Liliane Fonds 1 Smaakmakend Werk JUSTION 77Wrj 7 7] Adviesgroep Werkvoorbereider m/v geef om dit kind PZC w7 MONTEUR (M/V) giro 7 800 800 Savelanden Wij staan open voor goede adviezen. HRM-adviseur m/v Vele handjes maken. Vakantiewerkers m/v Afwas medewerker m/V(vac. nr. eo4.oo5) Coördinator Personeels-/Salarisadministratie m/v De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. Auris zaterdag 8 mei 2004 Lamb Wofoii Majcr V.O F is mi ioiiit-venturc, ontsla an m 19 94. dit iit kracbttn aan de Amerikaanse aardappelvenuerktr Lamb Weston Inc. er. de Nederlandse aardappel - Specialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht m 1950 oi is met ten omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer tót ih Amerika op bel gebied van aardapptlverwerking Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succes- nol aardappelbuis met o.a ze IJ ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom Ons doel is de' leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor bun geld Willen en veel waarde hechten aan kwaliteit Door baar innovatieve producten sterke marketing onder steuning. zei/ontwikkelde techno- logieën. constitute service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Limb Wölon Meijer grote internationale faslfood-, restaurant-, catering- en rclailbedrijven in alle Europese landen, bet Midden- Ooslen. Verre Oosten en Zuid- Amerika tot baar klantenkring rekenen. www. lambweston. com Ter versterking van onze afdeling Technische Dienst, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: VERANTWOORDELIJK VOOR EEN VAN ONZE PRODUCTIELIJNEN Als Lijn Monteur ben je verantwoordelijk voor een goede uitvoering van controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur van één van de productielijnen. Zowel individueel als in teamverband verricht je mechanische werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem Je werkt in dagdienst en je werkt volgens het rooster weekeinddiensten. waarbij je tevens verantwoordelijk bent voor dc planning, afwerking en nazorg van de uit te voeren weekend werkzaamheden, daarbij geef je functioneel leiding (ook aan derden Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde opleiding MTS-werktuigbouwkunde, of een vergelijkbare opleiding op MBO- niveau en ruime relevante werkervaring.' Je hebt bij voorkeur kennis van industriële installaties en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken Je hebt een goede mondelinge en schnftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. We "vragen" veel, maar toe hebben dan ook wal te "bieden"Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4 416 ZG Kruiningen Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze opdrachtgever Metaloterm Ontop BV te Middelburg, een internationaal opererende, innovatieve producent van enkel- en dubbelwandige r.v.s. rookgasafvoersystemen zijn wij op zoek naar een gemotiveerde, communicatief sterke De functie: Het maken van voor- en nacalculaties van bestaande en nieuwe producten Op basis van uw bevindingen komt u met oplossingen die kunnen leiden tot kostprijsverlagingen en efficiëntere werkmethoden Het communiceren van de wederzijdse bevindingen met uw interne opdrachtgevers van de afdelingen in- en verkoop, ontwikkeling, planning en productie Het beheren, onderhouden en distribueren van bewerkings- en materiaalstuklijsten aan de hand van het ERP softwarepakket ft METALOTERM ONTOP www.metaloterm.com Het profiel: U heeft minimaal een afgeronde opleiding MTS wtbk en meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie in een productiebedrijf in de metaal/ conscructiebranche U hebt kennis van ERP pakketten en calculatiemethoden U bent een sterke persoonlijkheid en analytisch, communicatief en coöperatief ingesteld U bent sociaal, kritisch en initiatiefrijk U kunt accuraat en zelfstandig genoemde werkzaamheden verrichten U bent woonachtig in de regio JUSTION Adviesgroep De Justion Adviesgroep voert de gehele werving en selectieprocedure uit. Heeft u interesse in een gevarieerde en uitdagende functie? Het aanbod: Een prettige en dynamische werkomgeving Veel ruimte voor initiatief Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Metalektro Uw salaris is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E.M. Schipper op telefoonnummer 0118-674074 Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitea binnen 14 dagen aan: Justion Adviesgroep T.a.v. mevrouw E.M.Schipper Postbus 352 4330 AJ MIDDELBURG of per email: ems@justion.nl STICHTING Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch Telefoon 0800 - 7800 800 (gratis) Savelanden verleent diverse vormen van ouderenzorg in drie verpleeghuizen en acht zorgcentra in de regio West-Brabant. Ook verleent Savelanden extramurale zorg en beschikt het over een Verpleegafdeling in het ziekenhuis. Bij Savelanden werken zo'n 1.750 medewerkers. Er zijn goede arbeidsvoorwaarden (CAO VafV) van toepassing en volop mogelijkheden tot bijvoorbeeld deeltijdwerk en kinderopvang. Verpleeghuizen en zorgcentra Binnen de dienst Personeel Organisatie zijn de volgende twee functies vacant: (vac. nr. E04.006) Voor ondersteuning in de zorgverlening, keuken en facilitaire dienstverlening. (vac. nr. E04.007, bij Bureau Flexibele Arbeid) Het is voor de locatie verpleeghuis ABG en verzorgingshuis St. Elisabeth. het ABG (Bergen op Zoom) De Lindenburgh (Steenbergen) Mariahove (Ossendrecht) De Beukenhof (Putte) Heideduin (Hoogerheide) Mariahove (Ossendrecht) De Nieuwe Haven (Dinteloord) Onze Stede (Steenbergen) St. Elisabeth (Halsteren) St. Margaretha (Huijbergen) De Vossemeren (Nieuw- Vossemeer) en: VAAZ (Verpleeghuiszorg Afdeling Algemeen Ziekenhuis) (vac. nr. E04.004) Het betreft een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd tot 31 december 2004. De omvang van het dienstverband is 24 uur per week. De HRM-adviseur adviseert en faciliteert het management en middenkader bij de ontwikkeling en uitvoering van het HRM beleid op tactisch en operationeel niveau. Eveneens toetst en bewaakt de HRM-adviseur de kwaliteit van de uitvoering van het HRM-beleid en kan hierin gevraagd en ongevraagd advies geven. De HRM-adviseur is actief betrokken bij werving selectie, ziekteverzuimbegeleiding, CAO vraagstukken, etc.. 1 Hij zij onderhoudt intensieve contacten met management en middenkader en heeft externe contacten met o.a. de Arbo-dienst en het UWV. Functie-eisen: Afgeronde HBO Personeel Arbeid en minimaal twee jaar werkervaring in soortgelijke functie. Zelfstandige en pro-actieve wijze van werken. Goede communicatieve vaardigheden op mondeling en schriftelijk vlak. Flexibele en klantgerichte instelling. (vac. nr. E04.005) De omvang van het dienstverband is 36 uur per week. Binnen de afdelingen personeels- en salarisadministratie dient gezorgd te worden voor juiste, tijdige en volledige registratie en administratieve afhandeling van nieuwe en gewijzigde contracten, alsook het verwerken van salarisgegevens. Deze nieuwe functie heeft binnen de Personeels-/ en Salarisadministratie de volgende taken hebben: Operationele aansturing van medewerkers. Coördineren en optimaliseren van de werkzaamheden. Mede zorg dragen voor een verdere integratie tussen beide bovengenoemde afdelingen. Functie-eisen: MBO+ of HBO- werk en denkniveau b.v. Personeel en Arbeid. "2S Kennis van en ervaring met salarisadministratie. Kennis van relevante wet- en regelgeving. •k Affiniteit met automatisering. Goede communicatieve vaardigheden met een ondernemende en hands-on instelling. Inlichtingen: Voor HRM-adviseur: de heer C.A. Wolse, manager Personeel en Financiën, telefoonnummer 0164-288706 of bij mevrouw C. Eijgelsheim-Sebrechts, HRM-adviseur, telefoonnummer 06-12390556. Voor Coördinator personeels-/ salarisadministratie: de heer C.P. Paauwe, hoofd Administraties, telefoonnummer 0164-288806. Voor vakantiewerkers: mevrouw C.B. Lindhout, HRM-adviseur, telefoonnummer 0164-288883. Voor afwasmedewerker: de heer J.J.W. Wesenbeek, ie medewerker Bureau Flexibele Arbeid, telefoonnummer 0164-288891. Sollicitaties: o.v.v. het vacaturenummer, binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan: Savelanden, Dienst P&O, Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Telefoon: 0164-288894. E-maii: BPOadministratie@savelanden.nl De seiectiegesprekken voor Coördinator personeels-/ salarisadministratie vinden plaats op 25 mei a.s. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Afdelingschef m/v Voor een detailhandel organisatie die zich toelegt op tuinartikelen en dieren- voeding zoeken wij iemand die zich binnen 2 jaar ontwikkeld van afdelings chef tot bedrijfsleider. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met "groene vingers" en een warm hart voor de retail. Ook schoolverlaters worden uitgenodigd te reageren! Voor meer informatie kun je terecht bij Dactylo Goes. Kok/hulpkok/keukenhulp m/v Wij zoeken voor diverse horecazaken in Vlissingen en Middelburg horecamede- werkers. Zoek je nog een vakantiebaan of ben je op zoek naar een baan voor langere tijd? Informeer naar de vele mogelijkheden bij Dactylo in Middelburg. Kelners/serveersters m/v Wil je werken in Middelburg, Vlissingen, Domburg, Oostkapelle of Veere? Wij zoeken voor verschillende horecabedrijven nog enthousiaste mensen! Informeer bij Dactylo in Middelburg naar je mogelijkheden! Graag tot ziens bij Dactyfo: Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl ipfactylo u 1 Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expe Auditief Communicatief Expertisecentrum Bergen op Zoom en Goes Het ACE, het Auditief Communicatief Expertisecentrum in Bergen op Zoom en Goes, maakt deel uit van de Koninklijke Auris Groep en is verbonden met de centra in Rotterdam en Utrecht. Het ACE bestaat uit een audiologisch centrum en een Onderzoek- en Adviescentrum, waar kinderen en volwassenen worden gediagnostiseerd en begeleid met auditieve en/of communicatieve beperkingen. Een multidisciplinair team, bestaande uit audioloog, logopedist, psycholoog en maatschappelijk werker, buigt zich over de vraag van de cliënt en komt met een advies voor begeleiding en behandeling of doorverwijzing. In verband met een zwangerschapsverlof en een andere taakinvulling van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een ervaren logopedist m/v (16-24 uur) Wij vragen: een opleiding tot logopedist ervaring in diagnostisch onderzoek bij kinderen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in staat zelfstandig te kunnen werken en in teamverband Wij bieden: een verantwoordelijke functie een tijdelijk dienstverband met mogelijkheid van een vast dienstverband op termijn het werken in een enthousiast team aanstelling in schaal 8 conform de CAO Gemeente Rotterdam Wilt u meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de logopediste van het centrum, mevrouw M. Poulus-Hector, tel. (0164) 26 65 99 (op maandag en donderdag) of (0113) 25 03 42 (op dinsdag) of met mevrouw M. de Leeuw, locatiemanager Rotterdam, tel. (010) 413 22 80. Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Koninklijke Auris Groep, t.a.v. mevrouw drs. K.E. Pasman, groepsdirecteur ACE/Zorg, Ammanplein 6, 3031 BA Rotterdam. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 31