HWP heeft gelijkspel nodig Ronde van jerseke Maradona eet zich ziek Sport Oscar krijgt meer aanzien PZC populair bij renners Van den Broek in kwartfinale WK 17 Partyservice.nl sluit seizoen af met fors verlies Schakers moeten tot uiterste gaan om degardatie te voorkomen Verstappen doet test bij Jordan Verkerk uitgeschakeld in Rome Succesvolle rentree Clijsters Vandenbroucke niet in Giro Keen krijgt laatste kwalificatiekans Cricketploeg uitgeschakeld uitslagen agenda Vlaamse Leeuw taboe in stadions donderdag 6 mei 2004 RILLAND - Van de vierde divi- sicteams in de landelijke compe titie driebanden groot besloot Rorenbeurs/'t Kaaitje het sei zoen met een 4-4-gelijkspel te gen Slagerij André Billet 2. Par- tvservice.nl leed in Sint Wille- brord een zware 8-0-nederlaag tegen kampioen 't Pleintje. Korenbeurs/ t Kaaitje - Slagerij André Billet 2 4-4: Vooraf leek de thuisploeg een makkelijk avondje te krijgen met de laagge plaatste tegenstander op het me nu. Het liep even anders. Toen in de openingspartij vierde man Schaliboom met 0.667 de avond opende, werd duidelijk dat de bezoekers zich niet zo maar ge wonnen zouden geven. Tegen stander Jean Louis Smulder, toch goed voor 0.600, beet in het stof Piet Schrier moest vervol- 0 is ook al de winst laten aan zijn tegenstander waardoor de thuisploeg bij de pauze tegen een achterstand van 0-4 aan keek. Na de thee begon het her stel en pakte Jan Westdorp me- 1 de dankzij een slotserie van zes de winst op Snellen. 25-14 in slechts 39 beurten. Kimmo Pan- 'kow kende een stroeve start, imaar brak in de tweede wed strijdhelft het verzet van Goed- Ischafckx. Met 30-19 sloot hij de partij af en was een remise voor zijn team een feit. 't Pleintje - Partyservice.nl 8-0: De Schouwse formatie sloot in mineur af. Tegen de kersverse kampioen kon de ploeg geen j vuist maken. Ron Speijer en Piet Kox kregen er flink van s tegen respectievelijk J. Verstijlen en Heeren. De cijfers I waren duidelijk: 20-13 eri 25-15. (Na de thee streed Sjaak de Vis- Iser lang een gelijk opgaand ge vecht uit met P. Verstijlen, i Maai1 bij het opmaken van de ba- dans sloeg die juist in het voor- deel van de thuisspeler: 25-22. Jan Suvkerbuyk kon met recht spreken van een koude start. Na 20 beurten wees het scorebord 120-3 aan. Toen pas kwam de iSchouwse bezoeker op stoom, maar dat was veel te laat om nog een stunt uit te halen. Met 30-24 ging de zege en daarmee de volle buit naar de thuisploeg. De Schouwenaren eindigen het seizoen in de middenmoot. door Roeland van Vliet SAS VAN GENT - Het eerste schaakteam van Het Witte Paard uit Sas van Gent moet zondag tijdens de slotronde van de competitie in de Meesterklas se in Apeldoorn minimaal gelijk spelen om ook volgend jaar op hel hoogste niveau uit te komen. Teamleider Walter Cardon schat de kans dat dat lukt ech ter op minder dan vijftig pro cent. Het Witte Paard staat na acht speelronden voorlaatste met vier punten. SMB uit Nijmegen is de nummer tien van de rang lijst met drie punten. Om niet te degraderen moet HWP op de achtste plaats uitkomen, er moe ten immers twee teams terug naar de eerste klasse. De Zeeuws-Vlamingen moeten zon dag dus óf Zukertort Amstel veen óf BIS uit Apeldoorn passe ren op de ranglijst. Beide teams staan op vijf punten. Maar de slagingskans is klein. „ING/Esgoo staat op de derde plaats en zal er alles aan doen om de play-offs te halen", weet Walter Cardon. „Om zeker van een plaats bij de laatste vier te zijn, moet dat team tegen ons één punt pakken. ING/Esgoo zal dus op volle sterkte aantre den." Cardon