PZC De Boskreek wint derby Topjaar krijgt nog een spectaculair slot Jos Krijger neemt revanche Biljarten op een colakistje Smash is heel dicht bij titel in hoofdklasse Zorgen voor tennisteams van Sjef en 't Halve Maantje Districtskampioenschap tijdrijden gaat door Zeeuwse turners ongenaakbaar in Amersfoort Bisschop spee teleurstellend uitslagen Partijen play-offs Oefenduel beloften Jordy Bakker naar HVV'24' agenda dinsdag 11 mei 2004 TERNEUZEN- Het team van Smash uit Sint Jansteen is kam pioen geworden in de hoofdklas se mannen van de districtscom petitie tennis. Smash won zelf gemakkelijk met 5-1 van Wester- schouwen, terwijl de naaste con current De Schelde op 3-3 bleef steken tegen Sluis. Daardoor heeft Smash met nog één wed strijd te spelen zes punten voor sprong, waar het eerder deze competitie al van won. Smash had in de laatste thuis wedstrijd weinig moeite met Westerschouwen. Vooral in de enkelpartijen waren de spelers van de thuisploeg heer en mees ter over hun tegenstanders. Pa trick van Hecke won overtui gend met 6-0 en 6-3 van Wim Dettingmeijer en 3-speler Ro nald van Remortel maakte korte metten met 5-speler Robert Kort. Van Remortel zegevierde met 6-1 6-2. Captain Alexander Bauwens moest in de eerste set tegen Pa trick Meuldijk het vizier op scherp houden en won met 7-5, maar toonde zijn kwaliteiten in de tweede set door zijn tegen stander met 6-2 te verslaan. Ri chard Bral zorgde voor een waardige afsluiting van de en kelpartijen door Chris Schone- man in drie sets het nakijken te geven. Zaterdag speelt Smash, dat in theorie al kampioen is, de laatste competitiewedstrijd in en tegen Yerseke.De wedstrijd tussen Yerseke en Sjef was een echt degradatieduel. Voor Yerse ke zag het er al zwaar uit. maar nu ze ook nog kansloos met 0-6 verloren van de equipe uit de Kikkerstad viel het doek Yerse ke degradeerde naar de eerste klasse. Elke wedstrijd werd in twee sets beslist. Alleen in de dubbelpartijen kon Yerseke nog wat tegenstand bieden. De Witte/Verschuure klampte lang aan bij Claevs/Scherbeijn, maar verloor toch: 4-6 5-7. Ook het duo Ruissaard/Bauer leek nog voor een verrassing te zorgen in de eerste set tegen Hensen/Van Riel, maar in de tiebreak ging het mis voor de thuisploeg. In de tweede set trokken de spelers van Sjef het initiatief naar zich toe en boekten een duidelijke 6-3-setwinst. A<] door Willy van Leeuwen TERNEUZEN- De kampioens- droom van De Boskreek is dank zij een fraaie zege op Animo in de derde klasse mannen van de landelijke competitie weer dich terbij gekomen. De Brcssiaan- ders wonnen zeer overtuigend met 6-0 en behouden daardoor een goede kans op cfe titel. In de tweede klasse liep Sjef te gen een 4-2-nederlaag aan bij Delftse TB en speelde 't Halve Maantje met 3-3 gelijk. Daar door hebben beide Zeeuwse teams grote zorgen over lijfsbe houd. Tweede klasse. Delftse TB-Sjef 4-2: Voor Sjef begint het er door deze nederlaag toch zorgwek kend uit te zien. De equipe van captain Christiaan Trapman kwam in deze uitwedstrijd niet tot grootse daden. In de enkel partijen moesten de punten wor den gedeeld. Dylan Blackman en Rinke van Remortel boekten overtuigende zeges op Van de Bos en Geelen. maar Christiaan Trapman en zijn tennismaat Duncan Blackman moesten het onderspit delven. Blackman, 3-speler. verloor van 4-speler Beers. In de dubbelpartijen was Sjef niet in staat een punt bin nen te halen, waardoor