Toekomst weer zonnig voor Axel Revanche Ajax op Feyenoord Ukraïna houdt traditie in ere Mücher krijgt prijs beste speler Hoek Smash gaat verder in zondagcompetitie Tennissers Sjef doen goede zaken met zege M La Porte d'Or opnieuw winnaar futsaltoernooi Bloemen, champagne en mooie woorden na promotie naar vierde klasse Lijfsbehoud korfballers Zaamslag ondanks verlies uitslagen Bevelanders ronde verder maandag 17 mei 2004 door Frank Boussen GRAAUW - Danuta Lademan was zaterdag zeker niet overbo dig. Enkele keren moest ze er op het zestiende IZV/IBS-futsal- toemooi aan te pas komen om de gemoederen te sussen. Lade man, Poolse van geboorte en on dertussen zeven jaar woonach tig in Hulst, heeft een belangrij ke taak binnen de wedstrijdcom missie. Geregeld moest ze aan de bak om het een en ander te vertalen voor de vele Oost-Euro- pese deelnemers aan het interna tionale toernooi. Zo was het voor twee teams uit Oekraïne, Ukraïna 2 en 3, niet te begrijpen dat ze elkaar al trof fen in de halve finale. IZV-voor- zitter Wilfried de Maat was toen maar wat blij dat Lademan de boel kon vertalen. Ukraïna 3 won na een felle strijd met 1-0 en stond door dit resultaat in de finale tegenover het Poolse Hurt- ap. Deze wedstrijd stond bol van de spanning. Na elk fluit- ie ca itnti signaal kwamen er veel g&J aan te pas om duidelijk te «gj ken dat er niet geduwd worden of dat commentaar^ ren niet geaccepteerd werd.a een gelijkopgaande strijden^ de het duel onbeslist Sir-l schoppen moesten uitfoJ brengen. Held van het toeJ werd Ukrai na-doelman Yiiy Herasymchuk. De stevig 2 bouwde keeper stopte de Poolse penalty's. De 24 recreatieve teams st. zaterdag om de IZV Cup. Dej] nale ging tussen GTI uit Tery, zen en Heinsman uit Ri( kerk. Die eindstrijd eir eveneens onbeslist. De speÜi van GTI toonden aan over i» ren zenuwen te beschikken^ wonnen de strafschoppensentj De veertien deelnemende vrai wen teams maakten er 3 mooie dag van, met vele ley potjes futsal. De finalegingi] sen Eysink uit Kloetingeei Lusitanos uit Amsterdam, sink mocht, door een 1-0-z de IZV Cup in ontvangst door Peter Snelders TERNEUZEN - Het jaarlijkse aansprekende voetbaltoernooi van In Axtion, dat door Jan de Wolf in de sporthal 't Zwaantje in Terneuzen werd georgani seerd, is opnieuw gewonnen door La Porte d'Or uit IJzendij- ke. In de finale versloeg dat team het Terneuzense DPO Drie wegen. In die eindstrijd kwam La Porte d'Or wel op achterstand door een doelpunt van Sander de Koe- ijer. maar via een sterke tweede helft trok het de winst alsnog naar zich toe door treffers van Dries Baert (2x) en Kevin Ver meulen. Ook nu weer liep de strijd om de Gerrie Mühren Trofee als een ro de draad door dit zaalvoetbalge- beuren heen. De finale daarvan zou aanvankelijk om 17.30 uur beginnen, maar omdat het tea van Ploegaert zich op het k- ste moment had afgemelde het schema ingekort en stsnu dé finale om de Gerrie Mühra Trofee reeds een uur eerder. Sroj fian Doorns, de titelverdedige; was toen nog onderweg Sana Brabant waar de veertienjarig voetballer met zijn veldteag aan een toernooi deelnam. T&a was de winnaar van deze ediiz eigenlijk al bekend: Dries Baer. Om de jeugdige Doorns niet te leur te stellen werd er alsiicf een barrage ingelast tusse Dries Baert en Soufian Doom. Ze gaven elkaar geen duim breed toe en na twintig minute de bal te hebben hooggehouden vond organisator Jan de M het voldoende. Hij blies de wed' strijd af met de mededeling da beide deelnemers aanspraak mochten maken op de Genie Mühren Trofee. door Frits Bakker HOEK - Julian Mücher is zater dagmiddag op het afscheid van Franky Standaert tot beste spe ler van Hoek gekozen. In de top drie, door voetbalkenners van Hoek en van de tegenstanders samengesteld, eindigde de verde diger met een kleine voorsprong op Jürgen Belpaire en Steven de Croock. De drie beste spelers kregen prijzen ter waarde van een kleine duizend euro. De eindscore was verrassend. Jo- han Mücher: „Ik ben er blij mee, maar van de drie jaar- die ik bij Hoek speel, is dit mijn minste jaar geweest. Door alle onfrisse gebeurtenissen heb ik hooguit op de helft van mijn kunnen ge speeld." Jürgen Belpaire, die wel zijn bes te seizoen speelde in vier jaar Hoek. was licht ontgoocheld. Bij veel tegenstanders werd hij dit jaar gezien als beste keeper van de hoofdklasse. Mücher weet overigens nog al tijd niet voor honderd procent zeker of hij bij Hoek blijft. „De kans is wel heel groot, maar het is wel een speciale club. Zo'n jaar als dit hoop ik niet meer mee te maken. Dat de trainer weg moet als het slecht gaat, kan ik nog begrijpen. Maar hier worden altijd gelijk messteken uitgedeeld en mensen bescha digd. Kijk maar naar Nijskens en nu weer naar Naudts." Vuurwerk De huldiging, georganiseerd door de supportersclub De Pur peren Hei, volgde zaterdag op een spectaculair vuurwerk, dat de supporters van de H-side af staken bij het afscheid van Stan daert. De aanvoerder speelt vol gend jaar bij Waarschoot. Hoek zwaaide ook Jürgen Belpaire, Arjan Human. Pauclair Youda, Marc Minnaert en Leon van den Ouden uit. Gunther de Meyer blijft volgend jaar nog wel bij Hoek. Voorzitter Kees de Feyter zei za terdag dat er op termijn nog één speler aan de selectie van acht tien wordt toegevoegd: een ver dedigende middenvelder. Johan Gerets heeft een aanbod gekre gen, maar de kans dat de zoon van trainer Eric Gerets komt is klein. Hoek is verder nog op zoek naar één of twee mensen die de scou ting van spelers en tegenstan ders gaan doen en onderhande lingen met spelers voeren. Dirk de Bruijn wordt binnen de spon sorcommissie met de technische zaken belast. door Jack Begijn AXEL - Terug van weggeweest eu hopen op meer. De 4-1-over- winning van Axel. in de beslis sende wedstrijd voor de nacom- petitie tegen Graauw, was ruim voldoende om te promoveren naar de vierde klasse en de ma gere jaren af te sluiten. „In de toekomst kan hier weer een der deklasser staan", zei speler Fon- ny Verstraeten in de roes van de promotie. Axel voldeed gisteren aan de verwachtingen en zette Gaauw zonder al te veel problemen op zij. Al na drie minuten spelen brak Joep van den Broeke de ban. Nadat Jordi Bolleman de nummer twee had aangetekend deed Marcel Verschuren nog even iets terug. Maar Joram Scheele maakte met twee tref fers het klasseverschil duidelijk. Goed was het allemaal niet, maar weinigen die zich daar iets van aantrokken. Bij de ingang van het sportpark werden oranje hoeden uitge deeld om het feest wat op te vro lijken. Zelfs Graauw-supporters deden mee in de euforie en lie pen in de kleuren van de Axel aars rond. Ruim driehonderd man waren op het feestje afgeko men. Bengaals vuur zorgde voor een mooie ambiance. De bloemen en de champagne na afloop ontbraken ook niet. Terrasjes omzoomden een kwart van het speelveld. En natuurlijk was er emotie. Tranen van vreugde. En niet van verdriet, want de spelers van Graauw le ken zich vooraf al te schikken in het gegeven dat ze volgend jaar weer in de vijfde klasse spelen. Na het laatste fluitsignaal vier den de spelers van Axel de pro motie op het veld. Trainer Eric