huib Schot was een begrip. Toon Hage, keeper van Zieritaiee, was ook een meer dan getalenteerd korfballer. De geschiedenis van het korfbal in de streek reikt ver terug. Tot in 1906 om precies te zijn. Een team uit Bergen op Zoom gaf een demonstratiewedstrijd van de toen nog maar net geïntrodu ceerde sport. Volgens de anna len werd in Nieuwerkerk in 1935 Door Samenspel Sterk op gericht. Jaartallen bedriegen soms. Want aan de wand in de feesttent van Nieuwerkerk hangt een foto van DSS die twee jaar vroeger is gedateerd. Niemand die het precies kan ver tellen. Muzikant Zeker Adrie Radewalt niet, die op het veld naar een partijtje korfbal staat te kijken. Noch tans heeft Radewalt zelf lang ge korfbald. Hij is te jong om de spelers uit de jaren dertig te heb- foto Marijke Folkertsma ben gekend. „Bovendien heb ik een geheugen van twaalf uur tot de middag." Gezellig was het al tijd met het korfballen, herin nert Radewalt zich. Als muzikant van de plaatselij ke fanfare zal hij later in de avond helpen de feeststemming in de tent te brengen. Een bier tje na afloop van de wedstrijden hoorde erbij. Een beetje relatie bureau was de korfbal ook. Je kon er meiden ontmoeten, net als in het cafetaria. Gemengd douchen was er niet bij, natuur lijk. Trouwens, in die tijd was er alleen een voederbak om de voe ten te wassen. Douchen deed je thuis. Het korfballen beperkte zich tot de zaterdag: Laat in de middag, of zelfs in de avond. „Door de week was er geen tijd om te sporten. Er moest gewerkt worden." Ondertussen proberen mannen en vrouwen, sommigen niet meer zo piepjong en lenig, ver woed om in het onderlinge par tijtje de bal door de korf te gooien. Radewalt wijst op een ouder iemand met kleurige broek en pezige pootjes: Wim van Dijlce. Nog altijd klinkt er ontzag door in de stem van Rade walt. „Die kon er wat van." De nu 70-jarige Van Dijke was afkomstig uit de Randstad. In Rijswijk had hi] op het hoogste niveau gespeeld. In 1961 kwam hij op Nieuwerkerk wonen. Van Dijke werd bloemist. En ster van de korfbalclub die toen al onder de vlag van SKNWK speelde. „Het was hier ruwer dan ik gewend was. Van samen spel had men niet veel begre pen. Sommigen hadden er echt geen kaas van gegeten." Veel tijd voor anekdotes uit de oude doos heeft Van Dijke niet. Hij heeft het spelletje nog altijd lief. En het jubileumpotje van vanavond grijpt hij met beide handen aan. SKNWK brengt nog altijd een korfbalteam op de been. Er wordt uitsluitend in de zaal ge speeld. Alleen vanavond wordt voor de gelegenheid op het veld aangetreden. Zoals toen, op de foto's van weleer. Mannen en vrouwen in sportieve blouses en soms een echt shirt. Mooie po ses, met soms een jongen languit liggend voor de groep. Prachtige geblokte sokken uit de tijd van Dik Trom. Voorgoed voorbij. Voor altijd hangt de bal boven de korf, zonder beweging, bevro ren in de tijd. Voorzitter Wim van der Zande verwacht geen heropleving van het veldkorfbal in Nieuwerkerk. „Het is jammer dat het korfbalteam alleen in de zaal speelt. Daardoor is de af stand tot de rest van de vereni ging toch wat groter geworden. Ik denk met dat het nog veran derd. De jeugd korfbalt niet meer." Italiaanse toprenner was in 1989 een koele rekenaar in de Juniorendriedaagse door Frits Bakker AXEL - De jonge, broodmage re Italiaan die in 1989 de Junio rendriedaagse van Axel won, is nu een wereldtopper in het i profpeloton. Voor Davide Re- bellin was Axel het begin van een glanzende carrière als wiel- renner. De meeste indruk heeft I de nu 33-jarige prof uit San Bo nifacio dit jaar gemaakt met zijn overwinningen in drie gro te klassiekers. „We zijn nog al tijd trots dat zo'n grote renner op onze erelijst