PZC Eilandelij k team treft Jong RBC Topjaar krijgt nog een spectaculair slot Teleurstellend gelijkspel voor Zierikzee Biljarten op een colakistje Drie spelers van DFS moeten geblesseerd afzeggen Zeges Zeeuwse brommerracers Patrijzen redt het weer niet 3BSD sluit af in mineur Domburg en Ria W verder Tijdrijders kunnen toch aan de bal uitslagen Partijen play-offs agenda dinsdag 11 mei 2004 door Rudy Boogert ZIERIKZEE - Verschillende clubs op Schouwen-Duiveland zijn gehavend uit het voetbalsei zoen gekomen. Dat geldt met na me voor DFS, waarvoor de (ver loren) nacompetitie een zware aanslag op het gestel bleek te zijn. Drie spelers hebben gebles seerd moeten afzeggen voor het vriendschappelijke duel van de Schouwse selectie, die morgen tegen het tweede team van RBC Roosendaal speelt. Het trio geblesseerde spelers be staat uit Huib Nortier, Jeroen Grefkens en de naar Zierikzee vertrekkende Mariko Rouw. De enige speler van de vierdeklas ser uit Burgh-Haamstede die in de selectie van coach Cees Ha- gensteijn overblijft, is doelman Leander Rouw. Die had het 'ge luk' dat Zierikzee-keeper Jaco van der Schee met een liesbles sure kampt, waardoor Rouw als zijn vervanger werd opgeroe- ARKEL - Twee Zeeuwse brom merracers gingen bij wedstrij den in Arkel strijken met de hoogste eer. Walter Bek uit Hoe- dekenskerke won in de expiklas- se, terwijl Paul de Bruine uit Nieuwerkerk voor het eerst de race in de standaard-scooter klasse op zijn naam schreef. In de expiklasse werd Rene Kes- selaar uit 's-Gravenpolder slachtoffer van een valpartij. Tij dens de training kwam hij in aanraking met provinciegenoot William van Gilst. Beiden kwa men ten val, waarbij Kesselaar zijn sleutelnbeen brak. Van Gilst bleef ongedeerd en eindig de in de wedstrijd als negende. Andere ereplaatsen waren in de Formule-klasse weggelegd voor Goesenaren Jeroen Kerpel en El- bert van de Bosse, die zevende en twaalfde werden. Bij de Su- per-motards werd Peer van de Vecht uit Westdorpe vijfde. pen. Behalve het trio DFS-spe- lers heeft ook Wilko Hanzen van de kakelverse vierdeklasser Bruse Boys moeten afzeggen. Hanzen kan vanwege zijn werk niet op tijd op het voetbalveld in Oosterland zijn, waar het duel morgenavond vanaf 19.00 uur wordt gespeeld. De enige mogelijke vervanger is Zierik- zee-spits Thomas Vos, maar van avond wordt pas duidelijk of hij voldoende hersteld is van een ge broken neus die hij opliep in het laatste competitieduel met RCS. De tegenstander in het seizoens- slot van de Schouwen-Duive- landse selectie is het tweede team van eredivisieclub RBC Roosendaal. Dit Jong RBC sloot het seizoen vorige week maan dag al af met een 3-2-zege op Jong Eindhoven. Dat was pas de vierde seizoenszege voor Jong RBC, dat op tiende plaats eindig de in de eerste divisie B. Aan voerder van de ploeg is Brue- naar Corné Schilperoort, die voor volgend seizoen de over stap naar Kloetinge heeft aange kondigd. Onder 23 jaar De eilandelijke selectie onder 23 jaar sluit volgende week het sei zoen af met een uitwedstrijd te gen de A-junioren van Sparta, dat uitkomt in de hoogste A-competitie van Nederland. SKNWK is met drie spelers hof leverancier voor de beloftes, die gecoacht worden door Leen Kos ter; vijf clubs leveren twee spe lers. Het duel in Rotterdam be gint om 19.30 uur. Selectie Schouwen-Duiveland: Mare Giljam, Arjan Stoutjesdijk (Bruse Boys), Leander Rouw (DFS), Fred van de Helm (Dreischor), Ronald Zwager. Lex Zwang, Wilmar vd. Zande (Duive- land), Leon de Bruine, Maarten Padmos (SKNWK), Jamo Vermeu len, Barry Hage, Elmar Verhage, Serge Berrevoets, Niels Lodewijk (Zierikzee), Martin Kiesenberg (ZSC'62). Trainer/coach: Cees Ha- gesteijn Elftalleider: Peter Goede- gebuure. Verzorger: Mart Hanzen. Assistent-scheidsrechter: Harold Kesteloo. Selectie Schouwen-Duiveland On der 23: Frank Kristelijn, Ivo Fon- teine (Brouivershaven), Marco Ket ting (Bruse Boys), Leander Rouw (DFS), Barry Steenpoorte, Dennie le Comte (Duiveland), Kim van Veen (Mevo), John Berrevoets, Maarten Kempen (Ren'esse), Gert- jan Tierie, Johan Padmos. Christi- aan van Vossen (SKNWK), Elmar de Kok (WIK'57), Benjamin Ver west, Rutger Kooman (Zierikzee), Mïchiel van de Hoek, Sebastiaan Vaane (ZSC'62). Trainer/coach: Renate Slootmaker zorgde voor een belangrijk punt voor haar club Duiveland tegen Vleutemeren. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De tennissers van Duiveland vonden hun Water loo tegen het bezoekende Oud-Beijerland. Zierikzee ein digde op een teleurstellend ge lijkspel, daar waar de winst voor het grijpen lag. De beide vrouwen-viertallen van voor gaande clubs wonnen allebei met 4-2. Duiveland - Oud-Beijerland 1-5: Het gevoel dat vooraf reeds heerste bij de tennissers van Duiveland werd bewaarheid. De ontmoeting met het sterke Oud-Beijerland werd kansloos verloren. René van Dijk wist als enige de eer te redden voor de Nieuwerkerkers. Hij won zijn single in twee sets met 6-2, 6-2. Zierikzee - Drive 3-3: Hoewel het Zierikzeese drietal niet ver loor, overheerste achteraf toch de teleurstelling. „In de enkels hebben we het helaas laten lig gen. Zo werd ik zelf bijvoor beeld finaal van de baan gesla gen. Dat deed erg veel pijn", an- lyseerde captain Daan Ruiten beek na afloop. Martijn van Grunsven en Robin Meertens de den het beter en wonnen wel. Vrouwen Zierikzee - Seghwaert 4-2: Het vrouwen-viertal van Zierikzee verdedigde in een directe con frontatie met de nummer twee met succes de koppositie. Inval ster Andrea Marteijn, die de ge blesseerde Chantal van Schel ven verving, verloor haar single. Evenals captain Marleen de Vlie ger. Het duo Verschoore/De Vlie- Leen Koster. Elftalleider: Rinus Koojnan. Verzorger: Mart Hanzen. Assistent-scheidsrechter: Ad Kom- ger kreeg het deze keer niet ca deau. Na twee spannende sets smaakte de winst zodoende ui termate zoet: 6-4. 7-6. Vleutemeren - Duiveland 2-4: De vrouwen van Duiveland de den in Utrecht, tegen de num mer twee Vleutemeren, goede za ken. Angela Kouwenberg ver loor kansloos tegen een veel ho ger uitkomende speelster. Ook Monique Deurloo moest haar meerdere erkennen in de Utrechtse opponent. Renate Slootmaker zette een puike driesetter in winst om. 's-HEERENHOEK - Voor de vierde keer op rij speelde^ trijzen nacompetitie. Evenzovaak werd promotie riietL reikt. Gisteren in het thuisduel met Uno Animo wasj uitschakeling onnodig. Na een 1-2-stand na negentig^ nuten werden strafschoppen Patrijzen fataal. De Zeem en, die vorige week in Loon op Zand nog met 1-0 wor^ waren bijna vijf kwartier lang de meerdere en kwame; de 60e minuut terecht op een 1-0-voorsprong. Maariniï laatste kwartier sloegen de Brabanders tweemaal toefó Jurn Raaijmakers en Paul Nouwens) en beslisten ookj serie pingels in hun voordeel. Daardoor zit het seizoen voor