Rijckaert zag het van een af standje aan. Hij mengde zich niet in de hossende meute, maar beleefde innerlijk zijn eigen feestje. Joep van den Broeke (stopt wegen studie) kreeg een extra bos bloemen van de trai ner, Fonny Verstraeten (die in het tweede gaat spelen) kreeg een knuffel van zijn zesjarige zoontje Stijn. De kleine Stijn zou later, aangemoedigd door het publiek, de sfeer in het Axel- se bos vergroten door de zwen gel van de sirene met kracht rond te draaien. Kelder Fonny Verstraeten, 42 jaar in middels, keek nog even terug op zijn glansrijke voetbalcarrière. „Het is goed geweest", zei hij. In 2000 werd hij door de toenmali ge trainer Henk Michels terugge haald naar het eerste elftal, maar ook hij kon niet voorko men dat Axel vorig seizoen af zakte naar de kelder van het amateurvoetbal. Dat de oranje hemden zo snel terug zouden ke ren, had ook Verstraeten niet verwacht. „We begonnen het sei zoen twijfelachtig, maar wisten ons gaandeweg beter te ontwik kelen. En we hebben een ploeg met veel jonge spelers. Zij ble ken bereid om te luisteren. Daar om staat er nu een ploeg, een De spelers van Axel vieren de promotie naar de vijfde klasse. team dat herkenbaar is voor het publiek dat de weg naar het bos weer heeft teruggevonden. Axel heeft heel veel talent in huis en bijna alle jongens komen uit Axel. Het is nu zaak de spelers te behouden." Eric Rijckaert stond rustig te ge nieten. „Ik denk dat we over het hele seizoen gezien terecht sa men met Hulsterloo promove ren. Deze ploeg heeft veel ta lent. We hebben hier diamantjes rondlopen die alleen nog gesle pen moeten worden. Er zijn nu al ploegen die aan ze trekken." Daarom is het voor Axel ook be langrijk dat er op een redelijk ni veau kan worden gespeeld. „Be houd is voor ons volgend jaar het belangrijkste." Marco Vael en Ralph Zegers (beiden Terneu zense Boys) komen bij Axel 'de selectie versterken. Daarnaast zijn er gesprekken met nog twee andere spelers. Axel-Graauw 4-1 (2-0). 3. Joep van den Broeke 1-0, 42. Jordi Bol leman 2-0, 50. Marcel Verschuren 2-1 (strafschop), 52. Joram Scheele 3-1. 53. Joram Scheele 4-1. Scheidsrechter: C. Geldof (Wissen- kerke). Aantal toeschouwers: 350. Axel: Carlb de Deckere; Meivin Rijckaert, Angelo Plasschaert, Kenneth Okorley, Randy Zands- tra; Joep van den Broeke (73. Fon- foto Camile Schelstraete ny Verstraeten), Jordi Bolleman, Joram Scheele (60. Richard de Vos), Michael Freijzer; Mike van den Bergen en Jarmo Giling (70. Siem Gans). Graauw: Erwin Claassens; Tom Heijens, Edward Kips, Marcel Schelfhout, Danny BisschopMar cel Vael (46. Titiano Staes), Dennis Buys, John de Vos (51. Ronald Vael), Michel Segers, John van Boven (51. Jean-Paul de Calu- wé); Marcel Verschuren en Jan d' Haens. door Willy van Leeuwen TERNEUZEN- Smash was ze ven wedstrijden lang heer en meester in de hoofdklasse man nen van de districtstenniscompe- titie. Het team uit Sint Jan steen, dat vorige week eigenlijk al zeker was van de titel, won als een echte kampioen gemak kelijk met 6-0 van degradant Yerseke. Smash-captain Alexander Bau- wens maakte na de gewonnen wedstrijd bekend, dat het wel licht voorlopig het laatste kam pioenschap van zijn team in de ze klasse was. „We stappen over naar de zondagcompetitie", al dus Bauwens. Smash krijgt vol gens Bauwens in de hoofdklasse te weinig tegenstand. Dat bleek zaterdag niet alleen in de laat ste competitiewedstrijd tegen Yerseke, maar dat werd ook al in de zes voorafgaande wedstrij den duidelijk. „We werden deze keer weer gemakkelijk kam pioen. Daarom willen we vol gend