RIA met een been in tweede ronde vergroot voorsprong Winst voor Arnemuiden en Kapelle PZC Carlo de Deckere houdt team overeind Mannenteam Smash Ploeg haalt ruime winst op HSC'28: 4-0 Scheldesport sluit competitie af met verlies Voetbalsters Aardenburg en Steen halen flink uit uitslagen Twee punten voor Sjef BC Vlissingen kan lijfsbehoud vergeten maandag 3 mei 2004 -.n door Rinus Verberkmoes WESTDORPE - RIA W staat met één been in de volgende ron de van de nacompetitie. Daarin treft het dan Grenswachters, dat gisteren een beslissingsduel in de derde klasse A verloor van BSC uit Roosendaal. De basis voor een vervolg legde het elftal van Rudi Rietjens op eigen veld door HSC'28 uit Heer- Ie met 4-0 te kloppen. Dat RIA W de suprematie in de vier de klasse A aan Vlissingen moest laten, vond het niet erg. Temeer daar aan het einde van het seizoen enkele spelers ge schorst waren en enkele vaste krachten geblesseerd raakten. Rietjens moest daardoor zelfs een beroep doen op de inmid dels 46-jarige Bert Dutree, een gekend speler die eerder voor Eeklo en Hoek uitkwam en al enige jaren aan het afbouwen is. „Eerst heb ik twee wedstrijden op de bank gezeten. Daarna ben ik laatste man gaan spelen, waardoor Arjan de Mey door kon schuiven naar het midden veld. Die omzetting gaf ons meer body in de middenlinie en zodoende ben ik erbij geble ven", aldus de nestor in de hoofdmacht van RIA W. Mazzel Dutree bleek ook gisteren nog steeds goed te kunnen voetbal len. Het deed Dutree dan ook goed dat achterin de nul werd vastgehouden. Daar kwam wel wat mazzel bij kijken, maar doelman Erwin de Roover ver stond ook zijn vak. Hij hield HSC'28 al in de beginfase van een doelpunt af en bleek ook de reddende engel toen Pascal Mies, die in de tweede helft zijn pols zou breken, doorbrak. RIA W kreeg echter verreweg de beste kansen. Uit één van die mogelijkheden scoorde Arno Verlinde, na een voorzet van Geertjan de Smet: 1-0. Een klein kwartier nam De Smet een vrije trap en weer rondde Verlin de bekwaam af: 2-0. Na rust moesten de gasten ko men. RIA W beperkte zich aan vankelijk tot het verdedigen van de voorsprong en wachten op de counter. In de zeventigste mi nuut kreeg de thuisploeg er een. Steven Koster stuurde invaller Ludwig van Gremberghe de diepte in en die klopte doelman Bart Sweere. „Dat die kans zou komen, wist ik. Met de snelheid die we in de ploeg hebben, was dat de troefkaart die we moes ten spelen", glunderde Rietjens achteraf. Van Gremberghe maakte ook nog de 4-0. Dat maakt HSC'28 zondag in de re turn op eigen veld vrijwel kans loos. RIA-HSC'28 4-0 (2-0). 30. Arno Verlinde 1-043. Arno Verlinde 3-0, 70. Ludwig van Gremberghe 3-0, 90+. Ludwig van Gremberghe 4-0. Scheidsrechter; Wim Engelkes (Tilburg). Gele kaart: Geertjan de Smet (RIA W.), Johnny Luister burg (HSC'28). Toeschouwers: 200 RIA W: Envin de Roover, Steven Kesteleijn, Bert Dutree, Boy Theu- nisen, Arjan de Mey, Steven Kos ter, Vincent Bendijk, Ruud Aude- naerd (68. Ludiwg van Gremberg he), Geertjan de Smet, Nikki de Wolff, Arno Verlinde. Axel-verdediger Mike van de Berge (links) schiet de 0-1 binnen. Vogelwaarde-doelman