verwacht dat de Ensche- deërs een aantal Duitse scha kers zullen oproepen. „De Duit se competitie is al afgelopen en dus kunnen de Duitsers die bij hen op de lijst staan ook voor hen in actie komen. Misschien zijn ze dus nog sterker dan nor maal. Zeker is dat het allemaal in ons nadeel werkt", aldus Car don. Als HWP, dat tot nu toe vier keer verloor en vier keer gelijk speelde, al een puntendeling kan forceren, dan nog is het af hankelijk van wat andere teams doen. Van SMB (Strijdt Met Be leid) heeft HWP dan echter geen last meer. Als SMB van Utrecht wint, heeft het nog niet genoeg bordpunten om de Zeeuws- Vlaamse formatie te passeren. Cardon zit eerder in over wat BIS doet. „Dat team beschikt over redelijk wat geld en zal al les uit de kan halen om ZZICT te verslaan en niet te degrade ren. Twee jaar geleden trommel den ze ook wat dure namen op en ze bleven er in", weet Car don. En als BIS niet meer te ach terhalen is voor HWP, blijft al leen Zukertort over. Als dat team verliest van HSG en HWG speelt gelijk, dan blijft HWP op basis van het aantal behaalde bordpunten in de Meesterklas se. Halfstok Volgens Cardon is er geen man overboord in Sas van Gent als zijn tiental het zondag niet redt. „De vlag gaat echt niet half stok", lacht hij. „We acteren met een klein clubje uit een klein dorp in de hoogste klasse, waarin teams uit grote steden als Utrecht, Amstelveen, Apeldoorn en Nijmegen uitko men. En waar ook veel geld in omgaat. Wij hebben dat niet. Bij ons komen de schakers niet voor het geld. Bij ons krijgen ze niets en offeren ze juist hun tijd op om te spelen. Ik ben er juist trots op dat we desondanks op het hoogste niveau mogen spe len." Als PIWP het zondag het lijfsbehoud niet veiligstelt, de gradeert de ploeg voor de derde keer na één jaar uit de Meester klasse. Cardon maalt er niet om. „Bij ons is het tweede team net zo belangrijk. En dat doet het trouwens heel verdienstelijk in de tweede klasse." Met welke schakers Cardon af reist naar Apeldoorn, wil hij nog niet zeggen. „Dan zouden we het ze te makkelijk maken." LONDEN - Jos Verstappen bereidt zich voor op een eendaagse test bij Jordan, op 1 juni. De Nederlandse autocoureur paste gisteren in de fabriek van het team in de buurt van het Engelse Silverstone een stoeltje. Over een daadwerkelijke terugkeer in de Formule 1 is nog niet gesproken. Verstappen zei op zijn eigen website nog niet pre cies te weten wat hij moet verwachten. „Dat zien we straks wel. Als het goed gaat, test ik een hele dag. Ik ben blij weer wat nieters te kunnen maken. Het was vandaag in elk geval een prima dag." Vorig seizoen reed Verstappen nog voor Minardi. Bij Jordan rijden voor alsnog de Duitser Heidfeld en de Italiaan Pantano op het hoogste ni veau. Teambaas Eddy Jordan blijft erbij dat het tweetal niet ter dis cussie staat. foto Omnipress/ANP ROME - Martin Verkerk is er niet in geslaagd de derde ronde te bereiken van de Italian Masters in Rome. De ten nisser verloor in drie sets van Luis Horna uit Peru: 6-4 3-6 6-3. Sjeng Schalken gaat vandaag op herhaling. De wedstrijd van de Limburger tegen Volandri werd gistera vond bij een voorsprong van 2-1 voor de Italiaan in de eer ste set wegens de regen afgebroken. Schalken hervat de wedstrijd om elf uui' met serveren. Verkerk ontdeed zich dinsdag nog van de Amerikaan Todd Martin, maar ondervond gisteren hinder van een blessure aan zijn hand. Zondag stond Verkerk nog in de finale van het toernooi in München. Hij verloor toen van de Rus Nikolaj Davidenko. Zijn blessure, een peesontste king, had vervolgens