jaar graag overstappen naar de zondagcompetitie. Het niveau van de hoofdklasse is de laatste jaren flink gedaald en vaak weten we vooraf al dat we gaan winnen. Er is teveel ver schil tussen de teams en we wil len graag wat meer gelijkwaardi ge tegenstand. Er zijn in de afge lopen jaren al teveel sterke teams uit deze klasse verdwe nen. Dit is zowel voor ons als voor onze tegenstanders niet leuk meer." Smash werd weer makkelijk kampioen en verdien de in zeven wedstrijden 34 pun ten. Een nieuwe uitdaging in de zondagcompetitie is dan wel licht op zijn plaats. In Westerschouwen knokten de plaatselijke favorieten en Sjef voor behoud van hun plaats in de hoofdklasse. De teams hiel den elkaar prima in evenwicht en hielden beiden drie punten aan dit duel over. Net voldoen de om volgend seizoen weer op het hoogste niveau in Zeeland te kunnen spelen. Dat betekende ook dat Vogelvlucht degra deert .Wellicht dat de overstap van Smash naar de zondagcom petitie perspectief biedt voor Vo gelvlucht, want die plaats zal toch moeten worden opgevuld in de hoofdklasse. TERNEUZEN - Eind goed. al goed voor de drie Zeeuws- Vlaamse korfbalclubs. Op de slotdag van de veldcompetitie verzekerden derdeklasser BKC en de vierdeklassers Luctor en Zaamslag zich van lijfsbehoud. BKC won thuis met 14-10 van De Voltreffers en Luctor redde zich door een 11-9-thuiszege op Blauw Wit. Zaamslag verloor weliswaar met 6-12 van Seolto, maar bleef een punt voorsprong houden op KVK, dat bij Storm vogels niet 13-6 verloor. BKC-I)e Voltreffers 14-10: BKC greep overtuigend de kans zich in veiligheid te spelen. In de af- scheidswedstrijd van Karin Kor- stanje werd ook duidelijk dat BKC voldoende achter de hand heeft om het vertrek van de helft van de selectie op te van gen. Coach Huib van de Lijke roemde zijn jeugdige invallers voor hun inzet. Scores BKC: Lilian van de Lijke 4, Michiel Roest 3, Maria Meijaard en Jerry van Haneghem beiden 2, Karin Korstanje, Jolanda Dees en Pieter Kousemaker allen 1. Zaamslag-Seolto 6-12: Met be zoekende vrouwen die al vroeg met scherp schoten keek de thuisploeg na een kwartier te gen een 1-5-achterstand aan. Een wat beter Zaamslag bracht bij 4-6 de spanning terug in de wedstrijd, maar kon de aanslui ting niet maken en werd in het laatste kwart kansloos wegge speeld. Scores Zaamslag: Wilco van de Ree, Frans Verpoorte en Ewout Op peneer allen 2. Luctor-Blauw Wit 11-9: Na een eerste helft waarin de thuis ploeg nogal wat scoringskansen had laten liggen en de wedstrijd na 5-5 alle kanten op kon, bleek Luctor aanvallend wat scherper dan zijn gasten. Na 8-5 werd het nog even spannend, maar bij 10-9 was het doelpunt van Davy Jonker goed voor lijfsbehoud in de vierde klasse. Scores Luctor: Davy Jonker 7, Mar jolein Durink en Ferry de Waele beiden 2. Jordy Brouwer, spits van Ajax BI, stuit op doelman Prince van Feyenoord. foto Camile Schelstraete door Aector Dooms PHILIPPINE - De B-junioren van Ajax en Feyenoord stonden zaterdag in Philippine voor de zesde keer dit seizoen tegenover elkaar. De winst ging in een aan trekkelijke finale van het twaalf de jeugdtoernooi met 2-1 naar de Amsterdammers, maar het re sultaat had net zo goed anders om kunnen zijn. Trainer Wim Kwakman van Ajax reageerde nuchter op de toernooizege. „We zijn aan el kaar gewaagd. Vorige week ver loren we in De Kuip nog met 2-1 van Feyenoord. Als er een ploeg wint is het nooit met meer dan één doelpunt verschil. Het is een mooie revanche. Gelukkig zijn beide ploegen in Philippine, want zulke partijen spelen we het liefst." In