Danny Snel is te laat, Dennis Jonkheijm kijkt gelaten toe. foto Camile Schelstraete door Peter van Kouteren VOGELWAARDE - Hij haalde geregeld verhaal bij de scheidsrechter en straalde in de nadagen van zijn loopbaan een ijze ren wil om te winnen uit. Doelman Carlo de Deckere van Axel was met zijn 37 jaar een ervaren rots in de branding en hield zijn elftal vooral in de beginfase van de ontmoeting in en tegen Vogelwaarde overeind. De Deckere werd zelf niet ge passeerd, zag zijn ploeg drie keer scoren en vierde de zege (0-3) na afloop met ge balde vuist richting de aanhangers die hem bejubelden. De keeper ontsteeg in een duel met als in zet een plaats in de vierde klasse als één van de weinigen het niveau van de vijfde klasse. „Hij is enorm belangrijk voor het elftal", roemde trainer Eric Rijckaert de doelman. „Er zat natuurlijk veel spanning op", ver klaarde de oefenmeester de matige eerste helft van zijn jonge equipe. „Ik vond ons verdedigend voor rust niet zo sterk. Na rust herstelden we dat goed. We hebben jonge voetballers, die alleen maar kun nen groeien. Dat we zó ver zouden ko men, had ik aan het begin van het sei zoen niet verwacht. Nu staan we inder daad met één been in de vierde klasse." De bezoekers profiteerden na rust ook van de verkregen ruimte, omdat Vogel waarde in die fase probeerde om de 0-1-achterstand weg te werken. Veel mo gelijkheden creëerde de thuisploeg in de tweede helft echter niet. „We hebben geen vuist meer.kunnen ma ken", stelde trainer Henk Michels gela ten vast. „We speelden de laatste weken prima voetbal en hebben tijdens de com petitie twee- keer van Axel gewonnen. Dan zijn de druiven natuurlijk zuur." In een matige partij sprongen de bezoe kers veel beter met de mogelijkheden om. Nadat de ploeg in de beginfase een paar keer door het oog van de naald was gekropen, was het bij de eerste de beste aanval van Axel meteen raak. Mike van de Berge kreeg een niet te missen kans: 0-1. Na de hervatting verdubbelde Joep van de Broeke de marge. De aanvaller was het eindstation van een vloeiende aanval over vier schijven en schoot onbe rispelijk in de bovenhoek: 0-2. Vijf minu ten voor tijd schoot Mei vin Rijckaert uit een strafschop na een overtreding op de sterk ingevallen Jamo Gilling de Axel aars definitief in veilige haven: 0-3. Vogel waarde-Axel 0-3 (0-1). 13. Mike van de Berge 0-1, 67. Joep van de Broeke 0-2, 85. Meivin Rijckaert (strafschop) 0-3. Scheidsrechter: W. de Ruijsscher (Bres- kens). Aantal toeschouwers: 300. Vogelwaarde: Danny Snel; Dennis Jonkhe ijm, Wim Delaere, Mike Nelis, Bart Mang- nus; Wim Steijns, Dennis Vlassenrood, Arno Wauters (46. Jeroen Vervaet), Dirk van Dam me (30. Ardjan Lambert); Michel Nieuwe- link, Bjom Vermeerssen. Axel: Carlo de Deckere; Michael Freijzer (80. Jordy Seghers), Meivin Rijckaert, Ange- lo Plasschaert, Mike van de Berge; Jordy Bolleman, Randy Zandstra, Kenneth Ockor- ley, Joram Scheele (87. Ivo Verstraete); Joep van de Broeke, Fonny Verstraeten (60. Jar- no Gilling). van onze sportredactie TERNEUZEN - In de nacompe titie van de tweede klasse heb ben Arnemuiden en Kapelle een overwinning geboekt. Derde