SKNWK krijgt de finale in zicht PZC W esterschou wen handhaaft zich Coach Brandt geroemd bij afscheid Eerste verlies voor mannen Zierikzee Eerste volleybaltitel vergeven in Zierikzee DOS prolongeert bekertitel biljarten Nieuw erkerkers knokken zich met tien man naar 2-0-overwinning bij Seolto Librebiljarters uit Haamstede derde op gewest uitslagen HSD maakt kampioen punt afhandig Toernooizege van Dirksland Bevelanders is op de weg teruj maandag 17 mei 2004 door Klaas Verspoor ZEVENBERGEN - De pijn ver bijten, op het tandvlees lopen, moegestreden zijn, maar van geen opgeven willen weten. Het ging in de eerste van de twee confrontaties met Seolto alle maal op voor SKNWK. Een uur lang speelden de Nieuwerker- kers met een man minder, maar zelfs met zijn tienen liep SKNWK nog uit naar een com fortabele zege: 0-2. Waar eindigt de succes story van SKNWK? De Nieuwerker- kers bleven, zelfs nadat Robbert van de Zande in de 33e minuut met een rode kaart van het veld werd gestuurd, in het veld onge naakbaar. De conclusie? Het col lectief van SKNWK overwon en de ploeg verdiende een groot compliment. Tactisch bleek er tussen 'de staart tweede klasse' (Seolto) en 'de top derde klasse' (SKNWK) een wereld van verschil te zit ten. En met, zoals men zou ver wachten, in het voordeel van de hoger spelende ploeg. SKNWK troefde Seolto op vrijwel alle fronten af SKNWK oogde fris ser, speelde slimmer en was voet ballend sterker. Zelf Seolto-trai- ner Hans Korteweg moest dat beamen. „Het tactisch vermo gen bij SKNWK was groter. Bij ons lag er te veel ruimte tussen de linies en wij hadden niet de macht om er over heen te ko men. We hadden het te druk met SKNWK." Zelf speelde SKNWK met ver nuft en met een enorme werk lust. Geen onnodige inspannin gen, met één diepe spits en spe lers die in balbezit daaromheen fladderden. Het was moeilijk verdedigen voor Seolto. Verdedi gend gezien organiseerde laat ste man Martijn Neele SKNWK voorbeeldig. Neele: „Dat is mijn taak." Vier spitsen Korteweg vond wel dat zijn ploeg vooral voor rust de kan sen had laten liggen. „Wij heb ben drie opgelegde en twee hal ve kansen gehad. Die gasten voor rust maar één. Na rust kwa men wij zelfs met vier spitsen niet tot een uitgespeelde kans. Ook al speelde SKNWK met tien man." Het draaide in het eerste duel in de tweede ronde van de nacom- petitie eigenlijk bijna allemaal om de situatie in de 33e minuut. Scheidsrechter De Jong uit Go- rinchem kon mets anders doen dan Robbert van de Zande, die een kopbal van Gert-Jan Pol- huys van de doellijn sloeg, met rood van het veld te sturen. Ech ter, de scheidsrechter negeerde kort daarvoor een vlagsignaal van zijn assistent en zag zelf ook nog eens een overtreding op SKNWK-speler Ronald van Vos sen over het hoofd. Zo werd de straf voor Van de Zande wel heel erg zwaar. Waar de ene scheidsrechter het ontging, zag Zevenbergenaar Jack van Hui ten wel wat er plaatsvond. Arbi ter Van Huiten, die gisteren de wedstrijd Twente - Heerenveen in de eredivisie leidde, gaf in de rust van Seolto - SKNWK zijn visie op de situatie: „Ik zag ook dat er een overtreding gemaakt werd tegen SKNWK. Er werd geduwd." Tandje hoger Volgens SKNWK-trainer Cees Willemse pakte het moment ech ter goed uit voor zijn ploeg. Niet alleen omdat Arnoud Mol (Kor teweg: „Arnoud neemt altijd de strafschoppen") de bal vanaf de stip over schoot, maar vooral om wat anders: „Het was voor ons het signaal om nog een tand je hoger te schakelen." Daarvóór had zich al het een en ander