staat", zegt Ap den Doelder, de oud-voorzitter van de Driedaagse. De Italiaanse selectie had in het jaar dat Rebellin in Axel won nog een renner in de ploeg die later bekend is geworden. I Andrea Peron is in de CSC-ploeg van Bjarne Riis een meesterknecht voor renners als Tyler Hamilton en Michele Bar- toli. In de Axelse koers waren Rebellin en Peron de kopstuk ken. Ap den Doelder: „Ik weet nog dat die ploeg twee dagen voor de wedstrijd al in Axel aan kwam. De voorbereiding was net als van een profploeg." De ploegleider Antonio Fusi, die la ter in Italië ook met profs heeft gewerkt, regeerde met strakke hand. De Axelse driedaagse kreeg voor de coach toch al een vro- hjk tintje. Ap den Doelder: „Op de avond voor de start zat hij met ons in Axel op een terras. Hij liep voortdurend naar bin nen om te telefoneren, omdat erin die tijd nog geen mobiel tjes waren. Op een zeker mo ment kwam hij glunderend te rug. Zijn vrouw was bevallen vaneen dochter." Davide Rebellin werd in 1989 als eindwinnaar van de Juniorendriedaagse in Axel gehuldigd door Ap den Doelder (links) en de ronde miss. foto Camile Schelstraete Ingetogen Rebellin was in de Ploeg een renner met een inge togen karakter. Na zijn eind overwinning vertelde hij iets over zijn jeugd. Zijn vader Ge- deone was een fervent wieler fan. Davide: „Hij heeft op mijn tiende jaar een racefiets voor "te gekocht. Ik won al snel een paar wedstrijden bij de Gio- vanissimo, de jongste jeugdcate- gone. En als junior haalde ik tets later mijn eerste gouden medaille op het WK baan in Moskou." Bij toeval had Ap den Doelder jaren later een ontmoeting met de vader van Rebellin. De Axe laar reed in een volgauto een week mee in de Giro. „Op een dag kwamen we door San Boni facio, het stadje van het ouder lijk huis van Rebellin. Kilome ters van tevoren stond zijn naam al op de weg geschreven. Het kon niet anders of we re den door zijn geboortestreek. Toen we het stadje binnenre den, hingen er overal lange spandoeken met zijn naam. We stopten bij een huis waar de Da vide Rebellin-band stond te spe len. Daar ontmoette ik zijn va der." Voor de eindzege van de Drie daagse van Axel moest Rebel lin strijd leveren met zijn ploeg maat Peron en met de latere veldrijder Richard Groenen- daal. Servais Knaven won de tijdrit op zaterdag, maar ver speelde zijn kansen door een valpartij in de etappe naar Zuiddorpe. De twee Italiaanse kanshebbers wonnen geen etap pe, maar bleken koele reke naars. In de tijdrit eindigde Re bellin dertig seconden achter Knaven en Peron drie seconden later. De voorsprong in het klasse ment werd met succes verde digd. In de slotetappe van Koe wacht via Moerbeke terug naar Koewacht over 102 kilometer was de Groninger Marcel Vegt de snelste in de sprint, maar eindigden de Italianen keurig in het peloton. Ap den Doelder: „Ik herinner me ook goed dat de ploegleider na afloop kwam informeren of er dopingcontro le was, Toen ik zei dat er geen controleurs waren, kwam er een glimlach op zijn gezicht. Dat is me bijgebleven, want in alle jaren van de Driedaagse heeft dat nooit meer iemand aan me j De Italianen controleerden de koers met veel tactisch inzicht. Jeroen Blijlevens, die dat jaar ook meereed, vertelde het on langs nog in Axel. „Ze zaten in alle etappes voorin en lieten niemand wegrijden." Bovendien hadden ze geen te genstand van een Nederlandse selectieploeg, die was afgemeld door de bond, omdat er geen budget was. Ap den Doelder: „Het geld voor een juniorense lectie was al opgegaan aan bui tenlandse koersen. Dat was een zwak excuus, want in wedstrij den voor de wereldbeker be hoort toch de nationale ploeg te rijden. We hadden wel Italia nen, Polen, Turken, Britten, De nen