ze met slechts twee punten op zak rich ting Aardenburg konden. Barendrecht 2-'t Halve Maantje 3-3: Voor de Goesenaren begint de tijd ook te dringen. Lang zaamaan sluipt het degradatie spook dichterbij. In Barend recht kwamen Virgil Greeve, Jaap Moerland en Dennis van 't Westeinde tot een overwinning in het enkelspel, maar daar bleef het dan ook bij. In de dub belpartijen zaten de bezoekers er nog wel dichtbij, maar verder dan een 7-5 6-3-nederlaag van Van !t Westeinde/Schouw en 7-5 7-6-verlies van Greeve/ Moerland kwam 't Halve Maan tje niet meer. Derde klasse. De Boskreek-Ani- mo 6-0: De Boskreek zette een belangrijke stap richting het kampioenschap door Animo van zich af te schudden. Animo moest aantreden zonder kop man Paul de Haan, die werd ver vangen door Guido Tolhoek. Tolhoek moest aantreden tegen de Bressiaanse nummer één, Bart van de Sande. Het gebrek aan wedstrijdritme brak Tol hoek op, maar de stylist uit Hoofdplaat liet het publiek toch genieten van schitterend tennis. Van de Sande ging gemakkelij ker over de baan en won met 6-2 6-1. Bernd van Quekelberghe en Menno van der Hout maakten er een enerverend schouwspel van. De eerste set was met 6-3 voor Van Quekelberghe, maar hij kreeg het in de tweede set zwaar te verduren tegen een prima spe lende Van der Hout. Bij 4-4 leek de wedstrijd te kan telen, maar Van Quekelberghe knokte zich er weer bovenop: 6-4. Kirsten Deij won van Michiel van der Windt (7-5 6-1) en ook de vierde partij ging naar De Boskreek. Mart Flik- weert bestookte Gert Jan Lou- weret met veel druk vanaf de ba seline en dat pakte goed uit voor de thuisploeg. In de dubbelpar tijen liet de thuisploeg zich niet meer verrassen en zorgde zo doende voor de maximale score: 6-0. Jos Krijger, hier in leidende positie in de gele Opel Corsa, schreef met overmacht de tweede wedstrijd voor het NK rallyracing in de Super 1600- klasse op zijn naam. foto Henk de Winter door Henk de Winter VALKENSWAARD - Jos Krijger heeft met een overwinning in de tweede wedstrijd om het NK rallyracing revanche genomen voor zijn misstap in de eerste NK-race. De uit Wolphaartsdijk afkomstige crosser reed in zijn Opel Corsa op het Eurocircuit in Val- kenswaard onbedreigd naar de winst in de Super 1600-klasse. Krijger nam vanaf de start onmiddellijk de leiding in de race en bouwde zijn voor sprong in het verloop van de wedstrijd steeds verder uit. Vanuit het niets schoot de Wolphaartsdijkenaar door deze zege naar de vijfde plaats in de tussenstand om het Ne derlands kampioenschap rallyracing. Eén plaats voor hem in die tussenstand staat de uit Zuiddorpe afkomstige Peter van de We- ge, die in een Toyota Yaris rijdt. Van de We- ge kwam als zevende over de streep. Bij de tweewiel aangedreven Supercars reed Michel Kolijn uit Zaamslag naar een ze vende plaats. Kolijn (Opel Corsa) scoorde op het Eurocircuit zijn eerste punten voor het NK. Hij staat in de tussenstand op de veertiende plaats, Dick Krijger staat op plaats elf. In de vierwiel aangedreven Super cars kende de uit Terneuzen afkomstige Ti neke de Poorter de hele dag problemen met de motor van haar Fiat Coupé. De Poorter eindigde op een elfde plaats. Pascal de Regt uit Goes (tweede) en de uit Zaamslag afkomstige Martein Risseeuw (derde) stonden op het podium bij de 2CV-Cross. In de Formula rallyracing ein digde Sjakko de Visser uit Sluiskil als veer tiende. door Wim de