afgespeeld. SKNWK pak te van meet af aan het initiatief en bij Seolto kwam geen bal aan. Na een kwartier ontbrand de de wedstrijd met eerst een kans aan de ene kant voor Emiel Kuijten (schot over) en een mi nuut later aan de andere kant Arnoud Mol die op doelman Léon Quik stuitte. In de 26e minuut vond Mol we derom de Nieuwerkerkse doel man op zijn weg. Snel ging SKNWK in de tegenaanval. Jac- ky de Bruine en Gert-Jan Tierie van onze sportredactie BURGH-HAAMSTEDE - De tennissers van Westerschouwen en Sjef knokten zaterdag voor behoud van hun plaats in de hoofdklasse. De teams hielden elkaar uiteindelijk in evenwicht (3-3), wat net voldoende was om volgend seizoen weer op het hoogste niveau in Zeeland te kunnen spelen. „Ik ben blij dat we het gered hebben," zei Robert Kort van Westerschouwen na de draw. Wim Dettingmeijer/Michel de Vlieger en Patrick Meuldijk/Chris Schoneman wa ren de koppels van de thuis ploeg, die uiteindelijk verant woordelijk waren voor de gelijk makende punten. Alleen Michel de Vlieger won een Schouws en kelspel. Tegenstander Sjef werd gered door de enkelzeges van Bart Claeys, Remy Scherbeijn en Norbert van Riel. Dat bete kende ook dat Vogelvlucht, dat weliswaar net als Sjef negentien punten behaalde maar in het on derlinge duel tegen het team uit' de Kikkerstad verloor, degra deert. Wellicht dat de overstap van kampioen Smash naar de zon dagcompetitie perspectief biedt voor Vogelvlucht, want die plaats moet worden opgevuld in de hoofdklasse. Zierikzee speelde eveneens met 3-3 gelijk. Tegenstander was Sluiskil, dat dezelfde competitie- cijfers overlegt als Zierikzee. Beide teams verzamelden 21 punten en hebben 21 wedstrij den gewonnen en 21 verloren. Zaterdag wormen Johan van Urk en Jan van den Berge hun enkelspel, terwijl Van Urk sa men met Robert Praet in de dub bel voor het derde punt zorgde. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het eerste kam pioenschap is vergeven in de re creatieve volleybalcompetitie van Zierikzee. Een 3-0-overwin- ning volstond voor Profile Tyre- center Rinus Roon voor de titel in de B-poule. Met nog twee duels voor de boeg is de voorsprong voor Profile Ty- recenter Rinus Roon negen pun ten op HCR De Kroon/Wiska. dat met 3-0 won van Con- nexxion. In de A-poule heeft koploper Big Boss nog twee punten uit twee wedstrijden nodig voor de titel. Concurrent vc Lob staat na de 3-0-zege op Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 op twee punten achterstand en heeft een wedstrijd meer gespeeld. Titel verdediger Zeelandia is zijn ti tel kwijt, ondanks de 2-1-zege op Wea/Mevo'80. Punt In poule C spitst de titelstrijd zich toe op Sgravo-de Verfbron en FIXET Schuddenbeurs. Bei de clubs wonnen met 3-0 en wor den door één punt van elkaar ge- Christian van Vossen (midden) tussen twee verdedigers van Seolto. rolden met een vloeiende combi natie de complete as van Seolto op en Jan-Jaap Padmos werd in stelling gebracht. Vanaf de lin- kerpunt van het strafschopge bied plaatste de blonde speler van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tennissers van Zierikzee hebben gisteren de eer ste nederlaag van het seizoen ge leden. In en tegen Souburg werd het 4-2. De vrouwenteams van Zierikzee en Duiveland wonnen beide. Vrouwen Willemstad-Zierikzee 0-5: Het kampioenschap van de eerste klasse kan Zierikzee niet meer ontgaan. Alleen Martine Ver- de bal met een fraaie krul in de kruising: 0-1. Na de rode kaart verliet Ronald van Vossen het veld, ging Sytze Stins op de plek