PZC Arnemuiden krijgt weer hoop Kapelle wint met hangen en wurgen Benauwde zege FC Dauwendaelc Nog alles open voor Terneuzense Boys Tweedeklasser in eerste nacompetitiewedstrijd langs SV Capelle: 2-0 Uitstekend begin Yerseke Biljarters nog niet zeker van lijfsbehoud uitslagen agenda Wolfaartsdijk p neemt plaats in v, de wachtkamer dl maandag 3 mei 2004 wbl door Eugène de Kok ARNEMUIDEN - De verwach tingen waren vooraf niet al te hooggespannen. Arnemuiden be gon door de waslijst aan blessu res als underdog aan de vierde nacompetitie op rij. Na zaterdag is echter alles weer anders. De Walcherse tweedeklasser ver sloeg in eigen huis SV Capelle: 2-0. Door de zege op de Brabanders, die in de tweede klasse F op een r zevende plaats eindigden, was er zaterdag bij spelers en sup portei's al weer iets meer hoop op een goede afloop van de na- competitie. „Uiteindelijk willen we maar één ding en dat is pro moveren naar de eerste klasse. Ik was 15 toen ik bij het eerste kwam, nu 24. We zijn één keer kampioen geworden, verder heb ben we volgens mij elk seizoen wel nacompetitie gespeeld. Het zal toch een keer moeten luk ken", zei middenvelder Leon van Belzen na afloop van het duel dat op het tweede veld werd afgewerkt omdat het hoofdveld wordt gerenoveerd. „Deze overwinning is een goed begin, maar we zijn er nog lang niet", voegde hij er wel direct aan toe. Opgeschroefd Het was vooral het resultaat waardoor de verwachtingen van Arnemuiden iets konden wor den opgeschroefd. Het spel van de rood-gelen gaf daar zaterdag nog weinig aanleiding toe. Arne muiden kende een sterke ope ningsfase, maar viel daarna te rug. Van Belzen, voor wie het seizoen door een verbrijzelde hand pas na de winterstop be gon, zette de Walchenaren in de elfde minuut op voorsprong. Corné van Belzen stuurde, na een corner van Patrick Siere- veld, met een fraaie actie twee verdedigers het bos in en gaf een afgemeten voorzet op het hoofd van Arjen Reynoudt. De spits raakte met zijn kopbal de lat, maar Van Belzen stond op de goede positie om de rebound met links in te tikken. De snelle voorsprong leek ver lammend te werken op de Arne- muidenaren. Capelle kreeg lang zaam meer controle over de wed strijd en had een paar goede mo gelijkheden op de gelijkmaker. Alfi Damen zat er na een knap pe solo van eigen helft het dichtst bij. De problemen van de thuisploeg lagen vooral op het middenveld waar de routine van John Crucq werd gemist. De aanvoerder werd vorige week geopereerd aan zijn voor ste kruisband en is minstens zes maanden uitgeschakeld. „Het middenveld was rommelig. Cor- jan (Marijs) en ik leden daar veel te veel balverlies", stak de maker van het eerste doelpunt Leon van Belzen na afloop de hand in eigen boezem. Zwart voor de ogen Ook aanvallend kon Arnemui den na de 1-0 weinig potten bre ken. De spitsen Marinus Baas en Arjen Reynoudt werkten hard („ze liepen het zwart voor de ogen", volgens trainer Wim Davidse), maar kwamen nauwe lijks in de buurt van de Brabant se doelman Peter van Schijndel. Baas werd na ruim een uur ge wisseld voor Jacky de Smit, die terugkeerde van een