PERSONEEL PZC ji Kleintjesmarkt.!! Op zoek naar ee baan i Operator/laborant (m m KOCH ADVIESGROEP M RUCPHEN PZC W22 Inkoop reïntegratietrajecten 2004 Kapitein(s) en stuurmannen lichtmatrozen matrozen ALLANT. Zeeland West-Brabant ...www.bakkerbart.nl Rucphengroen en recreatief zaterdag 1 mei 2004 AANBESTEDING sgamaance noord-beveland - voor Goes en Noord-Beveland De gemeenten Goes en Noord-Beveland willen voor 2004 diverse reïntegratietrajecten inkopen. Het gaat om reïntegratietrajecten voor inwoners van de gemeente Goes en Noord-Beveland die tot de onder staande doelgroepen behoren. De gemeente Goes en Noord-Beveland nodigen reïntegratiebedrijven uit om een offerte uit te brengen. De gemeenten Goes en Noord-Beveland hebben de aanbesteding opgedeeld in de volgende trajecten: 1Werktrajecten voor nieuwe bijstandsgerechtigden (Wet werk en bijstand). Doelstelling van deze trajecten is aanvaarding van regulier werk. Het gaat om maximaal 64 trajecten die worden onderverdeeld in twee delen van gelijke grootte. 2. Werktrajecten voor huidige bijstandsgerechtigden (Abw, loaw, loaz). Doelstelling van deze trajecten is aanvaarding van regulier werk. Het gaat om maximaal 23 trajecten. 3. Trajecten sociale activering voor de gemeentelijke doelgroepen. Doelstelling van deze trajecten is doorstroom naar regulier werk, dan wel plaatsing op een activiteit Het gaat om maximaal 35 trajecten. 4. Werktrajecten voor werkzoekenden zonder uitkering (NUG) en werk zoekenden met een Nabestaandenwetuitkering (Anw). Het gaat om maximaal 35 trajecten. 5. Trajecten voor probleemjongeren met of zonder uitkering. Doelstelling van deze trajecten is terugleiding naar onderwijs/scholing of plaatsing in arbeid of een combinatie van beide. Het gaat om maximaal 10 trajecten. De aanbesteding heeft tot doel het selecteren van dienstverleners voor de uitvoering en begeleiding van de reïntegratietrajecten. Uitgangspunt bij de bovenstaande trajecten is de kortste weg naar duurzame plaatsing in arbeid. Bij de inkoop van trajecten gaat het om zogenaamde totaaltrajecten. De gemeente geeft geen garantie voor de afname van een minimum aantal trajecten. De opdracht betreft een contractperiode van één jaar (instroom van I juli 2004 tot 1 juli 2005) met de mogelijkheid tot verlenging van één jaar. De gemeenten Goes en Noord-Beveland nodigen reïntegratiebedrijven uit om vóór 27 mei 2004 een offerte uit te brengen op basis van het Bestek aanbesteding reïntegratietrajecten 2004 gemeente Goes en Noord-Beveland. Per opdracht dient een afzonderlijke offerte te worden ingediend. Ook dient per opdracht een specifieke opgave te worden gedaan voor de selectie- en gunningscriteria. De opdracht wordt op basis van gunningscriteria gegund aan de economisch meest voordelige aanbieder. Zowel de selectie- als gunningscriteria zijn opgenomen in het bestek. U kunt het bestek en de bijbehorende documenten, te weten het formulier Uitsluitingsgronden en de inkoopvoorwaarden, opvragen via e-mail: f.tierie@goes.nl of downloaden van de website: www.goes.nl/actueel Vragen kunt u uitsluitend schriftelijk stellen via het genoemde e-mailadres. Martens B. V. is een bedrijf dat zich bezighoudt met industriële reiniging en transporten, scheepsreiniging, inzameling afvalstoffen d.m.v. vacuüm/combiwagens en schepen en het be- en verwerken van afvalstoffen afkomstig uit de maritieme en industriële sector. Voor onze verwerkingsinstallatie in Nieuwdorp zijn wij op zoek naar een De functie Deze functie bestaat uit het zelfstandig bedienen van de oliezuiverings- en de waterzuiveringsinstallatie, het lossen van vrachtwagens en schepen en het uitvoeren van eenvoudige analyses. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen Zelfstandig gemotiveerde werker Enkele jaren werkervaring in vergelijkbare functie is een pre Bereidheid meerploegendienst Gevoel voor techniek Stressbestendig en flexibel Collegiaal Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. D. Verkennis. Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 Nieuwdorp (havennummer 8614) Postbus 5 4455 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-351775 Gevraagd per direct: op het mts Sam, bunkerschip 1535 ton Vaargebied ARA Vlissingen - Terneuzen. Vaar-/verlofschema week week In bezit van alle benodigde papieren. Ervaring in bunkering strekt tot aanbeveling. Tevens: In bezit dienstboekje. Vaar-/verlofschema 14/14 RojasTankershipping B.V. Kon. Emmastraat 2, 4424 AA Wemeldinge Tel. 0113 - 62 26 72 (de heer C. Noorlander) Voor Raadgevend Ingenieursburo F. Koch B.V. zoeken wij in verband met structurele groei en toename van de opdrachten kandidaten voor de functie van: CIVIEL-TECHNICUS met enkele jaren ervaring in het zelfstandig ontwerpen, bestekklaar maken en uitwerken van weg- en waterbouwkundige projecten. opleiding HTS W&W of TU met aanvullende cursussen. BOUWKUNDIGE met enkele jaren ervaring in het zelfstandig uitwerken van zeer gevarieerde projecten. opleiding HTS BK of TU met aanvullende cursussen. Als u zoekt naar een boeiende functie met veel verantwoordelijkheid in een jong, modern en goed geoutilleerd bureau met als handelsmerken: creativiteit, deskundigheid, kwaliteit en service, wordt u verzocht uw handgeschreven sollicitatie te richten aan onderstaand adres. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, een professionele werkomgeving, veel ruimte voor eigen initiatief en de randvoorwaarden om vorm te geven aan uw eigen ontwikkeling in de toekomst. Alle sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. Eventuele verdere informatie kunt u desgewenst ook buiten kantooruren verkrijgen op privé nr. 0113 - 612690. KOCH ADVIESGROEP Bezoekadres Beukenstraat 56 4462 TT Goes Postadres Postbus 376 4460 AT Goes Telefoon 0113-213030 Telefax 0113-213122 E-moil info@fkoch.nl www.fkoch.nl De KOCH ADVIESGROEP bestaai uit; Raadgevend Ingenieursburo F. KOCH B.V. Bouwconstructies Bouwkunde Weg-en waterbouw Technische installaties Vuurlostberekeningen Beheer en onderhoud KOCHMANAGERS Procesmonagement Projectmanagement Logistiek Veiligheid Directievoering toezicht m Architectuur Interieur Partners in bouwen. De Bakker .Bart-franchiseformule telt inmiddels meer dan honderd zaken en is daarmee de grootste bal<kerijketen van Nederland. En ndg steeds komen er nieuwe winkels bij Hoe dat kan? De vestigingspunten ^vv zijn steevast top, de producten altijd vers, de I begeleiding intensief en de naam landelijk bekend. Maar het zijn toch de ondernemers die het 'm doen. Ook u kunt uw eigen Bakker Bart-zaak beginnen. Alles wat u nodig heeft, is ondernemerstalent en een eigen bijdrage van 12.000,- om de eerste stap te zetten. Ervaring in de foodsector is 3110 een vereiste (een bakkers achtergrond niet). Vraag m+% n t een uitgebreid informatie- pakket aan door te bellen (024 - 678 27 02) of een e-mail te sturen naar m.van.jaarsveld@bakkerbart.nl. Gib Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. De gemeente Rucphen is een gemeente waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. Een gemeente om ook recreatief te vertoeven. Bij de sector Middelen is de volgende functie vacant /GEMEENTE Functie-informatie: De gemeente heeft een netwerk met daarin opgenomen een drietal Novell-servers en een tweetal HP-UX servers. Voor de database omgeving wordt Oracle gebruikt, terwijl de (170) werkplekken zijn voorzien van Windows 98/2000 en MS Office 2000. Tot het taakveld behoort o.a. het verzorgen van systeem- en netwerk- beheerwerkzaamheden en het verzorgen van de helpdesk. Functie-eisen: U bent in het bezit van een mbo-opleiding met betrekking tot systeembeheer en/of netwerkbeheer. Kennis en ervaring in een van de kennisgebieden Novell, HP-UX, Oracle, Windows 2000, MS-Offïce 2000 en Cisco is een pre. U beschikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, een klant vriendelijke instelling en u kunt goed in teamverband werken. Daarnaast heeft u een analytisch en probleemoplossend vermogen. U bent bereid tot het volgen van cursussen. In het bezit zijn van het rijbewijs B strekt tot aanbeveling. (minimum 1.924,—en maximum 2.802,—bruto per maand). Onder voorwaarden behoort uitloop naar niveau 9 (minimum 2.140,— en maximum 3.164,-- bruto per maand) tot de mogelijkheden. Genoemde salarisbedragen zijn volgens de nieuwe salarisstructuur en conform salarispeil 1 april 2003. Informatie: Meer informatie over de functie en over de gemeente Rucphen vindt u op internet onder www.rucphen.nl. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen het afdelingshoofd, de heer M. Geleijnse (0165) 34 95 41 of met de coördinator I en A, de heer L. Trouw (0165) 34 95 53. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u voor 12 mei 2004 te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen onder vermelding van het vacature nummer (FCB11). Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal inpassing geschieden in aanloopniveau 7 dan wel het functieniveau 8 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48