L PZC ...wij vragen een aankomend projectontwikkelaar acquisiteur NUVEMA Adviseur m/v Wij zoeken: ICT-medewerkers m/v Kijk op www.csh4u.nl Hoofd facilitaire zaken ontwerpers van huisvesting Directielid docenten zaterdag 8 mei 2004 2; Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die een aantal jaren ervaring heeft opgedaan als werkvoorbereider en/of calculator bij een bouwbedrijf. In aanvang zullen uw werk zaamheden bestaan uit het ondersteunen van het huidige team. Na het goed doorlopen van het interne opleidingstraject kunt u doorgroeien naar een zelfstandig opererende acquisiteur/projectontwikkelaar. De functie-eisen zijn: Gezond verstand, helder denkend Afgeronde HTS opleiding Bouwkunde o.g Gedreven Representatief Nauwkeurig Goede communi catieve vaardigheden Leeftijd 30 jaar Wij bieden u de mogelijkheid om, in een prettige werkomgeving, uw talenten verder tot ontwikkeling te brengen. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden worden afgestemd op uw ervaring Voor eventuele vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R Verschiere. Telefoon: (076) 502 28 88 of mobiel (06) 20 62 34 60 Bent u geïnteresseerd stuur dan een handgeschreven sollicitatiebrief naar de directie van de Nederlandse Bouw Unie b.v Postbus 110, 4870 AC Etten-Leur. de nederlandse bouw unie bv. is een zelfstandige bouwondernemer welke bouwwerken realiseert binnen een straal van 100 km rond haar vestigingsplaats etten-leur. het omzetvolume bedraagt circa 30 miljoen euro per jaar en bestaat voornamelijk uit eigen ontwikkelingen in de woningbouw. NEDERLANDSE BOUW UNIE B.V. W' geen zin in een baan van 9.00 tot 17.00 uur... zin in een avontuur? zoek je uitdaging... piraTdise golf wordt een uniek project in Zoutelande, bestaande uit een shortgolfbaan, een fungolfparadijs voor kinderen met een écht piratenschip en een klasse restaurant voor een uitstekende en smaakvolle lunch of diner. Alle voorbereidingen zijn in volle gang! Donderdag 27 mei a.s. openen wij al ons restaurant en zijn dan ook op zoek naar enthousiaste, ervaren medewerk(st)ers, die er samen met ons een waar piraTdise van willen maken, voor elke leeftijd, voor elk wat wils. Ben jij diegene voor achter de bar... of voor de bediening. Ben jij keukenhulp of leerlingkok onder begeleiding van een chefkok? Kortom, iets voor jou? Reageer dan snel door het zenden van je sollicitatie, cv en een pasfoto naar: piraTdise golf t.a.v. Ed van Veen p/a Leidsevaart 152 2211 WD Noordwijkerhout (06 - 549 03065) 1" PIRA/DISE 'golf vvww.piraTdise golf.nl N.v. Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Ook zo moe van die negen tot vijf sleur? Dan is dit uw nieuwe baan! Uw functie: Verkopen van uitvaartverzekeringen aan particulie ren in de regio Walcheren. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags of 's avonds. U deelt zelf uw agenda in, u heeft dus veel vrijheid, maar dat bete kent niet dat wij u laten zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MAVO/MBO niveau; Leeftijd 30-55 jaar; In bezit van rijbewijs B en eigen auto: Goede communicatieve eigenschappen; Commercieel gevoel en doorzettingsvermogen; Levenservaring, mensenkennis en overtuigings kracht. Nuvema biedt u: Een uitdagende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief; Een prima basissalaris plus uitstekende provisie regeling; Een aantrekkelijke auto- en onkostenvergoeding; Een premievrij pensioen; Spaarloonregeling; Gunstige condities voor hypotheek of financiering. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw reactie binnen 14 dagen sturen naar: Nuvema NV, t.a.v. dhr. R. Ruiter, Postbus 6, 3740 AA Baarn. rob.ruiter@nuvema.nl Voor meer informatie zie www nuvema.nl Tot slot: Mocht u bij ons komen werken als adviseur, dan kunnen wij u één ding verzekeren: u zult nooit meer met een verveelde blik op uw horloge kijken om te zien of het nu nog geen vijf uur is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. MOL BELASTINGADVISEURS Nieuwstraat 35, 4331 JK Middelburg Mol Belastingadviseurs is een dienstverlenend bureau in de financieel-administratieve sector. Wjj hebben een vacature voor: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V De werkzaam heden betreffen: - verzorgen van financiële administraties - invoeren van boekhoudkundige gegevens - tekstverzorging - verzorgen van loonadministraties - assisteren by het opstellen van jaarrekeningen en belastingaangiften Van kandidaten met belangstelling voor bovenge noemde werkzaamheden verwachten wij dat zy tenminste HAVO of MBO-niveau hebben en bereid zyn