blessure. De Smit toonde wat meer inven tiviteit waardoor er weer wat druk kwam op het doel van de Capelle-keeper. Het was ook De Smit die de assist gaf voor de be langrijke, tweede treffer. Na een vrije trap van Jos Poortvliet leg de de invaller de bal panklaar voor Arjen Reynoudt die in twee pogingen de 2-0 binnenschoot. „Onbevangen was het vandaag niet. Met uitzondering van de eerste twintig minuten hebben we met veel spanning gespeeld", keek trainer Wim Davidse terug op het duel. „Na het eerste doel punt van Leon van Belzen verlo ren we de grip op de wedstrijd. Aan de andere kant hebben we wel gedisciplineerd verdedigd. We gaven maar weinig kansen weg. Jaco Moerdijk speelde van daag bijvoorbeeld een erg goede wedstrijd. Met de 2-0 ben ik dik tevreden. Ik onderschat Capelle absoluut niet, maar de ploeg zal volgende week moeten komen. Amemuiden-SV Capelle 2-0 (1-0). Ik heb er vertrouwen in Mis- H-Leon van Belzen 1-0, 85. Arjen ik neD ei vernouwen in. mis Reynoudt 2-0. Gele kaan. Peter schien met door ons spel, maar Bil en Michel Carol (Arnemuiden). wel op basis van het resultaat." ScheidsrechterT.J. Versnel (Zwijndrecht). Aantal toeschou wers. 225. Arnemuiden: Joan van Belzen; Mi chel Carol, Jaco Moerdijk, Jos Poortvliet, Peter Bil; Comé van Belzen, Corjan MarijsLeon van Belzen, Patrick Siereveld; Mari nus Baas (62. Jacky de Smit) en Ar jen Reynoudt. Marinus Baas (links) kon weinig kansen creëren tegen SV Capelle. i DB foto Ruben Oreel door Aector Doorns ALMKERK - Terneuzense Boys is zaterdag in en tegen Almkerk met een 0-0 gelijkspel de nacom petitie in de tweede klasse goed begonnen. Desondanks zal het in de return nog een lastige klus worden om de Zuid-Hollanders te elimineren. In Almkerk bleken beide ploe gen aan elkaar gewaagd. Dat het duel doelpuntloos eindigde, was deels te verklaren door de spaarzame kansen die zich voor deden. Anderzijds wilde men niet teveel risico's nemen, om dat er nog een tweede (beslissen de) wedstrijd volgt. Almkerk had wel de betere mo gelijkheden, maar stuitte op de betrouwbare Boys-doelman Gui- do Vinke. Twee keer was Vinke geklopt, maar hij had bij die fa ses het geluk aan zijn zijde. Eerst stuitte een vrije trap van de Almkerkers via de binnen kant van de paal terug in het veld en daarna redde Boys-ver dediger Jordi Goossen zijn doel man door een inzet van de doel lijn te trappen. Almkerk-Terneuzense Boys 0-0. Scheidsrechter: .1. Gouwman (Rid derkerk). Gele kaart: Arno Maat, Ame van Ooijen (Almkerk), Jordi Goossen, Robbie Jonkman (Terneu zense Boys). Aantal toeschouwers: 400. Terneuzense Boys: Guido Vinke; Robert Rijnberg, Jan-Gerard Hart man, Luc van Waes, Jordi Goos sen; Anrico van Hecke (74. Evert-Jan van Opdorp), Marco Bol- leman (75. Robbie Jonkman), Ali Eryüruk; Tim Louiviesse, Ruud Hoogesteger (76. Mark de Pooler). door Jasper Harthoorn MIDDELBURG - FC Dauwen- daele boekte in de eerste wed strijd van de nacompetitie winst. In eigen huis werd tegen stander Zwaluwe met 2-1 versla gen. De zege kwam moeizaam tot stand en is geen garantie voor een vervolg in de promotie- strijd van de derde klasse. De