en Russen aan de start." Voor Rebellin, wiens één jaar oudere broer Simone ook aar dig kan fietsen, verliep zijn car rière na zijn zege in Axel vol gens plan. Als amateur won hij op het WK in Stuttgart zilver in de wegrace en als neoprof werd hij wereldkampioen bij de militairen en won hij de voor Italië belangrijke Giro del- Ie Regioni. Op de Olympische Spelen van 1992 was Rebellin kamergenoot van Fabian Casar- telli. die goud won, maar latei- bij een val verongelukte op de Portet d'Aspet, tijdens een Touretappe in de Pyreneeën. De overgang naar de profs werd door Rebellin als een „big shock" ervaren. „De mentali teit en trainingsmethodes bij de profs waren zo anders, dat ik een paar jaar nodig heb ge had om me aan te passen." Pas in 1996 kwam de echte doorbraak, toen hij een etappe in de Giro won en zes dagen rond mocht rijden met de roze leiderstrui. Klassiekers In zijn korte Franse avontuur bij La Frangaise des Jeux kwa men ook de grote successen in de klassiekers. Rebellin won twee wedstrijden voor de we reldbeker: de Classica San Se bastian en de Grote Prijs van Zwitserland. Een jaar later ver trok hij naar Polti en in 2000 voor twee jaar naar de Spaanse ploeg Liquigas. Dit jaar is hij in de lichtblauwe trui van Gerolsteiner de koning van het voorjaar. Rebellin won in tien dagen tijd eerst de Amstel Gold Race, daarna de Waalse Pijl en tenslotte ook Luik-Bastena ken-Luik. Zijn voornaamste te genstander was Michael Boo- gerd, die minstens net zo sterk was als Rebellin, maar in de sprint werd verslagen. Davide Rebellin bleek later de laatste Italiaanse renner van naam die in Axel won. De Itali anen lieten zich jarenlang niet meer zien, omdat de voorkeur uitging naar zwaardere wed strijden in het buitenland. Dit jaar is de Italiaanse ploeg voor het eerst in jaren wel weer van de partij. Op het palmares van de Junio rendriedaagse, die vrijdag, za terdag en zondag voor de 23e keer wordt gereden en meetelt voor de Coup du Monde, staan niettemin veel renners die nu nog schitteren bij de. profs. De bekendste namen zijn Magnus Backstedt, Leon van Bon, Henk Vogels, Jeroen Blijlevens, Ser vais Knaven, Andreas Klier, Ni colas Jalabert en Tom Boonen. De jonge Belg, ook een van de betere renners van dit voorjaar, werd in 1998 derde. De Duitser Eric Baumann won dat jaar, voor de Belgische belofte Jur- gen van Gooien. door Wim de Vos BRUINISSE - Foutje, bedankt! Wim van Kooten uit Bruinisse kan er niet meer om lachen. Vrij dag wordt de 35e editie van de plaatselijke wielerronde verre den. Om wat voor reden dan ook is er in het officiële orgaan van de KNWU (wielrenunie) geen aankondiging van deze wed strijd geweest. En juist voor de renners is de ad vertentie in dat blad de officiële aankondiging. Aan de hand daarvan kunnen ze inschrijven voor een wedstrijd. „Het is nu al voor de tweede keer dat het fout is gelopens", foetert Van Koot- en, die desondanks toch nog een dertigtal inschrijvingen heeft binnengekregen. Vorig jaar zette Wim van Koo ten met enkele andere harde werkers weer een Ronde van Bruinisse op. Ook toen kwam door allerlei oorzaken de aan kondiging niet op tijd, waar door er slechts een klein deelne mersveld van start ging. „Ik heb uiteraard nu ook weer meteen contact gehad met het BERGEN OP ZOOM - Zierikzee was gisteravond in een oefen duel te sterk voor MOC'17. De ploeg van de vertrekkende trai ner John de Frel won met 1-0. Het enige doelpunt van de wed strijd kwam in de eerste helft op naam van MOC-verdediger Mi chel Westelaken. Voor het naar de tweede klasse gepromoveer de Zierikzee bleek dat voldoen de voor de winst tegen de Bra banders, die dit seizoen kam pioen werden in de vierde klas- bondsbureau. Excuses