0900-821 24 11 Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! PZC CS) GEBR. DOMMCUS BV Laat ons goede werk niet stoppen na uw doods advies en voorlichting een informatief gesprek brochures en boekjes maandag 17 mei 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Wij zijn 15 mei 2004 getrouwd! ireen de bruiickere en ieroen van de vrie Ons bereikte het heel verdrietige bericht dat toch nog onverwacht is overleden ten gevolge van een ernstige ziekte mevrouw M. DEES Mevrouw Dees was moeder van Ilvan, leerling van klas 2A van onze scholengemeenschap. Ons meele ven gaat uit naar Ilvan en Valeska, hun vader en ver dere familieleden. Wij bidden dat God hun de kracht geeft om dit verlies te dragen. Namens bestuur, directie, docenten 2A en overige personeelsleden van het Buys Ballot College, A. M. Boon, voorzitter bestuur drs. P. Favier, voorzitter centrale directie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ERICH PIPPENBACHER Wij wensen Ans, Marco en Angela veel sterkte toe. Bestuur en leden tennisvereniging Yerseke Zij heeft haar strijd gestreden, de wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand; zij alleen. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat na een langdurig ziek zijn, rustig is ingesla pen, mijn lieve vrouw, onze moeder en mijn oma MARIA ANNE GROZEMA-BENE (Marika) in de leeftijd van 54 jaar. L .T. J. Grozema Theo en Liesbeth Romy Willem-Jan en Ine 4335 AJ Middelburg, 16 mei 2004 't Zanddorp 18 Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen op vrijdag 21 mei van 10.45 uur tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Zij hield van kleurige bloemen. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Samen plezier, samen op reis samen een éénheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder hem, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het plotseling overlij den van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa IACOBUS JOHANNES DRIOEL COR echtgenoot van Dick Bosch *12-11-1924 1 15-5-2004 Temeuzen: D. Drioel-Bosch Joure: Hans en Sylvia Chan tal en Gerrit Tobias Vogelwaarde: Marian en Henk Vogelwaarde: Ramona en Francois Thom en Dennis Kloosterzande: Rebecca en Carlo Vogelwaarde: Mike en Marita Van Diemenstraat 63 4535 AR Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen op vrijdag 21 mei van 13.00 tot 13.20 uur. Vervolgens begint om 13.30 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze advertentie als zodanig beschouwen. IN LIEFDEVOLLE HERINNERING... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.nl :edenktekens Zandee de Kuijper Lieve OPA Ik zie de bomen vol bloesempracht de schapen grazend in de wei ik voel de zon in al zijn kracht en ik weet: dit gaat nooit voorbij Daar tussen de bomen van mijn bloesemlaan word ik geroepen, ik moet nu gaan Met de vogels vlieg ik mee tot achter de horizon terug, terug naar waar het allemaal begon We zullen je missen Ramona en Francois Thom, Dennis Rebecca en Carlo Mike en Marita Chantal en Gerrit Tobias Plotseling is uit ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom COR DRIOEL Dinie van Hercules-Drioel en kinderen Hennie Roelofs-Bosch Koos Roelofs Fekko en Paula Helma Bosch-Start en kinderen Van het concert des le\>ens krijgt niemand een program. Op vrijdag 14 mei 2004 is, voor ons toch nog onver wacht, overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder JANNA GELDOF-VEERHOEK weduwe van Frans Geldof in de leeftijd van 80 jaar. Aagtekerke: Huib en Laura Geldof-Zandee Schalkwijk: Frans en Rian Geldof-Adriaens klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Jacob Roggeveenhuis voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Burg. Geuzestraat 24 4365 AS Aagtekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 19 mei a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik zal je heel veel missen die glimlach hier dichtbij want wie kan ooit zoveel houden, als jij eens hield van mij. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een moeizame laatste weg is ge ëindigd, laten wij aan allen die hem kennen weten dat hij er niet meer is mijn lieve zorgzame man en onze pleegvader ADRIAAN WILLEM DE KAM Hij is 81 jaar geworden. Oost-Souburg: M. de Kam-van de Velde Ritthem: Frans en Hannelore 4388 RG Oost-Souburg, 15 mei 2004 Geulstraat 57 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 19 mei van 10.45-11.15 uur in het rouwcenlrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Bedroefd zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van oom ADRIE DE KAM Oost-Souburg: Lena t en Jan van der Meer Middelburg: Riet en Jan van Horssen Wieringerwaard: Jan en Anja van der Meer Wieringerwaard: Helma en Piet Groffen Nieuwerkerk a/d IJssel: Wendy en Martijn Bor Bedroefd zijn we om het overlijden van onze lieve oom ADRIE Dankbaar kijken we terug op de plezierige jaren, die we met hem gehad hebben. Dietlinde en Frank Gaime, Chiron Alön en Aurora Tijd Of wij de jaren In getallen tellen Je kunt wat komen moet Vertragen noch versnellen. Met grote droefheid geven wij u kennis dat thuis in alle rust is overleden mijn lieve man. onze zorgzame papa en opa gerard potter echtgenoot van Adriana Wilhelmina Korstanje in de leeftijd van 82 jaar. A. W. Potter-Korstanje Annet en Peet Lara en Patrick Yuri Gerrie en Adrian Alewijn Cathelijn 16 mei 2004 Stationsstraat 7.4436 AR Oudelande De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 21 mei om 13.15 uur in de Hervormde kerk te Oudelan de, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegen heid tot condoleren. Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder... dus alleen Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Molen water, toch nog onverwacht is overleden mijn aller liefste maatje, onze vader, schoonvader, opa en goe de vriend JAN VANKERKVOORT Temeuzen. t Middelburg. 23 januari 1921 15 mei 2004 Vlissingen: J. S. Cijvat-van de Putte Terneuzen: M. van Kerkvoort R. van Kerkvoort-Dedrie Marloes en Robin Utrecht: H. van Kerkvoort E. Laroes Wijster: J. van 't Wout-Cijvat G. van 't Wout Westkapelle: H. Cijvat L. Cijvat-Roelse Vlissingen: P. Cijvat I. Cijvat-Bravenboer kinderen en kleinkinderen Middelburg, 15 april 2004 Correspondentieadres: Mevrouw J. S. Cijvat-van de Putte Molenstraat 88.4581 HX Vlissingen Jan is opgebaard in het rouwcentrum Middelburg. Buitenhovelaan 1 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 18 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 19 mei om 10.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het rouwcentrum te Middel burg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. En toch telkens weer Zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen, Niet wie je was en ook niet wat je zei. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgza me vader, opa en ouwe opa FLORIS KODDE sinds 14 november 1998 weduwnaar van Maatje Provoost in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verpleging die hij kreeg in zorgcentrum "Simnia" en de aandacht en zorg van de behandelende doktoren. Domburg: Adri Kodde Domburg: Anton Kodde- Nel Kodde-Hollestelle Rozenburg: Antoinette en Edwin Joeri, Yara Chris De Lier: Leuni de Looff-Kodde Co de Looff Melissa en Anton Pirko Domburg, 14 mei 2004 Correspondentieadres: Adri Kodde Mezenhof 8,4357 EP Domburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 18 mei van 19.00 tol 20.00 uur in zorg centrum "Simnia", Simniapad 1 kamer 17 te Dom burg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 19 mei om 12.00 uur in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Domburg, (ingang "Schuttershof"). Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in het "Schuttershof". De Heer is mijn Herder Op 95-jarige leeftijd overleed onze lieve, karakter volle moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over-' grootmoeder ADRIANA MARINA DE WIJS-EVERSE weduwe van Drs. C. M. de Wijs Kloetinge, Haarlem, 17 januari 1909 13 mei 2004 Kees en Ruth de Wijs Anna-Marie Jacqueline en Ruud Jean Jacques de Wijs en Dorothea Ernst Maurits en Eeva Roland Daan t en Anne de Wijs Rinske en Ivo Margriet en Richard Sytze Daan en Fleur Carla van Mens en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C. M. de Wijs Balistraat 19, 5818 AJ Amersfoort Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 mei van 12.15 uur tot 15.00 uur in het Uitvaart centrum van de Associatie Kennemerland, Zijlweg 183 te Haarlem. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats in het crematorium Westerveld, Duin en Kruidberger- weg 2-6 te Driehuis. Tijd van samenkomst 13.45 uur aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Verdrietig, maar dankbaar voor wal hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging in Zorgcentrum "Poelwijck" is over leden onze lieve vader, opa en overopa LOUWERUS BOSMAN weduwnaar van Krina Hubrina van Schaik in de leeftijd van 96 jaar. Kortgene: Wim Bosman Nellie Bosman-Klaassen Oud-Beijerland: Rina Bos-Bosman t Kees Bos Heinkenszand: Ko Bosman Corrie Bosman-de Jonge t Vlissingen: Greta Hirdes-Bosman Wim Hirdes Roosendaal: Gillis Bosman Wilma Bosman-Klaassen Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 16 mei 2004 Correspondentieadres: Meekrapstraat 15,4451 AM Heinkenszand. Vader is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid om afscheid te nemen alleen op telefo nische afspraak (0113-311517). De crematie zal plaatshebben vrijdag 21 mei om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er in de condoleanceruimte van het cre matorium gelegenheid tot condoleren. Coed, daten ««ken urnen aan ,on je(Jereen kandevM betere wereld Laat de wereld daarom iets goeds nalaten iets goeds na en neem een goed doel 17 ulcu op in uw testament Bel voor meer neem informatie- 0900 - NALATEN dat is 0900 - 6252836 (20 ct/mnt) Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons mid den mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma maatje traas weduwe van Leendert Goedegebure in de leeftijd van 99 jaar. 's-Heer Arendskerke: H. Goedegebure A. Goedegebure-Minnaard 's-Heer Arendskerke: J. Goedegebure (in herinnering) C. H. Goedegebure-Smit 's-Heer Arendskerke: C. Goedegebure B. Goedegebure-Nagelkerke (in herinnering 's-Heer Arendskerke: P. Goedegebure H. J. Goedegebure-Smit Goes: J. Weststrate-Goedegebure B. Weststrate Klein- en achterkleinkinderen Goes, 15 mei 2004 Correspondentieadres: Beukenstraat 2314462 BZ Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 18 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aanslui tend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na afloop van de begrafenis is in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid.tot condoleren. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante MAATJE GOEDEGEBURE-TRAAS Nieuwdorp: G. Goedegebure-Dommisse Goes: C. J. Zegers L. A. Zegers-van Prooyen Brielle: G. Abrahamse-Goedegebure C. Abrahamse neven en nichten Heden overleed onze geliefde zuster en tante MAATJE GOEDEGEBURE-TRAAS Heinkenszand: A. Braamse-Traas neven en nichten Is uw VCA inmiddels verlopen? Schrijf u nu in voor de cursus Basisveiligheid BVCA Start maandelijks, de eerstvolgendeo? 24 mei 2004 vier avonden met aansluitend examen op 3 juni 2004. -hi P/ei Alle cursussen worden gegeven in luidsingel 28 Oostsingel 170. 433181 Middelburg tel.: 0118-838770 BSM;0651213432 o<=><^ Voor meer informatie email: ittlo@pliisemtopleitlingen.nl www.pluseenopleitlingen.nl A-Cj Geef' weeskinderen zekerheid De fiscus betaalt mee! Kinderen die er helemaal alleen voor staan... Wij kunn? meer kinderen helpen en hen een betere basis bieden u uw bijdrage aan SOS-Kinderdorpen voor 5 jaar vastlegt U kunt dan tot 52% belastingvermindering krijgen! Daar wilt u vast alles over weten. Stuur de bon in of be (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl SOS-Kinderdorpen GIRO 22«| Want ieder kind verdient een thuis A MSTER DA I JA, Hf tan- mij meer informal it- J N.a.v. deze advertentie in: I Naam: I Postcode/plaats: I Telefoon:. Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM «rJ Plaats uw familie berichten in de P meestal nift meer alë jë reuma heEt {Reumafonds (10 cent per minuut) De epilepsielijn is een samenwerkingsverband lussen het Nationaal epilepsie Fonds en de patiëntenvereniging Epilepsie Vereniging Nederland I Nationaal Epilepsie Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24