het Feyenoord-kamp was men dezelfde mening toege daan. Oud-Feyenoord-speler en ex-international Gaston Tau- ment meende dat er van krachts verschil geen sprake was. „In de competitie zijn Feyenoord en Ajax achter kampioen PSV geëindigd. Het zit dicht bij el kaar. Dat is logisch, want zij zijn de Nederlandse top." Had de scout van Feyenoord nog talent gezien? „Het toernooi duurde eigenlijk te lang, want zo vergeet je welke goede voet ballers er rondlopen. Het meeste talent zit vanzelfsprekend bij Ajax en Feyenoord. Bij beide teams spelen vijf jeugdinterna- tionals." Speelstijl Het opvallendste aspect was de speelstijl. Ajax speelde met typi sche flankspelers. Feyenoord ging uit van een collectieve orga nisatie en rekende op de kwali teit van enkele individueel ster ke spelers. „Van der Veer (Feye noord) en Zijier (Ajax) zijn ta lentvolle buitenspelers. Zij heb ben toekomst", verzekerde Kwakman. De Ajax-coach zag zijn ploeg uitstekend van start gaan, maar de aanvallers stuit ten op de voortreffelijke doel man Prince. „Deze jongen komt uit de Feyenoord-school in Gha na. Hij is nu twee weken in Rot terdam", vertelde Taument la ter. Ajax behield het initiatief, maar het was Feyenoord dat uit de eerste beste aanval via zijnaan- voerder Timon van Leeuwen 1-0 scoorde. „Dat is de kwaliteit van Feyenoord om dat foutje af te straffen", zei Kwakman later. In een evenwichtige partij golf de het spel daarna op en neer. Ajax kwam via Jordy Brouwer op 1-1 in een fase dat de Rotter dammers tegen de paal schoten. De razendsnelle Sergio Zijier forceerde voor Ajax de beslis sing: 2-1. Na afloop zaten de coaches Cor Adriaanse en Wim Kwakman samen met de spelers broederlijk bijeen. Kwak man. „De sfeer tussen Ajax en Feyenoord is bij alle jeugdelftal len heel goed." Marijn Sterk (Ajax), die als voet baller veel gelijkenis vertoont met Sören Lerby, werd tot beste speler uitgeroepen. Timon van der Hooft van Temeuzen was topscorer met vier doelpunten, waaronder een hattrick tegen Fortuna. Temeuzen Al eindigde daardoor op een knappe derde plaats. A-junioren Favoriet Club Brugge won giste ren het toernooi bij de A-junio- ren, maar dat ging minder soe pel dan verwacht. Nadat de Bruggelingen in een moordend tempo in de eerste wedstrijd West-Zeeuws-Vlaanderen met 5-0 klopten, kende de Belgische kampioen daarna meer moeite. Zo moest het gelijke spelen toe staan tegen Lokeren (0-0) en Oost-Zeeuws-Vlaanderen (1-1), met het mooiste doelpunt van het toernooi door Joris Radema kers. Hij scoorde met een lob van het middenveld over de doel man van Brugge, N'Ben Hama- me van FC Brussels werd topsco rer met zes doelpunten. Jean- vion Yulu Matondo van Club Brugge was de beste speler. Terneuzen. Kampioenengala Biljart Federatie Terneuzen Stad. Eind stand: 1. Ad de Meijer (BV Dow) alge meen gemiddelde 1,94, 2, Ruud van Vel- zen ('t Bierwinkeltje) 1,73, 3. Gennaro Pecoraro (Concordia) 2,13, 4. Andre Snap (Concordia) 1,17, 5. Cees A. Wis sel ('t Bierwinkeltje) 3,95 (hoogste serie 33 caramboles), 6. Sarina Harte (Concor dia) 0,62, 7. Koen Popsel ('t Bierwinkel tje) 1,94, 8. Edward Oele ('t Bierwinkel tje) 0,79, 9. Nico Bolleman (BW) 1,57, 10. Bert Timmer ('t Bierwinkeltje) 1,56. Terneuzen. In Axtion-toernooi. Eind stand: 1 La Porte d'Or, 2. DPO, 3. In Ax tion, 4. Cadzand, 5. D.I.T., 6. Flux Elec- tra, 7. Pays de Mer, 8. Free Style, 9. Schippers, 10. AJN, 11. Bakkersland. Districtscompetitie. Hoofdklasse: Westerschouwen-Sjef 3-3, Yerse- ke-Smash 0-6, Sluiskil-Zierikzee 3-3, Vo gelvlucht-de Schelde 1-5. Eerste klas