toeschouwers op sportpark de Kruitmolen kregen zaterdag een matige wedstrijd voorge schoteld, waarin Dauwendaele qua veldspel iets beter was. De Middelburgse formatie had in de beginfase het heft in handen. Een mooie aanval over de linker flank leverde een vrije schiet kans voor Joran Moes op, die op de keeper stuitte. Diezelfde Moes zorgde even later voor de voorsprong voor Dauwendaele. Hij kopte de bal op de lat, waar na de bal via zijn lichaam, in het doel caramboleerde. Zwaluwe kon daar heel weinig tegenoverstellen. Op een schot voorlangs na waren de Braban ders nog niet gevaarlijk ge weest. Het doelpunt van Mark Smit, na een halfuur, kwam dan ook uit de lucht vallen. Hij kop te de bal na een knappe voorzet van Ed van Mechelen knap bin nen. Het begin van de tweede helft was weer voor Dauwendaele. Nauwelijks bekomen van de thee kopte Jordy van Bunderen de Middelburgers op voor sprong. Het spelpeil werd daar na minder en geen van beide teams wist lajige tijd een fat soenlijke kans te creëren. Inval ler Julio Fagundez leek een vrije doortocht naar het doel te krij gen, maar hij treuzelde te lang. Hij legde de bal nog wel klaar voor Jeroen van de Schelde, maar die schoot over. In de slotfase was het bibberen voor Dauwendaele. De gasten ■kregen via Koos Beversluis en Mark Smit enkele goede kansen. Beversluis kreeg in de blessure tijd een uitgelezen mogelijkheid om Zwaluwe weer langszij te brengen, maar de invaller had te veel tijd nodig. Na afloop toonde trainer Henk Willems zich tevreden. „We; beide helften goed begonj maar op den duur werd e vaak voor de lange bal gekfl Al met al mogen we blij zijm de overwinning." FC Dauwendaelc-Zwaluwe (1-1). 18. Joran Moes 1-0, 29. jj Smit 1-1, 48. Jordy van Biim 2-1. Gele kaarten Robin van Velde (FC Dauwendaele), Smit, Ron Koreman (beiden Zij we). Scheidsrechter B. Wd Aantal toeschouwers: 100. I FC Dauwendaele: Ramon Teltj Rene de Nooijer, Rutger Dan Werff, Francis Langemaire, fi dy Melaard, Robin van de W Robert Griep, Jorrit Schuun Jeroen van de ScheldeJordi j Bunderen, Joran Moes. GOES - Yerseke is de nacon| titie om een plaats in de twd klasse uitstekend begonneaj Tilburg werd met 2-1 van Ij gewonnen. Tholense Boys J gooide zijn kansen door 5-0-nederlaag bij SKNWK. JPS-Yerseke 1-2: De bezoëjj kwamen na 27 minuten tege verhouding in op .voorspa door een treffer van Koens ke. Vijf minuten na rust tay JPS wel op gelijke hoogte dj Martin Stork, maar via Barii Steveninck kwamen de Zed en zes minuten later ook tl op 1-2. Omdat de thuisclub» volgens de mooiste kansen! zeep hielp, was die treffer» doende voor de winst. SKNWK-Tholense Boys Jacky de Bruine scoorde 1 keer voor SKNWK, maar des te man was Gert-Jan Tieriel vijf assists. Halverwege des ste helft opende Jan-Jaap Pil mos de score voor SKNl maar toen was het tijd voora tandem Tierie-De Bruine. voor rust maakte ze 2-0. Naril produceerden beiden een k| zuivere hattrick: De Bnmxji goals, Tierie in assists. Dek turn zaterdag in Tholen 1 een formaliteit. door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Het driebanden team van Hoondert/de