Patrijzen op en is Zierikzee volgend seizoen de eni Zeeuwse zondag-tweedeklasser. Want ook Breskenssne; velde na strafschoppen. Tegenstander Madese Boys nivij leerde de eerdere 4-2-nederlaag met een 3-1-zege. i ZIERIKZEE - De driebanders van 3BSD sloten eenmsr jaar in stijl af met een 7-1-nederlaag bij DLF/Gev^ Van een feeststemming was bij 3BSD daarom geensprj ke. De nederlaag liet aan duidelijkheid niets te wensg over en de toekomst ziet er niet rooskleurig uit, Nogal; is niet duidelijk of er voldoende verstei'king komtom's team op de been te houden. Het duel in Rotterdam was er een om snel te vergeten.,' han Flikweert kreeg een oorwassing van Zeeman, 3jj in 31 beurten (1.129 voor de thuisspeler). Martin Capë moest de eer laten aan Elsinga. In 43 beurten wask over: 35-27. Een waardig afscheid van de wedstrijdlal werd het'wel voor Capelle met 0.627 als moyenne. De dramatiek zat vooral in de laatste twee partijen, Flikweert en tegenstander Boers kwamen niet los. Net van elkaar, noch van een lamlendig gevoel. Na a monsterpartij van 95 beurten stonden de heren nogste* gelijk: 30-30. Jan Eickenboom verbruikte weliswaar* minder beurten, maar kon voor 3BSD niets vreugden toevoegen aan een als een nachtkaars uitgaand seize 24-30 na 81 omgangen. GOES - Domburg beeft zich geplaatst voor de tweedertc de van de nacompetitie. De zondag-vierdeklasser won rige week bij Odio met 3-0 en haalde in het tweede c; hard uit: 6-0, met twee goals van zowel Wilco van Eijj ren als Ko Brand. Ook Ria W is een ronde verder ondais de 2-0-nederlaag bij IiSC'28. Het eerste duel eindigdein mers in 4-0 voor Ria W. Voor Zeeland Sport zit het k zoen erop na de 5-1-nederlaag bij Meto. KRUININGEN - Lange tijd zag het ernaar uit date: wielerjaar geen districtskampioenschap tijdrijden gek den zou worden. Organisaties stonden niet te dringena de titelstrijd op te zetten. Inmiddels heeft het districtt* sloten om zelf de organisatie ter hand te nemen. Het kar pioenschap wordt dinsdagavond 25 mei in Kruining verreden. Het kampioenschap werd jaren achtereen Nieuwdorp gehouden. Ook toen bleek er weinig interes van de zijde van de organisatoren te zijn om het tijdr kampioenschap binnen te halen. De belangrijkste red daarvoor was dat met name.de belangstelling van de eliï renners minimaal was. door Frits Bakker GOES - Hé, da's ook toevallig zeg. Joop Nicodem vertelt tij dens een avondje biljarten met vrienden over de tijd dat hij zelf op een colakistje moest staan om zijn eerste caramboles te ma ken. „Weet je van wie ik heb le ren biljarten? Van Piet van der Pol, de beste biljarter die Neder land in die jaren had." David Luteijn (van Delta) rea geert verrast. ..Da's ook toeva- lig", roept hij vanachter het bil- jart. „Ik heb tijdens mijn studen tentijd in Wageningen ook les van Piet van der Pol gehad. Hij was een specialist in klein spel en heeft mij de kneepjes van de serie geleerd." Joop Nicodem heeft het met de kennis uit zijn jonge jaren rede lijk ver geschopt. In de beginja ren van het Goese driebanden team (toen onder de naam Arpa Shipping, nu Delta/Ocken burgh) was hij een van de biljar ters die de promotie naar de ere divisie realiseerden. Dat was nog in het biljartcentrum van Jan Jacobs in Rilland-Bath. Moyenne David Luteijn, die als wielerlief- hebber ook vele bezoekjes aan de Tour bracht, is blijven steken op een moyenne van tegen de tien in