van Van de Zan de spelen en verhuisde Emiel foto Con Clasquin Kuijten van rechts- naar links half. SKNWK kwam slechts één keer, door onnodig balverlies, nog in de problemen maar op nieuw bleek aanvaller Mol te be sluitloos. schoore had drie sets nodig om tot winst te komen, de overige partijen gingen probleemloos in twee sets. Duiveland-Nieuwerkerk 2 4-2: Het Duiveland-kwartet kwam door deze zege langszij bij de te genstander op de tweede plaats. De titel blijft met één speelron de te gaan nog altijd in zicht voor Duiveland. Angela Kou- wenberg, Monique Deurloo en Linda Verbraak wonnen hun en kelspel in twee sets, terwijl Renate Slootmaker als enige ver loor. De dubbels waren aan elkaar ge waagd, wat resulteerde in twee scheiden met nog twee duels voor de boeg. In de vrouwenpoule kwam DRV accountantsAVik 2 langszij bij Wea/Mevo'80 Dames. Met even eens nog twee wedstrijden voor de boeg hebben beide ploegen 44 punten. SPRUNDEL - Het Libre C4-team van Witte van Haemste- de is in Sprundel niet verder ge komen dan de derde plaats in het gewestelijk kampioenschap voor teams. Martin Dijkman die twee van zijn partijen wist te winnen, Ko de Vlieger, Adri van der Weel, Leen de Bil en Jan Meijerink ble ken niet sterk genoeg voor een stap richting nationale kam pioenschappen. De titel ging naar De Kannebuis uit Halste ren, de Hoef uit Tilburg werd tweede en De Vier Linden uit 's Gravenpolder vierde. Het eerste kwartier van de twee de helft trachtte de thuisploeg nog iets te forceren, maar ver der dan enkele corners en scho ten van afstand kwam Seolto niet. Op het voor SKNWK juiste mo ment, toen de ploeg even niet meer onder de druk leek uit te komen, sloegen de Nieuwerker- kers keihard toe. Met een door dachte aanval - vormgegeven door Gert-Jan Tierie en ver volgd door Jan-Jaap Padmos (schot half gestopt door doel man Comé van Huiten) en afge rond door Jacky de Bruine (Kor teweg: „Een knullig doelpunt") - moest Seolto opnieuw door de knieën: '0-2. „Het had geen vijf minuten meer moeten duren want dan was de 1-1 gevallen", gaf Emiel Kuijten na afloop toe. Het resterende gedeelte was de dreiging van de 0-3 net zo groot als die van de 1-2. „Met Christi an van Vossen voor Jacky de Bruine wilde ik meer loopvermo gen voorin hebben", lichtte Wil lemse zijn tweede wissel toe. De spits sleurde, zoals de hele ploeg, heel wat af. De pijp was naderhand leeg, maar SKNWK heeft zeven dagen om de boel weer op te laden. „Volgende week moeten we het op dezelfde manier doen. Met de vorm en energie die we nu hebben kan er nog iets moois groeien bij SKNWK", besloot Cees Willem- Seolto - SKNWK 0-2 (0-1). 27. Jan-Jaap Padmos 0-1, 59. Jacky de Bruine 0-2. Scheidsrechter: J.A. de Jong (Gorinchem). Rode kaart: 33. Robbert van de Zande (SKNWK). Gele kaart: Arjen van Beek (Seol to). Aantal toeschouwers: 250. Seolto: Comé van Huiten, Arjen van Beek, Ronald Polhuys (46. Danny Potters), Frangois de Waal en Pieter de Wit; Ben Kammer (26. Patrick de Klerk), Wilco van Til- borgh en Frank van de Nooit (78. Martijn van Hoven); Amoud Mol, Jaap van Dam en Gert-Jan Pol huys. SKNWK: Léon Quik, Johan Pad mos, Martijn Neele, Léon de Brui ne en Robbert van de Zande; Emiel Kuijten, Maarten Padmos, Gert-Jan Tierie en Ronald van Vos sen (37. Sytze Stins); Jan-Jaap Pad mos en Jacky de Bruine (72. Chris tian van Vossen). driesetters. Het duo Kouwenberg/ Verbraak won, Deurloo/Slootmaker verloor. Mannen Souburg-Zierikzee 4-2: Na vier overwinningen en één gelijkspel kwam er een einde