te weinig tijd om te genezen. ANP BERLIJN - Kim Clijsters heeft op een succesvolle manier haar rentree in de WTA-toer gemaakt. De Belgische num mer twee van de wereld versloeg, zij het met enige moeite, de Spaanse qualifier Marta Marrero op het Duitse Open in Berlijn: 6-3 2-6 6-4. De tennisster bereikte met haar eerste zege de derde ronde, in de eerste ronde had ze een bye. Clijsters was wekenlang uit de roulatie door een blessure aan haar linkerpols. Hierdoor speelt ze met een brace, die problemen oplevert bij haar backhand. Ook gisteren had het hulpmiddel invloed op haar spel. Marrero sloeg in de zesde game van de laatste set drie dubbele fouten, wat Clijsters alsnog aan een overwinning hielp. ANP/SID BRUSSEL - Frank Vandenbroucke start zaterdag niet in de Ronde van Italië. De Belgische wielrenner was na de af melding van de Italiaan Dario Frigo aan de ploeg van Fas- sa Bortolo voor de Giro toegevoegd. VDB heeft last van koorts en bronchitis. De ploegleiding heeft gisteren beslo ten Vandenbroucke thuis te laten omdat zijn toestand dé afgelopen dagen niet is verbeterd. De Oekraïner Volodi- mir Goestov vervangt hem. ANP CAIRO - Tafeltennisser Trinko Keen krijgt een laatste kans om zich te kwalificeren voor de Olympische Spelen van Athene. De Nederlander bereikte op het Egyptisch Open in Cairo de laatste zestien door met 4-1 te winnen van de Sloveen Lubomir Pistej 4-11 11-8 12-10 13-11 11-6. Door die prestatie plaatste Keen zich voor het olym pisch kwalificatietoernooi (OKT) van Innsbruck, dat vol gende week wordt gehouden. Keen heeft overigens niet erg veel kans om zich te plaatsen. Het OKT van Inns bruck is zeer zwaar bezet, met ondermeer enkele sterke Aziatische spelers. Keen moet volgende week de finale van het toernooi halen, omdat slechts twee tickets voor Athene beschikbaar zijn. ANP GLOUCESTERSHIRE - De Nederlandse cricketploeg is gisteren in de tweede ronde van de C&G Trophy uitge schakeld. Oranje verloor tijdens het sterk bezette toer nooi met 72 runs van titelverdediger Gloucestershire. door Jan Dagevos YERSEKE - Wie in de wieler ronde van Yerseke goed pres teert, kan een aardige euro beu ren. De koers in het Bevelandse dorp staat bekend om zijn vele cn hoge premies. „Degene die een beetje goed rijdt, kan zo maar 500 euro verdienen", zegt Fred Luteijn van de organise rende Stichting Ronde van Yer seke. De wielerkoers, die zaterdag aan zijn 29e editie toe is, heeft om die reden een geweldige aan trekkingskracht op de renners. De elites, beloftes en amateurs nemen het criterium over 90 ki lometer maar wat graag in hun Maar er is meer. De wedstrijd in Yerseke is meer dan een eenvou dig criterium. Het is een zware en mooie koers, waarin zelfs een bergprijs is te verdienen. „In het rondje van twee kilometer zit een helling, een lange oprit naar de dijk", zegt Luteijn. „Ik denk dat die helling zo'n 150 meter lang is. Vaak hebben de renners er windje tegen, dat maakt het extra zwaar, zeker als je be denkt dat die helling 45 keer be klommen moet worden." Al die omstandigheden hebben de wedstrijd in Yerseke een enorme uitstraling gegeven, zo wel binnen als buiten Zeeland. „Het is de wedstrijd die het 'm doet", weet Luteijn. „We maken vooraf nauwelijks reclame voor de koers. De deelnemers melden zich uit zichzelf aan. We zitten nu al op 83 inschrijvingen bij de elites en beloftes en dan hebben de amateurs A zich nog niet eens aangemeld. Ik reken zater dag op zo'n 100 renners, vorig jaar hadden we er 98." Hoogerland Onder de deelnemers bevinden zich vele toppers. Zo geven Den