MANAGER WONEN Op zoek naar PZC ERLY DM Wis Hoofd afdeling Ruimte m/v RUCPHEN PZC Account Manager Rucphengroen en recreatief Kleintjes zaterdag 15 mei 2004 Op de woningmarkt in Zeeuws-Vlaanderen is Stichting Clavis (Terneuzen) een unieke corporatie die met 42 medewerkers op professionele en betrouwbare wijze voor ■i ca. 5000 klanten woningen ontwikkelt, verhuurt en beheert. In verband met in- en externe ontwikkelingen op de (sociale) woningmarkt heeft zij recent haar visie en missie herijkt. Clavis stelt zichzelf ten doel zich verder te ontwikkelen naar een organisatie die de tel biedt tot prettig wonen. Profilering als partner in woonwensen, ontwikkeling van nieuwe producten en diensten en groei als knooppuntorganisatie in de regio zijn o.a. speerpunten van beleid. Hiertoe heeft zij concrete doelstellingen geformuleerd welke bij realisatie gepaard zullen gaan met tal van veranderings processen. Om haar ambities waar te maken heeft zij haar organisatiestructuur aangepast en is er plaats ontstaan voor een ondernemende en bevlogen sociaal ondernemer die sturing kan geven aan veranderingsprocessen www.erly.nl In deze uitdagende functie geeft u leiding aan de afdeling Wonen (26 medewerkers) en bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en klantgerichte dienstverlening van drie teams, te weten de Woonshop, de Technische service en de Onderhoudsdienst. U draagt zorg voor een marktgericht beheer en geeft inhoud aan een klantgerichte woonomgeving. Daarbij profileert u zich als hét gezicht van de organisatie en onderhoudt u intensief interne en externe contacten. U geeft richting aan de beleids ontwikkeling en levert een belangrijke bijdrage aan de toekomststrategie van de totale organisatie. U bent een ondernemende en daadkrachtige manager die zijn mensen aan zich weet te binden door achter ze te staan en ze kan stimuleren tot gezamenlijk resultaat en een marktgerichte instelling. Hierbij laat u zich kennen als een motiverende persoonlijkheid die creativiteit en pragmatisme uitstekend weet te combineren. U heeft een opleiding op HBO/ academisch niveau en aantoonbare affiniteit met wonen in de breedste zin van het woord. Daarnaast heeft u een gezonde dosis relativeringsvermogen en voelt u zich thuis in een no-nonsense omgeving. Zoekt u een stevige managementuitdaging in een bijzondere omgeving, waar het nog goed en goedkoop wonen is, schrijf dan een zakelijke brief met c.v. naar ERLY, the consulting company, t.a.v. de heer drs. P.B.W. Enders, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-mail: sollicitatie@erly.nl ov.v. ref. nr. H5051 THE CONSULTING COMPANY AUTOMOTIVE FINANCIAL PARTNER Wij zoeken mensen die verder gaan waar anderen stoppen. DEM is ai ruim 35 jaar dé grootste financieel dienstverlener voor de automotive branche. Onze doelgroep'bestaat uit dealerbedrijven en leasemaatschappijen. Wij zijn een onafhankelijke partner met'specifieke fmanciermgsproducten, toegespitst op alle disciplines binnen de branche. Ons bedrijf bestaat uiteen hecht team yan ruim 50 medewerkdBsft'erken bij DFM betekent pro-actief en professk plezierige werkomgeving, waar volop ruimte is voor eigen initiatio Wil je meer weten oveV kijk dan op www.dfm.nl Rayon West Brabant/Zeeland Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbreiden van de relatiekring binnen de automotive branche, waarbij het behalen van doelstellingen met betrekking tot bedrijfs- financieringen centraal staat. Werkzaamheden Op- en uitbouwen van de bestaande relatiekring Uitbreiden van de relatiekring door middel van acquisitie Adviseren van relaties over bednjfs- financieringen en procedures Verzorgen van kredietvoorstellen en periodieke evaluaties in samenwerking met een vaste binnendienstmedewerker Initiëren van relatiemarketing activiteiten Wij vragen HBO/WO-opleiding aangevuld met vakgerichte opleidingen Buitendienst ervaring in de bancaire sector Bedrijfseconomische en juridische kennis Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Goede communicatieve vaardigheden Kennis van de Engelse taal in geschrift Woonachtig in rayon West-Brabant/Zeeland of bereidheid te verhuizen Ben je geïnteresseerd in deze functie? Neem dan contact met ons op of stuur je brief, met curriculum vitae naar. DFM N.