aan de onge slagen status van Zierikzee in de vijfde klasse. Pieter Boot was de enige Zierikzee-speler die zijn enkelspel winnend afsloot. Het dubbel Pim Morree/Robin Meertens zorgde voor het twee de punt in Souburg. Daarmee bleef het van Zierikzeese kant. door Joop van den Oudenhoven BURGH-HAAMSTEDE - De bil jartvereniging DOS heeft de ti tel in de bekercompetitie biljar ten geprolongeerd. De ploeg uit Nieuwerkerk boekte een overtui gende zege op plaatsgenoot OKK. De officiële afsluiting van het biljartseizoen trok heel veel bezoekers. Was het de nieuwsgierigheid naar de nieuwe accommodatie van de vier biljartverenigingen (Onder Vrienden, De Wig. Witte van Haemstede en de Niro's) die het volk deed toestromen? Of lag de ooi-zaak hiervan bij de ge dachte dat het wel eens de laat ste districtsdag kon zijn nu de samenvoeging van de Zeeuwse districten aanstaande is? Of was het misschien de verwachte spanning voor de ontknoping van de bekercompetitie tussen DOS en OKK. Feit was dat er veel publiek was en de sfeer was optimaal. De strijd om de beker was boeiend. Leo Koopman (DOS, spelend naar 85 punten) was kennelijk onder de indruk van de entourage. Hij raakte geen bal in zijn partij tegen Wim van Dijke (OKK, 41 punten). Laatst genoemde ging zonder noemens waardige tegenstand naar de overwinning: 38-41 na 30 beur ten. Bij Arjan Dorreman (65) te gen Marco Fiere (35) speelde de spanning een dermate grote rol dat het niveau laag was. De spanning vergoedde echter al les. Met 65-25 ging de winst naar Dorreman waardoor de stand weer gelijk werd. Moeilijk Paul Bodbijl stond voor de moei lijke opdracht zijn handicap van 140 punten te volbrengen te gen Adri Radewalt (47). Het luk te (140-38 na 37 beurten) en DOS kwam op voorsprong. Piet Verschure moest het karwei af maken tegen Adri Oosse. Ook hier was een groot verschil in op dracht. Verschure moest naar 200 punten spelen en Oosse kon bij 65 zijn keu uit elkaar schroe ven. De districtsvoorzitter slaag de in zijn opzet en liet zien on danks de druk het spelletje nog altijd te beheersen: 2 00-45a- beurten. Voor en na de bekerfinale®) den de kampioenen en offia een koppeltoernooitje omj seizoen al biljartend af te 4 ten. Het echte slot kwam met, huldiging van de kampj^ van het afgelopen seizoen a uitreiking van de beker i DOS. De roep om het fenomeen t de districtsdag, ook na he:j mengaan van de districts, handhaven klonk overal ca Op het voorzittersoverlegn aanvang van de nieuwe com? tie zal dit zeker een punt j agenda zijn. VLISSINGEN - HSD slaagde in de reserve derde klasse: de hockeycompetitie in oa eerste kampioen Vlissa twee punten afhandig te mal Dat deed de ploeg uit Zierik via een 3-3-gelijkspel. Vlissingen was vrijwel de gé wedstrijd sterker dan H maar liet verschillende ga scoringskansen liggen. Dat s mede de verdienste*! HSD-doelman Arjan Melis, diverse knappe reddingent richtte. Toch nam Vlissi® een voorsprong van 2-0 d treffers van aanvaller Tim ters. Net voor de doel wisseling b HSD aansluiting via Bert', Zondag, na voorbereidendw van Mark van Doorne. Kort rust liet Tim Wouters 3-1 cc ren. De strijd leek beslist; danks het feit dat Vlissingen' nieuw enkele kansen omz hielp. HSD begon er weer in te loven toen Mark van Doorat een straf corner 3-2 liet nota Vijf minuten voor het et kwam die ploeg zelfs lar zij. Een ingeslagen strafco: van Christian van Lagem werd via Ike Joziasse in 3-31 gezet. Burgh-Haamstede. Competitie sportcentrum Westerschouwen: Sonnemans Bowlers Dream