Vos KRUININGEN - Lange tijd zag het ernaar uit dat er dit jaar geen districtskampioenschap tijdrijden gehouden zou wor den. Organisaties stonden niet te dringen om de titelstrijd op te zetten. Inmiddels heeft het dis trict besloten om zelf de titel strijd te organiseren. Het kam pioenschap wordt dinsdaga vond 25 mei in Kruiningen ver reden. Het kampioenschap werd jaren achtereen in Nieuwdorp gehou den. De organisatie was in han den van de Wielerstichting Vlis- singen. Ook toen bleek er wei nig interesse van de zijde van de organisatoren te zijn om het tijdritkampioenschap binnen te halen. De belangrijkste reden daar voor was dat met name de be langstelling van de eliterenners voor de titelstrijd minimaal was. Dit jaar leek het helemaal fout te gaan en zag het ernaar uit dat de specialisten in de strijd tegen het horloge geen dis trictskampioenschap zouden kunnen rijden. Geen kampioen schap hield echter ook in dat AMERSFOORT - Tijdens de laatste plaatsingswedstrijd voor het NK turnen bleek de Zeeuw se afvaardiging ongenaakbaar. Anthony van Assche won bij de junioren, op de voet gevolgd door Carlo van Minde, die het zilver veroverde. De derde aanwezige Zeeuwse turner, Jeffrey Telussa, werd ze vende bij de jeugd. Van Assche turnde naar een score van 51.150 punten, terwijl Van Min de 48.000 noteerde. Jeffrey Te lussa turnde niet zijn beste wed strijd, maar blijkt over genoeg talent te beschikken om deson danks zevende te worden. Zijn puntentotaal bedroeg 43.700. Yaniek Niemansverdriet plaats te zich voor de finale bij de jeugd in het C-niveau dankzij een vierde plaats (43.700). renners uit het district Zui| west niet deel zouden kunt* nemen aan de strijd om hets derlands kampioenschap. laatste heeft voor het distneti doorslag gegeven om dan maar de organisatie op zier, nemen", zegt consul Jan vanls neghem van het district Zuij west. „De sporttechnisch d trictscoördinator (Marcel fe mijn) was van mening dat i®, ners toch in de gelegenheidzoj den moeten zijn zich te plaats voor het NK." Het voorraaï veerhavencomplex in Kruin; gen is de locatie voor de tilt strijd. Er is een omloop van tien kil: meter uitgezet. De elites, ten en amateurs A rijden die or: loop driemaal en de overige ca'* gorieën (vrouwen, vrouwen-j nioren, junioren, nieuwe! gen-meisjes en nieuweling twee keer. Er moet vooraf den geschreven. De uitersten schrijfdatum is 21 mei. datum worden geen inschrijvt gen meer geaccepteerd en opij dag zelf kan ook niet meer w® den bijgeschreven. HOEVEN- Alois Bisschop va biljartvereniging De Kastanj uit Kloosterzande is op de zevei de plaats geëindigd in het Nede lands kampioenschap deri klasse bandstoten klein biljar In 't Tapperijke in Hoeven a Bisschop zijn kansen al in vroeg stadium in rook opgaan. Bisschop opende zelfs mat met drie verliespartijen op rije een naar zijn capaciteiten algemeen gemiddelde. Na dn ronden stond hij op nul mat punten en een moyenne van op de achtste en laatste pli In de vierde en vijfde ronde ia hij remisepartijen noteren inrts pectievelijk twintig en negen tien beurten (naar 55 caramfo les). In de slotronde leed hij op nieuw een nederlaag. Bisschop beëindigde deze titelstrijd ie een gemiddelde van 2,22 ene: hoogste serie van elf caramb- les. door Frits Bakker GOES - Hé. da's ook toevallig zeg. Joop Nicodem vertelt tij dens een avondje biljarten met vrienden over de tijd dat hij zelf op een