Vlissingen nog niet uitgeblust Rebellin schitterde al in Axel PZC TMZ-koers met veel favorieten Smerdiek wacht fraai seizoenslot Kwadendamme voor de sterkste renners 23 Driebandentop levert strijd om Driewegencup Umpioen in bekerstrijd Hemelvaartcross De Uitlaat kent twee wedstrijden Joffrey Geldof van Patrijzen naar Kloetinge uitslagen agenda woensdag 19 mei 2004 wb [ERNEUZEN - De ster van lean Paul de Bruijn straalt in de Kende dagen weer even in ei- •nomgeving. De Hulster biljar- jee voert van morgen tot en met üterdag een veld van drieban- fcnspelers aan die strijd leveren Hide Driewegencup. oor het toernooi, dat voor de fde keer wordt gehouden, zijn beste Zeeuws-Vlaamse biljar- es uitgenodigd. Ze treffen el- kaar in twee poule's van vier in partijen over veertig carambo les. Jean Paul de Bruijn is in het systeem zonder handicap de on betwiste favoriet. Hij won de eerste twee edities met grote overmacht en verkeert dit jaar in een grootse vorm. Door zijn resultaten in de Grand Prix-toemooien neemt De Bruijn achter Dick Jaspers de tweede plaats in op de natio nale ranglijst. Met zijn team Delta/Ockenburgh wist De Bruijn zich bovendien te plaat sen voor het eindtoernooi van de bekercompetitie en de play-offs in de eredivisie. Louis Dallinga uit Sluiskil en Frits Bakker uit Temeuzen kwa men in de twee eerste edities van de Driewegencup nog het dichtst in de buurt. Het verschil in moyenne met De Bruijn was evenwel te groot om van een se rieuze bedreiging te spreken. Dallinga en Bakker kwamen tot gemiddeldes van iets boven de één (1.115), waar De Bruijn dicht tegen de 2.000 moyenne eindigde. Het deelnemersveld voor dit jaar heeft één wijziging onder gaan. Etiënne van Damme moest door familie-omstandig heden deze week nog afzeggen. Hij wordt vervangen door de re servespeler Eddy van Goethem. De poule-indeling is als volgt: Poule 1: Jean Paul de Bruijn, Louis Dallinga, Frits Bakker en Eddy van Goethem. Poule 2: Meerten Dallinga, Ber ry Dallinga, Theo Platjouw en Dion Bergmans. Het toernooi, dat om aantrekke lijke geldprijzen wordt ge speeld, gaat morgen om 13.00 uur van start met de partij tus sen Louis Dallinga en Frits Bak ker. Jean Paul de Bruijn komt om 16.30 uur aan het biljart te gen Louis Dallinga. In de andere poule opent Meer ten Dallinga het toernooi om 14.45 tegen zijn zoon Berry Dal linga. De twee eerste spelers uit de poules spelen op zaterdag eerst de kruisfinales. De finale wordt omstreeks 18.00 uur gespeeld. De locatie is café Driewegen in Terneuzen-Zuid. to Rudy Booqert ÏUSSINGEN - Bijna een saand geleden speelde Vlissin- ftn zijn laatste officiële wed- ilrijd. Morgen wacht in Goirle lieltemin het eindtoernooi van (ie districtsbeker. De voetballo- R-periode heeft de honger van kampioen Vlissingen niet ge- l, zegt trainer Ruud Pen- uiligs, „Ik moet de spelers eer- [der afremmen." Ra het behalen van de titel in de tierde klasse van het zondag- oetbal haalde Pennings de tanning even van de boog. „Na it kampioenschap hebben we sn dikke week rust ingelast. Als beloning voor de titel, Daar- •a op de training was het onge- bofhjk wat voor een prestatie- het elftal nog heeft. Ik aioet ze eerder afremmen. Als Miner weet je dat het goed zit als je spelers nog even fel discus- aéren