Team (982) - Deli XL II (819) 3-0; Bouwbedrijf Bra- ber (978) - Sporthuis Zierikzee (1008) 0-3; Sportcentrum Onderdak (807) - Sportcentrum Westerschouwen I (780) 2-1; Fierens Financieel (946) - Pigalle (859) 2-1; www.campingdenosse.nl (917) - De Zandsnor (749) 3-0; Stichting Renesse (914) - Eetcafé de Rozenhof (737) 3-0. Beste games. Deze ronde, speler: Tonnie van Damme (Sporthuis Zierikzee) 245; team: Fierens Financieel 521. Hele competitie, speler. Tonnie van Damme (Sporthuis Zierikzee) 245; team: Sportcentrum Westerschouwen I 557. Stand, teams: 1. Bouwbedrijf Braber 25-62,5 (23240), 2, Sonnemans Bowlers Dream Team 24-57 (21666), 3. Fierens Financieel 25-53 (21686), 4 Pigalle 26-49 (22180), 5. WWW.CAMPINGDEN- OSSE.NL 26-46,5 (22401), 6. Sportcen trum Onderdak 25-46 (21334), 7. Sport huis Zierikzee 24-45 (20768), 8 Sport centrum Westerschouwen I 25-37 (20800), 9. Tuinman Schilders 26-30 (21608), 10. Deli XL II 26-27 (21056), 11. Deli XL I 26-27 (20785), 12. Eetcafé De Rozenhof 26-21 (19857), 13. De Zand snor 25-20 (19437), 14. Stichting Renes se 25-10 (19317). Stand, spelers: 1 (kampioen) Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 112-25 (8419), 2 Marcel Verberk (Bouwbedrijf Braber) 101-23 (7499), 3. Ben Heutink (Sonne mans Bowlers Dream Team) 98,5-24 (7715), 4. Tonnie van Damme (Sport huis Zierikzee) 94,5-20 (6661), 5. Wim Tuk (Deli XL II) 90,5-20,5 (6695), 6. Ma rion Fierens I Fierens Financieel) 88-23 (6940), 7. Adriaan van Damme (Bouwbe drijf Braber) 87-23 (7145), 8. Eric de Meij (www.campingdenosse.nl) 87-26 (7797), 9. Ben van Houten (Pigalle) 84,5-24 (7200), 10. Chris Werry (Deli XL I) 84-26 (7725). Districtscompetitie. Hoofdklasse: Westerschouwen-SJEF 3-3, Yerse- ke-Smash 0-6, Sluiskil-Zierikzee 3-3, Vo- gelvlucht-de Schelde 1-5 Eerste klas se 3: De Bongerd-Vrouwenpolder 5-1, Bruten-Game'78 1-5, Kruiningen-de Bos- kreek 5-1, Souburg-Hulster Ambacht 3-3. Standen. Hoofdklasse: Smash 7-34 (kampioen), de Schelde 7-27, Sluiskil 7-21, Zierikzee 7-21, Westerschouwen 7-20, SJEF 7-19, Vogelvlucht 7-19 (de gradeert), Yerseke 7-7 (degradeert). Eer ste klasse 3: Souburg 7-28 (kam pioen), Game'78 7-27, de Bongerd 7-24, Hulster Ambacht 7-23, Kruiningen 7-21, Bruten 7-19, Vrouwenpolder 7-19 (de gradeert), de Boskreek 7-7 (degradeert). Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Zeelandia 1 - Wea/Mevo'80 2-1 Stand: 1. Big Boss ZONNEMAIRE - De voetballers van Dirksland hebben gisteren het Leo de Munnik-toernooi in Zonnemaire gewonnen. De zondag-vijfdeklasser ont troonde daarmee Flakkee 2, dat nu vierde werd. Dirkland won het toernooi in 2002 ook al eens. Op de tweede plaats eindigde gisteren Dreischor, vóór Zonne maire. Vijfde en laatste werden de Old Stars van Zonnemaire. 13-29, 2. vc Lob 14-27, 3 Zeeta 14-25, 4. Wea/Mevo'80 1 13-18,5. De Stulp 12-16, 6. Dimt Vastgoed/Kwiek H3 12-2. Poule B: connexxion - HCR Kroon/Wiska 1 0-3, Ravia/TolhoekS derbedrijf - ATLAS/Korstanje 2-1, file Tyrecenter Rinus Roon - Cafi Vlinder 3-0, Wea/Mevo'80 3 - Zee'i 2 3-0. Stand: 1Profile Tyrecen't nus Roon 14-37, 2. HCR Kroon/Wiska 1 14-28, 3. Ravia/Tol Schilderbedrijf 14-24, 4. Wea/Mevo' 15-23, 5. Praktijk Jan/Cluzona 14-2 ATLAS/Korstanje 15-18, 7. CaféD»; der 14-13, 8. connexxion 14-13,1 Iandia2 14-11. Poule C: Marleco/Cluzona 2 - R Schuddebeurs 0-3, Sgravo-DEKvsl sopleidingen - Sgravo-de Verfbron Wea/Mevo'80 jeugd - VVOZ 3-0 Sti 1. Sgravo-de Verfbron 12-31,2. R Schuddebeurs 12-30, 3. Schilds Oude/Kwiek H4 12-27, Marleco/Cluzona 2 