colakistje moest staan om zijn eerste caramboles te ma ken. „Weet je van wie ik heb le ren biljarten? Van Piet van der Pol, de beste biljarter die Neder land in die jaren had." David Luteijn (van Delta) rea geert verrast. ..Da's ook toeva- lig", roept hij vanachter het bil- jart. „Ik heb tijdens mijn studen tentijd in Wageningen ook les van Piet van der Pol gehad. Hij was een specialist in klein spel en heeft mij de kneepjes van de serie geleerd." Joop Nicodem heeft het met de kennis uit zijn jonge jaren rede lijk ver geschopt. In de beginja ren van het Goese driebanden team (toeil onder de naam Arpa Shipping, nu Delta/Ocken burgh) was hij een van de biljar ters die de promotie naar de ere divisie realiseerden. Dat was nog in het biljartcentrum van Jan Jacobs in Rilland-Bath. Moyenne David Luteijn, die als wielerlief- hebber ook vele bezoekjes aan de Tour bracht, is blijven steken op een moyenne van tegen de tien in het libre. ,.Ik heb het nu weer opgepakt, maar het valt nog tegen om mijn oude niveau te halen." De oprichter/speler en de hoofdsponsor van Delta/ Ockenburgh, dat deze week de halve finale van de play-offs om het landskampioenschap speelt, volgen de wedstrijden op de voet. Ze hebben dezelfde filoso fie over het aantrekken van spe lers. Joop Nicodem: „We hebben nooit de middelen gehad om top- spelers overal vandaan te ha len." David Luteijn: „Ik voel er ook niets voor om buitenlandse spe lers voor één wedstrijd in te vlie gen, zoals ze dat doen met Saygi- ner, Sanchez en Zanetti. Het team dat er nu staat in Goes is een vriendenploeg. De spelers gaan voor elkaar door het vuur. Dat willen we zo houden." Delta heeft het team vorig jaar gered van een vroege dood. „We waren heel hard op zoek naar een hoofdsponsor", bekent Joop Nicodem, „want ook zonder du re spelers is er veel geld nodig om in de eredivisie te spelen." David Luteijn: „Delta wil op de landelijke markt wel wat meer naamsbekendheid krijgen, maar dat blijven we wel vanuit de Zeeuwse basis doen. Het drie bandenteam uit Goes is bij uit stek geschikt. Biljarten is de eni ge sport die in Zeeland op topni veau wordt bedreven." DEfS Biljarters van Delta/Ockenburgh in play-offs tegen Ceulemans en Caudron door Frits Bakker GOES - Het lachje van Ray mond Nicodem sloeg om in een zuinige grijns. Op het biljart waar Jean Paul de Bruijn don derdagmiddag de play-offs om de landstitel moet openen, speel- GOES - Jean Paul de Bruijn en Henk Hahraken openen donder dag in de thuiswedstrijd van Delta/Ockenburgh tegen Crystal Kelly de halve finale van de play-offs. I De Hulstenaar De Bruijn speelt op biljart 1 tegen de nationale kampioen Frans van Kuijk. Henk Habraken treft op. het an dere biljart de grootmeester Ray mond Ceulemans. Die partijen beginnen om 17.00 uur en gaan over vijftig caram boles. De tijdklok loopt mee, want ook in deze play-offs krij gen de spelers maar vijftig se conden tijd om af te stoten. De tweede sessie gaat tussen Ro land Forthommé van Ocken burgh en Frederic Caudron, die zondag in Sevilla nog een toer nooi voor de wereldbeker op zijn naam schreef. Martin Spoor- mans treedt op het andere bil jart aan tegen Raimond Burg man. De winnaar van een partij krijgt twee matchpunten. De eindsco- re gaat mee naar de return, die vrijdag in Waalwijk wordt ge speeld. De winnaar over twee ontmoetingen speelt de finale om de landstitel tegen de win naar van de