Bij Sluiskil is het vijf voor twaalf PZC Ronnie Babijn lijkt in vorm Vijftiende editie van Den Inkel triatlon helemaal volgeboekt Beije domineert op drie kilometer Voetbalvereniging zit bestuurlijk en sportief in zwaar weer RBK maakt de koppositie waar Schouwse selectie uitslagen ntrrf Vlissingen en Zaamslag in finale bij* beloftes coisnmMMna mssmmwÊm agenda donderdag 13 mei 2004 door Jack Begijn KAPRIJKE - Tijd voor een ge sprek? Gewoon een praatje over haar werkzaamheden en betrok kenheid bij voetbalvereniging Sluiskil. En natuurlijk over de degradatie van het eerste. Een lichte aarzeling. Maar Maria du Puy kan ook nu geen 'nee' zeg gen. Zoals zo dikwijls. Het ne men van verantwoordelijkheid is haar niet vreemd. Het vinden van een tijdstip is niet moeilijk, want Maria du Puy is eigenlijk een beetje eigen baas. Dat wil zeggen: zij is in dienst bij haar man. Zelfs zijn persoonlijke secretaresse. Haar afwezigheid opvangen is een kwestie van organisatie. „Arno is een van de weinigen die met zijn secretaresse naar bed mag. Dan ben je als directeur toch be voorrecht?" De ogen van Maria du Puy glinsteren. Zoals ge woonlijk, want de Kaprijkse is altijd goedlachs en goed gezind. Maria du Puy geniet van het le ven. Het houdt haar mentaal en fysiek jong. Maar schijn be driegt. Binnen de voetbalclub zijn er problemen. Het bestuur is na lange tijd nog steeds niet op sterkte en het eerste elftal maakte na één jaar vierdeklas serschap de teruggang naar de vijfde klasse. Het zijn aandachts punten. Zaken die Maria du Puy raken en die ze graag verbeterd of opgelost wil zien. Met een totaal van twintig wed- strijdpunten degradeerde het eerste elftal dit seizoen naar de vijfde klasse. De ploeg kwam één punt tekort om een eventue le degradatie te ontlopen. Maria was aanwezig bij alle wedstrij den. Voor de spelers is zij een vertrouwd gezicht. Eigenlijk is zij één van hen. Na elke verlies- partij stak zij de spelers een hart onder de riem, prees de jon gens voor de inzet en monterde ze weer op voor de volgende par tij. Een soort mental coach. De degradatie tijdens de laatste wedstrijd in en tegen Oostburg liet een diepe wond bij haar ach ter. Naar de kantine of bestuurs kamer wilde ze achteraf niet gaan. „Ik ben bij de spelers ge bleven. Heb ze getroost en heb mee geleden. Ik voel me dan deel van het team, waar hun zoons Fabian en Barry deel van uitmaken. Een paar dagen had ik er voor nodig om de tegenslag te verwerken. Ik vond het voor al zonde voor de jongens. Zij hadden er zo voor geknokt. We moeten ons nu richten op het for meren van een nieuwe ploeg en proberen in één jaar terug te ko men." Sluiskil vijfde klasse. Het kan verkeren en het is niet de eerste keer. Clubs als Terneuzen en Axel maakten de vernedering ook al eens mee. Het roemruch te Sluiskil, dat onder wijlen Han van der Hooft in een ver verleden nog tweede klasse speelde, maakt moeilijke tijden door. Niet alleen sportief, maar ook bestuurlijk. Vijf leden telt het bestuur, terwijl