het libre. „Ik heb het nu weer opgepakt, maar het valt nog tegen om mijn oude niveau te halen." De oprichter/speler en de hoofdsponsor van Delta/ Ockenburgh, dat deze week de halve finale van de play-offs om het landskampioenschap speelt, volgen de wedstrijden op de voet. Ze hebben dezelfde filoso fie over het aantrekken van spe lers. Joop Nicodem: „We hebben nooit de middelen gehad om top- spelers overal vandaan te ha len." David Luteijn: „Ik voel er ook niets voor om buitenlandse spe lers voor één wedstrijd in te vlie gen, zoals ze dat doen met Saygi- ner, Sanchez en Zanetti. Het team dat er nu staat in Goes is een vriendenploeg. De spelers gaan voor elkaar door het vuur. Dat willen we zo houden." Delta heeft het team vorig jaar gered van een vroege dood. „We waren heel hard op zoek naar een hoofdsponsor", bekent Joop Nicodem, „want ook zonder du re spelers is er veel geld nodig om in de eredivisie te spelen." David Luteijn: „Delta wil op de landelijke markt wel wat meer naamsbekendheid krijgen, maar dat blijven we wel vanuit de Zeeuwse basis doen. Het drie bandenteam uit Goes is bij uit stek geschikt. Biljarten is de eni ge sport die in Zeeland op topni veau wordt bedreven." Biljarters van Delta/Ockenburgh in play-offs tegen Ceulemans en Caudron door Frits Bakker GOES - Het lachje van Ray mond Nicodem sloeg om in een zuinige grijns. Op het biljart waar Jean Paul de Bruijn don derdagmiddag de play-offs om de landstitel moet openen, speel de zich een aardig schouwspel GOES - Jean Paul de Bruijn en Henk Habraken openen donder dag in de thuiswedstrijd van Delta/Ockenburgh tegen Crystal Kelly de halve finale van de play-offs. De Hulstenaar De Bruijn speelt op biljart 1 tegen de nationale kampioen Frans van Kuijk. Henk Habraken treft op het an dere biljart de grootmeester Ray mond Ceulemans. Die partijen beginnen om 17.00 uur en gaan over vijftig caram boles. De tijdklok loopt mee, want ook in deze play-offs krij gen de spelers maar vijftig se conden tijd om af te stoten. De tweede sessie gaat tussen Ro land Forthomme van Ocken burgh en Fréderic Caudron, die zondag in Sevilla nog een toer nooi voor de wereldbeker op zijn naam schreef. Martin Spoor- mans treedt op het andere bil jart aan tegen Raimond Burg man. De winnaar van een partij krijgt twee matchpunten. De eindsco- re gaat mee naar de return, die vrijdag in Waalwijk wordt ge speeld. De winnaar over twee ontmoetingen speelt de finale om de landstitel tegen de win naar van de tweekamp tussen Von Wonmm, af. Rinus Karelse, de dierenarts uit Goes, die zijn wekelijkse bil jartavondje had, zette een piep jong hondje op het groene laken en keek triomfantelijk rond. „Mooi hè, zo'n klein ding", glun derde hij, terwijl hij zijn grove vingers over het beestje liet gaan. Raymond Nicodem keek ver schrikt op. „Het zal toch maar gebeuren dat hij zijn poot even oplicht...", gruwelde hij. Maar gelukkig bleef het biljart droog en werd de voorbereiding op de belangrijkste wedstrijd van het jaar niet verstoord. Donderdag en vrijdag treffen Delta/Ockenburgh en Crystal Kelly (met Fréderic Caudron en Raymond Ceulemans) elkaar in een dubbele ontmoeting. Thuis in Goes (donderdag, 17.00 uur) en uit in Waalwijk (vrijdag, 17.00 uur). De inzet van de twee kamp is een plaats in de finale. Het moet een zinderend slot wor den van wat toch al een topjaar is. In Goese kringen worden de