nis Raadtgever, Frangois Fran se, Rob Koole, Jan Hordijk, Edward Farenhout, John Leijs en Louis de Koning acte de pre sence. De meeste aandacht zal wellicht uitgaan naar Johnny Hoogerland, die voor eigen pu bliek rijdt. Hij kon ook elders rij den dit weekeinde, maar gaf de voorkeur aan de koers in zijn woonplaats. „En dat vinden wij natuurlijk verschrikkelijk leuk", zegt Fred Luteijn. De wielerdag in Yerseke wordt zaterdag geopend met een dikke- bandenrace. De deelnemers aan die wedstrijd starten om 12.30 uur, Hierna is het de beurt aan de nieuwelingen. De renners in die categorie moeten 40 kilome ter afleggen. Inmiddels heeft de organisatie al 38 inschrijvingen binnen. Onder hen bevinden zich drie nieuwelingen uit Yerse ke: Randy Butijn, Jaco Wagen aar en Peter Kort. De start van de nieuwelingen is om 14.15 uur. Om halfvier klinkt het start schot voor de elites, beloftes en amateurs A. Zij moeten 90 kilo meter afleggen. Start en finish zijn aan de Korringaweg. door Frans Lindenkamp SAO PAULO - Maradona is weer terug in hetzelfde bed van het ziekenhuis waaruit hij zich zelf verleden week donderdag ei genhandig ontsloeg, zonder toe stemming van de behandeld art sen. De Argentijnse voetbalmy the werd gisterochtend vroeg in allerijl met ambulance naar de hoofdstedelijke kliniek Suizo Argentina vervoerd. Maradona heeft zich, na zijn eer dere 'ontsnapping' uit de kli niek, letterlijk ziek gegeten. De medici, die Maradona's situatie stabiel noemen, spreken van een 'voedselovertreding'. Maradona ligt weer op de intensive care. Zijn persoonlijke dokter en ver pleegster vergezelden hem in de ambulance. Maradona logeerde sinds eind vorige week op het luxe buiten verblijf van een bevriende za kenman in het stadje General Rodriguez, vijftig kilometer bui ten Buenos Aires. Dinsdag had hij volgens plan terug naar Cu ba moeten terugreizen, waar hij sinds 2000 een ontwennings kuur ondergaat om van zijn chronische cocaïneverslaving af te komen. Maandagavond gaf de moddervette Maradona nog een afscheidsbarbecue voor zijn vrienden. Maar de dag erop liet hij de reis naar Havana om onbe kende reden annuleren. Er wa ren vier plaatsen in het vlieg tuig geboekt. Maradona balanceerde acht da gen tussen leven en dood, nadat hij op 18 april werd opgenomen met een zware longontsteking. Ook zou volgens onbevestigde berichten een overdosis cocaïne in het spel zijn geweest. Maar na een verblijf van twaalf dagen verliet Maradona vorige week tot ieders verbazing het hospi taal. Sindsdien geeft hij weer al le signalen af onsterfelijk te zijn. Aan zijn vrienden - onder wie Ferro Vieira, de man die in 2000 de cocaïne verstrekt zou hebben die tot zijn eerste overdosis leid de - vertrouwde hij toe, dat hij de zoutloze ziekenhuismaaltij den spuugzat was en dat hij het geen minuut langer in het zie kenbed uithield, Bij zijn aan komst in General Rodriguez ont haalden zijn vrienden hem met een groots vuurwerk. Volgens ingewijden wandelt Ma radona weer even zo vrolijk langs de afgrond. Ondanks zijn verzwakte hart - dat volgens de specialisten nog maar voor der tig procent functioneert - ver slindt, hij weer als vanouds dik- belegde sandwiches met geroos- Diego Maradona leek zich snel te herstellen, maar is nu toch weer in het ziekenhuis opgenomen. foto RTR terd vlees. Vrijdag - een dag na zijn vertrek uit de kliniek - was Diego alweer op de golfbaan te vinden. Met 'goedkeuring' van zijn privé-dokter Alfredo Cahe, die volgens boze tongen alles toestaat zolang Pluisje maar van de cocaïne afblijft. Terwijl Maradona in de