er eigenlijk acht zetels beschikbaar zijn. Manusje-van-alles „Te weinig mensen moeten te veel werk verrichten", zegt Ma ria du Puy, die binnen het be stuur uit hoofde van haar func tie verantwoordelijk is voor de ledenadministratie. „Maar ei genlijk doe je veel meer. Ik ben binnen de vereniging een manus- je-van-alles. Als ik alles moest opschrijven wat ik aan werk zaamheden hier heb verricht, dan kwam ik met één velletje niet toe. Ik was al negentien jaar shirtjes, verkoop loten, ver richt secretariaatswerkzaamhe den, spring bij in het jeugd honk, help bij de organisatie van het jeugdtoernooi, heb vroe ger veel gereden en ben eigen lijk overal inzetbaar. Het bestu ren en het runnen van de vereni ging is een deel van mijn leven geworden. Van ons leven eigen lijk, want als gezin zijn wij erg betrokken bij Sluiskil." Maria du Puy, als meisje woon achtig in Standaarbuiten, leer de haar man Arno kennen in Oudenbosch waar hij op kost school zal. Samen zaten ze op de HBS. Maria was nog maar vijf tien. Negenentwintig jaar gele den trouwden ze, nestelden zich door Koen de Vries GOES - De organisatoren van de Den Inkel triatlon hadden er eigenlijk een beetje op gere kend. Tijdens de vijftiende edi tie van hun evenement zouden ze het NK voor veteranen mo gen organiseren. Dat dat uitein delijk niet doorgaat, is een klein smetje op het evenement, dat dit jaar groter is dan ooit. Wedstrijdsecretaris en penning meester Pim Huijbregsen (61) en zijn vrouw Nellie (57) hadden vorig week al 320 inschrijvingen binnen. En dat hadden ze in alle vijftien jaren dat ze bij de triat lon betrokken zijn nog nooit meegemaakt. Het evenement zat daarmee aan zijn maximum en de inschrijving werd gesloten. „We zouden misschien nog wel wat meer mensen kunnen laten starten, maar dan zou de veilig heid van de deelnemers in ge vaar kunnen komen. En dat is iets wat we absoluut niet wil len", zegt Huijbregsen. De Den Inkel triatlon begon vijf tien jaar geleden als een klein evenement, met alleen de 1/6 triatlon op het programma. Des tijds gingen Middelburgers Niels Koole en Irma Heeren als eersten over de streep. In de loop der jaren groeide het aantal deelnemers en het aantal afstanden. Zaterdag kunnen ze kiezen uit drie mogelijkheden: uit de halve triatlon (de zoge naamde EMD) over 2500 meter zwemmen, tachtig kilometer MIDDELBURG - De karters van RBK Verhuur hebben de ze ventiende race van het Zeeuws indoorkampioenschap op hun naam geschreven. De koploper in de A-poule had meer dan een ronde voorsprong op Van Gilst/Hogeweg. Het team van Risa Racing eindigde als derde, voor Auto Sturm en Veersedam Racing. In de tussenstand voert RBK het klassement aan met een totaal van 124 punten. Auto Sturm heeft er 108, Van Gilst/Hogeweg is derde met 101 punten. in Sluiskil en bouwden samen hun constructiebedrijf op tot een toko met twintig werkne mers. Uit het huwelijk werd de tweeling Barry en Fabian gebo ren. Barry was het eerst verslin gerd aan het voetbal. Fabian