Waard dat in poule drie van de derde di visie in de landelijke competitie uitkomt is na het 4-4-gelijkspel tegen concurrent The Friends nog altijd niet buiten degradatie gevaar. The Friends - Hoondert/de Waard 4-4: Het vierpuntenduel eindigde onbeslist waarmee ook de degradatiestrijd nog altijd niet is beslist. Komende week valt in de allerlaatste wedstrij den de beslissing. Hoondert krijgt dan 't Pleintje op bezoek. De andere kandidaten, The Friends en BH Keukens, bestrij den elkaar. Hoondert doet er goed aan zelf één puntje te vero veren zodat men niet meer af hankelijk is van de anderen. In Hoeven werd tegen de Friends met wisselend succes strijd gele verd. Frans de Koek en Sjaan van Kuyk zorgden voor de pun ten. De Koek deed dat met het kleinst mogelijke verschil (34-35). Gerrit Blom kon in een prima partij Van Agtmaal niet van het lijf houden en Eddy der Weduwe kwam net twee puntjes tekort tegen Van Melik 3BSD - Tabara 2-6: Het moest er weer eens van komen. Na zes keer op een rij ongeslagen te zijn gebleven volgde een neder laag voor de ploeg uit Zierikzee. Alleen John Hatzman kwam tot een 30-25-overwinning op de laaggeklasseerde Arie Wijnen. De Stene Brug - Veilingzicht 2 2-6: De laatste thuiswedstrijd werd in Brasserie Ockenburgh gespeeld om het competitieslot een feestelijk tintje te geven. In sportief opzicht werd het dat niet. De 2-6-nederlaag was ver diend. Imponerend was het optreden van de kopman van de bezoe kers. Slechts 17 jaar oud, maar nu al dominant aan de tafel. Me de dankzij een serie van 7 werd Piet de Koek zijn wil opgelegd. In 36 beurten werden de beno digde punten (35) bijeengetikt. Een moyenne van 0.972. De Koek bleef op 20 staan. Wim de Kok redde de spreekwoordelij ke eer voor zijn ploeg door in een goede partij Van Peer af te troeven: 35-27 na 55 beurten. Ar- jo Hollestelle en Ad Menheere kwamen net tekort om het team resultaat een beter aanzien te ge ven. door Roeland van Vliet KAPELLE - Het zal de voetbal lers van Kapelle de nodige moeite kosten om in de tweede ronde van de nacompetitie van de tweede klasse te geraken. Hardinxveld werd zaterdag in de thuiswedstrijd weliswaar met 2-1 verslagen, maar makke lijk ging het niet. Sterker nog, als de Zuid-Hollanders hadden gewonnen, was niemand ver baasd geweest. De thuisploeg had de gehele wedstrijd moeite om lekker te voetballen tegen het verdedi gend ingestelde Hardinxveld, dat als vijfde eindigde in de tweede klasse F en de twee- de-periodetitel won. Op het middenveld kreeg Kapelle wel alle ruimte, maar het veel sco rende drietal voorin - Peter Wil- lemse, Niels Kole en Hans Tol- hoek - werd kort gedekt. Zij konden nauwelijks combina ties met elkaar opzetten en kre gen dus maar weinig scorings- mogelijkheden. Over negentig minuten gezien waren dat er maar vijf. Dat daar toch twee doelpunten uit voortkwamen, zegt alles over het killersin- stinct van de spitsen. Aan de wandel Doordat het middenveld voor de spelers van Kapelle open lag, konden David den Hollan der, Rob Oostrom, Danny Nou- se en Randy de Drèu relatief rustig een aanval opbouwen en leek het in het