Tennisteam MLTC gaat voor de titel PZC Topjaar krijgt nog een spectaculair slot Jos Krijger neemt revanche De Meulmeester pakt finaleplaats Biljarten op een colakistje Bevelanders dicht bij tweede ronde Na ruime zege op Markant Net geen plaats op podium voor Ramon Kuipers Partijen play-offs Districtskampioenschap tijdrijden gaat door uitslagen Judosucces in Schiedam Minderhoud finisht voor Van G runs ven agenda iV^MïWFiÉr dinsdag 11 mei 2004 wb If door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE- Het gemengde team van MLTC gaat voor het kampioenschap in de derde klas se van de landelijke competitie. De Middelburgers wonnen zelf met 7-1 van Markant en houden daardoor met nog twee wedstrij den te spelen nog volop kans op de titel. In de tweede klasse verloor Sou burg met 5-1 van Holv. De reste rende wedstrijden worden in dien nodig gespeeld als Lucien- ne van den Broek weer beschik baar is. Zij speelde afgelopen week het WK voor veteranen in het Turkse Antalya. AMSTERDAM - Ramon Kui pers is op het Nederlands kam pioenschap karten voor junio ren net naast het podium beland in de klasse lOOcc. In Amster dam eindigde de Middelburger op de vierde plaats. In de eerste kwalificatieheat rea liseerde Kuipers de elfde tijd en in de tweede heat kwam hij als negende over de finish. Tijdens de zogenoemde pré-finale start te hij daardoor vanaf de negen de plaats en hij wist uiteindelijk als zesde te eindigen. Vanaf die positie vertrok hij ook in de finale, waarin hij drie op ponenten wist in te halen. Het gat naar de nummer één en twee bleek te groot, waardoor Ramon Kuipers als derde eindigde. In het dagklassement werd hij daardoor vierde. door Frits Bakker GOES - Hé, da's ook toevallig zeg. Joop Nicodem vertelt tij dens een avondje biljarten met vrienden over de tijd dat hij zelf op een colakistje moest staan om zijn eerste caramboles te ma ken. „Weet je van wie ik heb le ren biljarten? Van Piet van der Pol, de beste biljarter die Neder land in die jaren had." David Luteijn (van Delta) rea geert verrast. „Da's ook toeva- lig", roept hij vanachter het bil- Derde klasse. Souburg-Holy 1-5: Het zat Souburg zeker niet mee in deze belangrijke wed strijd tegen Holy. Lucienne van den Broek ontbrak en tot over maat van ramp bleek dat Ray mond Barten niet kon spelen om dat hij door zijn rug was ge gaan. Souburg moest daardoor drie punten meegeven aan Holv. Alleen Gareth Lau en Emerance van Wingen snoepten de bezoe kers een punt af in het gemengd dubbel. VE: Ingrid Weegels-N. van Uitert 1-6 6-7. ME: Raymond Barten-K. Jelsma opgave, Gareth Lau-M. van de Waal 5-7 6-1 5-7. MD: Barten/Lau-Jelsma/ Van de Waal opgave. GD: Lau/Van Wingen- Jelsma/Zandbergen 2-6 6-4 7-6, Barten/Weegels-Van de Waal/Van Houten opgave. Markant-MLTC 1-7: De Middel burgse equipe lijkt niet meer te stuiten en zal in de komende twee wedstrijden zeker een gooi doen naar het kampioenschap. Coach Frank van Hoof mag trots zijn op zijn team, want de wedstrijden werden op één na al lemaal zeer overtuigend gewon nen. Alleen in het gemengd dub bel van Huis in 't Veld/Dijkstra moesten de bezoekers het onder spit delven tegen Hooghoudt/ Jansen (6-4 6-3). Voor MLTC werden in de enkelpartijen de punten verdiend door Kim Dijkstra, Saskia Oranje, Dimiti- ri van Hoof en Thijs Slagboom. VE: E. Hooghoudt-Kim Dijkstra 