of een bal in of uit is." Prettig Tol tevredenheid van Pennings gebeurde dat de afgelopen we- ïop de training. En dat was ten prettige gedachte in de aan kop naar het eindtoernooi van ÏUSSINGEN - Hoewel er pro blemen met het terrein zijn, is bet bestuur van MSV De Uitlaat i geslaagd de traditionele mo torcross op hemelvaartsdag een apart tintje te geven. Omdat de club in de voorbije ja ren een groot deel van het schit- lerende circuit kwijtraakte, is hel voor het bestuur onmogelijk nog grote internationale of na tionale wedstrijden te houden. Daarom is er dit jaar gekozen vooreen open wedstrijd die mee telt voor het districtkampioen schap, waarin rijders uit Zuid- Holland en Zeeland strijden om betitel van het district West. De besten mogen aan het eind van bet seizoen meedoen aan de lan delijke finale. Geen licentie Morgen zijn er twee wedstrijden pp het Sloehavencircuit. Voor districtkampioenschap ko oien alleen rijders in aanmer king die geen licentie hebben bij de nationale bond. De best geklasseerde Zeeuw in de titelstrijd is Bjom Oreel uit Souburg met een derde plaats in de 65cc grote wielen. In de 85cc grote wielen staat de Souburgse Danielle van Kempen dertiende in de 65cc kleine wielen is Mark Goeclgebuure uit Tholen oogende, Detlev Oreel is de eni ge Zeeuw die tot nu toe aan de Mart verscheen in de open klas- Mij staat dertigste. In totaal verwacht de organisa tie tussen de honderdvijftig en tweehonderd rijders aan de start op het Sloehavencircuit. De wedstrijden beginnen om 12 00 uur. KLOETINGE - Joffrey Geldof tornt volgend voetbalseizoen uit voor eersteklasser Kloetinge. Pe verdediger is afkomstig van «rijzen. Eerder speelde de •Harige Geldof voor RCS. ridof is voor Kloetinge de zes- nieuwe speler Eerder al wer- Qen yanny de Vries (De Meeu- !len). Joan van Belzen (Arnemui- Niels Kole (Kapelle), Ste- JJi Wielemaker (VCK) en Corné p'lperoort (RBC) aangetrok- de districtsbeker. Morgen strijdt Vlissingen op het veld van Voab in Goirle met zeven an dere clubs om vier plaatsen in de Amstel Cup voor profs. „Rea listisch gezien is de beker niet haalbaar: daarom is een plaats in de Amstel Cup voor profs het doel." De andere zeven finalisten zijn de hoofdklassers ASWH en UNA (Veldhoven), eersteklasser DBS (Eindhoven), de tweede klassers Dongen, Rossum en Tri- borgh (Tilburg) en vierdeklasser CHC/Orka (Den Bosch). Pen nings heeft zich laten voorlich ten over alle opponenten, maar hij weet de daadwerkelijke te genstanders pas op de toernooi- dag zelf omdat dan de loting plaatsheeft. Twee poules De acht ploegen worden ver deeld over twee poules van vier. De poulewinnaars plaatsen zich voor de finale en zijn zeker van een ticket voor de Amstel Cup. De nummers twee en drie uit de poules spelen kruisfinales om de overige twee plaatsen in het prof toernooi. „De eerste wed strijd winnen is dus heel belang rijk", meent Pennings. VC Vlissingen had dit seizoen al heel wat te vieren. Na het kampioenschap in de vierde klasse gaat de ploeg van trainer Ruud Pennings morgen tijdens het finaletoernooi van de Amstel Cup op zoek naar nieuw succes. foto Lex de Meester door Wim de Vos WEMELDINGE - Als vanouds komen morgen de wielrenners in actie in Wemeldinge. Er is startgelegenheid voor nieuwelin gen