klassers Dauwendaele, Yerseke en SKNWK begonnen eveneens goed aan de competitieverlen ging. En Luctor'88 lijkt het mis lopen van de titel in de vijfde klasse goed verwerkt te hebben. De ploeg won thuis met 8-0 van WW'67. Arnemuiden-SV Capelle 2-0: De gehavende thuisploeg, voor de vierde keer op rij in de na- competitie, begon sterk aan het duel en kwam al in de elfde mi nuut op voorsprong. Leon van Belzen stond op de goede plek na een kopbal op de lat van Ar jen Reynoudt en tikte de 1-0 bin nen. De zaterdag-tweedeklasser uit het vissersdorp verloor daarna de grip op de wedstrijd, maar wist door goed verdedigen de ge lijkmaker van de Brabanders te TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport hebben de competitie in de eerste klasse rayon Zuid tegen WSC afgeslo ten met een 82-59-nederlaag. In Waalwijk bleken de Temeuzena- ren niet opgewassen tegen de nummer twee. Scheldesport blijft ook volgend jaar eerste klasser. Scheldesport begon zonder Mau- rits en Joery van Aalst gehandi capt aan de wedstrijd. Daarvan konden de lange centers van WSC profiteren. Bij Schelde sport moesten er binnen het team te veel omzettingen wor den gedaan. De forwards moes ten gaan spelen op de centrale positie, hetgeen een ongelijke strijd gaf. De Brabanders legden in de eer ste helft al de basis voor de winst. Halverwege het duel leid de de thuisclub met 38-21. Na rust herstelde Scheldesport zich van de klap. De derde periode werd zelfs in het voordeel van de Terneuzense ploeg afgeslo ten, maar in de slotfase liet WSC zich niet meer verrassen: 82-59. voorkomen. Vijf minuten voor tijd maakte Arjen Reynoudt de belangrijke, tweede treffer na een voorzet van de ingevallen Jacky de Smit. Kapelle-Hardinxveld 2-1: De thuisploeg leek de wedstrijd in handen te hebben, maar kwam in de 23e minuut op achter stand. Met een krulbal ver schalkte HardinxVeld-speler Eelke Kraaijeveld doelman Edwin Overbeeke. Nog geen vijf minuten later was het alweer ge lijk. Hans Tolhoek rondde van dichtbij een vlot lopende aanval goed af: 1-1. Toen Overbeeke in de 60e mi nuut de bal buiten het straf schopgebied met zijn handen aanraakte, schreeuwde Har- dinxveld om een rode kaart voor de keeper. Scheidsrechter Sardjoe uit Vlissingen had de overtreding echter niet geconsta teerd en liet doorspelen. Een kwartier voor tijd zorgde Peter Willemse ervoor dat Ka pelle de heenwedstrijd won. De topscorer van de thuisploeg had een mooie individuele actie in petto en schoot daarna de 2-1 binnen. Zaterdag zal Kapelle nog wel aan de bak moeten. „Hardinxveld zal moeten sco ren, maar wij hebben niet de ploeg om heel verdedigend op de 0-0 te spelen. Het zal dus on geveer een zelfde wedstrijd wor den", zei Kapelle-trainer Huib Meerman. Dauwendaele-Zwaluwe 2-1: De zege kwam moeizaam tot stand en is nog allerminst een garan tie voor een vervolg in de promo- tiestrijd van de derde klasse. De Middelburgse formatie had in de beginfase het heft in handen. Joran Moes zorgde voor de voor sprong voor Dauwendaele. Hij kopte de bal op de lat, waarna de bal via zijn lichaam, in het doel caramboleerde. Zwaluwe kon daar heel weinig