vier thuisspelers reële winstkan sen toegedacht, want Ocken burgh speelde de laatste weken van de competitie uitzonderlijk sterk. De Belg Roland Forthomme won dit jaar van de beste biljar ters van de wereld, Jean Paul de Bruijn heeft zich weer iets ver der ontwikkeld en voor de routi nier Martin Spoormans heeft geen enkele discipline van het biljarten nog geheimen. Het drie bandenteam uit Goes, met Henk Habraken als vierde man, is stap voor stap opgeklommen naar de topvier van de eredivi sie. De kwalificatie voor de play-offs is de kroon op het werk van twee Zeeuwse biljart pioniers. Joop Nicodem en zijn De vier biljarters van Ockenburgh, die het donderdag in de halve finale van het landskampioenschap opnemen tegen het team van Crystal Kelly. Vlnr: Martin Spoormans, Henk Habraken, Jean Paul de Bruijn en Roland Forthomme. foto Dirk-Jan Gjeltema de Brasserie Ockenburgh, zijn .de grondleggers van het team dat nu voor het eerst meestrijdt met de beste ploegen uit de ere divisie. Raymond: „We hebben in al de jaren dat we in de eredi visie spelen nooit dure spelers aangetrokken, maar met team geest kom je heel ver." Harbour Jazzclub De historie van het team gaat ver terug in de tijd. Joop Nico dem (geboren in 1939) groeide op in Rotterdam en speelde daar als kleine jongen onder meer met Herman Popeyus, Piet van der Pol en Bert Tegelaar. Hij was lid van de vermaarde club Engels, die zijn thuishonk had Groot Weena, in de dancing Cen traal in Rotterdam Zuid en in de zaal naast de Harbour Jazzclub. Raymond Nicodem: „Mijn vader kwam in 1972 in Restaurant Ockenburgh en reisde in de ja ren daarna nog op en neer naar Rotterdam. Hij bleef lid van de club en ik ging er in mijn jonge jaren ook spelen. Het niveau van het driebanden lag nog niet zo hoog. Joop Baay werd in die tijd kampioen van Nederland met 0.600 moyenne en mocht naar het WK in Argentinië. Mar tin Spoormans was een van de eerste buitenlandse spelers die ze daar aantrokken." De. Belgische all rounder, die ook snooker, pool en kegelbil- trouw gebleven. Ook toen Joop en Raymond Nicodem in 1992 een team vormden om bij Jan Ja cobs in Rilland-Bath te gaan spelen. Het viertal, met Martin Spoormans, Ron Schumann en vader en zoon Nicodem, kwam de eerste twee jaar uit in de klas se onder de eredivisie. Raymond: „Toen we in 1995 pro moveerden, waren we eigenlijk nog niet sterk genoeg. Aan het eind van de competitie stonden we op een degradatieplaats. We hadden het geluk dat het team van Dick Jaspers over de kop ging. Die plaats mochten wij in nemen. We hebben na dat jaar Roland Forthomme aangetrok ken en vanaf dat moment wer- ter." De verhuizing naar Brasse rie Ockenburgh, waar in 1998 een nieuwe zaal aan het restau rant werd gebouwd, was een nieuwe stap in de ontwikkeling van het team. Raymond: „Het eerste halfjaar van de competi tie konden we nog geen thuis wedstrijden spelen, maar op 2 ja nuari 1999 was de eerste offi ciële wedstrijd voor eig+en pu bliek. Dat was een historisch moment. Dick Jaspers stond die dag met zijn team voor de deur van onze nieuwe biljartarena. Het zat bomvol en sinds die dag is het alleen maar mooier gewor den." Het team is de laatste jaren op twee plaatsen gewijzigd. Roland Forthomme en Martin Spoor mans zijn de oudgedienden. John Tijssens vertrok twee jaar geleden en Ron Schumann ver blijft vanwege zijn werk twee honderd dagen per jaar in het