hun kennis verder te verbreden door het vol gen van aanvullende cursussen. Belangstellende voor deze functie verzoeken wy hun sollicitatie vóór 20 mei 2004 aan ons boven genoemd adres te richten. C-Services Holland b.v. ICT-dienstverleners 0118 419 911 De Roncalli scholengemeenschap is een school voor vmbo theoretische leerweg, havo en atheneum te Bergen op Zoom. De school heeft onge veer 1000 leerlingen. Het Roncalli kenmerkt zich door een bijzondere werkwijze die voortvloeit uit de Daltondoelstellingen 'vrijheid, zelf werkzaamheid en samenwerking'. Tempodifferentiatie en een heteroge ne verlengde brugperiode vormen de belangrijkste kenmerken van deze werkwijze. De Roncalli scholengemeenschap bevindt zich in een periode waarin samenwerking met Scholengroep Mollerlyceum en de implementatie van een nieuw functiebouwwerk belangrijke aandachtsvelden vormen. Er krijgen belangrijke vernieuwingen vorm in de onder- en bovenbouw en op het gebied van internationalisering. Aan de Roncalli scholengemeenschap zal per 1 september de volgende vacature ontstaan: 1 wtf, schaal 8 De genoemde functie is binnen de school een nieuwe functie. Het taakveld facilitaire zaken omvat het zorgdragen voor de huisvesting, het beheren en onderhouden van gebouwen, het zorgdragen voor de beveiliging en bewaking van de school, het verzorgen van de tele foon- en kantinefunctie, de repro en de inkoop van goederen en dien sten. Het hoofd is onder directe verantwoordelijkheid van de rector belast met het coördineren en verrichten van werkzaamheden op het gebied van huisvesting, beheer en onderhoud en met het aansturen van de dagelijkse werkzaamheden van de medewerkers facilitaire zaken. De taken zijn onder meer - Het opstellen van het jaarlijks onderhoudsplan en het na vaststelling door de directie zorgdragen voor de uitvoering ervan. - Het toezien op de staat van onderhoud van gebouwen en inventaris en het adviseren met betrekking tot vervanging en reparatie - Het voeren van overleg met leveranciers, bedrijven en gebruikers van de gebouwen en terreinen over geleverde of gewenste goederen of diensten en het aanvragen en beoordelen van offertes. - Het toezien op het naleven van regelgevingen m.b.t. beveiliging van gebouwen en terreinen. - Het, binnen de door de school gestelde kaders en budgetten, inkopen van materialen en diensten. - Het houden van toezicht op de voortgang en de kwaliteit van onder- houds- en huisvestingsprojecten. - Het beoordelen van door gebruikers ingediende vernieuwings- of ver- vangings-aanvragen op technische' haalbaarheid, doelmatigheid en wenselijkheid. - Het verdelen van en het toezien op een goede uitvoering van de werkzaamheden door de medewerkers. Uw profiel U hebt bij voorkeur een technische opleiding en enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. U kunt wet- en regelgeving vertalen naar de schoolsituatie en daarover onderhandelen met ambtelijke instanties U kunt het beleid van de school en de wensen van gebruikers (perso neel en leerlingen) met elkaar in overeenstemming brengen U kunt zaken commercieel benaderen waar dat nodig is U kunt leiding geven aan een team van medewerkers waar u dagelijks mee in nauw contact staat U kunt analytisch en anticiperend denken en creatief omgaan met problemen. Informatie Belangstellenden kunnen meer informatie over de functie verkrijgen bij de eindverantwoordelijk schoolleider, de heer drs. M.J.M. van Loo, op telefoon: 0164-241050. Een informatiepakket over de school en de vacature kan aangevraagd worden bij mevrouw A. Krijnen-van Oorschot (E-mail: info@roncalli-boz.nl). Bezoek ook www.roncalli-boz.nl. Solliciteren Uw brief met CV kunt u tot uiterlijk 22 mei 2004 richten aan de eind verantwoordelijk schoolleider, de heer drs. M.J.M. van Loo, postbus 258, 4600 AG, Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs (Jf) jer? Chef de cuisine? Kleurrijk? Wet is jouw Koppel dat aan je vaan bij ons! QMO is een met 45 schoten voor voortgezet onder- Iedere feeding willen we het best vijs bieden. Onderwijsinnovatie staat Onze unieke CAO daagt medewerkers ijn ên talenten in te zetten om het rgen te geven... wijs in Brabant, i denkbareondem bij ons voorop. 