se 2: ASOC-Drive 2-4, Animo-Kapelle 6-0, Domburg-Smash 3-3, De Schel- de-Jac. Van Beieren 3-3. Eerste klasse 3: De Bongerd-Vrouwenpolder 5-1, Bru- ten-Game'78 1-5, Kruiningen-De Bos- kreek 5-1, Souburg-Hulster Ambacht 3-3. Hoofdklasse 35+: SJEF-Tiola 4-2, Halve Maantje-MLTC 5-1, Gravel- steps-Sluis 3-3. Standen. Hoofdklasse: Smash 7-34 (kampioen). De Schelde 7-27, Sluiskil 7-21, Zierikzee 7-21, Westerschouwen 7-20, Sjef 7-19, Vogelvlucht 7-19 (degra deert), Yerseke 7-7 (degradeert). Eerste klasse 2: Animo 7-31 Ikampioen), Dri ve 7-25, Domburg 7-23, Jac. Van Beie ren 7-23, De Schelde 7-20, Smash 7-20, ASOC 7-14 (degradeert). Kapelle 7-12 (degradeert). Eerste klasse 3: Sou burg 7-28 (kampioen), Game'78 7-27, De Bongerd 7-24, Hulster Ambacht 7-23, Kruiningen 7-21, Bruten 7-19, Vrouwenpolder 7-19 (degradeert), De Boskreek 7-7 (degradeert). Hoofdklas se 35+: 't Halve Maantje 7-33 (kam pioen), De Boskreek 6-25, MLTC 7-23, De Schelde 6-19, Sjef 7-18, Gravelsteps 7-17, Sluis 7-15 (degradeert), Tiola 7-12 (degradeert). Philippine. Jeugdtoernooi. B-junio ren. Eindstand: 1. Ajax, 2. Feyenoon', 3. Terneuzen, 4. Fortuna Sittard, 5 Al Gent, 6. Germinal Beerschot, l FC Brussels, 8. SC Charleroi, 9. FC Dende- leeuw, 10. RBC. A-junioren (halve comp.). Einf stand: 1. Club Brugge 10 punten,2.FC Brussels negen pnt, 3. SC CharleroiI pnt, 4. Sporting Lokeren 6 pnt, 5 Oo? Zeeuws-Vlaanderen 5 pnt, 6. Ws Zeeuws-Vlaanderen 4 pnt. Mijnsherenland. Jeugdwedstrijd Dertienjarigen: 5. Brian van GoeS" (Sluiskil). Veertienjarigen: 11 Lor» zo Cardon (Sas van Gent) WOLF AARTSDIJK - Bevelan ders had in het duel met Woll- aartsdijk genoeg aan een gelijk spel om de winst in het periode kampioenschap van de vierde klasse A veilig te stellen. Woli- aartsdijk moest per se winnet maar het werd 2-2. Arnold van Gemerden bracht® oranje-zwarlen in de twintig' minuut op voorsprong na zwa verdedigen van BevelandersJ- chel Verburg maakte nog w» rust gelijk. De Kamperland^ speelden daarna slim en gave: weinig kansen weg. In de 86eG- nuut gaf Sander van de Km* Wolf aartsdijkde nekslag coü in twee pogingen de 1-2 tescoj ren. Van Gemerden bracht tój daarna met zijn tweede té" de spanning nog even terug, maar verder dan de terechte 2-- kwam de ploeg van Peter Gree newegen niet. TERNEUZEN- Het mannen- team van Sjef is weer een stap dichter bij behoud gekomen in de tweede klasse van de landelij ke tenniscompetitie. Het team van captain Christi- aan Trapman won verdiend met 4-2 van Barendrecht 2. Opval lend was de eerste zege van Dun can Blackman in zijn enkelpar tij tegen Stuip. De mannen van Sjef beseften goed dat het in de voorlaatste thuiswedstrijd tegen Baren drecht moest gebeuren. Dylan Blackman trok in de tiebreak van de eerste set tegen Meijer aan het kortste eind, maar her stelde zich prima in de twee vol gende sets. Met 6-0 en 6-3 liet hij zijn tegenstander alle hoe ken van het veld zien. Na& Christiaan Trapman ook et"- puik resultaat had neergezet ging alle belangstelling uit naa: de enkelpartij van DuncG Blackman. Het was hem dit se- zoen nog niet gelukt een punt veroveren, maar deze keer ws het raak. Blackman won in een dnesetie fraai van Stuip: 6-0 2-6 en 6-- ..Plet was voor Duncan ookee> opluchting dat hij een puntk® pakken voor zijn team", a'"1' captain Trapman. Rinke van Remortel toonde op nieuw zijn goede vorm en stuur de Gert Kan Goumans alle kan ten op: 6-2 6-3. De dubbelpar- lijen werden gewonnen door® bezoekers, maar de stap naar handhaving is gemaakt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 38