koos, in de voetsporen van zijn moeder, aanvankelijk voor het tennissen, maar maakte rond zijn twaalfde alsnog de overstap naar het voetbal. Arno en Maria du Puy waren altijd op het voet balveld te vinden. Al snel werd Arno gevraagd als jeugdtrainer en voorzitter van het jeugdbestuur. Bovendien maakte hij zich sterk voor de op richting van het jeugdhonk. Van het een kwam het ander. Arno du Puy kwam als vertegenwoor diger van de jeugd in het hoofd bestuur en werd later voorzit ter. Maria maakte de notulen en nam en passant de ledenadmini stratie over. Na twee jaar voor zitterschap bedankte Arno du Puy in '98 wegens te drukke be slommeringen op zijn snel groeiende bedrijf. Wel werd hij voorzitter van de sponsorcom missie. Na een korte interim pe riode onder Bram van Houcke, nam Fabian als begin twintiger de voorzittershamer over. On dertussen vielen bestuursleden af. „Het is nu vijf voor twaalf", verzucht Maria du Puy. „Fabi an, die bij gebrek aan kandida ten een aantal jaren het bestuur geleid heeft, heeft wegens te drukke werkzaamheden bij zijn verzekeringsbedrijf te kennen gegeven aan het einde van het seizoen te stoppen. Aanwas van andere kandidaten is er niet. Dit komt mede doordat we slechts jeugd hebben tot en met de C-junioren. Het gat met de se nioren is te groot. Daarmee is er ook minder aanwas van oudei's OOSTERLAND - Zierikzee-voetballer Serge Berrevoets, hier in actie voor de Schouwse selectie, vecht een duel om de bal uit met RBC 2-speler Mervin Niemantsverdriet. De Schouwse selectie verloor in Oosterland met 2-4 van RBC 2. foto Dirk-Jan Gjeltema fietsen en twintig kilometer lo pen, uit de triatlon over de Olympische afstand (1500 meter zwemmen, veertig kilometer fiet sen en tien kilometer lopen en uit de zogenaamde sprint: 750 meter zwemmen, twintig kilome ter fietsen en 5 kilometer lopen. Huijbregsen denkt dat het suc ces van de vijftiende editie aan verschillende factoren ligt. „We zijn nu aangesloten bij de Bel gische Triatlon Liga, waardoor tussen de vijftig en zestig Bel gen naar Kruiningen komen. Bo vendien bestaat de triatlon in Geleen niet meer. Die werd meestal gelijktijdig met onze wedstrijd gehouden. Veel men sen uit die buurt komen nu naar ons. Verder valt op dat ruim twintig Zeeuwen hebben inge schreven. Dat is geweldig. Dat is meer dan de afgelopen jaren. Zo zag ik dat Pieter Verhage, een ougediende die vele jaren is weggeweest, op de deelnemers lijst staan." Tenslotte is daar de goede naam die het evenement tot een trekker maakt. Veel vete ranen en recreanten zijn vaste klant in Kruiningen. Dat maakt het des te vervelen der dat er bij de jubileumeditie geen NK voor veteranen mag worden georganiseerd- Pim Huij bregsen- „We hebben heel lang bovenaan het lijstje van de triat- lonbond gestaan. Uiteindelijk heeft Nieuwkoop het evenement gekregen. De bond vond dat eve nement overzichtelijker. Wij starten in twee manches en moe ten na afloop uitrekenen wie het snelst is geweest. In Nieuwkoop