tweekamp tussen Twentevisie en Van Wanrooy. de zich een aardig schouwspel af. Rinus Karelse. de dierenarts uit Goes, die zijn wekelijkse bil jartavondje had, zette een piep jong hondje op het groene laken en keek triomfantelijk rond. „Mooi hè, zo'n klein ding", glun derde hij, terwijl hij zijn grove vingers over het beestje liet gaan. Raymond Nicodem keek ver schrikt op. „Het zal toch maar gebeuren dal hij zijn pool even oplicht...", gruwelde hij. Maar gelukkig bleef het biljart droog en werd de voorbereiding op de belangrijkste wedstrijd van het jaar niet verstoord. Donderdag en vrijdag treffen Delta/Ockenburgh en Crystal Kelly (met Fréderic Caudron en Raymond Ceulemans) elkaar in een dubbele ontmoeting, Thuis in Goes (donderdag, 17.00 uur) en uit in Waalwijk (vrijdag, 17.00 uur). De inzet van de twee kamp is een plaats in de finale. Het moet een zinderend slot wor den van wat toch al een topjaar is. In Goese kringen worden de vier thuisspelers reële winstkan sen toegedacht, want Ocken burgh speelde de laatste weken van de competitie uitzonderlijk sterk. De Belg Roland Forthomme won dit jaar van de beste biljar ters van de wereld, Jean Paul de Bruijn heeft zich weer iets ver der ontwikkeld en voor de routi nier Martin Spoormans heeft geen enkele discipline van het biljarten nog geheimen. Het drie bandenteam uit Goes, met Henk Habraken als vierde man, is stap voor stap opgeklommen naar de topvier van de eredivi sie. De kwalificatie voor de plav-offs is de kroon op het werk van twee Zeeuwse biljart- De vier biljarters van Ockenburgh, die het donderdag in de halve finale van het landskampioenschap opnemen tegen het team van Crystal Kelly. Vlnr: Martin Spoormans, Henk Habraken, Jean Paul de Bruijn en Roland Forthomme. foto Dirk-Jan Gjeltema pioniers. Joop Nicodem en zijn zoon Raymond, eigenaars van de Brasserie Ockenburgh, zijn de grondleggers van het team dat nu voor het eerst meestrijdt met de beste ploegen uit de ere divisie. Raymond: „We hebben in al de jaren dal we in de eredi visie spelen nooit dure spelers aangetrokken, maar met team geest kom je heel ver." Harbour Jazzclub De historie van het team gaat ver terug in de tijd. Joop Nico dem (geboren in 1939) groeide op in Rotterdam en speelde daar als kleine jongen onder meer met Herman Popeyus, Piet van der Pol en Bert Tegelaar. Hij was lid van de vermaarde club Engels, die zijn thuishonk had in bekende biljartcentra als Groot Weena, in de dancing Cen traal in Rotterdam Zuid en in de zaal naast de Harbour Jazzclub. Raymond Nicodem: „Mijn vader kwam in 1972 in Restaurant Ockenburgh en reisde in de ja ren daarna nog op en neer naar Rotterdam. Hij bleef lid van de club en ik ging er in mijn jonge jaren ook spelen. Het niveau van het driebanden lag nog niet zo hoog. Joop Baay werd in die tijd kampioen van Nederland met 0.600 moyenne en mocht naar het WK in Argentinië. Mar tin Spoormans was een van de eerste buitenlandse spelers die ze daar aantrokken." De Belgische allrounder. die ook snooker, pool en kegelbil jart speelt, is de club altijd trouw gebleven. Ook toen Joop en Raymond Nicodem in 1992 een team vormden om bij Jan Ja cobs in Rilland-Bath te gaan spelen. Het viertal, met Martin Spoormans, Ron Schumann en vader en zoon Nicodem, kwam de eerste twee jaar uit in de klas se onder de eredivisiq. Raymond: „Toen we in 1995 pro moveerden, waren we eigenlijk nog niet sterk