0, Combineer je kennis met talent. Word OMO-docent! www.omo.nl Van Damme Bouaiadvies: Von Domme Bouuiodvies is een ontwerp- en ingenieursbureau welke kon bogen op ruime ervaring met de planvorming, bouuivoorberelding en bouui- begeleiding von zeer uiteenlo pende projecten in de woning-, utiliteits- en industriële bouw. 8ij ons bureau zijn momenteel 8 personen werkzaam. UJij zoeken op korte termijn: bouwkundig Ccid-tekenacu HBO-opleiding Bij voorkeur schoolverlater Representatief, accuraat en klantvriendelijk Uuj schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Van Damme Bouuiadvies, t.a.v. de directie Postbus 62, 4400 RB Verseke van damme ONTWERPERS V6RS6K6 (0113) 57 17 58 BOl/WADVIES yi NGENIEURS POORTVLIET (0166) 61 74 61 De Roncalli scholengemeenschap is een school voor vmbo theoretische leerweg, havo en atheneum te Bergen op Zoom. De school heeft onge veer 1000 leerlingen. Het Roncalli kenmerkt zich door een bijzondere werkwijze die voortvloeit uit de Daltondoelstellingen 'vrijheid, zelfwerk zaamheid en samenwerking'. Tempodifferentiatie en een heterogene ver lengde brugperiode vormen de belangrijkste kenmerken van deze werk wijze. De Roncalli scholengemeenschap bevindt zich in een periode waarin samenwerking met Scholengroep Mollerlyceum en de implementatie van een nieuw functiebouwwerk belangrijke aandachtsvelden vormen. Er krij gen belangrijke vernieuwingen vorm in de onder- en bovenbouw en op het gebied van internationalisering. Aan de Roncalli scholengemeenschap zal per 1 september de volgende vacature ontstaan: 1 wtf, schaal 13 Tot de specifieke taken van de functie behoren naast algemene en nader te verdelen directietaken in ieder geval de organisatie in de onderbouw. U bent in staat enerzijds aan te sluiten bij de bestaande schoolcultuur en anderzijds te werken aan gewenste verbeteringen en vernieuwingen, U bent een integraal schoolleider die samen met de overige functiona rissen het totale schoolbeleid vorm geeft. Binnen uw takenpakket ver zorgt u ook een beperkte lestaak. Uw profiel Een geschikte kandidaat voor deze functie - heeft ervaring met leidinggeven in een onderwijswerkkring - is op de hoogte van en heeft een visie op de actuele onderwijskundigs ontwikkelingen, met name in het voorgezet onderwijs - heeft ervaring met de begeleiding van en zorg voor een team - beschikt over leservaring in het voortgezet onderwijs - heeft affiniteit met het specifieke onderwijsconcept van de school - is bereid de levensbeschouwelijke identiteit van de school mede vorm te geven - opereert op een academisch werk- en denkniveau - heeft ervaring met de begeleiding van en zorg voor leerlingen Wij verwachten dat u in het kader van integraal management over de volgende kwaliteiten beschikt - organisatievermogen: u concretiseert beleid in actieplannen, voert taken tijdig uit, delegeert en bewaakt de voortgang. U evalueert regel matig. - coachend leiderschap t.a.v. individuen en groepen: u spreekt mensen rechtstreeks aan; u gaat uit van hun motivatie en/of deskundigheid en stimuleert mensen tot het bereiken van resultaten. - communicatieve vaardigheden: u bent makkelijk aanspreekbaar voor personeelsleden, leerlingen, ouders en externe instanties. U communi ceert duidelijk. - ondernemerschap: u ziet kansen en neemt initiatieven; u creëert met de beschikbare middelen, met oog voor de omgeving, optimale resulta ten. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Ook zijn wij op zoek naar de volgende Nederlands 2e graad 1,0 wtf (per 1 juni 2004) Wiskunde 2e graad 0,5 wtf (per 1 juni 2004) Techniek 2e graad 0,4 wtf (per 1 september 2004) Bij een fulltime functie zult u worden belast met maximaal 23 wekelijk se lessen voor de onderbouw havo/vwo en het vmbo. Naast uw lessen- taak zult u voor tenminste 17% van uw jaartaak worden belast met werkzaamheden die passen bij uw talenten, wensen, ambities en omstandigheden (TWAO). Informatie: Belangstellenden kunnen meer informatie over de functies verkrijgen bij de eindverantwoordelijk schoolleider de heer drs. M.J.M. van Loo tele foon: 0164-241050. Een informatiepakket over de school en de vacature kan aangevraagd worden bij mevrouw A. Krijnen-van Oorschot (E-mail: info@roncalli-boz.nl). Bezoek ook www.roncalli-boz.nl. Solliciteren: Uw brief met CV kunt u tot uiterlijk 22 mei 2004 richten aan de eind verantwoordelijk schoolleider, de heer drs. M.J.M. van Loo, postbus 258, 4600 AG, Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs Groene vingers? Fauna-fan? Superspits? Wot is jou» talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een - 1 schoolbestuur met 45 scholen voor voortgezet onder- o wijs in Brabant. Iedere: leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambitieus te zijn en talenten in te zetten om het -onderwijs van morgen te geven... tóMj Combineer je kennis met talent. Word OMO-docent! www.omo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22