avans Kanker betekent lang niet altijd het einde FZC Geef uw carrière een impuls jH* florusse b.v. LU Horeca! Vrijburgbad Exploitaties APRIMA expediteur/transport planner IHH«LLAND Academy zaterdag 15 mei 2004 as Albert Plesmanweg 19. Goes Tel. 0113 221040 Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge BV te Goes is al ruim 50 jaar een begrip in de bouwwereld. Het bedrijf is groeiende en actief in alle sectoren van de bouwnijverheid in geheel Zeeland. Er zijn ca. 50 medewerkers werkzaam bij ons bedrijf dat zich kenmerkt door een sociale en preftige werksfeer. Kwaliteit van het geleverde product en een goede nazorg staan bij ons hoog in het vaandel. Meer informatie vindt u op: www.jvandelinde. nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. Wegens het bereiken van de VUT gerechtigde leeftijd van één van onze medewerkers zijn wij op korte termijn op zoek naar een ALLROUND MEDEWERKER SERVICEDIENST U verwerkt de kleinere opdrachten binnen ons bedrijf, welke zeer veelzijdig van aard kunnen zijn. U beschikt over ervaring om, naast het timmerwerk, ook kleine werkzaamheden op het gebied van stuc- en tegelwerk uit te kunnen voeren. Omdat wij ook gecertificeerd zijn, voor het aanbrengen van inbraakwerend hang- en sluitwerk volgens de eisen van het PKM, wordt het volgen van een cursus hiervoor verplicht gesteld. Verder verwachten wij een grote mate van eigen verantwoordelijk heid met daarbij een flexibele klant gerichte instelling. U heeft tij dens uw werk, de beschikking over een compleet ingerichte bus. Naast een aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden vindt de beloning plaats conform de eisen van de CAO Bouwbedrijf. Informatie en sollicitatie: Voor vragen kunt u contact opnemen met Marco van de Linde (0113-221040). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u z.s.m. richten aan: Bouwbedrijf J. v. d. Linde Kloetinge BV Postbus 184 4460 AD Goes of e-mail: info@ivandelinde.nl Photographies is een toonaangevende reclame- en fotostudio in Zeeland welke van haar vele relaties het vertrouwen geniet om prachtige communicerende diensten te leveren op het gebied van fotografie, grafische vormgeving en video. Wij zoeken per direct een: GRAFISCH VORMGEVER (fulltime) Functie omschrijving Je bent dagelijks bezig met het ontwerpen en realiseren van alle denk bare grafische uitingen, binnen een hecht team van vakmensen. Verder ondersteun je onze fotografen met complexe photoshop bewerkingen en retouche. Natuurlijk denk je actief mee bij het realiseren van andere lopende projecten. Je interpreteert samen met de traffic manager de wensen van onze relaties en creëert naar artistiek inzicht nieuwe pro ducten, of aanpassingen op bestaande, tot het gewenste druktechnisch reproduceerbare eindresultaat. Eigenschappen: Hands-on mentaliteit Aantoonbaar conceptueel denker Teamplayer, maar ook zelfstandig Stress bestendig en flexibel Accuratesse Goede beheersing van de Nederlandse taal Profiel: leeftijd: 20 tot 30 jaar opleiding: Grafische opleiding'op MBO/HBO niveau Uitgebreide portfolio met gepubliceerd werk Goed bekend met druktechnische processen Ervaren met Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign, alsmede Flash en HTML softw Photographies bedient top-accounts welke terecht hoge eisen aan ons stellen. Wij zijn dus niet op zoek naar mensen die het vak graag bij ons willen komen leren, maar naar gedreven mensen die weten wat er moet gebeuren. Uiteraard bieden wij je een passende vergoeding met goede secundaire arbeidsvoorwaarden in een prettige, informele werksfeer. Herken jij jezelf in het bovenstaande, stuur dan je sollicitatiebrief met een uitgebreid CV voor vrijdag 22 mei a.s. naar Photographies, t.a.v. Xander Koppelmans Nobelweg 12,4462 GK Goes www.photographics.nl Sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 26 mei. PHOTO GRAPHICS Tweejarige HEAO-cursussen met certificaat - financieel planner - bedrijfskader - assistent controller - communicatiemanager - internationaal business manager - salesmanager - bedrijfsmanager - middle manager - personeelsmanager - small business retailmanager U bent van harte welkom op onze informatieavond op 17 juni a.s. Start programma om 19.00 uur Meer weten? Tel. 076 - 525 08 77, www.hsbrabant.nl/heao of vul de bon in voor een brochure. Adres tM I PC Woonplaats Tel, privé Stuur deze bon naar AVANS Hogeschool, Deeltijd HEAO, afdeling PR&v, Antwoord nummer 10960, 4800 W8 Breda (een postzegel is met nodig), fax 076 - 525 01 35. Meer weten? www.hsbrabant.nl/heao hogeschool ^F ZEILMAKERIJ Zeilmakerij Florusse maakt textielproducten volgens de wensen van de klant. Het zijn voornamelijk producten voor de watersport en industrie zoals bootkappen en beschermhoezen. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een ZEILMAKER Of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Je werkzaamheden bestaan uit het meten, snijden, stikken, sealen, lijmen en plaatsen van de producten. Wij verwachten dat je enthousiast bent en precies wil werken, waarbij wegens het ambachtelijke karakter van de werkzaamheden meer gekeken wordt naar je inzet (aanpakken) en leergierigheid dan naar vooropleiding. Een indicatie voor je vooropleiding is minimaal VMB0/LB0 niveau waarbij technisch tekenen niet onbelangrijk is. Verder gaat onze voorkeur uit naar iemand die in het bezit is van rij bewijs B. Wij bieden: Een prettige werksfeer. Scholingsmogelijkhecjen. Goede salaris perspectieven volgens CAO SZS. Afwisselende werkzaamheden. Heb je interesse in de bovenstaande baan? Stuur dan je sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen naar Zeilmakerij Florusse. Voor verdere vragen kan je ons even bellen. Zeilmakerij Florusse bv, Westelijke Kanaalweg 47, 4424 BG Wemeldinge, Tel. 0113-621253. ROC (Regionaal Opleidingen Centrum) Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Cluster Horeca, Toerisme en Voeding Postbus 7074 4330 GA Middelburg Locatie Ravensteijnweg 1 4337 PG Middelburg Tel.: (0118) 55 83 00 Fax: (Oi 18) 55 83 01 htv@roczeeland.nl www.roczeeland.nl Het team Toerisme van het ROC Zeeland verzorgt de opleidingen Reizen, Toeristische Informatie, Recreatie, Vacansoleil-Versnelde Recreatieopleiding en Luchtvaartdienstverlening. Bij ons kun je terecht op niveau 2, 3 en 4. Dus voor medewerker, zelfstandig werkend medewerker en ondernemer/mana ger. Zoek je een perfecte aansluiting op jouw VMBO opleiding, dan ben je bij ons aan het goede adres. Voor meer informatie: Onze open avond op dinsdag 18 mei a.s. op de locatie Ravensteijnweg 1 te Middelburg, van 18.00 uur tot 21.00 uur. Neem contact op met onze voorlichter Frank Reynen tel. (0118) 558437 Voor meer info: stuur een mail naar htv@roczeeland.nl Bezoek onze site www.roczeeland.nl „ZEELAND Opleidingen Reizen, Toeristische Informatie niveau 3 en 4 Opleidingen Recreatie niveau 2, 3 en 4 Vacansoleil-Versnelde Recreatieopleiding Opleiding Luchtvaartdienstverlening niveau 4 Deze open avond geldt ook voor de opleidingen ÏÊIÏTH^ Het Vrijburgbad, onderdeel van Optisport Exploitaties B. V., is sinds 11 juli 2003 geopend voor publiek. Naast een uitgebreid pakket aan zwemactiviteiten is ook een Health en Fitnessclub in het gebouw gevestigd. Op jaarbasis worden ruim 400.000 sportende bezoekers verwacht. In het Vrijburgbad werken ca. 60 medewerkers. In verband met een aanpassing in de zwembadorganisatie zoeken wij een hoofd zwemzaken-B (m/v) voor minimaal 28 uur per week. Als "meewerkend voorman" assisteer je jouw collega bij het dagelijks leiding geven aan ca. 30 medewerkers. Beschik jij over minimaal een relevant MBO-plus werk- en denkniveau (bijvoorbeeld diploma CIOS met aantekening zwemmen of diploma zwemonderwijzer), heb je einige jaren ervaring in de zwembadbranche en wil je werken in een dynamische organisatie met carrièreperspectief, aarzel dan niet om te solliciteren. Inschaling vindt plaats volgens de C.A.O. Verblijfsrecreatie- en Zweminrichtingen. Je sollicitatiebrief met C.V. kun je binnen 10 advertentie sturen naar: na het verschijnen van deze Optisport Vlissingen - Middelburg B.V., t.a.v. de heer J.J Keijmel Sportweg 2, 4387 PM Vlissingen, e-mail: vrijburabad@optisport.nl Voor nadere informatie is bovengenoemde telefonisch bereikbaar op 0118-486820. E«n onderdeel va Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A wwww^ Aprima Logistics is gespe cialiseerd in het verzorgen van transport naar en van Spanje en Portugal. Wekelijks plannen wij meer dan 250 zendingen naar het Iberisch schiereiland. Wij maken hierbij gebruik van een mix van transport modaliteiten, te weten wegvervoer, spoor, short sea en de binnenvaart. Aprima kenmerkt zich door cre atieve logistieke oplossingen te vinden ten behoeve van haar opdrachtgevers. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Goes. In Gilze-Rijen hebben we daarnaast de beschikking over moderne op- en overslag faciliteiten. Aprima Logistics B.V. Scottweg 25 4462 GS GOES Tel: 0113-226589 e-mail: info@aprima.nl Webadres: www.aprima.nl Bij Aprima Logistics is er een functie voor: INTERNATIONAAL Functie inhoud: I Het organiseren van zo efficiënt mogelijk vervoer naar Spanje en Portugal v.v. I Onderhoud klantencontacten ter afhandeling van dagelijkse expeditiewerkzaamheden I Accepteert zendingen met in achtneming van de procedures I Zorgt voor beschikbaarheid van de vervoerscapaciteit in alle modaliteiten I Is bevoegd tot het maken van prijsafspraken met klanten I Ontwikkelt en onderhoudt contacten met klanten, buitenlandse vestigingen en partners I Zorgt voor optimale bezettingsgraad van de voor het vervoer in te zetten modaliteiten I Verstrekt vervoersopdrachten, routelijsten, laadlijsten en vrachtbrieven I Controleert dagelijks de uitvoering van de opdrachten Zorgt voor een correcte en accurate administratieve verwerking van de zendingen. Eigenschappen: Voor deze functie zijn de volgende persoonlijke eigenschappen relevant: I Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift alsmede voldoende kennis van Engels en Spaans I Stressbestendig en kunnen werken in een hectische werkomgeving I Accuratesse I Leergierig I Flexibel met werktijden I Integer I Zelfstandig kunnen werken Wij bieden een leuke en dynamische werkomgeving waarin veel aandacht wordt besteed aan de persoonlijke ontwikkeling van onze medewerkers. Voor deze functie is enige werkervaring een pré. De beloning is op basis van deskundigheid en werkervaring. De standplaats is Goes. Uw reactie, voorzien van CV, ontvangen wij graag voor 29 mei a.s Improve your performance Opleidingen in controlling, bedrijfskunde, communicatie, marketing en management. Master of Financial Control (2,5 jaar) Alkmaar, Den Haag, Rotterdam. Start september/oktober 2004. Post-hbo Financial Controller® (ruim 2 jaar) Alkmaar, Den Haag, Rotterdam. Start september/oktober 2004. Assistent Controller (1 jaar) Alkmaar, Breda, Den Haag, Rotterdam Start september/oktober 2004. Post-hbo Bedrijfskunde (2 jaar) Alkmaar, Rotterdam. Start september/oktober 2004. Post-hbo Business Performance Management (2 maanden) Alkmaar, Rotterdam. Start september 2004 en februari 2005. Post-hbo Export Marketing Management® (1 jaar) Alkmaar, Rotterdam. Start oktober 2004. Post-hbo Financieel Planner (1 jaar) Alkmaar, Diemen, Rotterdam. Start oktober 2004 Middle Management en Voortgezet Management Alkmaar, Rotterdam. Start september/oktober 2004 NIMA Marketing A en B NIMA Sales A en B NIMA Communicatie A NIMA Interne en Concerncommunicatie E NIMA Marketingcommunicatie B Alkmaar, Diemen, Rotterdam. Start september/oktober 2004. Speciale informatieavonden: Ga naar www inhollandacademy.nl e klik op voorlichting. Belangstelling? Voor meer informatie en het aanvragen van een brochure: Bel 0900-INHOLLAND (kies optie 2, INHOLLAND Academy) E-mail: Academy@INHOLLAND.nl www inhollandacademy nl KWF Kankerbestrijding is ini949 opgericht op initiatief van Koningin Wilhelmina. Sindsdien strijden we voor minder kanker, meer kans op genezing en een betere kwaliteit van leven vooralle kankerpatiënten en hun dierbaren. Overal waar we kun nen, gaat KWF Kankerbestrijding actief de strijd aan tegen kanker. Door wetenschappelijk kanker onderzoek mogelijk te maken. Door het aanmoedigen van een gezonde leefstijl en goede voorlichting te geven. Doorons in te zetten vooralle kankerpatiënten en voor de bestrij ding van alle soorten kanker KWF Kankerbestrijding is ervoor iedereen die met kankerte maken krijgt. Ookals kanker wei het einde betekent. Helpt u meé? Eén op de drie mensen in Nederland zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Alleen samen kunnen we kanker bestrijden. KWF Hulp-en informatielijn 0800 - 022 66 22 (gratis) KWF Geversl ij n 0900 - 2020041 (0,01 p/min) Giften kunt u overmaken op giro 26000, of doneer direct via onze site: www.kwfkanker- bestrijding.nl -s. Stap in onze opleidingen Toerisme en Recreatie! Help je graag mensen op weg www.roczeeland.nl Zoek je een opleiding met baangarantie? Wil je de wereld ontdekken? Op 18 mei kan de wereld voor je open gaan!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 66