Alles voorde klant. P&P www.pzc.nl/abonneren Automonteur Meewerkend chefmonteur PZC IHC FUNDEX Equipment B.V. POELIER/VERKOPER m/v Jeans Inn TERNEUZEN Gehandicapt of chronisch ziek? Assistent Accountant Ga spierziekte A»L»£» te lijf» Giro 100 000 zaterdag 1 mei 2004 IHC Fundex Equipment B.V. ontwikkelt en produceert in eigen beheer funderingsmachines en bijbehorende onderdelen zoals boorkasten, power packs en ringvibratoren. Voor onder andere grondverdringende boortechnieken bieden wij wereldwijd onze klanten een kwalitatief en op maat gemaakt product aan, ondersteund met aanvullende diensten. Wij zoeken nieuwe collega's: Magazijnmedewerker De magazijnmedewerker die wij voor ogen hebben, beheert volledig zelfstandig ons magazijn en voert de daarbij behorende taken vlekkeloos uit. Jij bent verantwoordelijk voor de inkomende goederen, de afgifte en verzending van het materieel. Je onderhoudt contacten met toeleveranciers betreffende de grijpvoorraden. Alle transacties worden vervolgens door jou verwerkt in een geautomatiseerd voorraadsysteem (Exact). Wij zoeken een MBO'er met een goed organisatievermogen. Iemand die zelfstandig en zorgvuldig werkt. Je mondelinge uitdrukkingsvaardigheid is goed en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Enige kennis van hydrauliek is een pre, maar geen vereiste. Samensteller/lasser m„ De samensteller/lasser wordt ingezet bij het construeren van funderings machines en andere gerelateerde producten. Overige taken zijn montage en MIG/MAG lassen. Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar iemand met een SOM- opleiding, iemand die tekening kan lezen, ervaring heeft in het samen stellen van vergelijkbare producten en gecertificeerd MIG/MAG lasser is. Voor beide functies geldt dat we enthousiaste en gemotiveerde personen zoeken. Daartegenover staat uiteraard een passend'salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten? Kijk op: www.ihcfundex.com of neem contact op met de heer J. Struys, tel. 0113-232900. Geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar onderstaand adres ter attentie van de directie of e-mail naar: info@ihcfundex.com Postbus 83 4460 AB GOES Tel. 0113-232900 M. Ruig en Zonen B. V. is een horecaleverancier, gespecialiseerd in de verkoop en productie van wild en gevogelte specialiteiten. Naast wild en gevogelte speciali teiten heeft Ruig een breed assortiment onderscheidende producten. Het hoofdkantoor is gevestigd in Oostzaan en' er zijn 17 vestigingen over het land verspreid. Het familiebedrijf bestaat reeds 100 jaar en de informele sfeer draagt bij tot een prettig werk klimaat SPECIALITEITEN www.sligro.nl Wij zijn op zoek voor onze vestiging binnen Sligro Bergen op Zoom Vlissingen naar een enthousiaste communicatief sterk en met affiniteit richting de horeca. Ervaring strekt tot aanbeveling en commerciële kwaliteiten een must. De kandidaten zullen in een klein team (2 a 3 personen) werkzaam zijn in onze vestiging binnen Sligro, een zelfbedieningsgroothandel. Een goede handelsgeest, klantvriendelijkheid, creativiteit, kwaliteit en hygiëne dienen hoog in het vaandel te staan. Het betreft hier een fulltime functie. Denkt u deze uitdaging aan te kunnen, dan horen wij dat graag. Voor informatie kunt u bellen met Dhr. E. Meuleman, tel. (06) 51 18 49 50. Schriftelijke reacties kunt u sturen aan: M. Ruig en Zonen B.V., t.a.v. Dhr. E. Meuleman, Zuideinde 235, 1511 GE Oostzaan. Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Wij zijn de Jeans-specialist van Zeeland die een assortiment hebben dat bestaat uit dames en heren vrijetijdskleding van o.a. de merken: Pall Mali, Diesel, Replay, Nudie, Guru, Levi's, Pepe, Esprit, Street One, Cecil, Vila, Vero-Moda en Only. Als winkel zijn wij reeds vertegenwoordigd in Middelburg, Vlissingen, Goes, Oost-Souburg en Heinkenszand. Wegens uitbreiding van onze formule naar: Zijn wij op zoek naar parttime en/of fulltime verkoopmedewerkers m/v woonachtig in de omgeving van Terneuzen. Ben jij een enthousiaste verkoopmedewerk(st)er Dan zijn wij op zoek naar jou Ben jij in bezit van de volgende eigenschappen: spontaan verkooplustig tussen de 20 en 35 jaar flexibel servicegericht wil jij: een leuke job leuke collega's een goed salaris een nieuwe uitdaging Als jij denkt in ons team te passen, schrijf dan een brief vergezeld van een recente pasfoto en mocht dit van toepassing zijn, je gewenste uren, binnen 8 dagen naar Jeans Inn t.a.v. Vincent van Dis. Handelsweg 21A 4387 PC Vlissingen. De Jeans-specalist van Zeeland Rabobank Schouwen-Duiveland is een vooruitstrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. In haar werk gebied profileert de bank zich als een initiatiefnemer. De bank streeft naar verdieping van de dienstverlening. Dat levert mogelijkheden op voor medewerkers die het vizier gericht hebben op de wensen en behoeften van de bank. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank-maximale resultaten boeken.Voor de banken voor de klant. Op dit moment zijn wij op zoek naar een financieel controller en een risicobeheerder particulieren. Financieel controller. Als financieel controller ben je in je hele denken en doen gericht op het leveren van (interne) klantwaarde. Je stelt je constructief op naar de afdelingsmanagers en deeltje kennis en informatie met hen. Je zetje in voor hetvaststelien en realiseren van de doelen van de bank respectievelijk de afdelingen waarvoor je als controller bent opgesteld. Ideeën en kansen op het gebied van beleidsplanning, financiële controle en balansmanagement grijp je aan en je werkt deze uit tot voorstellen en/of speelt deze door naar de collega controller. Je stelt vergelijkende cijfers inclusief een toelichting op een zodanige wijze op schrift, dat zij voor alle belanghebbenden duidelijk en eenduidig zijn. Je - baseert je adviezen op een weloverwogen analyse van gegevens en geeft de juiste stappen aan om deze adviezen uit te werken. Je analyseert gegevens, spoort de oorzaken van afwijkingen op en legt verbanden met aanwezige informatie op andere plaatsen. Als controller overtuig je managers van belangen, analyses en adviezen op het gebied van resultaatgerichte sturing en bedrijfs voering. Je bent je ervan bewust dat jouw doen en laten invloed heeft op het functioneren van andere eenheden en de bank als geheel. Je neemt een objectief standpunt in ten opzichte van het beleid van de managers en stimuleert hen tot het stellen en realiseren van uitdagende, haalbare doelen. Je hebt een HBO werk- en denkniveau met minimaal 3 jaar werkervaring. Risicobeheerder particulieren. Als risicobeheerder particulieren inventariseer je risico's en verbeter je bedrijfsprocessen via het doen van procescontroles binnen de afdeling. Je beheert de klantgegevens van de bank. Je bewaakt de particuliere kredietportefeuille en ondersteunt bij het afwikkelen van particuliere probleemfinancieringen. Je neemt in je doen en laten zowel het belang van de klant als dat van de bank als uitgangspunt. Je bent steeds gericht op het realiseren van een verantwoord risicobeheer.Je vertoontin de relatie met adviseurs en managers een volwassen en constructieve houding. Je neemt een zelfstandig standpunt in en weet dit goed over te brengen. Je bewaakt dat de juiste procedures worden gevolgd. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en beschikt over relevante bancaire kennis. Sollicitaties: Graag vóór 15 mei a.s. schriftelijk richten aan Rabobank Schouwen- Duiveland, mevrouw F. Padmos, algemeen directeur, Postbus 28, 4300 AA te Zierikzee. Je kunt je brief met CV ook mailen naar: Personeelszaken@schouwen-duiveland.rabobank.nl. Het is tijd voorde Rabobank Rabobank Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Met ANGO kom je tot je recht! Tel Sa4n6g5o nf43 3800 AW Amersfoort PKKAAR Partners goes middelburg stellendam Pekaar Partners is een middelgroot accountantskantoor met vestigingen in Goes, Middelburg en Stellendam. Naast het verrichten van accountancywerkzaambeden advise ren wij onze relaties op fiscaaljuridisch en bedrijfseconomisch terrein. Ook vindt dienstverlening plaats ten aanzien van admini stratie en automatisering. In onze organisatie zijn diverse spe cialisten werkzaam zoals accountants (RA's en AA's), fiscalis ten, mediators en IT-speeialisten. Ter versterking van het team van ons kantoor te Middelburg zoeken wij op korte termijn een cliëntgerichte BEGINNEND Ben je in het bezit van een HAVO/VWO diploma? Ben je bereid verdere, vakgerichte, studies te volgen? Dan ben jij misschien wel de kandidaat die wij zoeken! Heb je al enige relevante erva ring? Ook dan verzoeken wij je te reageren! Wij bieden je een afwisselende (fulltime) baan in een informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief naar Pekaar Partners Accountants en Belastingadviseurs, Postbus 7012, 4330 GA Middelburg of mail naarA.de.Meulmeester@Pekaar.nl. Voor verdere inlichtingen over deze vacature kun je bellen met Arij de Meulmeester RA, telefoonnummer 0118-637680. Voor meer informatie over Pekaar Partners kun je ook kijken op on ze site: www.pekaar.nl. Acquisitie naar aanleiding van de2e advertentie is niet gewenst. i.n.v, A.I.S. Centrum-Amsterdam samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Autobedrijf Legemaate heeft in zijn 35-jarig bestaan bij zowel de particuliere als zakelijke rijder een uitstekende naam opgebouwd. En heeft als Mazda-dealer hier ook diverse klanttevredenheids- Rwards voor mogen behalen. Autobedrijf Legemaate vraagt op korte termijn een De functie Ris monteur draagt u zorg voor het onderhouden en repareren van personenauto's en lichte bedrijfswagens. U zult deel uitmaken van een team met enthousiaste medewerkers. De eisen U bent in het bezit van het diploma le of 2e monteur motorvoertuigen. Bereidheid tot verdere studie wordt op prijs gesteld. Vakbekwaamheid, teamgeest, enthousiasme en klantvriendelijkheid zijn voor u belangrijke items. De beloning Het salaris is conform de zwaarte van de functie en is mede afhankelijk van opleiding en vaardigheden. De functie Ris meewerkend chef stuurt u een klein maar enthousiast team monteurs aan. U verricht mede receptie- en magazijnwerkzaamheden en u bent voor een deel productief in onze werkplaats. De eisen U bent als le monteur/RPK-keurmeester een gedreven persoon met goede communicatieve eigen schappen en een flexibele instelling. Belangrijk is dat u accuraat, zelfverzekerd, gemotiveerd en stressbestendig bent. Ervaring met receptie- en magazijnwerkzaamheden is een pré. De beloning Een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in een modern bedrijf met goede werkom standigheden. Uw reactie Stuur uw reactie met c.v. binnen 10 dagen naar: Autobedrijf Legemaate, t.a.v. dhr. E. Legemaate, Boerenweg 4, 4301 SG Zierikzee. Mondeling reageren kan ook. Telefoon: 0111-412686. Autobedrijf Legemaate

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10