4-6 3-6, E. Schillemans-Saskia Oranje 4-6 6-2 5-7. ME: M. Bou- man-Dimitri van Hoof 3-6 4-6, M. Redelijk-Thijs Slagboom 2-6 2-6. VD: Schillemans/Hooghoudt-Dijk- stra/Atoon 3-6 6-4 5-7. MD: Jansen/Bouman-Huis in 't Veld/ Slagbooni 2-6 6-7. GD: Schille- mans/Bouman- Van Hoof/Oranje 2-6 0-6, Hooghoudt/Jansen-Huis in 't Veld/Dijkstra 6-4 6-3. door Janny Vermeule VUGHT - Op de route naar het Nederlands kampioenschap turnen voor vrouwen op na tionaal niveau was het Brabantse Vught het laatste tussenstation. Verdeeld over zes leef tijdscategorieën streden ruim tweehonderd turnsters voor een finaleplaats. Twaalf turn sters uit Zeeland waren tot deze halve fina les doorgedrongen. In de categorie senioren opende Wendy de Meulmeester van TSZ/VTV Vlissingen haar wedstrijd met een brugoefening die 9.000 punten opleverde. Met dit resultaat pakte ze de vierde plaats op dit onderdeel. Voor haar balkoefening met een uitgangswaarde van 9.700 punten resteerde na aftrek van wat schoonheidsfoutjes 8.800 punten, waar na ze 8.500 scoorde op vloer. Met 8.600 pun ten voor sprong sloot ze haar meerkamp af en kwam met een totaal van 34.700 punten uit op de vijfde plaats. Dat bleek ruim schoots voldoende voor een plaats in de fina le. Bij de junioren was ook Ramona Hibels (TSZ/VTV) goed op dreef. Hibels opende op balk met 8.000 punten. Haar vloeroefening leverde 8.267 punten op, gevolgd door een spong van 7.950. Op haar favoriete onder deel, de brug, pakte ze 8.267 punten en kwam met een totaal van 32.483 punten op de vijfde plaats terecht. TSZ/VTV-tumster Danique Thielen was in de categorie pupil len 1 goed op dreef. Thielen opende met 8.467 punten op brug, gevolgd door een balkoefening van 8.567. Haar vloeroefening leverde 7.917 punten op en met een sprong van 8.750 punten eindigde ze haai- meer kamp op de zevende plaats. Melissa Scher- penisse van TCZWN/WIK Sint Annaland werd eveneens zevende, maar dan bij de al lerjongste deelneemsters op het landelijke toneel, de instappers. Ze kwam tot een to taal van 35.008 punten en daarmee was haar ticket voor de finale veiliggesteld. door Henk de Winter VALKENSWAARD - Jos Krijger heeft met een overwinning in de tweede wedstrijd om het NK rallyracing revanche genomen voor zijn misstap in de eerste NK-race. De uit Wolphaartsdijk afkomstige crosser reed in zijn Opel Corsa op het Eurocircuit in Val- kenswaard onbedreigd naar de winst in de Super 1600-klasse. Krijger nam vanaf de start onmiddellijk de leiding in de race en bouwde zijn voor sprong in het verloop van de wedstrijd steeds verder uit. Vanuit het niets schoot de Wolphaartsdijkenaar door deze zege naar de vijfde plaats in de tussenstand om het Ne derlands kampioenschap rallyracing. Eén plaats voor herr\ in die tussenstand staat de uit Zuiddorpe afkomstige Peter van de We- ge, die in een Toyota Yaris rijdt. Van de We- ge kwam als zevende over de streep. Bij de tweewiel aangedreven Supercars reed Michel Kolijn uit Zaamslag naar een ze vende plaats. Kolijn (Opel Corsa) scoorde op het Eurocircuit zijn eerste punten voor jart. „Ik heb tijdens mijn studen tentijd in Wageningen ook les van Piet van der Pol gehad. Hij was een specialist in klein spel en heeft mij de kneepjes van de serie geleerd." Joop Nicodem heeft het met de kennis uit zijn jonge jaren rede lijk ver geschopt. In de beginja