gaat iedereen tegelijk te water, in de Nieuwkoopse plassen. Bo vendien denk ik dat de organia- tie daar de bond meteen de volle mep heeft betaald om het NK te mogen organiseren, terwijl ik nog wat van de prijs probeerde af te krijgen," Het eerste startschot wordt za terdag gegeven om 9.00 uur, voor de eerste manche van de halve triatlon. Om 10.10 uur gaat de tweede groep van start. Daarin bevinden zich de meeste favorieten. Om 11.20 uur ver trekken de deelnemers aan de Olympische afstand en om 12.05 uur de deelnemers aan de sprint Het zwemmen vindt plaats in zwembad Den Inkel, het lopen em fietsen gaat over B-wegen in de omgeving. door Koen de Vries TERNEUZEN - Ronnie Babijn wil het niet met zo veel woorden zeggen, maar wie hem goed be luistert weet genoeg: de 34-jari- ge Terneuzenaar is één van de topfavorieten voor de zege in de Den Inkel triatlon. Babijn staat in Zeeland al lange tijd bekend als een heerser in het zwembad. Hij heeft zeventig provinciale titels achter zijn naam staan en is nog steeds in bezit van het Zeeuws record op de 1500 meter. In 25- en 50-me- terbad. Het record in het kleine bad zwom hij in 1987 en staat op 17 minuten en 11 seconden. Zijn snelste tijd in het 50-meter- bad vestigde hij een jaar later en staat op 17.29. Drie jaar geleden ging Babijn se rieus aan triatlons doen en ook daarin bleek hij een kei. In Zee land en omgeving won hij zo'n beetje alles wat er te winnen was. De laatste drie jaren schreef hij bijvoorbeeld het triat loncircuit van Zuidwest Neder land op zijn naam. Vorig jaar werd Babijn derde in Kruiningen op de halve triatlon, terwijl hij twee weken daarvoor nog met griep op bed lag. Bij het zwemmen en lopen ging alles naar wens, maar tijdens het af sluitende fietsonderdeel ging het lampje uit. De Terneuzenaar verwacht niet dat dat deze keer opnieuw gebeurt. „De laatste maanden heb ik meer en harder getraind dan vo rig jaar. Het ging ook zo lekker. Zeker het fietsen ging goed. Zo hard ben ik de laatste zeven jaar nog niet gegaan. Ik rij wel eens in een groepje met jongens als Dubbeldam en Van Passel, maar die hebben soms moeite om over te nemen." Mysterieuze blessure Dat het fietsen zo goed gaat, is niet helemaal verwonderlijk. Een mysterieuze blessure net bo ven de bil verhinderde namelijk dat Babijn kon hardlopen. „Wat het precies was, weet ik niet. Bij het zwemmen had ik geen last, als ik tenminste niet de school slag deed. En ook bij het wiel rennen voelde ik niets. Maar het hardlopen was een kwelling. Dat ging voor geen meter. Nu gaat het weer een stuk beter en gezien de omstandigheden ben ik ook over het hardlopen tevre den. Straks ga ik nog een stukje doen." De progressie in het fiet sen heeft Babijn ook teruggevon- den omdat hij deze winter ont dekte dat hij op zijn nieuwe fiets totaal verkeerd zat. „Ik hoefde niet ver te rijden om al te verzuren. Toen ik weer eens op mijn oude fiets stapte, snapte ik hoe dat kwam. Ik zat gewoon in een verkeerde houding. Ik zat bijvoorbeeld