Op zoek naar eer. baan I PZC Kleintjes 11 SPOW tA PZC w markt.nl www.pzc.nl/service KOLE TRANSPORT PLANNER een Onderhoudsdeskundige Elektrotechniek/Werktuigbouwkunde ADVANTA machine-operator/heftruckchauffeur m/v Voor volledige kijk op vacaturetekst www.4tz.nl medewerker elektrotechniek/elektronica zaterdag 8 mei 2004 Uma#n (tnv) wwowwcf Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintfesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen en uitbreiding van de dienstverlening ten behoeve van de cliënt De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft met ingang van september 2004 twee vacatures voor de functie van Praktijkopleider m/v op locatie Veere voor 15 uur per week (m.u.v. schoolvakanties) en op locatie Middelburg voor 18 uur per week (m.u.v. schoolvakanties) De functie omvat de volgende werkzaamheden: Begeleiding van de individuele leerroute van leerlingen op niveaus 1.2,3 en 4; Mede creëren, bewaken en scheppen van voorwaarden voor een goed opleidingsklimaat Uitvoeren van taken rond planning, communicatie, organisatie en beheer; PR-werkzaamheden zoals voorlichting op scholen en banenmarkten: Administratieve werkzaamheden die uit de functie voortkomen. Het profiel Afgeronde opleiding praktijkopleider op MBO niveau; Kennis van begeleidingstechnieken en methodisch werken; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Uitstekende sociale vaardigheden; Representatief en integer; Kennis van geautomatiseerde systemen zoals Word, Excel etc; Affiniteit met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.299,10 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform FWG-functiegroep 40. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Verder biedt de SPOW een eigentijds pakket aan flexibele arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. Verheul, Opleidingscoördinator, telefoon nummer 0118- 630325. Een uitgebreide functiebeschrijving kunt u opvragen bij de afd. P&O, telefoonnummer 0118-630308. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden op http://www.spow.nl De sollicitatie kunt u voor 22 mei 2004 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, afd P&O. L. Stommesweg I, 4335 AX Middelburg, of e-mailen naar p&o@spow.nl. onder vermelding van vacaturenummer 0430007 op brief en enveloppe. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 2 juni 2004. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Kole Transport B. V. is een in de regio gevestigd trans portbedrijf, gespecialiseerd in het transport van los- gestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.d.). Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zoeken n.l. een De functie In deze functie bent u verantwoordelijk voor: Het onderhouden van de contacten met klanten m.b.t. uit te voeren transporten en berekenen tran sporttarieven Acquisitie en optimaal plannen van vrachtauto's Aansturen/instrueren van chauffeurs Administratieve verwerking van de uitgevoerde ritten Uw Profiel Ervaring in een soortgelijke functie öf u beschikt bij voorkeur over het diploma Planner Wegtransport U beschikt over goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Geen 9 tot 5 mentaliteit, initiatiefrijk en zelfstandig, een doorzetter! Stressbestendige persoonlijkheid Commerciële instelling Scherpe, flexibele geest Kennis van de geografie Provincie Zeeland Een assessment maakt mogelijk deel uit van de selectieprocedure Wat bieden wij Een interessante functie Een goed salaris secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Neem voor vragen en aanvullende informatie contact op met mevrouw Joke Paauwe, tel. 0113-342020. Uw sollicitatie Indien u denkt de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u een sollicitatiebrief, voorzien van een c.v., binnen twee weken te richten aan: Kole Transport B.V., t.a/v. mevrouw J. W. Paauwe, Postbus 12, 4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl NV Westerscheldetunnel De Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 de vaste oeververbinding tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen. Het is een toltunnel die geëxploiteerd en bediend wordt door de NV Westerscheldetunnel. De NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt; klanten van de NV krijgen een kwaliteitsproduct met service. De afdeling Technisch Beheer (TB) is verantwoordelijk voor beheer en onderhoud van het Westerscheldetunnel complex, aanpassingswerken (waaronder de realisatie van een nieuw kantoorgebouw) en verbeteringswerken (waaronder de verdubbeling van toeleidende wegen). Voor de afdeling TB zoeken wij een: (40 uur per week) De taken Het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en realisatie van beheersvisies op het gebie van innovatief beheer en onderhoud, kwaliteitsbeleid en kwaliteitsborging; Voor het eigen vakgebied verantwoordelijk voor de opzet en uitvoering van planmatig beheer en onderhoud van de tunnel en aansluitende wegen en kunstwerken: Verantwoordelijk voor de (verdere) ontwikkeling en instandhouding