en twee categorieën van TMZ, de veteranen en de S/P-ca tegorie. Voorts is als noviteit aan het wedstrijdprogramma toegevoegd een stratenloop in sa menwerking met atletiekvereni ging AV'56 uit Goes. Met twee wedstrijden in de re gio op het programma, ook in Kwadendamme staan er wed strijden geprogrammeerd, was het nog een touwtrekken om de TMZ-wedstrijden. „Ook Kwadendamme wilde wed strijden van TMZ organiseren", aldus Jack van Stel van de orga nisatie in Wemeldinge. „Er is voor gekozen om de categorieën te verdelen, waarbij wij de vete ranen en de opstartcategorie toe gewezen hebben gekregen." Van Stel rekent op een deelne mersveld van zo'n 50 coureurs bij de TMZ-wedstrijden, waarin Johnny Stroosnijder tot de plaat- Italiaanse toprenner was in 1989 een koele rekenaar in de Juniorendriedaagse door Frits Bakker AXEL - De jonge, broodmagere Itali aan die in 1989 de Juniorendriedaagse van Axel won, is nu een wereldtopper in het profpeloton. Voor Davide Rebel lin was Axel het begin van een glanzen de carrière als wielrenner. De meeste in druk heeft de nu 33-jarige prof uit San Bonifacio dit jaar gemaakt met zijn overwinningen in drie grote klassie kers. „We zijn nog altijd trots dat zo'n grote renner op onze erelijst staat", zegt Ap den Doelder, de oud-voorzitter van de Driedaagse. De Italiaanse selectie had in het jaar dat Rebellin in Axel won nog een ren ner in de ploeg die later bekend is ge worden. Andrea Peron is in de CSC-ploeg van Bjarne Riis een meester knecht voor renners als Tyler Hamilton en Michele Bartoli. In de Axelse koers waren Rebellin en Peron de kopstuk ken. Ap den Doelder: „Ik weet nog dat die ploeg twee dagen voor de wedstrijd al in Axel aankwam. De voorbereiding was net als van een prof ploeg." De ploegleider Antonio Fusi, die later in Italië ook met profs heeft gewerkt, re geerde met strakke hand. De Axelse driedaagse kreeg voor de coach toch al een vrolijk tintje. Ap den Doelder: „Op de avond voor de start zat hij met ons in Axel op een terras. Hij liep voortdurend naar binnen om te tele foneren, omdat er in die tijd nog geen mobieltjes waren. Op een zeker moment kwam hij glunderend terug. Zijn vrouw was bevallen van een dochter." Ingetogen Davide Rebellin was in de ploeg een ren ner met een ingetogen karakter. Na zijn eindoverwinning vertelde hij iets over zijn jeugd. Zijn vader Gedeone was een fervent wielerfan. Davide: „Hij heeft op mijn tiende jaar een racefiets voor me gekocht. Ik won al snel een paar wed strijden bij de Giovanissimo, de jongste jeugdcategorie. En als junior haalde ik iets later mijn eerste gouden medaille op het WK baan in Moskou." Bij toeval had Ap den Doelder jaren la ter een ontmoeting met de vader van Re bellin. De Axelaar reed in een volgauto een week mee in de Giro. „Op een dag kwamen we door San Bonifacio, het stadje van het ouderlijk huis van Rebel lin. Kilometers van tevoren stond zijn naam al op de weg geschreven. Het kon met anders of we reden door zijn ge boortestreek. Toen we het stadje binnen reden, hingen er overal lange spandoe ken met zijn naam. We stopten bij een huis waar de Davide Rebellin-band stond te spelen. Daar ontmoette ik zijn Davide Rebellin werd in 1989 als eindwinnaar van de Juniorendriedaagse in Axel gehuldigd door