tien centimeter te ver naar voren." Gezien de voorbereidingen heeft Babijn goede hoop op een sterk seizoen. Hij liet de zwemlo- pen deze winter bewust links lig gen omdat hij bang was voor een koutje en dat was een goede keus. „Drie jaar geleden, toen ik echt serieus ging triatlonnen, was ik goed op alle onderdelen. Dat was eigenlijk mijn beste sei zoen. Het jaar daarna ging het wat minder en vorig seizoen was het minste van de drie. Ik won wel zes wedstrijden, maar het werd heel vaak zwart voor mijn ogen. Ik ben in sommige wedstrijden heel diep gegaan. De vorm was niet optimaal. Nu sta ik er veel beter voor." Babijn is niet van plan zich dit en dus betrokkenheid. We heb ben dringend drie nieuwe leden nodig: een voorzitter, iemand die de kar van de jeugd wil trek ken en iemand die het wedstrijd- secretatariaat voor zijn reke ning neemt. Er moet iets gebeu ren. Als er niet snel kandidaten op de proppen komen, zijn we genoodzaakt om in juni een extra ledenvergadering uit te schrijven, want zo kunnen we niet verder. Ik zelf blijf aan. Iets wat je in al die jaren hebt opge bouwd laat je niet zomaar verlo ren gaan. We hopen nu op een actie vanuit de gemeenschap" door Sjaak Sinke ZIERIKZEE - Arjan Beije van Delta Sport heeft op de atletiek baan in Zierikzee de drie kilome ter op zijn naam geschreven. Van start tot finish bepaalde hij het tempo. Edwin Stolk (Flak- kee) kan tot halverwege de race het tempo van Beije nog redelijk volgen, maar moest toen afha ken. Op eerbiedige afstand volg den Theo Rabout (Wielingen) en veteraan Sjaak Luteyn, die door zijn overstap naar LPK niet meer voor de Wielingen uit komt. Uiteindelijk pakte Luteyn de derde plaats overall en was hij meteen de sterkste veteraan. Voor crosskampioen Rabout was het twee jaar geleden dat hij een baanwedstrijd had gelo pen: „Aanstaande zondag moet ik voor mijn Belgische club Zot- tegem Atletiek een competitie wedstrijd lopen op de baan dus was dit een goede training." Karin "Bastian (Dynamica) kreeg tijdens haar drie kilome ter drie ronden gezelschap van clubgenote Chantal Koole, maar die moest daarna afhaken. De wedstrijd in Zierikzee was de eerste in een serie van zes die meetellen voor het Avondbaan- circuit, waarin tevens een aan tal Zeeuwse kampioenschap worden verwerkt. Daarin voor het eerst een categorie^ ranen. Marieke Riemens (AV'56) py meteen de Zeeuwse titel op onderdelen 100 meter, versJ gen en discuswerpen en ze 05 de ook nog naar de overwiajj op de 200 meter. RichardKêj hout werd Zeeuws kampioaij de 100 meter en bij het dJ werpen ging de titel naarpj Sterenburg (Dynamica). Bij RKHAV is in de persoon: Bart van Remortere weer?, nieuw sprinttalent gescoutèj trainer Piet Lossie. nadat in; eerder de in Amerika studaj de Daniel Ward en Machielïj laert had ontdekt. Remoiri won de 100 meter in 11.4 sec» den en de 200 meter in 23.13 conden, prima tijden voor» B-junior. Bij de mannen vetej nen stak Bert de Jonge (ATS op de discus met zijn winw worp van 