motregen een partijtje golf speelde, cirkelde een helikopter met fotograaf bo ven de baan. Geïrriteerd liet, de ex-voetballer zijn broek zakken en toonde zijn blote achterwerk aan de paparazzi. Dood in de ogen 's Avonds was hij te gast in de goed bekeken talkshow van Susana Giménez, de eerste da me van de Argentijnse tv. In het interview verklaarde hij verras send goed gemutst, dat hij de dood in de ogen had gekeken. Hij was naar zijn zeggen al be land in de tunnel op weg naar zijn levenseinde. Toen Giménez opmerkte dat hij was afgevallen van twaalf dagen ziekenhuis, antwoordde Maradona schater lachend: „Ja, vijftien gram." Een dag later woonde hij een match bij van zijn voormalige club Boca Juniors. De longont steking die ruim twee weken ge leden tot zijn opname leidde was naar verluid ook het gevolg van golfen. Maradona zou de za terdag voorafgaande aan zijn in ternering met ontblote boven- bast een balletje geslagen heb ben bij een temperatuur van am per 15 graden. Na een barbecue met vrienden - waar drank en cocaïne rijkelijk voorradig wa ren - zou hij bij het ochtendkrie ken zijn dochter zijn gaan opha len in een discotheek. In plaats van te gaan slapen ging hij later door naar het stadion om Boca te zien spelen. Uitputting velde hem vervolgens. GPD °hnny Hoogerland van onze sportredactie ESTORIL - De Sport Oscar, officieel de Laureus World Sport Award, krijgt steeds meer aanzien in de internationale sportwereld. Maandag vindt in Estoril de vijfde uitreiking plaats. De enige Neder landse kandidate is zwemster Inge de Bruijn, genomineerd in twee categorieën. Twee invloedrijke sponsors organiseer den de bijeenkomst voor de eerste keer in 2000. over het jaar 1999. De eerste win naars waren golfer Tiger Woods en atlete Marion Jones. De huidige 'titelhouders' zijn wielrenner Lance Armstrong en ten- nister Venus Williams Ondanks meerdere nominaties (De Bruijn, Van den Hoogenband, Uytde- haage) was er slechts één keer een hoofd prijs voor een Nederlander. Rolstoelten- nister Esther Vergeer werd uitgeroepen tot de 's werelds beste gehandicapte spor ter van het jaar 2001. De Bruijn, eerder genomineerd na haar olympische titels bij de Spelen in Sydney, komt maandag in Portugese badplaats in aanmerking voor twee titels. Ze kan worden gekozen tot 'Wereldsportvrouw' én tot 'Wereld Co meback van het Jaar' Concurrentie In de belangrijkste rubriek, Sportvrouw van het jaar, heeft ze concurrentie van de Belgische tennister Justine Hénin, de Mo- zambikaanse atlete Maria Mutola, de En gelse atlete Paula Radcliffe, de Zweedse golfster Annika Sorenstam, de Ameri kaanse tennister (en titelverdedigster) Ve nus Williams, De Bruijn is kandidate we gens haar WK-titels vorig jaar op de 50 meter vrij en 50 meter vlinder. Bij de verkiezing voor beste sportman van het jaar staan (opnieuw) wielrenner Lance Armstrong, tennisser Roger Fede- rer, zwemmer Michael Phelps, motorcou reur Valentino Rossi en rugbyspeler Joh- ny Wilkinson op de lijst. Gloucestershire. C&G Throphy. Tweede ronde: Gloucestershire 264/4, Nederland 192 all out. Gloucestershire wint met 72 runs. Cairo. Egyptische Open, ITTF Pro Tour. Eerste ronde: Keen (Ned)-Jemail (Tun) 11-5 11-2 11-1 11-0 Tweede ron de: Keen (Ned)-Pistej (Slv) 4-1 (4-11 11-812-1013-11 11-6). Bijzonderheid: Keen plaats zich voor Olympisch kwalificatietoernooi in Inns bruck. Rome. Mannen, 2,4 miljoen euro. Eerste ronde: Hewitt (Aus/15)-Seppï (Ita) 5-7 7-5 6-3. Tweede ronde: Horna (Per) - Verkerk (Ned/14) 6-4 3-6 6-3, Schalken (Ned/11) - Volendri (Ita) 1-2 wegens regen