buitenland. De transfer die al heel lang op de wensenlijst van Ockenburgh stond, werd vorig jaar eindelijk rondgemaakt. Jean Paul de Bruijn, de enige topspeler uit Zeeland, werd on der impuls van de hoofdsponsor naar Goes gehaald. En met Henk Habraken, de koning van de losband, werd er nog een ster ke vierde man bijgehaald. Het resultaat werd direct zichtbaar. Delta Ockenburgh plaatste zich dit jaar voor de bekerfinale in Egmond aan Zee en haalde in de laatste competitiewedstrijd de play-offs door een 6-2-over- winning op Crystal Kelly. Dat team, met Fréderic Caudron, Raymond Ceulemans, Frans van Kuijk en Raymond Burgman, is donderdag en vrijdag ook de te genstander in de halve finale. De Goese biljartzaal zal donder dag te klein zijn om alle suppor ters een plaats in de arena aan Jakarta. Uber Cup, WK vrouwen teams. Groep W, tweede wedstrijd: Nederland - China 0-5 De Wit - Gong 11-13 5-11. Meulendijks - Zhou 5-11 13-10 5-11. Beenhakker - Xie 2-11 2-11, Van Dooremalen/Krab - Yang/Huang 0-15 2-15, De Wit/Beenhakker - Wei Zhao 1-15 3-15. Eindstand: 1. China 2-4 (10-0), Neder land 2-2 (3-7), 3. Indonesië 2-8. Neder land naar tussenronde. Westdorpe. Poolbond Kanaalzone. Bekerfinale: ZVS All Stars-High Aces 4-3. Lucky Day 3398: 1-11-13-14 17-21-24 32-34-38-40-45-47-48-50-54-62-63-70-76 (onder voorbehoud). Districtscompetitie. Mannen. Hoofdklasse: Yerseke-SJEF 0-6, Schel- de-Sluiskil 3-3, Smash-Westerschou- wen 5-1, Vogelvlucht-Zierikzee 5-1. Eer ste klasse 2: Animo-Drive 3-3, Jac. Van Beieren-Domburg 3-3, Kapel- le-ASOC 4-2, Schelde-Smash 3-3. Eer ste klasse 3: Bruten-Vrouwenpolder 4-2, Hulster Ambacht-Kruinïngen 4-2, Game'78-Bongerd 2-4, Souburg-de Bos- kreek 5-1. Hoofdklasse 35+: De kreek-Tiola 6-0, Sluis-Halve Maantje 1-5, Schelde-SJEF 4-2, Gravel- steps-MLTC 4-2. Standen. Hoofdklasse: Smash 6-28(kampioen), de Schelde 6-22, Sluis kil 6-18, Vogelvlucht 6-18, Zierikzee 6-18, Westerschouwen 6-17, SJEF 6-16, Yerseke 6-7(degradeert). Eerste klasse 2: Animo 6-25, Drive 6-21, Domburg 6-20, Jac. Van Beieren 6-20, Schelde 2 6-17, Smash 2 6-17, Kapelle 6-12, ASOC 6-12. Eerste klasse 3: Souburg 6-25, Game'78 6-22, Hulster Ambacht 6-20, Bongerd 6-19, Bruten 6-18, Vrouwenpol der 6-18, Kruiningen 6-16, De Boskreek 6-6(degradeert). Hoofdklasse 35+: Halve Maantje 6-28, de Boskreek 6-25, MLTC 6-22, de Schelde 6-19, Gravel- steps 6-14, SJEF 6-14, Sluis 6-12, Tiola 6-10. Landelijke competitie. Mannen. Tweede klasse: DTB-SJEF 4-2, De Hoek-Binnenmaas 0-6, Barendrecht-Hal- ve Maantje 3-3, MLTV-Hartel 3-3. Ge mengd. Tweede klasse: Oud Beyer- land-Leimonias 4-4, Berkenrode-Victo- ria 2-6, Tie Breakers-Schelde 7-1, Dash-Delftse Tb 7-1. Derde klasse 19: Souburg-Holy 1-5, Dekker Tennis-OTC 1-7, Halfweg-Dash 1-7, Roosendaal-Be Quick 6-2. Derde klasse 21: Thor-BLTV 3-5, Markant-MLTC 1-7, Vic- toria-Mattenkloppers 4-4 Vierde klas se 39: Souburg-MLTC 1-7, Tiola-Ga- me'78 3-5, DOS-De Zoom 3-5, Schel- de-Halve Maantje 3-5. Vierde klasse 45: Etten-Halsteren 4-4, Tiola-Binnen- maas 7-1, Roosendaal-Lobbelaer 5-3, Be Quick-Oudenbosch 2-6. Vijfde klas se 69: MLTC-Kapelle 3-5, Philten-Ludo et Emergo 7-1, Animo-Hulster Ambacht 6-2, Axel-DOS 4-4. Standen. Mannen. Tweede klasse: Binnenmaas 5-23, DTB 5-20, Hartel 5-15, Barendrecht 5-16, MLTV 5-14, SJEF 5-13, Halve Maantje 5-10, De Hoek 5-9. Gemengd. Tweede klasse: Dash 5-29, Victoria 5-29, Tie Breakers 