begin alsof de thuisploeg alles onder controle had. Maar Hardinxveld haalde Kapelle al in de 23e minuut uit die droom. Eelke Kraaijeveld werd de bal vanuit een inworp in zijn voeten geworpen, waar na hij ermee aan de wandel ging. Op het randje van het strafschopgebied kreeg hij met enig fortuin de bal langs twee Kapelle-verdedigers, waarna hij hem met links in de verre bovenhoek krulde: 0-1. Doel man Edwin Overbeeke, die wel licht iets te ver voor zijn doel stond, had het nakijken. Nog geen vijf minuten later her stelde Kapelle zich al weer. Hans Tolhoek rondde de eerste soepel lopende aanval doeltref fend af: 1-1. Peter Willemse speelde de bal op links naar Danny Nouse, die hem doortik te naar Niels Kole. Hij omspeel de zijn directe verdediger met Hans Tolhoek (midden) schiet de gelijkmaker binnen in het duel met Hardinxveld. een lepe voetbeweging, waar door de bal bij Tolhoek terecht kwam. Die kapte zijn man uit en trapte de bal met zijn linker voet over de inkomende keeper in de verre hoek. Gevaar Pas in de tweede helft stichtten beide teams weer eens gevaar. Hardinxveld was steeds het dichtst bij een doelpunt. Eén keer kopte Eelke Kraaijeveld van veraf op de lat en even la ter belandde een kopbal van ploeggenoot Jeroen Bakker op de paal. Helemaal hachelijk werd het voor Kapelle toen Kraaijeveld, de topscorer van zijn ploeg en de hele tweede klasse F, alleen op Edwin Over beeke afging. De Kapelle-verdedigers had den zich vergist in een lange bal van achteruit en de sluit post moest dus redding breng en. Dat deed hij ook, maar wel met zijn handen buiten zijn strafschopgebied. Hardinxveld schreeuwde moord en brand, maar scheidsrechter Sardjoe uit Vlissingen wuifde alle com mentaar weg en hield de rode kaart op zak. „Och ja, de assis tent stond op één lijn. Die zal het dan toch wel goed gezien hebben?", zei Kapelle-trainer Huib Meerman over het voor val. „En Edwin keepte echt een heel goede wedstrijd." Na de handsbal kwam Over beeke ook niet meer in de pro blemen. Het was eerder zijn col lega aan de overkant die be stookt werd. Eerst scoorde Hans Tolhoek, maar zijn doel punt werd afgekeurd omdat hij bij zijn balaanname hands had gemaakt. Vijf minuten later werd het echter wel 2-1. Peter Willemse kreeg de bal aange speeld door Rob Oostrom, waarna de spits zich langs zijn verdediger wurmde en met links van dichtbij de winnende treffer maakte. Verdiend „Over de hele wedstrijd gezien hebben we misschien wel ver diend gewonnen. Dankzij het goede collectief", zei Meerman. „Maar makkelijk ging het in derdaad niet. Hardinxveld speelde met veel man achter de bal en kwam er soms gevaar lijk snel uit..Die spits, Kraa ijeveld, is goed en schoot de 0-1 ook fantastisch binnen." De trainer, die graag promo veert vanwege het betere voet bal en de mooie ambiance in de eerste klasse, verwacht in de re- tumwedstrijd een zelfde strijd plan van beide teams. „Har foto Willem Mieras dinxveld zal misschien ietsje minder verdedigend spelen, maar zal ons toch weer laten komen. En wij zullen toch ook weer op de aanval spelen. We hebben nu eenmaal geen team dat op de 0-0 speelt." Kapelle-Hardinxvèld 2-1 (1-1). 