ren van het Goese driebanden team (toen onder de naam Arpa Shipping, nu Delta/Ocken burgh) was hij een van de biljar ters die de promotie naar de ere divisie realiseerden. Dat was. nog in het biljartcentrum van Jan Jacobs in Rilland-Bath. Moyenne David Luteijn, die als wielerlief- hebber ook vele bezoekjes aan de Tour bracht, is blijven steken op een moyenne van tegen de tien in het libre. „Ik heb het nu weer opgepakt, maar het valt nog tegen om mijn oude niveau te halen." De oprichter/speler en de hoofdsponsor van Delta/ Ockenburgh, dat deze week de halve finale van de play-offs om het landskampioenschap speelt, volgen de wedstrijden op de voet. Ze hebben dezelfde filoso fie over het aantrekken van spe lers. Joop Nicodem: „We hebben nooit de middelen gehad om top- spelers overal vandaan te ha len." David Luteijn: „Ik voel er ook niets voor om buitenlandse spe lers voor één wedstrijd in te vlie gen, zoals ze dat doen met Saygi- ner, Sanchez en Zanetti. Het team dat er nu staat in Goes is een vriendenploeg. De spelers gaan voor elkaar door het vuur. Dat willen we zo houden." Biljarters van Delta/Ockenburgh in play-offs tegen Ceulemans en Caudron door Frits Bakker GOES - Het lachje van Ray mond Nicodem sloeg om in een zuinige grijns. Op het biljart waar Jean Paul de Bruijn don derdagmiddag de play-offs om de landstitel moet openen, speel de zich een aardig schouwspel GOES - Jean Paul de Bruijn en Henk Habraken openen donder dag in de thuiswedstrijd van Delta/Ockenburgh legen Crystal Kelly de halve finale van de play-offs. De Hulstenaar De Bruijn speelt op biljart 1 tegen de nationale kampioen Frans van Kuijk. Henk Habraken treft op het an dere biljart de grootmeester Ray mond Ceulemans. Die partijen beginnen om 17.00 uur en gaan over vijftig caram boles. De tijdklok loopt mee. want ook in deze play-offs krij gen de spelers maar vijftig se conden tijd om af te stoten. De tweede sessie gaat tussen Ro land Forthomme van Ocken burgh en Fréderic Caudron, die zondag in Sevilla nog een toer nooi voor de wereldbeker op zijn naam schreef. Martin Spoor- mans treedt op het andere bil jart aan tegen Raimond Burg man. De winnaar van een partij krijgt twee matchpunten. De eindsco- re gaat mee naar de return, die vrijdag in Waalwijk wordt ge speeld. De winnaar over twee ontmoetingen speelt de finale om de landstitel tegen de win naar van de tweekamp tussen Twentevisie en Van Wanrooy. af. Rinus Karelse, de dierenarts uit Goes, die zijn wekelijkse bil jartavondje had, zette een piep jong hondje op het groene laken en keek triomfantelijk rond. „Mooi hè, zo'n klein ding", glun derde hij. terwijl hij zijn grove vingers over het beestje liet gaan. Raymond Nicodem keek ver schrikt op. „Het zal toch maar gebeuren dat hij zijn poot even oplicht...", gruwelde hij. Maar gelukkig bleef het biljart droog en werd de voorbereiding op de belangrijkste wedstrijd van het jaar niet verstoord. Donderdag en vrijdag treffen Delta/Ockenburgh en Crystal Kelly (met Fréderic Caudron en Raymond Ceulemans) elkaar in een dubbele ontmoeting. Thuis in Goes (donderdag, 17.00 uur) en uit in Waalwijk (vrijdag, 17.00 uur). De inzet van de twee kamp is een plaats in de finale. Het moet een zinderend slot wor den van wat toch al een topjaar is. In Goese kringen worden de vier thuisspelers reële winstkan sen