13-24, 5 S vo-DEK verkeersopleidingen 1211 VVOZ 13-10, 7. Zeelandia 3 125 Wea/Mevo'80 jeugd 12-4. Poule DA: HCR De Kroon/Wisb mes - CZ actief in gezondheid 34/ accountants/Wik 2 - Dier&Tuin/Wik 1 3-0, Cluzona/Diire Mazda Legemaate 1-2, CluzonaOi 2 - Duckhams Motorolie/Cluzois Wea/Mevo'80 Meisjes Kwiek/Sporthuis Zierikzee 01 Stand: 1. Wea/Mevo'80 Dames i- 2. DRV accountants/Wik 2 18" Duckhams motor olie/Cluzona 18" HCR De Kroon/Wiska Dames 18Ï Mazda Legemaate 15-22, Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 '82 Bolle Dier&Tuin/Wik 1 16-17. Cluzona/Dames 2 16-15, Wea/Mevo'80 Meisjes 15-11,10 2 tief in gezondheid 16-11 WOLPHAARTSDUK - Hel er voor de winterstop nogk loos uit voor Bevelanders. Df wezen voetbaltrots uit Kan; land leek langzaam weg ter nen in de kelder van het tf dagvoetbal. Maar, de rood-zwarten kno* terug, pakten een penodet en wonnen zaterdag het pet» kampioenschap na een 24 lijkspel bij Wolfaartsdijk-1 terugkeer naar de derde behoort nog tot de mogelijk den. In het klasseperiodekamfH" schap werd DFS vorige met 3-2 opzij gezet, waart een gelijkspel zaterdag g® was voor Bevelanders offi hoop op promotie levend teb den. Wolfaartsdijk moest nen na de 0-0 twee weken j den tegen de ploeg Burgh-Haamstede. Wolfaartsdijk - Bevelanders (1-1). 20. Arnold van Getrf 1-0, 34. Michel Verburg H Sander van de Kreelce l-Zjjr nold van Gemerden 2-2 Sein- rechter: J. van Keulen beek). Gele kaart: Jarno WoK™ (Wolfaartsdijk). Aantal toesf* door Jan Roovers ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready uit Zierikzee sloten zaterdag de veldcompe- titie af met een 12-12-gelijkspel tegen het bezoekende DSO uit Klundert. Vooraf had den beide ploegen nog een - theoretische - kans op het kampioenschap in de derde klas se B. Door de puntendeling ging die voor beide ploegen verloren. Toch waren er bloemen. Niet voor de spe lers van de thuisclub, wel voor trainer/coach Harm Brandt die na drie sei zoenen afscheid nam en volgend jaar assis tent-trainer wordt van de selectie van het Dordtse Deetos. „Een zeer verdienstelijke periode", kreeg Brandt te horen van be stuur en spelers van de Schouwse derde klasser. De ploeg werd naar dat niveau gebracht door Gijs Hollestelle, waarna Harm Brandt tijdens zijn driejarige dienstverband de se lectie tot een bovenmodale derdeklasser kneedde, met de potentie om ook een klasse hoger mee te kunnen. „Daar mag mijn opvol ger aan werken", gaf Brandt nieuwe trainer Robert Jongejan mee. Bij All Ready is iedereen ervan overtuigd dat dat mogelijk is. Brandt kreeg dat bijna voor elkaar, maar moest ervaren dat zijn achttal op cruciale momenten toch afhaak te. „We hebben het eerder in de competitie laten liggen", noemde de scheidende trainer/coach de nederlaag tegen Togo een blunder en verlies uit tegen DSO en Vios W mede oorzaak voor de gemiste titelkansen. In het slotakkoord tegen DSO kende All Ready tegen een flegmatiek begonnen tegen stander een bliksemstart (6-1 na tien minu ten). Toch werd het een wedstrijd, omdat de bezoekers hierna gas gaven. Kort na rust was het 9-9. Na een doelpuntloze periode van ruim een kwartier leek All Ready bij 12-9 de winst binnen te halen. Toch kwam DSO in de slotfase nog terug tot 12-12. Scores All Ready: Jan Willem van Nieuwen- huyze 4, Ronald Snoek 3, Manon Torensma, Desiree Voshart, Anouk van Tiggelhoven, Es ther Snoek en Maurice Brul 1 Manon Torensma van All Ready waagt een doelpoging met een doorloper. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32