Ap den Doelder (links) en de rondemiss. foto Camile Schelstraete vader." Voor de eindzege van de Drie daagse van Axel moest Rebellin strijd le veren met zijn ploegmaat Peron en met de latere veldrijder Richard Groenen- daal. Servais Knaven won de tijdrit op zaterdag, maar verspeelde zijn kansen door een valpartij in de etappe naar Zuiddorpe. De twee Italiaanse kansheb bers wonnen geen etappe, maar bleken koele rekenaars. In de tijdrit eindigde Rebellin dertig seconden achter Knaven en Peron drie seconden later. De voorsprong in het klassement werd met succes verdedigd. In de slotetappe van Koewacht via Moerbeke terug naar Koewacht over 102 kilometer was de Groninger Marcel Vegt de snelste in de sprint, maar eindigden de Italianen keu rig in het peloton. Ap den Doelder: „Ik herinner me ook goed dat de ploeglei der na afloop kwam informeren of er do pingcontrole was. Toen ik zei dat er geen controleurs waren, kwam er een glimlach op zijn gezicht. Dat is me bijge bleven, want in alle jaren van de Drie daagse heeft dat nooit meer iemand aan me gevraagd." De Italianen controleerden de koers met veel tactisch inzicht. Jeroen Blijle- vens, die dat jaar ook meereed, vertelde het onlangs nog in Axel. „Ze zaten in al le etappes voorin en lieten niemand weg rijden." Bovendien hadden ze geen tegenstand van een Nederlandse selectieploeg, die was afgemeld door de bond, omdat er geen budget was. Ap den Doelder: „Het geld voor een juniorenselectie was al op gegaan aan buitenlandse koersen. Dat was een zwak excuus, want in wedstrij den voor de wereldbeker behoort toch de nationale ploeg te rijden. We hadden wel Italianen, Polen, Turken, Britten, Denen en Russen aan de start." Volgens plan Voor Rebellin, wiens één jaar oudere broer Simone ook aardig kan fietsen, verliep zijn carrière na zijn zege in Axel volgens plan. Als amateur won hij op het WK in Stuttgart zilver in de wegra ce en als neoprof werd hij wereldkampi oen bij de militairen en won hij de voor Italië belangrijke Giro delle Regioni. Op de Olympische Spelen van 1992 was Rebellin kamergenoot van Fabian Cas- artelli, die goud won, maar later bij een val verongelukte op de Portet d'Aspet, tijdens een Touretappe in de Pyreneeën. De overgang naar de profs werd door Rebellin als een „big shock" ervaren. „De mentaliteit en trainingsmethodes bij de profs waren zo anders, dat ik een paar jaar nodig heb gehad om me aan te passen." Pas in 1996 kwam de echte doorbraak, toen hij een etappe in de Giro won en zes dagen rond mocht rijden met de ro ze leiderstrui. In zijn korte Franse avontuur bij La Frangaise des Jeux kwamen ook de gro te successen in de klassiekers. Rebellin won twee wedstrijden voor de wereldbe ker: de Classica San Sebastian en de Grote Prijs van Zwitserland. Een jaar later vertrok hij naar Polti en in 2000 voor twee jaar naar de Spaanse ploeg Liquigas. Dit jaar is hij in de lichtblau we trui van Gerolsteiner de koning van het voorjaar. Rebellin won in tien da gen tijd eerst de Amstel Gold Race, daarna de Waalse Pijl en tenslotte ook Luik-Bastenaken-Luik. Zijn voornaam ste tegenstander was Michael Boogerd, die minstens net zo sterk was als Rebel lin, maar in de sprint werd verslagen. Davide Rebellin bleek later de laatste Italiaanse