toegedacht, want Ocken burgh speelde de laatste weken van de competitie uitzonderlijk sterk. De Belg Roland Forthomme won dit jaar van de beste biljar ters van de wereld, Jean Paul de Bruijn heeft zich weer iets ver der ontwikkeld en voor de routi nier Martin Spoormans heeft geen enkele discipline van het biljarten nog geheimen. Het drie bandenteam uit Goes, met Henk Habraken als vierde man, is stap voor stap opgeklommen naar de topvier van de eredivi sie. De kwalificatie voor de play-offs is de kroon op het werk van twee Zeeuwse biljart pioniers. Joop Nicodem en zijn zoon Raymond, eigenaars van De vier biljarters van Ockenburgh, die het donderdag in de halve finale van het landskampioenschap opnemen tegen het team van Crystal Kelly. Vlnr: Martin Spoormans, Henk Habraken, Jean Paul de Bruijn en Roland Forthomme. foto Dirk-Jan Gjeltema de Brasserie Ockenburgh. zijn de grondleggers van het team dat nu voor het eerst meestrijdt met de beste ploegen uit de ere divisie. Raymond: „We hebben in al de jaren dat we in de eredi visie spelen nooit dure spelers aangetrokken, maar met team geest kom je heel ver." Harbour Jazzclub De historie van het team gaat ver terug in de tijd. Joop Nico dem (geboren in 1939) groeide op in Rotterdam en speelde daar als kleine jongen onder meer met Herman Popeyus, Piet van der Pol en Bert Tegelaar. Hij was lid van de vermaarde club Engels, die zijn thuishonk had in bekende biljartcentra als Groot Weena, in de dancing Cen traal in Rotterdam Zuid en in de zaal naast de Harbour Jazzclub. Raymond Nicodem: „Mijn vader kwam in 1972 in Restaurant Ockenburgh en reisde in de ja ren daarna nog op en neer naar Rotterdam. Hij bleef lid van de club en ik ging er in mijn jonge jaren ook spelen. Het niveau van het driebanden lag nog niet zo hoog. Joop Baay werd in die tijd kampioen van Nederland met 0.600 moyenne en mocht naar het WK in Argentinië. Mar tin Spoormans was een van de eerste buitenlandse spelers die ze daar aantrokken." De Belgische allrounder, die ook snooker, pool en kegelbil jart speelt, is de club altijd trouw gebleven. Ook toen Joop en Raymond Nicodem in 1992 een team vormden om bij Jan Ja cobs in Rilland-Bath te gaan spelen. Het viertal, met Martin Spoormans, Ron Schumann en vader en zoon Nicodem, kwam de eerste twee jaar uit in de klas se onder de eredivisie. Raymond: „Toen we in 1995 pro moveerden, waren we eigenlijk nog niet sterk genoeg. Aan het eind van de competitie stonden we op een degradatieplaats. We hadden het geluk dat het team van Dick Jaspers over de kop ging. Die plaats mochten wij in nemen. We hebben na dat jaar Roland Forthomme aangetrok ken en vanaf dat moment wer den we een goede middenmo- door Wim de Vos KRUININGEN - Lange tijd zag het ernaar uit dat er dit jaar geen districtskampioenschap tijdrijden gehouden zou wor den. Organisaties'stonden niet te dringen om de titelstrijd op te zetten. Inmiddels heeft het dis trict besloten om zelf de titel strijd te organiseren. Het kam pioenschap wordt dinsdaga vond 25 mei in Kruiningen ver reden. Het kampioenschap werd jaren achtereen in Nieuwdoi'p gehou den. De organisatie was in han den van de Wielerstichting Vlis singen. Ook toen bleek er wei nig interesse van de zijde van de organisatoren te zijn om het tijdritkampioenschap binnen te halen. De belangrijkste reden