40 meter en 30 ceg meter met kop en schouders^ ven de rest uit. Zo moest i Zeeuws kampioen bij de sd ren Jeroen Hage (Dynam bijna tien meter inleveren op j veteranenkampioen De Jura Hage won ook het kogelstota De tweede wedstrijd voor ij avondbaancircuit is op woaj dag 19 mei in Hulst. jaar opnieuw te richten op het triatlonklassement dat hij al drie keer won. Hij gaat vaker wedstrijden in België en Frank rijk opzoeken. „Om te beginnen komt mijn sponsor uit Begië. De wedstrijden zijn er vaak ook mooier, alleen al vanwege de am biance. En de prijzengelden zijn er hoger, zeker in Frankrijk." De Terneuzenaar is van plan dit jaar aan drie halve triatlons mee te doen. Die van Kruinin gen is de eerste, daarna volgen Eupen en Leiderdorp. Verder richt hij zich op de Olympische afstand. Het NK laat hij schie ten. „Dat is al volgende week in Nieuwkoop en je kunt niet aan Kruiningen en Nieuwekoop mee doen. Dat is te zwaar. Ik kies voor Kruiningen. Dat is toch een beetje een thuiswed strijd..." Vanwege dat NK zal de concur rentie zaterdag minder groot zijn. Het grootste gevaar zal van Anton Mol uit Oud-Beijerland komen. Maar hij is dan ook met een een hele goeie. „Bij de Po wer Man van Hawaii was Mol de beste Nederlander. Hij bleef mensen als Rob Barel wel voor. Hij is een grote concurrent." Zierikzee. Avondbaancircuit. Mannen. 100m zk: 1. Jasper Ruinard (AV'56) 12.0, 2. Henrik Westerweele (Dy namica) 12.0, 3. Rob Sonke (Dynamica) 12.5. 200m: 1. Henrik Westerweele (Dy namica) 23.8, 2. Jasper Ruinard (AV'56) 24.7, 3. Rob Sonke (AV'56) 25.3 800m: 1. Pieter Jan Fioole (PAC) 2.03.1, 2. Pas cal Meerman (Dynamica) 2.07.7, 3. Dwight Knights (AV'56) 2.17.0. 3000m: 1. Arjan Beije (Delta Sport) 8.57.3, 2. Edwin Stolk (Flakkee) 9.07.8, 3. Theo Ra bout (Wielingen) 9.24.1 Hoog: 1. Arjan Meijer (Delta Sport) 1.55. Discus zk: 1. Jeroen Hage (Dynamica) 31.96, 2. Marin de Feyter (Parcival) 30.71, 3. Jas per Ruinard (AV'56) 28.75. Kogel: 1. Jeroen Hage (Dynamica) 10.17, 2. Jas per Ruinard (AV'56) 10.09, 3. Ruud Wes terweele (Dynamica) 10.07, Mannen Veteranen. lOOm zk: 1, Leo Kayser (Scheldesport) 13.9. 200 m: 1. Leo Kayser (Scheldesport) 28.9. 800m: 1. Wilko de Vos (AV'56) 2.13.9, 2. Rini van Dijk (Delta Sport) 2.22.0. 3000m: 1, Sjaak Luteyn (LPK 9.20.9, 2. Rens Bostel aar (Dynamica) 10.06.7,3. Jacky Luitwie- ler (Dynamica) 10.31.0. Hoog: 1. Raf de Wever (Scheldesport) 1.40. Discus: 1 Bert de Jonge (AV'56) 40.30, 2. Raf de Wever (Scheldesport) 23.89, 3. Leo Kay ser (Scheldesport) 19.90. 200m: 1. Leo Kayser (Scheldesport) 28.9. Kogel: 1. Raf de Wever (Scheldesport) 7.84, 2. Leo. Kayser (Scheldesport) 6.91. Discus zk: 1. Bert de Jonge (AV'56) 40.30, 2. Raf de Wever (Scheldesport) 23.89, 3. Leo Kayser (Scheldesport) 19.90. Jongens A. 100m zk: 1.,Richard Reijn- hout (AV'56) 12.5, 2. Hylke Hopmans (AV'56) 12.6, 3. Rob Sterrenburg (Aste- rix) 12.8. Discus zk: 1. Paul Sterren burg (Dynamica) 15.97. Kogel: 1, Rob Sterrenburg (Asterix) 9.46. 