23. Eelke Kraavjenveld 0-1, 28. Hans Tolhoek 1-1, 74. Peter Wil lemse 2-1. Scheidsrechter: A. Sardjoe (Vlissingen) Gele kaart: René van Boven, Danny Nouse (beide Kapelle), André de Wit en Mohamed Hashas (beide Har dinxveld). Aantal toeschouwers: 350. Kapelle: Edwin Overbeeke; René van Boven, Jon Herselman, Da vid den Hollander, Martijn van Zweden; Rob Oostrom (80. Ferdi Tilroe), Randy de Dreu (77. Jozef den Hollander), Danny Nouse (63. Richard Uitterhoeve), Peter Willemse, Niels Kole. Hans Tol hoek. IMlMti'MiMI Rilland. Clubcross mx Rilland-Bath: Mx1 1e manche: 1 Robin Jansen, 2 Marinus Hoek, 3 Wim van den Eijnden, 4 Jan van Boxtel, 5 Jeroen van Dijk; 2e manche: 1 Marinus Hoek, 2 Jan van Boxtel, 3 Wim van'den Eijnden, 4 Robin Jansen, 5 Rene van den Eijnden. Mx2 1e manche: 1 Freddie Blaas, 2 Richard van der Horst, 3 Erik van der Wekken, 4 Jacco Sonke. 5 Jamy Mullens; 2e man che: 1 Erik van der Wekken, 2 Freddie Blaas, 3 Martin Sanders, 4 Jamy Mul lens, 5 Mark Boot. 85cc 1e manche: 1 Steven Ovaa, 2 Johnny van Eekelen, 3 Luuk Dybala, 4 Ricky Joosse, 5 Gino Na- gtegaal; 2e manche: 1 Steven Ovaa, 2 Luuk Dybala, 3 Johnny van Ekelen, 4 Wesley Leijnse, 5 Ricky Joosse 65cc 1e manche: 1 Benjamin Torbijn, 2 An- gelo van Zuilekom, 3 Ralph Kerkhove; 2e manche: 1 Benjamin Torbijn, 2 Ange- lo van Zuilekom, 3 Ralph Kerkhove. De butanten 1e manche: 1 Pascal van de Bom, 2 Peter Maranus, 3 Rinus van Dommelen, 4 Ad Geldof, 5 Frank Honte- le; 2e manche: 1 Ad Geldof, 2 Pascal van der Bom, 3 Dirk van Wanrooy, 4 Peter Maranus, 5 Frank Hontele. Districtscompetitie: Mannen: Hoofdklasse: Westerschouwen-Yerse- ke 6-0, Zierikzee-de Schelde 2-4, SJEF-Smash 1-5, Sluis-Vogelvlucht 3-3, Eerste klasse 2: ASOC-Animo 2-4, Smash-Jac. Van Beieren 3-3, Drive-Ka- pelle4-2, Domburg-Schelde 3-3. Eerste klasse 3: De Bongerd-Bruten 3-3, de Boskreek-Hulster Ambacht 2-4, Vrou- wenpolder-Game'78 2-4, Kruinin- gen-Souburg 2-4. Hoofdklasse 35+: SJEF-de Boskreek 3-3, MLTC-Sluïs 4-2. Tiola-de Schelde 3-3, Halve Maan- tje-Gravelsteps 5-1. Standen. Hoofd klasse: Smash 5-23, de Schelde 5-19, Zierikzee 5-17, Westerschouwen 5-16, Sluiskil 5-15, Vogelvlucht 5-13, SJEF 5-10, Yerseke 5-7. Eerste klasse 2: Ani mo 5-22, Drive 5-18, Domburg 5-17, Jac. Van Beieren 5-17, de Schelde 2 5-14, Smash 2 5-14, ASOC 5-10, Kapelle 5-8. Eerste klasse 3: Game'78 5-20, Souburg 5-20, Hulster Ambacht 5-16. Vrouwenpolder 5-16, de Bongerd 5-15, Bruten 5-14, Kruiningen 5-14, de Bos kreek 5-5. Hoofdklasse 35+: 't Halve Maantje 5-23, MLTC 5-20, de Boskreek 5-19, de Schelde 5-15, SJEF 5-12, Sluis 5-11, Gravelsteps 5-10, Tiola 5-10. Vlissingen. Zomeravondcompeti tie. Poule A: De Dwaes- FC Dorst 3-0 I Dorst niet opgekomen). Garderen/ Dek ker- Uilerton/PKCZ 6-0, Garderen Dekker 4 2 117 15-9 Poule B: SVR-EPZ 3-2, Westkapelle- LVV 4-1. Nieuw en Sint Joosland. Concours hippique LR PC Walcheren. Sprin gen paarden klasse Z: 1. Han Wattel, Morentes (Vroonr.) 0/67.72; 2. Rens Wondergem, Ninja (Gouwe Reyers) 13/82,52. M: 1. Monique van Sabben. Lavita (Weelr.) 