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. Sylvia Bruning, Postbus 617, 3800 AP Amersfoort, tel. 033 47917 00, email; sbruning@dfm.nl. Een psychologische test maakt onderdeel uit van de selectie procedure De gemeente Rucphen is een gemeente waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. Een gemeente om ook recreatief te vertoeven. Herhaalde oproep Bij de sector Bestuur en Ruimte is de volgende functie vacant: voor 36 uur per week Vacaturenummer: VRU1 Functie-informatie: Van u wordt verwacht dat u leiding geeft aan de afdeling volgens het integrale managementprincipe en verantwoordelijkheid draagt voor de beleidsontwikkeling en -uitvoering, alsmede voor de kwaliteit van de beleidsadvisering. U coördineert, plant en bent verantwoordelijk voorde kwaliteit, continuïteit en efficiency van de uit te voeren afdelingstaken en voor een adequate verant woordelijkheidstoedeling binnen de afdeling. Daarnaast houdt u zich bezig met het voorbereiden en ontwikkelen van beleid binnen de taakgebieden van de afdeling Ruimte. Functie-eisen: U heeft een hbo-werk- en denkniveau door scholing (bijv. hbdo) en ervaring. Gevoel voor politieke, bestuurlijke en intermenselijke verhoudingen en inzicht en affiniteit met de binnen de betreffende afdeling voorkomende taakvelden is relevant voor een goede vervulling van de functie. U beschikt over aantoonbare management vaardigheden en -ervaring en communiceert gemakkelijk op alle voorkomende niveaus. Salaris: Deze functie moet nog worden gewaardeerd. Voorlopig functionele schaal 11 (minimaal 2.778,-- bruto per maand). Na indienst treding onder voorwaarden uitloopschaal 12 (maximaal 4.609,-- bruto per maand) mogelijk. Informatie: Meer informatie over de functie en over de gemeente Rucphen vindt u op internet onder www.rucphen.nl. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer T. van Dam, sectorhoofd Bestuur en Ruimte, tel. (0165) 34 97 00. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u voor 1 juni 2004 te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9,4715 ZG Rucphen onder vermelding van het vacature nummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. G E E E N T E Edudelta Onderwijsgroep Edudelta Onderwijsgroep info@edudelta.nl met de locaties: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Edudelta verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) VMBO-techniek en voert het bevoegd gezag over het bovenschools OPDC "De Vliedberg" te Goes.. De leerlingen en cursisten volgen opleidingen die een breed perspectief geven op doorstroom naar vcrvolg-opleidingen of instroom op de arbeidsmarkt, zowel binnen als buiten de groen sector Centraal Stafbureau Vanuit het Centraal Stafbureau worden de vestigingen ondersteund op de beleidsterreinen onderwijsinnovatie, personeel, financien, l&A en kwaliteitszorg. Edudelta verzorgt de MBO opleidingsprogramma's in de sectoren Groene Ruimte, Plantenteelt. Dierverzorging, Veehouderij, Bloemschikken, Recreatie en Paardenhoudenj. Met ruim 350 personeelsleden wordt op de locaties Goes, Sommelsdijk, Middelharnis en Barendrecht inhoud gegeven aan het opleidingsprogramma van de leerlingen en cursisten met bijzondere aandacht voor hun persoonlijke en maatschappelijke ontplooiing. e Vliedberg De Vliedberg is een bovenschools Orthopedagogisch en -Didactisch Centrum (OPDC) ten dienste van alle scholen voor vo in de Oosterschelderegio waar onderwijs in de 4 leerwegen van het VMBO wordt gegeven.. Het instituut biedt onderwijs aan 170 leerlingen in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Daarnaast bieden medewerkers van het OPDC ondersteuning en begeleiding en verrichten zij onderzoeken op de verschillende scholen voor v.o. Vanwege gebruikmaking door de huidige functionaris van de FPU-rcgeling is de directie van De Vliedberg Goes in samenwerking met de stuurgroep van het Samenwerkingsverband Oosterscheldegcbied m.i.v. het schooljaar 2004-2005 op zoek naar: een extern begeleider (m/v) (WTF 0,8) T aakomschrijving: het verzorgen van externe begeleiding op de scholen voor v.o. op het gebied van NT2 en dyslexie. het verrichten van pedagogisch-didactische onderzoeken het opstellen van handelingsplannen op het gebied van dyslexie. het geven van remedial teaching. lid zijn van de Permanente Commissie Leerlingenzorg-VO (PCL-VO), waarbij adviezen worden gegeven m.b.t. de aanvraag voor een vorm van leerwegondersteuning. Er wordt gezocht naar iemand, die: beschikt over een volledige bevoegdheid (PABO), aangevuld met een of meerdere op de taken gerichte relevante bevoegdheden; beschikt over een afgeronde opleiding tot remedial teacher of in het bezit is van dc akte speciaal onderwijs; ervaring heeft in het (s)bao; kennis heeft van het VMBO. Kandidaten mogen verwachten, dat zij ondersteuning en begeleiding krijgen van directie en collega's. Honorering zal geschieden in een LB-fiinctie conform de regelingen in dc CAO-VO Inlichtingen over genoemde vacatures kunt u inwinnen bij: - dhr. J.J. Huijskens, directeur OPDC De Vliedberg (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-213492) of - dhr. drs. L. de Kraker, voorzitter stuurgroep Samenwerkings verband Oosterscheldegebied (tel. school: 0113-212930) Indien u interesse heeft in bovenstaande functie dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 7 dagen na het verschijnen van deze vacaturemelding te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature extern begeleider) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304 4460 AS Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. r r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46