natuur lijk, maar daar heb ik niets aan. Er is wel toegezegd dat er naar de renners een e-mail gestuurd zou worden, maar ik heb het idee dat daar ook niet veel van terecht is gekomen. Het is een ontmoedigend beleid, ondanks veel bemoedigende woorden. En voor organisatoren die hier mee te maken krijgen bepaald niet stimulerend om door te gaan", aldus Wim van Kooten. Onder de inschrijvers zijn Wilco Zuiderwijk, Jan Hordijk, Ger- win de Regt en Vincent Wee ning. De Zeeuwse afvaardiging staat onder aanvoering van Francois Franse. Verder starten Pieter Israël, Dirk van Dam en de 'eilanders' Wilco Jonker, Klaas Flikweert, Hans Stoutjes dijk en Jacco Ringelberg. SYDNEY - De Australi sche rugbyclub Canterbury Bulldogs heeft meerdere topspelers een recordboete opgelegd. Ze moeten 25 pro cent van hun jaarsalaris in leveren, gemiddeld zo'n 47.500 euro. De spelers waren betrok ken bij het schandaal in Coffs Harbour bij Sydney. Daar diende een vrouw een klacht in wegens verkach- ting. De politie seponeerde later de klacht, omdat zij te weinig bewijsmateriaal vonden voor een succesvol le vervolging. Het was de tweede keer in twee jaar dat spelers van de Bulldogs werden aangeklaagd op verdenking van verkrach ting. ANP/RTR Beverwijk. Oefeninterland futsal: Nederland - Tsjechië 1-2 (0-1). Doelpunt Nederland: Ajnane. Lucky Day 3405: 1-10-19-20-21-23-26- 27-30-36-41-46-58-59-60-67-68-75-78-79 (onder voorbehoud). Düsseldorf. World Team Cup. Rode groep: Duitsland - Tsjechië 2-1.' Kiefer/ Schuttler - Novak/Stepanek 2-6 5-7. Chi li - Spanje 2-0: Gonzalez - Corretja 6-4 3-6 6-2. Parijs. Kwalificatietoernooi Roland Garros. Eerste ronde: Wessels (Ned) - De Chaunac (Fra) 4-6 6-3 6-0. Nieuwerkerk. Pearle Gruttepikkers Veteranen Toernooi. HD6: Daan Be- zuyen/Mark Lodewijk-Martin Salomons/ Joe Hoare 4-2 2-4 4-1. DD6: Therese Trip/Brenda van Putte-Janine Lekker- kerk/Corrie Hoogerhuis 4-0 4-1. HE7: Kees Verkaart-Cees Legemaate 4-0 4-2. HE7: Mare Ie Clerq-Kees de Vos 1-4 4-2 5-4. HD7: Arie Bos/Hans van Urk-Ewald van Dijke/Hans Struijk 5-3 4-2. DD7: Therese Trip/Nelleke Atoon-Marleen Bech/Jeanet Praet 4-2 4-1. DD7: Anne- lies Slootweg/Corrie Verkaart-Corrie Bakker/Nella de Bil 4-0 4-0 GD7: Andrea Pronk/Rene de Ries-Anne Marie en Wim Fonteine 5-4 4-0. GD7: Nicole van der Sneppen/Wiebe Weggeman-Le- ni Begemann/Rob Smith 4-1 4-0. DE8: Andrea Pronk-Jacqueline Winder 4-5 4-2 4-2. HD8: Han Ketting/Peter Bracke-Harry Linders/Rob Weenink 4-2 4-2. DD8: Nellie den Haan/Jacqueline Winder-Anne Marie Fonteine/Leona Tieleman 4-1 4-2. Nunspeet. Olympia's Tour. Derde etappe. Wateringen - Nunspeet: 1. Vastaranta (Fin) 189 km in 4.14.02, 2. Ilesic (Slv), 3. Möhlmann (Ned), 4. Ter- enin (Rus), 5. Karpatsjev (Rus), 6. Veel- ers (Ned). Algemeen klassement: 1 Vastaranta 11.07.18, 2. Thomas Dekker (Ned) 0.04, 3. Ilesic 0.08, 4. Mazur (Pol), 5. Van Gu- lik (Ned) 0.09,6. Giling (Ned) 0.10. Castelnaudary. Ronde van de l'Au- de. Vijfde etappe, Castelnaudary - Castelnaudary: 1. Ghita Beltman (Ned) 116 km in 3.13.08. 2. Anita Valen (Noo), 3. Gollan (Aus), 4. Rutherford (Aus), 5. Arndt (Dui). Algemeen klassement: 1. Worrack (Dui) 12.18.56, 2. Ghita Beltman 1.54, 3. Demet-Barry (VSt) 2.02, 4. Armstrong (VSt) 2.04, 5. Anita Valen (Noo) 2.06. Porto Sant-Elpidio. Ronde van Ita lië. Wijziging in algemeen klassement wegens jurybesluit naar aanleiding van valpartij in negende etappe. Algemeen klassement: 1, Cunego (Ita) 41.59.15, 2. Simoni (Ita) 0.10, 3. Pellizotti (Ita) 0.28, 4. Popovitsj (Oek) 0.40, 5. Figueras (Ita) 0.52, 6. Garzelli (Ita) 1.15, 7. Noè (Ita) 1.17, 8. Gontsjar (Oek), 9. Cioni (Ita) 1.19, 10. Mazzoleni (Ita) 1.29, 106. Vier houten 42.48,141. Van