tegenover stellen. Op een schot voorlangs na waren de Brabanders nog niet gevaarlijk geweest. Het doelpunt van Mark Smit, na een halfuur, kwam dan ook uit de lucht vallen. Hij kopte de bal na een knappe voorzet van Ed van Mechelen knap binnen. Nauwelijks bekomen van de thee kopte Jordy van Bunderen de Middelburgers op voor sprong. Het spelpeil werd daar na minder en geen van beide teams wist lange tijd een fat soenlijke kans te creëren. In de slotfase was het bibberen voor Hans Tolhoek (midden) schiet de gelijkmaker binnen in het duel met Hardinxveld. Dauwendaele. De gasten kregen via Koos Beversluis en Mark Smit enkele goede kansen. Be versluis kreeg in de blessuretijd een uitgelezen mogelijkheid om Zwaluwe weer langszij te breng en, maar de invaller had te veel tijd nodig. JPS-Yerseke 1-2: De bezoekers kwamen na 27 minuten tegen de verhouding in op voorsprong door een treffer van Koen Sin- ke. Vijf minuten na rust kwam JPS op gelijke hoogte door Mar tin Stork, maar via Bart van Ste- veninck kwamen de Zeeuwen zes minuten later ook weer op 1-2. Omdat de thuisclub vervol gens de mooiste kansen om zeep hielp, was die treffer voldoende voor de winst. SKNWK-Tholense Boys 5-0: Jacky de Bruine scoorde vier keer voor SKNWK, maar de gro te man was Gert-Jan Tierie met vijf assists. Halverwege de eer ste helft opende Jan-Jaap Pad mos de score voor SKNWK, maar toen was het tijd voor het tandem Tierie-De Bruine. Vlak voor rust maakten ze 2-0 en na de rust produceerden beiden een loepzuivere hattrick: De Bruine in goals, Tierie in assists. DFS-Wolfaartsdijk 0-0: DFS moet door dit doelpuntloze ge lijkspel zaterdag op bezoek bij Bevelanders, terwijl Wolfaarts- dijk plaatsneemt in de wachtka mer. Kansen op doelpunten wa ren er zaterdag wel, maar Jeroen Grefkens (DFS) stuitte op doelman Philip Westveer en Erik de Kok (Wolfaartsdijk) op keeper Leander Rouw. Luctor '88-WW67 8-0: Volgens trainer Cees van de Linkon de forse winst gezien worden als re vanche voor het verspelen van de titel aan Jong Ambon. De 16-jarige B-junior Rutger van Rossum (volgend seizoen gaat hij naar RBC) bepaalde de rust stand op 2-0. Nog geen tien mi nuten na het begin van de twee de helft stond het al 5-0. Door een rode kaart voor één van hun spelers moest de ploeg uit Woensdrecht daarna met tien man verder. Luctor scoorde met een man meer nog drie keer. Van Rossum bracht zijn dagto taal na rust op drie. Net zoveel foto Willem Mieras als Erik de Groene (één straf schop). Arnold Hagenaar en Pie- ter van den Dries waren verant woordelijk voor de overige twee doelpunten. van onze sportredactie TERNEUZEN - Op de slotdag van de voetbalcompetitie voor vrouwen boekten de Zeeuws- Vlaamse teams wisselend suc- In de vierde klasse van het zon dagvoetbal won Steen met over tuigende cijfers (6-2) van OW'67. Door die zege nestelde Steen zich definitief op de derde plaats. Aardenburg pakte opval lend fors uit. Dat team versloeg in de vijfde klasse van het zater dagvoetbal het vrij hoog geklas seerde Kogelvangers met 9-0. door Willy van Leeuwen UZENDIJKE- Koploper Smash is in de hoofdklasse mannen van de districtscompetitie