Rechtsbuiten of buitenbeentje? W-A PZC Familieberich ten NSGK. Elk kind speelt mee. giro 55 2000 Uw Van der Hooft Voor vervolg van de familieberichten zie pagina 16 ë,a de Groot-de Kam vrijdag 14 mei 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Vrijdag 21 mei 2004 is de dag waarop WILCO FLIPSE CRISTEL DE ROT gaan trouwen!!! Wij geven elkaar het ja-woord om 14.30 uur in het Rien Poortvlietmuseum te Middelhamis. U bent van harte welkom op ons bruiloftsfeest vanaf 20.00 uur in Recreatiecentrum "de Staver" te Sommels- dijk. Ons adres: Adelaarstraat 85,4335 CK Middelburg Op 21 mei 2004 is het 50 jaar geleden, dat onze (groot)ouders GERARD JAKOBSEN en JANNYIAKOBSEN-LOBBEZOO in het huwelijk traden. Er is gelegenheid tot feliciteren tijdens de receptie van 17.00 tot 18.30 uur in: "De Zandput" Zandput 5 Serooskerke (W) Henk Jakobsen en Marcel Cramm Arie Boer en Jeannine Jakobsen Sverre en Annelie Je verleden bestond uit werken en een groot besef van plicht, dit alles bepaalde steeds weer jouw gezicht. Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor hen die echt bij je hoorden. Een man, een vader, een vriend, waar je altijd op Icon bouwen, jouw woord gaf ons een grenzeloos vertrouwen. Altijd oprecht en je had 'n groot gevoel voor humor in je leven. Liefde, warmte en vriendschap, dat is wat je altijd hebt gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man en onze lieve, zorgzame papa ERICH PIPPENBACHER 19-4-1961 13-5-2004 Ans Pippenbacher-de Waard Marco Angela Irislaan 11 4401 HXYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. J. Reinders, wordt maandag 17 mei om 14.00 uur ge houden in de Ned. Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Niet onze wil, maar Uw wil, oh Heer... En toch zullen wij jou altijd tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij" Slechts jouw lichaam is van ons weggenomen. Niet wat je was en ook niet de dingen die je zei. Bedroefd maar dankbaar dat hem verder lijden is be spaard. geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde zoon en onze onvergetelijke broer ERICH Oost-Souburg: H. Doombos-Reichmann W.P. Doornbos Jacksonville, Florida: Irene Richardson-Pippenbacher Greg Richardson Corey Oost-Souburg: Sonja Cijsouw-Pippenbacher Andre Cijsouw Joline, Sabine, Isabelle Yerseke: Markus Doornbos Manon Doornbos-Weckx Kaily, Jom Groot was zijn liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen die hij achterliet! Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij u met groot verdriet kennis van het overlijden van onze lieve, dierbare schoonzoon, zwager en oom ERICH PIPPENBACHER Rinus en Janny de Waard-Louwerse Bram de Waard Janine Nathalie Wegens de begrafenis van Erich is maandag 17 mei slagerij De Waard de hele dag gesloten. je sterft wat wil je leven is leven maar niet compleet sterf je iets houdt stand heeft toekomst iets het hart van je bestaan niet compleet sterf je leven is leven liefde is liefde ERICH, samen hebben we genoten van onze vele familiereü nies. Ze zullen voor ons nooit meer hetzelfde zijn. Annet en Kees de Koeijer Marco Eversdijk en Rianne Moonen Jeannette en Guust-Jan Timmerman John en Joke Eversdijk Peter en Edith Eversdijk Eric en Saskia Eversdijk Anita en Dirk Veldhof Joep en Anja Zoeteweij Corien en John Kramer Anke en Paul Geimaerdt Jacco en Iris Louwerse Conja Louwerse Sjaak Louwerse Jeanet Louwerse en Geert-Jan Barrevoets Monique Louwerse en Erwin Groen en kinderen Ans, Marco en Angela, we zullen er altijd voor jullie zijn. Vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft ondergaan, is overleden onze lieve neef ERICH PIPPENBACHER Ans, Marco en Angela wensen wij veel sterkte toe. Goes, Yerseke: Jan en Annie Louwerse-Flipse Jan en Jo Eversdijk-Louwerse Joep en Corrie Zoeteweij-Louwerse Piet en Addie Louwerse-Geensen Ko en Ina Louwerse-Neels Mei 2004 Verslagen hebben wij het droevige bericht ontvan gen van het overlijden van onze dierbare oud-collega en vriend ERICH PIPPENBACHER Wij wensen Ans, Marco, Angela en de verdere fami lie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Sch. 65 18 Jan, Joost, Sandy, René, Martijn, Marco, Frank, William en Leo God looked around His garden and He found an empty place, l-Je then looked down to earth and saw your tired face. He put His arms around you and lifted you to rest God's garden must be beautiful, He only takes the best. He knew you were suffering, He knew you were in pain, He knew that you would never get well on earth again. He saw the road was getting rough, and the hills were hard to climb, so He closed your weary eyelids, and whispered, Peace be Thine It broke our hearts to lose you, but you didn 't go alone, for parts of us went with you, the day God called you home. Dag lieve vriend. Dag lieve ERICH,... Yerseke: Peter, Jolanda Danique en Shanice Zoeteweij We wensen Ans, Marco, Angela en verdere familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Veel te vroeg Dag ERICH Wij wensen Ans, Marco en Angela veel sterkte. Ko, Esther, Ilse en Robin Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker en goede vriend ERICH PIPPENBACHER Met waardering denken wij aan de wijze waarop wij met hem hebben mogen samenwerken. We wensen Ans, Marco, Angela en familié kracht en sterkte toe. Jan en Marion Stoel Klaas en Marian de Nooijer Danny en Janny Bout Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat de pa van onze jeugdleden Marco en Angela, ERICH PIPPENBACHER is overleden. Wij wensen Ans en de verdere familie veel sterkte toe. Korfbalvereniging K.V. Volharding We zijn meer dan verdrietig omdat ERICH PIPPENBACHER de vader van Angela uit groep 7 en Marco, oud-leerling van onze school, is overleden. De wijze hoe Erich met zijn ziekte is omgegaan, dwingt bij ons diep respect af. We leven mee met Ans, Marco en Angela en de ver dere familie en wensen hen veel sterkte toe! Leerlingen, leerkrachten, m.r., ouderraad Prinses Beatrixschool Yerseke Hier laat ik je los... Alleen ga ik nu door... Omdat ik weet dat ik je niet écht verlies Door wat wij samen hadden, blijf je heel dicht bij Door wie je was en wat je zei leef je voor altijd door in mij- Riet Intens verdrietig, maar blij dat verder lijden hem bespaard blijft, geef ik kennis dat in mijn armen rustig is ingeslapen mijn innig geliefde man, mijn makker en grootste vriend Jaap van der Does in de leeftijd van 47 jaar. Heinkenszand: Riet van der Does-de Kroo Donna 12 mei 2004 Talingstraat 14 4451 DS Heinkenszand Jaap is thuis. Afscheid nemen kan dagelijks tussen 15.00 en 17.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op maandag 17 mei om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Wes telijke Oude Havendijk 3, alwaar na afloop gele genheid is te condoleren. Geen bloemstukken, in plaats daarvan graag één Heel verdrietig nemen wij afscheid van de door ons allen zeer geliefde zwager Jaap van der Does echtgenoot van onze zus en schoonzus Riet de Kroo Door de manier waarop Jaap omging met zijn han dicap was hij een voorbeeld voor ons allen. Wij wensen Riet alle kracht toe om zonder Jaap verder te gaan. Koudekerke: C. de Kroo t en C. de Kroo- Aarnoutse t Nieuw- en St. Joosland: Jan en Janny de Kroo- Besuijen Bussum: Corrie en Piet Izeboud- de Kroo Zoetermeer: Janny en Rob Roos-de Kroo Vlissingen: Tineke en Rinus Cosijn- de Kroo Koudekerke: Janis de Kroo t Middelburg: Kees de Kroo Oost-Souburg: Ab en Marian de Kroo-Stroo Vlissingen: Els de Kroo t 12 mei 2004 These wounds won 't seem to heal This pain is just to real Lieve Riet, we wensen je heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies, we zullen Jaap niet vergeten! Neven en nichten: Martin en Vincent, Mariska, Oscar en Marijke, Kristel Erik en Tess, Erik, Robbert Margareth en Roan, Rik en Sonja, Roland Nathalie Gianni en Jay. Rens en Chantal, Mark en Ellis, Adriaan, Noortje, Diana, Bianca en Lennard, Eelco Het is stil in mij Ik heb nergens woorden voor Het is stil in mij En de wereld draait maar door Jaap "friends forever" Liefs Kees en Ans Marcel Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Jaap van der Does Riet en familie veel sterkte. Jaap en Cora Johan en Sjaan Stien en Gerarda Manus Adrie Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerker Jaap van der Does in de leeftijd van 47 jaar. Ondanks zijn handicap heeft Jaap zich vanaf 1988 volledig ingezet als medewerker in de buiten dienst. Zijn bereidheid en markante persoonlijkheid zul len wij missen. Wij wensen zijn vrouw Riet en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie Sagro Holding Zeeland B.V. 's-Heerenhoek, 14 mei 2004 Na een periode van leven en werken tussen hoop en vrees, hebben wij vandaag het bericht ontvangen van het overlijden van Jaap van der Does echtgenoot van Riet van der Does, teamleider Hoewel wij wisten dat met het vorderen van het ziekteproces de hoop op een lang en gezond leven gaandeweg vervlogen was, zijn wij aoor het be richt diep geschokt. Wij leven mee met onze collega, Riet, wij willen er zijn voor jou, nu en straks. Collega's Emergis sector Volwassenenzorg/Verslavingszorg Goes, 12 mei 2004 Op 12 mei 2004 is op 47-jarige leeftijd Jaap van der Does overleden. Sinds 1988 was hij voor een ieder binnen de Sagro- groep een gewaardeerd collega. Met respect denken wij aan zijn betrokkenheid en collegialiteit. Zijn echtgenote Riet en verdere familie wensen wij veel sterkte en kracht toe in deze zeer moei lijke tijd. Alle medewerkers van Sagro Holding Zeeland B.V. en haar werkmaatschappijen Jaap van der Does Met droefheid en verslagenheid vernamen wij het toch nog onverwachts overlijden van onze sport vriend Jaap. Zijn humor en positieve instelling dwong ons aller respect af. Jaap, wij zullen je erg missen. Wij wensen Riet en verdere familie erg veel sterk te, bij de verwerking van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van S.V. Nimrod Heinkenszand Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Niemand kan weten wat je hebt geleden. Niemand kan zeggen wat je hebt doorstaan. Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziek te, toch nog onverwacht, onze lieve mama en oma CORNELIA ARENDJE ARKENBOUT-VAN DER HOEVE weduwe van Cornells Arkenbout in de leeftijd van 62 jaar. Capelle a/d IJssel: Trea en Hans Boris Utrecht: Caroline en Pascal Burgh-Haamstede, 8 mei 2004 W.G. Bootlaan 2a Correspondentieadres: T.J. Arkenbout Paganinistraat 77 2901 KG Capelle a/d IJssel De begrafenis heeft donderdag 13 mei j.l. plaatsge had op de Nieuwe begraafplaats aan de Dirk van Voomelaan te Rockanje. Waarom al dat vechten Waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en Fijne opa JAN JOHANNES DE MEIJ echtgenoot van Johanna Adriana Leenhouts Hij is geboren te Serooskerke op 22 augustus 1932 en overleden teTerneuzen op 1 I mei 2004. Aardenburg: Jo de Meij-Leenhouts zijn echtgenote Westdorpe: Tonny de Meij Tilly de Meij-de Bock Lindsey leffiey Shirley Breskens: Elma Witterick-de Meij Ronald Witterick Letty en Arno Iemke Maldegem: Lia Longueville-de Meij Willy Longueville Maaike Zeebrugge: Sjaak de Meij Yolanda Jan Aardenburg: Matty van Driel-de Meij Martin van Driel Anthony Chelsey Vicky Zuidzande: Gerrit-Jan de Meij Margaret Willems zijn kinderen en kleinkinderen Aardenburg, 11 mei 2004 4527 CV Oude Kerkstraat 6 De crematieplechtigheid, waartoe u beleefd wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op maandag 17 mei 2004 om 10.