daar voor was dat met name de be langstelling van de eliterenners voor de titelstrijd minimaal was. Dit jaar leek het helemaal fout te gaan en zag het ernaar uit dat de specialisten in de strijd tegen het horloge geen districtskam pioenschap zouden kunnen rij den. Geen kampioenschap^ echter ook in dat renners uit Ij district Zuidwest niet deel zo den kunnen nemen aan de stnj om het Nederlands kampiog schap. „Dat laatste heeft voor het éj trict de doorslag gégeven a dan zelf maar de organisatie zich te nemen", zegt consulJj van Haneghem van het distm Zuidwest. „De sporttechni» districtscoördinator (MarcelBi mijn) was van mening dat ia ners toch in de gelegenheid den moeten zijn zich te plaats» voor het NK." Het voormalij veerhavencomplex in Kruiro gen is de locatie voor de bW strijd. Er is een omloop van tien fcj meter uitgezet. De elites. bdl ten en amateurs A rijden diecq loop driemaal en de overige cat gorieën (vrouwen, vrouwen--] nioren, junioren, nieuweti gen-meisjes en nieuweling twee keer. Er moet vooraf tcq den geschreven. De uiterste a schrijfdatum is 21 mei. Naq datum worden geen inschrijvj gen meer geaccepteerd enopj dag zelf kan ook niet meer wc; den bijgeschreven. Jos Krijger, hier in leidende positie in de gele Opel Corsa, schreef met overmacht de tweede wedstrijd voor het NK rallyracing in de Super 1600- klasse op zijn naam. foto Henk de Winter het NK. Hij staat in de tussenstand op de veertiende plaats, Dick Krijger staat op plaats elf. In de vierwiel aangedreven Super cars kende de uit Terneuzen afkomstige Ti neke de Poorter de hele dag problemen met de motor van haar Fiat Coupé. De Poorter eindigde op een elfde plaats. Pascal de Regt uit Goes (tweede) en de uit Zaamslag afkomstige Martein Risseeuw (derde) stonden op het podium bij de 2CV-Cross. In de Formula rallyracing ein digde Sjakko de Visser uit Sluiskil als veer tiende. Delta heeft het team vorig jaar gered van een vroege dood. „We waren heel hard op zoek naar een hoofdsponsor", bekent Joop Nicodem, „want ook zonder du re spelers is er veel geld nodig om in de eredivisie te spelen." David Luteijn: „Delta wil op de landelijke markt wel wat meer naamsbekendheid krijgen, maar dat blijven we wel vanuit de Zeeuwse basis doen. Het drie bandenteam uit Goes is bij uit stek geschikt. Biljarten is de eni ge sport die in Zeeland op topni veau wordt bedreven." van onze sportredactie KAMPERLAND - Bevelanders en Wolfaartsdijk gaan zaterdag strijden om een plaats in de tweede ronde van de nacompeti- tie van de vierde klasse. Na de 3-2-zege op DFS heeft de ploeg uit Kamperland zaterdag in Wolfaartsdijk aan een gelijkspel genoeg. Vorige week eindigde het duel tussen DFS en Wolfaartsdijk op 0-0. DFS streed in Kamperland dus voor de laatste kans, maar greep die niet met beide handen aan. Bevelanders speelde feller en won daarom verdiend. Bevelanders-trainer Tonny van Iersel roemde na afloop de vecht lust van zijn ploeg. „Gelukkig is hard werken beloond. Vooral Cherry Strating en mijn dod man Danny Oosse waren belarj rijk. We gaan zaterdag metre vertrouwen naar Wolf aan dijk." DFS kwam voor rust-op voü sprong via Remco Rotte en nu te daarna nog een strafschoj maar de thuisploeg maakte na rust helemaal goed via Jog Riemens en Cherry Stratin (twee keer). Na de 3-2 van Ta Minnaar kwam Bevelanè niet echt