weer ver der uitgelopen op naaste concur rent De Schelde. Het team uit Sint Jansteen won zelf in Aar denburg met 5-1 van Sjef, ter wijl De Schelde twee punten moest prijsgeven tegen Zierik- zee. De Vlissingers wonnen met 4-2. Smash heeft nu met nog twee wedstrijden te spelen vier punten voorsprong. Sluiskil ver loor Coen Dobbeleir door een zweepslag en kwam daardoor te gen Vogelvlucht niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Bart Claeys van Sjef speelde een prima wedstrijd tegen Ronald van Remortel van koploper Smash. Van Remortel moest er zelfs drie sets tegenaan om tot een overwinning te komen: 1-6 6-3 7-5. Hans Calsijn en Alexander Bau- wens gaven elkaar geen duim breed toe. Bauwens had nog steeds last van zijn schouder blessure en kon nog niet-voluit serveren. In de tweede set moest Bauwens flink aanzetten om de stand naar 1-1 in sets te tillen. Calsijn had een 6-2-voorsprong in de tiebreak, maar Bauwens sleepte er op wonderbaarlijke wijze toch nog een 9-7-eind- stand uit. De derde set ging uit eindelijk naar Calsijn. Die haal de zo het enige punt binnen voor de thuisploeg. Remie Scherbeijn won tegen Pa trick Vervaet nog wel de eerste set met 6-3, maar verzuimde daarna de backhand van Ver vaet nog meer te bestoken. Ver vaet putte hier weer 'kracht uit en pakte tweemaal de setwinst met 6-2 en 6-4. Richard Bral be kroonde zijn prima enkelspel met tweemaal 6-1 tegen Eric Hensen. Smash pakte ook in de dubbelpartijen goed door en sloot daardoor deze wedstrijd winnend af met 5-1. „We heb ben toch wel wat pech gehad. Ik moet deze week geopereerd wor den en kon daardoor in zijn par tij niet goed aanzetten", zei Tom de Clerck van Sjef. „Er had voor ons zeker een 3-3-eind- stand in kunnen zitten. In de res- Westdorpe. Bolkenklasse: 1. Jan-Wil lem-De Feijter, Axel, 2. Marco Lancer, Nieuwdorp, 3. Marco Jansen(Oost- burg)/Brian Crombeen (Schoondijke). Tot 1550 cc: 1. Uervin Harte (Sluiskil), 2. Onno Harte (Schiedam), 3. Colin de Putter (Biervliet). Tot 1950 cc: 1. Den nis Poppe (Vlissingen), 2. Paul van der Poel (Putte), 3. Marion van Aart (Oud-Gastel). Boven 1950 cc: 1. Ron Baans (Vlissingen), 2. Henk Burgers (Putte), 3. Michel Nuyten (Heinkens- zand). Sprinters: 1. Leonard van de Ven (Vlissingen), 2. Lex Verhaege (West dorpe), 3. Eric Kempenaar (Oud-Gas tel). Kevers: 1. Ruben van Overmee- re(Zaamslag)/Jacob Craats (Magrette). Superfinale: Dennis Poppe (Vlissin gen). Algemeen klassement: Balken: 1. Piet Pfaff (Hulst). Tot 1550 cc: 1. Colin de Putter. Tot 1950 cc: 1. Dennis Pop pe. Boven 1950 cc: 1. Henk Burgers. Kevers: Ruben van Overmeere/Jacob Craats. Sprinters: Lex Verhaege. EIIJËESSHflflHHHHHfli Teamcompetitie district Walcheren en De Bevelanden met Zeeuws- Vlaamse deelname. Bandstoten. Poule 1: 1 Avontuur 1 4-145, 2. De Toekomst 1 4-136, 3. HGL/KOT'86 1 4-132, 4. TOG 1 4-132, 5. De Sportvisser 1 4-129, 6. Onda 1 4-127, 6. Deltal 4-118. Poule 2: 1. Avontuur 2 5-163. 2. VEG/ABV 2 4-146, 3. TOG 2 4-143,4. Rehawe 1 4-141, 5. De Sportvis ser 2 5-141, 6. Delta 2 4-133, 7. ALM 1 4-129. Poule 3: 1 De Herberg 1 4-149, 2. Delta 3 5-149, 3. ALM 2 4-142. 