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in het crematorium om 9.45 uur. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de cre matieplechtigheid. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 16 mei 2004 tussen 15.00 uur en 15.30 uur in het Mortuarium te Oostburg. Hij hield van bloemen Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. OMA KOLE is overleden. Oma hield zoveel van ons en wij van haar. We zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat ze ons heeft gegeven. Ronald en Anita Melanie, Wendy Frank en Mariëtte Jort, Ties Gerben en Corinne Marieke, Simone Marcel en Diana Anne, Bart Rob en Astrid Iris Erik en Franka Rowenna, Aron Ruud en Lola Ilse en Harco Evelien Tom Jeroen en Mariska Matthijs Ralf Sabrina en Bart Erwin en Angelique Arno gehandicapte kind nederlandse stichting voor het www.nsgk.nl Time for us to part now We won't say goodbye Look for me in rainbows shining in the sky Every waking moment and all your whole life through Just look for me and love me as you know IJoved you Just wish me to be near you and I'll be there with you Vicky Brown Met heel veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze allerliefste mama en (over)oma Rie MARIA MAATJE DE RUIJTER-VAN DIJKE sinds 9 februari 2001 weduwe van Johannes Adriaan de Ruijter 15 februari 1929 18 mei 2004 Ossendrecht Vlissingen Oost-Souburg: Marianne en Theo Matthijs en Coby Joël Oost-Souburg: Annemarie Leonie en Tom Vondellaan 21, wo.4 4382 BV Vlissingen Correspondentieadres: Marianne de Kam-de Ruijter Oostzeestraat 17 4388 GJ Oost-Souburg Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevon den. Nooit zullen wij vergeten wie je was Voordat al die verwarde gedachten kwamen Nooit zullen wij vergeten hoe je was Voordat de grote leegte in je hoofd al je herinneringen heeft weggenomen Dag MAMA er is nu gelukkig rust - Marianne en Theo Als leven lijden wordt is rusten g Dag lieve (overgroot) OMA, Matthijs Coby Joel We zijn verdrietig om haar heengaan, maar blij da haar lijden voorbij is. Dag MAMA EN OMA Annemarie Leonie en Tom Tot het laatst bezorgd om hen die bij hem hoorden, is tot onze diepe droefheid plotseling van ons heen gegaan mijn lieve man, onze liefhebbende vaderen! opa ^óAcmne&' oa/v in de leeftijd van bijna 82 jaar Kapelle: G. C. van Liere-de Rooij Kapelle: Nelleke en Wolf Tessen-van Liere Almere: Santino en Esther Goes: Roberto Middelburg: Corry van Liere Peter Goovers Kapelle, 13 mei 2004 Correspondentieadres: Familie Tessen, Ooststraat 63, 4421 EA Kapelle De crematieplechtigheid zal dinsdag 18 mei os 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid om de familie te condole ren in de aula van het crematorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van j mijn broer, zwager en oom ^óAazuie& echtgenoot van G. C. van Liere-de Rooij Kapelle: A. van Liere I. J. van Liere-Poley J. van Liere-Komejan H. van Liere-Lepoeter neven en nichten Kapelle, 13 mei 2004 Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-GravenpoIder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-B eve land kgx uitvaartverzorging dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket eigen rouwvervoer in binnen- en buitenland wwzc.degrootdekamnl info ©degrootdekamnl formatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 12