genoeg. Aan het eind van de competitie stonden we op een degradatieplaats. We hadden het geluk dat het team van Dick Jaspers over de kop ging. Die plaats mochten wij in nemen. We hebben na dat jaar Roland Forthomme aangetrok ken en vanaf dat moment wer den we een goede middenmo ter." De verhuizing naar Brasserie Ockenburgh, waar in 1998 een nieuwe zaal aan het restaurant werd gebouwd, was een nieuwe stap in de ontwikkeling van het team. Raymond: „Het eerste halfjaar van de competitie kon den we nog geen thuiswedstrij den spelen, maar op 2 januari 1999 was de eerste officiële wed strijd voor eig+en publiek. Dat was een historisch moment. Dick Jaspers stond die dag met zijn team voor de deur van onze nieuwe biljartarena. Het zat bomvol en sinds die dag is het al leen maar mooier geworden." Het team is de laatste jaren op twee plaatsen gewijzigd. Roland Forthomme en Martin Spoor mans zijn de oudgedienden. John Tijssens vertrok twee jaar geleden en Ron Schumann ver blijft vanwege zijn werk twee honderd dagen per jaar in het buitenland. De transfer die al heel lang op de wensenlijst van Ockenburgh stond, werd vorig jaar eindelijk rondgemaakt. Jean Paul de Bruijn. de enige topspeler uit Zeeland, werd on der impuls van de hoofdsponsor naar Goes gehaald. En met Henk Habraken, de koning van de losband, werd er nog een ster ke vierde man bijgehaald. Het resultaat werd direct zichtbaar. Delta Ockenburgh plaatste zich dit jaar voor de bekerfinale in Egmond aan Zee en haalde in de laatste competitiewedstrijd de play-offs door een 6-2-over- winning op Crystal Kelly. Dat team, met Fréderic Caudron, Raymond Ceulemans, Frans van Kuijk en Raymond Burgman, is donderdag en vrijdag ook de te genstander in de halve finale. De Goese biljartzaal zal donder dag te klein zijn om alle suppor ters een plaats in de arena aan te bieden. Westdorpe. Poolbond Kanaalzone. Bekerfinale: ZVS All Stars-High Aces 4-3. Sas van Gent. Huisleague: Road- car-The Killers 1-3, 't Stremijn 2-De Rijn vaart 2-2, De Splitters-'t Stremijn 1 1-3. Stand: 1. 't Stremijn 2 (kampioen) 68,5 punten en 46.030 pins, 2. De Rijnvaart 63,5-45.505, 3. 't Stremijn 1 58,5-43.420, 4 Roadcar 50,5-33.974, 5, The Killers 47-43.286, 6. De Splitters 15-4551. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: Chevy's-Casteels/De Meerpaal 7-5, OJB-Max Korting 6-2, De Smet-'t Anker, Schelfhout 7-6, Donckers-Den Dullaert 7-2. Klasse B: Tence/Zaman 2-'t Jagers huis 2-2, Neckermann/Stuntmarkt- ADM/Lazarus 2-7, IZV/IBS-IZV/IBS 2 3-1, ING Bank-Morres/Controlec 3 2-5. Lucky Day 3398: 1-11-13-14-17-21-24- 32-34-38-40-45-47-48-50-54-62-63-70-76 (onder voorbehoud) Districtscompetitie. Hoofdklasse: Yerseke-SJEF 0-6, Schel- de-Sluiski! 3-3, Smash-Westerschou- wen 5-1, Vogelvlucht-Zierikzee 5-1. Eer ste klasse 2: Animo-Drïve 3-3, Jac. Van Beieren-Domburg 3-3, Kapel- le-ASOC 4-2, Schelde-Smash 3-3. Eer ste klasse 3: Bruten-Vrouwenpolder 4-2, Hulster Ambacht-Kruiningen 4-2, Game'78-Bongerd 2-4, Souburg-de Bos kreek 5-1 Hoofdklasse 35+: De Bos- kreek-Tiola 6-0, Sluis-Halve Maantje 1-5, Schelde-SJEF 4-2, Gravel- steps-MLTC 4-2. Standen. Hoofdklas se: Smash 6-28(kampioen), de Schelde 6-22, Sluiskil 6-18, Vogelvlucht 6-18, Zie- rikzee 6-18, Westerschouwen 6-17, SJEF 6-16, Yerseke 6-7(degradeert) Eer ste klasse 2: Animo 6-25, Drive 6-21, Domburg 6-20, Jac. Van Beieren 6-20, Schelde 2 6-17, Smash 2 6-17, Kapelle 