4. De Sportvisser 3 4-142, 5. VEG/ABV 3 4-136, 6. Avontuur 3 4-130. 7. Onda 2 3-100. Poule 4:1. Dampoort 1 5-163, 2. TOG 3 5-156, 3 ALM 3 4-146. 4. De Vier Linden 1 4-145, 5. Onder de Toren 1 4-133, 6. VEG/ABV 4 4-130. 7. Avontuur 4 4-125. Poule 5: 1. Rehawe 2 4-147, 2. HIO 1 4-143, 3. De Vier Linden 2 4-138. 4. De Herberg 2 4-117, 5. Onder de To ren 2 4-116, 6. Scheldezicht 1 3-90. Kader 38/2. Poule 1:1. VEG/ABV 2 4-22, 2. Windenburg 1 4-14, VEG/ABV 1 4-6,4. Rehawe 4-6. Axel. Algemeen kampioenschap driebanden. Eindstand: 1. Albert La- cante (HGL/KOT'86 Sas van Gent) 11 matchpunten, algemeen gemiddelde 0,726, hoogste serie 6, 2. Rob van Vel- zen 't Bierwinkeltje Terneuzen) 8-0,377-5-94,3 procent, 3. Jo Boogaert (De Kastanje Kloosterzande) 8-0,652-7-81,5 procent, 4. Walter Mor tier (BV Reynaert Hulst) 8-0,470-5-78,3 procent, 5. Benny Visser (WBC Walsoor den) 7-0,570-6, 6. George Ruymbeeck (HBC/De Troubadour Clinge) terende twee wedstrijden zuil® we nog flink aan de bak moet® tegen Westerschouwen en Yerse ke, twee zware uitwedstrijden Het verschil tussen eerste hoofdklasse is toch wel groot." De wedstrijd tussen Sluiskil® Vogelvlucht werd fors beic- vloed door een zweepslag vat Sluiskil-speler Coen Dobbelen* Hierdoor moest de thuisploej twee wedstrijden prijsgeven es eindigde de partij in een dra* 3-3. Dobbeleir moest opgeven ij zijn enkelpartij tegen Desire Schepper. Dobbeleir won de eer- ste set met 6-1, verloor de twee de set met 3-6 en had e® 4-2-voorsprong toen het foij ging- Ook Dethlef Pieters was ooi even van slag door de blessure van Dobbeleir. Hij won de eer ste set tegen Dennie Cappendiji j met 6-4. maar zag door concen j tratieverlies de andere sets aar i zijn neus voorbijgaan: 3-6 0-6. De Schelde het in zijn achtervoi-1 gingsstrijd op koploper Sinai opnieuw een steekje vallen. De Vlissingers wonnen met 'slechts 4-2 van Zierikzee. IJZENDIJKE - In de iwecè klasse mannen van de landelijke competitie heeft Sjef twee pun-; ten gepakt. Het Aardenburgs team verloor met 4-2 van Har- tel. Het Goese 't Halve Maantji dat uitkomt in dezelfde klasse j verloor met 5-1 bij Binnenmaas p Christiaan Trapman en Rinkt van Remortel zorgden voord; +won met 6-3 6-4 van Vlak, ter-' wijl Van Remortel na een over tuigende 6-1-setwinst tegen Gert lag in de tweede set zijn tegen stander bij 3-0 zag opgeven. Is de dubbelpartijen kon Sjef geen potten meer breken. ME: M. Bitter-Duncan Blackm 7-6 6-1, J. Struijk-Dylan Blad man 6-1 6-0, M. Vlak-Christian Trapman 3-6 4-6, W. Gerlag-Riél van Remortel 1-6 0-3 opgave, MB Struijk/Vlak-Blackman/Trapmm 6-2 6-4, Bitter/Gerlag-Blackmm Van Remortel 6-1 6-3 5-0,500-4-83,5 procent, 7. Eddie van Goethem (Den Ouden Arend St.-Jar-1J steen) 5-0,774-8-77,4 procent, 8. Ad BS ker ('t Bierwinkeltje) 4-0,344-4. IsïliÉIS Schaak Grens Toernooi in Asse ede. Zevende ronde: Gert «E Rij-Kees Nieuwelink 0-1, Adrie den Hsl mer-Simon Provoost 0-1, Philip Lee-f* mens-Dennis van Vliet 0-1, Herman vr« de Wynkele-Jakob Buijsse 1-0, Stijn Dï tv camps-Nick Dubbeldam Vz-Vi, ChrïsLz.