meer in gevaar. Bevelanders-DFS 3-2 (0-1). ?i Remco Rotte 0-1, 52. John Rn mens 1-1, 54. Cherry StralingV, 56. Cherry Straling 3-1, 70 h Minnaar 3-2 Scheidsrecht H.J.M. Berendsen (Werkenia Gele kaart: Cherry Strating e Danny van Bèlzen (Bevelandm Bas Hogenstein (DFS). Aantalt« schouwers: 160. ter." De verhuizing naar Brasse rie Ockenburgh, waar in 1998 een nieuwe zaal aan het restau rant werd gebouwd, was een nieuwe stap in de ontwikkeling van het team. Raymond: „Het eerste halfjaar van de competi tie konden we nog geen thuis wedstrijden spelen, maar op 2 ja nuari 1999 was de eerste offi ciële wedstrijd voor eig+en pu bliek. Dat was een historisch moment. Dick Jaspers stond die dag met zijn team voor de deur van onze nieuwe biljartarena. Het zat bomvol en sinds die dag is het alleen maar mooier gewor den." Het team is de laatste jaren op twee plaatsen gewijzigd. Roland Forthomme en Martin Spoor mans zijn de oudgedienden. John Tijssens vertrok twee jaar geleden en Ron Schumann ver blijft vanwege zijn werk twee honderd dagen per jaar in het buitenland. De transfer die al heel lang op de wensenlijst van Ockenburgh stond, werd vorig jaar eindelijk rondgemaakt. Jean Paul de Bruijn, de enige topspeler uit Zeeland, werd on der impuls van de hoofdsponsor naar Goes gehaald. En met Henk Habraken, de koning van de losband, werd er nog een ster ke vierde man bijgehaald. Het resultaat werd direct zichtbaar. Delta Ockenburgh plaatste zich dit jaar voor de bekerfinale in Egmond aan Zee en haalde in de laatste competitiewedstrijd de play-offs door een 6-2-over- winning op Crystal Kelly. Dat team, met Fréderic Caudron, Raymond Ceulemans. Frans van Kuijk en Raymond Burgman, is donderdag en vrijdag ook de te genstander in de halve finale. De Goese biljartzaal zal donder dag te klein zijn om alle suppor ters een plaats in de arena aan te bieden. Sportprfisvraaen Lucky Day 3398: 1-11-13-14-17-21 -24 32-34-38-40-45-47-48-50-54-62-63-70-76 (onder voorbehoud). Districtscompetitie. 1 Mannen. Hoofdklasse: Yerseke-SJEF 0-6, Schel- de-Sluiskil 3-3, Smash-Westerschou- wen 5-1, Vogelvlucht-Zierikzee 5-1. Eer ste klasse 2: Animo-Drive 3-3, Ja.c Van Beieren-Domburg 3-3, Kapel- le-ASOC 4-2, Schelde-Smash 3-3. Eer ste klasse 3: Bruten-Vrouwenpolder 4-2, Hulster Ambacht-Kruiningen 4-2, Game'78-Bongerd 2-4, Souburg-de Bos- kreek 5-1 Hoofdklasse 35+: De Bos- kreek-Tiola 6-0, Sluis-Halve Maantje 1-5, Schelde-SJEF 4-2, Gravel- steps-MLTC 4 2. Standen. Hoofdklas se: Smash 6-28(kampioen), de Schelde 6-22, Sluiskil 6-18, Vogelvlucht 6-18, Zie- rikzee 6-18, Westerschouwen 6-17, SJEF 6-16, Yerseke 6-7(degradeert). Eer ste klasse 2: Animo 6-25, Drive 6-21, Domburg 6-20, Jac. Van Beieren 6-20, Schelde 2 6-17, Smash 2 6-17, Kapelle 6-12, ASOC 6-12. Eerste klasse 3: Sou burg 6-25, Game'78 6-22, Hulster Am bacht 6-20, Bongerd 6-19, Bruten 6-18, Vrouwenpolder 6-18, Kruiningen 6-16, De Boskreek 6-6(degradeert). Landelijke competitie. Mannen. Tweede klasse: DTB-SJEF 4-2, De Hoek-Binnenmaas 0-6, Barendrecht-Hal- ve Maantje 3-3, MLTV-Hartel 3-3. Ge mengd. Tweede klasse: Oud Beyer- land-Leimonias 4-4, Berkenrode-Victo- ria 2-6, Tie Breakers-Schelde 7-1. Dash-Delftse Tb 7-1. Derde klasse 19: Souburg-Holy 1-5, Dekker Tennis-OTC 1-7, Halfweg-Dash 1-7. Roosendaal-Be Quick 6-2. Derde klasse 21: Thor-BLTV 