6-12, ASOC 6-12. Eerste klasse 3: Sou burg 6-25, Game'78 6-22, Hulster Am bacht 6-20, Bongerd 6-19, Bruten 6-18, Vrouwenpolder 6-18, Kruiningen 6-16, De Boskreek 6-6(degradeert). Hoofd klasse 35+: Halve Maantje 6-28, de Boskreek 6-25, MLTC 6-22, de Schelde 6-19, Gravelsteps 6-14, SJEF 6-14, Sluis 6-12, Tiola 6-10. Landelijke competitie. Mannen. Tweede klasse: DTB-SJEF 4-2, De Hoek-Binnenmaas 0-6, Barendrecht-Hal- ve Maantje 3-3, MLTV-Hartel 3-3. Ge mengd. Tweede klasse: Oud Beyer- land-Leimonias 4-4, Berkenrode-Victo- ria 2-6, Tie Breakers-Schelde 7-1, Dash-Delftse Tb 7-1 Derde klasse 19: Souburg-Holy 1-5, Dekker Tenms-OTC 1-7, Halfweg-Dash 1-7, Roosendaal-Be Quick 6-2. Derde klasse 21: Thor-BLTV 3-5, Markant-MLTC 1-7, Vic- toria-Mattenkloppers 4-4. Vierde klas se 39: Souburg-MLTC 1-7, Tiola-Ga- me'78 3-5, DOS-De Zoom 3-5, Schel- de-Halve Maantje 3-5. Vierde klasse 45: Etten-Halsteren 4-4, Tiola-Binnen- maas 7-1, Roosendaal-Lobbelaer 5-3, Be Quick-Oudenbosch 2-6. Vijfde klas se 69: MLTC-Kapelle 3-5, Philten-Ludo et Emergo 7-1, Animo-Hulster Ambacht 6-2, Axel-DOS 4-4 Standen. Mannen. Tweede klasse: Binnenmaas 5-23, DTB 5-20, Hartel 5-15, Barendrecht 5-16, MLTV 5-14, SJEF 5-13, Halve Maantje 5-10, De Hoek 5-9 Gemengd. Tweede klasse: Dash 5-29, Victoria 5-29, Tie Breakers 5-25, Leimonias 5-21, Oud Beyerland 5-18, Berkenrode 5-14, Schelde 5-11, Delftse 5-11. Derde klasse 19: OTC 5-27, Roosendaal 5-24, Holy 5-24, Dash 5-21, Souburg 5-15, Dekker Tennis 5-17, Be Quick 5-17, Halfweg 5-3. Derde klasse 21: MLTC 5-27, Mattenkloppers 4-22. Victoria 4-18, BLTV 4-16, Thor 4-19, Lob- belaer4-9, Markant 5-7 Vierde klasse 39: De Zoom 5-23, MLTC 5-29, Ga me'78 5-23, Halve Maantje 5-23, DOS 5-18, Tiola 5-17, Souburg 5-14, Scheld 5-8 Vierde klasse 45: Etten 5-32, Hi steren 5-31, Roosendaal 5-24, Lote laer 5-28, Oudenbosch 5-20, Tiola 5-1 Be Quick 5-8, Binnenmaas 5-4. Vijfd klasse 69: Philten 5-35, Kapelle 5! MLTC 5-20, DOS 5-19, Animo 5-18, Hu! ter Ambacht 5-17, Ludo et Emergo^' Axel 5-12 ZAAMSLAG - De jeugdvoetba ploegen van Oost- en Wt Zeeuws-Vlaanderen tot en m 23 jaar spelen vandaag in Zaar slag een selectiewedstrijd. H duel staat in het teken van li jeugdtoernooi van Philippin waar zondag Belgische profplo gen de tegenstander van f Zeeuws-Vlaamse Beloften zijn De selecties staan onder leidu van Mare de Kunder, Robbiet Muijnck en Aector Doorns. NI alle regionale talenten zijn b schikbaar. Zo hebben Terneuzense Boy RIA W. en Axel nog verplichts gen in de nacompetitie. Het o fenduel in Zaamslag staat ond leiding van scheidsrechter J; gen Agterhuis en begint o 19.30 uur. TERNEUZEN - HW'24 htt zich voor het komende seiz« versterkt met Jordy Bakker I Terneuzen. De linkerspits, die dit seizor vooral in het tweede elftal va Kloetinge speelde, stond ook- de belangstelling van Ter net zen, Breskens en Vlissingen. Zaamslag heeft een nieu® keeper aan de selectie toep voegd. Mark van Kouteren ko' over van Breskens, waar fc tweede keeper was achter Ro den Dunnen. dinsdag Atletiek Avondbaancircuit. Aanvang: 18; uur. Eerste wedstrijd voor het Zeem*' avondbaancircuit. Tevens Zeeuws ke® pioenschap op de 100m en discus*»® pen voor mannen en jongens A, B* 100m, verspringen en discuswerp? voor vrouwen en meisjes A, B. Local* sportpark Bannink te Zierikzee. Voetbal Vriendschappelijk: HW'24-A* (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42