4/67.98; 2. Rianne van de Welle, Lando (Gouwe Reyers) 67.72; 3. Dennis Evertse, Rebbull (Weelr.) 8/68.79. L: 1. Bram Klaasse, Ratina MD (Walcheren) 0/0/34.85; 2. Annelore Wil- leboer, Noorderglas Noble Girl (Weelr 0/0/37.65; 3. Albert Vermue, Qoqu (Weelr.) 0/0/39.35. Springen pony's klasse L cat. D: 1 Melissa van Toledo, Kyran (Schouwse R.) 0/0/38.19. L cat. BC. 1. Anne van Stee, Turbo (Paardebloem) 0/0/43.98. Dressuur paarden klasse Z2: 1 Tam ara den Outer, Liberty (Vroonr.) 184; 2. Digna van Liere, Ipcylon (Z-Bev.) 179; 3. Lidy Goudswaard, Dandelion's XX (N-Bev.) 179. Z1: 1. Lucie Louws, Lars (Gouwe Reyers) 193; 2. Hannah Otte, Nadruta (Weelr.) 183; 3. Petra Broekse- ma, Lighting (Gouwe Reyers) 177. M2: 1. Vincent Bol, Jumper K (Walcheren) 171; 2. Florine Boogaard, Poeme Q (Weelr.) 168; 3. Annemarie Cevaal, Groover (Weelr.) 164. M1: 1. Kelly Ver- beem, Igor K (Walchèren) 162; 1 lien de Schipper, Ulina (Walcr* 161; 3. Diny Krijger, It's a Sit (6% Reyers) 158. L2: 1. Inger van Nadja (Weelr.) 169; 2. Esta van B( termezzo (Gouwe Reyers) 168; 3. RH la van den IJssel, Saudara (Oranje: 163. L1: 1. Bastiaan Broeksema, Mi (Gouwe Reyers) 172: 2 Eline Heers tercity (Walcheren) 161; 3. Liannef Joy (Braanjenhoek) 157. Pony's klasse Z1/Z2 cat. Dl Mariëlle Nieuwenhuis, Gino (I Reyers) 182. M1/M2 cat. DE: Bakker, Jarmanta (Schouwse R.)en| lissa van Toledo, Kyran, 162. Mlt B: 1. Maxime 'Osse, Brendo (Weelrlj L1/L2 cat. DE: 1 Willke Janse, sums Joann (Gouwe Reyers) 171 cat. BC: 1. Sanne van den Bosch,!! (Paardebloem) 176. Tweede proef paarden klasse 22 Tamara den Outer, Liberty, 189, 2. na van Liere, Ipcylon, 181; 3 I Goudswaard, Dandelion's XX, 172. 1. Lucie Louws, Lars, 191; 2. HannaV te, Nadruta, 181; 3. Joanneke Wisse, (Gouwe Reyers) 173. M2: 1. Vir: Bol, Jumoer K, 169; 2. Agnes vandt de. Fastri (Walcheren) 167; 3. Tr Francke, Pompidou (Gouwe R?» 166. M1: 1. Jenny Roweckï, (Walcheren) 164; 2. Kelly Verbeem, K, 163; 3. Ida Sinke, Di Caprio (V/a 157. L2: 1 Rafaela van den IJssel,i dara.,171; 2 Inger van Boven, Nit 169; 3. Mara Klaver, Special Let (Weelr.) 166. L1: 1. Tamara deV»" Nabor (Gouwe Reyers) 168; 2. BariB Broeksema, Mahdi, 164; 3. Nina Reir b se, Riada (Gouwe Reyers) 163. j. Pony's klasse Z1/Z2 cat. DE Mariëlle Nieuwenhuis, Gino, w' M1/M2 cat. DE: 1. Marije Bakker, manta, 169. M1 cat. AB: l. Maxin1.:, se, Brendo, 162. L1/L2 cat. DE: 15 dra Beekman, BB Look at Me (Z-ttn 169. LI cat. BC: 1. Gina Witte, Mï$i (Oranjezon) 170. ie maandag Landelijke competitie drieba«H groot. Vierde divisie, poule Je Korenbeurs/'t Kaaitje - Slagerij Billet. Locatie: Biljartpaleis Jacobsr land. Aanvang: 19.30 uur. St BURGH-HAAMSTKDE aartsdijk neemt in de nacompC, tie van de vierde klasse A# het zaterdagvoetbal plaatsing wachtkamer. ge De ploeg speelde met 0-0 bij DFS. Bevelanders is z2|~ dag de opponent van DFS. WLj aartsdijk komt pas een week£( ter weer in actie. SCl dr DFS - Wolfaartsdijk 0-0: KiL: sen op doelpunten waren etf terdag wel, maar Jeroen kens (DFS) stuitte op d Philip Westveer en Erik (Wolfaartsdijk) op keeper der Rouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18