van het Onderhoudsmanagement- systeem; Plant, toetst en (bege-)leidt de (uitbestede) inspecties, onderzoeken en (herstel)werkzaamhedé Stelt voortgangs-, verantwoordings- en managementrapportages op. Aan de functie worden de onderstaande taken van KAM Coördinator toegevoegd: Het mede ontwikkelen, opstellen, implementeren en beheren van Kwaliteitszorg systemen en KAM procedures/instructies en het toezien op de invoering/naleving hiervan op de WST locaties; Coördineren van de voortgang van het KAM programma en de rapportage daarover; Verzorgen van interne audits op het gebied van KAM zaken; Bewaken en evalueren van de kwaliteit van procedures/instructies en het doen van voorstellen ter verbetering van de kwaliteitszorg systemen. Deze functie vereist daarom het volgende: Aantoonbaar HBO werk- en denkniveau richting Elektrotechniek/werktuigbouwkunde; kennis van onderhouds- en onderzoekstechnieken en ervaring met onderhoud van EAN installaties; bij voorkeur applicatie milieuwetgeving, - vergunningen, - procedures, kennis van kwaliteits- en arbozaken (zo nodig moet bijscholing op deze gebieden worden gevolgd), basisveiligheid en Veiligheid voor leidinggevenden; tenminste 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; aan de functie is een consignatie dienst ten behoeve van de calamiteitenorganisatie verbonden (hiervoor zal een interne opleiding moeten worden gevolgd). Wij bieden: Een fulltime functie, 40 uur per week waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring 2.916,- tot 4.108,- bruto per maand bedraagt (Westerscheldetunnel salarisschaal 9). Dit is exclusief vakantiegeld (8%), een bijdrage in de ziektekostenverzekering (ongeveer 50% van de premie). Verder kent de organisatie een collectieve ongevallen verzekering, een collectieve verzekering voor het WAO hiaat en een pensioen regeling bij het Algemeen Burger Pensioenfonds (ABP). U kunt tot 22 mei a.s. solliciteren (bij voorkeur per email) bij: WESTER JU N N CHELO E Peter Oey Management Support Zeeland Postbus 114450 AA Heinkenszand tel.:0113-562580 e-mail: tunnel@werkeninzeeland.nl www.werkeninzeeland.nl support zeeland Advanta is een toonaangevende onderneming in de mondiale zaaizaadindustrie. Tot onze kernactiviteiten behoren de veredeling, productie en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrasscn. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde rescarch- programma 's. Met 2.500 medewerkers en werkmaatschap pijen in meer dan twintig landen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië realiseren wij een jaaromzet van ruim 400 miljoen euro. Onze zaaizaden worden verkocht onder toonaangevende merken als Advanta, Garst, VanderHave, Pacific Seeds, Mommersteeg en SES. Het hoofdkantoor is gevestigd in Kapelle, Nederland. w.advantaseeds.nl Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Ten behoeve van de afdeling Verwerking zijn wij op zoek naar een in tweeploegendienst Uw functie In deze functie houdt u zich bezig fnet de verwerking van onze zaaizaden: ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Daarbij functioneert u vrij zelfstandig en zorgt u er met behulp van geavanceerde machines voor dat ongeschoond zaaizaad wordt bewerkt tot een kwalitatief hoogwaardig eind product. Alle voorkomende werkzaamheden - waaronder laden, lossen en intern transport - behoren ook tot uw taak. Uw profiel U beschikt over een MBO werk- en denkniveau met een technische werkervaring. Ervaring met maehinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. U bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie op bovenstaande vacature kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Solliciteren per e-mail kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heren M.C. Don en J. Remijnse, beiden hoofd Verwerking in Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11. «•- - -■£> - -- Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen; de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom, past hier uitstekend in. Heb je affiniteit met elektriciteit en elektronica, gouden handen en houd je van aanpakken? Wij zoeken een medewerker elektrotechniek/elektronica die alle voorkomende onderhouds-, reparatie- en uitbreidings werkzaamheden aan (bestaande) elektrische/telematica installaties binnen zijn/haar vakgebied uitvoert De functie is ingeschaald volgens FWG 40 en kent een maximumsalaris van 2.282,- bruto per maand op fulltime basis. Deze vacature is voor onbepaalde tijd, voor 36 uur per week, hetgeen neerkomt op een volledige werkweek. Je dient bereid te zijn om deel te nemen aan de bereikbaarheidsdienst. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer J. Pijpelink, teamleiderTechniek, bereikbaar via telefoonnummer (0118) 425 629. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 2 juni a.s. Stuur je sollicitatiebrief vóór 23 mei a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING ifi.v. A.j ,S. CehtrUr») - Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 38