3000m: 1. Paul Sterrenburg (Dynamica) 10.23.3. 800m: 1, Paul Sterrenburg (Dynamica) 2.09.3, 2. Hylke Hopmans (AV'56) 2.11.2, 3. Richard Reijnhout (AV'56) 2.11.6. Jongens B. 10Om zk: 1Bart van Rem- oortere (RKHAV) 11.4, 2. Paul van Nieu- wenhuijze (Delta Sport) 12.1, 3. Yannick Boidin (RKHAV) 12.1. 200m: 1. Bart van Remoorterer (RKHAV) 23.1, 2, Paul van Nieuwenhijzen (Drelta Sport) 25.1, 3. Pieter van Maaren (Dynamica) 27.9. 800m: 1. Tim Aper (RKHAV) 2.18.1Dis cus zk: 1 Stefan Stokman (AV'56) 31.98, 2. Raymond Elfrink (Delta Sport) 25.00, 3. Yannick Boidin (RKHAV) 24.53. Kogel: 1. Stefan Stokman (AV'56) 12.81, 2.'Yannick Boidin (RKHAV) 9.42, 3. Raymond Elfrink (Delta Sport) 9.18. Vrouwen. 800m: 1. Sandra de Block (RKHAV) 2.30.0 3000m: 1 Karin Basti- an (Dynamica) 10.51.4, 2. Chantal Koole-Maat (Dynamica) 11.03.1. Vrouwen Veteranen. 100 m zk: 1 Wilhelmien Verdonk (Scheldesport) 15.3. 200m: 1. Wilhelmien Verdonk (Scheldesport) 32.3. Kogel: 1. Wille- mien Verdonk (Scheldesport) 7.53. Ver zk: 1. Margot de Nijs (RKHAV) 4,04. Dis cus zk: 1. Wilhelmien Verdonk (Schel desport) 22.00. 800m: 1. Margot de Nijs (RKHAV) 2.37.6. Meisjes A. 100 m zk: 1. Marieke Rie- GOES - Door vijf doelpunten van Aboubakar Kourounian heeft het belofteteam van voet balvereniging Vlissingen giste ren de finale van de Deli XL be loftecompetitie gehaald. Oostka- pelle werd in de halve finale met 5-2 verslagen. Dennis van der Welle bracht Oostkapelle op het terrein van RCS in Oost-Souburg nog wel op voorsprong, maar bij rust leidde Vlissingen met 2-1. Toen speelden de Vlissingers al gerui me tijd met tien man. Valentino Blommaert was na ruim twintig minuten met rood van het veld gestuurd na herhaaldelijk com mentaar op de scheidsrechter. Na rust scoorde Kourouman, die voor het eerst meedeed in de beloftecompetitie, nog drie keer. Van der Welle maakte bij de stand van 4-1 zijn tweede van de avond. In de finale van de competitie komt Vlissingen uit tegen Zaam slag, dat Patrijzen op het veld van Hoek versloeg. Na de regu liere speeltijd was het 1-1. In de strafschoppenserie waren de Zeeuws-Vlamingen het meest trefzeker: 5-4. mens (AV'56) 12.6, 2. Altuna Halitoj (AV'56) 13.7, 3. Asrrid den Hn (AV'56) 13.7. 200m:.1. Marieke» mens (AV'56) 26.5, 2. Marianne n donk (Scheldesport) 29.4,3, Eva Vier?i halm (AV'56) 30.3. 800m: 1. Asirio« Herder (AV'56) 2.30.2, 2. Marianne1;;, donk (Scheldesport) 2.46.2,3. Ilonesi ke (Scheldesport) 2.51.4. Kogel: U ke de Feyter (Wielingen) 9.00,2.Aud de Beule (RKHAV) 8.72. Ver zk: rieke Riemens (AV'56) 4.64,2. An'aa Feijter (Wielingen) 4.12, 3. Erica Bra man (RKHAV) 3.81Discus zk: 1 fe ke Riemens (AV'56) 24.88, 2. AudreyÉ Beule (RKHAV) 23.66, 3. Altuna Hek vic (RKHAV) 18.94. Kogel: 1. Ante] Feijter (Wielingen) 9.00, 2. Audrey Beule (RKHAV) 8.72. Meisjes B. 100 m zk: 1. Audrey Sm ers (RKHAV) 13.2, 2. Lotje Stami HAV) 13.4, 3. Esther Vermeu (AV's'i 13.5. 