5-25. Leimonias 5-21, Oud Beyerland 5-18, Berkenrode 5-14, Schelde 5-11, Delftse 5-11. Derde klasse 19: OTC 5-27, Roosendaal 5-24, Holy 5-24, Dash 5-21, Souburg 5-15, Dekker Tennis 5-17, Be Quick 5-17, Halfweg 5-3 Derde klasse 21: MLTC 5-27, Mattenkloppers 4-22, Victoria 4-18, BLTV 4-16, Thor 4-19, Lob- belaer 4-9, Markant 5-7 Vierde klasse 39: De Zoom 5-23, MLTC 5-29, Ga me'78 5-23, Halve Maantje 5-23, DOS 5-18, Tiola 5-17, Souburg 5-14, Schelde 5-8. Vierde klasse 45: Ellen 5-32, Hal steren 5-31, Roosendaal 5-24, Lobbe- laer 5-28, Oudenbosch 5-20, Tiola 5-13, Be Quick 5-8, Binnenmaas 5-4. Vijfde klacc» fiQ- Philton R-3R Kanollo R-93 MLTC 5-20, DOS 5-19, Animo 5-16,h. ter Ambacht 5-17, Ludo et Emergo? Axel 5-12. tmnmwmmm Genua. Ronde van Italië. Derden pe (Novi Ligure-Pontremoli):1 go (Ita) 184 km in 4.37.08, 2. M (Aus), 3. Moreni (Ita), 4. AstarloaiSs 5. Mazzoleni (Ita), 6. TrampuschILi 7. Rebellin (Ita), 8. Garzelli (Ita),9 Grande (Ita), 10. Popovych (0ek),i Vierhouten, 137. Van Velzen Alf meen klassement: 1. McGee,2 vych 0.32, 3. Trampusch 0.36,4.0.? go 0.37, 5. Moreni 0.39, 6. CiomOt; Rebellin, Pospyeyev, Simom 0.4". Pellizotti 0.48, 63. Vierhouten 3.46,U Jan van Velzen 11.41. Hemmingen. Vredeskoers. Dis etappe (Hemmingen-Halberstai 1. Siedler (Dui) 144 km in 3:11.26,2? bel (Dui), 3. Kiendys (Pol), 4. Kolote (Rus), 5. Commesso (Ita), 6.Castiesïi (Spa). Algemeen klassement: Wackernagel, 2. Kohut 3.00, 3. Kie»:> 16.00,4. Thijs 17.00, 5. Giunti 19.00, Havelte. Mountainbike. Kidsc Topcompetitie. Cat. 4: 4. v.d. Berge (Goes), 6. Jacob de Roe zelinge). Cat. 3: 6. Johan Oosir- (Vlissïngen). Cat. 2: 1. Thomas Ok huis (Vlissingen). Cat. 1:14. Jord»<- Berge (Goes). Santander. WK Yngling. Stand w race: 1. Ferris (NZe), 2. P3lludanll>: 3. Schumann (Dui), 7. Hin/Zuideits Buis, 28. Thies/Bes/De Jong. Madrid. EK, finales. Mannen 4W vrij: 1. Brembilla (Ita) 3.49.14, 2. Pr* kov (Rus) 3.49,51, 3. Coman 3.49,52, 4. Carstensen (Den) 3.50,32 Rosolino (Ita) 3.50,92, 6. Mar.gr, (Gri) 3.52,74, 7. Fesenko (Oek) 352. 8. Wildeboer (Spa) 3.53,47. 4x100 vrij: 1. Italië 3,15,66, 2. Rusland 3,IJ 3. Frankrijk 3.18,10, 4. Zweden 3.I9S 5. Oekraïne 3.20,56, 6. Grieken^ 3.21,26, 7. Litouwen 3.21,32,8. Sta* 3.21,74. 50 vlinder, geplaatst voore nale: Hard (Fin) 24,06, Breus IM 24,10, Serdinov (Oek) 24,24, KoroK® (Rus) 24,30, Holst (Ned) 24,31. Gsj (Hon) 24,36, Andkjaer (Den) 24,39.3 vortsov (Rus) 24,45. Vrouwen. 400 m wissel: 1. Klota va (Oek) 4.38,52, 2. Risztov (W 4.40,34, 3. Klinar (Slv) 4.46,05, 4. bos (Hon) 4.48,13, 5. Caslaru 4.49,37, 6. Martinova (Rus) 4.51,27,7.» lippi (Ita) 4.51,50, 8. AngelopouloulU 4.53,98. 4x100 m vrij: 1. Frarfl 3.40,67, 2. Nederland (Groot, Döü Kosten, Veldhuis) 3.41,39, 3. Zw«3 3.43,54, 4. Wit-Rusland 3.43.92,5 3.45,72, 6 Spanje 3.46,71, 7 Denen ken 3.46,77, 8. Zwitserland 3.50, vlinder, geplaatst voor finale: !•-■ vcova (Slw) 26,83, Soetiagoema kj 27,06, Draxler (Oos) 27,11, Poptsj* (WRu) 27,12, Groot (Ned) 27,12, W sen (Den) 27,25, San Juan (Spa) ZW Borochovski (Isr) 27,32. i dinsdag Atletiek 18, is A, B1 Avondbaancircuit. Aanvang, uur. Eerste wedstrijd voor het Zee avondbaancircuit. Tevens ZeetnW^ pioensQhap op de 100m en pen voor mannen en jongens 100m, verspringen en discus voor vrouwen en meisjes A, B- sportpark Bannink te Zierikzee. Voetbal HW2*w

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34