afgebroken. Costa (Spa) - Federer (Zwi/1) 3-6 6-3 6-2, Henman (GBr/4) - Stepanek (Tsj) 6-16-1, Massu (ChI/8) - Labadze (Geo) 6-2 7-5, Daviden ko (Rus) - Gonzales (Chl/13) 6-2 5-7 6-2, Zabeleta (Arg) - Mantilla (Spa) 7-5 6-3, Spadea (VSt) - Arazi 9mar) 2-6 6-2 6-4. Berlijn. Vrouwen, 1 miljoen euro. Tweede ronde: Clijsters (Bel/1 l-Marre- ro (Spa) 6-3 2-6 6-4, Mauresmo (Fra/2) - Dulko (Arg) 6-1 6-2, Venus Williams (VSt/3) - Damilidou (Gri) 7-5 6-3, Myski- na (Rus/4) - Kostanic (Kro) 6-2 6-4, Su- giyama (Jap/8) - Lichovtseva (Rus) 6-1 6-2, Suarez (Arg/11) - Schett (Oos) 6-4 6-3, Sprem (Kro) - Shaughnessy (VSt) 6-2 7-6, Dementieva (Rus/7) - Cohen-AI- oro (Fra) 6-4 3-6 6-2, Sanchez Lorenzo (Spa) - Chladkova (Tsj) 6-2 4-6 6-3, Koer snetsova (Rus/10) - Bovina (Rus) 6-2 6-0, Sjarapova (Rus/16)-Manduela (Hon) 5-4, opgave. Steenvoorde. Vierdaagse van Duin kerken. Eerste etappe. Duinkerken -Steenvoorde: 1 Casper (Fra) 181 kilo meter in 4.28.37, 2 Nazon (Fra), 3. Hon do (Dui) 0.13, 4. Luhovyy (Oek), 5. Vo gels (Aus), 6. O'Grady (Aus), 7. Van Heeswijk (Ned), 9. Hoffman, 13. Van Katwijk, 14. Reinerink, 15. Bos, 25. Smink, 27. Van der Wal, 40. Traksel, 64. Mutsaars, 79. Voskamp, 91 Veneberg, 93. Boven, 112. Ten Dam, 125. Dekkers 16.48. Uitgevallen: Knaven, Koerts, Al gemeen klassement: 1. Casper, 2, Na- zon 0.02, 3. Hondo 0.22, 6. Reinerink 0.25, 11. Van Heeswijk, 13. Hoffman, 17. Van Katwijk, 18. Bos, 28. Smink, 29. Van der Wal, 42. Traksel, 65. Mutsaars, 79, Voskamp, 91. Veneberg, 93. Boven, 112. Ten Dam, 125. Dekkers. Donderdag Biljarten Driebanden toernooi Walk Inn, fina le. Locatie: Bar Walk Inn, 's Heeren- hoek. Aanvang. 19.30 uur. door Roeland van Vliet GOES - Tennisster Luciënne van den Broek (42) heeft op het wereldkampioenschap voor vete ranen in het Turkse Antalya de kwartfinale van het landentoer- nooi bereikt. Daarin treft de Souburgse vandaag samen met Carin Bakkum en Liselot Prech- tel-Koot het Oostenrijkse team. Het Nederlandse drietal, dat uit komt in de categorie 40+, werk te zich in de eerste twee rondes langs Zuid-Afrika en Australië. Beide landen werden met 2-1 verslagen, nadat Nederland al op een 2-0-voorsprong was geko men. Twee keer ging het dubbel spel dus verloren. „Maar ja, als je op 2-0 staat, heb je de tegen stander al verslagen, Dan gaat de dubbel nergens meer om", zei Luciënne van den Broek gis teravond. Vandaag treft de tennisster van tennisclub Souburg de Oosten rijkse Heike Fröhlich. Van den Broek speelde al eerder tegen haar. „Zij is een aanvallend in gestelde speelster, ze slaat de ballen strak over het net. Ik moet proberen haar uit haar spel te brengen en zelf goed aan te vallen." Over haar spel is Van den Broek tot nu toe goed te spreken'. „Maar", zo zegt ze, „het was wel even wennen. We spelen op heel grof gravel, waarvan de ballen hoog opstuiten." BRUSSEL - Belgische clubs mo gen verboden uitvaardigen om de vlag met de Vlaamse Leeuw of de Waalse Haan op te hangen in hun stadions. Als supporters dergelijke vlaggen toch ophan gen, kan dat leiden tot stadion verboden. Dat heeft de Bel gische minister van Binnenland se Zaken Dewael gisteren ge zegd. Bepaalde clubs hanteren nu een verbod op de vlaggen uit het an dere landsgedeelte, om het op flakkeren van de taalstrijd tê voorkomen. In het stadion van de Waalse club Mons (Bergen) zijn zelfs beide vlaggen verbo den. Dewael zegt dit te kunnen begrijpen, 'omdat een com*- munautaire vlag in voetbalcon text vaak gebruikt wordt voos provocerende doeleinden'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 17