200m: 1. Audrey Seghers |fl HAV) 27.6 800m: 1. Esther Verms (AV'56) 2.28.7, 2. Nadine de W (AV'56) 2.32.4 Ver zk: 1. MadelonM (AV'56) 4.63, 2. Esther Vermeu (AVs 4,54, 3. Lotje Stam (RKHAV) 4.16.K» gel: 1. Glenn Letterie (Delta Sport)9,l! Discus zk: 1. Madeion Dekker (AVESi 19.96, 2. Esther Vermeu (AV'56) 171 Jakarta. WK landenteams. Vioi wen, kwartfinales: Nederland - De-; marken 2-3. Yao Jie - Martin 11-88' 11-8, De Wit - Rasmussen 7-11 Ui 4-11, Meulendijks - Sorensen 11-31K Bruil/De Wit - Olsen/Jorgensen M 15-12 2-15, MeulendijksTYao Schjoldager/Harder 5-1510-15. Lucky Day: 1-2-9-12-17-18-20-22-5 30-34-36-37-41-42-44-47-60-70-74 (onder voorbehoud) Civitella. Ronde van Italië. Vierde etappe, Porretta Termed vit el la Val di Chiana: 1. PetacchilS 184 km in 4.55,40, 2. McEwen (Aus-i Cadamuro (Ita), 4. Zanotti (Ita), 5, to- quez (VSt), 6. Strazzer (Ita), 7. Bactëd (Zwe), 8. Oesov (WRu), 9. BorrajoiAc 10. Gasparre (Ita). Algemeen kis» ment: 1. Simoni (Ita) 19.09.47,2. O/s go (Ita) 0.13, 3. Popovitsj (Oek) 0.2U Pellizotti (Ita) 0.29, 5. Trampusch(Oï 0.41, 6. Figueras (Ita) 0.45, 7. CiomiB 0.52, 8. Gontsjar (Oek) 0.58, 9. Gsré (Ita) 1.05, 10. Eddy Mazzoleni(lta)1K Madrid. EK langebaan, finales óf de dag. Mannen. 100 vrij: 1. Magnim li 48,87, 2. Van den Hoogenband H# 49,33, 3. Galenda (Ita) 49.55, 4. K»? lov (Rus) 49,57, 5. Novy (Zwi)49,*'- Lorente (Spa) 49,77, 7 Jegosjin iöa 49,84, 8. Mankoc (Slv) 50,07 200 «t sel: 1. Rogan (Oos) 1.59,79,2 Sievs» (Fin) 2.00,43, 3. Rosolino (Ita) 2 001' Alessio Boggiatto (Ita) 2.00,54,5.S3 zarto (Hon) 2.02,90, 6. Bathazi |H* 2.03,30, 7. Janusaitis (Lit) 2.03,31.83 dita (Roe) 2.03,39. Vrouwen. 100 vrij: 1 Metella 54,46, 2. Veldhuis (Ned) 54,86,3. tel kouara (Gri) 55,05, 4. Lillhage Poptsjanka (WRu) 55,31. 6. Pelteg* (Ita) 55,33, 7 Seppala (Fin) 55,36,8. ravcova (Slw) 55,39. 800 vrij: 1.W» cija (Spa) 8.31,26, 2. Carman S» 8.37,10. 3. Potec (Roe) 8.37,56,4.PA raru (Roe) 8.37,71, 5. Cabalfao IS» 8.44,28, 6. Lymperta (Gri) 8.45.03 Friis (Den) 8.48,51. 8. Ricci3fdi I 8.49,22. 100 school: 1. Bondarf (Oek) 1.09,23, 2. Bogomazova tj® 1.09,37, 3. Jukic (Oosl en E0s« (Zwe) 1 09,41, 5. Chiara Boggiatto-• 1 09,69, 6. Thorup (Den) 1.09,91,7 maisjeva (Rus) 1 10,31, 8 Baansi^ 1.10,65'10. Nijhuis 1.11,02. Donderdag Biljarten Play-offs eredivisie driebanden,I® ve finale. Delta/Ockenburgh-W3 Kelly. Partijen: Jean Paul de 6'; Frans van Kuijk, Henk Habraken® mond Ceulemans, Roland Forthomrr Fréderic Caudron, Martin Spoorma Raymond Burgman. Locatie: Brasserie Ockenburgh. C Aanvang: 17.00 uur. Horses by the Sea. 16.00-17.30 u* Springen B-klassiek. 17.45-18.45 uj Springen B-progressief. 17.3(11 uur: Clinic kür op muziek Thaniar^-» tra en Leunus van Lieren, 19 00-19*_ nale B-springen, 19.30-20.15 uur s volg clinic. Locatie: Zuiverseweg Domburg. I Voetbal ~~~1- Bekerwedstrijd. Halve "na'?..ï reserveteams. Zeelandia Ml# burg 2-Hoek 2. Aanvang: 20.00 uur Ronnie Babijn (link), hier tijdens de aflossingsmarathon van Dow, heeft meer en harder getraind dan vorig jaar. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48