- j. ckriet-Erik Bolleman Vfe-Vi, Pain:1 Moens-Marc van Vooren 1-0, Luis F'P cos-Theo de Putter 0-1, Dirk Welvcm rt-Gerard de Winter V2-V2, Walter C;- don-John Gommers 0-1, Arjo ArenJi se-Hans Destombes Z2-V2, Roger vr St. den Berghe-Cor Provoost 0-1, Ceaj Groenewoud-Hendrik de Wit V2-Z1, p han Arendse-Jan Verbrugge 1-0, Patro Claeys-Ronald Facchin 0-1, Piet LeePt houts-Manuel Colsen 0-1, Stevssli Braem-Luc Haers 0-1, Mare Victorft-fe gard Himschoot V2-V2, Johan Maes-Ws; Sinke V2-V2, Marc Roesbeke-ThomasVe schraegen 0-1, Koen Dhuyvetter-rsjRi derik Dhuyvetter VW/2, Koen Majy, tin-Marc van Hijfte 0-1, Lucien Mi tin-Jean-Pierre Versporten 1-0. Bjir® Meirpoel-Jan van Doeselaar Stand: 1. Kees Nieuwelink (HWPSïu van Gent) 6'/:- punt. 2. Simon Provos (SVWZV Oostburg) 6, 3. Dennis «p Vliet 6. Ie Districtscompetitie: Mannc Hoofdklasse: Westerschouwen-Yas^1"1 ke 6-0, Zierikzee-de Schelde 2*0( SJEF-Smash 1-5, Sluis-VogelvluchlJi^ Eerste klasse 2: ASOC-Animo 2* Smash-Jac. Van Beieren 3-3. DrivetiEP pelle 4-2, Domburg-Schelde 3-3. Eers klasse 3: De Bongerd-Bruten 3-3. r Boskreek-Hulster Ambacht 2-4. Vt-U wenpolder-Game'78 2-4, Kruir gen-Souburg 2-4. Hoofdklasse 35- f j SJEF-de Boskreek 3-3, MLTC-Sluisl u Tiola-de Schelde 3-3, Halve tje-Gravelsteps 5-1 AI Standen. Hoofdklasse: Smash &£bil de Schelde 5-19, Zierikzee 5-17, Wess yjj schouwen 5-16, Sluiskil 5-15, Vog=-. vlucht 5-13. SJEF 5-10, Yerseke 5-7.Efie' ste klasse 2: Animo 5-22, Drive 5-j'Scl Domburg 5-17, Jac. Van Beierend' £e de Schelde 2 5-14, Smash 2 5-14, ASft 5-10, Kapelle 5-8. Eerste klasse3:6 1 me'78 5-20. Souburg 5-20. Hulster A" hai bacht 5-16, Vrouwenpolder 5-16,s vot Bongerd 5-15, Bruten 5-14, Kruining». 5-14, de Boskreek 5-5. Hoofdklasm 35+: 't Halve Maantje 5-23, MLTC&Zj de Boskreek 5-19, de Schelde 5-W0 SJEF 5-12, Sluis 5-11, Gravelstepsü' Tir.loK.in ue Steen-OW'67 6-2 (3-2). Saskia Blommaert 1-0, Bianca van Ginne- ken 1-1, Melanie de Cock 2-1, Sas kia Blommaert 3-1, Esther van El- ten 3-2 (strafschop), Melanie de Cock 4-2, Saskia Blommaert 5-2, Sabrina van de Ven 6-2. Noormannen-Terneuzense Boys 2-1 (1-1). Renee van Vaardegem 1-0, Wies van Eede 1-1, Gwen Gut teling 2-1. Wemeldinge-Zaamslag 4-0 (2-0). Nathalie Karreman 1-0, Dorien Vervenne 2-0, Josee van Stel 3-0, Marjolein van de Linde 4-0. Aarden burg-Kogelvangers 0-0 (3-0). Doelpunten Aardenburg: Boukje Buzeijn (4), Cindy de Val- cke (4) en Meike Quataert. door Ron de Waal VLISSINGEN- Het moet wel heel raar lopen willen de bas- ketbalsters van BC Vlissingen zich nog handhaven in de pro motiedivisie. De laatste stro halm op lijfsbehoud werd za terdagmiddag tegen Orca's ruimschoots gemist. De ploeg uit Urk deelde een gevoelige tik uit: 37-56. „Het moet nu wel heel raar lo pen, willen we degradatie nog ontlopen", zei Frank Böseler, die na drie seizoenen afscheid neemt van cle Vlissingse da mes. „Drie jaar is sowieso lang genoeg bij een ploeg, ft ga de jongens A-junioren doen, en dat zie ik absoluut weer als een nieuwe uitda ging." Wie de scheidende trai ner opvolgt, is nog niet be kend, maar het lijkt zeer aan nemelijk dat Tom Joziasse op nieuw voor de groep komt te staan. ldolf/cto< ORTERS trade

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42