renner van naam die in Axel won. De Italianen lieten zich jarenlang niet meer zien, omdat de voorkeur uit ging naar zwaardere wedstrijden in het buitenland. Dit jaar is de Italiaanse ploeg voor het eerst in jaren wel weer van de partij. Op het palmares van de Juniorendrie daagse, die vrijdag, zaterdag en zondag voor de 23e keer wordt gereden en mee telt voor de Coup du Monde, staan niet temin veel renners die nu nog schitteren bij de profs. De bekendste namen zijn Magnus Backstedt, Leon van Bon, Henk Vogels, Jeroen Blijlevens, Servais Knaven, Andreas Klier, Nicolas Jala- bert en Tom Boonen. De jonge Belg, ook een van de betere renners van dit voor jaar, werd in 1998 derde. De Duitser Eric Baumann won dat jaar, voor de Belgische belofte Jurgen van Gooien. door Rudy Boogert SINT MAARTENSDIJK - Het seizoen van de voetbalsters van Smerdiek krijgt een fraai staart je. Morgen speelt de tweedeklas ser de districtsbekerfinale tegen Braakhuizen 2, volgende week volgt het eigen internationale toernooi en begin juni wordt het seizoen afgesloten met een duel tegen de Engelse grootmacht Ar senal. Het duel met het succesvolle vrouwenteam van Arsenal (de laatste elf seizoenen vijf keer kampioen en drie keer tweede) werpt zijn schaduw vooruit in Sint Maartensdijk, maar trainer Wim Schej-penzeel vindt de be kerfinale van morgen in Goirle veel belangrijker. „Daar kun nen we een prijs pakken." In de competitie lukte dat net niet met een tweede plaats, mede door het terugtrekken van Kloe tinge en Zwart Wit'28 waarte gen kampioen Nootdorp punten verspeelde en Smerdiek niet. De tegenstander van morgen, Braakhuizen 2, boezemt Scher- penzeel enige angst in. „Het is een club van naam. Er zal onge twijfeld een aantal speelsters van het eerste team (dat in de hoofdklasse speelt) meedoen." Die weelde kennen ze bij Smer diek niet, hoewel de ster van de club rijzende is. In zeven jaar is de club opgeklommen van de vijfde klasse naar de top van de tweede klasse. Daarvoor werd het vorige week gekroond tot Thools sportteam van het jaar. Volgend seizoen wordt zelfs een tweede vrouwenteam gevormd. Scherpenzeel hoopt dat het eer ste team dan in de 'grote' KN- VB-beker mag meedoen. Dan moet er morgen wel gewonnen worden van Braakhuizen 2. selijke favorieten mag worden gerekend. Ook bij de nieuwelingen komen plaatselijke renners aan het ver trek. Mark Jeremiasse en Jor dan Vleugel moeten het opne men tegen onder andere Tim Dees. De Middelkamper is dit jaar al tot aardige successen ge komen. Voordat de wielerwedstrijden van start gaan is er om 13.00 uur een Centrumloop over 6400 meter. Ook is er een kidsrun voor de jeugd tot en met twaalf jaar. door Roeland van Vliet KWADENDAMME - Volgens Jan Braat is de Ronde van Kwa dendamme er één voor sterke mannen met een lange adem. Het is een pittig parkoers van 1900 meter, half door het dorp en half door de polders, waarop het peloton doorgaans in grote stukken uiteen valt. Zelden komt het tot een massa sprint. Ook voor morgen rekent de secretaris van het organisatie comité op een mooie afvalrace. Frangois Franse is de plaatselij ke favoriet. Hij rijdt in de 51e editie van de Ronde van Kwa dendamme voor de achttiende keer mee. Zes keer kwam hij op het podium terecht en al. drie keer