Velzen 1.04.11. Woensdag Atletiek Paardensport Baancircuit. Tweede wedstrijd voor het VZA-avondbaancircuit. Tevens op een aantal onderdelen Zeeuws kam pioenschap. Locatie: Piet Vonck-atletiek- baan te Hulst. Aanvang: 18.45 uur. Veldkorfbal Tweede klasse G: TOP-Korbis (restant van 12 minuten, eerder gestaakte wed strijd). Aanvang: 20.30 uur. Voetbal Betaald voetbal. Nacompetitie. Pou le A: Sparta-Vitesse, VVV-Venlo-Hel- mond Sport Poule B: De Graaf- schap-Excelsior, Heracles Almelo-Volen- dam. Vriendschappelijk: Borselse selec- tie-Walcherse selectie (19.30 uur), Bor selse selectie o. 23 jaar-Walcherse selec tie o. 23 jaar (19.00 uur). Locatie: voet balvelden Heinkenszand. Yerseke o. 23 jaar-Goes o. 23 jaar. Loca tie: Sportpark Cleijn Moerken te Yerse ke. Aanvang: 19.30 uur. Wielrennen Zeeuwse Zomeravondwielercompe- titie. Locatie: Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 minuten). 19.15 uur: eli te, beloften, amateurs A, junioren (50 minuten 3 ronden) en veteranen, S/P- categorie, amateurs B, nieuwelingen en vrouwen (50 minuten 1 ronde). Orga nisatie: zrtc Theo Middelkamp en TMZ Dressuur RV Sé-Ros. 9.00 uur: pony's klasse B en paarden klasse L1. 10.00 uur: pony's klasse L1. 11.00 uur: paar den klasse B. 11.30 uur: paarden klasse 12.15 uur. pony's L2. L2. 13.00 uur: paar den klasse Z2. 13.45 uur: paarden klas se Z1. 14.45 uur. paarden klasse M1. 17.00 uur: paarden klasse M2. Locatie: manege De Eendracht, aan de Rijke buurtweg 8 te Vrouwenpolder. Concours hippique RSV Axel. Dres suur. 9.00 uur: pony's klasse L1, L2 en M2 en paarden klasse L1. 9.25 uur: paar den klasse L1. 9.52 uur: paarden klasse M1. 9.56 uur: paarden klasse M2. 10.44 uur: pony's L1. 11.10 uur: pony's klasse M2.13.30 uur: pony's klasse Z1 en paar den klasse B en L2. 14.10 uur: pony's klasse Z2. 14.20 uur: paarden klasse Z1. 15.20 uur: paarden klasse Z2. Springen. 9.00 uur: klassiek pony's klasse B met aansluitend pony's klasse L, M en. Z. 10.00 uur tweede parcours pony's klasse B, L, M en Z. 11.00 uur: klassiek paarden klasse B. 12.00 uur: klassiek paarden klasse L. 13.30 uur: tweede parcours paarden klasse B en L. 15.00 uur: klassiek paarden klasse L. 1530 uur. klassiek paarden klasse Z en ZZ. 16.00 uur: tweede parcours paarden klasse M. Z en ZZ. Locatie: Hippisch sportterrein RSV Axel, aan de Sportlaan 1 te Axel. Veldkorfbal Donderdag Atletiek 56e Hemelvaartsdagtoernooi KV Swift. Voor senioren en jeugd, Locatie: sportpark Voorborch te Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Voetbal Centrumloop. Locatie: Dorpsstraat, Wemeldinge. Start: 13.00 uur. Afstand: 6400 meter. 13.01 uur: kidsrun voor jeugd t/m 12 jaar (1600 meter). Biljarten Driewegen Cup. Aanvang: 13.00 uur. Einde: 23.30 uur. Locatie: Café Driewe gen in Terneuzen. Nacompetitie periodekampioenen 4A/4B/4C zaterdag: Bevelanders-VCK en Klundert-Wieldrecht. Aanvang 14.30 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie: Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 13.15 uur. Wielrennen Motorcross Beker- en districtswedstrijd MSV De Uitlaat. Locatie Sloecircuit Enge- lancjweg Vlissingen-Oost. Aanvang wedstrijden 12.00 uur. Klassen Supermi ni, 65cc kleine wielen, 65cc grote wie len, 85cc kleine wielen, 85cc grote wie len, 125/250 open, 250/500 open, vetera nen, 37e Ronde van Wemeldinge. Locatie: Dorpsstraat, Wemeldinge. 14.00 uur: ve teranen, 14.01 uur. S/P-categorie TMZ 15.30 uur: nieuwelingen (40 kilometer). Ronde van Kwadendamme. 12.30 uur: amateurs B; 13.30 uur: amateurs A; 15.00 uur: Dikke Banden Race; 16.00 uur elite/beloftes (80 kilometer). Start/finish: A. de Koningstraat te Kwa dendamme.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 51