3-5, Markant-MLTC 1-7, Vic- toria-Mattenkloppers 4-4. Vierde klas se 39: Souburg-MLTC 1-7, Tiola-Ga- me'78 3-5, DOS-De Zoom 3-5, Schel- de-Halve Maantje 3-5. Vierde klasse SCHIEDAM - Tijdens de open Schiedamse judokampioen schappen werden Sjors Ridders- ma en Sam Tess van 't Westen- de (Sport Instituut de Korte) kampioen. Sjors Riddersma (1994-93) uit Middelburg won in de finale van de klasse boven 46 kilogram van Meivin Dell'avo. De judoka van sportschool Geelhoed scoor de met zijn favoriete heupworp ippon. Sam van 't Westende (1990-92) debuteerde tijdens dit toernooi in een zwaardere gewichtsklas se (tot 42 kilogram) en was heer en meester. Hij vloerde in de fi nale Michel Staffleu met een fraaie binnenwaartse beenhaak. In het daarop volgende grondge- vecht scoorde de Vlissinger ip pon door zijn tegenstander 25 se conden in een houdgreep te ne men, Zijn zus Tess (1993-94, 36 kilogram) won in de eindstrijd van Bonny Akkermans, na be slissing van de scheidrechter. Barend Schot (1990-92) uit Mid delburg veroverde bij de jon gens tot 55 kilogram zilver. 45: Etten-Halsteren 4-4, Tiola-Bim- maas 7-1, Roosendaal-Lobbelaer 5i Be Quick-Oudenbosch 2-6. Vijfde kin se 69: MLTC-Kapelle 3-5, Philten-Lul et Emergo 7-1, Animo-Hulster Ambsi 6-2, Axel-DOS 4-4. Standen. Mannr, Tweede klasse: Binnenmaas w DTB 5-20, Hartel 5-15, Barendrechl5« MLTV 5-14, SJEF 5-13, Halve Itea 5-10, De Hoek 5-9. Gemengd. Twesd klasse: Dash 5-29, Victoria 5-23, "i Breakers 5-25, Leimonias 5-21, 0] Beyerland 5-18, Berkenrode 5-14,Sd* de 5-11, Delftse 5-11. 3e klasse 11 OTC 5-27, Roosendaal 5-24, Holy ml Dash 5-21, Souburg 5-15, DekkerTen i 5-17, Be Quick 5-17, Halfweg 5-3.Jj klasse 21: MLTC 5-27, Mattenklop:;] 4-22, Victoria 4-18, BLTV 4-16, tm 4-19, Lobbelaer 4-9, Markant 5-7.» klasse 39: De Zoom 5-23, MLTC65 Game'78 5-23, Halve Maantje 5-23, 5-18, Tiola 5-17, Souburg 5-14, Schris 5-8. Vierde klasse 45: Etten 5-32 -- sieren 5-31, Roosendaal 5-24, LoW- laer 5-28, Oudenbosch 5-20, Tiolaó': Koudekerke. Toernooi De Stoof.F nales. JE 17: Michiel Ketting-JosV. gers 7-6 6-2. JE 14: Lars van dele gel-Koen van de Buuse 6-2 7-5. JEU Joep Kieboom-Olivier Groot 7-66-2.* 10: Jesse Breeuwer-Jelle Seis 6-3j- ME 17: Stephanie van de Eijk-Cï Schuitema 0-4 4-2 13-11 ME14: IrisVs boven-Shireen Gonlag 6-0 6-1. Competitie. Vrouwen: Olymp--''" Iius2 13-19. ROOSENDAAL - DressuuruiK Hans-Peter Minderhoud hef; in Roosendaal bij een selecri wedstrijd voor het NK de eer: plaats behaald in de Prix Saa George dressuurproef. De vo* malig inwoner van Westkapet hield onder meer oly kampioene Anky van Gnmstd achter zich. Minderhoud kwam met - hengst Rubels tot een scored 72 procent, Van Grunsven ein digde als tweede met 70.45 pm cent. Laurens van Lieren Schore werd met VeersedaD Management achttiende (61- procent). In' de tweede gro? Prix Saint George werd Minde houd met Montgomery vijf® met een score van 64 procent i finishte Van Lieren met Veers- dam's Maybe met een score 62.00 procent als twaalfde. dinsdag Atletiek •jit Avondbaancircuit. Aanvang 'g uur. Eerste wedstrijd voor het Zee"»- avondbaancircuit. Tevens Zeeuws*^ pioenschap op de 100m en pen voor mannen en jongens A, 100m, verspringen en discuswe'r voor vrouwen en meisjes A, B- Loö sportpark Bannink te Zierikzee. Li-¥li,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16