won hij het criterium. Franse staat dan ook ruim aan kop in het zogenoemde 'thuisrij- dersklassement'. De nummer twee op dat lijstje, Wilfred Ge- ijs, en de nummer drie, Cees Bal, volgt op respectabele ach terstand. Franse krijgt in zijn woonplaats onder meer tegenstand van de oud-winnaars Gerwin de Regt (2003), Marco Alberts (2001) en Wilfried Bastiaanse (1999). Ver der verschijnen er tal van Zeeuwen aan de start, onder an dere Jacco Ringelberg (Zierik- zee), Martin Totté (Sint Jan steen), Mare Blok (Heinkens- zand) en Pieter Israël (Kruinin- gen). De wedstrijd gaat over 80 kilo meter en begint om 16.00 uur. De start- en finishlijn ligt in de A. de Koningstraat. Beverwijk. Oefeninterland futsal: Nederland - Tsjechië 1-2 (0-1). Doelpunt Nederland: Ajnane. Goes. Maandbeker Goese Golf. Ca tegorie A (netto score): 1. Oscar Me- ijerink 68; 2. Jan-Enno Haan 69; 3. Stijn Steunenberg 70. Categorie B (stable- fordpunten): 1. Mirjam Luijendijk 37; 2. Rinus Luijendijk 36; 3. Emmy Beuting 35. Middelburg. Zeeuws Indoor kam pioenschap karten. B-poule, acht tiende race: 1. Cafetaria 't Frietuus; 2 Mili's Fashion; 3 No Name; 4. Ram AD Racing; 5. Sportpunt Café; 6. F1 Palace; 7. Antoco; 8. Delmeco Racing. Stand: 1. Ram Ad Racing 136 punten; 2. Cafeta ria 't Frietuus 135; 3. Mili's Fashion 101; 4. F1 Palace 86; 5. No Name 80; 6. Sport punt Café 35, 7. Delmeco Racing 18; 8. Antoco 17. Schuttler - Novak/Stepanek 2-6 5-7. Chi li - Spanje 2-0: Gonzalez - Corretja 6-4 3-6 6-2. Parijs. Kwalificatietoernooi Roland Garros. Eerste ronde: Wessels (Ned) - De Chaunac (Fra) 4-6 6-3 6-0. St. Pölten. Mannen, 375.000 euro. Eerste ronde: Knowle (Oos) - Labadze (Geo/4) 7-5 4-6 6-2, Melzer (Oos) - Ru- sedski (GBr) 6-2 7-6, Tweede ronde: Volandri (lta/8) - Sluiter (Ned) 6-4 6-2, Malisse (Bel) - Armando (VSt) 6-2 6-2. Sportpriisvraaen Lucky Day 3405: 1-10-19-20-21-23-26- 27-30-36-41-46-58-59-60-67-68-75-78-79 (onder voor6ehoud). Düsseldorf. World Team Cup. Rode groep: Duitsland - Tsjechié 2-1. Kiefer/ tïrrarrfTfTEffWfeHHBiB Nunspeet. Olympia's Tour. Derde etappe, Wateringen - Nunspeet: 1. Vastaranta (Fin) 189 km in 4.14.02, 2. Ilesic (Slv), 3. Möhlmann (Ned), 4. Ter- enin (Rus), 5. Karpatsjev (Rus), 6. Veel- ers (Ned). Algemeen klassement: 1. Vastaranta 11.07.18, 2. Thomas Dekker (Ned) 0.04, 3. Ilesic 0.08, 4. Mazur (Pol), 5. Van Gu- lik (Ned) 0.09,6, Giling (Ned) 0.10. Porto Sant-Elpidio. Ronde van Ita lië. Wijziging in algemeen klassement wegens jurybesluit naar aanleiding van valpartij in negende etappe. Algemeen klassement: 1. Cunego (Ita) 41.59.15, 2. Simoni (Ita) 0.10, 3. Pellizotti (Ita) 0.28, 4. Popovitsj (Oek) 0.40, 5. Figueras (Ita) 0.52, 6. Garzelli (Ita) 1.15, 7. Noè (Ita) 1.17, 8. Gontsjar (Oek), 9. Cioni (Ita) 1.19, 10. Mazzoleni (Ita) 1.29, 106. Vier houten 42.48, 141Van Velzen 1.04.11 Woensdag Paardensport Atletiek Baancircuit. Tweede wedstrijd voor het VZA-avondbaancircuit. Tevens op een aantal onderdelen Zeeuws kam pioenschap. Locatie: Piet Vonck-atletiek- baan te Hulst. Aanvang: 18.45 uur. Veldkorfbal Tweede klasse G: TOP-Korbis (restant van 12 minuten, eerder gestaakte wed strijd). Aanvang: 20.30 uur. Voetbal Betaald voetbal. Nacompetitie. Pou le A: Sparta-Vitesse, VVV-Venlo-Hel- mond Sport. Poule B: De Graaf- schap-Excelsior, Heracles Almelo-Volen- dam. Vriendschappelijk: Borselse selec- tie-Walcherse selectie (19.30 uur), Bor selse selectie o. 23 jaar-Walcherse selec tie o. 23 jaar (19.00 uur). Locatie: voet balvelden Heinkenszand. Yerseke o. 23 jaar-Goes o. 23 jaar. Loca tie; Sportpark Cleijn Moerken te Yerse ke. Aanvang: 19.30 uur. Wielrennen Zeeuwse Zomeravondwielercompe- titie. Locatie. Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 minuten). 19,15 uur: eli te, beloften, amateurs A, junioren (50 minuten 3 ronden) en veteranen, S/P- categorie, amateurs B, nieuwelingen en vrouwen (50 minuten 1 ronde). Orga nisatie: zrtc Theo Middelkamp en TMZ. Dressuur RV Sé-Ros. 9.00 uur: pony's klasse B en paarden klasse L1. 10.00 uur: pony's klasse Li. 11.00 uur: paar den klasse B. 11.30 uur: paarden klasse 12.15 uur: pony's L2. L2.13.00 uur: paar den klasse Z2. 13.45 uur: paarden klas se Z1. 14.45 uur: paarden klasse Ml. 17.00 uur: paarden klasse M2. Locatie: manege De Eendracht, aan de Rijke buurtweg 8 te Vrouwenpolder. Concours hippique RSV Axel. Dres suur. 9.00 uur: pony's klasse LI, L2 en M2 en paarden klasse LI. 9.25 uur: paar den klasse L1. 9.52 uur: paarden klasse M1. 9.56 uur: paarden klasse M2. 10.44 uur: pony's LI. 11.10 uur: pony's klasse M2.13.30 uur: pony's klasse Z1 en paar den klasse B en L2. 14.10 uur: pony's klasse Z2. 14.20 uur paarden klasse Z1 15.20 uur: paarden klasse Z2. Springen. 9.00 uur: klassiek pony's klasse B met aansluitend pony's klasse L, M en. Z. 10.00 uur: tweede parcours pony's klasse B, L, M en Z. 11.00 uur: klassiek paarden klasse B. 12.00 uur: klassiek paarden klasse L. 13.30 uur: tweede parcours paarden klasse B en L. 15.00 uur: klassiek paarden klasse L. 15.30 uur: klassiek paarden klasse Z en ZZ. 16.00 uur: tweede parcours paarden klasse M, Z en ZZ Locatie: Hippisch sportterrein RSV Axel, aan de Sportlaan 1 te Axel. 1 Veldkorfbal Donderdag 56e Hemelvaartsdagtoernooi KV Swift. Voor senioren en jeugd. Locatie: sportpark Voorborch te Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Atletiek Voetbal Centrumloop. Locatie: Dorpsstraat, Wemeldinge. Start: 13.00 uur. Afstand: 6400 meter. 13.01 uur: kidsrun voor jeugd t/m 12 jaar (1600 meter). Biljarten Driewegen Cup. Aanvang: 13.00 uur. Einde: 23.30 uur. Locatie; Café Driewe gen in Temeuzen. Nacompetitie periodekampioenen 4A/4B/4C zaterdag: Bevelanders-VCK en Klundert-Wieldrecht. Aanvang 14.30 uur. Bon Giorno Cup. Organisatie: voetbal vereniging Tholense Boys. Locatie: Sportpark De Bent in Tholen. Aanvang wedstrijden: 13.15 uur. Wielrennen Motorcross Beker- en districtswedstrijd MSV De Uitlaat. Locatie Sloecircuït Enge- landweg Vlissingen-Oost. Aanvang wedstrijden 12.00 uur. Klassen Supermi ni, 65cc kleine wielen, 65cc grote wie len, 85cc kleine wielen, 85cc grote wie len, 125/250 open, 250/500 open, vetera nen. 37e Ronde van Wemeldinge. Locatie: Dorpsstraat, Wemeldinge. 14.00 uur: ve teranen, 14.01 uur: S/P-categorie TMZ. 15.30 uur: nieuwelingen (40 kilometer) Ronde van Kwadendamme. 12.30 uur. amateurs B; 13.30 uur: amateurs A: 15.00 uur: Dikke Banden Race; 16.00 uur: elite/beloftes (80 kilometer). Start/finish: A. de Koningstraat te Kwa dendamme.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 23